Utkání mezi Švédskem a Kazachstánem je za námi. Svěřenci Pära Martse si s přehledem dokráčeli za vítězstvím. Na startu třetí periody sice Kazachstán dokázal dvěma slepenými brankami zásluhou Markelova a Savčenka snížit, svůj třetí gól v utkání však přidal Gustav Nyguist a pečetil tak skóre na konečných 7:3.

Nejlepšími hráči utkání se stávají Adam Larsson a Roman Savčenko.

Střely na bránu: Švédsko 46, Kazachstán 26.
59:35
Ránu od modré krotí Poluektov. Švédové se drží v pásmu.
59:01
Držení hole, ukazuje jasně hlavní sudí a vykazuje kapitána Romana Savčenka.
58:38
Rozhodčí má zdviženou pravici, bude vylučovat v kádru Kazachstánu.
58:15
Za svojí svatyní si nyní zahrál i Fasth, který pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
57:40
Poluektov zpracoval puk pro Savčenka, který rozehrává, zároveň se na led vrací Rosen.
57:10
Švédové se znovu osvobozují.
56:57
Fantenberg odpaluje kotouč do bezpečí.
56:26
Začíná zkrácená přesilová hra Kazachstánu, Korabejnikov je zpět na ledové ploše.
56:00
Boyd sám před Fasthem neúspěšný.
55:40
Opět se bude hrát ve stejném počtu. Robert Rosen podrazil protihráče a zavírají se za ním vrátka trestné lavice.
55:40
Wennbergova dorážka projela pár centimetrů podél brankové čáry.
55:30
Střelu od modré čáry kryje Poluektov.
54:54
Švédové jsou již v plném počtu. Gustafsson II rozjíždí další akci.
54:26
Síly na ledě se na chvíli srovnají. Andrej Korabejnikov vyloučen za držení protihráče.
54:02
Švédsko právě vstřelilo branku!
Tak hokejisté kolem Jimmieho Ericssona udeřila opět v oslabení. Navíc tu máme hattrick pro GUSTAVA NYQUISTA. Ten ukázal svou rychlost, když po levé straně přebruslil posledního obránce a střelou překonal Poluektova. Asistence: Johan Fransson, Alexander Wennberg.
53:37
Stejně tak o chvíli později.
53:25
Švédové důrazní na modré čáře a vyhazují puk.
53:03
Savčenkova rána od modré mířila pouze do zadního mantinelu.
52:54
Tým tří korunek hrál v plném počtu pouze tři sekundy. Mattias Sjögren odchází odpykat další trest. Podražení.
52:51
Švédové v plném počtu.
52:12
Diváci v Ledovém Paláci si mohutně žádají šajbu. Obránci Kazachstánu na modré čáře váhají se střelou a předávají si puk jako horký brambor.
51:36
Krasnoslobodcev byl před bránou a zkoušel překonat Fastha. Marně.
51:08
Švédové se osvobozují a rychle odcházejí střídat.
50:51
Další přesilová hra pro Kazachstán. Valoučen Erik Gustafsson I na dvě minuty za hákování.
50:37
Dustin Boyd málem dostal puk z velkého úhlu do brány, Fasth na jeho pokus nebyl příliš připraven.
50:07
Kazachstán s mohutnou podporou místních fanoušků v zádech zkouší ještě něco vymyslet, Švédové si už ale dávají větší pozor.
49:44
Cehlin si vybruslil před Poluektova, který nakonec zasahovat nemusel. Obrana mu hodně zjednodušila práci.
49:06
Klasen v dobré šanci vystřelil přes obránce, ale pouze do betonu připraveného gólmana.
48:37
Nyquist dotírá na Lipina, ten s přehledem rozehrává.
48:30
Po chvíli Poluektov raději přerušuje hru.
48:22
Backlund nezvládl vystřelit po dobře myšlené křižné přihrávce přes celé pásmo.
48:07
Vhazovat se bude na území Kazachstánu.
47:57
Oddechový čas pro Švédy!
47:57
Kazachstán právě vstřelil branku!
Tak pozor, v Ledovém Paláci to může být ještě zajímavé. Na modré čáře v pádu vystřelil ROMAN SAVČENKO a puk po zemi doplul až za Fastha, který toho asi mnoho neviděl. Asistenci u branky si připíše i gólman Kazachstánu! Asistence: Jevgenij Rymarev, Pavel Poluektov.
46:49
Nejprve VLADIMIR MARKELOV uháněl sám na Fastha, tísněn švédskými obránci ale nezakončil přesně. Následně se však dostal ke střele ve středu útočného pásma, kterou poslal přímo do sítě. Asistence: Konstantin Puškarjov, Ilja Solarjov.
46:33
Zakázané uvolnění, hra se přesune zpět před Poluektova.
46:12
Rymarev se odvážně vrhl proti třem obráncům a málem mezi nimi prošel, nakonec ale nedohnal kotouč.
45:50
Přesilová hra Kazachstánu právě skončila.
44:50
Bochenski předal puk Semjonovovi, který střelou netrefil Fasthovu svatyni.
44:35
Sjögren vyhazuje a dokonce se vydává do protiútoku.
44:08
Boydovu teč krotí Fasth. Dobrá příležitost.
43:49
Početní výhodu si vyzkouší opět Kazachstán. Mattias Ritola inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění, což se nelíbí hokejistům v modrých dresech, jelikož podle nich by šel zákrok ohodnotit mnohem přísnějším trestem.
43:22
Ofsajdem se provinili svěřenci Nazarova.
43:08
Klasen pálil z mezikruží, lapačka kazachstánského gólmana připravena.
42:54
Lipin nepřesně rozehrál a je z toho zakázané uvolnění.
42:06
Švédsko samozřejmě dál hrozí, tečovaný pokus si ale Poluektov pohlídal.
40:46
Neuvěřitelné co nyní nedal Krasnoslobodcev. Ten byl před Fasthem dlouho úplně sám a mohl se ho zeptat, kam by si přál kotouč poslat. Kazachstánský útočník si přehodil puk ze strany na stranu a stačilo ho jen zasunout za brankovou čáru, Fasth se už koupal úplně někde jinde, ale nějakým záhadným způsobem se to kazachstánskému forvardovi nepodařilo.
40:22
Na buly lepší Kazachstán a do šance se dostal Dawes, který se zjevil sám před Fasthem. Ten si jeho pokus mezi betony dobře ohlídal.
40:01
Po druhé třetině je stav utkání mezi Švédském a Kazachstánem tedy 6:1. Dvakrát udeřil Gustav Nyquist, který nejprve stál na konci úspěšné přesilovkové kombinace a o pár minut později obdržel dobrý křižný pas skrz útočné pásmo a opět se nemýlil. Krátce po polovině utkání přišla chyba Trjasunova, kterou potrestal Alexander Wennberg. Dvacet osm sekund před koncem druhé části nezvládl využít trestné střílení Linus Omark. Další třetina začne přibližně ve 20:54.

Střely na bránu: Švédsko 32, Kazachstán 12.
40:00
39:55
Švédové dohrávají druhou periodu v útočném pásmu.
39:32
Omark se rozjel hodně zeširoka z levé strany, přijel před bránu kde hodně dlouho držel kotouč na hokejce. Tak dlouho, až byl ve velkém úhlu, odkud si jej už Kolesnik pohlídal. Do brány se vrací opět Poluektov.
39:32
Na trestné střílení přijíždí do brány Kolesnik.
39:32
Linus Omark v jasné šanci zahákován Bochenskim a pojede trestné střílení!
39:00
Boyd ukázkově obral o kotouč Nyquista, který se po incidentu netvářil zrovna spokojeně, Kazachstánský útoční to udělal šikovně.
38:12
Nyní Fantenberg poslal pozdrav do lapačky Poluektovovi, ten byl připraven.
37:40
Fantenberg se musí vrátit pro puk do své třetiny, napadán Solarjovem, situaci však zvládá.
37:15
Švédové opět v pásmu, ostatně jako drtivou většinu času druhé třetiny. Před Lundbergem raději pokryl puk Poluektov. Hra je přerušena.
37:00
Semjonov rozehrává zpoza vlastní brány.
36:29
Kazachstán hraje v plném počtu.
36:04
Nyquist mohl mít na svém kontě hat-trick, dobře si našel prostor ale neposlal černou pryž mezi tři tyče.
35:43
Erik Gustafsson II od modré čáry netrefuje.
35:11
Ivanov vyhazuje a odchází, stejně jako další tři hráči, střídat.
34:49
Parta kolem kapitána Ericssona má tak další ideální příležitost zvýšit skóre.
34:29
Přesilová hra pro Švédy. Roman Savčenko vyloučen na dvě minuty za sekání.
34:20
Krasnoslobodcev si vybruslil před bránu, ale neprocedil puk do sítě.
34:08
Následně nepřesná rozehrávka znamená zakázané uvolnění a vhazování před Fasthem.
33:50
Za pukem k vlastní bráně spěchá Fantenberg, nakonec však vybruslil Fasth a rozehrává.
32:57
Hokejisté Švédska si dělají co chtějí v pásmu soupeře, Poluektov vyráží jeden puk za druhým.
32:36
Ritolův pokus kryje Poluektov.
32:29
Nyquist drží puk v rohu hřiště. Mezi kruhy se následně otočil jeden ze švédských forvardů a bekhendem prověřil pozornost Poluektova. Ten kryje kotouč a přerušuje hru.
31:44
Nyquist je zpět na ledě, Švédové v plném počtu.
31:21
Přesilová hra pro Kazachstán stále pokračuje.
30:42
Jenže radují se opět Švédové a to už zavání debaklem. Trjasunov přišel o kotouč za vlastní svatyní a ALEXANDER WENNBERG si vybruslil před bránu, poslal puk mezi betony Poluektova a může se radovat z šestého gólu, tentokrát v oslabení. Bez asistence.
30:30
Trjasunov rovněž zahajuje další akci za Poluektovem.
30:05
To už však neplatí, Bochenski musí začínat za vlastní bránou.
29:50
Boyd úspěšný na vhazování, Nazarovovy svěřenci se drží v pásmu.
29:44
Přesilová hra pro Kazachstán. Rozhodčí za hákování vyloučili švédského forvarda Nyquista.
28:51
Krátce před polovinou utkání zvyšují hokejisté ve žlutých dresech stav utkání již na 5:1. GUSTAV NYQUIST dostal parádní pas na levý kruh a překonal přesouvajícího se Poluektova. Asistence: Linus Omark, Jimmie Ericsson.
28:29
Backlundova teč před bránou nebyla nebezpečná, Švédové dál okupují útočné pásmo.
27:58
Mohutně podporován diváky byl nyní Dustin Boyd, který však pouze prověřil betony Fastha.
27:38
Fasth se vydal za vlastní klec odkud posílá puk svým spoluhráčům až do středního pásma.
26:45
Rosen si šikovně obhodil obránce Kazachstánu Lipina, ten měl ale větší rychlost a stihl být u kotouče dříve.
26:16
Semjonov nyní rázně odpálil puk pryč od vlastní klece.
25:21
Zatím až moc krutý výsledek pro svěřence Nazarova, kteří se snaží se zápasem něco udělat, Švédové jsou ale psychicky nahoře a k ničemu soupeře nepouštějí.
24:25
Do brány Kazachstánu se staví Pavel Poluektov!
24:25
Další nádherná švédská kombinace končí čtvrtou brankou v síti Kolesnika. Klasen, Wennberg a GUSTAV NYQUIST si ťutkli rychle puk a poslední jmenovaný jej z prostoru mezi kruhy poslal po ledě za Kolesnika. Asistence: Alexander Wennberg, Linus Klasen.
24:10
Bochenski s Boydem se dostali do rychlého protiútoku, byli ale tísněni obránci.
23:38
Cehlin v šanci na brankovišti, byl dost důrazný, ale puk za Kolesnika neprocedil.
23:07
Teď už se Kazachstánci osvobozují, do pásma se však rychle vrací s kotoučem Cehlin.
22:56
Lipin chtěl vyhodit, ale kotouč putoval přímo na lavičku Švédů, vhazovat se tak bude opět po levici Kolesnika.
22:39
První početní výhoda pro švédské mužstvo. Na trestnou lavici usedá Trjasunov. Dvě minuty inkasuje za sekání.
22:10
Ritola dobře našel kotouč v pásmu, Kazachstán se ale rychle osvobozuje. Švédové vstoupili aktivněji do druhé třetiny a nyní má rozhodčí zdviženou pravici, výhoda pro žluté dresy.
21:21
Tečovaná střela Fantenberga končí v ochranné síti. Buly se bude opakovat.
21:18
Kolesnik přerušuje hru a vhazovat se tak bude po jeho pravici.
20:47
Nyquist s Klasenem jeli dva na jednoho a první jmenovaný nedokázal překonat Kolesnika, který předvedl skvělý zákrok lapačkou.
20:05
Boyd úspěšnější na vhazování dopředu se ale tlačí Ericsson, který ukořistil puk. Jeho střelu Kolesnik vyráží.
20:01
Aktivnějším týmem byli v úvodu první periody hokejisté z hranic mezi Evropou a Asií a vytvořili si dobré šance, radovat se však mohli jako první Švédi, když střela Mikaela Backlunda zapadla za záda Kolesnika. Smutné chvíle pro Kazachstán přišly v dalších minutách. Nejprve po ne úplně dobrém střídání Kazachstánu zvýšil na 2:0 Linus Klasen a o minutu později skvěle mířeným projektilem rozradostnil švédské fanoušky potřetí v utkání Adam Larsson. Ani ne dvě sekundy před koncem první třetiny ale využil přesilovou hru Dustin Boyd. Druhá třetina začne přibližně v 20:07.

Střely na bránu: Švédsko 14, Kazachstán 9.
20:00
19:59
Svěřenci Andreje Nazarova se s přesilovou hrou vůbec nepárali a stihli ji využít ještě před koncem úvodní části! Přesně 1,6 sekundy před zvukem sirény se prosazuje na brankovišti DUSTIN BOYD. Asistence: Nigel Dawes.
19:39
Druhá přesilová hra v utkání a opět pro Kazachstán. Autor první branky Švédů Mikael Backlund si jde odpykat trest za nedovolené bránění.
19:35
Ivanov dobře zastavil křižnou přihrávku ve vlastní třetině.
18:57
Omark špatně zpracoval kotouč a následně připravil svůj tým o pásmo.
18:39
Na výběru Pära Martse je vidět velké sebevědomí. Hokejisté severského státu dobře kombinují před Kolesnikem a tlačí se do zakončení. Kazachstán nyní vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
18:01
Jimmie Ericsson dobře tečoval střílenou přihrávku Omarka, mezírku mezi betony si Kolesnik pohlídal.
17:19
O puk bojoval v rohu kluziště Rymarjev, ale nebyl úspěšný a Švédové se okamžitě hnali do protiútoku. Ten musel zastavit čárový rozhodčí kvůli ofsajdu.
16:50
Cehlin krouží v útočném pásmu a přemýšlí, jak navýšit náskok svého týmu.
16:15
Trochu kruté pro hráče Kazachstánu, nicméně další paráda v podání hokejistů s třemi korunkami na prsou. Na pravém kruhu se zmocnil černé pryže ADAM LARSSON a vymetl pavučinky v růžku soupeřovy brány. Asistence: John Norman, Mattias Sjögren.
15:11
Tak to se Švédům opravdu povedlo. Kazachstánci špatně střídali a pustili tak svého soupeře do přečíslení tří proti dvěma. Švédové si rychle vyměnili kotouč, který se dostal na pravou stranu, kde byl úplně volný LINUS KLASEN, který poslal puk nekompromisní ranou k tyči Kolesnikovy klece. Asistence: Gustav Nyquist, Alexander Wennberg.
14:15
Dawes s Boydem se hnali do přečíslení, valná zeď složená z obránců Švédska ale nedopustila, aby se dostali až před Fastha.
14:03
Rosen byl důrazný před Kolesnikem, což se samozřejmě nelíbilo obráncům Kazachstánu a něco si ručně vyříkávali s forvardem skandinávského celku.
12:40
Kazachstánci se dostali hned po inkasovaném gólu do přečíslení dvou na jediného obránce, nevyřešili ale situaci ideálně.
12:20
Vedení se jako první ujímají Švédové. Ti získali puk v útočném pásmu a povedená střela MIKAELA BACKLUNDA zapadla až do Kolesnikovy sítě. Asistence: Linus Omark, Adam Larsson.
11:40
Kazachstánci nerozehráli přesně a Švédové se drží v pásmu. Následně se chtěli osvobodit, ale poslali kotouč až na zakázané uvolnění. Vhazování před Kolesnikem.
11:15
Grents nahodil na Fastha puk ze středu hřiště, švédský gólman rychle rozehrává.
10:57
Kotouč se nyní ocitl na ochozech Ledového Paláce. Buly ve středovém kruhu.
10:15
Solarjov uspěl ve sprinterském souboji a na chvíli vybojoval pásmo, do rychlého protiútoku se ale dostali následně Švédové a Larsson tvrdou ranou prověřil připravenost Kolesnikovy vyrážečky.
09:45
Nyquist neuspěl na buly, hokejisté tří korunek ale kotouč opět vybojovali a ke střele se dostal Erik Gustaffson I, ta ale postrádala razanci. Kolesnik přerušuje hru.
09:21
Boydovi se nepodařilo přejít přes obránce v útočném pásmu, hra se rychle přesouvá na druhou stranu, kde je pískán ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.
09:04
Zakázané uvolnění Švédů.
08:56
Dustin Boyd tvrdým pokusem trefil Fastha do ramena a tomu nejspíše kotouč ještě vypadl. Dorážet se pokoušel důrazně Bochenski, což se nelíbilo Adamu Larssonovi, který srazil kazachstánského forvarda do brány, vše však bylo v souladu s pravidly.
08:27
Kazachstán zvládl vhazování před Kolesnikem a nebezpečná první formace spěchá na švédskou bránu.
08:27
John Norman se dostal ke střele z levé strany, ale vyprášil pouze beton Kolesnika, následně se však obtáčel kolem prázdné brány Sjögren, který jen tak tak nezasunul kotouč za čáru!
07:15
Wennberg se snažil šikovnou kličkou prohodit posledního obránce soupeře, v poslední chvíli se ale nějak zamotal a kotouč mají opět hráči v modré.
06:42
Do kotouče se opřel Adam Larsson, trefil pouze Jimmieho Ericssona vedle kazachstánské klece.
06:03
Vhazování v útočném pásmu zvládli lépe hokejisté ve žlutých dresech a kombinují před Kolesnikem. Zatím bez střelby.
06:03
Erik Gustaffson s číslem 56 dobře přešel modrou čáru, vyměnil si kotouč se spoluhráčem u levého mantinelu a tlačil se před bránu Kolesnika, který zastavil černou pryž a následně přerušil hru.
05:23
Kazachstán má mohutnou podporu z hlediště, což je znát především na pokusu o jakýkoliv útok. Švédové to dnes rozhodně nebudou mít lehké.
05:01
Švédsko hraje v plném počtu.
04:53
Rozruch před Fasthem nyní způsobil odraz od brusle Bochenskiho, muž v masce hájící švédskou klec si ale ošemetnou situaci pohlídal.
04:38
Dawes zaváží puk za švédskou klec a rozehrává další přesilovkovou akci.
04:02
Savčenko od modré těsně přestřelil, následně trefil pouze Normana a kotouč se odráží do středního pásma.
03:38
Švédové dvakrát za sebou vyhodili a zatím se dobře brání.
03:01
První vyloučení v utkání je tu. Přesilovou hru si zahrají Kazachstánci. Jimmie Ericsson vyloučen za vražení na hrazení.
02:48
Dawes zavezl puk do pásma, kde následně opět zatopila Fasthovi první formace, důraz na brankovišti ale vyřešili obránci ve žlutých dresech bezchybně.
02:35
To se nyní pokoušel napravit jeden ze švédských hráčů, střela z rohu útočného pásma ale končí až v ochranné síti.
01:55
Svěřenci Pära Martse zatím nevyprodukovali žádnou střelu na Kolesnika, který má ve svém pásmu poměrně klid.
01:20
Vadim Krasnoslobodcev sám před Fasthem nenašel mezeru mezi betony gólmana tří korunek!
00:34
Fasth v bráně Švédů zatím nemusel řešit žádnou složitější situaci, střela, kterou se na ni pokoušel vyslat jeden z Kazachstánců, byla sražena vysoko nad.
00:05
Kazachstánci úspěšnější na buly a první formace se hned tlačí dopředu.
00:01
Do švédské brány se podruhé postaví Viktor Fasth, kazachstánskou svatyni bude hájit počtvrté Vitalij Kolesnik. Jako domácí jsou vedeni Švédové a zvolili jejich oblíbenou žlutou barvu, Kazachstán bude hrát v modré.
Sestavy obou celků naznaly oproti posledním duelům menších změn. V do druhé útočné formace Kazachstánu se posunul Vadim Krasnoslobodcev, Švédové své formace rovněž přeházeli, stejný útok zůstal zachován jen v případě první pětky.

Utkání bude řídit všech českým hokejovým fanouškům dobře známý Antonín Jeřábek.

Švédsko: Fasth (Markström) – Larsson, Gustaffson I. (A), Fransson, Gustavsson II., Fantenberg, Nygren – Backlund (A), Ericcson (C), Omark – Nyquist, Klasen, Rosen – Sjögren, Lundberg, Norman – Cehlin, Ritola, Wennberg.

Hlavní trenér: Pär Marts

Kazachstán: Kolesnik (Poluektov) – Trjasunov, Semjonov, Savčenko (C), Lipin, Korabejnikov, Lakiza, Lobanov, Kajrov – Dawes (A), Bochenski (A), Boyd –Krasnoslobodcev, Rymarev, Ivanov – Chuďjakov, Makelov, Puškarjov – Panšin, Grents, Solarjov.

Hlavní trenér: Andrej Nazarov

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Olenin (RUS) – McIntyre (USA), Šefčík (SVK).
Kazachstánci hladoví po bodech

Papírový outsider od hranic mezi Evropou a Asií na turnaji nevídaně bojuje. Poté, co zvládl v prvním duelu porazit Švýcary po samostatných nájezdech, se srdnatě bil i proti Rusku, se kterým ještě na startu třetí periody hrál 4:4. Nakonec podlehl sborné o dvě branky, stejně jako včera soupeři z Norska.

Jestli se něčím můžou svěřenci Andreje Nazarova pyšnit, tak je to procento využití přesilových her. Kazáchstancům se podařilo na turnaji využít neuvěřitelných 60% přesilových her. Pokud si tedy hokejisté s třemi korunami na prsou nechtějí zavařit, měli by si svou disciplínu řádně hlídat.

Statistiky Kazachstánského týmu

Nejvíce vstřelených branek: Nigel Dawes, Roman Starčenko (oba 2 branky)
Nejvíce asistencí: Nigel Dawes (3 asistence)
Brankáři: Vitalij Kolesnik – 3 odchytané zápasy (92,31%)
Úspěšnost střelby: 13,85% (9 gólů, 56 střel)
Úspěšnost přesilových her: 60,00% (6 z 10)
Vstřelené góly v oslabení: 1
Inkasované góly v přesilové hře: 0
Švédsko poprvé okusilo chuť porážky

Hokejisté tří korunek začali turnaj poměrně dobře. Po ne úplně povedeném výkonu s Lotyši, které zdolali hráči ve žlutých dresech až v prodloužení, se vytáhli proti dánskému výběru, který smetli s přehledem hned pěti góly. Pak ale museli poměřit síly s partou Vladimíra Vůjtka a museli se poprvé vracet po utkání do kabiny bez zvuku švédské hymny v uších. V pondělním zápase, přesto, že po první třetině vedli 2:0, padli švédští hokejisté 2:4 s Českem.

Švédi zatím okupují ve skupině A třetí příčku. Svůj bodový účet, který momentálně čítá pět bodů, by tým Pära Martse rád rozšířil hned v dalším utkání. Po dni volna nastoupí proti, zatím nad očekávání skvěle hrajícímu Kazachstánu. Netřeba snad dodávat, že Švédové jsou ve večerním zápase velkými favority.

Statistiky švédského týmu

Nejvíce vstřelených branek: Rober Rosén, Mikael Backlund, Gustav Nyquist (všichni 2 branky)
Nejvíce asistencí: Linus Omark (3 asistence)
Brankáři: Jacob Markström – 2 odchytané zápasy (90,74%), Viktor Fasth – 1 odchytaný zápas (92,00%)
Úspěšnost střelby: 7,89% (9 gólů, 114 střel)
Úspěšnost přesilových her: 33,33% (5 z 15)
Inkasované góly v přesilové hře: 1
Dobrý večer z Ledového Paláce. Vítám vás u dalšího utkání moskevské skupiny A. Dnes změří síly favorizovaný tým Švédska proti bojovnému celku Kazachstánu. Utkání startuje v 20:15 hodin moskevského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.