Dinamo Moskva zvládlo utkání proti Kunlunu Peking a po obratu z 1:0 na 2:1 bere tři body! Příjemný zbytek soboty přeje Petr Dejnožka.
58:23
Domácí se dobře brání, již podruhé v krátké době se jim podařilo vyhodit.
57:29
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., vysoká hůl).
55:42
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Daniil Tarasov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
55:30
Domácí mají utkání ve svých rukou. Hostům nelze upřít snahu, ale k zakončení se jim nedaří procpat.
55:03
Brjukvin v akci jeden na jednoho zvolil střelu mezi nohama obránce, Karhunen znovu připraven.
51:33
Čas duelu se velmi rychle krátí, zatím to na žádný zběsilý tlak Kunlunu nevypadá.
49:23
Kutějkin od modré čáry trefil Viklunda, hostům se následně podařilo dostat puk do neutrální zóny.
48:59
Gorovikov z ostrého úhlu Karhunena nezaskočil, domácí pokračují v kombinaci v útočné třetině.
48:26
Zakončení Fjodorova sebral do rukavice Karhuen, následovat bude reklamní brejk.
46:59
Ani hosté nechtějí zůstat pozadu, střelu Raua Jerjomenko pouze kontroloval očima.
46:12
Vzápětí se Karsums převtělil do role asistenta a připravil šanci pro Kašpara, českému útočníkovi ale dnes není přáno.
45:31
Dinamo právě vstřelilo branku!
Přesilová hra byla využita! Domácí hokejisté otáčí nepříznivý stav a dostávají se do vedení, autorem vedoucího gólu je MARTINŠ KARSUMS – 2:1! Asistence: Ilja Nikulin a Lukáš Kašpar.
44:13
Domácí kombinují v útočné třetině, zatím se ale ke střeleckému pokusu neodhodlali.
43:49
Vyloučení v týmu Kunlun (Max Wärn – 2 min., držení protihráče).
41:22
Mäntyläho ostrá rána od modré čáry skončila v lapačce připraveného Jerjomenka.
40:35
Vyloučený Kašpar je zpět na hrací ploše, Kunlun přesilovou hru nevyužil.
40:01
Ve druhé třetině jsme se přece jen dočkali dvou vstřelených branek, po jedné na každé straně. Dinamo již nemá tak silnou převahu jako v úvodní třetině, takže nás v posledních minutách čeká zajímavý souboj.
40:00
39:17
Přesilová hra hostujícímu týmu vůbec nevyšla, Moskva smazala těsné manko při vlastním oslabení! Gorovikov připravil kotouč pro DENISE KOKAREVA, který poprvé prostřelil Karhunen – 1:1! Asistence: Konstantin Gorovikov.
38:35
V závěru druhého dějství se domácí ještě budou bránit, Lukáš Kašpar (DMS) dostal menší trest podražení.
35:03
Jerjomenko musel dvakrát v krátkém sledu řešit nepřehlednou situaci, kvalitími zákroky ale Dinamo udržel výsledkově nad vodou.
33:23
Ve druhém dějství již sledujeme vyrovnaný průběh hry, ani jeden z celků si nedokáže vytvořit souvislejší převahu.
31:17
Lukáš Kašpar měl na hokejce vyrovnávací branku, se štěstím se zjevi sám před finským gólmanem, ale prostor mezi betony netrefil!
30:42
Po zakázaném uvolnění čínského týmu se hra vrátí před brankáře Karhonena.
30:00
Prostřední dějství se překlopilo do druhé poloviny, domácí svoji snahu dopředu ještě zintenzivněli.
28:41
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Přerušení po dlouhé době přichází až po vstřelené brance! Paradoxně se do vedení dostává pasivnější Peking poté, co puk do sítě zametl TOMI SALLINEN – 0:1!
27:44
Již šest minut se ve druhé třetině nepřerušovalo, ani jeden z celků do ofenzívy nijak nespěchá.
26:39
Z ničeho nic ale mohl udeřit Kunlun, Fleury z levé strany vypálil na bližší tyč! Jerjomenko nejistým zákrokem evyrazil puk před sebe, k dorážkám se ale již domácí hráči nedostali.
25:58
Samostatný průnik Kokareva skončil nepřesným zakončením, vzápětí pálil mimo i Zajcev.
23:13
Hraje se velmi svižně, bez zbytečného přerušení. Častěji mají kotouč na hokejkách hráči moskevského Dinama.
21:11
Ani po pauze nic nového, domácí nastěhování v obranném pásmu soupeře. Karhunen ale stále odolává.
20:01
Domácí hokejisté měli v úvodní třetině silnou převahu, skórovat se jim ale nepodařilo. Oba celky již mohou hrát s klidem, Kunlun si již díky výsledku v Jekatěrinburgu zajistil účast ve vyřazovacích bojích.
20:00
19:03
Viklund vybojoval pro hosty alespoň útočné pásmo, Jerjomenko si ale další zákrok připsat nemusel.
18:14
Kunlun Peking může být v současné době již bez nervů, Novosibirsk o vedení přišel a činský tým se tak v premiérové sezóně může radovat z účasti v play-off!
17:11
O dosavadním průběhu střetnutí jednoznačně vypovídá počet střel. Domácí 17, hosté 4.
14:46
Na ledové ploše vidíme zejména jedno mužstvo, hosté se soustavně brání.
13:09
Kokarev se dostal do samostatného úniku, proti finskému brankáři ve službách Pekingu ale neuspěl!
11:59
Galimov po pěkné individuální akci poslal puk přímo do náruče brankáře Karhunena.
11:13
Karpov se ocitl s kotoučem v dobré střelecké pozici, jeho rána ale prosvištěla mimo branku Kunlunu.
09:23
Kunlun zatím směrem dopředu příliš nebezpečný není, Jerjomenkovi dva zákroky rozhodně nepatřily do kategorie složitých.
07:11
Zakončení Tarasov mezi nohama obránce hostujícímu brankáři příliš starostí nenadělalo.
06:32
Dinamo si vypracovalo několik střeleckých pokusů, přesilovou hru se ale domácí týmu využít nepodařilo.
04:32
Vyloučení v týmu Kunlun (Tobias Viklund – 2 min., hákování).
04:13
Jedovaté zakončení Karpova Karhunen vůbec neviděl a měl velké štěstí, že ho střela ruského útočníka trefila. Vhazovat se bude po levé ruce finského gólmana.
04:04
Na střely vedou domácí již 4:1, tým z Číny ale stále drží naději na účast ve vyřazovacích bojích.
03:58
Převaha moskevského týmu v úvodu utkání je značná, rána Fjodorova končí zákrokem Karhunena.
03:06
Nikulinovo zakončení od modré čáry se až k brankáři nedostalo, Kunlun vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
02:36
Dlouhá kombinace Dinama přinesla pouze dva sražené pokusy, hosté se zatím kvalitně brání.
01:03
Zatím se hraje hodně opatrně, oba celky se zatím spíše oťukávají.
00:23
Situace čínského Kunlunu je jasná. Vzhledem k tomu, že Novosibirsk v Jekatěrinburgu vede, bojuje na dálku o osmé místo s Vladivostokem právě on.
00:01

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin (C), Mironov, Kutějkin, Rylov (A), D. Višněvskij, Solovjov, J. Zajcev – Karsums, Rybakov, Kašpar – Podšendjalov, Kokarev, Gorovikov – Tarasov, Karpov, Dugin – Fjodorov, A. Galimov, Igumnov – Brjukvin.

Kunlun: Karhunen (An. Makarov) – Mäntylä, Jalasvaara (C), Järvinen, Viklund, Pereťagin, Jüe – Rau (A), Collins, Videll – Bakoš (A), Lahti, Wärn – Bellemore, Marcinko, Ponikarovskij – Fleury, Sallinen, Jašin.

Rozhodčí: Gofman, Buterlin – Sazonov, Šeljanin (všichni Rusko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.