KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Kazaň - 21. března 2018   15:00

Magnitogorsk
12:37' Jan Kovář (Wolski) • 55:28' Jan Kovář (Wolski, Lee)
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
Stav série: (1:3)
Kazaň
Kazaň
06:27' A. Potapov  (Burmistrov, Lukojanov) • 36:23' Sekáč  (Azevedo, Ohtamaa) • 44:39' Galijev  (Zaripov)
Samsonov (56. Košečkin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Šenfeld, Ellison, Čibisov – Kokarev, Timkin, Osala – Švyrjov, Kaletnik, Platonov – De. Kazionov.

Jiří Sekáč (KZN) 1+0, 3 střely, čas na ledě 16:51
Tento dramatický zápas vyhrává hostující celek 3:2, a tak se v sérii dostává do vedení 3:1 na zápasy. Dnes domácí Magnitogorsk je v hodně složité situaci, na druhou stranu dvouzápasové manko není pro hokejisty nic neznámeho. Metallurg bude muset udělat maximum pro prodloužení sezóny, pokud další duel prohraje, sezóna končí.
59:30'
Magnitogorsk znovu v šesti a další zakázané uvolnění Kazaně.
59:14'
Domácí brankář se musel vrátit, vhazovalo se ve středním pásmu.
Dnešní utkání sleduje 7 304 diváků.
59:10'
Kazaň zkoušela trefit prázdnou branku, je z toho jen icing.
58:30'
Sergej Mozjakin vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje hostující brankář, domácí pokračují ve hře bez brankáře.
58:15'
Domácí hrají v šesti, Mozjakinův pokus o malá kousek minul vzdálenější tyčku. Obrovská šance.
57:33'
Jevgenij Birjukov rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči dostali do útočného pásma i do zakončení.
57:20'
Stanislav Galijev vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale rychle o něj přišel.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:50'
Domácí nahodili kotouč do útočné ho pásma a jdou střídat.
56:20'
Domácí celek za velké podpory z hlediště rozehrává od své branky, Magnitka má jasnou převahu nyní.
55:28'
Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Vasilij Košečkin, přichází Ilja Samsonov.
55:28'
Metallurg právě vstřelil branku!
Zdá se, že je zaděláno na drama, přesilovka je využitá. Wojtek Wolski našel výborně postaveného JANA KOVÁŘE, který rychlou ránou prostřelil brankáře Kazaně. Fanoušci i domácí hráči cítí šanci. Asistence: Wojtek Wolski, Chris Lee.
55:19'
Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Ilja Samsonov, přichází Vasilij Košečkin.
55:19'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Jiří Sekáč – trest ve hře, příliš mnoho hráčů).
55:00'
Metallurg rozehrává od své branky a střídá.
54:30'
Marně se snaží domácí hokejisté vypracovat si výraznější střeleckou pozici, hostující defenziva hraje zodpovědně.
54:00'
Andrej Čibisov se málem dostal k puku mezi kruhy, ale výborně si počínal obránce Ak Bars.
53:40'
Více ze hry mají momentálně hráči hostujícího celku, Ak Bars míří k výhře v tomto zápase.
53:20'
Vladimir Tkačov měl před sebou odkrytou branku, ale kotouč se k němu nedostal.
53:04'
Alexej Běreglazov vyslal tvrdou ránu na branku Kazaně, Emil Garipov si dokázal poradit. Hosté se nyní na svého brankáře mohou spolehnout.
52:52'
S nahozením od modré čáry, které vyslal Denis Kokarev, si snadno poradil brankář hostujícího celku.
52:10'
Před brankou Kazaně se strhla menší potyčka, kterou řeší sudí pravděpodobně jen domluvou.
52:00'
Osm minut hry nás dělí od konce třetí třetiny, domácí hráči stále prohrávají o dva góly.
51:45'
Anton Šenfeld se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus vyrazil brankář Emil Garipov se štěstím mimo branku.
51:09'
Nikita Ljamkin zakončoval rychlou akci svého celku nepřesnou střelou.
50:44'
Další minuta hry je pryč, domácí celek hraje aktivně, už nemyslí tolik na defenzivní hru, musí hrát útočně.
49:40'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Sergej Mozjakin dostal hru do útočného pásma, následná střela jeho spoluhráče byla zblokovaná.
49:23'
Emil Garipov kryje kotouč po střele domácího hráče. Vhazovat se bude před bránou Kazaně, která se nyní musí bránit.
48:36'
Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.
47:52'
Jevgenij Birjukov se musí vracet za svou branku, odkud rozehrává další akci domácích. Fanoušci ženou Metallurg vpřed, nicméně snadné to nyní hráči ve tmavých dresech nemají.
47:37'
Domácí celek se snaží hrát aktivně, ale hostující obrana si dává velký pozor.
46:43'
Ilja Samsonov přerušuje hru, nechtěl rozehrávat. Vhazovat se bude po komerční přestávce před jeho brankou.
46:02'
Ve velmi těžké pozici jsou nyní domácí hokejisté. Jednak prohrávají v sérii 1:2, ale navíc v tomto duelu 1:3 a jejich situace není vůbec dobrá.
44:39'
Kazaň vstřelila branku!
Hostující celek navyšuje své vedení. Zaripov prodloužil na najetého STANISLAVA GALIJEVA, jehož nepříliš povedená střela vypadla domácímu brankáři z lapačky a kotouč se dostal za brankovou čáru. Asistence: Danis Zaripov.
43:40'
Jevgenij Birjukov rozehrává od své branky, oba týmy střídají.
43:06'
Převahu sice mají hokejisté Magnitogorsku, ale do výraznější střelecké pozice se nemohou probojovat.
42:48'
Denis Děnisov hledal spoluhráče na útočné modré, přihrávka postrádala přesnost.
42:20'
Wojtek Wolski vybruslil do předbrankového prostoru, ale puk mu sjel z hole. Domácí celek musí hrát aktivně.
41:45'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Nicméně se nyní do útoku dostal autor zatím rozdílové branky, ale nevypálil.
41:14'
Domácí celek nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
40:50'
Sledujeme rychlý hokej, hostující Nikita Ljamkin rozehrává od své branky.
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou, do které si jednobrankové vedení přináší hostující celek.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli velmi málo šancí, tu největší měl hostující celek a dokázal ji proměnit. Justin Azevedo našel Jiřího Sekáče, který prostřelil Samsonova.
40:00'
39:46'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:37'
Chris Lee měl vekou šanci, ale nedokázal prostřeli z hranice brankoviště gólmana.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:17'
Kazaň dostala hru do útočného pásma, a tak musel zasahovat domácí brankář.
37:50'
Početní výhodu hrají domácí hokejisté, kteří jsou sice v útočném pásmu, ale výraznější šanci si zatím nevypracovali.
36:55'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., hákování).
36:23'
Po domácím Kovářovi se prosazuje také druhý český hráč. Hosté se dostávají do vedení. Azevedo našel skvělým pasem JIŘÍHO SEKÁČE, který dokázal propasovat kotouč za brankáře domácích. Asistence: Justin Azevedo a Atte Ohtamaa.
35:40'
Hostující celek hraje přesilovku dobře, Stanislav Galijev pálil od modré čáry a jeho pokus kryje brankář Magnitogorsku.
35:07'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Birjukov – 2 min., držení).
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:30'
Stanislav Galijev se probojoval do zakončení, jeho pokus ale snadno vyrazil brankář Ilja Samsonov před sebe, a pak už hráli obránci.
32:57'
Další střelu Ak Bars vyslal na branku Andrej Markov, brankář Metallurgu poměrně snadno zasáhl.
32:20'
Vladimir Tkačov si sjel před branku, puk ale netrefil.
31:50'
Do velké šance se dostal Alexandr Svitov, který mířil sám na brankáře. Zkoušel puk poslat pod horní tyčku, ale neuspěl.
31:03'
Aktivně nyní hrají hostující hokejisté a domácí celek se musí bránit tlaku soupeře.
30:40'
Rafael Batyršin si sjel do předbrankového prostoru, přihrávka se k němu ale nedostala.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Sledujeme rychlý hoje, který mnoho šancí nenabízí.
29:32'
Vladimir Tkačov rozehrává od své branky, snaží se rychle dostat hru do útočného pásma, což se mi sice podařilo, ale do šance se on ani jeho spoluhráči nedostali.
28:20'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale do výraznější šance se Kazaň nemůže propracovat.
28:10'
Ilja Samsonov přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
27:50'
Jevgenij Birjukov zakončoval od modré čáry, jeho ránu snadno kryje brankář Kazaně.
27:20'
Roman Manuchov se sice dostal do útočného pásma, ale jeho projektil byl nepřesný.
26:01'
Alexandr Svitov vypálil z předbrankové pozice, jeho ránu kryje domácí Ilja Samsonov.
25:50'
Denis Kokarev se dostal do útočného pásma, na zakončení neměl dostatek prostoru.
25:24'
Sledujeme rychlý hokej, který musí nestranné fanoušky bavit. Šancí ovšem k vidění mnoho není.
23:57'
Domácí vyhazují přes všechny čáry, píská se zakázané uvolnění.
23:35'
Andrej Markov rozehrává od své branky, domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed, ti sel ale musí bránit.
23:04'
Andrej Markov pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný, gólman domácích tak zasahovat nemusel.
22:45'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
22:02'
Tlak domácího celku pokračuje dál, sledujeme aktivní hru Metallurgu.
21:52'
21:38'
Wojtek Wolski byl v dobré pozice, ale kotouč mu odskočil od hole.
20:56'
Sergej Mozjakin byl na modré čáře připravený na střelu, neměl ale dostatek prostoru.
20:34'
Domácí celek hraje přesilovou hru, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže propracovat.
20:11'
Vyrovnaný zápas pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině tohoto zápasu platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadil hostující Alexej Potapov, a pak na jeho branku dokázal odpovědět parádní ránou pod horní tyčku Jan Kovář, který svého času hrál za prvoligové Ústí nad Labem.
20:00'
19:52'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Markov – 2 min., hákování).
19:30'
Kazaň se usadila v útočném pásmu, pokoušela se něco vymyslet, ale marně.
19:13'
Rob Klinkhammer z velké dálky minul branku domácího celku.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:14'
Alexandr Svitov se propracoval do předbrankového prostoru, ale gólmana Samsonova neprostřelil.
18:01'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy.
17:39'
Vladislav Kaletnik se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje pozorný a dobře postavený Emil Garipov.
17:29'
Alexandr Svitov velmi dobře zakončoval z mezikruží, jeho projektil kryje brankář Ilja Samsonov.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:30'
Kazaň hraje aktivně, domácí hokejisté se musí bránit.
16:12'
Stanislav Galijev byl na malý moment volný před brankou, ale přihrávka se k němu nedostala.
15:48'
Jevgenij Birjukov se musel hodně snažit, aby vybojoval kotouč za svou brankou. Což se mu podařilo.
15:15'
Rafael Batyršin pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Magnitogorsku.
14:31'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, aktivněji hrají sice hosté, ale domácí se mohou spolehnout na svého brankáře.
13:51'
Oba týmy střídají, domácí se nyní musí bránit tlaku soupeře. Ak Bars hraje aktivně.
12:37'
Je vyrovnáno. Vhazovalo se před brankou Kazaně. Domácí JAN KOVÁŘ sice prohrál buly, ale puk se dostal k mantinelu, kde byl Wojtek Wolski. Jeho pas našel zcela volného Kováře, který tvrdou ránou poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Wojtek Wolski.
12:34'
Emil Garipov kryje kotouč po rychlé akci domácích. Komerční přestávka.
12:14'
Vladimir Tkačov vedl akci hostujícího celku, jeho nahození na branku snadno kryje domácí gólman.
11:54'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se do výraznějších šancí nežene.
11:37'
Chris Lee hraje takticky od své branky, snaží se něco vymyslet, následně byl ale Vladislav Kaletnik v postavení mimo hru.
11:12'
Hraje se v útočném pásmu domácích, Jevgenij Birjukov čekal ve výhodné střelecké pozice na přihrávku, puk se k němu ale nedostal.
10:51'
Hosté špatně rozehráli, souboj o puk vyhrál Grigorij Dronov, a tak se píská zakázané uvolnění.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, kotouč mají pod kontrolou domácí.
09:31'
Ak Bars má momentálně více ze hry, snaží se hrát aktivně, naopak domácí mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.
08:54'
Rafael Batyršin se musel vrátil do středního pásma, aby dokázal zastavit útočnou akci Magnitogorsku.
08:20'
Roman Manuchov má kotouč za svou brankou, oba týmy střídají. Sledujeme sice rychlý hokej, ale ne mnoho šancí.
07:43'
Nikita Ljamkin vedl akci svého celku, před brankou byl volný Jiří Sekáč, kotouč se k němu ale nedostal.
07:20'
Roman Manuchov rozehrává od své branky, rychle se hra dostala do útočného pásma Kazaně, ale hosté vypálit nedokázali.
06:27'
První drobnější chyba domácí obrany a hostující celek ji dokázal proměnit. Před brankou zůstal volný ALEXEJ POTAPOV, který prostřelil brankáře Metallurgu. Dobře přihrával zkušený Alexandr Burmistrov. Asistence: Alexandr Burmistrov, Arťom Lukojanov.
05:30'
Emil Garipov si poradil s ránou od modré čáry, kterou vyslal domácí obránce Alexej Běreglazov.
04:43'
Hosté zvládli situaci, uklidnili hru a rozehrávají od své branky.
04:24'
Jevgenij Timkin se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus z pravého kruhu byl zblokovaný.
03:37'
V poklidném tempu se hraje tento zápas, ani jeden celek zběsile neútočí.
03:11'
Rob Klinkhammer se propracoval do útočného pásma, kotouč dostal za branku, ale do střelecké pozice se nedostal.
02:48'
Anton Šenfeld dostal kotouč do útočného pásma, ale ke střele se nepropracoval.
02:00'
Oba týmy střídají, Albert Jarullin má kotouč za svou brankou, v poklidném tempu hrají hosté. Do útočného pásma se nedostali.
01:32'
Andrej Markov neudržel útočné pásmo, a tak musí hosté bojovat o pásmo.
00:47'
Kazaň se pokouší hrát aktivně, ale nedaří se jí se vypořádat s aktivní hrou domácích.
00:28'
Emil Garipov kryje kotouč po střele domácího hráče, vhazovat se bude před jeho brankou.
00:11'
V poklidném tempu zápas začíná, sledujeme rychlý hokej.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Šenfeld, Ellison, Čibisov – Kokarev, Timkin, Osala – Švyrjov, Kaletnik, Platonov – De. Kazionov.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Šaryčenkov) – Markov, Ljamkin, Batyršin, Jarullin, Manuchov, Ohtamaa, Sidorov – Svitov, Kosov, Klinkhammer – Azevedo, Lander, Sekáč – Burmistrov, Lukojanov, A. Potapov – Galijev, Zaripov, Tkačov.

Rozhodčí: Odins, Belov – Zacharenkov, Sazonov.
První zápas na ledě Magnitogorsku ale domácím vůbec nevyšel. Hosté pokračovali v aktivní hře, kterou začali hrát ve druhém zápase série. Jiří Sekáč zaznamenal gól a přihrávku, domácí Kovář vyšel naprázdno. Sérii mezi týmy, které se moc dobře znají a už se nemají čim překvapit, vede Kazaň poměrem 2:1.
Úvodní zápas této série dospěl do prodloužení, v čase 68:39 rozhodl Wojtek Wolski o výhře Magnitogorsku 4:3. Druhý duel zcela jasně ovládla Kazaň, která svého soupeře do výraznější šance ani do vedení nepustila, a tak srovnala stav série díky výhře 4:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Ak Bars Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.