Jaromír Jágr (FLA) 0+1, +1, 2 střely, čas na ledě 20:08
TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Brandon Dubinsky (CBJ) 1+1
2. Alexander Wennberg (CBJ) 0+2
3. Seth Jones (CBJ) 1+0
Obrovská bitva je u konce! Ačkoliv Jackets prohrávali už 0:2, dokázali otočit skóre ve svůj prospěch a byl to hostující útočník Logan Shaw, který pět minut před koncem zajistil hostům remízu po základní hrací době. Atkinsonova trefa v prodloužení poté nebyla uznána, a tak o vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž se jako jediný prosadil Brandon Dubinsky!
V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
Autorem vítězné branky je BRANDON DUBINSKY.
Vincent Trocheck ani nevystřelil a je rozhodnuto! Joonas Korpisalo skáče radostí, Jackets vítězí!
Brandonu Dubinskymu sjel kotouč z hokejky, což dokonale zmrazilo Luonga, ale domácí centr se k puku ještě dostal a floridského gólmana překonal!
Dvě střely Floridy = dvě tyče! Stejně jako Barkov teď nepochodil ani Nick Bjugstad.
Na první gól v nájezdech stále čekáme, Alexander Wennberg mezírku mezi Luongovými betony netrefil.
To Aleksander Barkov zakončil bekhendem jednoruč a orazítkoval levou tyč!
Jako první se rozjel Cam Atkinson, který se pokusil vymíchat Luonga, to se mu ale nepodařilo!
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení vítěze nepřineslo, dnešní duel se tak natáhne na více než tři hodiny a rozhodnou ho až samostatné nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:38
Nick Bjugstad využil laxnosti rozehrávajících beků Jackets a vybojoval si skvělou příležitost, ležícího Korpisala ale překonat nedokázal!
64:01
Už se rozběhla poslední minuta prodloužení. Jaromír Jágr zničehonic pronikl do útočného pásma, ale vystřelit se mu už nepodařilo.
63:14
Cam Atkinson unikl po levém křídle a nabruslil si do mezikruží, odkud vypálil, ale Roberto Luongo bravurně máchl lapačkou a udržel hosty ve hře!
62:31
Brandon Dubinsky si teď dělal se zadáky Cats, co se mu zachtělo, ale stále byl při tom zády k brance, a vypálit se mu tak nepodařilo.
61:36
Před Luongem teď vznikl neuvěřitelný závar, ale nikdo v modrém nedokázal dostrkat kotouč do sítě!
61:27
Seth Jones nesobecky nabil úplně volnému Wennbergovi, který ale ranou z vrcholu pravého kruhu nechal vyniknout připraveného Luonga!
61:05
Slovo si vzal Kyle Rehman a oznámil, že Atkinson skutečně hrál vysokou holí! Stav tak zůstává nerozhodný.
61:05
Zdá se však, že sudí budou telefonovat. Tak jak to nakonec dopadne? Byla to vysoká hůl, nebo ne?
61:05
Cam Atkinson nyní baseballovým způsobem doklepl kotouč za bezmocného hostujícího gólmana a zvedl ruce nad hlavu, sudí ale pro vysokou hůl rozpažili!
60:37
Modrokabátníci stále dohrávají přesilovou hru po zdržování hry Kulikova. Nyní vypálil od modré Seth Jones, na Luonga si ale nepřišel!
60:01
Ani z ní ale rozhodující gól nepadl, za pár minut se tak rozhodne o držiteli bonusového druhého bodu v pětiminutovém prodloužení, případně v samostatných nájezdech!
60:00
59:41
Hosté zvládli důležité buly v obranném pásmu a dostali kotouč až ke Korpisalovi, Jackets teď zakládají poslední akci v základní hrací době!
59:29
Jackets ale dostali dar z nebes v podobě další přesilové hry. Dmitrij Kulikov (FLA) vyhodil kotouč na tribunu a ačkoliv se hostující lavička hodně zlobí, trest už Gerrard Gallant, Derek MacKenzie a spol. neodvolají.
59:19
Už se rozběhla poslední minuta základní hrací doby a vše nasvědčuje tomu, že půjdeme do prodloužení, jelikož ani jeden tým už se nikam nežene.
58:25
Reilly Smith nabil na modrou čáru Gudbransonovi, pořízek v sestavě Cats ale neměl seřízená mířidla a Korpisalo nemusel zasahovat.
57:34
Tribuny v Nationwide Areně bouří, Jackets se totiž znovu usadili v útočném pásmu a díky Jennerovi hosty vůbec nepouští k puku.
56:49
Alexander Wennberg v rohu kluziště statečně zabojoval proti přesile hráčů v červenobílém a poté přesným pasem vyzval ke skórování Saada, po jehož pokusu to ale arénou jen zahučelo!
55:56
Už se hraje dlouho bez přerušení. Jackets se nyní díky Jonesovi usadili v útočném pásmu, do konce zbývají už jen nějaké čtyři minuty.
55:04
Boone Jenner obkroužil floridskou svatyni a pokusil se zaskočit Luonga střelou z otočky, brankář Panterů se ale nenechal nachytat v nedbalkách.
54:18
Florida právě vstřelila branku!
V samém závěru přesilovky to už Panterům vyšlo, svěřencům Gerrarda Gallanta to v početní výhodě napošesté vyšlo! Bjugstadovu štiplavou ránu Korpisalo vyrazil přímo na hůl LOGANA SHAWA, který bez problémů překonal strážce domácí svatyně! Asistence: Nick Bjugstad, Dmitrij Kulikov.
53:16
Jackets se i tentokrát skvěle brání a nepouští svého soka do šancí, domácím se nyní podařilo osvobodit se.
52:33
Cats si zahrají svou šestou přesilovku, Scott Hartnell (CBJ) totiž vyhodil kotouč na tribunu a půjde pykat za zdržování hry.
51:45
Do konce zápasu již zbývá jen něco přes osm minut a Jackets stále drží těsné vedení, jak nakonec toto drama dopadne?
50:50
Luongovu pozornost teď prověřil Cam Atkinson, strážce hostující svatyně ale bez problémů zasáhl.
49:45
Korpisalo pro jistotu udržel nahození ze středního pásma ve své výstroji, v útočném pásmu Floridských se ale bude vhazovat až po komerční pauze.
49:14
Sledujeme hlušší pasáž hry, ani jednomu týmu se nedaří kloudně rozehrát a kotouč se bez žádného efektu stěhuje ze strany na stranu.
48:25
S něčím takovým už Panteři asi nepočítali, zničehonic ale budou muset dohánět jednogólové manko! V závěru se tak máme na co těšit.
47:21
Columbus právě vstřelil branku!
Obrat je na světě, Jackets utekli hrobníkovi z lopaty a ze stavu 0:2 otočili na 3:2! Po nahození BRANDONA SAADA vznikl před Luongem závar, v němž se nejlépe zorientoval právě Saad a pohotovou dorážkou vsítil svůj čtyřiadvacátý gól v sezóně! Asistence: Scott Hartnell, Alexander Wennberg.
47:05
Hosté dvakrát v krátkém časovém sledu vyhodili puk na zakázané uvolnění, následovat tak bude další buly před Luongem.
46:12
Mladý domácí bek Paliotta je zpět na ledě, svěřenci Johna Tortorelly toto oslabení ubránili naprosto suverénně.
45:59
Jaromír Jágr nabil Vincentu Trocheckovi, jehož projektil z první dokázal Seth Jones přizvednout do ochranné sítě. Následovat bude další buly před Joonasem Korpisalem.
45:33
Matt Calvert u hrazení ukradl kotouč Jágrovi a vydal se do rychlého protiútoku, vystřelit se mu však nepodařilo.
44:52
Modrokabátníci dokázali vyhodit puk přes všechny čáry až k Luongovi, ve třetí třetině jsou zatím domácí jednoznačně lepším týmem.
44:12
Dnes už podruhé usedne na trestnou lavici Michael Paliotta (CBJ), tentokrát za nedovolené bránění.
43:54
Trocheckův bekhendový pokus z ostrého úhlu se neujal, ale Alex Petrovic ještě udržel hosty v útočném pásmu.
43:07
Máme vyrovnáno! Jackets využívají přesilovku a začínáme opět od nuly! SETH JONES si vyměnil kotouč s Brandonem Dubinskym a z vrcholu kruhů propálil vše, co mu stálo v cestě. Bývalý nashvillský Predátor tak vsítil svůj první gól za Columbus. Asistence: Brandon Dubinsky, Nick Foligno.
42:26
Zdá se, že s trejdy není konec! Vedení Jackets bude po zápase řešit výměnu Scotta Hartnella, o nějž se údajně zajímá Nashville.
42:01
Cats se dokázali osvobodit, Seth Jones upaluje pro kotouč zpět do vlastní obranné třetiny.
41:09
Vincent Trocheck (FLA) v rohu kluziště podrazil Fjodora Ťutina, Jackets si tak zahrají další přesilovku.
40:18
Před Luongem vznikl obrovský závar, ale Saadův pokus z bezprostřední blízkosti se štěstím vyrazil a dorážky Jonese ani Murrayho se neujaly!
40:01
Druhá perioda je minulostí. Hosté se hned na jejím začátku radovali z druhého gólu, branka Trochecka ale nebyla uznána. Vincent Trocheck se však o pár minut později dočkal, když i za přispění clonícího Jaromíra Jágra zvýšil na 2:0 pro Cats. Jackets ale prakticky okamžitě přispěchali s odpovědí, o kterou se postaral Hartnell. Jak nakonec dramatický duel dopadne? To začneme odkrývat ve 23:07!
40:00
39:18
Domácím to v přesilovce zatím příliš nelepí, Ekbladovu střelu teď musel blokovat vracející se Brandon Saad.
38:46
Trocheck s MacKenziem se opět vydali do protiútoku (a tentokrát se vyhnuli ofsajdu), nicméně se střelou prvního jmenovaného si Korpisalo bez problémů poradil.
38:21
No a nakonec je z toho přesilovka pro Columbus. Dmitrij Kulikov (FLA) byl po nějaké době přeci jen potrestán za držení Bourquea.
38:03
Unikající René Bourque si neporadil s Dmitrijem Kulikovem, čtvrtá lajna se přesto dokázala usadit v útočném pásmu.
37:05
Na modré čáře se parádně uvolnil Seth Jones a poté vypálil. Střelu exnashvillského zadáka dokázal tečovat Alexander Wennberg a od jeho hokejky se touš odrazil do tyče!
36:09
Scott Hartnell se (znovu) vrátil z trestné lavice a okamžitě poté pomohl vybojovat buly v útočném pásmu. K němu ale dojde až po komerční přestávce.
35:38
Bjugstadova střílená přihrávka se neujala a Karlsson poté osvobodil Jackets, Hartnellův trest už je téměř u konce.
35:08
Další Ekbladův pokus přizvedl David Savard do ochranné sítě, vhazovat se tak bude po levé ruce Joonase Korpisala.
34:24
Aaron Ekblad vypálil z vrcholu levého kruhu, ale zlomil při tom hůl, která se rozlomila na kousky a vyletěla až pod strop arény. Aréna překvapeně zahučela.
34:00
No ale pozor, to platilo pouhých sedmnáct sekund! Za vražení na hrazení se vrátí na lavici hříšníků Scott Hartnell (CBJ).
33:43
Thornton už je na ledě, stejně tak i Scott Hartnell. Oba týmy hrají v plném počtu!
33:25
Aleksander Barkov nabil na modrou čáru Kulikovovi, ten ale promáchl. Shawn Thornton už se chystá k návratu na led.
32:36
Při hře ve čtyřech proti čtyřem se ani jednomu týmu nedaří kloudně rozehrát, sledujeme hlušší pasáž hry.
31:43
Početní výhoda Modrokabátníků je u konce, za hloupé sekání se nechal vyloučit Scott Hartnell (CBJ).
31:30
Jackets si zahrají první přesilovku. Shawn Thornton (FLA) to přehnal s agresivitou po přerušení hry a půjde pykat na dvě minuty za hrubost.
31:30
Cam Atkinson nic nevymýšlel a z vrcholu pravého kruhu vypálil, Roberto Luongo zasáhl lapačkou a přerušil hru.
31:21
Hra je opět přerušena a před námi je další komerční přestávka.
31:04
Dvougólové vedení hostům dlouho nevydrželo, máme sníženo! Wennberg našel na levém kruhu nikým nehlídaného SCOTTA HARTNELLA, který tak dlouho vyčkával, až sebou Luongo mrskl na zem a zkušený forvard Jackets měl poté úlohu snadnou! Asistence: Alexander Wennberg.
30:28
Tentokrát už to VINCENTU TROCHECKOVI vyšlo! Hostující útočník převzal přihrávku od Petrovice a z pravého kruhu vypálil. Korpisalo přes clonícího Jágra a Wilsona vůbec nic neviděl, kotouč tak skončil až v síti! Asistence: Alex Petrovic, Garrett Wilson.
30:16
Scott Hartnell už je na ledě, domácí ubránili i své druhé oslabení.
29:54
Ve vlastním oslabení ujel Brandon Saad do samostatného úniku, tváří v tvář Luongovi ale těsně přestřelil břevno jeho svatyně!
28:57
Domácí se osvobozují, svěřenci Gerrarda Gallanta budou muset zakládat další přesilovkovou akci z hloubi vlastního pásma.
28:16
No a Dalton Prout (CBJ) navíc vyfasoval dvě minuty za hrubost. Tento menší trest odpyká Scott Hartnell, Panthers si zahrají přesilovou hru.
28:12
Za Luongovou svatyní se poté strhla velká strkanice a do bitky se dostali Erik Gudbranson (FLA) a Dalton Prout (CBJ). Oba vyfasovali pětiminutové tresty za bitku.
28:12
28:08
Ryan Murray si všiml na levém kruhu volného Boonea Jennera a předložil mu přesný pas. Domácí útočník s osmatřicítkou na zádech okamžitě poté vypálil, ale mezírku mezi Luongovými betony netrefil.
27:36
Tentokrát však Jackets rozehráli nepřesně a kotouč doletěl až na icing, následovat tak bude buly před finským fantomem Korpisalem.
27:02
Tak to byla obrovská šance domácích! Brandon Dubinsky vyslal do brejku Cama Atkinsona, který ale tváří v tvář Luongovi neuspěl!
26:07
Důrazný Nick Bjugstad se vydal do soupeřova brankoviště a málem se mu podařilo došťourat kotouč do sítě, ležící Korpisalo ale řekl ne!
25:32
Svou první střelu v kariéře teď vyslal od modré čáry Michael Paliotta, Roberto Luongo ale bez problémů zasáhl.
25:15
Po neuznané Trocheckově trefě se hra vyrovnala, Jackets jsou rázem svému soupeři rovnocenným soupeřem. Teď ale vyhodili puk na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před Korpisalem.
24:31
Atkinson bekhendem vrátil kotouč do prostoru před Luongem, který vyrazil kotouč přímo na hůl Dubinskyho, jemuž ale dorážka nevyšla podle představ.
23:42
Hra je přerušena, plexisklo za Korpisalovou svatyní totiž vypadlo, a na řadě je tak i komerční přestávka.
23:20
Jágrova lajna si znovu vytvořila obrovský tlak! Legendární osmašedesátka v mezikruží promáchla, pak ale nahodila kotouč do předbrankového prostoru, kde se nejrychleji zorientoval Jussi Jokinen, který ale na Korpisala nevyzrál!
22:21
Zničehonic se před Luongem zjevil René Bourque, strážce floridské svatyně ale jeho ránu vyrazil a Greg McKegg poté odpálil touš do bezpečí!
21:33
Vincent Trocheck ujel s Derekem MacKenziem do rychlého protiútoku a přesnou ranou překonal Korpisala. John Tortorella si ale poté vybral trenérskou výzvu a branka nakonec nebyla pro ofsajd MacKenzieho uznána!
21:03
Příznivci Jackets sarkasticky aplaudují svému týmu, Roberto Luongo totiž musel teprve podruhé v zápase zasahovat. Střela Savarda od modré mu ale nenadělala sebemenší problém.
20:29
Aleksander Barkov famózním pasem mezi nohama jednoho z columbuských zadáků našel volného Jussiho Jokinena, který ale tváří v tvář Korpisalovi minul!
20:06
Domácí ihned po buly vyhodili puk na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před Joonasem Korpisalem.
20:01
Úvodní dvacetiminutovka je minulostí. Svěřenci Gerrarda Gallanta v ní podali naprosto dominantní výkon a zcela zaslouženě vedou. Domácí hráči mohou líbat výstroj Joonasi Korpisalovi, jenž předvedl několik skvělých zákroků a pustil za svá záda jen bruslí Barkova tečované Jágrovo nahození. Změní se obraz hry ve druhé třetině? To se dozvíme ve 22:02!
20:00
19:47
Asi jsem to zakřikl. Ještě k jedné střele se dostal Ryan Murray, který si ale na Luonga nepřišel!
19:23
V probíhající poslední minutě první třetiny už se ani jeden tým nikam nežene, vše spěje k první siréně.
18:31
Kyle Rau vyšťoural puk do středního pásma, hosté se v poslední zhruba minutě zatáhli do hluboké defenzívy.
17:42
Velezkušený René Bourque z ostrého úhlu nahodil kotouč na Luonga, který pro jistotu přerušil hru, následovat tak bude poměrně raritní vhazování v útočném pásmu Jackets.
17:05
Napadající Jussi Jokinen zastavil průnik Wennberga už na červené čáře, svěřenci Johna Tortorelly mají obrovské problémy už s přechodem přes útočné pásmo.
16:11
Čtvrtá lajna Cats se usadila před Korpisalem a ke střele ze závaru před Korpisalem se dostal Garrett Wilson, strážce columbuské svatyně však předvedl další povedený zákrok!
15:19
Panteři jsou v první třetině naprosto dominantní a dělají si s domácím celkem, co se jim zachce. Obrovský tlak v útočném pásmu si teď vytvořila jejich druhá lajna.
14:56
Jaromír Jágr nabil Barkovovi, který ale z pravého kruhu přestřelil.
14:10
Greg McKegg obdržel parádní přihrávku od Wilsona, zavřel oči a vypálil, Savard ale jeho projektil přizvedl do ochranné sítě. Před námi je další komerční brejk!
13:18
Korpisalovu pozornost teď prověřili i Kyle Rau a Logan Shaw, strážce domácí svatyně v obou případech zakončil a po pokusu druhého jmenovaného navíc přerušil hru.
12:48
Vincent Trocheck si z Jonese udělal dobrý den a dostal se až před Korpisala, na nějž si ale nepřišel!
11:59
Cats se ujímají do vedení a znovu se o to zasloužila jejich elitní lajna! Trojice floridských útočníků se vydala do rychlého protiútoku a Jokinen našel na pravém kruhu úplně volného Jágra, jehož přihrávku do předbrankového prostoru bruslí protečoval do sítě ALEKSANDER BARKOV! Asistence: Jaromír Jágr, Jussi Jokinen.
11:33
Aleksander Barkov se pokusil naservírovat kotouč do předbrankovému prostoru si najíždějícímu Jágrovi, to se mu ale nepodařilo a domácí se osvobodili.
11:06
Skvěle chytající Joonas Korpisalo ukryl Kulikovovu ránu ve své náruči a přerušil hru, před námi je další komerční přestávka.
10:16
Jackets nevyšlo střídání a Rau vyslal do brejku Nicka Bjugstada, který vsadil vše na razanci, ale Joonas Korpisalo jeho dělovou ránu vyrazil!
09:49
David Savard nic nevymýšlel a zkusil to z ostrého úhlu, Luongo si však s jeho nahozením od mantinelu bez problémů poradil.
09:02
Gudbransonův projektil nešťastně tečoval Alexander Wennberg, nicméně Korpisalo na změnu směru dokázal včas zareagovat a udržel bezbrankový stav.
08:25
Forčekující Trocheck donutil pomalého Fjodora Ťutina k chybě, Cats se poté znovu usadili v útočném pásmu. Před Korpisalem se usadil clonící Kyle Rau.
07:46
Dalekonosný pas adresovaný rozjetému Jágrovi dokázal Ryan Murray šikovně vypíchnout, Panteři však nadále zůstávají u puku.
07:13
Hra je nyní přerušena a před námi je první komerční přestávka.
06:39
Zničehonic se před Korpisalem zjevil Aleksander Barkov, finský šikula ale na svého krajana nevyzrál!
05:41
Gudbransonovo nahození od modré bylo zblokováno, svěřenci Gerrarda Gallanta však zůstávají usazeni v útočném pásmu.
04:47
Paliotta už je na ledě, Jackets první oslabení ustáli bez ztráty kytičky.
04:16
Gregory Campbell vystihl nepovedenou Jágrovu přihrávku a vyhodil kotouč přes všechny čáry až k Luongovi.
03:35
Trocheckovo nahození dokázal tečovat Jaromír Jágr, Korpisalo však i tentokrát zasáhl a přerušil hru.
03:17
Nick Bjugstad si vyměnil kotouč s Barkovem a poté ze skvělé pozice vypálil, ale Korpisalo projektil hostujícího centra se štěstím vyrazil!
02:47
Michael Paliotta (CBJ), jenž hraje své první utkání v NHL, hned ve svém druhém střídání fauloval a půjde pykat na dvě minuty za krosček.
02:34
Logan Shaw drží kotouč ve vlastním pásmu a Panteři střídají, výhoda se začíná pořádně protahovat.
01:52
Hosté se usadili v útočném pásmu a mají k dispozici výhodu, Roberto Luongo už upaluje na střídačku!
01:23
Vincent Trocheck prchl po levém křídle a poté poslal kotouč do prostoru před Korpisalem, kde se nejrychleji zorientoval Petrovic, jenž si ale na strážce domácí svatyně nepřišel!
01:02
Ihned po buly vypálil od modré čáry David Savard, Luongo si však s jeho tvrdým projektilem zkušeně poradil a přerušil hru.
00:54
Rozehrávka Panterů skončila na zakázaném uvolnění, vhazovat se tak bude před Robertem Luongem.
00:26
Domácí vstoupili do zápasu pěkně zhurta. Ryan Murray našel povedenou zadovkou Jennera, jehož bekhend však proletěl vysoko nad.
00:01
Ze zámoří právě přiletěla horká novinka: Florida získala výměnou za volby ve druhém a čtvrtém kole draftu Jiřího Hudlera z Calgary!

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (McElhinney) – Murray, Jones, Paliotta, Savard, Ťutin, Prout – Jenner, Dubinsky, Atkinson – Hartnell, Wennberg, Saad – Calvert, Karlsson, Foligno – Bourque, Campbell, Rychel.

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Kulikov, Ekblad, Campbell, Gudbranson, Kampfer, Petrovic – Jokinen, Barkov, Jágr – Shaw, Bjugstad, Rau – Trocheck, MacKenzie, Smith – Wilson, McKegg, Thornton.

Rozhodčí: Pollock, Rehman – Alphonso, Kovachik.

Jaromír Jágr (FLA) 57 zápasů, 44 bodů (20+24)
VZÁJEMNÉ ZÁPASY:

Ve vzájemných měřeních sil jsou zatím Panteři suverénní. Dnešní soupeři na sebe už dvakrát narazili v prosinci minulého roku, Cats nejprve výhrou 2:1 vyloupili Nationwide Arenu a poté před vlastními fanoušky porazili oblíbeného soupeře "jen" 3:2, ačkoliv měli spoustu dalších šancí.
FLORIDA PANTHERS

Panteři stále překvapivě okupují druhé místo ve Východní konferenci a neohroženě kráčí do play-off. Ani dnes ale do zápasu nevyrukují s kompletní první formací, nedávno se Jaromír Jágr musel obejít bez Alexandra Barkova, nyní s týmem ani neodletěl zraněný Jonathan Huberdeau. Kanadské levé křídlo chybělo už v minulém duelu proti Arizoně, které Panteři ovládli v poměru 3:2. "Je příjemné zakončit sérii domácích zápasů výhrou," liboval si trenér Gerrard Gallant.
COLUMBUS BLUE JACKETS

Modrokabátníci už nejsou fackovacím panákem soutěže, stejně jako loni se v jejím závěru zvedli a z posledních osmnácti zápasů dokázali hned čtrnáctkrát bodovat. Play-off je však Tortorellově partě stále na hony vzdáleno a spekuluje se, že se Jackets pokusí vyměnit některé své štědře placené hráče v čele s Fjodorem Ťutinem a Scottem Hartnellem. Opora zadních řad Modrokabátníků Jack Johnson se v minulém utkání proti New Jersey (které skončilo 6:1 ve prospěch Jackets) zranila a dnes bude svému týmu chybět.
Hezký večer všem fanynkám a fanouškům toho nejlepšího hokeje na naší planetě! Srdečně vás vítám u sledování podrobného přenosu z duelu kanadskoamerické NHL, v němž zlepšující se Columbus Blue Jackets doma přivítá Floridu Panthers s Jaromírem Jágrem v sestavě. Tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.