KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Čerepovec - 1. března 2018   17:30

Čerepovec

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Československá stopa v utkání

Matěj Stránský (CER) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:53
Július Hudáček (CER) – 65 minut, 29 střel, 1 gól,
Střely na branku: 29 – 23
Je konec! Petrohrad nakonec uspěl až v samostatných nájezdech a domácí celek tak získává bonusový bod! Domácí brankář Igor Šesťorkin vychytal všechny nájezdy. Za domácí se trefil Jegor Jakovlev!
V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
Autorem vítězné branky je JEGOR JAKOVLEV!
Dmitrij Kagarlickij ukončuje dnešní duel! Igor Šesťorkin jeho ránu schoval do lapačky a Petrohrad vítězí!
Sergej Plotnikov chtěl překvapit Hudáčka střelou zápěstím, jenže jeho pokus skončil nad břevnem.
Vovčenko se dostal až před domácího brankáře a už nedokázal zvednout puk do horní části branky!
Jegor Jakovlev se rozjel z levé strany, přehodil si puk na bekhend a propálil soupeřova brankáře!
Geraskin si troufl na bekhendový blafák, ale Igor Šesťorkin udržel beton na ledě!
Sergej Širokov vyzkoušel ruský blafák, jenže dělovkou mezi betony nechal vyniknout Hudáčka.
Matěj Stránský zvolil střelu zápěstím, ale trefil jen vyrážečku domácího brankáře.
Za domácí celek se rozjel Nikita Gusev, ale zápěstím minul branku.
Hosté zahájili rozstřel. Jurij Trubačjov nenašel mezírku mezi betony.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani v prodloužení se nerozhodlo o držiteli bonusového bodu! Petrohrad sice hrál přesilovou hru, ale Hudáček nemusel řešit nějaké nebezpečí. O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:27'
Ještě jeden zákrok si teď připsal Igor Šesťorkin. Domácí brankář měl čistý výhled a zakončení od modré čáry schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
64:06'
Hosté znovu vybojovali puk a tentokrát už jej v plném počtu vyhodili do středního pásma. Zápas podle všeho směřuje k samostatným nájezdům.
63:27'
63:05'
Adam Masuhr střílel z dobré pozice, jenže jeho dělovka příklepem rozvlnila jen boční síť! Hosté se stále fantasticky brání.
62:32'
Hostující zadáci znovu vybojovali kotouč a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry. Nikdo v modrém si zatím netroufl na střelu.
62:10'
Jarno Koskiranta dojel dlouhé vyhození Severstalu a zpoza vlastní branky rozjeldalší přesilovkovou akci. Petohrad se usadil v útočném pásmu.
61:27'
Bude se vylučovat! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Maxim Verjovkin.
61:10'
Sergej Plotnikov kroužil s pukem v útočném pásmu, ale netroufl si na riskatní rozehrávku. Petrohrad musí začít znovu od vlastní branky.
60:25'
Jarno Koskiranta projel s kotoučem do útočného pásma, kde našel Jakovleva, jenže druhý jmenovaný trefil jen připraveného Hudáčka.
60:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Domácím se ale vůbec nepovedla rozehrávka a kotouč prosvištěl na zakázané uvolnění.
60:01'
Šedesát minut hry o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Severstalu však tento výsledek stačí k postupu do bojů o Gagarinův pohár! Deváté Dynamo Moskva už hostující celek nemůže dostihnout! O vítězi dnešního utkání rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:18'
Igor Geraskin zavezl puk za branku Petrohradu, kde jej v souboji u mantinelu zašlápl a nedovolil domácímu zadákovi vyvézt puk do bezpečí.
58:48'
Zadáci Severstalu si přihrávají v obranném pásmu a nikdo v modrém jejich rozehrávku neatakuje. Hosté jsou blízko k postupu do play-off.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:12'
Sergej Plotnikov se na modré čáře natahoval po prudké přihrávce, jenže mu nevyšlo zpracování a kotouč se od jeho čepele odrazil na hokejky hostů.
56:35'
Ilja Kablukov projel s pukem do útočného pásma, kde se krásně zbavil soupeře, ale už nedokázal přesně přihrát před branku hostujícího celku.
56:05'
Viktor Tichonov se uvolnil na levém křídle a kolem jednoho z obránců dokázal vypálit. Jeho přízemní střelu schoval brankář do lapačky.
55:45'
Hosté hrají to, co jim stačí. Zadáci Severstalu jednoduše nahazují vysoké obloučky do středního pásma.
55:10'
Jarno Koskiranta si tentokrát musel pomoci přihrávkou do obranného pásma. Zdá se, že ani Petrohrad už nikam nespěchá. Duel směřuje do prodloužení.
54:24'
Jarno Koskiranta se sice dostal za obranu Severstalu, jenže na odražený kotouč už nedosáhl a dobře postavený brankář Hudáček rodící se nebezpečí zažehnal.
54:05'
Patrik Hersley objel branku hostujícího celku, krásně se kolem ní otočil, jenže nikdo v modrém dresu mu včas nepřijel pomoci.
53:28'
Sergej Plotnikov u pravého mantinelu atakoval jednoho ze soupeřů. Aktivní střelec domácího celku se hnal za odraženým pukem, ale neprobil se do střelecké pozice.
53:10'
Viktor Tichonov dotíral na rozehrávku Severstalu v jeho obranném pásmu. Jurij Trubačjov ale dokázal přihrát přesně a hosté mohou zaútočit.
52:10'
Petrohrad se v posledních minutách tlačí do útoku, nicméně Severstalu jde v dnešním utkání opravdu o hodně a hosté nedávají domácím hvězdám prostor.
51:35'
Gusev se před brankou Severstalu natahoval po přihrávce z pravého rohu, nicméně obránce hostujícího celku k němu včas přistoupil a nedovolil mu zakončit.
51:06'
Maxim Verjovkin dotíral na rozehrávku soupeře v rohu útočného pásma. Nikdo v bílém mu nepřišel pomoci a Verjovkin raději odjel na střídačku.
50:35'
V hale nyní panuje parádní atmosféra! Domácí fanoušci ženou Petrohrad do útoku. Obrana Severstalu ještě bude mít hodně práce.
50:12'
Ilja Kablukov spěchal za prudkou přihrávkou do útočného pásma, jenže nepřesná pobídka prosvištěla na hůl dobře postaveného obránce.
49:35'
Jakovlev protečoval puk do středního pásma, kde si jej převzal Nikita Gusev, jenže tomu nikdo z domácích hokejistů nepřijel pomoci.
49:06'
Dmitrij Kagarlickij objel branku Petrohradu a bekhendem chtěl prostrčit kotouč mezi beton domácího brankáře a brankovou konstrukci.
48:44'
48:15'
Petrohrad brání opravdu skvěle. Jakovlev dojel prudké nahození do rohu útočného pásma a pohotově poslal kotouč přes všechny čáry.
47:40'
Domácí vybojovali kotouč v obranném pásmu a vyhodili puk přes všechny čáry. Stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje.
47:10'
Adam Masuhr dostal pěknou přihrávku na modrou čáru, jenže místo zakončení se musel otočit a poslal přihrávku na Trubačjova.
46:44'
Severstal si zahraje další přesilovku! Arťom Zub dostává dvě minuty za držení.
46:10'
Nikita Gusev si sjel na krásnou přihrávku mezi kruhy, jenže si trestuhodně nepohlídal zpracování a puk mu přes hokejku přeskočil do středního pásma.
45:26'
Alexandr Barabanov projel s pukem do útočného pásma, zbavil se Masuhra, jenže z ostrého úhlu nedokázal zakončit mezi tři tyče soupeřovy branky.
45:06'
Jakovlev si najel na přihrávku na levý kruh. Domácí hokejista pohotově zakončil, jenže při střele zlomil hokejku. Hudáček nemusel zasahovat.
44:25'
Adam Masuhr střílel od modré čáry. Hostující obránce mířil pod břevno, jenže jeho vysoký pokus pouze zaduněl o zadní mantinel.
44:06'
Na druhé straně musel Igor Šesťorkin zasahovat po nahození od levého mantinelu. Domácí brankář s dělovkou od pravého mantinelu neměl problém.
43:35'
Patrick Thoresen zavezl puk za branku soupeře, jenže nikdo v modrém dresu si mu nesjel do volného prostoru a domácí nedokázali zakončit.
43:15'
Ani Petrohradu se zatím nedaří při přechodu do útočného pásma. Domácí hokejisté nemohou najít recept na důraznou obranu Severstalu.
42:29'
Až nyní se Severstal poprvé po přestávce podíval do útoku. Hosté se ale v útočném pásmu dlouho neohřáli a přišli o kotouč.
41:40'
Patrick Thoresen se natahoval po přihrávce do rohu útočného pásma, jenže hostující Dmitrij Kagarlickij před ním kotouč protečoval za modrou čáru.
41:06'
Hudáček musel zasahovat proti nahození od modré čáry. Slovenský brankář měl čistý výhled a sražené nahození vyrazil do rohu kluziště.
40:29'
Jevgenij Ketov se v rohu útočného pásma rychlou kličkou zbavil dotírajícího soupeře, nicméně nikdo v modrém dresu se mu neuvolnil do střelecké pozice.
40:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Petrohrad se ihned vydal do útoku, jenže prudké nahození za branku dojel obránce Patrik Hersley.
40:01'
Střely na branku: 18 – 18
Je konec! I po čtyřiceti minutách je stav stále bezbrankový! I ve druhé třetině si obě mužstva vyzkoušely přesilové hry. Defenzívy dnes ale podávají nadstandartní výkon a gólmani zatím nemají příliš mnoho práce. V souběžně hraném utkání hraje Spartak Moskva s Dynamem Moskva 2:2 a Severstal by za takových výsledků postupoval do play-off.
40:00'
39:26'
David Rundblad neuspěl v souboji v rohu útočného pásma, jenže důrazný zadák hostujícího celku jej přitiskl k mantinelu a nenechal hráče Petrohradu kombinovat.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35'
Nikita Gusev při pokusu o zakončení zlomil hokejku a hostující obrana se dostala ke kotouči. Čerepovec tak může uklidnit hru.
38:12'
Arťom Zub rozjel akci Petrohradu zpoza domácí branky. Zadák domácího celku vymyslel přihrávku na pravé křídlo. Plotnikov se usadil v útočném pásmu.
37:39'
Hostům se vůbec nepovedla rozehrávka. Prudkou přihrávku na levé křídlo nezastihl nikdo v bílém dresu a kotouč proletěl na zakázané uvolnění.
37:00'
Petrohrad je v posledních minutách mnohem aktivnějším celkem a tlačí se do útoku. Na výpady domácích útočníků zatím obrana Severstalu má odpověď.
36:12'
Gusev si nabruslil na pěknou přihrávku mezi kruhy, snažil se rozhývat Hudáčka, jenže slovenský brankář jeho bekhendový blafák vytěsnil!
35:42'
Daniil Vovčenko vybojoval kotouč v rohu útočného pásma, setřásl dotírajícího Rundblada, ale vracející se Kablukov mu puk vypíchl.
35:06'
Po delší době se do útoku dostal Čerepovec. Valerij Vasiljev mohl střílet od modré čáry, nicméně jeho slabý pokus s přehledem zastavil Jarno Koskiranta.
34:25'
Patrick Thoresen spěchal za nahozením do rohu útočného pásma. Domácí hokejista poslal přihrávku na levé křídlo, ale nikdo v modrém jeho pobídku nedohnal.
34:12'
Viktor Tichonov se na modré čáře prosmýkl kolem statického obránce, jenže jeden ze spoluhráčů mu projel za modrou čáru. Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
33:25'
33:12'
Arťom Zub mohl střílet, nicméně jeden ze soupeřů se před něj pohotově položil na led a domácí obránce proto raději rozehrál do rohu útočného pásma.
32:25'
Obrana Severstalu vybojovala kotouč za vlastní brankou a Vasiljev jej ihned vyhodil přes všechny čáry. Petrohrad musí začít od vlastní branky.
32:03'
Arťom Zub dostal přihrávku na modrou čáru, připravil si kotouč ke střele, jenže jeho lehké nahození prosvištělo kolem hostující klece.
31:25'
Petrohrad si zahraje další přesilovou hru! Konstantin Kornějev dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
31:10'
Sergej Plotnikov dostal přihrávku na pravý kruh a pohotově zakončil. Jeho dělovku příklepem brankář hostujícího celku dokázal vyrazit ramenem.
30:25'
Július Hudáček za brankou zastavil prudké nahození po mantinelu a bekhendem prodloužil kotouč za modrou čáru. U kotouče jsou znovu domácí.
30:07'
Nikita Gusev projel s pukem do útočného pásma a bekhendem nahodil puk mezi kruhy, jenže důrazný Viktor Tichonov se do zakončení nedostal.
29:35'
Pokračuje obrázek z první třetiny dnešního utkání. Ani jeden z celků se v prostřední části hry nikam nežene. Na ledě kralují obě defenzívy.
29:10'
Patrick Thoresen si najel na prudké nahození za branku soupeře, jenže ihned k němu přistoupili dva obránci Severstalu, kteří jej obrali o kotouč.
28:21'
Po delší době musel zasahovat domácí brankář. Igor Šesťorkin si povyjel proti dělovce z pravého křídla a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
28:10'
Gusev se ve středním pásmu otočil kolem soupeře, jenže Alexandr Mereskin zastavil jeho prudké nahození do útočného pásma.
27:46'
27:12'
Pavel Černov dosáhl na prudkou přihrávku na pravé křídlo, protečoval puk za branku Petrohradu, jenže nikdo v bílém odražený kotouč nedojel.
26:35'
Konstantin Kornějev dojel vyhození domácího celku z obranného pásma. Petrohrad pokračuje v parádním výkonu a nepouští soupeře ke střelám.
26:05'
Jurij Trubačjov projel s kotoučem do útočného pásma, navedl si kotouč ke střele zápěstím, jenže jeho projektil skončil na rameni domácího brankáře.
25:46'
Další dvouminutový trest! Hráčská lavice Petrohradu je potrestaná za příliš mnoho hráčů na ledě.
25:44'
25:12'
Hosté získali puk na své hokejky a vydali se s ním do středního pásma. Petrohrad teď ztratil cenné vteřinky a musí znovu začít od své branky.
24:29'
Plotnikov z rohu útočného pásma vyslal zajímavou přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově vypálil Jegor Jakovlev, ale Hudáček jeho pokus vyrazil.
24:03'
Jarno Koskiranta si sjel na krásnou přihrávku na pravý kruh. Domácí hokejista pohotově zakončil, jenže jeho pokus skončil na betonu brankáře.
23:44'
Na trestnou lavici tentokrát míří hráč Severstalu! Stanislav Kalašnikov dostává dvě minuty za podražení!
23:18'
23:10'
Zadáci Petrohradu znovu dokázali vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Hokejisté domácího celku zvládli i toto oslabení bez ztráty kytičky.
22:35'
Severstal se v přesilové hře takřka nemůže usadit v útočném pásmu. Hokejisté v modrých dresech se skvěle pohybují a nepouštějí soupeře do zakončení.
22:12'
Adam Masuhr si nabruslil na prudkou přihrávku na modrou čáru, prosmýkl se do útočného pásma, jenže přes obránce už nedokázal zakončit.
21:38'
21:18'
Jenže Petrohrad se znovu nechává vyloučit. Jegor Jakovlev dostává dvě minuty za podražení.
21:16'
20:35'
Jurij Trubačjov bojoval o puk v rohu útočného pásma, kde se chtěl vymanit ze sevření domácího zadáka, ale David Rundblad mu nedal prostor.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Severstal se ihned vydal do útoku, nicméně obránce Jakovlev na modré čáře skvěle zasáhl.
20:01'
Střely na branku: 6 – 11
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. Oba týmy si zahrály přesilovou hru, jenže na ledové ploše zatím kralují obě defenzívy. V jediné vyložené šanci se po čtrnácti minutách zjevil Barabanov, ale Hudáček jeho přízemní střelu nepustil za brankovou čáru. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu!
20:00'
19:38'
Počet hráčů na ledě se ještě před přestávkou vyrovná! Dvě minuty za podražení dostává Alexej Ugarov.
19:16'
Další vyloučení na straně Petrohradu! Dvě minuty za držení dostává Patrick Thoresen.
19:06'
18:35'
Hostům se v přesilovce vůbec nedaří. Tichonov se nyní zmocnil kotouče a sám vyvezl puk až za branku hostujícího výběru. Petrohrad brání skvěle.
18:03'
Jurij Trubačjov dostal přihrávku na pravý kruh, ale ani on si netroufl na zakončení a obrana Petrohradu bez problémů vyhodila puk do bezpečí.
17:06'
Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si zahrají hosté! Prochorkin dostává dvě minuty se podražení.
17:00'
Zadáci Severstalu si přihrávají v obranném pásmu. Nikdo v modrém dresu jejich rozehrávku neatakuje. Divákům se herní projev vůbec nelíbí.
16:27'
Přechod domácího celku do útoku navíc brzdí nepřesná rozehrávka. Další prudké nahození po levé straně propadlo až na zakázané uvolnění.
16:10'
Nadále pokračuje stejný obrázek hry! Hraje se především mezi modrými čarami. Ani jeden z týmů se nějak přehnaně netlačí do útoku. Nikdo nechce udělat chybu.
15:18'
Jegor Rykov si nabruslil na přihrávku do středního pásma, ale nepotykal si se zpracováním a kotouč mu od hokejky odskočil k zadákům Severstalu.
14:34'
Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra! Igor Šesťorkin si všiml dotírajícího Rybina a před dojíždějícím soupeřem raději přikryl puk lapačkou.
14:03'
Obrovská šance domácího výběru! Alexandr Barabanov dostal přihrávku mezi kruhy a bez váhání zakončil, jenže Hudáček udržel beton na ledě a puk nepustil za brankovou čáru!
13:35'
Jegor Jakovlev řídil rozehrávku domácího Petrohradu. Domácí zadák našel rozjetého Plotnikova, kterého na mantinel přitlačil důrazný Adam Masuhr.
13:06'
Maxim Rybin se v útočném pásmu prodral za odraženým kotoučem a bez přípravy zakončil. Jeho dělovka příklepem prolétla kolem vzdálenější tyčky.
12:40'
Jarno Koskiranta rozehrál zadovkou za vlastní brankou. Na jeho riskantní rozehrávku dosáhl Viktor Tichonov. Ani jeden z týmů se nikam nežene.
12:03'
Sergej Širokov projel s pukem do útočného pásma, ale na modré čáře se zastavil a dal si s rozehrávkou na čas. Hosté se stačili vrátit do obranného pásma.
11:32'
Valerij Vasiljev dostal přihrávku na modrou čáru, jenže místo založení nového útočného výpadu zvolil rozehrávku s kolegou z obranné dvojice.
11:06'
Dmitrij Kagarlickij dostal přihrávku od brankáře Hudáčka. Sám si ale netroufl na průnik do útočného pásma a raději počkal na dostřídání svých spoluhráčů.
10:13'
Petrohrad se provinil druhým zakázaným uvolněním v krátké době. Tentokrát puk nahazoval Patrik Hersley, jenže nikdo v modrém na jeho pobídku nereagoval.
10:03'
Arťom Zub nahodil kotouč do středního pásma. Za jeho pobídkou spěchal aktivní Sergej Širokov, jenže puk prosvištěl na zakázané uvolnění.
09:25'
Igor Šesťorkin musel dávat pozor na rozjetého Černova. Hostující útočník projel po křídle do útočného pásma, ale jeho ránu pod břevno domácí brankář vyrazil.
09:05'
Až nyní o sobě dali pořádně vědět domácí příznivci. Fanoušci Petrohradu nyní hlasitě skandují a tlačí své oblíbence do útoku.
08:37'
08:01'
Maxim Karpov pálil v útočném pásmu z pravého kruhu. Jeho dělovku brankář Július Hudáček dobře viděl a s přehledem schoval puk do lapačky.
07:35'
Sergej Plotnikov diriguje rozehrávku domácího celku v útočném pásmu. Domácí střelec hledal Tichonova, který při pokusu o zakončení zlomil hokejku.
07:00'
Hosté se v obranném pásmu prodrali k odraženému kotouči a bez váhání jej vyhodili přes všechny čáry. Petrohrad musí začít od své branky.
06:37'
Také Petrohrad si vyzkouší první přesilovku. Střídačka Severstalu dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
06:32'
Stanislav Kalašnikov obdržel prudkou přihrávku do jízdy, po pravém křídle se probil do útočného pásma, ale obránce David Rundblad jej za brankou obral o puk.
06:06'
Sergej Plotnikov sice projel za modrou čáru, ale podle čárového rozhodčího byl o něco rychlejší než kotouč. Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
05:27'
Hosté vlétli do utkání opravdu aktivně. Jurij Trubačjov střílel z jízdy od pravého mantinelu, nicméně jeho zakončení zápěstím schoval Igor Šesťorkin do lapačky.
05:10'
Alexandr Barabanov na modré čáře napadal statickou rozehrávku hostujícího celku. Útočník Petrohradu se dotkl kotouče, ale špičkou hole jej pouze prodloužil za červenou čáru.
04:52'
Domácí brankář musel znovu zasahovat. Igor Šesťorkin si dal pozor na prudké zakončení od levého mantinelu a vyrazil kotouč do ochranné sítě.
04:25'
Stanislav Kalašnikov se po pravém křídle probíjel do útočného pásma, jenže obránce Jakovlev k němu skvěle přistoupil a připravil jej o kotouč.
03:23'
01:23'
Hosté si zahrají první přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Plotnikov.
01:15'
Nyní se hosté usadili za Šesťorkinovou brankou, nicméně domácí brankář si pohlídal mezírku u levé tyčky a prudké nahození vypíchl.
00:35'
Konstantin Kornějev rozjel akci z obranného pásma. Jeho nahození na levé křídlo však nikdo v bílém dresu nedostihl. Petrohrad může zaútočit.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Severstal se ihned vydal do útoku, jenže nikdo v bílém se přes pozornou obranu nedostal ke střele.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Petrohrad bude hrát v modrém, zatímco Severstal přijel v bílých dresech.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Gavrikov, Hersley, Rykov, Galeňuk, J. Jakovlev, Rundblad, A. Bělov, Zub – Šipačov, S. Plotnikov, N. Gusev – Kablukov, Ketov, V. Tichonov – Širokov, P. Thoresen, Prochorkin – Karpov, Koskiranta, Barabanov.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – V. Vasiljev, Kornějev, Stasenko, Verjovkin, Kalašnikov, Višněvskij, Masuhr – Jašin, Kagarlickij, P. Černov – Vovčenko, Trubačjov, Geraskin – Karlin, Ugarov, Rybin – Stránský, Mereskin, Bumagin.

Rozhodčí: Odinš, Fraňo – Dědulja, Susujev.
Vzájemný zápas v letošní sezóně

Dnešní soupeři se spolu střetli na začátku nové sezóny v úvodu září. Rozjetý Petrohrad tehdy na půdě Severstalu vyhrál vysoko 7:2.
SKA Petrohrad

Petrohrad je suverénním králem základní části! SKA to je kapitola sama pro sebe. Petrohrad prohrál pouze čtyřikrát v základní hrací době a čtyřikrát v nastaveném čase nebo prodloužení. Inkasoval pouze 92 branek (druhý nejlepší) a vstřelil neskutečných 223 branek! Do minulého utkání v Helsinkách proti Jokeritu ještě nezasáhli čerství olympijští šampióni. Kovalčuk a spol. to evidentně přepískli při oslavách a dostali volno. Petrohrad s Jokeritem nakonec padl výsledkem 5:3.
Severstal Čerepovec

Čerepovec v letošní sezóně bojuje o účast v bojích o Gagarinův pohár! Aktuálně má na svém kontě osmdesát dva bodů a drží osmou pozici Západní konference. Ze spodních pater se na něj ale tlačí Dynamo Moskva, které dnes hraje moskevské derby proti Spartaku. Severstal v prvním utkání po olympiádě sehrál skvělý zápas na půdě CSKA Moskva, kde vyhrál 4:1. Dnes jej čeká další nesmírně těžký protivník.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Petrohradem a Severstalem Čerepovec. Utkání startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.