To je od nás pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a u KHL brzy zase napočtenou.
Hokejisté Dinama Moskva se po vydřeném vítězství, o kterém rozhodl v 84. minutě Konstantin Volkov, dostávají do vedení 3:2 na zápasy. Další utkání této vyrovnané série je na programu v sobotu ve 14 hodin SEČ.
83:11
Dinamo právě vstřelilo branku!
Těsně po jedenácté hodině večerní moskevského času je tento předlouhý zápas rozhodnut. Jurij Babenko nahrál KONSTANTINU VOLKOVOVI, který přesnou ranou mezi lapačku a beton Sanforda vstřelil možná klíčový gól celé série. Asistence: Jurij Babenko, Denis Kokarev.
83:01
Pro změnu icing Jaroslavle.
82:05
Kotouč z vlastního obranného pásma až do útoku vyvezl Maxim Karpov.
81:40
Hra ve čtyřech mužích více vyhovuje hostům, kteří teď zavřeli svého soupeře v pásmu.
81:19
Icing domácího mužstva, hra se vrátí před Jerjomenka.
81:08
A další potyčka, tentokrát se do sebe pustili Jalasvaara (DMS) a Redlihs (JAR) poté, co druhý jmenovaný pálil z úhlu. Tentokrát se již vylučovat bude a to na obou stranách. Pokračuje se ve čtyřech.
81:05
Nyní se strhla potyčka u střídaček, rozhodčí však brzy všechny aktéry uklidnil a pokračuje se bez vyloučených.
80:24
Platt nezachytil přihrávku a rozhodčí píská zakázané uvolnění.
80:01
Začalo druhé prodloužení.
Druhé prodloužení začne přibližně v 19:54.
Ani v prvním prodloužení se o vítězi nerozhodlo a tak bude následovat druhé prodloužení. Pár šancí jsem sice viděli, ale ani jedna nebyla proměněna. Oba týmy hrají velice dobře a mohou děkovat svým brankářům, protože ty dnes předvádějí opravdu výborné výkony.
80:00
První prodloužení skončilo.
79:38
První prodloužení se už pouze dohrává ve středním pásmu.
78:55
Hosté se drželi delší dobu v útočném pásmu, ale nedokázali ani jednou vystřelit.
78:16
Chyba v rozehrávce hostů. Kotouč končí na zakázaném uvolnění.
78:02
Probíhají poslední dvě minuty prvního prodloužení.
77:38
Hra se uklidnila a nyní pozorujeme poklidnou pasáž hry.
76:39
Puk ve středním pásmu a oba týmy střídají. Na led naskakují druhé formace.
75:57
Tak teď si zase zachytal i domácí brankář, ale domácí se ihned vzpamatovali a už jsou zase v útočném pásmu.
75:27
Dinamo vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
74:49
Barancev rozehrává ze středního pásma, ale jeho přihrávka nebyla přesná a tak se puku ujímají hosté.
74:13
První formace domácích nyní ohrožuje Sanforda, ale ten předvádí dnes perfektní výkony.
73:35
Hra se nyní přesunula před domácího brankáře.
72:59
Teď si domácí nerozuměli na modré čáře a je z toho ofsajd.
72:28
Rychlý protiútok hostů zastavuje Jerjomenko.
72:02
Komarov dostal pěknou přihrávku před branku, ale nedokázal ji zpracovat.
70:49
Dinamo Moskva se stále drží v útočném pásmu, kde kombinuje.
70:01
Polovina prvního prodloužení je za námi a stav je stále nerozhodný, díky skvělým zákrokům obou brankářů.
69:03
Hosté se pokusili o založení útočné akce, ale kotouč skončil na střídačce.
68:25
Tak to je neuvěřitelné co nyní předvádí domácí tým. Hosté se od začátku prodloužení nedostali do útočného pásma.
67:49
A opět jsou hosté pod tlakem. Sanford si nyní připisuje jeden zákrok za druhým.
67:03
Až teď se hosté osvobozují a mohou v klidu vystřídat. Domácí vstoupili do prodloužení jako uragán.
66:30
Komarov mohl vstřelit rozhodující branku, ale perfektní zákrok Sanforda drží hosty ještě ve hře.
66:00
Oddechový čas pro hosty.
66:00
Tým Lokomotiv Jaroslavl vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
65:55
Domácí stále před Sanfordem, který má teď plné ruce práce.
65:10
Dinamo se dostalo do útočné třetiny. Cvetkov nyní drží hostující tým pod tlakem.
64:05
Volkov zkoušel poslat svého spoluhráče do samostatného úniku, ale Kronwall to přečetl a puk získal.
63:37
Pestuško prověřil Sanfordovu pozornost, ale hostující brankář střelu kryje.
63:02
Teď se k puku dostali hosté a ihned se pokoušejí dostat do útočného pásma.
62:16
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu a oba týmy se pokoušejí neudělat chybu.
61:23
Domácí jsou v prodloužení velice aktivní a pokoušejí se střílet z každé pozice.
60:53
Hosté si nerozuměli v rozehrávce a puk skončil na zakázaném uvolnění.
60:26
Domácí se ihned po vyhraném vhazování dostali do útočného pásma, kde se pokoušejí něco vymyslet.
60:01
Statistiky po 3. třetině

Střely: 30 – 26
Vyloučení: 6 – 3
Vyhrané vhazování: 25 – 28
O vítězi nerozhodla ani třetí třetina a tak bude následovat dvacetiminutové prodloužení. Hra je vyrovnaná a oba týmy hrají spíše dozadu a snaží se neudělat chybu.
Prodloužení začne přibližně v 19:05.
60:00
59:54
Pestuško trefuje horní tyč hostující branky.
59:33
Dinamo se drží před Sanfordem, který má nyní plné ruce práce.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:27
Lokomotiv se nemůže dostat do útočného pásma a domácí si přehazují puk ve středním pásmu.
58:14
Ljubuškin nyní zastavil útok domácích a sám může založit novou útočnou akci.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:38
Hosté vyhazují kotouč do středního pásma, kde se ho ujímá jeden z domácích hráčů.
57:16
Domácí se stále drží v útočném pásmu a kombinují.
56:49
Dinamo nyní otevřelo obranu a věnuje se útoku.
Komerční přestávka.
56:23
Hosté si přehazují puk ve vlastním obranném pásmu.
56:03
Dnešní utkání sleduje 6920 diváků.
55:39
Hra se odehrává ve středním pásmu.
54:40
Domácí se také dostávají do útočného pásma, kde zkoušejí něco vymyslet.
54:00
Další tvrdý zákrok hostů, ale rozhodčí to opět ignorují. Hosté se pokoušejí o založení útočné akce.
53:36
Domácí publikum nyní dává hlasitě najevo jejich nesouhlas s rozhodčími. Averin totiž zastavil Komarova tvrdým zákrokem, ale podle rozhodčích je vše v pořádku.
53:06
Nyní se bojuje o kotouč v útočném pásmu hostů, ale rozhodčí hru nakonec přerušuje.
52:25
52:13
Karsums si dokázal obhodit nejprve prvního obránce a poté i druhého a potom se řítil sám na Sanforda, ale jeden z útočníků se stačil vrátit včas a domácího útočníka zastavil.
52:06
Nepřesná rozehrávka Gorochova končí ve středním pásmu.
51:20
Domácí zvládají své oslabení na jedničku.
50:58
Hosté se dostali do útočné třetiny, ale nevydrželi tam příliš dlouho.
50:25
Pestunov (DMS) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
48:38
Perfektní práce hostující obrany! Karpov měl na hokejce úvodní branku utkání, ale jeho střela skončila v brankovišti a puk se pomalou doklouzával za brankovou čáru, ale díky skvělému Kronwallovi, který dokázal puk z brankové čáry ještě vyhodit je stav stále vyrovnaný.
48:05
Puk se dostal až k Sanfordovi, který dlouhým pasem rozehrává.
47:48
Galimov už neměl síly na založení útočné akce a tak puk pouze nahodil.
47:05
Dinamo se pokouší o přechod do útočné třetiny, ale zatím neúspěšně.
46:35
Karsums nyní dostal trochu nepřesnou přihrávku, ale dokázal ji zpracovat a pak vystřelit. Sanford si připsal úspěšný zákrok a stále drží čisté konto.
45:55
Hosté rozehrávají zpoza vlastní branky, ale zatím se jim nedaří dostat přes střední pásmo.
45:09
Ljubuškin z levého kruhu zkusil bekhendové nahození, ale to Jerjomenko vyrazil vyrážečkou.
44:47
Hra se pomalu kouskuje. Nyní si hosté nerozuměli v rozehrávce a puk skončil na zakázaném uvolnění.
44:27
Jerjomenko opět chytá jednoduché nahození od modré.
43:59
Hosté jsou ve třetí třetině aktivnější, ale zatím to nestačí.
43:16
Hra je nyní v klidné fázi a hra pokračuje ve středním pásmu.
42:36
Domácí nyní nahodil puk na Sanforda, ale ten neměl žádný problém toto nahození zlikvidovat.
42:06
Dinamo se nemůže dostat z vlastního obraného pásma.
41:39
Konkov skvěle udržel puk na své holi a tím pádem jsou hosté stále v útočném pásmu.
40:58
Averin nyní měl několik šancí před brankou, ale nedokázal puk dostat za brankovou čáru.
40:10
Pestuško měl ihned první šanci, řítil se zcela sám po pravé straně mantinelu, ale jeho střelu kryje Sanford.
40:01
Statistiky po 2.třetině

Střely: 19 – 16
Vyloučení: 5 – 3
Vyhrané vhazování: 13 – 21
Je za námi už i druhá třetina, která nám branku také nenabídla. V tomto utkání se nedá říct, že šance střídá šanci, ale ba naopak. K vidění jsou pouze akce, které většinou končí jen nahozením. Brankáři předvádí překrásné zákroky, a proto drží oba zatím čisté konto.
Třetí třetina začne přibližně v 18:13.
40:00
39:55
Domácí se pokouší ještě o založení útoku, ale to už bohužel nestihnou.
39:39
Opět to byl Redlihs, který dostal krásnou přihrávku před branku, ale nyní trefil pouze připraveného hostujícího brankáře.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23
Plotnikov nahodil puk před branku, kde byl Redlihs, ale ten nedokázal dostat kotouč mezi tři tyče.
37:52
Kartajev to zkusil zcela sám, ale bohužel mu střela nesedla a puk skončil v ochranné síti.
37:16
Hra se opět uklidnila a teď se hraje spíše ve středním pásmu.
36:56
Hosté si nyní nerozuměli s rozehrávkou a tak puk skončil na zakázaném uvolnění.
36:16
Domácí již rozjíždějí další útočnou akci, ale opět puk končí u mantinelu, kde se o něj bojuje.
35:38
Hráčům z týmu Lokomotiv Jaroslavl se dnes vůbec nedaří přesilové hry.
35:13
34:49
Novák vybojoval puk u mantinelu a ihned ho vyhodil do středního pásma.
34:09
Hosté drží puk ve vlastní obranném pásmu. Zatím se jim nedaří přechod přes střední pásmo.
33:36
Kronwall bojuje o puk za hostujíc brankou, ale jelikož se puk delší dobu nepohnul, tak rozhodčí hru raději přerušil.
33:13
Gorovikov (DMS) dostává dvě minuty za podražení.
32:51
32:22
Platt zkoušel nahodit puk před branku, ale tam nikdo kotouč nedokázal zpracovat.
31:55
Hosté se dostali do útočného pásma, kde kombinují podél mantinelu.
31:36
Kokarev dokázal v oslabení uniknout, ale zřejmě neměl dostatek sil, a tak vystřelil pouze od modré.
31:01
Plotnikov vystřelil ihned po vyhraném vhazování, ale jeho střelu kryje Jerjomenko.
30:51
Korjagin (DMS) dostává dvě minuty za držení
30:42
Hosté mají výhodu a pokouší se něco vymyslet.
29:52
Petrov mohl založit útočnou akci, ale jeden z jeho spoluhráčů vjel do útočné třetiny dříve než on a hra se tak přerušuje. Postavení mimo hru.
29:03
Publikum zkouší povzbudit svůj tým, ale hra je nyní poněkud klidná a ani jeden tým se nepouští do žádných větších akcí.
28:35
Puk ve středním pásmu, kde o něj bojují Gorovikov a Sprukts.
27:59
Hráči v bílých dresech zakládají útočnou akci, ale ta je zastavena ofsajdem.
27:25
Holos se dostal k puku v útočném pásmu a ani chvilku neváhal a zkusil bekhendovou střelu, ale opět skvělá práce domácího brankáře.
26:47
Kartajev ihned po přejí modré čáry se napřáhl a vyslal prudkou střelu, ale Jerjomenko s ní neměl žádný problém.
26:18
U puku jsou stále hosté, kteří ale mají nyní problém s přechodem do útočné třetiny.
25:38
25:29
Hosté si nerozuměli v rozehrávce a toho dokázal využít jeden z domácích obránců a puk ihned vyhodil do středního pásma.
25:07
Gorochov vystřelil od modré a jeho střela byla ještě před brankou tečována, ale Jerjomenko byl na správném místě a kotouč ukryl do své výstroje.
24:29
Moskva vyhazuje a domácí mohou v klidu vystřídat.
24:06
Jaroslavl se už dostal do útočné třetiny, kde kombinuje.
23:38
Novák (DMS) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.
23:38
Po dlouhé době se do útočného pásma dostali také hosté, ale zatím nic nevymysleli.
23:06
Hráči z týmu Dinamo Moskva zakládají další útočnou akci.
22:51
Hosté nyní mohou děkovat svému brankáři, že skóre zůstalo i nadále vyrovnané.
22:18
Mosaljov dostal přesnou přihrávku před Sanforda, ale jeho střela z bezprostřední blízkosti skončila ve výstroji hostujícího brankáře.
21:53
Karsums zachytil přihrávku Jakovleva a pokusil se ihned zakončovat, ale kotouč mu sklouzl z hokejky.
21:22
Jakovlev drží puk za vlastní brankou a pokouší se rozehrát.
20:49
Hosté mají problém se dostat z vlastního obraného pásma.
20:13
Domácí vyhráli vhazování a ihned se dostali do útočné třetiny. Od modré vyslal prudkou střelu Novák, ale Sanford si dokázal se střelou poradit a puk ukryl do své lapačky.
20:01
Statistiky po 1. třetině

Střely: 10 – 7
Vyloučení: 2 – 3
Vyhrané vhazování: 7 – 7
První třetina je minulostí. V úvodní periodě nepadla žádná branka, ale Konkov k ní neměl daleko. Žádnou další větší šanci jsme neviděli. Hra se točí nahoru a dolů. Další třetina začne přibližně v 17:22.
20:00
19:54
Jaroslavl se dostal ještě před koncem také do útočné třetiny, ale vypadá to, že už se v této třetině nic nestane.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49
Dinamo se drží v před Sanfordem, ale opět se jen kombinuje.
18:26
Teď si, ale Plotnikov nerozuměl se svým spoluhráčem a puk skončil na zakázaném uvolnění.
17:40
Tak nakonec nevystřelil nikdo. Hosté v plném počtu a ihned zakládají útočnou akci-
16:59
Domácí předvádějí pěkně sehranou přesilovou hru, ale pouze kombinují. Kdo nakonec vystřelí?
16:33
Graňák vyslal tvrdou střelu od modré, ale i stou si Sanford poradil.
15:45
Sanford nyní předvedl krásný zákrok proti střele od Karsumse.
15:16
Kokarev rozehrává ze své obranné třetiny.
14:52
Karsums bojoval o kotouč těsně před brankovištěm a hostující brankář neudržel své nervy na uzdě. Sanford (JAR) dostává dvě minuty za krosček. Trest za něj půjde odsedět Sprukts.
14:26
Dinamo stále v útočné třetině a neustále kombinuje.
13:48
Jalasvaara dostal pěknou přihrávku před branku, ale nedokázal puk trefit mezi tři tyče.
13:27
Domácí mají před sebou přesilovou hru a už se usazují v útočném pásmu.
12:56
Petrov (JAR) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
12:22
Gorochov nahodil puk do útočného pásma a kotouče se ujímá domácí brankář.
Máme tady komerční přestávku.
11:45
Hra se nyní odehrává ve středním pásmu.
11:00
Platt ihned co vyjel z trestné lavice dostal přesnou přihrávku, ale bohužel ji nedokázal zpracovat, a tak se žádná akce nekoná.
10:36
Oba týmy v plném počtu.
09:48
Dinamo v útočném pásmu nevydrželo moc dlouho. Apalkov totiž vybojoval kotouč a ihned ho vyhodil do středního pásma.
09:06
Hra tedy pokračuje čtyři na čtyři. U puku jsou zatím domácí, ale s pukem operují pouze za vlastní brankou.
08:36
Kokarev (DMS) a Platt (JAR) dostávají dvě minuty za hrubost.
07:49
Tak tohle byla největší šance zatím! Konkov si najel až do mezikruží odkud vypálil, ale puk se otřel o tyčku a skončil na brankové čáře. Jerjomenko stačil včas zareagovat a kotouč ukryl pod svojí lapačku. Konkov se už radoval, ale rozhodčí rozpažil ruce.
06:09
Domácí se drží v útočném pásmu, ale puk je za Sanfordovo brankou, kde se ho ujímá Holos.
05:30
Averin zkusil vystřelit z ostrého úhlu, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
04:58
Mosaljiv stále na ledě a teď zkusil zakončovat zpoza branky, ale hostující brankář byl připraven a puk ukryl pod svojí lapačku.
04:28
Jalasvaara nahrával do středního pásma, kde se kotouče ujal Mosaljov, ten ale nedokázal Sanforda ohrozit.
03:59
Jaroslavl nyní přišel o kotouč a domácí zakládají útočnou akci.
03:28
03:13
Domácí se brání zatím skvěle.
02:56
Gorovikov dokonce v oslabení dokázal sebrat kotouč a řítil se po pravé straně mantinelu. Sanford si nakonec připisuje úspěšný zákrok.
02:26
Hostům se zatím vůbec nedaří přechod přes střední pásmo.
01:55
Domácí vybojovali kotouč u mantinelu a ihned vyhazují.
01:28
Mironov (DMS) dostává dvě minuty za hrubost.
01:18
Dinamo se dostalo k puku a zároveň i do útočné třetiny, ale zatím vidíme jen kombinace a nikde žádnou střelu.
00:36
Jerjomenko si připisuje ihned na úvodu úspěšný zákrok.
00:19
Hosté vyhráli úvodní vhazování a nyní už zakládají útočnou akci.
00:01
Vše už je připraveno a utkání začne za několik vteřin.
Domácí nastoupí dnes v modrých dresech a hosté naopak v bílých.
-1:00
Oba týmy stojí na modrých čarách a nyní zazní zimním stadionem ruská hymna.
-2:00
Domácí tým již naskakuje na ledovou plochu a ihned za ním nastupují i hosté.
-9:00
Ledová plocha je již připravená a na ledě již krouží maskot a snaží se rozproudit atmosféru.
-15:00
Do zápasu nám zbývá patnáct minut a zimní stadion je už poměrně zcela zaplněn.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Novák, D.Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Graňák, Mironov, Barancev, Korjagin – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Volkov, Babenko, Kokarev – Pestunov, Mosaljov, Kvapil

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, V.Višněvskij, Jakovlev, Gorochov, Pašnin – Plotnikov, Averin, Apalkov – Redlihs, Platt, Sprukts – Konkov, Galimov, Kartajev – Černikov, Petrov, Musatov

Rozhodčí: Ravodin, Gofman – Sadovnikov, Zacharenkov.
Vítám všechny faninky a fanoušky u sledování Play-off KHL. V dnešním duelu vyzve Dinamo Moskva hostující celek, a to Lokomotiv Jaroslavl. Dnes se mezi těmito soupeři odehraje páté utkání.
Přeji příjemný sportovní prožitek. Úvodní vhazování je naplánováno na 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.