NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Florida - 11. listopadu 2017   01:00

Florida
26:52' Dadonov  (Barkov, Huberdeau) • 43:50' McCoshen  (Huberdeau, Dadonov) • 58:28' Barkov  (Huberdeau, Sceviour) • 58:45' Trocheck  (Ekblad)
Buffalo
Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Falk, McCabe, Fedun, Beaulieu, Antipin – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Okposo – Griffith, S. Reinhart, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Girgensons.
O'Rourke, Meie – Kovachik, Murphy
KeyBank Center, Buffalo
17,812 diváků
Florida
Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, McCoshen, Weegar – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Brickley, Trocheck, Vrbata – J. McGinn, Bjugstad, Sceviour – MacKenzie, Haley, Hunt.

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u dalších přenosů.
Tři hvězdy utkání
1. Jonathan Huberdeau (FLA) – 0 + 3
2. Roberto Luongo (FLA) – 96% úspěšnost zákroků.
3. Robin Lehner (BUF) – 93.1% úspěšnost zákroků.
Československá stopa
Radim Vrbata (FLA) – 0 + 0, 0, 1 střela, 15:33 čas na ledě.
Máme za sebou třetí třetinu, kde jsme viděli nakonec celkem 3 góly. Ve 44. minutě poslal McCoshen Floridu do vedení pěknou střelou od modré. Ve zbytku třetiny byla hra vyrovnaná, ale Florida měla ze hry přeci jen trochu více. V 59. minutě se Sabres rozhodli odvolat brankáře a gólem do prázdné pojistil výhru Barkov. Po tomto gólu šli domácí znovu do 6ti a dostali další gól do odkryté klece, tentokrát z hole Trochecka. Zápas tak skončil lépe pro Floridu, která si připisuje 2 důležité body. Luongo odchytal skvělý zápas a připsal si 455. vítězství v NHL!
Střely po 3. třetině: Domácí – 25, Hosté – 31.
59:10'
Do pěkné šance se dostal Kane, ale Luongo puk vyrazil vyrážečkou!
58:45'
Florida právě vstřelila branku!
Hosté přidávají další gól do prázdné branky! VINCENT TROCHECK si našel dlouhou nahrávku v útočné třetině a s pomocí tyčky poslal puk do prázdné branky! Asistence: Aaron Ekblad.
58:30'
Domácí to zkouší znovu se 6ti hráči!
58:28'
Oddechový čas pro domácí.
58:28'
Hostující tým si pojišťuje vítězství gólem do prázdné branky! Jonathan Huberdeau byl s pukem ve středním pásmu a nahodil žabičku do útočné třetiny na rozjetého ALEKSANDERA BARKOVA, který umístil kotouč do prázdné branky! Asistence: Jonathan Huberdeau, Colton Sceviour.
58:10'
Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!
58:01'
Další zakázané uvolnění hostujícího celku.
57:40'
Benoit Pouliot se vytočil s pukem do středu a vypálil, jeho střel Luongo vyrazil špičkou betonu!
57:20'
Další zakázané uvolnění Floridy. Sabres se nadechují k finálnímu tlaku.
56:50'
Vincent Trocheck vysprintoval s kotoučem k Lehnerovi, zasekl na střed, ale jeho následná přízemní střela mířila vedle branky.
56:30'
Sabres se usadili s kotoučem ve třetině, ale nedaří se jim vytvořit střelecká příležitost.
56:01'
Nepřesná rozehrávka Floridy a máme tu zakázané uvolnění.
55:40'
Po střele Kanea puk poskakoval v brankovišti, tam ho ale dokázal získat Luongo, který přerušil hru. Následuje komerční přestávka.
55:00'
Jonathan Huberdeau našel krásnou nahrávkou volného Ekblada před brankou, který mířil na druhou tyč,ale Lehner kotouč vyrazil pravým betonem!
54:20'
Po střele Barkova z pravého kruhu pro vhazování zazvonila tyč!
53:10'
Reinhart se dostal k puku nad kruhy pro vhazování a stačilo pouze zamířit do odkryté branky, protože Luongo se zvedal z předchozího zákroku. Domácí útočník pohotově vypálil, ale Luongo skočil po puku a zachránil svůj tým!
52:50'
Eichel prokličkoval obranou soupeře,ale jeho následná střela nebyla přesná a Luongo zůstal v klidu.
52:01'
Justin Falk vypálil nenápadnou střelu od modré čáry, Luongo nic neviděl, ale kotouč minul branku o pár centimetrů!
51:30'
Nyní se podařilo puk vyvézt Okposovi,ale kotouč ztratil hned za půlící čárou.
51:02'
Florida vysunula forčeking a Sabres se nedaří rozehrát.
50:30'
Lehner si pohlídal kotouč po střele Pysyka od modré a následuje komerční přestávka.
50:01'
Pěkná rozehrávka McCabea přes celé hřiště na Jasona Pominvillea, který nedokázal trefit branku od mantinelu.
49:09'
Po faulu vysokou holí se na ledě strhla bitka, kterou vyhrál domácí hráč.
49:09'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Micheal Haley – 5 min., bitka + 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jordan Nolan – 5 min., bitka).
48:10'
Hráči Floridy dobře brání vlastní modrou čáru a Sabres se nemohou s pukem dostat do třetiny.
47:30'
Sabres se na chvíli usadili ve třetině, ale nahrávka Eichela před branku byla nepřesná a Panthers uklidňují hru.
47:05'
Po střele jednoho z domácích hráčů se puk dostal do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.
46:20'
Hraje se opravdu dlouho bez přerušení, ale většinu času mají hráči Floridy puk. Sabres se dostávají většinou pouze do rychlých protiútoků.
45:30'
Zemgus Girgensons vypálil od levého mantinelu, ale jeho střela byla nepřesná a přelétla branku, puk mají znovu hosté.
44:42'
Florida znovu s pukem ve třetině Sabres, domácí tým se ještě neprobudil a nezvládá akceptovat tempo Panthers.
43:50'
Florida se ujímá vedení! Florida kombinovala s pukem ve třetině, když na modré čáře napráhl IAN McCOSHEN, který vypálil pěknou přízemní ránu k první tyči. Lehner měl před sebou 2 hráče a puk uviděl až když ho vyndával z branky! Asistence: Jonathan Huberdeau, Jevgenij Dadonov.
43:10'
Přečíslení 3 na 2 Floridy zastavil offside, MacKenzie vjel do třetiny moc rychle.
42:32'
Sam Reinhart našel pěknou nahrávkou na středu volného Griffitha, který pohotově vystřelil po zemi na druhou tyč, Luongo vykopl puk betonem.
41:20'
Eichel zavezl kotouč, ale hned o něj za brankou přišel. Florida je znovu aktivnějším týmem na začátku třetiny.
40:30'
Lehner vyrazil pokus Huberdeaua ramenem před sebe, nicméně v brankovišti se nejrychleji zorientoval Scandella a odpálil volný kotouč.
40:01'
I třetí úvodní vhazování vyhrál domácí tým.
40:01'
Do druhé třetiny vstoupil hostující tým mnohem aktivněji. Svojí aktivitou si vynutil 2 přesilové hry, ale ani jednu se Panthers nepodařilo přetavit v gól. Nicméně po krásné akci prvního útoku Floridy se ve 27. minutě prosadil Dadonov a bylo srovnáno. Tento moment nakopl domácí tým a zápas začal být znovu vyrovnaný. Oba týmy si vytvořily několik šancí ke skórování, ale oba brankáři dnes předvádí skvělé výkony a do šaten se jde tak za stavu 1:1. Střely po druhé třetině: Domácí – 15, Hosté – 23.
40:00'
39:20'
Luongo si pohlídal nahození McCabea od modré a rovnou rozehrál puk na svého obránce.
38:20'
Lehner si počkal na puk, který vypálil Jonathan Huberdeau a přerušil hru.
38:00'
Vrbata vypálil z jedničky po křižné nahrávce,ale jeho pokus byl znovu nepřesný.
37:30'
Ani jednomu z týmů se nedaří usadit ve třetině a hra se odehrává ve středním pásmu.
36:50'
Nepřesná rozehrávka hostů končí icingem.
36:00'
Matheson si počkal na Nolana a ve středním pásmu ho poslal k ledu ostrým, ale čistým zákrokem.
35:10'
V posledních chvilkách je naopak aktivnější Buffalo, nyní se ke střele dostal Larsson, ale jeho pokus zblokoval jeden z obránců.
34:15'
Vrbata napřáhl ke střele od modré, jeho dělovka letěla nad branku Lehnera.
33:50'
Nathan Beaulieu prokličkoval s pukem obranou Floridy a snažil se prostřelit Luonga na první tyč, Luongo vyrazil kotouč vyrážečkou.
33:00'
Vincent Trocheck se dostal k zakončení od pravého mantinelu, jeho střelu na druhou tyč vyrazil Lehner ramenem!
32:20'
Pominville se dostal do přečíslení 2 na 1, domácí hráč nic nevymýšlel a střelou golfem trefil tyč!
31:30'
Eichel přesprintoval obráce Floridy a ukořistil kotouč ve třetiny Panthers a tím i končí celá přesilovka Floridy.
31:10'
Larsson skvěle vyhodil kotouč a následně znepříjemnil rozehrávku Floridy a ušetřil cenné vteřinky.
30:20'
Florida už je znovu s pukem ve třetině. Nahození Trochecka od levého mantinelu minulo branku.
30:00'
Johan Larsson vystihl kotouč na modré čáře a vyvezl ho až za branku Luonga.
29:39'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marco Scandella – 2 min., sekání).
29:05'
Luongo podržel nahození Girgensonse ze středního pásma a přerušuje hru.
28:30'
Panthers drží kotouč a nespěchají s rozehrávkou. Ve druhé třetině je to hostující tým, kdo diktuje tempo zápasu!
26:52'
Florida vytěžila vyrovnávací gól z obrovského tlaku! Jonathan Huberdeau zavezl kotouč za branku a zadovkou ho vrátil před branku na Aleksandera Barkova, který vypálil, Lehner kotouč vyrazil před sebe, kde se k němu dostal JEVGENIJ DADONOV, který ho uklidil do odkryté klece! Asistence: Aleksander Barkov, Jonathan Huberdeau.
26:30'
Další skvělý zákrok Lehnera, tentokrát proti střele McCoshena od pravého mantinelu.
26:03'
Buffalo zvládlo oslabení hlavně díky skvělým zákrokům Lehnera, nyní byla hra přerušena kvůli offsidu a následuje komerční přestávka.
25:20'
Florida skvěle kombinuje a střílí ze všech pozic, Lehner předvádí neskutečné zákroky a zůstává nepřekonán!
24:51'
Jonathan Huberdeau poslal krásnou zadovkou puk před prázdnou branku na Dadonova, ke kterému na poslední chvíli přistoupil jeden z domácích hráčů a zamezil mu skórování! Obrovská šance Floridy!
24:15'
Yandle napřáhl ke střele od modré, ale trefil pouze Dadonova, kterému svou střelou zlomil hokejku.
23:59'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jake McCabe – 2 min., hákování).
23:30'
Florida vstoupila do této třetiny aktivněji a je mnohem častěji na puku.
23:01'
Nolan se díky krásné přihrávce vzduchem dostal do třetiny Panthers, ale tam byl ihned zdvojen a o puk přišel.
22:30'
Florida se usadila s pukem ve třetině Sabres, ale střela Ekblada byla zblokována a následně se podařilo domácím hráčům získat puk.
21:02'
Vrbata zavezl kotouč do třetiny, ale za brankou Lehnera o něj ihned přišel.
20:20'
Florida dobře brání modrou čáru a Sabres se nedaří dostat do třetiny.
20:01'
Úvodní buly pro domácí tým a Sabres tak mohou ihned pokračovat v přesilové hře.
20:01'
Máme za sebou vyrovnanou první třetinu. V této třetině jsme viděli pouze jeden gól. Ve 14 minutě skóroval pěknou tečí Okposo a domácím se tam podařila využít přesilová hra. O chvilku později měl velkou šanci na vyrovnání Vrbata, ale tváří v tvář Lehnerovi neuspěl. Do šaten se jde tak za stavu 1:0 pro domácí tým.
Střely po první třetině: Domácí – 8, Hosté – 6.
20:00'
19:23'
Seth Griffith zakončil sérii nahrávek pěknou střelou od mantinelu, ale Luongo stihl srazit betony k sobě a vyrazil kotouč.
19:00'
Floridě se zásluhou Pysyka podařilo vyhodit kotouč.
18:33'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., hákování).
18:02'
Marco Scandella prokličkoval přes obránce a rozhodl se vypálit, bohužel svoji pěknou akci nezakončil dobrou střelou a netrefil branku.
17:20'
Puk za brankou Floridy, hostujícím hráčům se nedaří rozehrát kotouč.
16:40'
Radim Vrbata vystihl špatnou rozehrávku domácích a řítil se sám na Lehnera, svůj únik se rozhodl zakončit blafákem do forehandu,ale Lehner se skvěle přesunul a vytěsnil kotouč betonem!
16:10'
Ani jednomu z týmů se nedaří vytvořit souvislejší tlak.
15:10'
Barkov nezpracoval žabičku od McCabea a přišel tak o skvělou příležitost ke střele!
14:24'
Domácí mohli navýšit vedení,ale střela Nolana skončila na tyči!
13:02'
Sabres právě vstřelili branku!
Sabres využívají přesilovku a ujímají se vedení! Sabres kombinovali ve třetině, když se puk dostal na modrou čáru na Viktora Antipina, který vyslal na branku lehkou střelu zápěstím, před Luongem dobře clonil KYLE OKPOSO, který dokázal tečovat nahozený kotouč za záda Luonga! Asistence: Viktor Antipin, Evander Kane.
12:20'
Florida se zvládla osvbodit a kotouč je za brankou Lehnera.
12:00'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Colton Sceviour – 2 min., hákování).
11:20'
Nathan Beaulieu hledal krásnou žabičkou před brankou rozjetého Okposoa, ale ten na puk těsně nedosáhl.
10:30'
Eichlovo nahození od modré čáry bylo nepřesné a Panthers vyrážejí do protiútoku.
10:00'
Jake McCabe napřáhl ke střele od modré, jeho rána se otřela o pravou tyč!
09:40'
Weegar se dostal ke dvěma střelám od modré, ale ani jednu nedokázal zamířit na branku Lehnera a puk mají domácí.
08:20'
Marco Scandella vypálil od modré, jeho střela neměla gólové parametry a prolétla těsně kolem pravé tyče.
08:01'
Sabres zavřeli Floridu v pásmu a kombinují, zatím se nikdo neodhodlal ke střele.
07:20'
Luongo si poradil s tečovanou střelou Feduna od modré.
07:00'
Sabres se dostávali do přečíslení 3 na 1, ale jejich útok zastavil offside, velká škoda pro domácí.
06:10'
Florida si teď vytvořila několik střeleckých příležitostí, ale Lehner vše pohlídal.
05:30'
Lehner vyrazil střelu Vrbaty před sebe, tam puk sebral domácí hráč a odpálil ho pryč.
05:10'
Sabres vyhráli vhazovaní a ihned se osvobozují.
04:55'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Taylor Fedun – 2 min., hákování).
04:33'
Lehner si připisuje první zákrok, konkrétně proti střele Huberdeaua.
04:09'
Benoit Pouliot vypálil zápěstím na druhou tyč, Luongo byl pozorný a kotouč podržel.
03:30'
Derek MacKenzie dokázal podržet kotouč a předložil ho na modrou čáru na Yandlea, jeho střelu ale zblokoval jeden z domácích hráčů.
02:50'
Florida se ještě nedostala k většímu tlaku, to Sabres se již podařilo vytvořit pár střeleckých šancí.
02:10'
Sabres vysunuli napadání a Florida má problémy s rozehrávkou.
01:20'
Florida byla na chvilku s pukem ve třetině Sabres, ale celý tlak skončil nepřesným nahozením Ekblada.
00:40'
Luongo si připisuje první zákrok, střelu Kanea od mantinelu vytěsnil ramenem.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým. Falk ale nepřesně rozehrál a Florida je s pukem ve třetině.
00:01'
Buffalo Sabres
Ani Sabres nezažívají povedený vstup do sezóny. Nicméně po sérii 9ti proher v řadě se Šavle začínají zvedat. V minulém zápase se ji podařilo přehrát silný Washington 3:1 a dnes budou chtít na tento výkon navázat. V tabulce Východní konference najdeme Sabres na předposledním místě se ziskem 12 bodů. Dnes to tedy bude souboj posledních dvou týmu Východní konference a půjde o důležité body.
Nejproduktivnější hráči
1. Kane – 9 + 6
2. Eichel – 4 + 10
3. Pominville – 6 + 7
Florida Panthers
Florida nezažívá ideální začátek sezóny. Z posledních 5ti zápasů nedokázala vyhrát ani jednou, připsala si pouze 2 body po remízách s Rangers a Detroitem. V tabulce Východní konference je Florida na posledním, 16. místě s 10 body. V minulém zápase podlehli Panthers Carolině 3:1. V dresu Floridy se můžeme těšit na výkony Radima Vrbaty.
1.Trocheck – 7 + 9
2. Huberdeau – 5 + 11
3. Barkov – 4 + 11
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky hokejové NHL! Dnes se podíváme na zápas mezi Buffalo Sabres a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.