34:47' Darzinš (M. Redlihs) • 41:40' Berzinš (Zile) • 59:59' McMillan (Salmela)
Kalninš (Armalis) – Zile, Salmela, Balinskis, Galvinš, Stollery, Pujacs, Jerofejevs, Pavlovs – Indrašis, M. Redlihs, Darzinš – Skvorcovs, Razgals, McMillan – Meija, Batna, Gegeris – Bičevskis, Berzinš, Jevpalovs.
Belyaev, Kulakov – Mikhel, Sazonov
Arena Riga
Jokerit
Rämö (Zapolski) – Lepistö, Andersén, Kivistö, Rissanen, Wirtanen, J. Jensen – Moses, Regin, H. Ikonen – Tolvanen, O'Neill, N Jensen – Jormakka, Norman, Palola – Huhtala, Niemi, Anttila – Joensuu, Mäki.

Toto je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a na počtenou u dalších zápasů.
Je konec! Dinamo Riga zaskočila favorita z Finska a zaslouženě bere tři body. Skóre utkání otevřel Eeli Tolvanen, dvacetiletý mladík, který startoval na zimních olympijských hrách. Ve druhé třetině se Riga dočkala vyrovnání, konkrétně to byl Lauris Darzinš . V třetině třetí Riga otočila skóre. Daniels Berzinš dal góla na 2:1 a v poslední sekundě do prázdné braný skóroval Brandon McMillan .
59:59'
Riga právě vstřelila branku!
3:1! Hotovo! BRANDON MCMILLAN dostal přihrávku na modrou čáru a zamířil do prázdné brány. Asistence: Anssi Salmela.
59:00'
Poslední minuta. Tohle už zřejmě Jokerit nezvládne.
58:09'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Kivistö – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
58:00'
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:19'
Jokerit usazen v útočném pásmu, podaří se jim vyrovnat?
57:02'
Oddechový čas pro hosty.
55:53'
Jokerit se bráni statečně. Opět se osvobozuje a domácí musí začít od svého brankáře.
55:02'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Rasmus Rissanen – 2 min., krosček).
55:00'
Už jen pět minut do konce třetí třetiny. A navíc Jokerit bude hrát oslabení!
54:14'
Domácí hrají aktivně. To Jokeritu dělá veliký problém.
52:00'
U puku znovu Jokerit, který se snaží dostat do útočného pásma a vyrovnat zatím se mu to nedaří. Ale čas velice rychle utíká.
50:43'
Jokerit se snaží ze všech sil vyrovnat zatím se mu to nedaří a už má jen necelých deset minut na vyrovnání.
48:52'
48:00'
Hra už běží a Jokerit je usazen v útočném pásmu. Zatím se jim nedaří překonat dnes skvělého Kalninse.
Nyní za bouřlivého aplausu je odveden z hrací plochy.
Po střele Jensena zůstává ležet jeden z obránců.
46:52'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Miks Indrašis – 2 min., nedovolené bránění).
46:03'
Jokerit už má pouze necelých čtrnáct minut na vyrovnání, podaří se jim to?
44:33'
A pozor! Nic se nekoná! Branka není uznána po konzultaci s videorozhodčím. Zřejmě kvůli kopnutí.
41:40'
A pozor! Riga otáčí vývoj zápasu a tohle musí být pro Jokerit velký šok! DANIELS BERZINŠ se dostal na modré čáře k puku. Trochu se přiblížil k bráně a střelou do horního růžku nedal finskému brankáři šanci. Asistence: Kristaps Zile.
41:18'
Jokerit se znovu osvobozuje. Už zbývá jen šest sekund přesilové hry domácích.
40:31'
Dinamo usazené v útočném pásmu. Zatím tomu chybí nějaká střela, která by ohrozila Räma.
40:01'
40:00'
39:37'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Gints Meija – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., hrubost).
38:44'
Jokerit znovu usazen v útočném pásmu. Uvidíme, zda se mu podaří vstřelit další branku.
37:22'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Emils Gegeris.
36:31'
Vyrovnávací branka Jokerit zaskočila. Nyní se však musí vrátit ke kře, kterou hrál po celou první třetinu.
34:47'
Nádherná individuální akce v podání LAURISE DARZINŠE, který se prokličkoval až před finského brankáře přes pravý beton vyrovnává na 1:1! Asistence: Mikelis Redlihs.
33:28'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Uvis Balinskis – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., nedovolené bránění).
33:02'
Steve Moses se prokličkoval až před Klaninse. Puk mu na poslední chvíli přeskočil hokejku a nevystřelil.
31:36'
Antilla vystřlil z kruhu. Po jeho střele se marně natahoval Klanins. Anttilova střela letěla těsně mimo tři tyče.
31:22'
30:21'
Jokeritu se zatím přesilová hra vůbec nedaří. Domácí se znovu osvobozují a hráči v bílých dresech musí začít od svého brankáře.
29:22'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon McMillan – 2 min., nedovolené bránění).
29:02'
Jormakka se vydal do protiútoku. Jeho nahození bylo sraženo do středního pásma.
28:49'
28:34'
27:27'
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu. Rämö se musí ohánět, protože na něj jde jedna střela za druhou.
26:49'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Nicklas Jensen – 2 min., hákování).
26:34'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Gunars Skvorcovs – 2 min., podražení).
24:36'
Jokrit se po dlouhé době usadil v útočném pásmu a ostřeluje Kalninse.
23:38'
Meija vystřelil na finského brankáře. Ten jeho střelu schoval do klína ještě stačil rozehrát. Následný protiútok zastavila obrana Dinama.
23:23'
22:36'
Domácím se přesilová hra vůbec nedaří. Přichází další osvobození Jokeritu. Dinamo musí začít znovu od svého brankáře.
21:23'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tomi Mäki – 2 min., držení).
21:15'
Emils Gegeris se dostal až do útočného pásma. Jeho střelu i dorážku pokryl Rämö.
20:15'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrála domácí Riga, která se ihned hnala do útoku. Útok byl zastaven pohodovou obranou Jokeritu. Následně se však hráči Helsinek nedomluvili a puk konči na zakázaném uvolnění.
20:01'
V první třetině mela navrh domácí Riga. Jenže úvodní gól vstřelil Jokerit, který tak odchází do kabin za příznivého stavu 1:0. O jediný gól dnešního utkání se postaral finský talent Eeli Tolvanen, který využil zatím jedinou přesilovku utkání.
20:00'
18:53'
Jokerit právě vstřelil branku!
A je to gól! Jokerit využívá přesilovku a konkrétně to byl EELI TOLVANEN, který si najel na pravý kruh a prostřelil Kalninse nad jeho pravým betonem. Asistence: Sami Lepistö a Pekka Jormakka.
18:00'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon McMillan – 2 min., držení).
Norman se pokusil šikovně tečovat puk pod horní tyčku brány Dinama. Kalnins si jeho pokus ohlídal a nedovolil Normanovi otevřít skóre zápasu.
15:27'
Lepistö uklidňuje situaci a vyváží puk do útočného pásma. Uvidíme zda se někomu podaří vstřelit branka ještě v první třetině.
13:25'
Tak tohle byl fantastický zákrok Räma! Skvorcovs vybojoval puk v rohu hřiště a najednou vznikla situace dva na jednoho. Skvorcovs nakonec prostrčil puk na McMillana, který mířil do prázdné brány. Jenže jako blesk z čistého nebe se proti jeho střele objevila lapačka finského brankáře. Teď Rämö podržel svůj tým.
12:17'
Razgals se pokusil prokličkovat až před Räma, jeho pokus zastavil jeden z obránců Jokeritu.
10:56'
Pavlov se teď dostal do obrovské šance, když se zničehonic objevil před finským brankářem. Ten jeho střelu chytil do lapačky a zabránil tak domácím skórovat.
10:05'
Riga je dnes poprvé usazená v útočném pásmu. Zatím tomu chybí střela která by ohrozila finského brankáře.
08:49'
Salmela zkusil nahodit puk na bránu Jokeritu. Téměř z nulového úhlu však trefil brankáře Helsinek.
08:08'
Riga se vydala do dalšího protiútoku. Pavlovs byl však vytlačen do rohu kluziště, kde marně sváděl souboj s dvěma obránci.
07:20'
Rämö se musel vytáhnout proti střele Jevpalovse. Naštěstí pro Helsinky vyrazil jeho střelu do rohu kluziště, kde se už o puk postarali hostující obránci.
06:28'
Jokerit je od začátku zápasu aktivnějším týmem. Nedaří se jim však překonat brankáře Dinama.
05:04'
Jokerit se vydal do protiútoku. Tommi Huhtala vystřelil pouze do betonu brankáře Dinama. Následná dorážka Tolvanena končí v ochranné síti.
02:08'
U puku jsou aktuálně hosté, kteří vyčkávají na nějakou mezírku v defenzivě Dinama.
00:01'
Oba týmy jsou již připraveni na ledové ploše. Utkání za nedlouho začne.
Jokerit Helsinky
Jokerit naopak zažívá skvělou sezónu. Nachází se na třetí pozici západní konference Kontinentální hokejové ligy. Získali 103 bodů za 29 výher, 4 výhry po prodloužení, 14 proher a 8 proher po prodloužení. V tomto utkání jsou tedy jasným favoritem.
Dinamo Riga
Riga nezažívá zrovna povedenou sezónu. Nachází se na 13. tedy poslední pozici západní konference KHL. Na svém kontě má pouhých 47 bodů za 8 výher, 7 výher po prodloužení, 31 proher a 9 proher po prodloužení. V dnešním utkání tedy vůbec nejsou favoritem. Podaří se jim Zaskočit favorita?
Přeji Vám krásný den. Vítám Vás u dalšího utkání Kontinentální hokejové ligy. V dnešním utkání na sebe narazí lotyšský tým Dinamo Riga a finský Jokerit Helsinky. Pohodlně se usaďte, utkání začíná v 18:30.