KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Jokerit - 16. března 2018   17:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
02:03' Scott (Platt) • 19:03' Grigorenko (Naumenkov, Al. Popov) • 43:14' Andronov  • 57:14' Šumakov (Šalunov, Kaprizov)
Jokerit

A je konec tohoto utkání. CSKA si připisuje výhru a vede tak v sérii. Domácí celek byl lepší prakticky celý zápas, v první třetině dokázal vstřelit hned dvě branky, ta první padla na konci čtvrté minuty takřka okamžitě po vhazování, když vystřelil Greg Scott. Druhý zásah přišel necelou minutu před koncem první třetiny, po rychlé kombinaci se do prázdné branky prosadil Michail Grigorenko, který tak potvrdil, že zažívá skvěle období. Poslední góly padly v poslední třetině, nejprve se prosadil Andronov a poté v tři minuty před koncem využil přesilovku Šumakov.Zápas tedy skončil 4:0. Více se už nestalo, to je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou noc.
59:34'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ivan Tělegin – 2 min., nedovolené bránění).
58:50'
CSKA už jen kombinuje u své vlastní branky.
57:14'
CSKA právě vstřelilo branku!
Vítězství domácího celku je tedy jednoznačně potvrzeno! CSKA střílí svou čtvrtou branku v zápase, tentokrát vůbec poprvé v početní převaze. K puku se dostal zcela osamocený SERGEJ ŠUMAKOV, který dokázal svou ránou vymést pravou šibenici branky. Asistence: Maxim Šalunov, Kirill Kaprizov.
56:51'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Marko Anttila – 2 min., držení).
56:21'
Hráči podstupují další souboje o kotouč uprostřed hrací plochy.
56:11'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Pekka Jormakka – 2 min., krosček).
54:10'
Sergej Šumakov a jeho střela z většího úhlu, opět nenašla branku.
53:40'
Brankář už je zpět v brance. Michail Naumenkov poté poslal kotouč pryč přes mantinel.
53:20'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Olli Palola – 2 min., sekání).
53:15'
Ilja Sorokin předvedl několik hodně slušných zákroků, poté sice nevěděl, kde má kotouč a došlo k velkým zmatkům. Rozhodčí nakonec hru přerušil a bude se vhazovat.
52:45'
Jokerit si vytváří velký tlak, který zastím neznamenal žádnou střelecký pokus.
52:15'
Hosté se rozhodli hrát bez brankáře v početní výhodě, je z toho tedy 6 na 4.
51:59'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Geoff Platt – 2 min., nedovolené bránění).
51:59'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
51:40'
Peter Regin se dostal do samostatného nájezdu, kotouč nakonec skončil ránou od pravé strany, brankář zasáhl schoval kotouč do lapačky.
51:10'
Hra začíná být opět poněkud nudná a žádná akce neskončila až u brankáře.
50:40'
Kirill Petrov poslal kotouč o mantinel, k puku se žádný jeho spoluhráč nedostal.
50:29'
Vhazování uprostřed hrací plochy.
49:58'
Geoff Platt zblokoval přihrávku svého soupeře, jeho rána z otočky skončila mimo.
49:20'
Domácí celek si vybojoval kotouč v útočném pásmu, Michail Naumenkov jeho rána letěla mimo brankovou konstrukci.
48:50'
A další zakázané uvolnění, tentokrát na druhé straně.
48:45'
Zakázané uvolnění Jokeritu.
48:30'
Bude se vhazovat před domácím brankářem, ten ale vůbec nemusel zasahovat, bully totiž vyhráli domácí a hrnou se do útoku.
47:40'
Domácí celek má kotouč plně pod svou kontrolou.
45:59'
44:30'
Hosté se drží v útočném pásmu, CSKA se poté dostala do rychlého protiútoku a zakončoval Alexandr Popov, jeho rána letěla těsně kolem levé tyčky.
43:59'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Kaprizov – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Geoff Platt – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Oliver Lauridsen – 2 min., hrubost).
43:45'
Sergej Šumakov pěkně zajel do svého soupeře a poslal ho k zemi, mohlo z toho klidně být vyloučení.
43:14'
A už je to tři branky! Konečně jsme svědky nějakého zajímavějšího hokeje, CSKA bylo v třetí třetině lepší a vybojovala si útočné pásmo. Ránou se poté prezentoval SERGEJ ANDRONOV, jeho rána prošla přes všechno, co ji stálo v cestě, i brankář byl krátký.
42:45'
Ivan Tělegin a jeho únik, dokázal se zbavit dvou soupeřů.
42:02'
Antti Pihlström stihl dojet kotouč a nebude z toho tedy zakázané uvolnění, akce ale rychle skončila.
41:34'
Petteri Wirtanen a jeho střela od modré čáry, brankář byl připravený a zasáhl.
41:13'
Kirill Kaprizov a jeho střelecký pokus z pravé strany, jeho rána letěla k pravé tyčce, gólman zakročil pravou lapačkou, bude se vhazovat.
40:50'
Jokerit kombinuje u své vlastní branky.
40:20'
Kirill Petrov a jeho souboj o kotouč, jeho následná střela z ostrého úhlu skončila zákrokem brankáře.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:10.
A je tu konec druhé třetiny. Ani jeden z týmu si vlastně vůbec nic nepřipravil. Oba celky sice měly výhodu přesilové hry, ale ani ta toho moc nenabídla ani z jedné strany. Všechny kombinace většinou velice rychle skončili a nikam vlastně nevedly, třetí dějství snad bude o něco zajímavější.
40:00'
39:20'
Ani v naprostém konci se nevede ani jednomu týmu.
38:34'
37:39'
Ilja Sorokin a jeho celkem pohledný zákrok, kotouč ale vyrazil pouze před sebe, kde číhal útočník, ale netrefil puk ideálně.
36:55'
První přesilová hra pro hostující celek. Hráčům se ale nedaří dostat do útočného pásma, CSKA mimořádně dobře brání a zabraňuje ránám.
36:34'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Grigorenko – 2 min., podražení).
35:35'
Máme před sebou posledních pět minut zápasu. CSKA si vytváří velký tlak, není z toho zatím ale žádná šance, která by stála za zmínku.
35:00'
Greg Scott a jeho nahození o mantinel.
34:38'
Arťom Blažijevskij to taky zkoušel, trošku z větší vzdálenosti, brankář Ryan Zapolski byl připravený.
34:11'
33:20'
CSKA Moskva přišla o útočné pásmo. Bogdan Kiselevič se poté dostal do samostatného úniku, jeho následná střela skončila zákrokem brankáře.
32:50'
Alexej Marčenko a jeho rána, ta byla ihned zblokovaná prvním obráncem.
32:25'
Přesilová hra pro domácí celek, snad se už tedy dočkáme nějaké zajímavé šance.
32:11'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Sami Lepistö – 2 min., podražení).
31:30'
Niclas Andersén vybojoval pro svůj tým celek u mantinelu.
30:54'
Tento zákrok hodně hraničil s vyloučením, rozhodčí ale zůstal v klidu a hra tedy dál pokračuje.
30:00'
A máme za sebou konec poloviny dnešního zápasu. V druhé třetině se toho moc nestalo, vlastně prakticky nic. CSKA je sice aktivnější, ale žádná akce z toho nebyla.
28:30'
Sergej Andronov nedokázal zpracoval přihrávku a celá akce je tedy překažena.
28:16'
Ryan Zapolski přerušil hru a bude se tedy vhazovat před jeho brankou.
27:53'
Sami Lepistö vypíchl u mantinelu kotouč a přechází do útoku.
27:45'
Arťom Blažijevskij a jeho nahození od modré čáry.
27:36'
A další zakázané uvolnění, ani jeden z týmu se neprezentuje zrovna ideální hrou a všechny kombinace končí špatně.
26:54'
26:30'
Do teď jsme vlastně ve druhém dějství nebyli svědky žádného zajímavého zakončení.
25:30'
Další souboje o kotouč.
24:50'
Hned pěti hráčů postupuje souboje o kotouč za brankou hostující celku.
24:01'
Sergej Šumakov a jeho pokus, ani tentokrát to ale nedopadlo nějak optimisticky, Ryan Zapolski nemusel zakročit.
23:38'
Úvod druhé třetiny nám toho zatím moc nenabídl, hra je hodně opatrná.
23:00'
Jesse Joensuu se zbavil svého soupeře, na modré čáře ale jeho nahození skončilo opět mimo branku
22:38'
Marko Anttila se výborně zbavil svého soupeře, jeho individiální akce sice skončila střeleckým pokusem, ale brankář nemusel vůbec zasahovat.
21:30'
Kirill Petrov nedokázal vyslat ránu na brankovou konstrukci, při střele totiž uklouzl.
20:40'
CSKA má opět puk plně pod svou kontrolou a v útočném pásmu se snaží vymyslet nějakou kombinaci.
20:15'
Jokerit vyhrál úvodní vhazování a dře se dopředu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:22.
Tak a je konec první třetiny. CSKA Moskva zcela zaslouženě vede o dvě branky, mohlo to být klidně ale i o více. První branka padla po necelých čtyřech minutách. Po vhazování v domácím útočném pásmu se ke střele dostal Greg Scott, jeho rána zapadla pod horní tyčku branky, strážce hostující svatyně neměl šanci reagovat. Domácí měli výhodu jedné přesilové hry, ale nedokázali ji dostatečně využít. V samém závěru se CSKA dostala do dvoubrankového vedení. Více se už nestalo. Uvidíme, zda se Jokeritu povede reagovat.
20:00'
19:03'
A je tam další branka v hostující síti. CSKA se dostává do dvoubrankového vedení, po rychlé akci se do kombinace dostalo útočné trio první formace. MICHAIL GRIGORENKO už toho neměl moc na práci, stačilo už mu jen trefit prázdnou branku. Asistence: Michail Naumenkov, Alexandr Popov.
16:30'
V posledních minutách se toho moc neděje, ani jeden z týmu se nedokázal dostat do nějaké střelecké příležitosti, která by stála za zmínku.
15:45'
Steve Moses nevěděl, co dělat s kotoučem a nahodil puk o mantinel do útočné třetiny.
15:19'
Hráči podstupují souboje o kotouč uprostřed hrací plochy.
13:40'
Arťom Blažijevskij a jeho nenápadné ohrožení branky z pravé strany, brankář ale vůbec nemusel zasahovat, protože rána letěla vedle.
12:57'
Ivan Tělegin postoupil hned několik soubojů o kotouč, nakonec se k němu i dostal a poslal ho přes celou hrací plochu.
12:25'
Michail Grigorenko a jeho kličky, poté poslal kotouč před brankáře, kde ale vůbec nikdo nečíhal.
11:20'
Kirill Kaprizov a jeho technické umění, útočník se zbavil hned tři obranců, jeho následná střela letěla mimo tři tyče.
10:50'
Geoff Platt si vypracoval hodně zajímavou šanci, z bezprostřední blízkosti málem obehrál brankáře, ten byl ale dobře postavený a zasáhl.
10:00'
Prvních deset minut zápasu máme za sebou, CSKA je podle očekávaní lepší a vytváří si velký tlak.
09:30'
Rychlý protiútoku Jokeritu skončil ránou Lepista, jeho rána ale letěla mimo.
09:08'
Bude se vhazovat po zákroku Zapolskeho. Znovu přišla rána takřka ihned po vhazování, ale tentokrát nešla mezi tři tyče.
08:35'
Domácí ztrácí své útočné pásmo a bude se muset znovu dostat do útoku.
08:00'
Geoff Platt a jeho pokus, rána letěla mimo, domácí ale i tak udrželi útočné pásmo.
07:35'
CSKA zahrává první přesilovou hru dnešního zápasu, zatím z toho ale nebyla žádná střelecká situace.
07:12'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Rasmus Rissanen – 2 min., držení).
05:20'
Bogdan Kiselevič a jeho nahození od modré čáry, to se ale několikrát odrazilo a vůbec neohrozilo brankovou konstrukci.
05:10'
CSKA se dostává do herní pohody a vyprodukovala hned několik střel na branku, poslední rána Johanssona skončila mezi betony brankáře, který potom schoval kotouč do lapačky.
05:00'
Kotouč skončil mimo hrací plochu a bude se vhazovat uprostřed hrací plochy.
04:48'
03:40'
Kirill Kaprizov a jeho samostatný únik přes půlku hrací plochy, zakončoval k blížší tyči, jeho ránu ale brankář dokázal zneškodnit a poté schoval puk do své lapačky, bude se vhazovat.
02:45'
Michail Pašnin a jeho rozehrávka přes celou hrací plochu, jeho přihrávka nenašla svého adresáta.
02:25'
Hosté se dostali do útočné třetiny, ale nebyla z toho žádná střela, která by stála za zmínku.
02:03'
Tak to opravdu moc dlouho netrvalo, CSKA se dostává do vedení po necelých čtyřech minutách, ihned po vhazování se ke střele zápěstím dostal GREG SCOTT a jeho rána zapadla přesně po horní tyčku branky, brankář se nedokázal včas zorientoval a inkasuje. Uvidíme, zda se Jokeritu povede reagovat. Asistence: Geoff Platt.
02:01'
01:45'
Matthew Gilroy si převzal kotouč u své branky a snaží se zakládat nějakou akci.
01:20'
Jokerit se dostává do útoku.
00:43'
Pekka Jormakka vypíchl kotouč svému soupeři a dostal se až do útočného pásma, jeho rána z velkého úhlu ale letěla hodně mimo brankovou konstrukci.
00:16'
V úvodu jsou překvapivě aktivnější hosté a už si připravili jednu střeleckou příležitost, kterou musel zasit domácí brankář, bude se posléze vhazovat.
00:01'

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Kiselevič (A), Marčenko, Nestěrov, Pašnin, Naumenkov, Blažijevskij – Grigorenko, Al. Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šumakov, Šalunov – K. Petrov, Tělegin (C), Andronov – Scott, Popugajev, Platt – V. Žarkov (A).

Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Andersén, Lepistö (A), Gilroy, Kivistö (A), Wirtanen, O. Lauridsen (C), Rissanen – Moses, Joensuu, Regin – O'Neill, Tolvanen, N Jensen – Palola, Jormakka, Norman – Niemi, Anttila, Pihlström..

Jokerit Helsinky

Hosté na tom taky nejsou vůbec špatně a rozhodně budeme svědky hodně vyrovnané bitvy. Jokerit v základní části skončil na třetím místě a ve vyřazovacích bojích teda bojoval o postup se Soči, i průběh této série byl víceméně jednoznačný a Jokeritu se povedlo zvítězil 4:1, velkou zásluhu na tom také měl brankář Ryan Zapolski, který chytal vskutku skvěle. Nejproduktivnějším hráčem je američan Matt Gilroy, který si stihl na svůj účet připsat již devět bodů za pět zápasu!

CSKA Moskva
Dnešní domácí celek je spolu s Petrohradem největší favorit na celkové vítězství, což potrhla i základní části, kde se hráči umístili na druhém místě. V prvním vyřazovací sérii změřil tým síly se Spartakem Moskva a vyhrál naprosto všechny utkání, v každém přitom dominoval a udával tempo hry. Nejproduktivnějším hráčem je rus Mikhail Grigorenko, který si stihl připsal tři body.

Spartak Moskva 0:1 CSKA Moskva
Spartak Moskva 1:3 CSKA Moskva
CSKA Moskva 1:0 Spartak Moskva
CSKA Moskva 6:0 Spartak Moskva
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.