Anaheim - Nashville | ONLINE | 15.5.2017 01:30 | NHL 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Já vám děkuji za pozornost a přeji vám úspěšný start do nového týdne!
Ondřej Kaše byl vyhlášen první hvězdou utkání poté, co vstřelil gól na 3:3! Navíc to je jeho první gól ve vyřazovacích bojích v NHL vůbec!
Československá stopa v utkání:
Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:25
Hvězdy utkání:
1. Ondřej Kaše (ANA) 1+0
2. Sami Vatanen (ANA) 1+0
3. Viktor Arvidsson (NSH) 0+2
Je konec tohoto dramatického utkání! Ve třetí třetině jsme sice viděli dost šancí, ovšem padl pouze jeden gól! A to do prázdné branky, jmenovitě to byl Antoine Vermette, který do odkryté svatyně zacílil a zajistil Anaheimu vedení 5:3!
Konec zápasu.
59:50
Střela Jamese Neala končí mimo branku a po mantinelu se sveze až do středního pásma! Už se nic nestane! Anaheim tento druhý domácí zápas zvládá a vítězí 5:3!
59:34
Nashville to ale nevzdává a ještě zkusí své štěstí! Brankář Pekka Rinne je opět na střídačce!
59:17
Anaheim právě vstřelil branku!
A o osudu druhého finálového zápasu Západní konference je pravděpodobně rozhodnuto! Ryan Getzlaf poslal přihrávku na ANTOINEHO VERMETTA, který do prázdné klece nasměroval kotouč ihned po přejetí modré čáry! 5:3 pro domácí tým! Asistence: Ryan Getzlaf, Cam Fowler.
58:53
Ryan Kesler zariskoval a z vlastního obranného pásma zkoušel zacílit na opuštěnou svatyni. Nezamířil ale přesně, a tak je z tohoto pokusu další zakázané uvolnění!
58:48
Kouč domácího týmu si u rozhodčích žádá oddechový čas!
58:35
Vatanen se dostal ke kotouči! Na ohrožen prázdné branky ale neměl čas. Raději tedy jen vyhodil kotouč na zakázané uvolnění!
57:54
Subban nyní málem ztratil kotouč na modré! Nestalo se tak a Predátoři kombinují před Gibsonem!
57:52
A Nashville to zkouší bez Pekky Rinneho v brankovišti už nyní!
57:52
V následujících minutách nás čeká zcela jistě drama! Nyní je ale na pořadu komerční přestávka, po které následuje vhazování v útočném pásmu Predátorů a tedy šance na vyrovnání! Uvidíme, za jak dlouho to budou zkoušet hosté bez brankáře.
57:10
Sami Vatanen se po delší době jako jeden z hráčů Anaheimu dostal do útoku, ale neuspěl. Nejprve zkoušel naznačit střelu, ovšem k další šanci se nedostal.
56:25
Roman Josi nyní rozehrává další útočný výpad směrem na svatyni domácích! Ti se nyní pouze brání a odpalují kotouče do středního pásma!
56:01
Roman Josi se dobře vrátil a nedovolil přečíslení dva na jednoho!
55:47
Lindholm se dostal k puku a příliš se nerozpakoval. Rezolutně puk odpálil na další zakázané uvolnění! Formace Anaheimu je na ledě nyní velmi dlouho!
55:35
Dobře zasáhl proti střele od modré Gibson svou holí!
55:20
Viktor Arvidsson v rohu neuspěl, jenže neuspěli ani domácí hokejisté se svou rozehrávkou, která končí až u Rinneho brankoviště, tedy další icing!
55:00
Do konce poslední třetiny zbývá pouhých pět minut!
54:58
Roman Josi v akci i podruhé. Teď vyhrál rychlostní souboj. Zakázané uvolnění ze strany se tedy koná, neboť byl hráč Predátorů u kotouče dříve.
54:30
Josi si nerozuměl na modré čáře se svým spoluhráčem. Puk končí až u Rinneho.
54:19
Roman Josi zkoušel několikrát využít obrovského závaru před brankou domácích! Ovšem snad třikrát po sobě jeho střela nenašla cestu do branky!
54:04
Vhazování před Johnem Gibsonem se bude opakovat. Důvodem je zakázané uvolnění domácích hokejistů.
53:45
Forsberg se snažil protáhnout kolem mantinelu, jenže neuspěl, a tak jsou u kotouče opět domácí Kačeři.
53:04
Anaheim se dostal do přečíslení dva na jednoho! Jakob Silfverberg vzal celou situaci na sebe a z výhodné pozice pálí jen do ramena připraveného Rinneho!
52:34
Právě se hraje ve velkém tempu a oba týmy obstřelují brankáře protihráčů, jak to jen jde!
51:57
Nick Ritchie v další dobré příležitosti! Finský brankář ve službách Nashvillu ale tento krát zasahovat nemusel!
51:32
Josh Manson se dostal až k modré čáře, odtud napálil ale jen prvního clonícího obránce.
50:08
Johanson zachytil puk a poslal ho na Viktora Aarvidssona, který vůbec neotálel a z první vypálil tvrdou ránu z nápřahu. Ttu ale kontroluje Gibson jen pohledem, končí totiž mimo konstrukci klece.
49:29
Mike Fisher pozdržel rozehrávku domácích, kteří se nyní s velkými problémy dostávají ze své vlastní třetiny.
49:02
Až teď Ryan Kesler! Jeho střelecký pokus ale není pro Rinneho nic obtížného. Následuje tedy další vhazování před finským gólmanem Predátorů!
48:40
Jakob Silfverberg nyní drží dlouho kotouč na své hokejce a snaží se něco vymyslet. Zatím se mu ale žádný ze spoluhráčů nenabízí.
48:10
Josh Manson zkusil své štěstí střelou od modré a ze zápěstí. Pekka Rinne měl ale dobrý výhled a tuto střelu uschovává do své lapačky.
47:35
Do dobré příležitosti se dostával také Ondřej Kaše. Český hokejista ale svou šanci nepromněnuje, Rinne si jeho střelu pohlídal!
47:26
Pohotová střela Brandona Montoura končí výrazně mimo pravou tyč Rinneho branky!
47:01
Domácí fanoušci se již radovali, ovšem Pekka Rinne předvedl dva skvělé zákroky a pátý gól ve své brance nepřipustil!
46:30
Johansen dostával přihrávku v tu doby, kdy si najížděl mezi kruhy. Adresovaná přihrávka tomuto hráči ale nebyla příliš přesná.
46:10
Po konci komerční přestávky bude následovat buly v útočném pásmu Nashvillu.
46:06
A na druhé straně se připomněl také Mattias Ekholm! Švédský zadák se objevil u branky Gibsona. Brankář domácího týmu se ale rozhodit nenechal a kotouč přikryl pod svou lapačkou!
45:25
Anaheim si nyní vytvořil solidní tlak! Ryan Getzlaf se odhodlal k obrovské pumelici od modré! Ta ale jen těsně minula branku Pekky Rinneho!
44:48
Rickard Rakell dobře podržel kotouč a jeho následná střela končí na betonu Rinneho, který ji na poslední chvíli vyrazil! Halou to jen zahučelo!
44:08
Matt Irwin měl čas, neboť byl u modré čáry osamocený. Jeho střela ale do branky nesměřovala.
43:42
Mattias Ekholm svou přihrávkou našel spoluhráče na červené čáře, ten posunuje kotouč do útočného pásma.
43:38
Nick Ritche šel do útoku společně s Ryanem Getzlafem, ale prvně jmenovaný přejel modrou čáru dříve než jeho spoluhráč a navíc nebyl v držení kotouče, tedy ofsajd.
42:48
Ani střela Josiho se neujala a přesilová hra pomalu končí! Navíc se mohl Kesler dostat do úniku, ale přihrávka na něj byla moc rychlá!
42:10
Mattias Ekholm chtěl rychle vystřelit od modré čáry. K jeho smůle trefil ale jen před ním stojícího obránce, a tak Anaheim vyhazuje!
41:31
Subban nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho za brankou ujímají Predátoři! Jejich kombinace vyústila ve střelu právě Subbana, jeho střela ale končí u betonu Gibsona.
41:03
Rryan Getzlaf se ujal kotouč a po buly rezolutně odpaluje kotouč přes všechny čáry!
40:55
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., podražení).
40:40
Ale jako první se v útoku usazuje Nashville! Filip Forsberg si dobře podržel kotouč a vybojoval pro svůj tým přesilovou hru!
40:20
Jako první si v této třetině zahráli oba brankáři, když museli rozehrávat kotouč na své spoluhráče.
40:01
Začala třetí třetina.
Střely na branku po druhé třetině:
Anaheim – 16
Nashville – 21
Máme za sebou i prostřední dějství tohoto zápasu! V němž dokázal Anaheim obrátit skóre ve svůj prospěch! Nejprve se trefil Jakob Silfverberg, který korigoval stav na 2:2. Poté si vzal ale Nashville zásluhou Filipa Forsberga své vedení zpět. Nicméně v půlce zápasu se dokázal prosadit český útočník Ondřej Kaše, který dorazil střelu od modré. Obrat v druhé třetině pak dokonal Nick Ritchie, jenž nachytal Rinneho. Do poslední dvacetiminutovky tak půjdou Kačeři s jednobrankovým hubeným náskokem!
40:00
Druhá třetina skončila.
39:20
Jakob Silfverberg měl dvě dobré šance. První byla z oblasti mezi kruhy. Tu ale Rinne vcelku bez problému vyrazil. Následná střela si ale cestu do branky také nenašla!
39:15
Probouzí se i domácí fanoušci, kteří ženou své borce dopředu! Kačeři se ale zatím jen velmi těžce usazují v pásmu.
39:06
Sami Vatanen od modré zkoušel pálit táhlou střelou. Ta ale prosvištěla jen vedle levé tyče Rinneho branky.
38:32
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., vysoká hůl).
38:02
Ryan Johansen se nenechal vyprovokovat jedním z domácích hráčů a do žádné větší šarvátky se nepouští.
37:39
Následuje střela od Mattiase Ekholma! Ta byla vcelku nebezpečná, jenže Gibson se nachytat nenechal.
37:07
Anaheim právě vstřelil branku!
A Anaheim obrací skóre ve svůj prospěch! Pekka Rinne si vyjel z brankoviště proti NICKU RITCHIEMU, který této situace využil a zamířil přesně pod víko svatyně Predátorů! Asistence: Ryan Getzlaf, Brandon Montour.
36:27
Po střele Filipa Forsberga se k dorážce dostával Mike Fisher. Ten ale z pádu jen těžko mohl zacílit mezi tři tyče.
36:05
Cam Fowler to udělal za vlastní brankou velmi šikovně a ujímá se kotouče.
35:45
K nevoli Ryana Getzlafa nyní rozhodčí zapískal postavení mimo hru právě tohoto hráče. Toto rozhodnutí se nelíbí ani domácím fanouškům. Po komerční pauze se tedy bude vhazovat v neutrálním pásmu.
34:59
Andrew Cogliano hledal některého hráče v dresu Anaheimu před brankou soupeře. Tam ale nikdo nestál a kotouč jen projel brankovištěm.
34:13
Cam Fowler si nejprve poradil s forčekujícím Arvidssonem a následně se dostal také ke střele z nápřahu. Tu ale Rinne v pohodě vyráží za svou vlastní branku.
33:20
James Neal měl ke střele velmi daleko. Přihrávka od Arvidssona totiž neprošla přes obránce. Neal by se ale dostal do velmi výhodné pozice!
32:40
Manson jde střídat, přičemž nahazuje puk za Rinneho. Ke smůle domácího celku ale přesně do míst, kde stál P. K. Subban.
32:10
James Neal zkoušel ohrozit Gibsona ale ten puk vyráží! Colin Wilson následně ohrozil Johna Gibsona trochu výrazněji, ale i s tímto projektil si brankář Ducks poradil.
31:46
Jednomu ze zadáků Anaheimu přeskočil puk hůl, a tak nemohl střílet o modré. Útočné pásmo však udržel.
31:17
Nick Ritchie pálil okamžitě po buly! Pekka Rinne ale zůstal pozorný a nepropustil kotouč za svá záda.
31:06
Filipu Forsbergovi se nepovedlo zachytit rozehrávku domácích hned napoprvé. Na druhý pokus se puku již zmocnil, ale jeho přihrávka, která měla vyslat spoluhráče do brejku, končí na zakázaném uvolnění.
31:00
Po trefě jediného zbylého českého hráče v boji o Stanleyův pohár následuje komerční přestávka.
30:42
Anaheim právě vstřelil branku!
A je opět vyrovnáno! Střelu Shea Theodorea ještě stihl kotouč Pekka Rinne vyrazit, ovšem k jeho smůle se kotouč dostal k českému útočníkovi a ten ho poslal neomylně do sítě! ONDŘEJ KAŠE si tak připisuje trefu ve finále Západní konference! Asistence: Shea Theodore, Josh Manson.
30:00
Před Rinnem nastal další zmatek! Finský gólman se ale nehnul a zůstal ve své pozici! Puk tak do branky nemohl projít.
29:25
P. K. Subbanovi se nenabízel nikdo z jeho spoluhráčů, a tak raději tento obránce podržel kotouč a s jeho zavezením do pásma raději chvíli počkal.
28:45
Andrew Cogliano zavezl puk do útočného pásma, kde tentýž útočník hýří aktivitou. Následná střela od modré čáry v podání Cama Fowlera! Ta se ale zastavila o prvního bránícího hráče.
27:59
Nashville právě vstřelil branku!
Nashville je týmem, který se ujímá vedení! Opět se potvrdilo hokejové pravidlo nedáš – dostaneš! Viktor Arvidsson skvěle obkroužil branku, čímž poslal Gibsona k ledu. Následně poslal pas na FILIPA FORSBERGA, který i přes snahu bránícího hráče poslal kotouč přesně do sítě! Asistence: Viktor Arvidsson.
27:33
Shea Theodore nepustil Predátory do pásma! Z toho těžil Nnick Ritchie, který z dobré pozice trefuje jenom tyčku!
27:04
Calle Järnkrok chtěl prodloužit až do útočného pásma. Učinil tak ale před červenou čárou a hra se po zakázaném uvolnění stěhuje před svatyni hostů.
26:52
Ihned poté rozehrává P. K. Subban na své útočníky. Se střelou z pravého kruhu nemá John Gibson moc práce.
26:43
P. K. Subban zachytil vysoký oblouček a k puku tak nepustil dojíždějícího hráče.
26:20
Přihrávka rukou v podání domácích hráčů! Hra bude pokračovat ve středním pásmu poté, co skončí komerční přestávka.
25:56
Johansen také mohl přidat další branku, ale zblízka se nedokázal prosadit!
25:15
Ryan Kesler zavezl kotouč až před Rinneho a nastal zmatek v brankovišti! Po něm zvoní tyčka také na druhé straně kluziště! Branková konstrukce nyní zachránila Nashville!
24:48
Calle Järnkrok byl na buly úspěšnější a vzápětí zkouší rozjet útočnou akci na Gibsona, zatím ale bezúspěšně.
24:33
Na druhé straně raději přikryje kotouč finský gólman Pekka Rinne.
23:41
Po střele Romana Josiho zvoní v Honda Aréně tyčka! Josi si nabruslil blíže ke kruhům, odkud trefuje snad spojnici tyčí!
23:06
Andrew Cogliano nabral dobrou rychlost a vřítil se do pásma. Následně zacílil na vzdálenější tyč, kde byla ale také výstroj Pekky Rinneho. Následuje vhazování!
22:28
Jared Boll vybojoval kotouč ihned po vhazování. Jeho tým ale o něj vzápětí přichází. Poté následuje dobrý hit od Irwina, který poslal svého protihráče k ledu!
22:17
Rinne si připisuje zákrok! Černý kus gumy dobře uschoval ve své výstroji a nedopustil další branku domácích, která by znamenala obrat.
20:39
Anaheim právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Rakell poslal nádhernou přihrávku na vzdálenější tyč na JAKOBA SILFVERBERGA, který byl u tyčky zcela sám a se zakončením neměl větší obtíže. Je tedy vyrovnáno! Asistence: Rickard Rakell, Cam Fowler.
20:20
Arvidsson zkoušel najít někoho ze svých spoluhráčů. Ve středním pásmu ale kotouč zachytává jeden z obránců Anaheimu a dostává svůj tým do pásma.
20:01
Začala druhá třetina.
Střely po první třetině:
Anaheim – 5
Nashville – 10
Máme za sebou úvodní dějství zápasu, které nabídlo solidní podívanou! Jako první se trefili hosté. A rovnou dvakrát! Nejprve pálil Ryan Johansen a následně využil početní výhodu James Neal, který zasunul kotouč do prázdné klece. Anaheim ale stihl do konce třetiny na tyto dvě trefy odpovědět, jmenovitě to byl Sami Vatanen, který svou střelou překvapil Rinneho a upravil tak stav na 1:2 z pohledu domácích!
20:00
První třetina skončila.
19:49
Anaheim zřejmě tato branka nakopla, a tak raději před koncem třetiny Nashville vyhazuje do středního pásma a zřejmě se v úvodní dvacetiminutovce již nic nestane.
19:00
Anaheim právě vstřelil branku!
A domácí fanoušci také mají důvod k radosti! Anaheim zužitkoval přesilovou hru, kterou zařídil Ondřej Kaše! SAMI VATANEN si nabruslil do útočného pásma, kde mocně napřáhl a propálil Pekku Rinneho, který nevěří, že mu kotouč propadl za záda! Asistence: Ryan Getzlaf, Ryan Kesler.
18:29
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Matt Irwin – 2 min., podražení).
18:28
A první přesilovku si zahrají také domácí plejeři. Pokud tedy nepromění svou výhodu, kterou nyní disponují.
18:14
Colin Wilson zkoušel dojet puk dříve než obránce domácího celku. Nestalo se tak, píská se zakázané uvolnění a následuje vhazování před Rinnem.
17:35
Josi si úplně nerozuměl s Arvidssonem, nicméně Nashville udržel kotouč na svých holích a po vystřídání bude zakládat další útočný výpad.
16:42
Následně se snaží Anaheim usadit před finským brankářem soupeře. Kombinovat se mu ale zatím nedaří. Obrana Predátorů je zatím v tomto finálovém zápasu Západní konference bezchybná!
15:51
Na ledě se ukázal také Ondřej Kaše! Český útočník nyní nastartoval své turbo proti Rinnemu. Ten měl ke kotouči ale blíž a odpálil ho svou holí do bezpečí!
15:15
Dlouho to vypadalo, že Corey Perry se ostane až ke střele. Nicméně kus černé gumy z hole ztratil, což vyústilo ve střelu Filipa Forsberga. Na ni si ale Gibson dobře počkal a sevřel ji mezi svými betony!
14:54
Po dalším souboji o puk se Kačeři opět neprobili přes střední pásmo. Přihrávka jednoho z domácích hráčů končí až na zakázaném uvolnění.
14:34
Filip Forsberg se dobře pouštěl do souboje za brankou. Kotouč se mu ale proti přesile soupeřů vybojovat nepodařilo.
14:03
Tak nakonec neusadí! Pontus Åberg si počínal dobře v úniku jeden na jednoho a dostal se až ke střele, kterou Gibson zachytává ve své lapačce a nepřipouští komplikace. Následuje komerční přestávka.
13:54
Shea Theodore nahazuje do pásma a vypadá to, že se Anaheim usadí před Rinnem.
13:18
Vernon Fiddler pálil do chumlu hráčů před brankou, ovšem bezúspěšně. Jeho střela neprošla.
12:30
Vvyloučení Perryho nebylo potrestáno. Corey Perry se vrací na led.
12:03
Velmi povedeně! Snad napočtvrté Kačeři vyhazují k brance Rinneho, který se ujímá puku a posílá ho pro své spoluhráče.
11:30
Z přesilovky hostů zbývá už jen polovina! Anaheim zatím toto oslabení brání povedeně.
11:27
A dokonce ujel domácí celek v poměru 3 na 2! Z tohoto přečíslení ale nakonec není vůbec nic, neboť střílejícímu hráči sjel kotouč z čepele.
11:03
Ovšem to se zatím Predátorům nedaří a i na podruhé se před Gibsonem neusadili.
10:31
Ryan Getzlaf neměl problém vyhodit kotouč zpoza vlastního brankoviště. Nashville se musí do útočného pásma tedy probíjet znovu.
10:30
A další vyloučení na straně domácího celku! Za katr tentokrát půjde pykat Corey Perry, který podrazil jednoho ze svých protihráčů, konkrétně Mattiase Ekholma.
10:15
Mattias Ekholm sbírá kotouč za svou brankou. Anaheim se nemohl dostat přes střední pásmo, a tak pouze nahodil kotouč za branku, kde se ho ujímá právě Ekholm.
09:53
Colin Wilson jen tak nahodil na Johna Gibsona. Brankář Kačerů v pohodě kotouč sbírá z ledu. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.
08:32
Nashville právě vstřelil branku!
A hosté se ujímají vedení 2:0 po využití přesilové hry! Ryan Johansen dokonale využil clonění Arvidssona před brankou a poslal přihrávku na JAMESE NEALA, který byl osamocen u tyčky a zívala na něj prázdná branka, neboť Gibson byl mimo pozici a na hru neměl vůbec výhled. Neal neměl se zasunutím kotouče do branky žádný problém a Predátoři vedou 2:0! Asistence: Ryan Johansen, Mattias Ekholm.
07:40
Nashville kombinoval před Gibsonem dobře, ale scházela střelba! Anaheim se podruhé osvobozuje.
06:43
Antoine Vermette se po buly zmocnil kotouče a v oslabení prověřil pozornost Rinneho. Ten jeho bekhendový pokus kryje betonem a odráží jej do rohu kluziště.
06:32
Nick Ritchie nedovoleně bránil protihráči, kterým byl Calle Järnkrok. Ritchie tak inkasuje menší trest za nedovolené bránění.
06:14
Výhoda pro Nashville! Rinne už je na střídačce. Bude se poprvé vylučovat!
05:30
Cam Fowler rozjíždí akci Kačerů až od vlastní branky.
05:08
Mattias Ekholm dostal přihrávku od Subbana. Právě Subban dobře pokryl kotouč a udělal tak místo střílejícímu Ekholmovi. Jeho střela ze zápěstí ale končí mezi betony Gibsona.
04:42
Roman Josi si udělal místo a z velkého úhlu zkoušel překvapit Gibsona. Nestalo se tak, Gibson i s menšími obtížemi puk nakonec ukryl pod svou lapačkou.
04:18
Nashville právě vstřelil branku!
A máme tu vedení, kterého se ujímají Predátoři z Nashvillu! Viktor Arvidsson parádní bekhendovou přihrávkou vyslal do samostatného úniku RYANA JOHANSENA. Ten následně neměl problém uklidit před Gibsonem kotouč do sítě. Johansen si tak připisuje svůj třetí gól v letošním play-off! Asistence: Viktor Arvidsson.
03:45
Corey Perry nevybojoval kotouč u hrazení. Na hůl ho tedy získává opět Nashville.
03:15
Austin Watson mohl poslat pas na svého spoluhráče, jenž stál mezi kruhy. To také udělal, ale nepřesně, a tak se hra stěhuje na hole domácích.
02:34
Gibson zůstal ležet v brankovišti a branka tedy byla odkrytá. Roman Josi ale od modré nezacílil přesně a poměrně výrazně ji minul.
02:16
A následně kryje brankář Anaheimu i klouzavý puk. Raději ho přikryje před dojíždějícím Mikem Fisherem.
01:39
První zákrok si připisuje John Gibson. Ten zastavil Filipa Forsberga, který se nebezpečně zkoušel natlačit před branku.
00:34
Colin Wilson si zkoušel zpracovat vysoký oblouček a následně si najet do útočného pásma, tam byl ale rychleji jeho spoluhráč a rozhodčí píská ofsajd.
00:03
Na buly byl úspěšnější Ryan Kesler, který vybojoval kotouč pro svůj tým.
00:01
Utkání právě začalo.
Oba týmy jsou již nastoupeny na ledové ploše a druhé finále Západní konference za malý moment začne!
Druhé finálové utkání Západní konference, které se odehraje v Honda Center, načne své druhé pokračování v 1:30! Nenechte si ho tedy ujít!
Češi a Slováci na soupiskách

Na soupisce Anaheimu figuruje Ondřej Kaše.

V týmu Predátorů žádný Čech či Slovák není.
Nejproduktivnější hráči v play-off obou týmů:

Nashville Predators:
1. Ryan Johansen – 11 bodů (2+9)
2. Ryan Ellis – 9 bodů (4+5)
3. Filip Forsberg – 9 bodů (4+5)

Anaheim Ducks:
1. Ryan Getzlaf – 15 bodů (8+7)
2. Jakob Silfverberg – 12 bodů (8+4)
3. Rickard Rakell – 10 bodů (6+4)
První utkání mezi Anaheimem a Nashvillem:

Branky a nahrávky: 6. Silfverberg, 48. H. Lindholm (N. Thompson) – 13. Forsberg (Irwin, Johansen), 23. Watson (Johansen, Ekholm), 70. Neal (P. K. Subban, Ekholm)

Anaheim Ducks: Gibson – Vatanen, Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, Theodore – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – O. Kaše, Vermette, N. Ritchie – L. Shaw, N. Thompson, Wagner.

Nashville Predators: Rinne – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Sissons – Neal (A), Järnkrok, C. Wilson – Watson, Fiddler, McLeod.
Nashville Predators

To Predátoři odehráli o jedno utkání méně než jejich dnešní soupeř. Z jedenácti pokusů se mohli radovat hned devětkrát! Největší překvapení nastalo zřejmě hned v prvním vyřazovacím kole, kdy právě Nashville senzačně vyřadil Chicago Blackhawks, a to v poměru 4:0 na zápasy! To znamenalo další sérii, která proti sobě svedla Predátory a St.Louis s Vladimírem Sobotkou v sestavě. Zde nehrál Nashville o nic hůře než ve čtvrtfinále konference. Blues se podařilo ovládnout pouze jediný zápas, konkrétně ten druhý (3:2). I v semifinále své konference se mohli tedy Predátoři radovat a nyní je tedy na řadě finále, ve kterém už stihl Nashville jeden zápas vyhrát a po výsledku 3:2 se mohl ujmout vedení v sérii 1:0!

Nejlepším hráčem tohoto celku je zcela určitě Pekka Rinne, který odchytal všech jedenáct utkání, připsal si 301 zákroků, pustil 16 gólů a zaslouženě vede v statistice brankářů v letošním play-off NHL! Zda se Predátorům podaří ukořistit i druhý zápas na půdě soupeře, sledujte v noci v 1:30!
Anaheim Ducks

Kačeři zatím v letošním play-off NHL odehráli dvanáct utkání, z nichž jich hned osm vyhráli! Tři výhry urvali až po konci základní hrací doby, tedy v prodloužení. V prvním vyřazovacím kole si Kačeři poradili hladce s Calgary, které přejeli v poměru 4:0. Poté přišlo semifinále Západní konference, které na rozdíl od čtvrtfinále nabídlo velmi zajímavou podívanou! Zde se Kačeři potkali s Edmontonem v čele se skvěle hrajícím Connorem McDavidem. Tato série se protáhla až do sedmého zápasu, ve kterém rozhodl Andrew Cogliano (2:1) a poslal svůj tým právě do finále konference!

Hráčem, kterého si budou muset Predátoři hlídat, je bezesporu Kanaďan Ryan Getzlaf, ten stihl nasbírat v závěrečné části sezóny skvělých 15 bodů! Navíc okupuje s osmi přesnými zásahy druhé místo mezi střelci.
Dobrý den! Zdravím všechny fanoušky kanadsko-americké nejvyšší hokejové ligy! Společně budeme v noci z neděle na pondělí sledovat již druhé finále Západní konference. V něm se tento rok utkává Anaheim Ducks proti Predátorům z Nashvillu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud