NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Montreal - 21. října 2017   04:00

Anaheim
Anaheim
01:46' Rasmussen (Jaycob Megna, Bieksa) • 03:46' D. Grant (Beauchemin, Montour) • 13:41' Vermette (Wagner) • 45:58' Montour (Bieksa, Silfverberg) • 47:12' D. Grant (O. Kaše, N. Ritchie) • 47:35' Wagner (Perry, Vermette)
6:2
(3:0, 0:2, 3:0)
Montreal
Montreal
22:47' Byron  (Alzner, Jo. Benn) • 37:34' Gallagher  (Mete, Petry)
Anaheim
Dwyer, Charron – Murchison, Gibbs
Honda Center, Anaheim
17 174 diváků
Montreal

Domácí brankář John Gibson stanovil nový rekord v historii klubu. Žádný jiný brankář nechytil během jedné třetiny více střel než dnes Gibson. Ve druhé třetině na něho šlo 31 střel a kryl jich hned 28.
3. Kevin Bieksa (ANA) 0+2
Domácí celek vstoupil do zápasu výborně, ve 4. minutě již vedl o dva góly. Později přidal třetí. Ve druhé třetině dominovali hosté, kteří snížili na rozdíl jediné branky. Ve třetí dvacetiminutovce dominovali znovu domácí, kteří během minuty a půl vstřelili tři góly. Zápas plný střel vyhrál domácí celek 6:2, diváci viděli celkem 96 střel na bránu!
59:44'
Jaycob Megna dobře vypálil, jeho pokus kryje hostující brankář.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry.
58:41'
Montreal nemůže vyhodit kotouč přes všechny čáry, domácí hrají velmi dobře.
58:23'
Francois Beauchemin vypálil z dobré pozice, ale branku trefit nedokázal. Kotouč končí mimo.
58:04'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Plekanec – 2 min., sekání).
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:47'
Chris Wagner se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve střední třetině.
57:26'
57:09'
Max Pacioretty zakončoval rychlou akci svého týmu, brankář John Gibson kryje další střelecký pokus.
56:44'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí Chris Wagner se dostal do postavení mimo hru.
56:20'
Montreal se pokouší s výsledkem něco udělat, ale i on už ví, že nemá čas.
56:03'
Anaheim nahodil kotouč do útočného pásma, následně se ale dostal do ochranné sítě, vhazovat se tak bude ve střední třetině.
55:40'
Přesilovou hru mají domácí hokejisté, ti v poklidném tempu dohrávají zápas.
55:26'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Victor Mete – 2 min., vysoká hůl).
55:09'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku, dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.
54:33'
Artturi Lehkonen ani Victor Mete a Alex Galchenyuk nedokázali překonat domácího brankáře. Rozdíl mezi oběma týmy je ve výkonu brankáře. John Gibson je spolehlivý.
54:16'
Domácí hokejisté se vrací k aktivní hře. Do zajímavé střelecké pozice se propracoval Josh Manson, ale trefil jen brankáře.
53:14'
Rickard Rakell se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus kryje hostující brankář.
52:45'
Nyní sledujeme zkrácenou přesilovku domácího celku.
52:29'
Další práce pro brankáře Johna Gibsona. Komerční přestávka po jeho zákroku.
51:49'
Tomáš Plekanec se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje gólman Ducks.
51:30'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, hostující celek je frustrovaný. Střelecky je aktivnější, jenže dal jen dva góly.
51:14'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Pacioretty – 2 min., podražení).
50:56'
Domácí celek hraje aktivní i při vlastním oslabení, hosté to rozhodně nemají snadné. Anaheim hraje výborně.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vede o čtyři góly.
49:50'
Přesilovou hru, která trvá čtyři minuty hrají hosté. Domácí Jakob Silfverberg se při vlastním oslabení dostal do výborné střelecké pozice, ale senzačně kotouč zastavil Carey Price.
48:40'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
48:40'
Hra je přerušena, na ledě se strhla bitka. Komerční přestávka, po které se bude vylučovat.
47:35'
Anaheim právě vstřelil branku!
Vstup do třetí třetiny se domácím povedl na výbornou. Nyní dávají třetí gól během 97 sekund! Corey Perry zkušeně akci rozehrál a poslal kotouč před branku, tam byl volný CHRIS WAGNER. Jeho střelecký pokus si do vlastní brány ztečoval Shea Weber. Asistence: Corey Perry a Antoine Vermette.
47:12'
Tak to byla nádherná přihrávka, kterou Ondřej Kaše našel zcela volného DEREKA GRANTA, která dává svou druhou branku v zápase. Parádní akce. Asistence: Ondřej Kaše a Nick Ritchie.
47:03'
Nick Ritchie minul branku z dobré pozice.
45:58'
Domácí celek se zničeho nic prosazuje a navyšuje své vedení. Kevin Bieksa při střele od modré zlomil hůl, ale i tak posunul kotouč do míst, kde byl BRANDON MONTOUR. Jeho tvrdá rána bez přípravy zapadla přesně do brány! Asistence: Kevin Bieksa a Jakob Silfverberg.
45:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nedominuje.
44:23'
Domácí celek se po dlouhé době dostal do šance. Ondřej Kaše vypálil z pravého kruhu, jeho pokus ovšem zastavil brankář Carey Price.
43:56'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Anaheimu. Domácí celek mnoho šancí ve třetí třetině zatím neměl.
43:41'
Artturi Lehkonen obkroužil branku, ale nedokázal kotouč přesněji poslat do odkryté části branky.
43:00'
Hostující celek má více ze hry, pokouší se o vyrovnání, ale domácí obrana je zatím pozorná.
42:23'
Stejný hráč se znovu pokoušel ohrozit domácí branku, ale John Gibson zasahovat nemusel.
42:08'
Shea Weber se prezentoval střelou zápěstím od modré čáry, jeho pokus ale nebyl přesný.
41:34'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji probojovat do útočného pásma.
41:11'
Victor Mete vypálila jeho pokus z mezikruží zablokoval obránce Kevin Bieksa.
40:42'
Nick Ritchie to zkoušel střelou zápěstím, ale k výraznějšímu ohrožení branky se nedostal.
40:28'
Jako první se do útočného pásma pokoušel dostat hostující celek, nyní je akce zastavena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01'
Domácí hokejisté byli ve druhé třetině výrazně horší. Naopak hosté dominovali, byly aktivnější, vstřelili dva góly, a tak zdramatizovali zápas. Anaheim vede už jen o jeden gól.
40:00'
39:49'
Na druhé straně musel být pozorný John Gibson. Střelecký pokus na něj totiž vyslal Andrew Shaw.
39:28'
Znovu musel zasahovat hostující brankář, následně opět vypálil domácí celek. Jaycob Megna to vzal na sebe, od modré čáry ale neuspěl.
39:14'
Buly před brankou Montrealu, protože výborně vypálil Andrew Cogliano. Domácí se pokouší v poklidu dohrát třetinu.
39:10'
Jonathan Drouin nedokázal přesněji zakončit, následně kotouč končí mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:46'
Gólman Montrealu kryje kotouč po střele Jakoba Silfverberga. Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
37:34'
Montreal právě vstřelil branku!
Gól v přesilovce a je sníženo na rozdíl jediné branky. Výborně to před bránou udělal BRENDAN GALLAGHER. Střelu od modré čáry domácí brankář jen vyrazil před sebe a rychle odražený kotouč posol do sítě. Asistence: Victor Mete a Jeff Petry.
36:44'
Jonathan Drouin musí od své branky zakládat další akci.
36:25'
Hostující celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu, domácí hráči vyhazují přes všechny čáry.
36:02'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Francois Beauchemin – 2 min., hákování).
36:00'
Čtyři minuty před koncem druhé třetin se do zakončení dostal hostující Brendan Gallagher. Gólman Ducks pozorný.
35:25'
Další práce pro hostujícího brankáře, po dlouhé době musel Carey Price zasahovat. Tentokrát dobře vypálil Josh Manson.
35:01'
Kotouč se dostal do ochranné sítě, následuje komerční přestávka.
34:33'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
34:03'
Kevin Bieksa dostává hru do středního pásma, Anaheim se dokázal osvobodit z velkého tlaku, pod kterým byl.
33:32'
V této třetině domácí celek vypálil jen třikrát na bránu, hosté pro změnu hned dvaadvacetkrát.
32:57'
23:29, Montreal je střelecky výrazně aktivnější.
32:48'
32:32'
Shea Weber jako obránce vypálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil domácí brankář. Následně neuspěl ani Artturi Lehkonen a Jonathan Drouin.
32:02'
Montreal přišel o útočné pásmo, domácí celek dobře dostal hru dál od své brány.
31:45'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Domácí hokejisté se zatím v oslabení dobře brání.
31:07'
Dnes aktivně hrající Max Pacioretty si vypracoval další zajímavou pozici. Tvrdou ránou to zkoušel z mezikruží, jeho rána se neujala.
30:57'
John Gibson kryje ránu, kterou vyslal Andrew Shaw.
30:48'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., sekání).
30:20'
Francois Beauchemin zachytil kotouč v útočném pásmu, pokoušel se oslovit spoluhráče. Jared Boll dobře vypálil, hra je přerušena. Komerční přestávka.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí hokejisté sice inkasovali gól, ale stále vedou o dva.
29:40'
Domácí brankář se nyní dokázal dobře přesunout, a tak stihl zastavit střelecký pokus Charlese Hudona.
28:23'
Český Tomáš Plekanec se probojoval do zakončení, jeho tvrdou ránu se štěstím dokázal brankář vyrazit. Více ze hry mají hosté.
28:00'
Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, Anaheim vede stále o dva góly.
27:36'
Hostující celek má nyní více ze hry. Jeff Petry minul branku, a pak neuspěl ani Joe Morrow.
27:22'
Artturi Lehkonen zakončil z kruhu, jeho pokus příklepem kryje brankář Ducks. Komerční přestávka.
27:00'
Sedm minut hry ze druhé třetiny je pryč, Montreal dokázal snížit na rozdíl dvou branek.
26:21'
Znovu vypálil Max Pacioretty, tentokrát už musel domácí brankář zasahovat.
26:16'
Max Pacioretty zakončoval bleskovou akci svého týmu, jeho pokus byl zablokovaný. Dobrou defenzivní práci odvedl Francois Beauchemin.
25:55'
Domácí celek se nemůže nyní stabilněji probojovat do útočného pásma.
25:35'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.
25:07'
Hra je přerušena, po střele Webera kryje kotouč brankář John Gibson.
24:52'
Max Pacioretty z kruhu vypálil, jeho pokus zablokoval Jaycob Megna.
24:38'
Montreal hraje přesilovku velmi dobře, domácí hokejisté se tak tak brání.
24:14'
John Gibson nyní podržel své spoluhráče. Po předchozím zákroku si rychle vzal hokejku, dokázal se dostat do správného postavení a kotouč našel v lapačce.
23:51'
Phillip Danault dobře vypálil, jeho pokus postrádal ovšem přesnost.
23:13'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ondřej Kaše – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
23:13'
Vhazovat se bude v útočném pásmu Anaheimu. Domácí se tak mohou snadněji probojovat do zakončení.
22:47'
Hostující celek se posazuje z kraje druhé třetiny. Karl Alzner vypálil od modré čáry, jeho pokus se od mantinelu za brankovou odrazil na druhou stranu, kde byl zcela volný PAUL BYRON. Ten vypálil a jeho střelu si brankář snažil bruslí do své brány. Asistence: Karl Alzner a Jordie Benn.
22:25'
22:11'
Andrew Shaw na dvakrát nedokázal překonat brankáře. Nejprve jeho pokus zablokoval Derek Grant, a pak minul bránu.
21:42'
Domácí hokejisté dostali hru do útočného pásma, bránící se celek může vystřídat.
21:08'
Hostující celek hraje přesilovou hru aktivně, Jonathan Drouin se propracoval do další střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Ducks.
20:35'
Max Pacioretty dobře vypálil, ale jeho pokus kryje brankář domácích. John Gibson si následně znovu poradil s pokusem tohoto hráče.
20:25'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Antoine Vermette – 2 min., sekání).
20:01'
21:7, tak vypadá statistika střel po první třetině. Tři góly vstřelil domácí celek, jeden z nich v přesilové hře. Ducks vedou 3:0 a dominují dění na ledové ploše.
20:00'
19:49'
Andrew Cogliano se dostal do postavení mimo hru, ještě jedno buly ve střední třetině.
19:40'
V poklidném tempu se dohrává první část hry, která vyšla domácímu celku na výbornou.
19:13'
Na druhé straně musel zasahovat John Gibson, neboť Phillip Danault výborně tečoval puk.
19:01'
Hostující brankář kryje ránu Dereka Granta.
18:45'
Artturi Lehkonen vedl akci svého týmu, vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus ale postrádal přesnost.
18:03'
Antoine Vermette tečoval kotouč před brankou, jeho jemnou teč výborně vystihl hostující brankář, který zastavuje hru.
17:41'
Zkušený Andrew Cogliano vypálil z předbrankového prostoru, jeho ránu výborně zastavil Carey Price.
17:23'
Andrew Cogliano se probojoval do zakončení, jeho pokus zablokoval Shea Weber.
17:03'
Domácí hráči se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
16:32'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí celek hraje v útočném pásmu a pokouší se co nejklidněji dohrát tuto třetinu.
15:58'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Canadiens.
15:50'
Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, něco málo přes čtyři minuty zbývá z první třetiny.
15:32'
Hostujíc gólman musel předvést své umění, poradil si se střelou, kterou vyslal Brandon Montour.
15:05'
Carey Price si dokázal poradit se střelou Antoine Vermetteho, a pak uspěl také proti zakončení Kevina Bieksi.
14:31'
Konec komerční přestávky, hra pokračuje dál. Antoine Vermette se rychle propracoval do útočného pásma a pokoušel se zakončit.
14:31'
Max Pacioretty se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus raději kryje domácí brankář. Hra je tak přerušena, následovat bude komerční přestávka.
13:41'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu. Kotouč mezi betony hostujícího brankáře poslal ze střední vzdálenosti k velké radosti fanoušků Ducks ANTOINE VERMETTE. Asistence: Chris Wagner.
13:29'
Hra je přerušena, Chris Wagner dobře vypálil, jeho střelu kryje a hru přerušuje Carey Price. Komerční přestávka.
12:54'
Znovu se dostal Max Pacioretty do zakončení, jeho pokus ale nedokázal překvapit domácího brankáře.
12:37'
Nejprve Max Pacioretty vypálil a jeho pokus byl zablokovaný, a pak minul bránu.
12:12'
Opravdu dlouhou dobu se nepřerušovalo.
12:11'
Carey Price kryje střelecký pokus, který na něho vyslal český Ondřej Kaše.
11:53'
Chris Wagner se propracoval do útočného pásma, kotouč dostal za branku Montrealu. Sám zakončit nedokázal a přihrát také ne.
11:11'
Artturi Lehkonen tečoval kotouč před brankou, domácí gólman byl pozorný, puk vyrazil.
10:42'
John Gibson předvedl své umění proti střele Brendana Gallaghera, jehož pokus zápěstím nebyl dostatečně důrazný.
10:07'
K vidění je hodně střetů, sledujeme kontaktní hokej, zbytečně se nepřerušuje.
09:52'
Dobře to zkoušel Jared Boll, jenže jeho střelu zápěstím kryje brankář Canadiens.
09:39'
Victor Mete se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Corey Perry.
08:32'
Francois Beauchemin vypálil, jeho pokus zablokoval Jordie Benn.
08:17'
Chris Wagner protečoval kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Sledujeme rychlý hokej bez šancí.
08:00'
Dlouhou dobu se nepřerušovalo, střídá se ze hry.
07:11'
Alex Galchenyuk se zkoušel zmocnit kotouče v útočném pásmu, ale nepodařilo se mi to. Následně nepřesně zakončoval Max Pacioretty.
06:50'
Hodně kostrbatě dostali domácí hokejisté kotouč od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
06:12'
Více ze hry má domácí celek, který se také dokázal propracovat do dvoubrankového vedení.
05:54'
Puk je za brankou Montrealu, oba týmy střídají.
05:42'
Jako první hostující hráč vypálil Jordie Benn. John Gibson byl pozorný a kryje jeho nahození.
05:31'
Tomáš Plekanec se probojoval do zajímavé střelecké pozice, branku ale minul. Následně Ducks odehráli na icing.
05:15'
Corey Perry zakončoval, jeho pokus odrazil jeden z hráčů hostujícího celku do ochranné sítě.
05:08'
Jakob Silfverberg se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje brankář Canadiens, a tak je hra přerušena.
04:48'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku, Rickard Rakell vyhrál souboj o puk, a tak se směr hry otáčí.
04:33'
Alex Galchenyuk dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit na bránu nedokázal.
04:11'
7:0, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku v tomto zápase.
04:11'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., hrubost + 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).
04:10'
Nick Ritchie se dostal do další šance, jeho pokus kryje Carey Price. Pra je přerušena.
03:46'
Domácí celek navyšuje své vedení, první gól v NHL dává DEREK GRANT, který se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru a dorazil puk do brány. Asistence: Francois Beauchemin a Brandon Montour.
03:34'
Přesilová hra domácího celku pokračuje dál.
Dennis Rasmussen získal první kanadský bod v NHL a první gól.
03:22'
Cam Fowler má problémy s nohou, je u něho lékař. Opouští hrací plochu, pravděpodobně pro něj zápas skončil.
03:05'
Plekanec dostal kotouč do útočného pásma, domácí tak musí o útočné pásmo bojovat.
03:03'
Jakob Silfverberg vypálil z mezikruží, jeho pokus zablokoval Andrew Shaw.
02:43'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Alex Galchenyuk – 2 min., podražení).
01:46'
Domácí se rychle dostávají do vedení. Od modré čáry vypálil Jaycob Megna. Jeho pokus před brankou výborně mimo dosah gólmana tečoval DENNIS RASMUSSEN. Asistence: Jaycob Megna a Kevin Bieksa.
01:39'
Třetí domácí střela, Andrew Cogliano to zkoušel z kruhu zápěstím, jeho pokus kryje gólman. Montrealu.
01:16'
Antoine Vermette si vypracoval výrazně lepší střeleckou pozici, jeho pokus také kryje hostujíc maskovaný muž.
00:38'
Jako první se do střelecké pozice dostali domácí, Derek Grant vypálil od modré čáry, brankář Carey Price pozorný.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Fowler, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Bieksa – Cogliano, Rakell, Silfverberg – O. Kaše, Vermette, Perry – N. Ritchie, D. Grant, Wagner – Boll, Rasmussen, L. Shaw.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Mete, S. Weber, Alzner, Petry, Morrow, Jo. Benn – Pacioretty, Drouin, Galchenyuk – Lehkonen, Plekanec, Hemský – Byron, Danault, A. Shaw – Hudon, J. de La Rose, Gallagher..
Z posledních pěti vzájemných zápasů se hned třikrát radoval Montreal.
Anaheim Ducks odehrál šest zápasů, vybojoval pět bodů, a tak je na jedenácté pozici v Západní konferenci. Skóre má 12:17. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jen jeden. Poradil si s New Yorkem Islanders 3:2. V prodloužení nestačil na Philadelphii Flyers 2:3. V základní hrací době pak prohrál s Calgary Flames 0:2, Coloradem Avalanche 1:3 a Buffalem Sabres 1:3.
Montreal Canadiens odehrál sedm zápasů, má bilanci 0-1-1-5 a skóre 11:27. Se třemi vybojovanými body je na posledním místě Východní konference. Z posledních pěti zápasů vybojoval bod za prohru v prodloužení. Nestačil na Toronto 3:4. V základní hrací době pŕohrál s New Yorkem Rangers 0:2, Chicagem Blackhawks 1:3, San Jose Sharks 2:5 a Los Angeles Kings 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.