KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Kazaň - 7. března 2018   10:30

Chabarovsk
Chabarovsk
25:33' Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Potěchin) • 39:48' Kondratěv (J. Kolář) • 40:39' Litovčenko (Kondratěv, T. Zohorna) • 58:24' Vj. Ušenin
Kazaň
Garipov (54. Šaryčenkov) – Manuchov, Ohtamaa, Markov, Ljamkin, Tokranov, Batyršin, Sidorov – Zaripov, Lukojanov, A. Potapov – Azevedo, Lander, Sekáč – Galijev, Klinkhammer, Tkačov – Svitov, Kosov, Burmistrov.

Česká stopa v zápase
Jan Kolář (CHA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:52
Michal Jordán (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:27
Jiří Sekáč (KZN) 0+0,1 střela, čas na ledě 16:35
Amur využil domácího prostředí, v tomto zápase přehrál svého soupeře poměrem 4:1 a získává první výhru v sérii. Hosté měli několikrát přesilovou hru pět na tři, jenže ji nedokázali proměnil. Chabarovsk se mohl spolehnout na svého brankáře, Juha Metsola podal velmi dobrý výkon.
59:41'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:24'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné samostatné akci se prosazuje střelou z křídla VJAČESLAV UŠENIN.
58:00'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, zbývají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
58:00'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Stanislav Galijev – 2 min., držení hole).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Burmistrov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
57:24'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jan Kolář – 2 min., podražení).
57:14'
57:00'
Probíhá poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:51'
Juha Metsola kryje kotouč před svou brankou, bude se vhazovat.
56:23'
Atte Ohtamaa zavezl kotouč do útočného pásma, ale neměl komu přihrát.
56:14'
Polovina přesilovky je pryč.
55:50'
Anton Lander pokračuje v aktivní hře před brankou, Juha Metsola kryje střelu z mezikruží.
55:20'
Ak Bars hraje nyní přesilovku pět na čtyři.
54:51'
Maxim Kondratěv zblokoval střelecký pokus soupeře.
54:30'
Domácí celek se statečně brání, zatím to zvládá.
54:11'
Přesilovku pět na tři mají hosté, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
54:00'
Juha Metsola kryje kotouč po střele soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou.
53:55'
Střídání v týmu Ak Bars Kazaň: ze hřiště odchází Alexandr Šaryčenkov, přichází Emil Garipov.
53:34'
Jiří Sekáč dostal hru do útočného pásma.
53:25'
Hra pokračuje dál.
53:21'
Střídání v týmu Ak Bars Kazaň: ze hřiště odchází Emil Garipov, přichází Alexandr Šaryčenkov.
53:17'
Dlouhou přesilovku pět na tři budou nyní hrát hosté.
53:17'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Michal Jordán – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandre Picard – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., podražení).
53:02'
Hosté mají kotouč pod kontrolou, ale nemohou se dostat do šance.
52:24'
Ponechanou výhodu mají hosté.
52:01'
Danis Zaripov poslal kotouč na domácí branku, tam byl ale pozorný Juha Metsola, který v pohodě zasáhl.
51:37'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí hrají velmi dobře takticky.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:27'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexej Byvalcev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexej Potapov – 2 min., hrubost).
49:15'
Nikita Ljamkin pálil od modré čáry, následně kryje puk brankář.
49:00'
Ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice, sledujeme rychlý hokej.
47:00'
Sedm minut hry je ze třetí třetiny pryč, sledujeme rychlý hokej.
46:32'
Alexandr Svitov vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nedostal.
45:20'
Nyní se domácím hráčům podařilo rozmělnit tlak soupeře. Velké příležitosti hosté neproměnili.
45:03'
Vjačeslav Litovčenko se marně pokoušel propracovat se k puku v útočném pásmu, hrají hosté.
44:50'
Hosté jsou nyní ve velkém tlaku, domácím se nedaří vyhodit kotouč.
44:34'
44:30'
Další rána od modré čáry postrádala přesnost.
44:11'
Juha Metsola viděl kotouč a střelu od modré čáry vyrazil mimo.
43:45'
Alexandr Burmistrov kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu. Puk se k němu vrátil, ale branku netrefil.
43:27'
Kazaň posílá na led druhou přesilovkovou formaci.
43:02'
Hostující celek má k dispozici přesilovou hru, kterou se pokouší proměnit, a tak zdramatizovat zápas.
42:34'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Stanislav Kacuba – 2 min., sekání).
42:12'
Roman Manuchov pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný obráncem domácího celku.
41:32'
Další velkou šanci měl domácí celek, ale proměnit ji nedokázal. Oleg Li pálil mimo branku.
40:39'
Domácí celek z kraje třetí třetiny navyšuje své vedení. Po výborné přihrávce na modrou čáru vypálil Maxim Kondratěv, jehož střelu předbrankou tečoval mimo dosah brankáře soupeře VJAČESLAV LITOVČENKO. Asistence: Maxim Kondratěv, Tomáš Zohorna
40:01'
Ve druhé třetině dokázal domácí celek stav zápasu otočit. Nejprve se prosadil Vladislav Ušenin, který poslal kotouč pod horní tyčku. V závěru třetiny pak v přesilovce přesně pálil po Kolářově pasu Maxim Kondratěv.
40:00'
39:48'
Přesilovka využitá, tvrdou ránou se prosazuje po Kolářově přihrávce domácí MAXIM KONDRATĚV. Amur se dostává před koncem druhé třetiny do jednobrankového vedení. Krásná rána. Asistence: Jan Kolář.
39:30'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
39:20'
Vitalij Aťušov musí rozehrávat od své branky.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
38:54'
Dlouhou přesilovku mají k dispozici domácí hokejisté.
38:42'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
38:22'
Kazaň špatně rozehrála, po její nepřesné akci se píská zakázané uvolněni a bude se vhazovat před brankou Emila Garipova.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:24'
Roman Manuchov vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí brankář. Juha Metsola neměl se zákrokem problém.
36:40'
Domácí celek se dostal do po přečíslení dva na jednoho, obrana si dokázala poradit. Následně pálil od modré čáry domácí hráč a gólman kryje střelu Koláře.
36:06'
Vjačeslav Ušenin nepřesně zakončoval, následně se dostal Vladislav Ušenin do další šance a jeho pokus kryje hostující brankář.
35:47'
Hostující celek hraje velmi dobře takticky, nedává soupeři mnoho prostoru pro nějaké útočné akce.
35:00'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou.
34:32'
Oleg Li se pokoušel překonat obranu soupeře, ale nepodařilo se mu to.
34:00'
Šest minut hry zbývá z druhé třetiny, hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.
33:27'
Hostující celek oslabení zvládl velmi dobře, nyní se už dostal znovu do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.
33:16'
32:40'
Jan Kolář rozehrává od své branky. Tomáš Zohorna dostal hru do útočného pásma, pak ale hosté rychle vyhodili.
32:10'
Arťom Lukojanov znovu při oslabení a ani tentokrát neprostřelil hostující hráč brankáře.
31:53'
Domácí fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru.
31:27'
Přesilovou hru sice hrají domácí, ale Justin Azevedo se dostal při vlastním oslabení do šance a zasahovat musel gólman.
31:16'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rob Klinkhammer – 2 min., podražení).
31:10'
Oleg Li byl faulovaný.
30:51'
Juha Metsola znovu přerušuje hru, tentokrát zakončoval Roman Manuchov.
Dnešní utkání sleduje 7 054 diváků.
30:37'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, dostali jsme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Hra je po zákroku domácí brankáře přerušená.
29:56'
Roman Manuchov nedokázal ve vyložené střelecké pozice prostřelit domácího brankáře, Juha Metsola byl pozorný a svou svatyni uhájil.
29:24'
Domácí vyhodili tak, aby z toho nebyl icing. Alexej Byvalcev poslal přes všechny čáry kotouč na branku.
29:00'
17:12, tak vypadá statistika střel na branku.
28:32'
Domácí hokejisté hrají po brance na 1:1 výrazně aktivněji, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
28:30'
Hra je přerušena pro zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Ak Bars.
-82:49'
Michal Jordán udržel kotouč v útočném pásmu, následně zakončoval jeho spoluhráč, který ovšem neprostřelil brankáře soupeře.
27:06'
Hostující brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
26:50'
Jaroslav Chabarov se dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
26:30'
Vjačeslav Litovčenko autorem další střely, jeho projektil z úhlu nebyl přesný. Komerční přestávka.
25:33'
A je vyrovnáno, bleskově využívá přesilovou hru zkušený VLADISLAV UŠENIN, který si využil dobrou přihrávku, vybruslil si do střelecké pozice a kotouč přišpendlil pod horní tyčku. Asistence: Vjačeslav Ušenin a Bogdan Potěchin.
25:30'
Přesilovou hru hrají domácí.
25:29'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vasilij Tokranov – 2 min., nedovolené bránění).
25:26'
Alexandr Burmistrov se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil ovšem postrádal přesnost. Dobře se vrátila domácí obrana, která dokázala zasáhnout.
25:01'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandre Picard – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Atte Ohtamaa – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
23:29'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Roman Manuchov – 2 min., nedovolené bránění).
23:08'
Juha Metsola si poradil s nahozením na svou branku, sledujeme rychlý hokej, který ale mnoho vyložených šancí nenabízí.
22:46'
Emil Garipov kryje kotouč po střele ze středního pásma. Zkoušel to Jaroslav Chabarov.
21:43'
Atte Ohtamaa se musel vracet za svou branku, aby dokázal kotouč odehrát.
21:00'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek nechce chybovat, hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu. Domácí fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru.
20:42'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se po zakázaném uvolnění bude před brankou domácího celku.
20:01'
Po první třetině platí jednobrankové vedení hostujícího celku, prosadil se v páté minutě střelou do odkryté části branky Vladimir Tkačov. Domácí celek následně obránil dlouhé oslabení tři na pět, což by mohlo pomoci domácím do dalšího průběhu zápasu.
20:00'
19:42'
V poklidném tempu se třetina dohrává, domácí se zodpovědně brání.
18:40'
Anton Lander pálil z první, jeho ránu kryje domácí gólman Juha Metsola.
18:18'
Znovu hraje přesilovou hru hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
18:06'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., vražení na hrazení).
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:32'
Hosté rozehrávají od své branky, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
17:25'
Vasilij Tokranov se dostal do zakončení, jeho projektil poměrně snadno zastavil domácí brankář.
16:32'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Kazaň stále vede o jednu branku, sledujeme rychlý hokej.
16:11'
Oslabení tři na pět domácí hokejisté přečkali.
15:58'
15:23'
Anton Lander pálil od modré čáry, domácí brankář vůbec nic neviděl, ale puk končí na mantinelu za brankou.
15:11'
Domácí hrají ve čtyřech.
14:33'
Alexej Byvalcev výborně vystihl rozehrávku Kazaně na modré čáře a vyhazuje přes všechny čáry.
14:00'
Hosté se usadili v útočné třetiny, kde se pokouší něco vymyslet. Justin Azevedo nepřesně zakončoval.
13:58'
Přesilovou hru pět na tři nyní budou hrát hosté, těžká zkouška pro domácí defenzivu.
13:58'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., vysoká hůl).
13:20'
Přesilovou hru hraje hostující celek, kotouč po střele od modré čáry má ve své moci brankář.
13:11'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Stanislav Kacuba – 2 min., hákování).
12:30'
Hosté mají ponechanou výhodu, bude se vylučovat na straně Amuru.
12:13'
Rob Klinkhammer z pravého křídla pálil nad branku, Juha Metsola zasahovat vůbec nemusel.
12:00'
Jan Kolář zkušeně v klidu rozehrává od své branky, snaží se najít spoluhráče na útočné části hrací plochy dlouhým pasem.
11:34'
Na výraznější šance delší dobu čekáme. Ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
11:01'
Pavel Turbin rozehrává od své branky hodně nepřesně, a tak hrají hosté.
10:40'
Alexej Potapov mohl navýšit vedení svého týmu, jeho rána na vzdálenější tyč byla až příliš nepřesná.
10:04'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Hostující celek stále vede o jednu branku.
09:54'
09:18'
Rob Klinkhammer z dobré pozice před brankou minul. Následně zakončoval Nikita Ljamkin a jeho projektil kryje Juha Metsola.
08:55'
Stanislav Galijev byl připravený na střelu na modré čáře, ale puk na něj byl hodně nepřesný.
08:10'
Jaroslav Chabarov se dostal do střelecké pozice při vlastním oslabení, brankáře sice prostřelil, ale kotouč končí mimo branku.
07:54'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Michal Jordán – 2 min., faul kolenem).
07:40'
Alexej Byvalcev pálil dobře od modré čáry, prostřelil chumel hráčů před brankou, ale kotouč končí mimo branku.
07:11'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Sledujeme zajímavý hokej, o jednu branku sice vedou hosté, ale i dokáží vypracovat dobré střelecké pozice.
06:54'
Emil Garipov zasahuje, kotouč odrazil do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.
06:24'
Vladislav Ušenin na modré čáře sice útočné pásmo udržel, pak ale Michal Jordán hrál už ve středním pásmu.
05:56'
Nechybělo mnoho a Jiří Sekáč se dostal k dorážce z mezikruží. Puk se k němu ale neodrazil dobře.
05:30'
Jaroslav Kosov dostal kotouč do útočného pásma, Alexej Potapov ho protečoval za branku a hosté odchází střídat.
05:10'
Hra se přelévá ze strany na stranu, převahu mají hráči Kazaně.
04:10'
Kazaň vstřelila branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Střelu Stanislava Galijeva domácí brankář vyrazil, ale na dorážku VLADIMIRA TKAČOVA byl už krátký. Asistence: Stanislav Galijev, Rob Klinkhammer.
03:47'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
03:23'
Alexandre Picard měl velkou šancí, ale skvěle zasáhl hostující brankář. Následně dorážel Tomáš Zohorna, jehož ránu tak tak vyrazil maskovaný muž betonem.
03:00'
Jaroslav Chabarov dostal kotouč na střelu z první, jenže poskakující puk netrefil přesně.
02:42'
Emil Garipov má na svém kontě další dva zákroky, nyní si poradil s pokusem od modré čáry, který vyslal Oleg Li.
02:14'
Vasilij Tokranov musí zakládat útočnou akci od své branky, následně se do šance dostal Justin Azevedo, který ale nezakončil.
01:45'
Vjačeslav Ušenin pálil jen do připraveného gólmana soupeře.
01:17'
Ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útoku. Optickou převahu mají hokejisté Kazaně.
01:00'
Stanislav Galijev vypálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
00:43'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice, mnoho šancí k vidění není.
00:37'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandre Picard – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Atte Ohtamaa – 2 min., hrubost).
00:34'
Kirill Rasskazov se dostal do střelecké pozice, jeho rána končí nad brankou, vhazovat se bude po šarvátce před brankou Kazaně.
00:05'
Třetí zápas série, první na ledě Amuru, právě začíná.
00:01'

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář, Kondratěv, Turbin, Jordán, Aťušov, Chabarov, Karmaškov – Byvalcev, Litovčenko, O. Li – Rasskazov, T. Zohorna, Picard – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Potěchin – Golubev, Dědunov, Beljakov – Kacuba.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Šaryčenkov) – Manuchov, Ohtamaa, Markov, Ljamkin, Tokranov, Batyršin, Sidorov – Zaripov, Lukojanov, A. Potapov – Azevedo, Lander, Sekáč – Galijev, Klinkhammer, Tkačov – Svitov, Kosov, Burmistrov.

Rozhodčí: Azukovskij, Belov – Šalagin, Šišhlo.
Úvodní dva zápasy série se odehrály na ledě Kazaně. V úvodním utkání dokázal domácí celek vyhrát 3:0, góly rovnoměrně rozprostřel do třetin. V té první pálil přesně Azevedo, ve druhé Kosov a ve třetí Galijev. Garipiov v brance Ak Barzs předvedl velmi spolehlivý výkon, zneškodnil všech 17 střel a na úvod série udržel čisté konto.

O den později, v pondělí, se hrál druhý sériová zápas. Hosté vstoupili do zápasu lépe, prosadil se Rasskazov, který poslal Chabarovsk do vedení. Následně dokázal domácí celek otočit skóre. Lander vyrovnal a Kazaň do vedení poslal Galijev. Na 2:2 srovnal Tomáš Zohorna. Rozhodující branku zápasu vstřelil domácí Azevedo čtyři minuty před koncem zápasu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a Ak Bars Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.