KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Čerepovec - 20. listopadu 2020   17:30

Vitaz
Vitaz
33:00' Danforth (Daugavinš) • 38:45' Malychin (Mojsejev) • 39:50' Danforth (Daugavinš, Tedenby) • 59:28' Pylenkov
Čerepovec

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (VTZ) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:00
Adam Liška (CER) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:19
Střely na branku: 26 – 34
Je konec! Viťaz nakonec poráží Severstal Čerepovec 4:1. Domácí mužstvo už si ve třetí třetině jen hlídalo cestu za triumfem. Hosté sice byli aktivní, ale opět se trápili hlavně v přesilovkách. V samotném závěru Severstal zkoušel hru bez brankáře, ale za domácí se přes celé kluziště trefil Daniil Pylenkov.
59:28'
Viťaz právě vstřelil branku!
Je hotovo! Domácí celek přidává čtvrtou branku. Do odkryté klece se dokázal trefit DANIIL PYLENKOV. Bez asistence.
59:00'
Kaspars Daugavinš zkoušel trefit odkrytou klec, nicméně jeho pokus od červené čáry byl nepřesný. Severstal má ještě možnost k zaútočení.
58:35'
Vladislav Provolněv dostal nabito na levou stranu útočného pásma, odkud ihned zakončil příklepem, ale jeho projektil skončil těsně vedle branky.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:41'
Hostující brankář už zůstává na střídačce!
57:12'
Geraskin poslal nahození od modré čáry před branku Viťazu, ale tam v prostoru kralovali obránci v červených dresech.
56:32'
Ivan Laričev krásně objel branku soupeře, přehodil si puk na forhend, jenže jeho střelecký pokus byl hodně nepřesný. Viťaz hraje přesně to, co potřebuje.
56:10'
Maxim Nevolin dostal přihrávku na levou stranu, dostal se až do útočného pásma, jenže přihrávkou mezi kruhy daroval puk obráncům.
55:10'
Artjom Ivanjuženkov rozjel akci domácího celku, jenže nikdo v červeném jeho průnik nepodpořil. Hosté už ale nemají moc času.
54:41'
Kaspars Daugavinš se vrátil před domácí branku a zastavil nebezpečnou přihrávku z pravé strany. Hokejisté Viťazu se brání na jedničku.
54:30'
Ježov si dal pozor na další střelu z velké vzdálenosti a schoval puk do připravené lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
53:29'
Kaspars Daugavinš se vložil do přihrávky z pravé strany útočného pásma a špičkou hokejky vypíchl puk mimo nebezpečný prostor.
53:00'
Maxim Kazakov získal volný puk za domácí klecí a poslal jej na zakázané uvolnění. V posledních minutách se ani jeden celek nikam netlačí.
52:33'
Hosté se tentokrát ubránili jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Severstalu.
52:10'
Mattias Tedenby dostal po přečíslení přihrávku do vyložené šance, jenže jeho pokus zápěstím hostující brankář vyškrábl mimo tři tyče!
51:29'
Justin Danforth se v útočném pásmu probil k odraženému puku, který bez váhání nahodil na branku soupeře. Pozorný brankář si připsal jistý zákrok.
51:10'
Veli-Matti Vittasmäki si sjel na přihrávku na modrou čáru, krásně si kotouč srovnal na čepeli, ale jeho projektil vůbec nemířil mezi tři tyče.
50:32'
Danila Mojsejev se vrátil do obranného pásma a zastavil přihrávku z pravé strany. Domácí hokejista následně vyhodil kotouč ven ze třetiny.
50:00'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut. Domácí hokejisté zatím ve třetí třetině nepouštějí soupeře do šancí.
49:31'
Kirill Adamčuk střílel z levé strany útočného pásma, nicméně jeho dělovka skončila na betonu připraveného brankáře Ježova.
49:10'
Adam Liška se dral do útočného pásma, jenže byl sám proti trojici domácích hráčů, kteří jej nepustili k zakončení a získali puk pro domácí celek.
48:45'
48:04'
Kaspars Daugavinš střílel z pravé strany útočného pásma, nicméně jeho pobídka skončila jen na boční síti. Kvarteto hostujících hráčů už je hodně unavené.
47:26'
Jakub Jeřábek dostal nabito na modrou čáru, jenže místo zakončení poslal přihrávku do rohu útočného pásma. Domácí však drží soupeře v tlaku.
47:00'
Hosté uspěli na vhazování a po krátké kombinaci vyhodili kotouč přes všechny čáry za branku domácího Viťazu.
46:45'
Přesilovku si pro změnu zahraje Viťaz. Dvě minuty za hákování dostává Kirill Adamčuk.
46:07'
46:00'
Další obětavý pád do střely od modré čáry předvedl Alexandr Děrgačov. Hosté už jsou fantastickou hrou domácí defenzivy poněkud frustrovaní.
45:28'
Jegor Morozov střílel od modré čáry, jenže jeho pokus příklepem se až k brance soupeře nedostal. Obránci domácích si připsali obětavé zákroky.
45:00'
Jakub Jeřábek se za brankou dostal k odraženému kotouči a bez váhání jej vyhodil přes celé kluziště za branku Severstalu. Hosté musí začít nanovo.
44:07'
Severstal si zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Fjodor Malychin.
44:05'
Kirill Kapustin dostal prostor na levém křídle, prosmýkl se před branku domácího celku, jenže tam už neměl dostatel sil na zakončení.
43:32'
Arťom Garejev střílel z levé strany útočného pásma, ale jeho dělovku skvěle zastavil obětavý obránce v červeném dresu Viťazu.
43:10'
Hra je znovu přerušena. Jeden z hostů si při přechodu do útočného pásma pomohl přihrávkou rukou, což neuniklo zraku rozhodčího.
42:38'
Maxim Kazakov projel s pukem na levou stranu útočného pásma, ale jeho dělovka skončila na betonu připraveného brankáře Šugalova.
42:00'
Zadáci Viťazu nyní uklidňují rozehrávku za vlastní brankou. Nikdo ve žlutém dresu Severstalu rozehrávku domácích neatakuje.
41:35'
Artjom Ivanjuženkov dojel s kotoučem před branku soupeře, jenže bekhendem nenašel dojíždějícího Daugavinše. Domácí se obrali o solidní možnost.
41:10'
Alexandr Děrgačov ustál souboj za brankou Severstalu, jenže nikdo v červeném dresu se k puku nedostal. Zatím se hraje hodně bojovně.
40:35'
Domácí brankář Ježov si dal pozor na nahození ze středního pásma a bez problémů kotouč vyrazil k mantinelu. Domácí následně získali kotouč.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Viťaz v ní bude chtít navázat na dobrý výkon z druhé části hry a dokráčet pro vítězství.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:15.
Střely na branku: 18 – 20
Druhá třetina končí! Po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější domácí hráči. Viťaz se totiž ve 34. minutě dostal do vedení zásluhou Danfortha. Na jeho zásah odpověděl v přesilovce Kodola. Také domácí celek však ukázal dobrou produktivitu v početní převaze. Do vedení vrátil Viťaz Malychin a deset sekund před přestávkou přidal třetí branku Danforth.
40:00'
39:50'
Další využívá přesilovka pro domácí celek! Tohle už je pro hosty možná i trošičku kruté! JUSTIN DANFORTH si po krásné kombinaci sjel mezi kruhy a z jasné pozice nedal brankáři šanci! Asistence: Kaspars Daugavinš, Mattias Tedenby.
39:01'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Igor Geraskin – 2 min., hákování).
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:45'
Viťaz nakonec využívá početní převahu a bere si zpět své ztracené vedení! Po rychlé akci dostal přihrávku z levé strany FJODOR MALYCHIN a z jasné pozice trefil horní růžek! Asistence: Danila Mojsejev.
38:32'
Linus Hultström dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud skvěle zakončil příklepem, ale hostující brankář jeho pokus vykopl špičkou betonu.
38:00'
Další úspěšné vyhození hostujícího celku. Ani domácím se během této přesilovky nedaří usadit se v útočném pásmu.
37:32'
Denis Vicharev vybojoval puk v obranném pásmu a bez váhání jej odrazem o mantinel vyhodil přes celé kluziště až za branku domácího Viťazu.
37:11'
Přesilovku si zahrají i domácí. Dvě minuty za podrážení vyfasoval Adam Liška.
36:57'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hostující celek nakonec dokázal využít přesilovou hru a bleskově vyrovnává! Po přihrávce z levé strany střílel z mezikruží VLADISLAV KODOLA a jeho dělovka se zastavila až v síti! Asistence: Daniil Vovčenko, Alexandr Petunin.
36:32'
Jakub Jeřábek měl dostatek času na odehrání kotouče ven z obranného pásma. Český obránce puk napálil příklepem až za branku soupeře.
36:05'
Ježov si dal pozor na nepříjemnou střelu z ostrého úhlu a ukryl kotouč do své lapačky. Vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře.
35:39'
Domácí se hned v úvodu oslabení zmocnili kotouče a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry za branku soupeře. Trápení Severstalu v přesilovkách pokračuje.
35:21'
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za zbytečné podrážení dostává Fjodor Malychin.
34:32'
Daniil Pylenkov zastavil nepřesnou rozehrávku hostujícího celku a chytře si zpracoval kotouč. Následně se dostal do útočného pásma, ale už neměl sílu k zakončení.
34:05'
Kirill Adamčuk získal kotouč v rohu útočného pásma, zadovkou jej poslal na modrou čáru, nicméně nikdo z jeho spoluhráčů se k puku nedostal.
33:36'
Domácímu mužstvu po vstřelení úvodní branky pořádně narostla křídla! Viťaz se nadále tlačí do útočného pásma, ale obrana Severstalu hraje pozorně.
33:00'
Nakonec jsme se dočkali branky ještě ve druhé třetině! Domácí celek se dostává do vedení! JUSTIN DANFORTH sledoval nahození, dostal se k odraženému puku, krásně si položil brankáře a zakončil kolem něj do sítě! Asistence: Kaspars Daugavinš.
32:29'
Kaspars Daugavinš se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho dělovka příklepem skončila těsně vedle vzdálenější tyčky.
32:05'
31:54'
Mattias Tedenby dotíral před brankou hostujícího celku, jenže tísněný obránci nedokázal puk dorazit za záda připraveného brankáře.
31:30'
Domácím se v přesilovce vůbec nedaří. Hosté už třikrát vyhodili puk přes celé hřiště až za brankáře Ježova.
30:05'
Také domácí si zahrají první přesilovku. Joonas Nättinen dostává dvě minuty za sekání.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Na ledě zatím jednoznačně dominují obrany obou mužstev.
29:17'
Ježov musel znovu do akce. Pozornost domácího brankáře tentokrát prověřil střelou z pravé strany rozjetý Joonas Nättinen, ale domácí brankář puk vytěsnil do ochranné sítě.
29:00'
Ježov si dal pozor na Liškovu teč z prostoru těsně před domácí klecí. Brankář Viťazu je zatím jednoznačně nejlepším mužem na ledové ploše.
28:26'
Kaspars Daugavinš napadal rozehrávku hostujícího celku v jeho obranném pásmu. Zadáci Severstalu si s jeho přítomností nelámali hlavu a vyhodili puk obloučkem.
28:00'
Artjom Ivanjuženkov se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, jenže jeho dělovka skončila na brusli prvního obránce.
27:23'
Po dalším souboji u mantinelu se kotouč od jednoho z hokejistů Čerepovce odrazil na střídačku hostů. Rozhodčí okamžitě přerušili hru.
27:03'
Severstal se vydal do útoku středem ledové plochy, jenže akce hostujícího celku skončila slabým nahozením na brankoviště.
26:31'
Arťom Borodkin dostal přihrávku na levou stranu, jenže puk protečoval jen do míst, ve kterých kralovala obrana hostujícího mužstva.
26:06'
Justin Danforth vybojoval puk v rohu útočného pásma, nicméně nepřesnou rozehrávkou vyslal hosty do šance. Přečíslení Severstalu však mělo rychlý konec.
25:36'
Artjom Ivanjuženkov projel s pukem na čepeli do útočného pásma, jenže jeho pokus příklepem nemířil mezi tři tyče. Odražený puk získala obrana Severstalu.
25:00'
Stále se nikdo z hráčů na ledě nedokázal prosadit. Po změně stran se z ledové plochy vytratily také jakékoliv náznaky vyložených šancí.
24:23'
Justin Danforth zavezl puk do útočného pásma a nahodil jej za branku soupeře. K jeho pobídce se však nikdo v červeném dresu včas nedostal.
24:00'
Návratilec z trestné lavice Děrgačov se krátce po návratu na led řítil do útoku, ale o slibný přechod do šance se připravil sám zbytečnou kličkou.
23:40'
23:10'
Trápení Severstalu v přesilových hrách stále nebere konce. Jeden z hráčů hostujícího celku si pomohl přihrávkou rukou, což neuniklo zraku arbitra.
22:32'
Hosté se ale o útočné pásmo připravili sami svou zbrklostí. Přihrávka na modrou čáru byla totiž moc prudká a Kodola puk nedokázal zpracovat.
22:10'
Jakub Jeřábek se obětavě položil do střely od modré čáry a připsal si obranný zákrok. Domácím se však nepodařilo vyhodit puk do bezpečí.
21:40'
Hosté si zahrají třetí přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Alexandr Děrgačov.
21:32'
Maxim Nevolin projel s pukem na čepeli do útočného pásma a prověřil pozornost brankáře Ježova. Domácí gólman si připsal snadný zákrok.
21:05'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v červeném dresu se nedostává do zakončení. Obrana Severstalu tentokrát hraje pozorně.
20:35'
Šugajev si dal pozor na dělovku od modré čáry a raději přizvedl Danforthův pokus do ochranné sítě. Vhazuje se po pravé ruce hostujícího brankáře.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Viťaz se ihned vydal do útoku, ale domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou na pravou stranu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:21.
Střely na branku: 5 – 11
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně opatrný hokej. Hostující Čerepovec byl o něco aktivnější a vypracoval si dvě přesilové hry. V nich se však hostům vůbec nedařilo a domácí celek se hravě ubránil. Skvělý defenzivní výkon domácího Viťazu navíc podtrhl parádní výkon brankáře Ježova. Do kabin se proto odchází bez branek.
20:00'
19:32'
Alexandr Děrgačov vybojoval puk v souboji za brankou Severstalu, jenže už nedokázal rozehrát na nikoho ze svých spoluhráčů v červených dresech.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:25'
Další ofsajd na straně Severstalu Čerepovec. Příliš netrpělivý byl tentokrát Kodola, který byl v útočné třetině ještě před kotoučem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
18:00'
Justin Danforth vyvezl puk do útočného pásma, kde přenechal kotouč Daugavinšovi. Lotyšský hokejista však přihrávkou před branku spoluhráče nenašel.
17:32'
Adam Liška dostal krásnou přihrávku do jízdy na levou stranu útočného pásma, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu utekl až za domácí klec.
17:00'
Znovu musel domácí brankář do akce. Ježov si skvěle povyjel proti zakončení z pravé strany a betonem vykopl kotouč někam k hrazení.
16:32'
Vitalij Popov ustál souboj u hrazení, jenže následně přišel o kotouč. Garejev po rychlém průniku dokonce zakončil, jenže Ježov zatím chytá spolehlivě.
16:10'
Jakub Jeřábek dostal nabito na modrou čáru, odkud pohotově zakončil, ale jeho přízemní pokus pouze zaduněl o zadní mantinel.
15:29'
Vitalij Popov dostal přihrávku do jízdy, krásně se prodral do útočného pásma, ale druhý obránce ve žlutém dresu jej chytrou hrou tělem odstavil od kotouče.
15:10'
Adam Liška dostal přihrávku do rohu útočného pásma, odkud okamžitě vrátil puk mezi kruhy, ale obránci v červených dresech situaci bez problémů ustáli.
14:24'
Liška dotíral v útočném pásmu a dostal se k odraženému kotouči. Jeho slabou dorážku ukryl Ježov do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
14:00'
Severstal se dostal do útočného pásma, jenže kombinace hostujícího celku byla hodně nepřesná. Igor Golovkov se tak dostal k puku bez větší námahy.
13:22'
Čerepovec se vydal do útoku po levém křídle, jenže přihrávka na Adama Lišku byla příliš prudká a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před Šugajevem.
13:07'
12:36'
Hokejisté Severstalu se nepřesnou kombinací sami zahnali ven z útočného pásma. Domácí celek se během oslabení zrovna nepředřel.
12:13'
Severstal se dostal do útočného pásma, jenže akci hostujícího celku zhatil čárový rozhodčí, který si všiml postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:00'
Viťaz zatím zvládá hru v oslabení na jedničku. Artjom Ivanjuženkov se dostal k odraženému kotouči a bez váhání jej napálil přes celé kluziště.
11:07'
Další přesilovka pro hosty. Dvě minuty za sekání dostává Danforth.
11:05'
Justin Danforth se nechal snadno obejít ve středním pásmu. Adam Liška se následně dostal až do zakončení, ale Ježov s jeho střelou neměl problémy.
10:15'
10:00'
Jakub Jeřábek se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči a bez problémů jej vyhodil přes celé kluziště za klec Severstalu.
09:22'
Ježov si dal pozor na dělovku z levé strany útočného pásma a připsal si snadný zákrok. Vhazuje se po pravé ruce domácího brankáře.
09:10'
Až nyní se hosté usadili v útočném pásmu, jenže jejich kombinaci zatím schází jakákoliv střelba. Kvarteto domácích hráčů se skvěle pohybuje.
08:35'
Domácí celek se hned v úvodu oslabení vydal do útoku a málem se dočkal zakončení. Daugavinšova klička byla ale hodně okatá.
08:15'
Kotouč nakonec skončil na tyči! Skóre se tak zatím měnit nebude. Začíná přesilová hra Severstalu Čerepovec.
08:15'
Tak pozor! Ještě před přerušením hry došlo k nepřehledné situaci před domácí brankou. Rozhodčí ještě zkoumá, zda kotouč nepřekročil brankovou čáru!
08:15'
Čerepovec si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Justin Danforth.
07:20'
Kaspars Daugavinš se v obranném pásmu dostal k odraženému puku a bez váhání kotouč vyhodil za modrou čáru. Domácí hrají v zadních řadách hodně jednoduše.
07:04'
Maxim Kazakov se v útočném pásmu dostal k odraženému puku a bez váhání se do něj položil příklepem. Jeho dělovku ukryl brankář mezi betony.
06:35'
Vitalij Popov dostal prostor na levé straně útočného pásma, dostal se do zakončení, nicméně jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře.
06:10'
Maxim Nevolin nedokázal odehrát kotouč od modré čáry. Domácí se následně dostali do přečíslení, jenže vinou špatné přihrávky nedokázali zakončit.
05:39'
Mattias Tedenby si klepl o přihrávku na střed ledové plochy, jenže to měl ke kotouči hodně daleko a obránce ve žlutém dresu před ním s velkým přehledem zasáhl.
05:10'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Ani jeden z týmů se prakticky nedostává ke střelbě. V úvodu utkání je vidět, že sledujeme duel týmů, kterým se v poslední době moc nedaří.
04:35'
Veli-Matti Vittasmäki dostal nabito na modrou čáru, odkud pohotově zakončil forhendem, ale jeho dělovka skončila daleko vedle branky domácích.
04:10'
Artjom Ivanjuženkov dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, ustál souboj s obráncem, ale přihrávkou na modrou čáru neoslovil spoluhráče.
03:30'
Ježov vyjel za svou klec, kde pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Ani jeden z týmů se zatím není schopen usadit v útočném pásmu.
03:00'
Mattias Tedenby vystihl rozehrávku soupeře, vlétl do útočného pásma a zakončil zápěstím. Jeho svižný pokus však nenašel cestičku mezi tři tyče.
02:28'
Maxim Kazakov spěchal za přihrávkou na levé křídlo, jenže obránce ve žlutém se s ním skvěle vrátil a nedal domácímu hráči prostor pro zakončení.
02:08'
Ježov tentokrát přečetl nahození ze středního pásma a znovu schoval kotouč do připravené lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
01:23'
Domácím se následně vůbec nepovedla rozehrávka. Za přihrávkou na levou stranu spěchal Děrgačov, ale puk nestihl. Zakázané uvolnění, vhazuje se před Ježovem.
01:02'
Domácí brankář Ježov musel poprvé v utkání zasahovat. Gólman Viťazu si dal pozor na zakončení od modré čáry a schoval puk do připravené lapačky.
00:35'
Danforth si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud pohotově zakončil zápěstím, ale jeho střelu srazil hned první hráč ve žlutém dresu někam k mantinelu.
00:10'
Domácí celek uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Viťaz se ihned vydal do útoku, ale nikdo v červeném se neprodral do palebné pozice.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Domácí budou v červeném, zatímco Severstal oblékne žlutou sadu.

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kočetkov) – Voronkov, Hultström, Pylenkov, Jeřábek, Borodkin, Golovkov, Pautov – Danforth, Daugavinš, Tedenby – Bardakov, Děrgačov, Mojsejev – Grebenščikov, Laričev, Malychin – Ivanjuženkov, Kazakov, Smolin – V. Popov.

Severstal Čerepovec: Šugajev (Podjapolskij) – Vittasmäki, Provolněv, Adamčuk, M. Chabarov, Kudako, Lalonde, Rogov, Nevolin – A. Garejev, Vicharev, J. Morozov – Kodola, Petunin, Vovčenko – Jo. Nättinen, Geraskin, Kapustin – A. Alexejev, Liška.

Rozhodčí: Bukin, Ravodin – Golovljov, Savenkov.

HC Viťaz

Domácí Viťaz je na tom o něco hůře. Po šestadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě dvacet pět bodů a patří mu devátá pozice Západní konference. Za osmým Jokeritem ale zaostává kvůli většímu počtu odehraných zápasů. Ani Viťazu se aktuálně moc nedaří. Poslední čtyři duely v řadě domácí celek prohrál. Naposledy nestačil na Spartak Moskva.
Severstal Čerepovec

Hostující Čerepovec zatím prožívá zajímavou sezónu. V pětadvaceti zápasech vybojoval dvacet osm bodů a patří mu sedmá pozice Západní konference. Na devátou příčku má aktuálně k dobru tři body. V posledních duelech se hostům moc nedaří. Naposledy prohráli 3:4 na ledě Spartaku Moskva.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Viťazem a Severstalem Čerepovec. Duel startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.