Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
STAV SÉRIE PO DVOU ZÁPASECH – 2:0
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes nakonec rozhodli utkání v prodloužení, kdy se trefil Sergej Andronov. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do druhé třetiny, kdy se v šestadvacáté minutě trefil Maxim Mamin. Domácí vedli 1:0 až do začátku třetí třetiny, kdy se z přesilové hry trefil Tommi Huhtala a srovnal tak na 1:1. Jak už jsem uváděl na začátku, tak domácí nakonec dokázali v dnešním utkání zvítězit brankou z dvaasedmdesáté minuty, kterou vstřelil Sergej Andronov.

Střely na branku: 45 – 19 (v prodloužení: 9 – 5)
71:18
CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí rozhodují utkání v prodloužení! Ožiganov vyslal na branku střelu od modré, kterou Zapolski vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel volný SERGEJ ANDRONOV, a ten se už následně do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Vladimir Žarkov.
70:55
Naumenkov dostal nabito na modrou, odkud ale svou dělovkou poslal kotouč jen do připraveného Zapolského.
70:09
Petrov střelou z velkého úhlu příliš nevyděsil Zapolského.
69:05
Blažijevskij střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.
68:11
Jeden z domácích hráčů vyslal na branku střelu od modré, která ale nenadělala Sorokinovi větší potíže.
66:37
Hosté přišli o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak míří domácí.
65:35
Jormakka vyslal na branku tvrdou střelu z vrcholu levého kruhu. Sorokin ale jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.
65:01
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Zapolskim.
64:05
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
63:43
Kiselevič jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.
62:40
Mamin vyslal na branku střelu z pravého kruhu, kterou ale nenadělal Zapolskému větší potíže.
62:20
Lauridsen vyslal na branku střelu od modré, kterou ale branku soupeře netrefil.
61:43
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
60:46
Ožiganov vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ale skončil vysoko nad brankou.
60:12
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Sorokinem.
60:01
Začalo prodloužení.
Stále probíhá úprava ledu a prodloužení tak začne z větším zpožděním, než se zdálo.
Ještě probíhá úprava ledové plochy. Prodloužení tak začne s menším zpožděním.
Hosté dokázali ve třetí třetině vyrovnat zásluhou Tommiho Huhtaly a zápas tak míří do prodloužení, které začne zhruba v 17:49.

Střely na branku: 36 – 14 (v této třetině: 9 – 1)
60:00
Třetí třetina skončila.
59:49
Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu a vypadá to, že dnes uvidíme prodloužení.
58:43
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů ve středním pásmu se dostávají ke kotouči hosté.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:42
Hosté drží kotouč na svých holích a ještě se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
56:43
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a kotouč poslali až ke svému brankáři.
56:06
Jensen vyslal na branku střelu od modré, kterou ale trefil pouze jednoho z obránců.
55:37
Da Costa nahodil kotouč na branku od modré čáry. Zapolski kotouč jen vyrazil do rohu kluziště.
54:46
Huhtala střelou z mezikruží soupeřovu branku přestřelil.
54:28
53:53
Ani jeden z týmů teď příliš dopředu nepospíchá a spíše se soustředí na defenzivní činnosti.
52:42
52:05
51:38
Hosté si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
50:28
50:05
Domácí teď posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Zapolski ale zatím odolává.
49:29
Ožiganov se dostal ke střele z mezikruží. Branku soupeře ale neohrozil.
49:00
Petrov střelou z pravého kruhu branku soupeře netrefil.
48:50
Ničuškin převzal kotouč u levé tyče soupeřovy branky. Následně se snažil nadvakrát prostřelit Zapolského. Ten však oba jeho pokus dokázal chytit.
48:26
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Arturs Kulda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
47:10
46:22
Komerční přestávka.
46:22
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
45:34
Hosté teď dostali větší chuť ke hře a momentálně svého soupeře přehrávají.
44:49
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
43:43
Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté přeci jen využívají přesilovku a vyrovnávají na 1:1! Genoway nabil na střelu z mezikruží do pravého kruhu úplně volnému TOMMIMU HUHTALOVI, který se následnou dělovkou pod horní tyčku nemýlil! Asistence: Chay Genoway.
43:11
Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
42:32
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Valerij Ničuškin.
42:25
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu z pravého kruhu, kterou ale branku soupeře přestřelil.
41:51
Muršak slabou střelou z levého kruhu nijak nevyděsil Zapolského.
41:36
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune opět před ruského brankáře hájící barvy CSKA Moskvy.
41:17
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude po levici Sorokina.
40:33
Tělegin střelou z pravého kruhu trefil pouze jednoho z obránců, od kterého se kotouč odrazil do ochranné sítě.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a kotouč ihned posílají do útočného pásma.
40:01
Další třetina začne přibližně v 17:00.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé periodě už jsme se dočkali branky. V šestadvacáté minutě se trefil Maxim Mamin a svým gólem otevřel skóre utkání. Po zbytek druhé třetiny jsme ale už viděli jen velké šance, ze kterých ale branku vsítit nedokázal ani jeden tým. Po dvou třetinách je tak stav utkání 1:0.

Střely na branku: 27 – 13 (v této třetině: 13 – 8)
40:00
39:06
Platt se dostal zcela osamocen ke střele těsně před Zapolskim. Ten však jeho pokus dokázal fantasticky chytit.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:20
37:41
Světlakov se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale dokázal Zapolski s menšími problémy vyrazit nad branku.
37:06
Salminen se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus ale skončil vedle soupeřovy svatyně.
36:53
36:30
Ožiganov střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.
35:44
Hosté jsou ve čtyřech.
35:28
Da Costa opět vypálil z levého kruhu, tentokrát ale jeho pokus vyrazil Zapolski mimo tři tyče.
35:04
Da Costa tvrdou střelou z vrcholu levého kruhu netrefil branku soupeře.
34:52
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Antti Pihlström – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Sakari Salminen.
34:41
Hosté opět vyhazují kotouč z vlastního pásma.
34:29
Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od znova.
34:15
Popov dostal nabito do mezikruží, odkud ale svou střelou branku soupeře přestřelil.
33:56
Da Costa tvrdou střelou od modré poslal kotouč jen do míst, kde se nacházel Zapolski.
33:44
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Peter Regin – 2 min., nedovolené bránění).
33:44
Žarkov už míří za pomoci klubového lékaře na střídačku a následně do kabiny.
33:44
Žarkov zůstává ležet na ledě po jednom ze soubojů ve středním pásmu a musí tak být ošetřen.
33:25
Jensen vyslal na branku střelu od modré, kterou ale Sorokin vyrazil svou vyrážečkou nad branku.
33:21
33:21
Regin se dostal vyraženému kotouči těsně před Sorokinem. Ten však jeho následný ne příliš povedený pokus dokázal pohodlně chytit.
32:33
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
31:46
Jeden z domácích hráčů vyslal na branku střelu od modré, kterou ještě tečoval Popov, ke své smůle ale jen těsně vedle branky soupeře.
31:02
30:27
Jensen střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů, který kotouč následně poslal ze své třetiny.
29:46
Žarkov se dostal ve vlastním oslabení ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale skončil jen nad brankou soupeře.
29:29
Jeden z domácích hráčů posunul branku a rozhodčí tak musel přerušit hru.
29:08
Regin se snažil překvapit Sorokina střelou z velkého úhlu. Sorokin se ale překvapit nenechal a kotouč pohodlně vyrazil mimo tři tyče.
29:02
Ještě probíhá úprava ledu, po které si hosté zahrají třetí přesilovku v dnešním utkání.
29:02
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., držení protihráče).
28:38
Joensuu se ocitl u kotouče zcela osamocen před Sorokinem. Ten však jeho následný pokus mířený mezi betony dokázal skvěle chytit!
27:57
Huhtala jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj vzápětí přišel.
27:22
Andronov se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Branku soupeře ale přestřelil.
26:51
Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
26:19
25:17
Domácí se dostávají do vedení! MAXIM MAMIN se dostal do samostatného úniku a střelou k levé tyči nedal Zapolskému žádnou šanci kotouč chytit. Asistence: Valerij Ničuškin.
24:30
Petrov poslal před branku přihrávku od zadního mantinelu. V brankovišti se ale nejrychleji zorientoval Zapolski a kotouč tak přikryl svou lapačkou.
24:11
23:24
O'Neill se dostal s kotoučem do pravého kruhu, odkud se snažil vystřelit. Kotouč se mu ale zamotal pod nohy a vystřelit se mu tak nepodařilo.
22:57
Pihlström zavezl kotouč do útočného pásma, kde ale o něj vzápětí přišel.
22:28
Andronov jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.
22:04
21:53
Petrov si tak dlouho hrál s kotoučem za brankou soupeře, až o něj přišel.
21:20
Kotouč se nebezpečně odrazil od zadního mantinelu do brankoviště hostů, kam dojížděl Petrov. Těsně před tím, než se ke kotouči dostal ho Zapolski dokázal přikrýt svou lapačkou.
20:55
Platt svou střelou z mezikruží trefil pouze brusle jednoho z obránců.
20:43
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a kotouč ihned zavážejí do útočného pásma.
20:01
Další třetina začne přibližně v 16:00.
První třetina je za námi. Domácí byli v první třetině lepším týmem, ale Zapolského prostřelit nedokázali. Domácí si dokonce zahráli v první periodě zhruba minutovou přesilovku pět na tři, kterou ale využít nedokázali. Stav utkání je tak zatím bezgólový.

Střely na branku: 14 – 5
20:00
19:49
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu a vypadá to, že oba týmy půjdou do kabin za stavu 0:0.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:35
Regin dostal nabito na modrou, odkud ale svou dělovkou trefil pouze jednoho z clonících hráčů.
17:46
17:16
Světlakov střelou z mezikruží trefil pouze jednoho z obránců.
16:50
Rissanen vyhodil kotouč až k Sorokinovi.
16:30
Hosté opět vyhazují a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
16:02
Anttila dokázal vyvézt kotouč až do útočného pásma, kde ušetřil nějaké vteřinky.
15:45
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., nedovolené bránění).
15:45
Ožiganov ukrytou střelou z vrcholu pravého kruhu poslal kotouč jen do lapačky připraveného Zapolského.
15:28
15:28
Niemi se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu. Střela se mu ale vůbec nepovedla a Sorokin tak kotouč pohodlně chytil.
14:37
Jensen vyslal na branku střelu od modré, kterou Sorokin vyrazil jen před sebe, kam dojížděl Regin. Jeho následnou dorážku ale dokázal Sorokin taktéž chytit.
14:05
Domácí nedokázali využít zhruba minutovou přesilovku pět na tři a stav utkání je tak stále bezbrankový.
13:53
13:20
Scott svou střelou z pravého kruhu nijak neohrozil branku soupeře.
13:03
Hosté hrají ve čtyřech.
12:47
12:22
Petrov dostal příliš těžkou křižnou přihrávku k levé tyči a kotouč tak nedokázal zpracovat.
11:52
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Oliver Lauridsen – 2 min., nedovolené bránění).
11:27
Domácí jsou v plném počtu a nyní si tak zahrají zhruba minutu a půl přesilovku pět na čtyři.
11:02
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Huhtala – 2 min., vysoká hůl).
10:43
Genoway to vzal na sebe a s kotoučem prošel středem kluziště až do útočného pásma, kde střelou z mezikruží ale příliš neohrozil branku soupeře. Sorokin jeho pokus pohodlně chytil do své lapačky.
10:14
Hra vysokou holí jednoho z hostujících hráčů. Hra se tak přesune před Zapolskiho.
10:05
09:26
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Alexandr Kutuzov – 2 min., nedovolené bránění).
09:18
Talaja dostal tvrdý hit u pravého mantinelu a za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku a následně do kabiny.
08:49
Anttila vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus ale skončil daleko vedle pravé tyče soupeřovy branky.
08:29
Popov vyslal na branku střelu z mezikruží. Jeho slabý pokus ale nenadělal Zapolskimu větší potíže.
07:37
Jormakka napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ale zablokoval jeden z obránců.
07:20
Jaakola se snažil překvapit Sorokina střelou z velkého úhlu. Ten však jeho střelecký pokus pohodlně chytil.
06:57
Ožiganov svou střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.
06:38
06:38
Andronov svou střelou z levého kruhu poslal kotouč jen do lapačky připraveného Zapolskiho.
06:28
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Rasmus Rissanen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jan Muršak – 2 min., hrubost).
06:28
06:28
Platt se dostal nadvakrát ke střele těsně před Zapolskim. Ten však obě jeho střely dokázal chytit.
06:03
Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od začátku.
05:19
Petrov střelou od modré nijak neohrozil branku soupeře.
05:11
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude před Zapolskim.
05:02
Postavení jednoho z domácích hráčů v brankovišti. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
04:53
Kiselevič vyslal na branku střelu od modré, kterou ale Zapolski dobře viděl a kotouč tak pohodlně chytil.
04:37
Popov vyslal na branku dělovku od modré, kterou ale Zapolski dokázal vyrazit do rohu kluziště.
04:33
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Mika Niemi – 2 min., hákování).
04:17
Přihrávka rukou. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
04:09
03:27
Genoway střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.
02:51
02:14
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
01:38
00:49
Joensuu hledal přihrávkou od modré před brankou někoho ze svých spoluhráčů. Našel ale pouze hokejku jednoho z protihráčů.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a kotouč ihned posílají do útočného pásma.
00:01
Arénou CSKA Ice Palace nyní znějí hymny Finska a Ruska.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

CSKA Moskva – Jokerit 4:2
CSKA Moskva – Jokerit 3:6
Jokerit – CSKA Moskva 3:2 po nájezdech

Jokerit Helsinky

Jokerit Helsinky skončily v tabulce Západní konference na osmé příčce s třiadevadesáti body. Po šedesáti odehraných zápasech si připsaly na své konto 23 výher v řádné hrací době, 6 výher v prodloužení či nájezdech, 12 proher v prodloužení či nájezdech a 19 proher v řádné hrací době. Venku Jokerit odehrál třicet zápasů, ze kterých 13x vyhrál v řádné hrací době, 5x prohrál po prodloužení či nájezdech a 12x prohrál v řádné hrací době.

CSKA Moskva

CSKA Moskva skončila v tabulce Západní konference na první příčce se 137 body. Po šedesáti odehraných zápasech si připsali na své konto 41 výher v řádné hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 8 proher po prodloužení či nájezdech a 8 proher v řádné hrací době. Doma CSKA Moskva odehrála třicet zápasů, ze kterých 23x vyhrála v řádné hrací době, 1x vyhrála po prodloužení, 5x prohrála po prodloužení či nájezdech a pouze 1x prohrála v řádné hrací době.

CSKA Moskva – Sp. Moskva 6:1
CSKA Moskva – Nižnij Novgorod 4:2
CSKA Moskva – Soči 4:3
Ufa – CSKA Moskva 1:5
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního druhého utkání osmifinále play-off KHL mezi CSKA Moskvou a Jokeritem Helsinky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.