KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Jaroslavl - 16. března 2018   17:30

Petrohrad
Petrohrad
00:50' Šipačov (J. Jakovlev) • 17:26' Koskiranta (Širokov) • 29:25' Vojnov (Karpov) • 33:52' Gavrikov (Zub, N. Gusev)
Jaroslavl
Murygin (34. Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Ljubuškin, Koledov, Pajgin, Lekomcev – Kozun, Talbot, Kontiola – Kajumov, Mosaljov, Loktionov – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Ivanov, Iljenko, Jurtajkin – Kadějkin.

Česká stopa v zápase
Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:12
Domácí celek vyhrává díky povedené první a druhé třetině tento zápas 4:0 a v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy získává první výhru. Prosadili se Vadim Šipačov, Jarno Koskiranta, Vjačeslav Vojnov a Vladislav Gavrikov. Gólman Petrohradu Mikko Koskinen pochytal všech 27 střel soupeře. Hostující celek naopak Alexej Murygin příliš nepodržel.
59:45'
Petri Kontiola vypálil z předbrankového prostoru, jeho pokus kryje domácí Mikko Koskinen.
58:50'
Lokomotiv se musí bránit aktivní hře domácího celku.
58:31'
SKA roztehráv od své branky, následně se ale domácí dostali do postavení mimo hru.
58:11'
Ilja Kovalčuk se propracoval do střelecké pozice, jeho rána postrádala přesnost.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry.
56:30'
Petrohrad v poklidném tempu zápas dohrává, Lokomotiv se už soustředí na myšlenky na další zápas, tento se totiž vůbec nepovedl.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Alexandr Sudnicin kryje kotouč po střele domácího hráče.
54:35'
Mikko Koskinen kryje kotouč po střele hostujícího hráče. Vhazovat se bude před domácí brankou.
54:11'
Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává. Lokomotiv už také ví, že nedokáže zdramatizovat tento duel.
52:25'
Nikita Gusev se dokázal natáhnout na dlouhou přihrávku spoluhráče, jeho projektil ale postrádal přesnost.
51:30'
Obrana Lokomotivu si dokázala poradit s další zajímavě vypadající akcí domácích, Ilja Kovalčuk neuspěl.
51:00'
Devět minut hry zbývá do konce třetí třetiny, domácí celek vede o čtyři branky a celkem jednoznačně míří za výhrou v tomto zápase.
50:24'
49:48'
Domácí hrají přesilovou hru, rozehrávají od své branky, následně se Vjačeslav Vojnov dostal do útoku, ale minul branku.
49:20'
Petrohrad rozehrává od své branky, nikam se nežene.
49:00'
Sledujeme hru, kterou hodně přerušují vyloučení, příliš plynulý hokej k vidění není.
48:24'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktionov – 2 min., podražení).
48:11'
Kotouč končí mimo hrací plochu po střele domácího brankáře. Vhazovat se bude před brankou Lokomotivu.
47:41'
Pavel Dacjuk jel hodně pomlau, nevymyslel vůbec nic. Jeho pokus končí mimo branku.
47:41'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Danil Jurtajkin – trestné střílení, sekání).
47:41'
Pavel Dacjuk se dostal do brejku, ale byl soupeřem faulovaný. Nájezd.
46:56'
Sledujeme hru čtyři na čtyři.
46:38'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., hrubost).
45:17'
Jaroslavl rozehrává od své branky, domácí celek hraje velmi zodpovědně. Navíc se hosté nyní provinili vyhozením přes všechny čáry.
44:30'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase.
43:30'
Hostující celek nedokázal početní výhodu proměnit, a tak se nyní už hraje znovu pět na pět.
43:19'
42:41'
Petrohrad dostal hru pryč od své branky, hosté musí zakládat znovu útočnou akci.
42:20'
Brandon Kozun zakončoval nepřesně z předbrankového prostoru.
42:00'
Jeden z vyloučených hráčů se vrací do hry, Lokomotiv pokračuje v početní výhodě pět na čtyři.
41:50'
Hosté hrají pět na tři, do výraznější šance se zatím ale nedostali.
41:19'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jarno Koskiranta – 2 min., sekání).
41:08'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají hosté.
40:35'
Vyloučený hostující hráč se vrací do hry, domácí hrají pět na čtyři.
40:01'
Podobně jako v první části hry i v té druhé dokázal domácí celek vstřelit dva góly, a tak vede po čtyřiceti minutách 4:0.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Kalinin – 2 min., podražení).
39:40'
V poklidném tempu se třetina dohrává.
39:25'
Mikko Koskinen kryje kotouč po střele, kterou z dobré pozice vyslal hostující Denis Mosaljov.
39:00'
Hosté hrají přesilovou hru, probíhá poslední minuta hry ve druhé části.
38:33'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arťom Zub – 2 min., hákování).
38:11'
Danil Jurtajkin se propracoval do střelecké pozice, ale minul branku.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
36:51'
Mikko Koskinen si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal hostující hráč z bezprostřední blízkosti.
36:13'
Nikita Gusev vedl útočnou akci svého celku. Jeho pokus o přihrávku před branku byl zblokovaný.
35:36'
Další přesilovou hru hrají domácí hokejisté. Ti svého soupeře do žádných šancí nepouští.
35:01'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Daniil Apalkov – 2 min., sekání).
33:52'
Střídání v týmu Lokomotiv Jaroslavl: ze hřiště odchází Alexej Murygin, přichází Alexandr Sudnicin.
33:52'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Po rychlé akci přidávají domácí hokejisté další branku. Vyhrané buly v útočném pásmu, Zub naznačil střelu a přihrál do míst, kde byl VLADISLAV GAVRIKOV. Ten zpracoval kotouč, udělal si lepší pozici a podpal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Arťom Zub a Nikita Gusev.
33:35'
Hra je nyní přerušena. Puk má ve své výstroji hostující brankář.
33:20'
Pavel Dacjuk byl v útočném pásmu připravený na střelu, rána se mu ale nepovedla podle představ.
33:03'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
32:30'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Petrohrad vede k velké radosti svých fanoušků o tři branky a Lokomotiv si zatím nedokázal vypracovat výraznější šance.
31:36'
Sergej Kalinin se pokoušel založit útočnou akci, což se mu vinou dobrého napadání soupeře nepodařilo.
31:01'
Sledujeme rychlý hokej, jehož tempo diktuje domácí celek, hosté mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.
30:53'
Jeden z hostujících hráčů nyní vypálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
29:25'
Gól v přesilové hře. Karpov poslal kotouč na modrou čáru, kde byl připravený na střelu VJAČESLAV VOJNOV. Jeho tvrdá rána propadla přes všechny hráče i brankáře až do sítě. SKA vede 3:0. Asistence: Maxim Karpov.
29:17'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
28:22'
Petrohrad má převahu, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím si ale výraznější příležitost domácí celek nevypracoval.
27:52'
Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři, více ze hry mají domácí.
27:28'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Patrik Hersley – 2 min., hrubost).
26:35'
Maxime Talbot se dostal do brejku, ale jeho pokus o blafák velmi dobře přečetl brankář.
26:21'
Mnoho času už domácí celek z přesilové hry nemá.
26:10'
Hostující celek se zatím zodpovědně brání.
25:46'
Petrohrad se propracoval do střelecké pozice, pokouší se něco vymyslet. Patrik Hersley minul branku ránou od modré čáry.
25:12'
Hráči v modrém se snadno dostali do útočného pásma, kde se snaží něco vymyslet.
24:50'
Další vyloučení hostujícího celku. Lokomotiv se soupeřem nestíhá bruslit, a tak si musí pomáhat fauly.
24:31'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Artur Kajumov – 2 min., hákování).
24:13'
Alexej Murygin výborně podržel své spoluhráče, dostal se do brejku, ale domácí hráč ho nedokázal prostřelit. Blafák nebyl povedený.
23:24'
David Rundblad rozehrává od své branky, následně se málem do zakončení dostal Ilja Kovalčuk.
23:03'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí ovšem nenabízí. Domácí SKA pokračuje v aktivní hře.
22:19'
22:00'
Hosté znovu vyhazují.
21:20'
Jaroslavl vyhazuje přes všechny čáry, oba týmy střídají.
21:07'
Lokomotiv se s vypětím všech sil zatím brání.
20:32'
Přesilovou hru v úvodu třetiny hrají domácí, kteří se tak mohou snadněji dostat do výraznějších střeleckých pozic.
20:19'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., hákování).
20:01'
Domácí celek hraje aktivně a vede po první třetině o dvě branky. Sledujeme rychlý hokej, ve kterém mají převahu hokejisté v modrém, tedy Petrohrad.
20:00'
19:17'
V poklidném tempu se dohrává tato část hry, domácí celek může být spolu se svými fanoušky spokojenější.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:47'
Arťom Zub rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
18:24'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Petrohrad vede o dva góly, hosté mají problémy s přechodem do útočné fáze.
17:26'
Skvěle to udělal domácí celek, který navyšuje své vedení. Po pěkné akci si puk dostal k JARNO KOSKIRANTOVI, který si položil brankáře, počkal až se dostane před prázdnou branku a snadno zakončoval. Asistence: Sergej Širokov.
16:45'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, Ilja Ljubuškin pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář.
16:08'
Petrohrad rozehrává od své branky, Vjačeslav Vojnov se dostal do útočného pásma, Ilja Kovalčuk se pokoušel o střelu, ale byl vytlačený z dobré pozice.
15:20'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme velmi rychlý hokej.
15:07'
14:30'
Hosté vypálili od modré čáry, rána končí mimo branku.
13:53'
Lokomotiv se dostává do střelecké pozice, Pavel Kraskovskij pálil mimo branku, následně domácí Patrik Hersley vyhazuje přes všechny čáry.
13:22'
Daniil Apalkov výborně vypálil, jeho projektil tak tak dokázal domácí brankář vyrazit.
13:07'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Zubarev – 2 min., podražení).
12:41'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou být zatím ti domácí.
12:26'
Alexej Murygin přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
12:10'
Ilja Kovalčuk ránou z první ze své oblíbené pozice minul vzdálenější roh branky.
11:45'
Hostující celek, který hraje v oslabení, drží hru bezpečně daleko od své banky. Mnoho šancí si domácí zatím vypracovat nemohou.
11:04'
Vjačeslav Vojnov čekal na přihrávku, byl zcela volný, ale kotouč se k němu nedostal.
10:45'
Hostující celek dokázal vyhodit přes všechny čáry, domácí v modrém rozehrávají od své branky.
10:24'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ivan Lekomcev – 2 min., podražení).
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:37'
Petrohrad pokračuje v aktivní hře, pokouší se dostat do útočného pásma, zatím ale marně. Jaroslavl hraje zodpovědně.
08:50'
Danil Jurtajkin dostal hru do útočného pásma, jeho zakončení ale bylo před brankou zblokované.
08:04'
Mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše ve středním pásmu. Sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu.
06:56'
SKA se usadil v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Alexej Murygin byl pozorný, střelu Kalinina vyrazil.
06:14'
Sledujeme rychlý hokej, který nabízí aktivnější hru domácích, kteří se také dostali do vedení.
05:34'
Píská se zakázané uvolnění.
05:11'
Hráči v modrém se usadili v útočném pásmu, a tak musel brankář Lokomotivu zasahovat.
04:22'
Georgij Ivanov tak tak dokázal odehrát kotouč před dotírajícím hráčem Petrohradu v útočném pásmu.
03:36'
David Rundblad to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.
03:13'
Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru, sledujeme aktivní hru domácích.
02:25'
Sergej Širokov se pokoušel dostat hru do útočného pásma, ale jeho pas na spoluhráče nebyl povedený.
02:03'
Sledujeme rychlý hokej a jednoznačnou převahu mají domácí hokejisté. Ti se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
00:50'
K velké radosti domácího publika se SKA dostává do vedení. Jakovlev naznačil střelu a přihrál na zcela volného VADIMA ŠIPAČOVA, který poměrně snadno zakončoval do odkryté branky. Krásná kombinace. Asistence: Jegor Jakovlev.
00:15'
Sergej Širokov zakončoval a jeho pokus kryje hostující gólman.
00:01'
Zápas začíná.
00:01'

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Hersley, J. Jakovlev, Zub, Zubarev, Rundblad – Dacjuk, Kovalčuk, N. Gusev – P. Thoresen, Šipačov, Karpov – Koskiranta, S. Plotnikov, Širokov – Kalinin, Kablukov.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Ljubuškin, Koledov, Pajgin, Lekomcev – Kozun, Talbot, Kontiola – Kajumov, Mosaljov, Loktionov – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Ivanov, Iljenko, Jurtajkin – Kadějkin.

Rozhodčí: Azukovskij, Sidoreko – Sadovnikov, Sivov.
Lze očekávat útočný hokej, který by měl fanoušky bavit.
SKA Petrohrad vyhrál v osmifinále nad Čerepovcem také v nejkratší možné době. Ani zde se ale výhra 4:0 na zápasy nerodila snadno. Dvakrát rozhodovalo prodloužení. První zápas ukončil v čase 67:27 Dacjuk a třetí mač v čase 67:32 Koskiranta.
Lokomotiv Jaroslavl si v osmifinále dokázal poradit s Novgorodem poměrně jednoznačně. Vyhrál 4:0 na zápasy a v nejkratším možném termínu slavil postup. Úvodní dva zápasy vyhrál na svém ledě Lokomotiv 2:1, dva venkovní zápasy rozhodovalo prodloužení. Třetí výhru zajistil v čase 60:52 Kronwall a postup trefil v čase 74:44 Ilenko.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí SKA Petrohrad a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.