KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Novgorod - 3. března 2018   15:00

Jaroslavl
Jaroslavl
25:59' Loktionov (Mosaljov, Averin) • 35:36' Iljenko (Kovalenkov, Ivanov)
Novgorod
S. Galimov (Lisutin) – Sergijenko, S. Zacharčuk, Barancev, Kundrátek, Kinrade, Želdakov, Beljakov – Stoljarov (C), S. Kosticyn, Gračov – Dugin (A), Daugavinš, Žukov – Paršin, Galuzin, Sabolič – Urakov, Mozer, I. Zacharčuk – Verjajev.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Jakub Nakládal (JAR) 0 + 0, 5 střel na branku, čas na ledě: 22:07
Tomáš Kundrátek (NNO) 0 + 0, 3 střely na branku, čas na ledě: 16:53
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli dnes po většinu utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Hlavně díky druhé třetině, kterou zvítězili 2:0. Ve třetí periodě jsme se už branky nedočkali. Za domácí se dnes střelecky prosadili Loktionov a Iljenko. Za hosty vstřelil jedinou branku Žukov.
59:45'
Murygin zatím odolává proti střelám svého soupeře.
59:26'
Barancev střelou od modré nepřekonal Murygina!
58:50'
Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!
58:30'
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
58:00'
Poslední dvě minutky třetí třetiny!
57:35'
Hosté statečně bojují, ale domácí prakticky ve všech pěti hráčích brání a nepouští svého soupeře do šancí.
57:10'
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:56'
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
56:27'
Oba týmy hrají v plném počtu.
55:50'
Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Murygin ale zatím odolává.
55:25'
Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu.
54:28'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ivan Zacharčuk – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., sekání).
54:12'
Zacharčuk napřáhl ke střele od modré, ale svým pokusem trefil jen jednoho z protihráčů.
53:14'
Mosaljov pálil z pravého kruhu, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
52:44'
Tvrdá střela od modré, kterou vyslal jeden z domácích hráčů skončila mimo branku.
52:14'
Komerční přestávka.
51:45'
Žukov přihrávkou zpoza branky hledal někoho ze svých spoluhráčů, ale našel pouze hokejku jednoho z hráčů v červeném dresu.
51:09'
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Muryginem.
50:42'
Mosaljov byl tvrdě naražen na mantinel v rohu kluziště vlastní třetiny. Rozhodčí ale zůstává v klidu a faul nepíská.
50:20'
Domácí pouze vyhazují kotouče do středního pásma, kde je sbírají hosté.
49:20'
Iljenko je za pomoci lékaře a jednoho ze spoluhráčů převezen na střídačku a následně míří do kabiny. Zřejmě to odnesla levá noha, na kterou ruský útočník kulhá.
49:16'
Barancev pálil zcela osamocen z vrcholu pravého kruhu, ale svým pokusem trefil pouze obětavého Iljenka, který do jeho střely padl a zůstal ležet na ledě. To muselo hodně bolet.
48:35'
Domácí se nyní převážně jen brání, což pro ně nemusí být příliš dobré.
47:57'
Paršin vypálil od modré, ale svou střelou trefil pouze jednoho z protihráčů.
47:36'
47:10'
Domácí se nyní nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
46:29'
Nakládal střelou z levého kruhu trefil pouze boční síť.
46:03'
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami tak kotouč poslali až ke svému brankáři.
45:35'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Grigorij Želdakov – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Grigorij Želdakov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Tomáš Kundrátek – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Koledov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Daniil Apalkov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
45:35'
K vidění nyní byla bitka, ve které se prezentoval Apalkov proti Kundrátkovi. Bitka skončila spíše remízou a oba tak odjíždějí na trestnou lavici.
44:33'
Gračjov je ve třetí třetině hodně vidět! Nyní si vypracoval další skvělou šanci, když střílel zcela osamocen z mezikruží. Jeho pokus mířený pod horní tyčku ale dokázal Murygin skvěle chytit!
43:50'
Domácí se už už dostávali do slibné šance, ale po nepřesné finální přihrávce jednoho z nich skončil kotouč jen u jednoho z hostujících hráčů.
43:22'
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
42:07'
Domácí špatně rozehráli ve vlastní třetině a kotouč darovali na hůl Gračjova. Ten však svou následnou střelou z mezikruží trefil pouze jednoho z obránců!
41:31'
Oba týmy jsou nyní velice opatrní směrem dopředu. Domácí spíš vyčkávají na svého soupeře.
40:24'
Gračjov střelou z mezikruží trefil pouze jednoho z obránců.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:52.
Druhá třetina je za námi. Domácí byli ve druhé periodě lepším týmem a zaslouženě tak vedou 2:1. Ve 26. minutě nejdříve dokázal z přesilovky vyrovnat Loktionov. Následně se čtyři minuty před koncem druhé třetiny ještě trefil Iljenko a domácí tak otočili stav utkání. Hosté se ve druhé třetiny prakticky nedostali do žádné vážnější šance.

Střely na branku: 33 – 26 (v této třetině: 16 – 12)
Vyhrané buly: 24 – 14 (v této třetině: 9 – 5)
40:00'
39:50'
Zakázané uvolnění domácích a deset vteřin před koncem druhé třetiny se tak ještě bude vhazovat před Muryginem.
39:20'
Sabolič střelou z levého kruhu našel pouze připravenou lapačku Murygina.
39:00'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
38:25'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
37:43'
Hosté si tak dlouho mezi sebou přihrávali v útočném pásmu, až o kotouč přišli.
36:33'
Apalkov střelou z mezikruží netrefil soupeřovu svatyni.
35:37'
Rozhodčí ještě zkoumal celou situaci u videa, ale nakonec branku uznal!
35:36'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí otáčejí stav utkání a vedou 2:1! Ivanov objel s kotoučem branku. Následně ho poslal na Galimova, který ve skrumáži hráčů nenašel kotouč. Ten se odrazil na hokejku volného ARŤOMA ILJENKA, který následně neměl problém puk umístit mezi tři tyče. Asistence: Nikolaj Kovalenkov a Georgij Ivanov.
35:04'
Sabolič se dostal ke střele z mezikruží, ale na Murygina nevyzrál.
34:47'
34:32'
Domácí se nyní vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
33:52'
Hosté dokázali vyhodit a okamžitě míří na střídačku.
33:29'
Kronwall střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.
32:45'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., sekání).
32:21'
Paršin se dostal s kotoučem středem kluziště až do útočného pásma, kde však zakončit nedokázal, neboť mu to nedovolil jeden z obránců.
32:02'
Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Galimova.
31:54'
Domácí ztratili kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
31:16'
30:55'
Sabolič vyslal na branku střelu od modré, která ale nedoputovala k Muryginovy.
29:34'
Kosticyn se dostal do samostatného úniku, ale na Murygina nevyzrál! Ten teď zachránil svůj tým od inkasování.
29:15'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.
28:01'
27:41'
Nakládal vypálil od modré, ale Galimova neprostřelil.
26:55'
Domácí hrají ještě zhruba minutu přesilovku pět na čtyři a snaží se otočit vývoj utkání na svou stranu. Galimov ale zatím odolává dalším střelám, které na něj míří.
25:59'
Domácí využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! Averin našel skvělou přihrávkou před brankou Mosaljova. Ten následně z první přihrál lépe postavenému ANDREJI LOKTIONOVI, a ten se následnou střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Denis Mosaljov a Jegor Averin.
25:46'
Kronwall dostal skvělou křižnou přihrávku do pravého kruhu, ale jeho pokus z první dokázal Galimov fantastickým zákrokem chytit do své lapačky.
25:37'
Kozun střelou z levého kruhu nevyzrál na Galimova.
24:52'
Domácí posílají na Galimova jednu střelu za druhou, ale ten zatím odolává.
24:32'
Kozun vypálil z pravého kruhu, ale Galimov jeho střelecký pokus v pohodě chytil a přerušil hru.
24:20'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
23:38'
Loktionov vyslal na branku střelu z velkého úhlu. Jeho pokus ale skončil těsně vedle levé tyče Galimovovy branky.
23:19'
Jelesin střelou od modré nechal vyniknout Galimova.
23:16'
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Galimovem.
22:13'
Domácí začali velice aktivně a svého soupeře přehrávají.
21:27'
Kinrade nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho však chopil jeden z domácích hráčů.
20:38'
Hosté pouze vyhodili kotouč do středního pásma, kde se ho ujal jeden z domácích hráčů.
20:05'
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a kotouč ihned posílají za Galimovovu branku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:56.
První třetina je za námi. Začátek utkání byl velmi vyrovnaný a oba týmy hráli velice opatrně směrem dopředu. Ve 14. minutě se ale hosté přeci jen dokázali střelecky prosadit, když Daugavinšovu střelu z pravého kruhu usměrnil do sítě Žukov. Domácí poté převzali otěže hry a byli aktivnější směrem dopředu. Vyrovnat se jim ale nepodařilo a po první třetině je tak stav utkání 0:1.

Střely na branku: 17 – 14
Vyhrané vhazování: 15 – 9
20:00'
19:38'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu, a tak to vypadá, že oba týmy půjdou do kabin za stavu 0:1.
19:00'
Poslední minutka první třetiny.
18:26'
Kotouč skončil na střídačce domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
17:57'
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Murygina.
17:05'
Domácí jsou nyní velice aktivní směrem dopředu, ale vážnější šanci si zatím nevypracovali.
16:44'
Kozun střelou z levého kruhu vůbec netrefil soupeřovu branku.
16:18'
Domácí teď posílají na Galimova jednu střelu za druhou, ale brankář hostí zatím drží svému týmu vedení 0:1.
15:43'
15:28'
14:33'
Domácí se na malou chvíli dokázali s kotoučem usadit v útočném pásmu. Nic tam ale nevymysleli a jeden z hostujících hráčů tak dokázal puk vyhodit do středního pásma.
13:18'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení! Daugavinš se dostal nadvakrát ke střele z pravého kruhu. Ani jeden střelecký pokus mu příliš nevyšel, ale ten druhý dokázal MICHAIL ŽUKOV nasměrovat do sítě. Asistence: Kaspars Daugavinš, Jurij Sergijenko.
12:32'
Kundrátek vyslal na branku střelu z pravého kruhu, ale Murygin kotouč dobře viděl a vyrazil ho do rohu kluziště.
11:48'
Kozun vybojoval kotouč v rohu kluziště. Následně si s ním sjel před Galimova, ale jeho střelecký pokus skončil mimo branku.
11:08'
Lekomcev dostal nabito na modrou. Střela mu ale vůbec nesedla a kotouč tak ani nedojel ke Galimovovi.
10:17'
Daugavinš skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu. Následně ho předal do mezikruží Duginovy, který ale střelou z první nedokázal prostřelit Murygina.
09:59'
Galimovova branka nedrží na svém místě a rozhodčí tak musel přerušit hru.
09:27'
08:43'
Mozer byl zcela osamocen s kotoučem v útočném pásmu, a tak o něj vzápětí přišel.
08:05'
07:41'
Korškov střelou z mezikruží nedokázal prostřelit Galimova. Ten kotouč vyrazil do rohu kluziště.
07:04'
Daugavinš se ocitl v obrovské šanci, když dostal skvělou přihrávku zpoza branky. Úplně osamocen před Muryginem, ale nedokázal skórovat, neboť trefil dobře postaveného domácího brankáře!
06:16'
Paršin bekhendovou střelou z pravého kruhu nepřekvapil Murygina.
05:40'
Loktionov se dostal ke střele z vrcholu levého kruhu. Jeho slabý pokus však Galimov pohodlně chytil.
05:21'
05:04'
Daugavinš střelou z pravého kruhu trefil pouze brusle jednoho z protihráčů.
04:30'
Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu. Zatím tuto přesilovku hrají velice špatně.
03:45'
Galuzin střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů. Domácí následně dokázali vyhodit.
03:20'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., podražení).
03:05'
02:52'
Kontiola tak dlouho míchal s kotoučem v levém kruhu, až o něj přišel.
02:26'
Nakládal dostal skvělou přihrávku k pravé tyči. Následně ale ani nadvakrát nedokázal překonat Galimova.
02:11'
Lekomcev napřáhl ke střele od modré, ale jeho pokus byl opět ztečován jedním z protihráčů do ochranné sítě.
01:43'
Kronwall vyslal na branku střelu od modré, kterou však srazil jeden z obránců do ochranné sítě.
01:15'
Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od znova.
01:03'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Žukov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
00:51'
Domácí se dostali s kotoučem do útočného pásma, ale nic tam nevymysleli a o kotouč tak přišli.
00:05'
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a kotouč ihned nahazují do útočného pásma.
00:01'
Arénou nyní zní ruská národní hymna.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Lekomcev – Talbot (A), Kontiola, Kozun – Mosaljov, Loktionov, Averin (A) – Apalkov, Korškov, Kraskovskij – Kovalenkov, Jurtajkin, Ivanov – Iljenko.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Sergijenko, S. Zacharčuk, Barancev, Kundrátek, Kinrade, Želdakov, Beljakov – Stoljarov (A), S. Kosticyn, Gračov – Dugin (A), Daugavinš, Žukov – Paršin, Galuzin, Sabolič – Urakov, Mozer, I. Zacharčuk – Verjajev.

Rozhodčí: Olenin, Sojn – Golovljov, Savěnkov.
Poslední 3 vzájemná utkání

Jaroslavl – Nižnij Novgorod 5:3
Jaroslavl – Nižnij Novgorod 4:1
Nižnij Novgorod – Jaroslavl 3:0
Torpedo Nižnij Novgorod

Nižnij Novgorod se probojoval do play-off z pátého místa Západní konference, kde si připsal na své konto devětaosmdesát bodů. Po šestapadesáti odehraných zápasech si připsal na své konto 23 výher v zákl. hrací době, 6 výher po prodl. či náj., 8 proher po prodl. či náj. a 19 proher v zákl. hrací době.

Nejproduktivnějším hráčem Torpeda je zatím slovinský útočník Robert Sabolič, který má na svém kontě 29 bodů, za 10 gólů a 19 asistencí.

Posledních 5 zápasů

Nižnij Novgorod – Podolsk 2:1 po prodloužení
Kazaň – Nižnij Novgorod 5:2
Jaroslavl – Nižnij Novgorod 5:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Omsk – Nižnij Novgorod 0:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Nižnij Novgorod – Čerepovec 5:3
Lokomotiv Jaroslavl

Jaroslavl se do play-off dostal ze čtvrtého místa Západní konference, kde získal po šestapadesáti odehraných zápasech devětadevadesát bodů, za 26 výher v zákl. hrací době, 9 výher po prodl. či náj., 3 prohrypo prodl. či náj. a 18 proher v zákl. hrací době.

Nejproduktivnějším hráčem domácích je švédský obránce Staffan Kronwall, který má momentálně na svém kontě 35 bodů, za 10 gólů a 25 asistencí.

Jaroslavl – CSKA Moskva 2:5
Sp. Moskva – Jaroslavl 0:2
Jaroslavl - Nižnij Novgorod 5:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Jaroslavl - Čerepovec 3:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Jaroslavl - Omsk 2:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního prvního osmifinálového zápasu play-off ruské KHL mezi Lokomotivem Jaroslavl a Torpedem Nižnij Novgorod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.