KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : OMSK - 22. března 2021   15:00

Magnitogorsk
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
Stav série: (1:2)
OMSK
OMSK
11:05' Zernov  (Kovalčuk, N. Komarov) • 49:00' Boucher  (Stas) • 57:11' Činachov
Olkinuora (Košečkin) – Dronov, Zemčonok, Pašnin, Minulin, Holm, J. Jakovlev, Nikolajev – Goldobin, S. Plotnikov, Prochorkin – A. Nestrašil, Beck, Košelev – Karpov, S. Mozjakin, Rasmussen – Jurov, Několenko, N. Kuljomin – Čibisov.
Beljajev, Sidorenko – Zacharkov, Susyjev
Arena Metallurg
4 340 diváků
OMSK

Česká stopa v zápase
Andrej Nestrašil (MET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:43
Šimon Hrubec (OMS) 28 zákroků, čisté konto.
Avangard Omsk díky třem brankám vyhrává tento zápas a získává druhé vítězství v sérii. Střelecky na tom byl lépe Omsk, vyslal na branku soupeře 34 střel, prosadil se třikrát. Naopak hostující Šimon Hrubec pochytal všech 28 střel soupeře, díky čemuž vychytal čisté konto.
59:24'
Už se podle všeho nic nestane.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:20'
V poklidném tempu se dohrává utkání, ve kterém podle všeho vyhraje hostující celek.
58:00'
Sergej Tolčinskij (Omsk) měl v situaci dva na jednoho velkou šanci, vypálil, ale senzačně jeho pokus zastavil brankář.
57:11'
Avangard právě vstřelil branku!
A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky poslal JEGOR ČINACHOV.
56:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Dennis Rasmussen (Magnitogorsk) pálil, ale Šimon Hrubec (Omsk) neinkasoval. Český brankář kryje brankář.
55:33'
Pavel Dědunov (Omsk) se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale poslední obránce mu nedal mnoho prostoru pro případní zakončení.
55:13'
Andrej Nestrašil (Magnitogorsk) našel na druhé straně spoluhráče, Andrej Čibisov (Magnitogorsk) pálil, jeho projektil kryje Šimon Hrubec.
54:55'
Hra je přerušena. Vhazovat se bude před brankou Omsku. Šimon Hrubec (Omsk) musí být připravený.
54:23'
Philip Holm (Magnitogorsk) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek se pokouší něco vymyslet a rychle se dostat do útočného pásma.
53:50'
Danila Jurov (Magnitogorsk) od modré čáry poslal puk před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal tečovat puk.
52:25'
Sergej Plotnikov (Magnitogorsk) to zkoušel střelou z mezikruží, ale trefil jen brankáře soupeře. Šimon Hrubec (Omsk) byl připravený.
52:03'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
51:46'
Klim Kostin (Omsk) pálil od modré čáry, jeho pokus byl nepovedený, jelikož zlomil hokejku.
51:11'
Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) přišel o kotouč, následně Ilja Kovalčuk (Omsk) vedl rychlou akci, ale nedokázal si vypracovat výraznější příležitost.
50:30'
Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) má kotouč za svou brankou, následně Andrej Čibisov (Magnitogorsk) rozehrával na druhou stranu útočného pásma, ale vymyslet nic nedokázal.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Omsk vede o dvě branky a míří za výhrou.
49:57'
Sergej Plotnikov (Magnitogorsk) se dostal do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Šimon Hrubec. Buly před jeho brankou.
49:00'
Hostující celek navyšuje své vedení, jedenáct minut před koncem třetí třetiny se prosazuje aktivně hrající REID BOUCHER. Nahodil kotouč na branku z ostré pozice a gólman si puk srazil betonem do sítě. Asistence: Andrej Stas.
48:05'
Andrej Čibisov (Magnitogorsk) zkoušel založit útočnou akci, ale nedokázal dostat kotouč do útočného pásma.
47:46'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho vyložených šancí k vidění momentálně není.
47:00'
Damir Šaripzjanov (Omsk) rozehrává od své branky, domácí Magnitka aktivně napadala, ale puk nezískala.
46:34'
Zakázané uvolnění se nepíská, do šance se dostal jeden z hostujících hráčů, ale nedokázal přesněji zamířit.
46:00'
Šest minut hry ze třetí třetiny je pryč, hostující celek stále vede o jednu branku a má k výhře blízko.
45:36'
Komerční přestávka.
45:21'
Omsk vedl další útočnou akci, Kirill Semjonov (Omsk) si najížděl do volného prostoru, ale puk netrefil.
45:00'
Grigorij Dronov (Magnitogorsk) se dostal do problémů, ale své zaváhání dokázal napravit a nenechal soupeře vypálit.
44:16'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
41:37'
Alexej Běreglazov (Omsk) nahodil kotouč do útočného pásma, ale výraznější šanci si on ani jeho spoluhráči nevypracovali.
40:38'
Utkání pokračuje třetí třetinou, zatím vede hostující celek o jednu branku.
40:01'
Po dvou třetinách viděli diváci v Areně Metallurg jednu jedinou branku, prosadil se hostující Denis Zernov. Díky jeho brance má momentálně k výhře blíže Omsk.
40:00'
39:50'
Domácí celek měl zajímavou pozici pro zakončení, ale brankář Šimon Hrubec vytáhl spolehlivý zákrok.
39:23'
Damir Šaripzjanov (Omsk) pálil od modré čáry, jeho pokus našel v rukavici Jussi Olkinuora. Ještě jedno buly.
38:37'
Hostující celek měl další velkou příležitost, ale rána z bezprostřední blízkosti byla zastavená. Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) dobře přečetl hru.
38:00'
Nikolaj Prochorkin (Magnitogorsk) následně pálil z lepší pozice, ale jeho projektil vyrazil brankář Šimon Hrubec (Omsk).
37:43'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Arťom Zemčonok (Magnitogorsk) pálil od modré čáry, jeho pokus byl nepřesný.
37:00'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se nyní bude před brankou Magnitky. Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) musí být pozorný.
36:23'
Grigorij Dronov (Magnitogorsk) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
35:58'
35:32'
Kirill Semjonov (Omsk) pálil bez přípravy, jeho ránu zastavil brankář, srazil puk před sebe, a pak už hrála obrana.
35:12'
Nikolaj Prochorkin (Magnitogorsk) zakončoval při vlastním oslabení situaci dva na jednoho nepřesnou střelou.
35:00'
Omsk se nastěhoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
34:04'
Omsk hraje přesilovku, ve které se může pokusit něco vymyslet a navýšit své vedení.
33:58'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
33:00'
Alexej Jemelin (Omsk) byl tvrdě natlačený na mantinel, ale sudí vylučovat nebudou.
31:38'
Šimon Hrubec (Omsk) přerušil hru, nechtěl rozehrávat. Buly před jeho brankou. Komerční přestávka.
31:03'
Stále platí těsné vedení Omsku, nyní ale hrají domácí hokejisté aktivněji.
30:52'
zakázané zhatil akci Omsku, Alexej Potapov (Omsk) se dostal k puku pozdě.
30:20'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu, následně se Omsk dostal k zakončení, rána končí vedle.
28:34'
Šimon Hrubec (Omsk) si poradil s ránou domácích od modré čáry, tlak Magnitky je nyní značný.
27:44'
Andrej Čibisov (Magnitogorsk) postupoval do útočného pásma, ale jeho akce postrádala přesnost. Následně se znovu do šance dostali domácí, Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) minul puk
26:58'
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
25:39'
Kirill Gotovec (Omsk) pálil od modré čáry, jako obránce ale minul branku.
25:19'
Delší dobu se nepřerušuje, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí jsme zatím ve druhé třetině neviděli.
24:00'
Avangard Omsk měl obrovský tlak v útočném pásmu. Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) se měl co ohánět, aby neinkasoval. Reid Boucher (Omsk) byl gólu nejblíže, trefil jen střed branky.
23:18'
Sergej Plotnikov (Magnitogorsk) to po individuální akci nemyslel vůbec špatně, jeho zakončení končí vedle branky.
23:03'
Na nějakou výraznější šanci v této části zápasu čekáme.
22:26'
Buly před brankou Magnitky vybojoval domácí celek, a tak se hra může otočit.
22:05'
Sledujeme klidný a rychlý úvod třetiny, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
21:15'
Jussi Olkinuora přerušil hru, vhazovat se budee před jeho brankou.
20:01'
20:00'
19:54'
Ještě jedno přerušení.
19:28'
Andrej Čibisov (Magnitogorsk) v situaci dva na jednoho dostal přihrávku, ale pálil vysoko nad.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:36'
Alexandr Chochlačov (Omsk) vypálil po rychlém obkroužení branky mimo. Jeho ráně nechybělo mnoho.
17:16'
Archip Několenko (Magnitogorsk) pálil rychle po přechodu modré čáry, jeho ránu jemně vytěsnil brankář vedle branky.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
16:52'
16:22'
Aktivní hra domácích pokračuje dál, Nikolaj Prochorkin (Magnitogorsk) pálil z pravého kruhu. Jeho ránu vytěsnil Šimon Hrubec (Omsk) nad branku.
15:32'
Taylor Beck (Magnitogorsk) hledal před brankou spoluhráče, ale jeho rána postrádala přesnost. Následně hosté vyhodili puk.
15:21'
Přesilovku hraje domácí celek, který se pokouší vyrovnat.
14:52'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Pavel Dědunov – 2 min., držení).
14:01'
Alexandr Chochlačov (Omsk) pálil bekhendovou stranou hole z bezprostřední blízkosti, jeho projektil kryje brankář Jussi Olkinuora.
12:26'
Taylor Beck (Magnitogorsk) vedl útočnou akci svého celku, dostal se do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný.
12:19'
11:05'
Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení, prosazuje se po rychlé akci DENIS ZERNOV, který tečoval spoluhráčovu střelu před brankou. Asistence: Ilja Kovalčuk a Nikita Komarov.
10:23'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Přes tři minuty se nepřerušovalo.
08:33'
Kirill Semjonov (Omsk) to vzal na sebe, jeho projektil zastavil brankář, a pak už obrana domácích.
08:15'
Domácí celek hraje nyní aktivněji, dostal se do útočného pásma, ale přesněji vypálit nedokázal.
07:19'
Taylor Beck (Magnitogorsk) pálil z ostré pozice, ale jeho rána byla zblokovaná mimo branku.
06:15'
05:25'
Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) vyjel za svou branku, odkud rozehrává. Následně ale jeho spoluhráči o kotouč přišli, a tak mohou hrát hosté.
04:30'
Sergej Tolčinskij (Omsk) to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal trefit branku.
03:00'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, zakázané uvolnění. proti Omsku.
02:34'
Andrej Čibisov (Magnitogorsk) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
01:16'
Alexej Jemelin (Omsk) rozehrával od své branky, následně se jeho tým dostal do útočného pásma, ale akce byla přerušena hvizdem rozhodčího.
00:32'
Hra je přerušena, rozhodčí ztratil kotouč z dohledu.
00:10'
Utkání právě začalo, domácí hrají v černém, hosté oblékli modré dresy.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Dronov, Zemčonok, Pašnin, Minulin, Holm, J. Jakovlev, Nikolajev – Goldobin, S. Plotnikov, Prochorkin – A. Nestrašil, Beck, Košelev – Karpov, S. Mozjakin, Rasmussen – Jurov, Několenko, N. Kuljomin – Korobkin.

Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Jemelin, Kaski, Šaripzjanov, Pokka, Gotovec, Běreglazov, Čisťakov – K. Kostin, Knight, Boucher – Kovalčuk, Zernov, Tolčinskij – Chochlačov, K. Semjonov, Činachov – Dědunov, A. Potapov, Stas – N. Komarov..
V prvním zápase vyslaly oba kluby na branku 30 střel, ale úspěšnější ve střelbě byly hráči Magnitogorsku, ve druhém utkání vyhrál Omsk na střely 44:39 a zápas rovněž vyhrál.
Česká a slovenská stopa ve 2. zápase
Šimon Hrubec (OMS) – 38 zásahů, 1 OG, 97,4 % úspěšnost, čas na ledě 60:00
Andrej Nestrašil (MET) 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě 23:13
Česká stopa v 1. zápase
Jiří Sekáč (OMS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:06
Andrej Nestrašil (MET) 1+0, 4 střely, čas na ledě17:01 (20:19:52)
Metallurg Magnitogorsk vstoupil do této čtvrtfinálové série play-off podle představ. V prvním zápase se prosadil už v 6. minutě. Omsk v přesilovce srovnal. Ve druhé části zápasu Beck poslal v přesilovce Magnitku do vedení, následně Omsk zase dokázal srovnat. Rozhodnutí přišlo ve třetí třetině, ve které se Magnitka prosadila hned třikrát. Díky povedené třetí třetině slavil Metallurg výhru v prvním zápase. Druhý mač tento tým prohrál v prodloužení.
Avangard Omsk úvodní zápas čtvrtfinálové série prohrál, ve druhém utkání na svém ledě už byl lepí. Šaripzjanov poslal Omsk ve 33. minutě do vedení, velmi rychle dokázala Magnitka vyrovnat, trefil se Karpov. Další branka ve zbytku druhé třetiny ani třetí třetiny nepadla, a tak se šlo do prodloužení. V něm v čase 74:15 rozhodl o výhře Omsku Tolčinskij. Avangard Omsk tedy vyhrál druhý zápas série a srovnal na 1:1. Dal zapomenou na úvodní nezdar z prvního zápasu.
Jedná se o třetí zápas této čtvrtfinálové série. Úvodní dva zápasy se hrály v Omsku a týmy si výhry rozdělily.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Avangard Omsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.