KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Magnitogorsk - 1. prosince 2020   17:30

Dynamo Moskva
08:26' Jaškin (Hietanen, Kagarlickij) • 59:30' Kruglov (Bojkov)
2:6
(1:1, 0:3, 1:2)
Magnitogorsk
06:43' Košelev  (Švyrjov, Několenko) • 29:17' Čibisov   • 35:36' Rasmussen  (Čibisov, Martynov) • 38:59' Několenko  (Košečkin, Minulin) • 41:16' Prochorkin  (Karpov, Martynov) • 58:51' Čibisov  (Mozjakin)
Bočarov (41. Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Mironov, An. Sergejev, Bojkov, J. Zajcev, Volkov, Ljamin – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov – Tarasov, O. Lindberg, Pääjärvi – Muranov, Jefremov, Popugajev – Kruglov, Šipov, Bryzgalov.
Belov, Oskirko – Kučava, Sadovnikov
VTB Arena, Moskva
2268 diváků
Košečkin (Olkinuora) – Martynov, J. Jakovlev, Minulin, Sjomin, Nikolajev, Zemčonok, N. Chlystov – Rasmussen, S. Plotnikov, Čibisov – Mozjakin, Beck, A. Nestrašil – Karpov, Pesonen, Prochorkin – Švyrjov, Několenko, Jurov – Košelev.

Andrej Nestrašil (MET) 0+0,1 střela, čas na ledě 16:53
Hostující celek byl v tomto zápase úspěšnější a vyhrává zaslouženě. Střelecky byl Magnitogorsk aktivnější, v tomto ohledu vyhrál 34:27 a ze svých šancí dal šest branek. Hokejisté Dynama měli velké problémy s přesností střelky, dobré zákroky předvedl také Vasilij Košečkin.
59:30'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Spoluhráčovu střelu od modré čáry dokázal pro brankáře nechytatelně tečovat obranou Magnitky nepokrytý ILJA KRUGLOV. Asistence: Sergej Bojkov.
58:51'
Metallurg právě vstřelil branku!
V samotném závěru navyšuje hostující celek skóre, do brejku se dostal ANDREJ ČIBISOV. Domácí hráč jej marně stíhal. Hostující hráč udělal kličku a překonal brankáře střelou k tyči. Asistence: Sergej Mozjakin.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i tomto zápase.
57:28'
Georgij Kuzněcov (Dynamo Moskva) byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře. Dennis Rasmussen (Magnitogorsk) pálil z dobré pozice mezi kruhy.
57:00'
Dva hostující hráči postupovali k brance, ale v souboji s obránci nedokázali získat kotouč zpět, a tak se domácí celek této akci ubránil.
56:32'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., hrubost).
56:07'
V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nemůže nyní propracovat do výraznější střelecké pozice.
55:20'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hráči dál bojují, pokouší se zdramatizovat zápas, ale nemohou se prosadit. Jakoby jim chyběl klid v koncovce.
55:08'
54:42'
54:25'
Hraje seš spíše ve středním pásmu, Semjon Košelev (Magnitogorsk) hledal spoluhráče, který ovšem přijmout kotouč nedokázal.
54:00'
Vladislav Jefremov (Dynamo Moskva) rozehrává od své branky, následně se ale Dennis Rasmussen dostal k puku ve středním pásmu a překazil pokus o akci Moskvy.
53:34'
Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři, dojem ze třetí třetiny kazí častá vyloučen.
53:08'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Jaškin – 2 min., vysoká hůl).
52:42'
Početní výhodu si díky poněkud zbytečnému faulu zahraje domácí celek, který se ale nemůže usadit v útočném pásmu.
52:42'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Plotnikov – 2 min., podrážení).
52:15'
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje, gólmani aktuálně mnoho práce nemají. Hráči bojují o převahu zejména ve středním pásmu.
51:37'
Maxim Karpov (Magnitogorsk) se dostal za útočnou modrou k puku, zkoušel udělat kličku obránci, ale na poslední chvíli o puk přišel. Vypálit tedy nedokázal.
Hostující celek rozehrává od své branky, snaží se hrát takticky, držet hru co nejdál od vlastní branky.
50:49'
Magnitogorsk sice hrál aktivně, ale ani tak nedokázal tuto přesilovku proměnit, vyloučený hráč se tak vrátil do hry.
50:01'
Aktivně hraje hostující celek přesilovku. Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) ani nadvakrát nedokázal přesněji vypálit. Magnitka pokračuje důrazně, Dennis Rasmussen minul branku.
49:05'
Hostující celek se po vyhraném vhazování usadil v útočném pásmu, kde kombinoval. Následovala tvrdá rána od modré čáry, kterou brankář Georgij Kuzněcov vyrazil.
48:49'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ilja Kruglov – 2 min., podrážení).
48:06'
Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) se zapojil do rozehrávky svého celku, vyjel za branku, odkud rozehrával. Následně se k němu puk dostal znovu.
47:22'
Sledujeme rychlý hokej, hostující celek vede o čtyři branky a má nakročeno k výhře v tomto zápase.
47:10'
Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva) nabral rychlost, dostal se do útočného pásma, a pak chtěl obkroužit branku a zakončovat. Jeho ránu vyrazil Vasilij Košečkin.
46:20'
Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) měl po přihrávce spoluhráče velkou střeleckou příležitost, ale kotouč poslal jen do středu branky, kde byl gólman.
45:26'
Hostující celek, který hraje přesilovku, se dostal do dobré střelecké pozice, ale Maxim Karpov (Magnitogorsk) nedokázal kotouč na modré čáře trefit podle představ. Následná další rána Magnitky byla nepřesná.
45:04'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladislav Jefremov – 2 min., hákování).
45:04'
Komerční přestávka, na trestnou lavici půjde domácí hráč.
44:13'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, Jegor Zajcev (Dynamo Moskva) rozehrává od své branky, následně se Nikita Popugajev natahoval po puku, ale nedokázal jej zpracovat.
43:41'
Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) nyní vytáhl další dobrý zákrok proti střele domácího hráče. Hráč Dynama se dostal sám před gólmana, ale jeho blafák nebyl úspěšný.
42:45'
Do třetí třetiny vstoupil hostující celek důrazně, dokázal se rychle prosadit, a tak navýšil své vedení. Domácí mají problémy v koncovce.
41:16'
Domácí celek vystřídal do třetí třetiny brankáře, ale Georgij Kuzněcov dlouho čisté konto neudržel. Z předbrankové pozice poslal kotouč o tyčku do branky NIKOLAJ PROCHORKIN. Asistence: Maxim Karpov a Jegor Martynov.
41:11'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Sergej Bojkov – 2 min., držení).
41:01'
Andrej Nestrašil (Magnitogorsk) přijal v obranném pásmu přihrávku od spoluhráče, propracoval se až do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.
40:01'
Utkání, ve kterém vede aktuálně hostující celek o tři branky pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Střídání v týmu Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Ivan Bočarov, přichází Georgij Kuzněcov.
40:01'
Prostřední třetina jednoznačně vyzněla lépe pro hosty. Magnitogorsk se prosadil hned třikrát, Dynamo se propracovat do šancí dokázalo, ale nebylo úspěšné. Aktuálně vede o tři góly Magnitka.
40:00'
38:59'
Bleskově se hostující celek dostal do další šance, kterou proměnil. DO úniku se dostal ARCHIP NĚKOLENKO, udělal kličku před brankou, oklamal brankáře, který reagoval na náznak střely, a pak zakončoval . Asistence: Vasilij Košečkin a Arťom Minulin.
37:49'
Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, ale vypracovat se do gólové příležitosti nedokázal. Sergej Bojkov (Dynamo Moskva) pálil od modré čáry, ale nedokázal prostřelit hradbu těl.
35:36'
Hostující celek se rychle propracoval do střelecké pozice a po pohledné kombinaci navyšuje své vedení. Kotouč do odkryté části branky poslal DENNIS RASMUSSEN. Asistence: Andrej Čibisov a Jegor Martynov.
35:01'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Metallurgu, následně rychle po buly od modré čáry pálil Jegor Martynov (Magnitogorsk). Jeho tvrdou střelu zastavil Ivan Bočarov.
34:48'
Maxim Karpov (Magnitogorsk) se z ničeho nic propracoval do střelecké pozice, ale brankář Ivan Bočarov (Dynamo Moskva) dokázal utěsnit všechny mezery.
33:47'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí hokejisté Dynama hrají lépe než jeho soupeři.
32:42'
Komerční přestávka.
32:05'
Aktivně nyní hraje domácí celek, Nikita Popugajev (Dynamo Moskva) se probojoval do dobré střelecké pozice, ale Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) dokázal zasáhnout.
31:24'
Domácí hokejisté se usadili vútočném pásmu, Jegor Zajcev (Dynamo Moskva) bojoval o kotouč za brankou soupeře, souboj prohrál, a tak může hrát Sergej Plotnikov, který otáčí směr hry.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek se před malou chvílí dostal do vedení. Nyní se Taylor Beck dostal k zakončení, ale netrefil podle představ. Následná rána do odkryté branky končí mimo.
29:17'
Po rychlé akci se hostující celek znovu dostává do vedení. Kotouč dostal do útočného pásma ANDREJ ČIBISOV. Jeho rána zapadla do horní části branky. Magnitka se znovu dostává do vedení.
28:22'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté se rychle dostali ze svého obranného pásma do útočného, ale nedokázali se propracovat k výraznější šanci.
27:47'
Komerční přestávka přichází v době, kdy je aktivnější domácí celek, který má převahu a je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 14:8.
26:58'
Vyloučený Ilja V. Nikolajev (Magnitogorsk) se vrací do hry, domácí přesilovku nevyužili, a tak sledujeme hru pět na pět.
26:47'
Domácí celek rozehrává od své branky, přesilovku proměnit pravděpodobně nedokáže, Vasilij Košečkin jedinou výraznější příležitost zastavil.
25:40'
Přesilovku hraje domácí celek, který se může pokusit otočit skóre a získat vedení na svou stranu. Následně pálil Juuso Hietanen, a pak kotouč kryje Vasilij Košečkin. Buly před jeho brankou.
24:58'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Ilja V. Nikolajev – 2 min., držení).
24:38'
Nyní se po delší době usadil domácí tým před brankou soupeře, Dmitrij Kagarlickij čekal na přihrávku spoluhráče, ale nedokázal zpracovat kotouč.
23:47'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už hru pět na pět.
23:40'
Taylor Beck (Magnitogorsk) čekal na přihrávku na modro čáry, jeho rána končí nad brankou. Následně je hra přerušená.
22:54'
Přesilovku hraje Magnitka, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu. Igor Švyrjov (Magnitogorsk) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.
22:23'
Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, propracoval se do střelecké pozice, ale Maxim Karpov (Magnitogorsk) netrefil kotouč podle svých představ.
21:47'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Nikita Popugajev – 2 min., držení).
21:00'
Andrej Čibisov (Magnitogorsk) propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Poslal kotouč do ochranné sítě, buly ve středím pásmu.
20:30'
Michal Čajkovský (Dynamo Moskva) se pokoušel napadat domácí rozehrávku, to se mu podařilo, ale obrana si dokázala rychle poradit. Směr hry se tedy otáčí.
20:01'
Utkání, ve kterém jsme zatím viděli dvě branky, pokračuje druhou třetinou, do níž oba kluby vstupují se skóre 1:1.
20:01'
PO první třetině platí v VTB Areně v Moskvě vyrovnaný stav. Hosté se dostali do vedení v sedmé minutě, prosadil se Semjon Košelev,. Bleskově za domácí vyrovnal Dmitrij Jaškin, který dorážel spoluhráčovu střelu.
20:00'
19:13'
Nyní měl zajímavou příležitost hostující celek, Taylor Beck (Magnitogorsk) našel před brankou spoluhráče, ale jeho projektil vyrazil Ivan Bočarov (Dynamo Moskva) ramenem nad branku.
18:25'
Další zajímavá kombinace domácích byla zakončená zblokovanou střelou, a pak se do šance na druhé straně dostával Vadim Šipačov. Vypálit nedokázal.
18:00'
Dvě minuty zbývají do konce první třetiny, Jegor Martynov (Magnitogorsk) udržel kotouč v útočném pásmu. Jeho střela od modré čáry byla zblokovaná, a pak domácí odehráli puk přes všechny čáry.
17:15'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, při které byl dál aktivnější domácí celek, následně se hostující vyloučený hráč vrátil do hry, a tak bude následovat zkrácená přesilovka Metallurgu.
17:02'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., podrážení).
16:30'
Magnitogorsk se za svou brankou dostal ke kotouči, a pak rychle vyhodil puk přes všechny čáry. Bránící se celek tak může vystřídat.
15:57'
Přesilovou hru hraje domácí celek, který se ale nemůže propracovat do útočného pásma, a proto musí znovu rozehrávat od své branky. Následně se už Dynamo do útoku dostalo. Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva) to vzal na sebe.
15:25'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Harri Pesonen – 2 min., podrážení).
15:20'
Obrovská šance domácích, po které se bude vylučovat na straně Magnitky. Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) si s první střelou dokázal poradit. Ivan Muranov (Dynamo Moskva) trefil brakáře, a pak stejný hráč pálil do tyče.
14:40'
Jegor Jakovlev (Magnitogorsk) zkoušel ve středním pásmu najít spoluhráče, což se mu nepodařilo, a tak mohou hrát domácí hokejisté. Ti se rychle dostali do útočného pásma, ale Andrej An. Mironov neměl komu piřhrát.
14:10'
Hra je nyní přerušena, rozhodčí ztratil kotouč z dohledu, a tak se bude vhazovat před brankou domácího brankáře. Ivan Bočarov (Dynamo Moskva) musel být pozorný.
13:40'
Vadim Šipačov (Dynamo Moskva) mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na spoluhráče. Pas by zblokovnaý, a tak mohou hrát hokejisté Magnitky.
13:07'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí celek rozehrává od své branky, hraje aktivněji, snadněji se dostává do střeleckých pozic, ale má velké problémy se zakončením.
12:05'
Domácí Dynamo rozehrávalo od své branky, rychle se dostal Ivan Muranov (Dynamo Moskva) do útočného pásma, a pak pálil od modré čáry, Vladislav Jefremov (Dynamo Moskva) tečoval jeho projektil těsně vedle branky.
11:41'
11:09'
Jegor Jakovlev (Magnitogorsk) má kotouč za svou brankou a čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně přenechal kotouč kolegům, a pak šel sám střídat.
10:38'
Nyní hraje přesilovku hostující celek, ale ten se nemůže stabilněji rozestavit v útočném pásmu.
10:20'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, oba týmy se už dokázaly prosadit, a tak platí nerozhodný stav 1:1. Vhazovat se nyní bude před brankou Magnitogorsku.
09:45'
Sledujeme hru čtyři na čtyři a nyní byl aktivnější domácí celek. Ten se dostal snadno do útočného pásma a to střelecké pozice, ale Vasilij Košečkin byl připravený.
09:03'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Magnus Pääjärvi – 2 min., vysoká hůl).
08:26'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / pozdní nástup). Trest odpyká Sergej Mozjakin.
08:26'
Je vyrovnáno, autorem branky na 1:1 je DMITRIJ JAŠKIN. Spoluhráčova dobrá střela se odrazila od brankové konstrukce k volnému českému hráči, který mohl zakončovat. Asistence: Juuso Hietanen a Dmitrij Kagarlickij.
08:10'
Hokejisté v modrém se nemohou dostat do útočného pásma, hrají spíš ve středním pásmu, kde kombinují.
07:40'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jegor Martynov – 2 min., podrážení).V osmé minutě si první přesilovou hru zahraje také domácí celek, hosté míří na trestnou lavici.
06:43'
Zaslouženě se hostující celek dostává do vedení. Odražený kotouč dokázal za brankovou čáru poslat obranou neobsazený SEMJON KOŠELEV. Asistence: Igor Švyrjov a Archip Několenko.
06:39'
Dennis Rasmussen (Magnitogorsk) ani Jegor Martynov (Magnitogorsk) nedokázali kotouč dostat za brankovou čáru, dobře si počínal domácí brankář, který ukryl kotouč do výstroje. Buly před jeho brankou.
05:53'
Dmitrij Kagarlickij (Dynamo Moskva) se po chybě hostujícího hráče dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný obráncem. Následná rána Moskvy od modré čáry skončila za brankou.
05:25'
Harri Pesonen (Magnitogorsk) rozehrával od své branky, následně se rychle dostal do útočného pásma, ale on ani jeho spoluhráči nedokázali vypálit na branku.
04:30'
Dlouhou dobu se nyní hraje bez přerušení, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice. Následně Magnitka zahrála jen na zakázané uvolnění.
03:33'
Hraje se ve středním pásmu, vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už hru pět na pět. Výraznější šanci si domácí celek vypracovat v přesilovce nedokázal.
02:10'
Hosté hrají přesilovku, jejich elitní formace se usadili v útočném pásmu, Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) dobrou střelou neuspěl. Následně do protiútoku vyrazili domácí. Ilja Šipov to vzal na sebe a jeho pokus kryje hostující Vasilij Košečkin (Magnitogorsk).
01:34'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., hákování). Hodně zbytečný faul domácího hráče v útočném pásmu, uvidíme první přesilovou hru v tomto zápase.
01:10'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, aktivnější jsou domácí hokejisté, kteří se snadněji dostávají do střeleckých pozic, ale faulovali v útočném pásmu. První přesilovka v zápase.
00:40'
Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva) protečoval kotouč do útočného pásma, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal v akci pokračovat. Do střelecké pozice se tak Dynamo nedostalo.
00:19'
Domácí hrají v modrém, hostující celek oblékl bílé dresy. Jako první ale domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, a tak musí být pozorný Ivan Bočarov.
00:01'

Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Mironov, An. Sergejev, Bojkov, J. Zajcev, Volkov – Šipačov, Kagarlickij, Jaškin – Tarasov, O. Lindberg, Pääjärvi – Muranov, Jefremov, Popugajev – Kruglov, Šipov, Bryzgalov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Olkinuora) – Martynov, J. Jakovlev, Minulin, Sjomin, Nikolajev, Zemčonok, N. Chlystov – Rasmussen, S. Plotnikov, Čibisov – Mozjakin, Beck, A. Nestrašil – Karpov, Pesonen, Korobkin – Švyrjov, Několenko, Jurov.

Rozhodčí: Belov, Oskirko – Kučava, Sadovnikov.
Michal Čajkovský (DYN) 28 zápasů, 5+7, 12 bodů
Dmitrij Jaškin (DYN) 29 zápasů, 19+9; 28 bodů
Andrej Nestrašil (MET) 28 zápasů; 8+6; 14 bodů.
Tento zápas se bude hrát ve VTB Areně v Moskvě.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 29.12. 2019 a domácí Magnitka vyhrála 5:4 na nájezdy. Dovednostní soutěž tehdy rozhodl O'Dell.
Dynamo Moskva odehrálo 30 zápasů s bilancí 14-3-4-9 a získalo 38 bodů. V tabulce Západní konference je tým na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál hned čtyři. Poradil si s Dinamem Rigou 6:1, Čeljabinskem 5:2, Jaroslavlí 4:3 v prodloužení a Chabarovskem 3:2. Tým nestačil na Helsinky 1:6.
Metallurg Magnitogorsk odehrál 32 zápasů s bilancí 14-4-4-10 a získal 40 bodů. V tabulce Východní konference je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva, ale bodoval ve čtyřech. Poradil si s Nižněkamskem 6:4 a Novgorodem 4:2. Tým nestačil v prodloužení na Chabarovsk 1:2, Čerepovec 1:4 a Kazaň 2:3 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dynamo Moskva a Metallurg Magnitogorsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.