Lotyšsko - Dánsko | ONLINE | 19.4.2012 19:00 | Mistrovství světa do 18 let 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Dánové po dnešním heroickém výkonu zaslouženě berou dva body za výhru v prodloužení. Ve třetí třetině dominovali a v prodloužení jen zpečetili snahu nesestoupit. To je pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
64:04
Dánsko právě vstřelilo branku! Odražený puk našel v mezikruží KRISTOFFER LAURIDSEN, který tak v dnešním utkání zaznamenal hattrick. Asistence: Eller, Bjorkstrand.
63:24
Hraje se na obou stranách, chybí ale střely na bránu.
62:31
Uldall od modré taktéž minul.
61:27
Bjorkstrand předvedl únik, ale bekhendem minul bránu!
60:35
Dáni se natlačili do soupeřovy brány, gól z toho však není,
60:01
Začalo prodloužení.
Následuje tříminutová přestávka před prodloužením.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:36
Dánsko právě vstřelilo branku! Nádherná akce! Přihrávku zpoza branky našel první KRISTOFFER LAURIDSEN, který propálil Punnenovse. Asistence: Mads Eller, Oliver Bjorkstrand.
59:18
Dáni bez brankáře!
58:05
Stále tlačí, Sorensen se již ohlíží po střídačce.
56:40
Dánsko opět v útoku.
55:17
Lotyšsko uzamklo soupeře před vlastní bránou.
54:09
Dáni se stále snaží skórovat.
52:54
Dánsko se ocitlo v přečíslení dva na jednoho. Hráč však volil raději střelu a netrefil bránu!
51:51
Lotyšům se taktéž přesilovka nedaří, nedokáží se udržet v pásmu.
51:02
Vyloučen Sorensen (DEN) - dvě minuty za zdržování hry. Trest odpyká Eller.
49:33
Lotyšsko v plném počtu. Dánům se přesilovka moc nevyvedla.
49:17
Dánsko se snažilo udržet se v pásmu, nyní se ale vhazuje před Sorensenem.
47:33
Na dvě minuty si odchází sednout Lipsbergs (LAT).
46:58
Na ledě se začíná přiostřovat. Dánsko se snaží skórovat za každou cenu.
44:24
Dánsko právě vstřelilo branku! Dánsko ovšem velice rychle snížilo, když hned po buly ujel KRISTOFFER LAURIDSEN. Asistence: Mads Eller, Oliver Bjorkstrand.
44:15
Oddechový čas pro hosty.
44:15
Lotyšsko právě vstřelilo branku! Zvyšuje tak svůj náskok na dva góly. Sorensena nemilosrdně propálil EDMUNDS AUGSTKALNS. Asistence: Teodors Blugers, Rihards Bukarts.
44:04
Vyloučen Povlsen (DEN) - dvě minuty za podražení.
43:42
Golovkovs předvedl krásnou individuální akci, v koncovce ale chyboval a netrefil bránu.
43:18
Uldall na druhé straně od modré mířil příliš vysoko.
42:45
Kondrats střílel z kruhu jen do Sorensenovy náruče.
42:03
Lotyšsko se blýsklo akcí, Sorensen vše hasí svou lapačkou.
40:56
Oba týmy se prozatím do útoku nehrnou.
40:01
Prostřední dějství nabídlo o poznání atraktivnější hokej, důkazem tomu mohou být dvě branky v podání Lotyšska. Mimo tyto branky však stále hře něco chybí, tempo je velice pomalé. Další třetina začne přibližně za jedenáct minut.
Střely na branku ve druhé části: 7:8.
40:00
39:44
Lotyši v plném počtu. Dánsko se již dostalo ke střele, Punnenovs pozorný.
38:59
Dáni se ve zbývající přesilove nemohou probojovat až do pásma.
37:49
Dáni v plném počtu.
37:44
Blugers (LAT) - dvě minuty za nedovolené bránění.
37:34
Za stavu 4/4 se bojovalo především ve středním pásmu. Jen na moment ujeli Dáni před Punnenovse.
35:49
Shodně vyloučeni Hertzberg (DEN) - dvě minuty za sekání a Ozolins (LAT) - dvě minuty za hrubost.
35:49
A na ledě se strhla bitka.
35:33
Dáni se snaží útočit, nemohou se však dostat přes střední pásmo.
34:30
Lotyšsko právě vstřelilo branku! Využilo svoji přesilovku, když EDGARS KULDA dostrkal puk za modrou od jedné z tyček. Asistence: Edmunds Augstkalns, Georgs Golovkovs.
33:18
Vyloučen Povlsen (DEN) - dvě minuty za držení.
33:16
Lotyš Lipsbergs pálil od modré jen do Sorensena.
31:34
Hra se opět zastavila na mrtvém bodě.
29:58
Gade střílel zblízka, netrefil ale bránu.
28:15
Dáni započali více tlačit, Lotyši ale dobře brání.
26:41
Dáni se následnému tlaku ubránili a sami zakládají útok.
25:40
Lotyšsko v plném počtu.
25:07
Lotyšům se oslabení daří, několikrát po sobě vyhodili.
23:40
Vyloučen Bukarts (LAT) - dvě minuty za podražení.
23:27
Dáni jsou ve výhodě.
21:55
Lotyšsko právě vstřelilo branku! A je vyrovnáno! Gelazis poslal dlouhou přihrávku od vlastní branky až na TEODORSE BLUGERSE, který z kruhu prostřelil Sorensena. Asistence: Matiss Gelazis, Martins Freimanis.
21:29
Lotyši se na několik pokusů ještě nedostali do pásma.
20:34
Vyloučen Hertzberg (DEN) - dvě minuty za držení hole.
20:01
První dvacetiminutovka nenabídla příliš mnoho hokejové podívané. Před téměř prázdnými tribunami se tak odehrávala prvních patnáct minut nevzhledná a pomalá hra. Oživil ji až gól Dánska, po němž začaly týmy alespoň rychleji bruslit.
Střely na branku v prvním dějství: 9:11.
20:00
18:58
Hra se konečně trochu probudila, Lotyši začali aktivněji napadat.
17:47
Dánsko právě vstřelilo branku! Využilo své přesilovky, když BJORN ULDALL vystřelil od modré a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Kristoffer Lauridsen.
16:58
Vyloučen Augstkalns (LAT) - dvě minuty za nedovolené bránění. Další přesilovka Dánska.
15:36
Dáni se dostali do útoku, jejich jediná střela od červené skončila v Punnenovsově lapačce.
13:53
Hra se stává čím dál tím méně atraktivní. Nepřesné přihrávky, nedohrané souboje a přemíra defenzivní hry velice brzdí její tempo.
13:01
Lotyši v plném počtu. Švýcarsku se přesilovka vůbec nepovedla.
11:47
Lotyši se osvobozují.
11:01
Ozolins (LAT) - dvě minuty za hákování. Druhá přesilovka Švýcarů.
10:44
Nyní se snaží Švýcarsko vyvinout jistý tlak, brzdí jej ale nepřesné přihrávky.
09:35
Hra se přesouvá z jedné strany kluziště na druhou bez šancí na obou stranách.
07:02
Po spršce střel na mantinel za Punnenovsovou bránou vystřelil až Bjorkstrand přesně. Lotyšský gólman vytáhl pohotový zákrok lapačkou.
06:07
Vyloučen Rosinskis (LAT) - dvě minuty za faul kolenem.
04:02
První střela zápasu. Bjorkstrand z úniku ale trefil jen Punnenovsovu náruč.
03:32
Hra prozatím nenabrala otáčky, aktivnější jsou ale lotyšští hráči.
02:16
Lotyši se dostali před Sorensena, nijak jej však neohrozili.
01:37
Oba týmy bojují o střední pásmo.
00:44
Lotyšsko se hned na úvod zmocnilo kotouče, poté se ale po nepovedené rozehrávce provinilo zakázaným uvolněním.
00:01
Příjemný podvečer! Ke druhému dnešnímu utkání ve Znojmě nastoupí favorizované Lotyšsko proti Dánsku, které si ještě nepřipsalo jedinou výhru. Zápas začne přibližně za dvě minuty.
Úvodní sestavy: Lotyšsko: Punnenovs (Merzlikins) – Skuratovs, Augstkalns, Freimanis, Zemitis, Rosinskis, Kalvitis, Gelazis, Makarovs – Ozolins, Golovkovs, Kulda – Jevpalovs (C), Jelisejevs, Lipsbergs – Bukarts, Lavrovs, Blugers – Kondrats, Sevcenko, Riekstins. Dánsko: Sorensen (Hansen) – Uldall, Illemann, Lyoe, Hertzberg, Lindhoj, Povlsen, Larsen – Eller, Bjorkstrand, Lauridsen (C) – Aagard, Korgsgaard, Asperup – Brodersen, Kristensen, Zorko – Vedel, Gade, Mortersen. Rozhodčí: Dremelj (SLO), Konc (SVK) – Dalgleish (GBR), Vikman (FIN).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.