Loučím se s vámi, přeji příjemná zbytek soboty.
Nejlepší hráči zápasu: Marvin Cupper (GER) - Arseni Chacej (RUS). Nejlepší hráči týmů na turnaji: Německo: Marcel Kurth, Lennart Palausch, Sven Ziegler. Rusko: Anton Slepyšev, Alexander Barabanov, Bogdan Jakimov.
Rusové dostali ve třetí třetině pětiminutovou početní výhodu a dokázali v ní rozhodnout zápas. Díky tomu skončil ruský tým na turnaji na pátém místě, Němci se spokojí s šestým místem.
60:00
59:25
Poslední minuta zápasu už asi nic nenabídne.
58:26
Ziegler vypálil z pravého kruhu těsně vedle vzdálenější tyčky.
57:54
Barabanov našel zpoza branky výborným pasem Jakimova, který ale z bezprostřední blízkosti nedokázal najít skulinu ve výstroji Cuppera.
57:14
Ničuškin se po pravém křídle probíjel před branku Německa, nedokázal se však dostat k zakončení.
56:52
Osnovinova rozehrávka končí zakázaným uvolněním.
56:34
Rusové hrají v plném počtu.
56:23
Filippov v pádu přestřelil.
56:05
Kotouč se opět nachází až za brankou Německa.
55:44
Němci už hrají přesilovku bez šťávy, o výsledku je rozhodnuto.
54:49
Kotouč mimo hrací plochu, vhazování ve středním pásmu.
54:34
Strkanice u německé branky končí vyloučením ruského hráče Vjačeslava Osnovina. Obdrží dvě minuty za sekání.
54:27
Rusové vystihli německou rozehrávku a jeli dva na jednoho, Žarkov však poslal lajdáckou přihrávku a pokazil akci.
53:42
Dvougólový Chacej vypálil z plné rychlosti přímo na hrudník Marvina Cuppera.
53:25
Po ruském icingu se lehce poštěkali Mironov se Zieglerem, na pěstní souboj však nedošlo.
52:41
Dlouhá ruská přesilovka končí, favorit zápasu v ní dokázal dvakrát skórovat.
52:00
Této fázi ruské přesilovky se Němci dobře brání.
51:17
Rusové hrají opět v plném počtu a tedy přesilovku.
50:44
Dvě slepené branky se podepsaly na psychice německého týmu, už je asi rozhodnuto.
50:04
Palauschovu ránu z pravého křídla dokázal Nalimov bezpečně vyrazit do rohu.
49:20
Poměr sil na ledě se vyrovná, za krosček je vyloučen Danil Žarkov.
48:03
Rusko právě vstřelilo branku! Třináct sekund po třetí brance Rusové opět zvyšují. Aktivní bek ADNREJ MIRONOV mocně napřáhl na modré čáře a prudkou bombou propálil Marvina Cuppera, který se zdá být zbavený svého kouzla. Asistence: Alexej Běreglazov, Anton Slepyšev.
47:50
Rusko právě vstřelilo branku! Dlouhou přesilovku Rusko využívá po devíti sekundách. Fillipov našel pasem skrz brankoviště volného VALERI NIČUŠKINA, který hbitě zametl puk do odkryté branky Cuppera. Asistence: Alexej Filippov, Alexander Delnov.
47:40
Kamajev se dravě hnal na branku Německa a byl přitom faulován Frederikem Tiffelsem. Ten obdrží trest na pět minut plus do konce utkání za krosček. Ruský hráč se při pádu ošklivě narazil na mantinel a z ledu mu museli pomáhat spoluhráči.
46:59
Kahun se ocitl ve slušné pozici, než však zpracoval prudký pas, dostihli jej ruští zadáci.
46:16
Kaeferovu střelu přizvedla ruská obrana do ochranné sítě.
45:47
Dobrým zákrokem betonem se proti ráně Zieglera prezentoval Nalimov.
45:29
Ruský pokus o rychlý útok končí zakázaným uvolněním.
45:14
Frederik Tiffels udělal kličku na modré, čímž vystavil spoluhráče do offsidu.
44:56
Obránce Andrej Mironov je v této dvacetiminutovce hodně vidět. Opět zkusil vypálit, Cupper však zasáhl přesně.
44:03
Fillipov nyní dostal křižný pas od psoluhráče a z voleje napálil tyč branky Německa.
43:45
Kamajev zkusil překonat Cuppera z takřka nulového úhlu, tahle kulišárna mu ale nevyšla.
Dnešní utkání sleduje 310 diváků.
43:19
Opět v akci Mironov, tentokrát poslal puk z tečí na trestné lavice.
42:44
Mironov pálil od modré hodně mimo tři tyče.
42:11
Němci chtějí být aktivní a vyrovnat, Rusové je však drží na dostřel.
41:35
Tým Německa hraje v plném počtu.
41:05
Od levého mantinelu pálil do vyrážečky německého brankáře Kamajev.
40:36
Ruský tým drží útočné pásmo Mironovova střela ale nemohla Cuppera ohrozit.
40:07
Třetí periodu načínají Rusové minutu a půl dlouhou přesilovkou.
40:01
Dva góly Chaceje znamenají, že Rusové během druhé třetiny otočili skóre zápasu. Asi se dá říci, že zaslouženě, měli víc šancí na skórování Cupper však podal velmi dobrý výkon. Jedinou slabší chvilku si vybral u druhé branky v třicáté sedmé minutě.
Další třetina začne přibližně v 15:27.
40:00
39:45
Chacej mohl završit hattrick, pálil přes ležícího Cuppera do odkryté branky. Avšak mířil až příliš vysoko.
39:34
Erik Stephan je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
39:21
Jakimov pálil z dobré pozice pár metrů od branky, minul však o několik decimetrů.
38:36
Puk se nachází v rozích útočného pásma Ruska.
37:23
Schmid pálil z pravého kruhu nebezpečně, Nalimov ale dobře zakročil lapačkou.
36:20
Rusko právě vstřelilo branku! Doteď bezchybný Cupper dělá velkou chybu a Rusko jde do vedení. ARSENI CHACEJ vypálil nepříliš důrazně z mezikruží a už to vypadalo, že má Cupper puk pod kontrolou. Německému brankáři však touš vypadl z výstroje a mimo jeho pozornost se pomalu dokutálel za brankovou čáru. Bez asistence.
36:04
Puk mají na holích Němci, Nalimov však práci nemá.
35:12
Dva Rusové nyní mohli pálit z dobré pozice, oba však ještě nesmyslně hledali někoho lépe postaveného a připravili svůj tým o šanci.
33:56
Filippov posílal pas před branku, puk se však od bruslí německého obránce odrazil do rohu kluziště.
33:27
Další z velkého množství ruských icingů.
33:00
Ruskému týmu byl odpískán úmyslný offside. Z ledu se těžce zvedal Němec Dominik Tiffels, bude však v pořádku.
32:48
Nadále se hraje především ve středním pásmu.
32:05
Rozháraná pasáž hry končí kotoučem na střídačce Ruska.
31:18
Barabanov posílal před branku puk na volného Ničuškina, ten ale touš vůbec netrefil.
31:18
31:01
30:39
Opět se hraje až v obranném pásmu týmu, majícího přesilovku.