KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Petrohrad - 22. března 2021   17:30

Dynamo Moskva
32:05' Jaškin (Čajkovský, An. Sergejev) • 43:48' Igumnov (An. Sergejev)
2:3
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Stav série: (1:2)
Petrohrad
Petrohrad
04:15' Podkolzin  (Ivan Morozov) • 26:15' Burdasov  (Fantenberg, V. E. Tkačov) • 62:27' Kameněv  (Švec-Rogovoj, A. Bělov)
Bělov, Gašilov – Lazarev, Sivov
VTB Arena, Moskva
5000 diváků
Petrohrad

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 5000 diváků.
Československá stopa v utkání

Dmitrij Jaškin (DMS) – 1+0, 5 střel, čas na ledě 19:25
Michal Čajkovský (DMS) – 0+1, 3 střely, čas na ledě 18:24
Střely na branku: 35 – 20
Je dobojováno! Petrohrad rozhodl o svém triumfu hned v úvodu prvního prodloužení! Po rychlé akci se k dorážce z mezikruží dostal Vladislav Kameněv, který poslal Petrohrad do vedení 2:1 na zápasy. Čtvrtý duel je na programu ve středu opět na ledě Dynama.
62:27'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Petrohrad o svém vítězství v dnešním souboji rozhodl hned ze své první šance v prodloužení! Do úniku se dostal Arťom Švec-Rogovoj, který ještě nedokázal zakončit. K odraženému puku se však dostal VLADISLAV KAMENĚV, který dorážkou rozhodl! Asistence: Arťom Švec-Rogovoj, Anton Bělov.
62:12'
Domácí hokejisté už se pomalu radovali ze vstřelené branky, ale kotouč rozvlnil jen vnější síť!
62:02'
Hostující brankář Hellberg vyjel za svou klec, kde pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Gólman Petrohradu přiklepl puk na hokejku Antipinovi.
61:34'
Michal Čajkovský se dostal na modrou čáru, odkud zakončil příklepem. Dělovka slovenského obránce jen zaduněla o mantinel za brankou.
61:15'
Petrohrad se usadil v útočném pásmu, kde si hosté vyměnili několik přihrávek. Zakončení z levé strany si poté pohlídal domácí brankář Jerjomenko.
60:27'
Alexandr Jerjomenko si dal pozor na zakončení Ivana Morozova od mantinelu a schoval puk do lapačky. Na ledě se poté strhla potyčka, ale sudí vášně uklidnili.
60:10'
Domácí Dynamo uspělo na úvodním vhazování prvního prodloužení. Uvidíme, na jak dlouho se třetí duel série mezi Dynamem Moskva a Petrohradem protáhne.
60:01'
Začalo prodloužení.
Další třetina začne přibližně v 19:56.
Střely na branku: 33 – 19
Základní hrací doba končí! Šedesát minut hokeje o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Petrohrad totiž v jednu chvíli polevil a Dynamo svůj tlak přetavilo v branku, o kterou se postaral Ivan Igumnov. Ve zbytku třetiny už si oba týmy spíše dávaly pozor. O vítězi třetího duelu tak rozhodne prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:38'
Vladimir E. Tkačov ještě vlétl do útočného pásma, jenže střílel proti bloku domácích obránců, kteří puk na Jerjomenka nepropustili.
59:04'
Petrohrad se po delší době dostal do útočného pásma, jenže Antinip v rohu kluziště přišel o puk a nedostal se ke střele.
58:31'
Dmitrij Jaškin se dostal do útočného pásma, kde se dobře zbavil obránce, jenže jeho zakončení zápěstím prosvištělo kolem vzdálenější tyčky.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:49'
Petrohrad se z dalšího tlaku domácího Dynama dostal jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Hellbergem.
57:25'
Juuso Hietanen se na modré čáře dostal k volnému puku a bekhendem jej poslal do prostoru před brankou. Zadáci v bílém puk odklidili do bezpečí.
56:35'
Ivan Igumnov se dostal do útočného pásma, jenže jeho projektil skončil vedle branky Petrohradu. Domácí jsou v závěru základní hrací doby o něco aktivnější.
56:02'
Ivan Muranov střílel po vyhraném vhazování příklepem. Rána mu však vůbec nesedla a puk skončil daleko od branky soupeře.
55:23'
Jaškin projel individuálním průnikem do útočného pásma. Jeho pokus skončil vedle vzdálenější tyčky.
54:25'
Sergej Bojkov se obětavě vrhl do bloku střely od modré čáry. Domácí hokejista tak srazil puk do ochranné sítě. Vhazuje se po levici Jerjomenka.
54:05'
Alexandr Kučerjavenko se dostal do zakončení od modré čáry. Jeho dělovka však skončila na brusli dobře postaveného Ivana Morozova.
53:32'
Petrohrad se dostal do útočného pásma, jenže nikdo v bílém kotouč dlouho neudržel. Obrana domácího Dynama nyní hraje opravdu skvěle.
52:36'
Arťom Švec-Rogovoj dostal přihrávku na levý kruh, odkud zakončoval příklepem, ale jeho projektil skončil vedle vzdálenější tyčky.
52:00'
Právě Michal Čajkovský nyní zakončoval příklepem od modré čáry. Jeho ránu však brankář Petrohradu dobře viděl a připsal si snadný zákrok lapačkou.
51:34'
Michal Čajkovský se jako obránce vydal na výlet před branku Petrohradu. Slovenský hokejista potáhl puk až před Hellberga, kde mu jej vypíchl Antipin.
51:05'
Juuso Hietanen se dostal do rohu útočného pásma, jenže ihned u něj hlídkovali hned dva hokejisté v bílém, kteří mu nedovolili přihrát mezi kruhy.
50:46'
Joonas Kemppainen uklidnil rozehrávku Petrohradu za vlastní brankou. Oba trenéři nyní na ledovou plochu poslali čerstvé síly.
50:03'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a ani jeden z týmů se v posledních minutách prakticky nedostává do šancí. Nikdo nechce udělat chybu.
49:32'
Dmitrij Jaškin kouzlil s pukem na pravé straně útočného pásma. Jeho bekhendová přihrávka přilétla na brankoviště, ale tam už nikdo v modrém nezakončil.
49:05'
Alexandr Kučerjavenko si tentokrát řekl o přihrávku na pravou stranu, zajel s pukem za vlastní branku a uklidnil rozehrávku svého mužstva.
48:38'
Anton Burdasov ustál souboj na pravé straně útočného pásma, poslal přihrávku mezi kruhy, ale před Kempainenem zakročil obětavý Alexandr Kučerjavenko.
48:04'
Vladimir E. Tkačov střílel z levé strany, nicméně jeho pokus byl hodně slabý a Alexandr Jerjomenko si připsal snadný zákrok lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
47:29'
Viktor Antipin uklidnil rozehrávku v obranném pásmu. Hokejista Petrohradu počkal na vystřídání svých spoluhráčů a následně rozehrál na levou stranu.
47:05'
Po dalším souboji na červené čáře získali kotouč hokejisté domácího Dynama, kteří se následně usadili v útočném pásmu, ale do zakončení se tentokrát nedostali.
46:42'
Vladislav Kameněv se dostal do útočného pásma, bekhendem posunul puk na levé křídlo, jenže dojíždějící Joonas Kemppainen už zakončit nestačil.
46:10'
Vadim Šipačov dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud zakončil příklepem, ale jeho dělovku hostující brankář Hellberg vyrazil.
45:42'
Dmitrij Jaškin si sjel pro kotouč do obranného pásma. Český útočník potom poslal přihrávku na levou stranu, ale domácí se do zakončení nedostali.
45:10'
Andrej Kuzmenko se prosmýkl na levém křídle do střelecké pozice, jenže střelou na přední tyč daroval Jerjomenkovi snadný zákrok betonem.
44:39'
Viktor Antipin se dostal do útočného pásma, jenže jej nikdo v bílém dresu nepodpořil. Přesila zadáků v modrém získala puk pro sebe.
44:10'
Petrohrad se z dalšího tlaku domácího celku vymanil jen za cenu vyhození kotouče do útočného pásma. Nikdo v bílém dresu na pobídku nedosáhl.
43:48'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Domácí Dynamo se hned po začátku třetí třetiny dokázalo prosadit! Domácí se usadili v útočném pásmu. Na krásnou přihrávku před branku si sjel IVAN IGUMNOV, který doklepl puk do sítě! Asistence: Andrej Sergejev.
43:42'
Daniil Tarasov dostal přihrávku do jízdy na levé křídlo, dostal se do útočného pásma, nicméně přihrávkou mezi kruhy nenašel nikoho v modrém.
43:02'
Alexandr Jerjomenko si dal pozor na zakončení z ostrého úhlu a schoval kotouč mezi betony. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
42:29'
Andrej Kuzmenko z levé strany dotíral před brankou soupeře. Domácí brankář si skvěle pokryl mezírku u přední tyčky a nepustil kotouč za svá záda.
42:05'
Dmitrij Raševskij poslal puk od modré čáry za branku Petrohradu. Hosté odražený kotouč získali pro sebe, ale daleko jej neudrželi.
41:32'
Dmitrij Jaškin se po návratu z trestné lavice stáhl do obranného pásma, poslal přihrávku na levou stranu, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů.
41:01'
40:29'
Andrej Alexejev vybojoval puk na modré čáře a bekhendem jej vyhodil do bezpečí. Hokejisté Petrohradu se v přesilovce zatím nedostali do zakončení.
40:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Hostující celek v jejím úvodu dohrává přesilovou hru za vyloučení Dmitrije Jaškina.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:11.
Střely na branku: 19 – 14
Druhá třetina končí! Ve druhé části jsme sledovali hodně svižný hokej. Vedení Petrohradu navýšil na rozdíl dvou branek po rychlé akci Burdasov. Dynamo se poté dostalo do útočného pásma a získalo přesilovku, kterou proměnil Dmitrij Jaškin. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:2.
40:00'
39:32'
Domácí hokejisté získali puk v obranném pásmu a bez váhání jej poslali za branku Petrohradu. Hosté musí rozjet akci od své klece.
39:01'
Petrohrad si zahraje přesilovku. Dmitrij Jaškin dostává dvě minuty za podrážení.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:38'
Vladimir E. Tkačov se dostal mezi kruhy, jenže udělal jednu kličku navíc, která jej stála zakončení. Domácí teď měli i pořádný kus štěstí.
38:12'
Sergej Bojkov střílel příklepem od modré čáry, ale hostující brankář jeho ránu dobře viděl a připsal si snadný zákrok. Dynamo však stále drží třetinu.
37:41'
Domácí brankář vyjel za svou klec a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Dmitrij Jaškin poté spěchal vpřed, ale u mantinelu o puk přišel.
37:10'
Dinar Chafizullin poslal přihrávku na levou stranu, jenže tam neměl spoluhráče. Petrohrad je v závěru druhé třetiny poněkud zaskočený.
36:28'
Ivan Igumnov se hnal za přihrávkou na útočnou modrou čáru, jenže si neporadil se zpracováním a puk mu uskočil k obránci v bílém dresu Petrohradu.
36:06'
Domácí Dynamo se usadilo v útočném pásmu, jenže kombinace domácího celku nevedla k dalšímu zakončení.
35:32'
Vadim Šipačov si najel do útočného pásma, kde si krásně přehodil puk na forhend, ale jeho zakončení zápěstím srazil obránce v bílém do bezpečí.
35:06'
Juuso Hietanen dostal nabito na modrou čáru, odkud bez přípravy zakončil příklepem, ale jeho dělovka prolétla kolem vzdálenější tyčky.
34:32'
Juuso Hietanen se z rohu útočného pásma dostal na levý kruh, odkud zakončoval příklepem, ale jeho dělovku hostující brankář Hellberg vyrazil.
34:05'
Hosté po dalším souboji za brankou domácího celku reklamovali nedovolený zákrok, ale sudí nechal pokračovat ve hře bez přerušení.
33:05'
Hostující brankář Hellberg si pokryl mezírku u levé tyčky. Brankář Petrohradu vyrazil puk na prvního ze spoluhráčů. Hosté tak mohou vyrazit vpřed.
32:31'
Dmitrij Jaškin se dostal do útočného pásma, jenže zakončení z ostrého úhlu se mu moc nepovedlo. Hostující brankář tentokrát vůbec nemusel zakončovat.
32:05'
Je sníženo! Domácí Dynamo dokázalo využít početní převahu a snižuje na rozdíl jediné branky! DMITRIJ JAŠKIN si z pravé strany vybruslil na střed útočného pásma a vypálil ke vzdálenější tyčce! Asistence: Michal Čajkovský, Andrej Sergejev.
31:31'
Další vyloučení na straně Petrohradu. Dvě minuty za držení dostává Podkolzin.
31:10'
Dinar Chafizullin se dostal do zakončení od modré čáry, ale jeho dělovka skončila vedle levé tyčky. Dynamo se tak může vydat do útoku.
30:51'
Arťom Švec-Rogovoj projel do rohu útočného pásma, kde k němu přistoupil Andrej Alexejev, který soupeře odstavil od kotouče.
30:12'
Viktor Antipin vybojoval kotouč za brankou a vyhodil puk přes všechny čáry do bezpečí. Hokejisté Dynama se prakticky nedostávají do zakončení.
29:46'
Dynamo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Jevgenij Timkin.
29:37'
Magnus Pääjärvi se vydal napadat rozehrávku Petrohradu za jeho brankou. Zadáci v bílém však měli dostatek prostoru a puk odehráli do bezpečí.
29:10'
Magnus Pääjärvi se skvěle otočil v obranném pásmu a poslal přihrávku na levé křídlo. Jeho průnik však skončil u prvního obránce v dresu Petrohradu.
28:29'
Daniil Tarasov se průnikem po pravém křídle dostal do útočného pásma, jenže jeho projektil skončil vedle branky hostujícího Petrohradu.
28:06'
Viktor Antipin poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, jenže tam nenašel nikoho v bílém. Zadáci v modrých dresech puk získali pro sebe a odehráli puk do bezpečí.
27:27'
Vladislav Cicjura dostal přihrávku mezi kruhy a zakončoval z těsné blízkosti. Jeho pokus však domácí Alexandr Jerjomenko reflexivně vyrazil!
27:05'
Petrohrad se znovu dostal do útočného pásma, nicméně hokejisté v bílém se u kotouče dlouho neudrželi. Hráči v modrém dobrým napadáním získali puk pro sebe.
26:34'
Dynamo se ihned dostalo do útočného pásma se snahou o bleskovou odpověď. Hokejisté v modrém se však kostrbatou kombinací do zakončení nedostali.
26:15'
Hostující celek přidává druhou branku! Tohle je pro Dynamo obrovský šok. ANTON BURDASOV dostal přihrávku na levé křídlo, dostal se do útočného pásma a střelou mezi betony překonal brankáře! Asistence: Oscar Fantenberg, Vladimir E. Tkačov.
25:37'
Vasilij Tokranov se skvěle vrátil do obranného pásma, kde si dal tělo do souboje s Jaškinem a vybojoval puk pro Petrohrad.
25:04'
Andrej Kuzmenko dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, odkud střílel příklepem, ale při zakončení zlomil hokejku. Kotouč tak branku Dynama neohrozil.
24:29'
Juuso Hietanen ustál souboj na levé straně útočného pásma, jenže jeho dělovka skončila na betonu připraveného brankáře. Pokračuje se v ostrém tempu.
24:01'
Ivan Igumnov se v rohu obranného pásma dostal k volnému kotouči a dokázal jej poslat za modrou čáru. Volný kotouč však získali hokejisté Petrohradu.
23:41'
Anton Bělov se po rychlé akci krásně dostal před branku soupeře, jenže si puk přehodil na špičku čepele a bekhendem jej poslal těsně vedle branky!
23:05'
Anton Burdasov se na pravé straně útočného pásma dostal k odraženému kotouči, který bez váhání poslal na branku, ale domácí brankář byl připraven.
22:24'
Po dalším souboji ve středním pásmu se kotouč odrazil na střídačku domácího Dynama Moskva. Rozhodčí nařídili vhazování ve středovém kruhu.
22:03'
Vladimir E. Tkačov se dostal do útočného pásma, jenže důrazný Alexandr Kučerjavenko jej čistým hitem přitlačil k mantinelu.
21:29'
Joonas Kemppainen se po pravé straně dostal až před klec domácího celku, jenže kotouč se mu v poslední chvíli postavil na hranu a skončil vedle branky.
21:02'
Petrohrad uklidnil rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo v modrém dresu domácího Dynama akci soupeře neatakuje.
20:36'
Ivan Morozov se na levé straně opřel do volného kotouče, ale jeho dělovka skončila na bloku prvního hráče v modrém dresu Dynama.
20:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Hostující celek v ní bude chtít navázat na dobrý výkon z první třetiny dnešního souboje.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:22.
Střely na branku: 13 – 9
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hráči hostujícího Petrohradu! Dynamo sice vstoupilo do utkání o něco aktivněji, ale defenziva Petrohradu náznaky šancí přestála. Za hosty poté z první šance udeřil Podkolzin. Sedm minut před přestávkou mohl druhou branku Petrohradu přidat Kuzmenko, ale jeho dorážka branku minula. Do kabin se odchází za stavu 0:1.
20:00'
19:31'
Andrej Sergejev se výborně stáhl do středního pásma, kde se zbavil obránce, jenže už nedokázal adresně přihrát. Zdá se, že v první části už se nic nestane.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:27'
Volkov se pustil do souboje na levé straně, jenže během pokračující akce si puk posunul příliš daleko před sebe a už jej nedohnal před obráncem.
18:06'
Alexandr Kučerjavenko se hnal za přihrávkou na levou stranu, jenže puk protečoval jen k prvnímu soupeři. V posledních minutách se vytratily i šance.
17:26'
Arťom Volkov před brankou Petrohradu tečoval nahození od modré čáry. Hostující brankář však nemusel zasahovat, jelikož od hole domácího hráče se puk odrazil mimo.
17:05'
Jegor Zajcev se v prostoru mezi kruhy dostal k volnému kotouči, jenže jeho sklepnutí skončilo na betonu připraveného brankáře v bílém dresu.
16:29'
Ivan Muranov napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Osamocený hokejista Petrohradu Jaškina nepřekvapil a český útočník dokázal rozehrát.
16:05'
Linden Vey se dostal do útočného pásma, jenže jeho projektil skončil vedle levé tyčky. Pokračuje bojovný souboj, hráči si nedarují ani metr.
15:24'
Čajkovský střílel z jízdy z levé strany, jenže hostující brankář jeho projektil dobře viděl a připsal si snadný zákrok. Dynamo však udrželo útočné pásmo.
15:06'
Andrej Kuzmenko se otočil v prostoru mezi kruhy a bekhendem poslal přihrávku na brankoviště, kde však nebyl nikdo z hokejistů Petrohradu.
14:41'
Juuso Hietanen na modré čáře výborně získal puk pro Dynamo a bruslařským manévrem se zbavil napadajícího soupeře. Domácí se však jen těžko dostávají do útoku.
14:05'
Viktor Antipin si sjel pro přihrávku do obranného pásma, kde se dobře otočil a rozehrál na pravé křídlo. Petrohrad se tentokrát do zakončení nedostal.
13:37'
Dmitrij Raševskij projel po pravém křídle do útočného pásma, kde zakončoval příklepem, jenže jeho pokus skončil vedle levé tyčky Petrohradu.
13:00'
Další obrovská šance Petrohradu! Andrej Kuzmenko se před brankou Dynama dostal k odraženému kotouči, ale skákavý puk nedoklepl do poloprázdné branky!
12:34'
Michal Čajkovský dlouho otálel s rozehrávkou a napadající Ivan Morozov jej dostal do velmi těžké pozice. Slovenský obránce to i se štěstím ustál.
12:05'
Magnus Pääjärvi se v obranném pásmu výborně stáhl mezi kruhy a zablokoval přihrávku z pravé strany. Domácí hráč poté dostal puk za modrou čáru.
11:26'
Oscar Lindberg projel do útočného pásma, kde se dostal do zakončení, ale jeho dělovka skončila na boční síti. Obrana Petrohradu poté dostala puk za modrou čáru.
11:03'
Dmitrij Jaškin se krátce po svém návratu na ledovou plochu natahoval po prudké přihrávce do středního pásma, ale puk mu utekl k obránci v bílém.
10:49'
10:08'
Petrohrad se během zkrácené přesilovky usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém si netroufl na zakončení. Hráči Dynama totiž výborně vystupovali.
09:39'
09:12'
Dmitrij Jaškin nabral rychlost na levém křídle a dostal se do útočného pásma, kde upadl po souboji se soupeřem. Rozhodčí tentokrát vylučovat nebudou.
08:49'
Vylučovat se bude také na domácí straně. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Vadim Šipačov.
08:37'
Juuso Hietanen střílel příklepem od modré čáry. Hostující brankář měl sice dobře zakrytý výhled, ale nějakým způsobem dokázal kotouč vykopnout betonem.
08:05'
Hosté se hned na začátku oslabení dostali k odraženému kotouči a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry za klec Dynama. Moskevský celek se zatím trápí.
07:39'
Dynamo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Vladislav Kameněv.
07:37'
Semjon Pankratov se na pravé straně útočného pásma dobře otočil kolem soupeře a bekhendem poslal přihrávku na brankoviště. Tam ale nedotíral nikdo v modrém.
07:05'
Oscar Fantenberg se dostal k volnému kotouči za vlastní brankou. Pod tlakem jej ale vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se přesune před hostující klec.
06:25'
Arťom Volkov si sjel pro přihrávku do obranného pásma, kde se s pukem pěkně otočil, ale už nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů v modrém.
06:01'
05:26'
05:00'
Dynamo se nadále tlačí do útočného pásma, jenže nikdo v modrém se zatím nedostává do zakončení. Hokejisté Petrohradu brání skvěle od modré čáry.
04:15'
Petrohrad se ze své první šance v dnešním souboji dostává do vedení! VASILIJ PODKOLZIN vlétl do útočného pásma, pokusil se o forhendový blafák, který mu brankář zneškodnil, ale Podkolzin z dorážky uspěl! Asistence: Ivan Morozov.
04:01'
Počet hráčů na ledě se vyrovná. Dvě minuty za podrážení dostává Andrej Sergejev.
03:26'
Domácí si zahrají první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Vladimir E. Tkačov.
03:10'
Viktor Antipin se hnal za přihrávkou do útočného pásma, jenže střelou z ostrého úhlu netrefil branku domácího Dynama Moskva.
02:26'
Anton Bělov uklidnil rozehrávku za brankou Petrohradu. Hostující hráč poté poslal přihrávku na pravou stranu, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů.
02:02'
Petrohrad se z tlaku domácího celku vymanil jen dlouhým vyhozením puku do útočného pásma. Hosté vůbec nezachytili rozjezd dnešního souboje.
01:34'
Magnus Pääjärvi dohrál soupeře v rohu útočného pásma velmi ostrým hitem. Rozhodčí však posoudil souboj jako dovolený a nechal pokračovat ve hře.
01:05'
Oscar Lindberg se ve velké rychlosti dostal do útočného pásma, jenže první obránce mu puk vypíchl do středního pásma. Dynamo však vlétlo do duelu aktivněji.
00:34'
Andrej Alexejev se s pukem dostal do útočného pásma, kde se snažil zakončit forhendem, ale jeho projektil skončil jen na boční síti.
00:10'
Domácí Dynamo uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Dynamo se dostalo do útočného pásma, ale Jaškin první střelou trefil obránce.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Dynamo bude hrát v modrém, zatímco Petrohrad oblékne bílé dresy.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), An. Sergejev, J. Zajcev, Bojkov – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov (A) – Pääjärvi, Igumnov, O. Lindberg – Alexejev, Jefremov, Muranov – Pankratov, Kučerjavenko, Raševskij – O. Zajcev.

SKA Petrohrad: Hellberg (Samonov) – Ožiganov (A), Fantenberg, Chafizullin, Antipin, Bengtsson, Tokranov, A. Bělov – Burdasov (C), Kemppainen, V. E. Tkačov – E. Galimov, Vey, Kuzmenko – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko – Timkin (A), Kameněv, Švec-Rogovoj – Cicjura..
Češi a Slováci

Michal Čajkovský (DMS) – 7 zápasů, 1 gól, 3 asistence
Dmitrij Jaškin (DMS) – 7 zápasů, 4 góly, 3 asistence
Dnes se společně podíváme na třetí duel čtvrtfinálové série mezi Dynamem Moskva a Petrohradem. Petrohrad si v prvním kole play-off poradil s Dynamem Minsk 4:1 na zápasy. Stejným poměrem pak Dynamo Moskva vyprovodilo z letošních bojů o Gagarinův pohár Severstal Čerepovec.

Úvodní duel na ledě Petrohradu se lépe vyvedl Dynamu Moskva. Hosté během prvním poloviny duelu odskočili. Petrohrad se poprvé prosadil až v 56. minutě, kdy se trefil Bengtsson. Dynamo tak získalo úvodní duel výsledkem 4:1. Druhé utkání se hrálo v sobotu a přineslo mnohem vyrovnanější podívanou. Petrohrad o svém hubeném vítězství 1:0 rozhodl až v 58. minutě, kdy se prosadil Marčenko.
Dosavadní průběh série

2. zápas Petrohrad – Dynamo Moskva 1:0
Branky a nahrávky: 58. K. Marčenko (Vey, Ožiganov).

1. zápas Petrohrad – Dynamo Moskva 1:4
Branky a nahrávky: 56. Bengtsson (Burdasov, Vey) – 12. Čajkovský (Kagarlickij, Jaškin), 31. An. Sergejev (Igumnov, Kruglov), 45. O. Lindberg (Tarasov, Čajkovský), 58. Jaškin (Tarasov, Šipačov).
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Dynamem Moskva a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.