KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Ufa - 25. března 2018   13:30

Čeljabinsk
Čeljabinsk
20:47' Černikov  • 22:47' Gynge (Šarov, Bailen) • 27:18' Šinin (Videll) • 32:35' Kručinin  • 32:52' Kokujov (Rybakov) • 34:39' Bailen (Gynge, Szczechura) • 50:52' Rybakov (Kokujov)
Ufa
Scrivens (28. Karejev) – Larsen, Loginov, Arzamascev, Gončarov, Panin, M. Osipov, Jelizarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Lisin (A), Juňkov, I. Makarov – Tkačov, Sajustov, Burdasov – Soloduchin, Korotkov, M. Majorov.

Šesté utkání této série je za námi, zápas ovládl Čeljabinsk jednoznačným rozdílem 7:1. O svém vítězství rozhodli domácí šesti góly ve druhé třetině, sedmou branku přidal v polovině poslední části hry Alexandr Rybakov. Hostující celek zaznamenal více střeleckých pokusů, ale Pavel Francouz v brance Čeljabinsku inkasoval pouze jednou, a to při oslabení. O postupu jednoho z týmů tedy rozhodne až sedmý zápas.

Střely na branku: 33:37.
59:20'
Černikov zahrozil ve vlastním oslabení, Karejev tento pokus za svá záda nepustil.
58:21'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jurij Petrov – 2 min., nedovolené bránění + 2 min., hrubost).
57:30'
Hra se teď přesouvá z jedné strany na druhou bez ohrožení jedné či druhé branky.
56:28'
Stadionem probíhá mexická vlna, domácí fanoušci jsou s výsledkem právem spokojeni.
55:38'
Teď musel dávat pozor Pavel Francouz, oběma týmům je ale jasné, že dnešním utkáním tato série neskončí.
54:58'
Zakázané uvolnění domácích.
53:10'
Linus Videll se pokusil zahrozit z pravého kruhu, hostující obrana byla připravena a kotouč ke gólmanovi nedoputoval.
50:52'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Sejmon Kokujov a ALEXANDR RYBAKOV se dostali do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný dostal přihrávku na bekhend a zvyšuje na 7:1. Asistence: Semjon Kokujov.
49:34'
Makarov nahrál Hartikainenovi do dobré pozice před branku, Francouz se blýsknul pohotovým zákrokem.
48:12'
Loginov nahodil na branku, tento pokus Francouzovi mnoho problémů nezpůsobil.
45:58'
Korotkov se dostal sám až před Francouze, nakonec stihnul jeden z domácích obránců zasáhnout a hostující forvard tak nedokázal zakončit.
45:04'
Videll zavezl puk do útočného pásma, jeho spoluhráči mohou vystřídat.
44:37'
Hráči Čeljabinsku se teď dostali do přečíslení tři na jednoho, Karejev následnou střelu vyrazil pravým betonem.
43:02'
Paul Szczechura se pokusil překvapit Karejeva, jeho střela šla však z příliš ostrého úhlu.
41:32'
Na druhé straně střela vysoko nad, Karejev nechtěl riskovat a tento pokus raději chytá. Vhazovat se bude před ním.
40:52'
Nahození ze středního pásma Francouz raději přikryl lapačkou.
40:07'
Poslední třetina začíná zakázaným uvolněním hostů.
40:01'
Druhá třetina tohoto zápasu přinesla o poznání lepší podívanou, než ta první. Hráči Čeljabinsku v ní dokázali svému soupeři nasázet hned 6 branek, hosté vsítili pouze jeden regulérní gól. Ačkoliv skóre hovoří jasně ve prospěch domácích, poměr střel na branku byl této třetině nerozhodný 14:14. Ze stavu 3:0 došlo ve 28. minutě ke střídání brankářů na straně hostů, Bena Scrivense nahradil Andrej Karejev. Tato změna se ale neukázala jako příliš efektivní, jelikož i náhradní gólman pustil za svá záda tři branky.
40:00'
39:59'
Poslední pokus této třetiny končí v moci Andreje Karejeva.
39:03'
Linus Omark spěchal dopředu, jeden z domácích obránců dokázal na poslední chvíli střele zabránit.
38:27'
U puku jsou domácí, Karejev tentokrát nemusel zasahovat.
37:03'
Loginov nahodil kotouč na branku, kde byl nachystaný Dmitrij Sajustov, který tečoval do sítě. Rozhodčí se však po přezkoumání videozáznamu rozhodl gól neuznat a skóre tak zůstává 6:1.
35:50'
Hostující Korotkov si najel až před branku, nakonec však nedokázal zakončit. Následně se domácí dostali do přečíslení dva na jednoho, Karejev si tentokrát se střeleckým pokusem poradil.
34:39'
A další gól domácího týmu. NICK BAILEN dostal přihrávku do pravého kruhu, odkud trefil přesně vzdálenější roh Karejevovy klece. Asistence: Richard Gynge, Paul Szczechura.
32:52'
Tak to je doslova gólová smršť, co Čeljabinsk v této třetině předvádí. Pouhých 17 sekund po čtvrté brance je tu další gól, jehož autorem je SEJMON KOKUJOV. Nejprve vypálil Alexander Rybakov, gólman tuto ránu vyrazil a Kokujov následně dopravil kotouč do odkryté klece. Asistence: Alexandr Rybakov.
32:35'
Také domácí mužstvo využívá přesilovou hru. ALEXEJ KRUČININ nic složitého nevymýšlel a propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.
31:27'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., vražení na hrazení).
30:45'
Ufa právě vstřelila branku!
Hosté teď při početní výhodě zamkli Čeljabinsk v jejich obranném pásmu a ostřelovali Francouzovu branku ze všech možných pozic. Nakonec to byl PHILIP LARSEN, kdo tvrdou střelou od modré čáry proměnil tuto přesilovkovou snahu v gólovou radost. Asistence: Linus Omark.
29:17'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
28:42'
Sajustov nahrával před branku, jeho spoluhráči ale kotouč utekl. Ufa ještě udržela pásmo, domácí nakonec vyvážejí kotouč.
27:41'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Konstantin Klimontov – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Igor Makarov – 2 min., sekání).
27:18'
Střídání v týmu Salavat Julajev Ufa: ze hřiště odchází Ben Scrivens, přichází Andrej Karejev.
27:18'
Domácí vyhráli vhazování v útočné třetině a ALEXANDR ŠININ ihned vypálil. Bezmocný Scrivens se za kotoučem pouze ohlédl. Asistence: Linus Videll
27:11'
Zakázané uvolnění tentokrát na druhé straně.
26:20'
Domácí si teď nerozuměli při rozehrávce a je z toho icing, vhazovat se tedy bude před Pavlem Francouzem.
25:08'
O útočnou akci se pokouší také hosté, hráči Čeljabinsku vyvážejí kotouč do bezpečí a Ufa to tak musí zkusit znovu.
22:47'
Tak to je pro Čeljabinsk parádní vstup do druhé třetiny. Druhý gól domácích se zrodil z obdobné situace jako ten první, do samostatného úniku se tentokrát dostal RICHARD GYNGE, který našel mezírku mezi Scrivensovými betony. Asistence: Alexandr Šarov, Nick Bailen.
20:47'
Domácí se hned v úvodu druhé střetiny ujímají vedení. ALEXANDR ČERNIKOV zachytil kotouč na útočné modré čáře, ocitl se tak sám před Scrivensem a vymetl pravý horní růžek jeho branky. Bez asistence.
20:01'
První třetina gól nepřinesla a obě mužstva tak odcházení do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Celé první dějství probíhalo čistě bez jediného vyloučení. Hosté byli střelecky aktivnější – po 1. třetině je počet střel na branku 8:13.
20:00'
19:14'
Linus Videll se dokázal vymanit dvěma hostujícím obráncům, situaci nakonec musel zachránit až brankář Scrivens.
17:45'
Momentálně se hraje bez větších šancí, kotouč ve středním pásmu.
16:05'
Scrivens rozehrává a jeho spoluhráči mohou dopředu.
14:38'
Několik střel šlo teď na Pavla Francouze, ten nedokázal dostat kotouč pod kontrolu a vždy pouze vyrazil před sebe. Domácí vyhazují na zakázané uvolnění a hra se tak vrátí opět před českého gólmana.
13:32'
Také Scrivens musel být ve střehu, střelu z rohu kluziště vyrazil před sebe. Hosté se osvobozují a Nick Bailen musí rozehrávat z vlastního pásma.
12:05'
Domácí vyhráli buly v útočném pásmu, hned vzápětí ale přišli o kotouč a na druhou stranu spěchají hosté. Puk končí až u Francouze.
11:24'
Na druhé straně zahrozil Gubarev, jeho pokus Scrivense nerozhodil.
10:26'
Linus Omark si teď najel těsně před Francouze, neměl však příliš mnoho času ani prostoru a tak trefil pouze gólmanovu výstroj. Hosté ještě drží pásmo.
09:52'
Hráči Ufy rozehrávají zpoza vlastní branky.
07:49'
Juňkov nahrával přímo před branku do jízdy Lisinovi, Francouz vyráží.
06:58'
Bailen vypálil z pravého kruhu, jeho rána šla mimo.
06:16'
Gončarov si najel z rohu kluziště až před Francouze, nakonec se ale nedostal k zakončení.
04:53'
Také Scrivens teď musel zasahovat, kotouč nakonec raději přikryl pod lapačku.
03:56'
Pavel Francouz si teď poradil se střelou od modré čáry, která sice nebyla nijak prudká, gólman měl ale zakrytý výhled.
02:44'
Hráči Ufy se teď dostali do slibné šance, Korotkov nachystaný před brankou ale nemířil přesně.
02:03'
Hra se přesunula na druhou stranu, počínání hostujícího celku v útočném pásmu rovněž končí zakázaným uvolněním.
01:34'
Rybakov se teď ocitnul nikým neatakován před Scrivensem, ten byl připraven a jeho střelu vyrazil. Hosté následně vyhazují na zakázané uvolnění.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko (C)) – Šinin, Bailen, A. Petrov, I. Višněvskij, Klimontov, Borodkin, Isajev – Gynge (A), Szczechura, Videll – Peňkovskij, J. Petrov, Černikov – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Kravcov, Šarov, Kručinin.

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Larsen, Loginov, Arzamascev, Gončarov, Panin, M. Osipov, Jelizarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Lisin (A), Juňkov, I. Makarov – Tkačov, Sajustov, Burdasov – Soloduchin, Korotkov, M. Majorov..

Ufa – Čeljabinsk 1:2
Hezké odpoledne při sledování KHL. Čeká nás šesté utkání semifinálové série Východní konference mezi Čeljabinskem a Ufou. Po předchozím duelu získala Ufa mečbol a dnes může postoupit mezi nejlepší čtyři týmy. Čeljabinsk je ale v této sérii rovnocenným soupeřem a bude si chtít vynutit ještě sedmý, rozhodující zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.