NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Pittsburgh : Islanders - 14. dubna 2019   18:00

Pittsburgh
Pittsburgh
12:54' G. Wilson (M. Pettersson, J. Schultz)
1:4
(1:2, 0:0, 0:2)
Stav série: (0:3)
Islanders
Islanders
13:22' Eberle  (Pulock, Barzal) • 14:24' B. Nelson  (Kühnhackl) • 50:27' Komarov  (Beauvillier, Filppula) • 58:32' Lee  (Filppula, Pelech)
Pittsburgh
Dan O'Rourke, Tim Peel – Pierre Racicot, Trent Knorr
PPG Paints Arena, Pittsburgh
18 610 diváků
Islanders

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek nedělního večera!

59:45'
Johnsonovo nahození od modré čáry si cestu na Lehnera nenašlo.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:40'
Murray je samozřejmě zpět mezi třemi tyčemi.
58:32'
Islanders právě vstřelili branku!
Je hotovo! Opuštěnou bránu soupeře totiž trefil z vlastní třetiny ANDERS LEE. Asistence: Valtteri Filppula, Adam Pelech.
57:45'
Tučňákům se nedaří dostat do závěrečného tlaku.
57:18'
Lehner zastavil útočnou akci Crosbyho po pravé straně. Pens už příliš času nezbývá.
56:55'
Murray nyní zamířil na střídačku. Penguins to tedy zkusí v šesti.
56:06'
Gudbranson střílel dvakrát od modré čáry, ani jeden z jeho pokusů ale na Lehnera neprošel.
55:27'
Další dobrou příležitost hostů měl Eberle, jenž to zkoušel z levého kruhu pro vhazování. Murray vyrazil kotouč maskou do ochranné sítě.
55:05'
Diváci už pomalu začínají opouštět svá sedadla.
54:07'
Pět minut a 53 vteřin do konce třetí třetiny. Podaří se ještě Pittsburghu zdramatizovat tento duel?
54:07'
V PPG Paints Areně právě probíhá poslední reklamní přestávka.
54:07'
Filppula mohl přidat čtvrtý gól Isles, když střílel z mezikruží. Murray ale zasáhl na jedničku.
53:06'
Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazování po pravé ruce Lehnera.
53:06'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Patric Hörnqvist – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Adam Pelech – 2 min., hrubost).
52:57'
Pokus Hörnqvista od pravého mantinelu Lehnera nepřekvapil.
52:16'
Střely na bránu: 24 – 32
51:38'
Na vhazování po pravici Lehnera se staví Malkin a Cizikas.
51:38'
Domácím odpískána hra vysokou holí. Před námi je reklamní přestávka.
50:27'
Hokejisté New Yorku mají dvougólový náskok! Po dobré práci Filppuly skóroval z pravého kruhu LEO KOMAROV. Asistence: Anthony Beauvillier, Valtteri Filppula.
50:01'
Jsme v polovině třetí třetiny. Islanders stále vedou na ledě Penguins ve třetím zápase 2:1.
49:32'
Zpět do akce! Malkin a Barzal v souboji na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice hostů.
49:32'
Ofsajd ze strany Pittsburghu. Na řadě je reklamní přestávka.
49:20'
Clutterbuck mohl před bránou skórovat, Murray nyní předvedl velmi důležitý zákrok.
48:55'
Dlouho se už hraje bez přerušení.
48:20'
Bekhend Kühnhackla z pravé strany, Murray si svou levou tyč pohlídal a vyrazil.
47:30'
Pokus Petterssona od modré, z levé strany, Lehner zasahovat nemusel.
46:45'
Tučňáci jsou nyní lepším týmem. Na Lehnera se jim ale recept najít nedaří.
46:27'
Schultzovi střela od modré čáry, zprava, nesedla.
45:41'
Střely na bránu: 21 – 24
45:15'
Pettersson vystřelil zleva z dobré pozice, Lehner ale pozorný.
45:01'
Bailey z pravé strany minul tři tyče.
44:42'
Ostrované se neprosadili do útočného pásma – odpískán jim byl ofsajd.
44:20'
Kotouč v ochranné síti, za Lehnerem. Vhazovat by se následně mělo v neutrální zóně.
43:38'
Nahození Cizikase od levého mantinelu, Murray mohl zůstat naprosto v klidu.
43:26'
Hörnqvist se snažil před bránou něco vymyslet, Lehner ale bez problémů sebral puk do své lapačky.
42:13'
Barzalova střela ze středu útočného pásma postrádala na přesnosti.
41:29'
Z vhazování vyzkoušel Lehnera Bjugstad.
41:27'
Isles se provinili icingem. Vhazovat se tedy za malý moment bude před Lehnerem.
40:50'
Penguins se snaží ihned od úvodních okamžiků třetí třetiny o aktivitu.
40:01'
Hokejisté Pittsburghu a Islanders se vrátili na ledovou plochu PPG Paints Areny. Závěrečná, třetí část začne za malou chvíli!

39:58'
Ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.
39:40'
Rána Dumoulina zprava zablokována Kühnhacklem.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:35'
Jedna minuta a 25 vteřin do konce druhé třetiny. Na vhazování po Murrayho levici se staví Cullen a Cizikas.
38:35'
Taktéž útočná akce Isles neměla dlouhého trvání. Puk skončil v ochranné síti, za Murrayho zády. Je tu další z reklamních přestávek.
38:25'
Hörnqvist útočil po levé straně, daleko se ovšem nedostal.
37:40'
I ve druhé třetině můžeme sledovat velmi pěkný hokej.
37:21'
Aston-Reese střílel z levé strany, jeho pokus ale zablokoval Mayfield.
36:01'
Odehráno 36 minut. Islanders stále drží ve třetím zápase proti Penguins těsný náskok, 2:1.
35:36'
35:15'
Letang vystřelil zleva, Lehner zasáhl svou rukavicí.
34:20'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.
34:17'
Nebezpečná střela McCanna z pravé strany, Lehner předvedl skvělý postřeh.
34:01'
Střely na bránu: 12 – 22
33:36'
Hrát se nyní bude 44 vteřin ve čtyřech na obou stranách.
33:36'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Mathew Barzal – 2 min., podrážení).
33:13'
Domácí ve čtyřech.
32:58'
Pulock vypálil zprava bez přípravy a nastřelil přitom tyč.
32:20'
Konec oddechového času. Islanders mají k dispozici 53 vteřin přesilovou hru 5 na 3! Podaří se jim uspět?
32:20'
Oddechový čas pro hosty.
32:20'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jack Johnson – 2 min., držení hole).
32:14'
Zatím velmi slušná početní výhoda v podání Ostrovanů. Murray se má co ohánět.
31:13'
Vhazuje se po Murrayho levici, mezi hokejky Cullena a Nelsona.
31:13'
Před první přesilovkou Islanders ještě proběhne reklamní přestávka.
31:13'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Bryan Rust – 2 min., držení).
30:59'
Toewsova střela od modré, z pravé strany, Murray zasahovat nemusel.
30:17'
29:48'
Nahození Malkina od modré čáry, zleva, Lehner zůstal bez práce.
29:18'
Polovina z trestu Filppuly je pryč. Pens zatím měli jednu šanci. Obstaral ji konkrétně Guentzel.
28:17'
Crosby a Cizikas na vhazování po pravici Lehnera.
28:17'
Po reklamní přestávce budeme moci sledovat druhou početní převahu Penguins.
28:17'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Valtteri Filppula – 2 min., hákování).
28:07'
Tučňáci vyhodili na zakázané uvolnění.
27:58'
Střelecký pokus Leea z levé strany, Murray kotouč vyrazil svou vyrážečkou do rohu.
27:02'
Šance pro Kühnhackla před bránou, Murray podržel své mužstvo.
26:31'
Dumoulinova střela od modré, z pravé strany, Lehner touš bez problémů vyráží před sebe.
25:45'
Nepřesná rozehrávka Pelecha, hostům odpískán icing.
25:26'
Střely na bránu: 9 – 10
24:25'
Barzal z pravé strany otestoval Murrayho pozornost.
24:12'
Letangovo nahození ze střední třetiny, Lehner ponechává kotouč ve své lapačce.
23:45'
Nelson mohl zprava střílet z dobré pozice, puk mu ale v rozhodující chvíli přeskočil hůl.
22:41'
Další útok Isles skončil postavením mimo hru.
22:24'
Beauvillier měl obrovskou šanci dostat Islanders do dvougólového vedení, po pasu od Barzala však zleva minul prázdnou bránu.
21:20'
Lee zkoušel štěstí z pravého kruhu, Murray ovšem mohl zůstat v klidu.
20:35'
Kombinace Malkina a McCanna, Penguins se ale nakonec ke střele vůbec nedostali.
20:01'
Oba týmy jsou zpět na ledě PPG Paints Areny. Druhá část odstartuje za několik málo okamžiků.

19:57'
Situace 3 na 1 pro Pens! Guentzel zleva přihrál na Simona, ten se ale k zakončení vůbec nedostal.
19:09'
Hörnqvist to zkoušel znovu zprava, nyní už Lehner musel zasáhnout.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:59'
Schultz z pravé strany nevystřelil přesně.
18:51'
Hörnqvistovi střela z otočky zprava nevyšla.
17:50'
Islanders se postupně dostali do hry a nyní zejména oni diktují tempo.
17:34'
Dumoulin svou střelou od modré Lehnera neohrozil.
16:16'
Střela Martina z levé strany, Murray nachází touš ve své rukavici.
16:05'
Toewsovo nahození od modré čáry, zleva, zablokoval hned první bránící hráč – Hörnqvist.
15:30'
Pět minut a 30 vteřin do konce první třetiny. Malkin a Cizikas v souboji na vhazování po levé ruce Lehnera.
15:30'
Lehner má puk ve své moci, je tu v pořadí třetí reklamní přestávka.
14:24'
Hokejisté New Yorku otáčí skóre ve svůj prospěch! Situace 2 na 1, BROCK NELSON to vzal vše na sebe a z pravé strany zamířil přesně k levé tyči. 2:1 pro Islanders! Asistence: Tom Kühnhackl.
13:40'
Čároví odpískali Tučňákům ofsajd.
13:22'
Hokejisté New Yorku rychle srovnávají krok! Z úhlu, zleva, Murrayho překvapivě prostřelil, po pasu od Pulocka, JORDAN EBERLE. 1:1! Asistence: Ryan Pulock, Mathew Barzal.
13:06'
Střely na bránu: 5 – 7
12:54'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Konec třinácté minuty, Penguins otevírají skóre třetího zápasu! Nahození Petterssona od modré, z levé strany, před bránou tečoval za Lehnerova záda GARRETT WILSON. 1:0! Asistence: Marcus Pettersson, Justin Schultz.
12:35'
11:58'
Pokus Schultze zprava tečoval před bránou Simon, avšak mimo Lehnerovu svatyni.
11:36'
Začíná druhá minuta z trestu Pelecha, Pens jsou zatím bez střely na bránu.
10:35'
Polovina jedenácté minuty, Penguins si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
10:35'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Adam Pelech – 2 min., hákování).
10:27'
10:27'
Bekhend Hörnqvista z úhlu, zleva, Lehner byl u své pravé tyče připraven. Na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
09:55'
Těsně před polovinou první třetiny hrají Penguins s Islanders bez branek.
09:19'
Střelecký pokus Kühnhackla z pravé strany na Murrayho bránu neprošel.
08:43'
Kotouč se dotkl střídačky Penguins, vhazovat se podle signalizace rozhodčích bude poblíž Murrayho.
08:00'
Guentzel z mezikruží jen těsně minul levou tyč.
07:24'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Pens.
07:08'
Neúspěšná útočná snaha Ostrovanů – čároví jim odpískali postavení mimo hru.
06:30'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se po Murrayho pravé ruce, mezi hole Crosbyho a Nelsona.
06:30'
Střela Toewse z levého kruhu pro vhazování skončila v Murrayho lapačce, proběhne první reklamní přestávka.
06:15'
V úvodu máme možnost sledovat velmi pěkný hokej.
05:50'
Před bránou měl dobrou příležitost skórovat Wilson, Lehner byl ovšem připraven na správném místě.
05:11'
Střely na bránu: 1 – 3
04:55'
Mayfieldovo nahození od pravého mantinelu, Murray znovu vyrazil touš před sebe.
04:31'
První útok Isles obstaral po levé straně Eberle, Murray dával pozor.
03:40'
Tučňáci těží z podpory svých fanoušků a jsou zatím jednoznačně lepším týmem.
03:05'
V PPG Paints Areně od úvodního vhazování panuje skvělá atmosféra.
02:58'
New York vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se tedy vrátí zpět před Lehnera.
02:11'
Kessel z pravé strany mířil nepřesně.
01:41'
Toews se na modré čáře ke střele nedostal, hrají znovu hokejisté Pittsburghu.
01:04'
Crosby zprava přihrál před bránu na Guentzela, ten ale ve velké šanci neuspěl.
00:31'
Kotouč v ochranné síti, za Lehnerovými zády. Vhazovat by se následně mělo v neutrální zóně.
00:24'
Jako první se ke střele dostal na pravé straně McCann, Lehnera ovšem nezaměstnal.
00:01'
Na úvodní vhazování se do středového kruhu staví Malkin a Cizikas, jdeme na to!
Hymna je minulostí, třetí zápas mezi Penguins a Islanders co nevidět začne.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, v PPG Paints Areně zazní americká státní hymna.
Úvodní vhazování bude vhozeno v 18:20 SEČ.

→ Z:52 REC:2-0 PR:1.92 %ÚS:94.8

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), J. Johnson, J. Schultz, M. Pettersson, Gudbranson – Guentzel, Crosby (C), Simon – McCann, Malkin (A), Kessel – Rust, Bjugstad, Hörnqvist – Aston-Reese, Cullen, G. Wilson.

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee (C), Barzal, Eberle – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Kühnhackl – Beauvillier, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Tim Peel – Pierre Racicot, Trent Knorr.
Příjemnou neděli! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování play-off National Hockey League.

NEW YORK ISLANDERS

„Série zdaleka není u konce. Musíme se soustředit pouze na to, jak uspět i v dalším zápase," sdělil médiím hlavní trenér Barry Trotz.

PITTSBURGH PENGUINS

„Jestli oni zvládli vyhrát dva zápasy po sobě, tak my jsme toho také schopni. Věříme si," řekl novinářům obránce Kris Letang.
DRUHÝ ZÁPAS SÉRIE

SO 13. 04. 2019 – Nassau Coliseum:
New York Islanders vs Pittsburgh Penguins 3:1
(0:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 34. Beauvillier (Barzal, Eberle), 48. Eberle (Barzal, Boychuk), 52. Bailey (Lee, Toews) – 31. Gudbranson (Malkin).

(2:1, 0:1, 1:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Eberle (Lee, Pelech), 16. Nelson (Eberle, Toews), 53. Leddy (Filppula, Komarov), 65. Bailey (Barzal) – 6. Kessel (Simon, Dumoulin), 34. Malkin (Schultz, Kessel), 59. Schultz (Letang, Malkin).

New York Islanders vs Pittsburgh Penguins 2:0
Zde budete moci sledovat třetí zápas prvního kola play-off mezi týmy Pittsburgh Penguins a New York Islanders. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v PPG Paints Areně vhozeno už krátce po 18:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!