MS v hokeji do 18 let -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Kanada - 24. dubna 2018   16:30

Švédsko
Švédsko
10:27' A. Boqvist (Olofsson, Fagemo) • 58:26' A. Boqvist (Lundkvist)
2:3
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Kanada
Kanada
26:39' Lavoie  (McIsaac, Dellandrea) • 48:15' Wouters  (Lafreniere, Merkley) • 62:27' Lafreniere  (Merkley, Veleno)
Švédsko
Lindbom (Eliasson) – Ginning (C), A. Boqvist, Lundkvist, Björnfot, Johansson, Granberg, Andersson – Pašić, Berggren, D. Gustafsson – Westfält, Nässén, Lilja – Wernblom (A), Hoglander, Bäck – Jakobsson, Grewe, Olofsson (A) – Fagemo.
Andersson, Hope – Kovacs, Muller
Kanada

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Střely na branku: 31 – 40
Je konec! Kanada v prodloužení rozhodla o svém triumfu! Javorové listy nejprve přečkaly obrovskou šanci soupeře a poté dostaly možnost hrát přesilovou hru! V té se Kanada dočkala rozhodující branky, kterou vsítil Alexis Lafreniere! Kanada tak na čtvrtfinále zůstane v Magnitogorsku, kde se střetne s českou reprezentací!
62:27'
Kanada právě vstřelila branku!
Kanada vítězí! Obrovská radost na střídačce "Javorových listů!" Kanaďané nakonec využili přesilovou hru! K odraženému kotouči se před brankou dostal ALEXIS LAFRENIERE, krásně si jej přehodil na forhend a poslal puk za záda ležícího brankáře! Asistence: Ryan Merkley, Joseph Veleno.
62:03'
Švédové po šťastném odrazu kotouče vybojovali puk a vyvezli jej daleko od své branky. Rozhodčí ve středním pásmu viděl přihrávku rukou.
61:45'
Kanaďané se usadili v útočném pásmu, jenže hráčům v bílém zatím schází střelba.
61:06'
Švédsko vstoupilo do oslabení skvěle! Hosté vybojovali kotouč a pohotově jej vyhodili až za kanadskou branku.
60:47'
Jonatan Berggren vyfasoval dvě minuty za držení a nabídl Kanadě možnost rozhodnout.
60:40'
Olivier Rodrigue vytáhl parádní zákrok! Adam Boqvist mohl zaútočit na hattrick, jenže střelou zápěstím na zadní tyč nechal vyniknout kanadského brankáře!
60:10'
Švédové uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Hala se doslova otřásá v základech! Diváci si dnešní souboj užívají.
60:01'
Šedesát minut hry nám o vítězi skupiny A nerozhodlo! Kanada se sice zásluhou Wouterse dostala do vedení, ale dvě minuty před koncem vrátil Švédsko do hry Adam Boqvist! O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případné nájezdy.
60:00'
59:06'
Joseph Veleno jel s pukem středem ledové plochy, ale do cesty se mu tentokrát postavil Tobias Björnfot, který mu zamezil v zakončení.
58:26'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Švédové se přeci jen vracejí do hry! Zadáci Švédska si dlouho vyměňovali přihrávky na modré čáře. ADAM BOQVIST se na to už nemohl dívat a krásnou střelou zápěstím překonal kanadského brankáře! Asistence: Nils Lundkvist.
58:08'
Cameron Hillis zbytečně fauloval v útočném pásmu a dostává dvě minuty za hákování.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:23'
Vyloučení v týmu Švédsko (Lukas Wernblom – 2 min., hrubost).
57:15'
Alexis Lafreniere dotíral na rozehrávku soupeře za jeho brankou. Olof Lindbom si na něj musel dát pozor, ale nakonec rozehrál s naprostým přehledem.
56:45'
Jonathan Tychonick spěchal za nahozením do útočného pásma, nicméně v souboji s Johanssonem mu scházela rychlost. Švédové mohou znovu zaútočit.
56:03'
Adam Ginning pálil z nebezpečné pozice v útočném pásmu! Švédský hráč pálil bez přípravy, ale jeho pokus těsně minul horní tyč branky!
55:09'
Jacob Olofsson si pěknou kličkou přehodil puk na forhend a z ostréhu úhlu vypálil. Kanadský brankář jeho pokus vykopl pravým betonem.
54:45'
Aidan Dudas se vydal do rychlého protiútoku. Dudas si našel cestičku mezi obránce Švédska, ale už neměl dostatek sil na zakončení.
54:10'
Oskar Bäck bojoval o puk v rohu útočného pásma. Švédský hráč musel hrát v hodně těžké pozici a puk nedokázal propasírovat na volného spoluhráče.
53:35'
Cameron Hillis se krásnou individuální akcí prodral před branku Švédská, ale v klíčkový moment se mu puk svezl po čepeli a kanadský hráč minul branku!
53:10'
David Gustafsson projel po pravém křídle do útočného pásma, kde se rychlou kličkou zbavil obránce, ale kanadského brankáře střelou po ledě nepřekonal.
52:52'
52:10'
Švédové znovu získali kotouč na své hokejky a bez problémů jej poslali přes všechny čáry. Kanadě ale tento obraz hry naprosto vyhovuje.
51:33'
Kanadě se v přesilové hře vůbec nedaří. Jonathan Tychonick obdržel povedenou přihrávku na modrou čáru, ale místo zakončení puk odevzdal soupeři.
50:52'
Vyloučení v týmu Švédsko (Albin Grewe – 2 min., hákování).
50:35'
Švédové podnikli rychlý výpad po pravém křídle. Oskar Bäck se snažil přihrát mezi kruhy, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu.
50:06'
Ty Smith střílel od modré čáry. Po jeho nahození se ještě natahoval Matthew Robertson, nicméně v těžké pozici puk neusměrnil mezi tři tyče.
49:35'
Kanaďané si jsou vědomi toho, že pokud vyhrají základní skupinu, nebudou se muset na čtvrtfinále stěhovat do Čeljabinsku.
49:10'
Švédové se nyní musejí tlačit do útoku. Bowen Byram však skvěle stínoval rozjetého Johanssona a obral švédského rychlíka o kotouč.
48:15'
Kanada se dostává do vedení! Favorizovaný celek dokázal otočit vývoj utkání! CHASE WOUTERS dojel akci Kanady na zadní tyč a přesnou tečí překonal bezmocného brankáře! Asistence: Alexis Lafreniere, Ryan Merkley.
46:36'
46:15'
Joseph Veleno se ujal rozehrávky v útočném pásmu. Kanaďané dostali soupeře pod tlak, jenže hráčům v bílých dresech zatím schází přesnost při zakončení.
45:48'
Ty Smith střílel z pravého kruhu, jenže rána mu vůbec nesedla a jeho pokus skončil na rameni švédského brankáře.
45:10'
Joseph Veleno dlouho otálel s rozehrávkou v útočném pásmu. Obránce Švédska k němu pohotově přistoupil a připravil jej o kotouč.
44:36'
Bude se vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Oskar Bäck.
44:20'
Bowen Byram pálil od modré čáry. Fredrik Granberg vyrazil proti jeho ráně a obětavým pádem proti kotouči jej srazil do ochranné sítě za brankou.
43:40'
Albin Grewe vyvezl puk do útočného pásma. Švédský útočník ale neměl dostatek prostoru k zakončení. Ani jeden z týmů nedá soupeři ani metr zadarmo.
43:06'
Olivier Rodrigue vyrazil ven ze své branky a u mantinelu zastavil prudké nahození. Kanadský brankář přesně našel rozjetého Bowena Byrama.
42:29'
Švédsko i ve třetí třetině pokračuje v úporné defenzívě. Kanaďané poslali prudké nahození do rohu útočného pásma, ale Jacob Olofsson puk bekhendem uklidil do bezpečí.
42:10'
Allan McShane dostal krásnou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže ze zajímavé pozice nedokázal oslovit nikoho v bílém dresu.
41:10'
Raphael Lavoie mohl poslal Kanadu do vedení! Autor vyrovnávací branky dostal přihrávku mezi kruhy, jenže zápěstím trefil Lndbomův beton.
40:36'
Adam Boqvist projel s pukem po levém křídle do útočného pásma a vyslal svižnou střelu zápěstím. Olivier Rodrigue jeho pokus vyrazil lapačkou.
40:10'
Kanada uspěla na úvodním vhazování třetí třetiny. Hosté se ihned vydali do útoku, ale nikdo v bílém dresu se přes modrý val nedostal do útočného pásma.
40:01'
Střely na branku: 19 – 24
Druhá třetina je minulostí! Prostřední dvacetiminutovka se mnohem lépe vydařila Kanaďanům! Favorizovaný celek v úvodu třetiny zvýšil svou aktivitu a dočkal se vyrovnání! Krásnou střelou se dokázal prosadit Raphael Lavoie! Švédové poté přečkali aktivitu Kanady a tempo hry pořádně opadlo. V závěru třetiny ještě Kanada hrála přesilovku, ale ani v té nenašla recept na pozornou obranu Švédska.
40:00'
39:25'
Kanadě se v přesilové hře vůbec nedaří. Ty Smith se na modré čáře po vyhození soupeře natahoval marně. Puk skončil za brankou Kanady.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35'
Švédové zahájili hru v oslabení skvěle. Marcus Westfält vybojoval puk v rohu obranného pásma a bez váhání jej vyhodil přes všechny čáry.
38:00'
Kanada si v závěru druhé třetiny zahraje přesilovou hru! Adam Ginning totiž dostává dvě minuty za podražení.
37:45'
Aidan Dudas dotíral na zadáky soupeře. Adam Ginning se však nenechal dostat pod tlak a puk bez větších problémů vyhodil za modrou čáru.
37:10'
Oskar Bäck váhal s rozehrávkou na modré čáře. Nakonec zvolil Fredrika Granberga, který však neoslovil nikoho v modrém dresu.
36:35'
Bowen Byram už je na ledě hodně dlouho! Tentokrát místo zakončení našel Velena, jehož pokus od modré čáry schoval Olof Lindbom do připravené lapačky.
36:10'
Bowen Byram na modré čáře zastavil pokus Švédů o vyhození puku za modrou čáru. Byram poté přihrál do rohu kluziště. Kanaďané nadále pokračují v tlaku.
35:29'
Bowen Byram po vyhraném vhazování vystřelil od modré čáry, jenže jeho pokus zastavil dobře postavený obránce v modrém dresu.
35:10'
Jack McBain vystihl rozehrávku soupeře v útočném pásmu. Kanadský zadák puk bekhendem poslal za modrou čáru. Švédové musí vyklidit pásmo.
34:40'
Tobias Björnfot dojel nepřesnou přihrávku Kanady do útočného pásma. Švédský hokejista se s pukem pohotově otočil, ale už nestačil přihrát.
34:06'
Jonathan Tychonick z obranného pásma napálil puk daleko od branky. Tempo hry v posledních minutách citelně opadlo. Ani jeden z týmů se nyní netlačí do útoku.
33:35'
Alexis Lafreniere vyvezl puk ven z obranného pásma. Ve středním pásmu však narazil na přesilu hokejistů v modrém, kteří jej kotouče zbavili.
33:10'
Filip Johansson projel s pukem do útočného pásma a hned od modré čáry zkusil štěstí zápěstím. Jeho rána však prolétla kolem branky a zaduněla o zadní mantinel.
32:25'
Nikola Pašić se s pukem dokázal utočit ve středním pásmu, ale následnou přihrávkou na levé křídlo zahnal své spoluhráče do úzkých.
32:06'
Joseph Veleno si nabruslil na krásnou přihrávku do útočného pásma, ale rána se mu vůbec nepovedla. Kanadský útočník poslal puk mimo tři tyče.
31:22'
Ty Dellandrea projel kolem mantinelu, vyvezl si puk do mezikruží, ale rána zápěstím se mu vůbec nepovedla. Jeho pokus prosvištěl kolem zadní tyče.
31:06'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení! Cameron Hillis se snažil otočit v mezikruží, nicméně rána z otočky mu vůbec nesedla a kotouč skončil na betonu brankáře.
30:18'
Nils Lundkvist v souboji v rohu obranného pásma poslal soupeře na mantinelu a dostal se k volnému kotouči. Švédové mohou zaútočit.
29:44'
Jared McIsaac pálil po odrazu o mantinelu do odraženého kotouče. Rána mu ale vůbec nesedla a kanadský mladík při ní dokonce zlomil hokejku.
29:10'
Adam Boqvist uklidňuje hru švédských mladíků za vlastní brankou. Švédům se v posledních minutách podařilo zachytit nástup Kanady.
28:35'
Joseph Veleno projel po levém křídle do útočného pásma, jenže kotouč mu trošičku utekl a Veleno už z nesmírně těžké pozice nestačil zakončit.
28:06'
Nils Lundkvist pálil od modré čáry. Do jeho rány vložil hokejku jeden z kanadských obránců a obětavým zákrokem srazil kotouč mimo tři tyče.
27:35'
Kanadě se vstřelenou brankou narostla křídla a Kanaďané se tak tlačí do útoku. Švédskou obranu nyní čekají opravdu těžké chvíle.
26:39'
Je vyrovnáno! Kanada se přeci jen dočkala vyrovnávací branky! Švédové sice přečkali přesilovou hru soupeře, ale Kanada poté udeřila. Jared McIsaac krásnou zadovkou našel RAPHAELA LAVOIE, který dělovkou rozvlnil síť! Asistence: Jared McIsaac, Ty Dellandrea.
26:10'
Ryan Merkley na modré čáře zastavil nepřesnou rozehrávku soupeře. Kanadský hokejista nahodil puk před branku, ale nikdo v bílém nedokázal dorážet.
25:17'
Kanada hraje v plném počtu!
25:10'
Joseph Veleno projel středem ledové plochy až na modrou čáru, kde se mu do cesty postavil Adam Boqvist, který mu vypíchl puk k mantinelu.
24:25'
Počet hráčů na ledě se vyrovná! Filip Johansson totiž dostává dvě minuty za hrubost.
24:09'
Švédové se sice usadili v útočném pásmu, ale nikdo v modrém si zatím netroufl na zakončení. Kanaďané se ve vlastní třetině skvěle pohybují.
23:17'
Jack McBain trefil soupeře hokejkou do obličeje a vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.
23:05'
Tobias Björnfot pálil od modré čáry. Do jeho rány se obětavě položil jeden z kanadských obránců, který na předchozí akci bude mít vzpomínku v podobě modřiny.
22:35'
Jonatan Berggren spěchal za nepovedeným vyhozením soupeře do středního pásma. Berggren však měl k puku o kus dále než obránce Matthew Robertson.
22:10'
Kanaďané se nadále tlačí do útoku. Hillis tentokrát nahodil puk do rohu útočného pásma, ale v něm opět kralovali pouze samí Švédové.
21:35'
Až nyní se přerušuje hra! Axel Andersson protečoval puk do středního pásma. Kanaďané se však vrátili za modrou čáru a vystavili se do ofsajdu.
21:06'
Cameron Hillis nyní napadal rozehrávku Švédů v jejich obranném pásmu. Kanadský útočník ale Johanssona nepřinutil k chybě.
20:35'
Švédové také v úvodu druhé třetiny skvěle napadají kanadskou rozehrávku a soupeře prakticky nepouštějí do útočného pásma.
20:10'
Kanada uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Favorizovaný celek se ihned vydal do útoku, ale Švédové na modré čáře získali kotouč.
20:01'
Střely na branku: 10 – 12
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali svižný hokej! Švédové v úvodu střetnutí hráli dvě přesilové hry a dostali se na koně. Kanada sice oslabení přečkala bez újmy, ale po deseti minutách se prosadil Adam Boqvist! Poté si přesilovku zahráli také Kanaďané, ale obrana Švédska v čele s Olofem Lindbomem zatím nepouští soupeře do šancí.
20:00'
19:18'
Kanaďané se hnali do otevřené obrany Švédska, ale svou akci pořádně zpackali a sami se vystavili do postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:32'
Adam Boqvist pálil z pravé strany útočného pásma. Jeho ránu před brankou ještě tečoval jeden z hráčů v modrém, ale Olivier Rodrigue puk za záda nepustil.
18:10'
Švédové chtějí dohrát první třetinu bez inkasované branky. Celek ze Skandinávie kombinuje v zadních řadách a nikam se netlačí.
17:25'
Ryan Merkley pálil od modré čáry, nicméně jeho dělovka nadělala gólmanovi Švédska velké problémy. Olof Lindbom puk vykopl na poslední chvíli.
17:12'
Olof Lindbom vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Švédský brankář ihned vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
16:38'
16:10'
Axel Andersson vybojoval puk v ostrém souboji v rohu ledové plochy. Puk poté předal Granbergovi, který jej vyhodil přes všechny čáry.
15:39'
Kanada se v přesilové hře prakticky nemůže prodrat do útočného pásma. Švédové se v první třetině skvěle pohybují a nedávají soupeři prostor ke kombinaci.
15:06'
Švédové zahájili oslabení velmi dobře. Obranná čtveřice skvěle napadala rozehrávku Kanady a Filip Johansson puk vypíchl do středního pásma.
14:38'
První přesilovou hru si zahraje také Kanada! Marcus Westfält dostává dvě minuty za sekání.
14:26'
Olivier Rodrigue neměl problémy s lehkým nahozením puku z levé strany hrací plochy. Kanadský brankář puk schoval do lapačky.
14:06'
Fredrik Granberg z levé strany nahodil puk do rohu útočného pásma, jenže na jeho přihrávku nedosáhl nikdo v modrém dresu. Kanada může zaútočit.
13:16'
Další zbytečná ztráta Kanaďanů při přechodu do útočného pásma. Prudkou přihrávku na levé křídlo srazil Oskar Bäck špičkou čepele na střídačku.
13:06'
Kanadě se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Nahození z levého křídla prosvištěla až na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před kanadskou klec.
12:28'
Olof Lindbom musel znovu zasahovat! Švédský brankář si povyjel proti Hillisově střele od levého mantinelu a schoval kotouč mezi betony.
12:03'
Joseph Veleno zkusil štěstí střelou zápěstím z takřka nulového úhlu. Kanadský útočník mířil do horního rohu, ale Olof Lindbom zasáhl ramenem.
11:26'
Jared McIsaac se na malou chvíli ocitl zcela osamocený před brankou soupeře, ale kanadský hráč byl natolik překvapen, že nedokázal zakončit.
11:03'
Akil Thomas zkusil překvapit švédského brankáře svižnou střelou z pravého křídla. Olof Lindbom si ale dokázal pokrýt mezírku u levé tyče.
10:27'
Švédové sice nevyužili dvě přesilové hry, ale při hře ve čtyřech na obou stranách se ujímají vedení! Jacob Olofsson vyslal z levého křídla krásnou přihrávku mezi kruhy a ADAM BOQVIST překonal kanadského brankáře! Asistence: Jacob Olofsson, Samuel Fagemo.
10:02'
Axel Andersson nahodil puk před branku Kanady a své nahození se sám snažil dorazit za záda kanadského brankáře. Anderssonův pokus si však našel cestu do lapačky.
09:18'
Vyloučení v týmu Švédsko (Adam Ginning – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Kanada (Cameron Hillis – 2 min., sekání).
09:03'
Snad poprvé v utkání musel zasahovat Olof Lindbom. Švédský brankář přitiskl levý beton k brankové konstrukci a nepustil kotouč za svá záda.
08:35'
Adam Ginning skvěle vypomohl obraně Švédska, když v rohu obranného pásma získal odražený kotouč a pohotově jej odrazem o mantinel poslal do bezpečí.
08:03'
Lavoie si ale prodloužil svůj pobyt na ledě a zapojil se do dalšího výpadu Kanady. Na modré čáře změřil síly s obráncem soupeře, který mu puk vypíchl.
07:25'
Raphael Lavoie projel s kotoučem do útočného pásma, jenže obrana Švédska jej vytlačila do rohu kluziště, odkud se Lavoie nedokázal vymanit.
07:05'
Albin Grewe zavezl puk do útočného pásma, jenže místo zakončení ještě zkoušel vyšperkovat pozici pro rozjetého spoluhráče. Kanada se ubránila.
06:28'
06:12'
Oskar Bäck dostal krásnou přihrávku na levou stranu útočného pásma. Švédský útočník předal puk na modrou čáru, odkud pálil Filip Johansson, ale kanadský brankář byl na místě.
05:32'
Rodrique vyrazil ven z branky a u mantinelu zastavil prudké nahození soupeře. Kanada zatím brání na podtrženou jedničku.
05:10'
Allan McShane v oslabení vyvezl puk do útočného pásma, kde udělal pořádný oblouk a vrátil puk spoluhráčům z defenzívy.
04:28'
Další přesilovka pro Švédsko! Serron Noel vyfasoval dvě minuty za faul loktem.
04:06'
Oskar Bäck podklouzl při přechodu do útočného pásma a na modré čáře přenechal kotouč hokejistům v bílých dresech. Kanada může zaútočit.
03:35'
Kanadský brankář neudržel tvrdou střelu od modré čáry. Do zakončení se ihned hnal Jonatan Berggren, ale dorážkou z těsné blízkosti trefil levý beton.
03:05'
Ryan Merkley pálil od modré čáry. Jeho pobídka měla dobré parametry, ale nikdo z hráčů v bílém před brankou Švédska puk nedokázal tečovat.
02:31'
02:10'
Oskar Bäck dojel přihrávku do rohu útočného pásma, kde se s pukem stačil otočit, jenže prudkým bekhendem odevzdal puk pozornému soupeři.
01:45'
Kanaďané si nyní pomohli vyhozením kotouče přes všechny čáry. Švédsko musí další přesilovkovou akci rozjet zpoza vlastní branky.
01:10'
Filip Johansson se hnal na soupeřovu branku, pokusil se o forhendový blafák, ale radost mu svým betonem pokazil brankář Olivier Rodrigue.
00:31'
Švédsko si zahraje první přesilovku dnešního utkání! Kanadský kapitán Ty Smith dostává dvě minuty za držení.
00:10'
Švédové uspěli na úvodním vhazování tohoto očekávaného souboje. První akce celku ze Skandinávie byla zastavena pozornou obranou Švédska.
00:01'
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Kanada bude hrát v bílém, zatímco Švédové nastupují v modrých dresech.
Start dnešního utkání se o několik minut opozdí.

Švédsko: Lindbom (Eliasson) – Ginning (C), A. Boqvist, Lundkvist, Björnfot, Johansson, Granberg, Andersson – Pašić, Berggren, D. Gustafsson – Westfält, Nässén, Lilja – Wernblom (A), Hoglander, Bäck – Jakobsson, Grewe, Olofsson (A).

Kanada: Rodrigue (Ellis) – Smith (C), Byram, Merkley, Bahl, McIsaac, Tychonick, Robertson – Dellandrea (A), Lafreniere, Thomas – Noel, McShane, Veleno (A) – Dudas, Foudy, Hillis – Lavoie, Wouters, McBain.

Rozhodčí: Andersson, Hope – Kovacs, Muller.
Švédsko

Také Švédové v Magnitogorsku prožívají fantastický vstup do letošního šampionátu. Celek ze Skandinávie v úvodním střetnutí porazil 3:1 nebezpečné Švýcary. Největší drama přineslo švédské vystoupení proti Bělorusku, které Švédové vyhráli o jedinou branku 4:3. V neděli se Švédsko postavilo výběru USA. Švédové však sehráli dobré utkání a favorita porazili 3:1.
Kanada

Kanada v Magnitogorsku nenechává hokejovou veřejnost na pochybách. Kanada totiž válcuje jednoho soupeře za druhým a zcela suverénně vede tabulku skupiny A! Hned na úvod turnaje sehrála očekávaný souboj s USA. Kanada své úvodní vystoupení zvládla výsledkem 6:4. Ve druhém utkání si s chutí zastřílela proti Bělorusku, které porazila vysoko 8:3. V neděli se proti Kanadě postavilo Švýcarsko, které nedokázal vsítit branku a prohrálo vysoko 0:5.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Mistrovství světa hráčů do 18 let. Společně se podíváme na duel mezi Švédskem a Kanadou. Střetnutí startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.