Carolina - Rangers | ONLINE | 1.4.2018 01:10 | NHL 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Rangers - 1. dubna 2018   01:10

Ukončeno
Carolina
Carolina
48:07' Skinner (D. Ryan, Dahlbeck)
1:2
(0:0, 0:2, 1:0)
Rangers
Rangers
23:01' Sproul  (Carey, Naměstnikov) • 33:23' K. Hayes  (Fast)
Carolina
Sestavy:
C. Ward (Darling) – Faulk (A), Slavin, T. van Riemsdyk, Hanifin, Dahlbeck, H. Fleury – Williams, J. Staal (C), B. McGinn – Di Giuseppe, E. Lindholm, Skinner (A) – T. Teräväinen, Aho, Zykov – Stempniak, D. Ryan, Nordström.
Rozhodčí
Rank, Charron
PNC Arena, Raleigh
Rangers
Sestavy:
H. Lundqvist (Pavelec) – Pionk, M. Staal (A), Sproul, Skjei, Gilmour, O'Gara – Fast, Zibanejad (A), Kreider – Zuccarello (A), Chytil, K. Hayes – Spooner, Andersson, Vesey – Bučněvič, Naměstnikov, Carey.
Přenos se aktualizuje automaticky

1. hvězda utkání – Hendrik Lundqvist (NYR) – 1 OG, 39 zásahů
2. hvězda utkání – Jeff Skinner (CAR) – 1+0
3. hvězda utkání – Kevin Hayes (NYR) – 1+0
Československá stopa v utkání
Filip Chytil (NYR), 0+0, 2 střely, ice time 15:36
Statistiky utkání
Střely na bránu: 40:20
Vyloučení: 1:3
Hity: 16:23
Buly: 40:25
Je konec! New York Rangers si nakonec pohlídal nadějný výsledek ze druhé třetiny a z dnešního klání bere plný počet bodů. O něco více ze hry měla Carolina, která ale dnes narážela na velmi dobře chytajícího Lundqvista. Švédský brankář byl klíčem k úspěchu v tomto klání.
Konec zápasu.
59:02'
Carolina hraje v šesti hráčích proti čtyřem. Faulk to zkoušel z první, puk ale úplně minul branku. Rangers jsou pod drtivým tlakem.
58:46'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Kevin Hayes – 2 min., sekání).
58:33'
Nyní měli hosté velké štěstí! Kotouč se pohyboval u tyče a Lundqvist si ho div nekopl do brány.
58:12'
Lindholm vyhrál hodně důležitou buly, po které se do zakončení natlačil Aho. Te neproletěla až k Lundqvistovi, i tak se bude vhazovat.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:52'
Oddechový čas pro domácí.
57:25'
Carolina to zkouší se šesti bruslaři v poli!
56:13'
Gilmour se po přejetí útočné modré čáry odhodlal vystřelit, nicméně ani jeho pokus nemířil správným směrem. Místo branky byl trefen mantinel.
55:06'
Pionk se podíval do útočného pásma, odkud zkusil štěstí střelou zápěstím. Lundqvist se po jeho pokusu pouze ohlédl, skončil totiž vedle branky.
54:33'
Hayes táhl další přečíslení, které nakonec vzal sám na sebe. Po stahovačce volil přízemní střelu, která nebyla vůbec přesná.
54:12'
Ward nechal u tyčky beton, čímž nepustil kotouč z svá záda. Následně to zkusila také Carolina, avšak nevyšel jí přechod do útočné zóny.
53:33'
Williams zadovkou přihrál kotouč McGinnovi, který se ale neodhodlal zakončit. Místo toho přišla ztráta hracího předmětu.
52:06'
První formace Rangers pořádně zavařila soupeři, přičemž se o aktivitu staral Zibanejad. Brankář Ward předvedl hned dva důležité zákroky.
51:23'
Do konce zápasu zbývá už jen něco málo kolem deseti minut. Carolina je i nadále aktivnější, stále ale naráží na velmi dobře chytajícího Lundqvista.
50:13'
Třetí formace Rangers usilovala o zisk kotouče, avšak šance přišla na druhé straně. Di Giusepe si najel až před brankáře, kterého ale nepřekonal.
49:22'
Rázem mají domácí hráči více ze hry a nadcházející minuty budou hodně zajímavé. Carolina už je v kontaktu, nyní jí schází jedna branka.
48:07'
Carolina právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají zpět do zápasu! Výbornou práci odvedl za bránou Ryan, který překvapil obranu přihrávkou na bližší tyč. Tam se ránou pod břevno prosadil JEFF SKINNER.
Asistence: Derek Ryan, Klas Dahlbeck.
47:58'
Chytil to nyní neudělal moc dobře, neboť přihrávkou na Veseye vystavil svého kolegu do ofsajdu. Vhazovat se bude před modrou čárou Hurricanes.
47:02'
Kreider si počkal na svého kolegu O´Garu, který po přejetí modré čáry prudce vypálil. Ward celou dobu střelu viděl a nakonec jí přikryl.
46:15'
Teräväinen se vydal k levému kruhu, odkud pořádně protáhl zatím stoprocentního Lundqvista. Na druhé straně pálil český forvard Chytil.
45:09'
Kreider šikovně poslal zpětnou nabídku na Sproula, který se zjevil ve slušné pozici pro střelu. Rána nakonec vystoupala až do ochranné sítě.
44:12'
Hayes operoval s pukem u mantinelu, kde měl velké problémy s bráněním Van Riemsdyk. Carolina přeci jenom vyhodila kotouč do středního pásma.
43:33'
Aho si vyměnil puk se svým finským kolegou Teräväinenem, načež zakončoval bekhendem. Puk směřoval kousek vedle tyče.
42:04'
Slavin poslal na branku hned dvě nebezpečné střely, přičemž byla hodně nepříjemná ta první. Lundqvist nakonec zasáhl levým betonem.
41:23'
Zibanejad se pokoušel rychlostně se dostat kolem bránícího hráče, který mu ale vypíchl touš. Hosté zůstávají v útočném pásmu.
40:11'
Odstartovala nám třetí třetina, do které vstupují s dvoubrankovým náskokem hráči Rangers. Úvodní bule dopadla lépe právě pro hosty.
40:01'
Začala třetí třetina.
Máme za sebou také druhé dějství, které nám nabídlo o něco méně ofenzivní podívanou. I tak jsme se dočkali hned dvou branek, o obě se postarali hráči Rangers. Hurricanes tak budou muset výrazně přidat, na dvě branky mají už jen dvacet minut.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40'
Aho tak dlouho kroužil v oblasti levého kruhu, až z otočky vystrašil Lundqvista. Ten proti jeho zakončení vytasil vyrážečku.
38:05'
Hurricanes se mohli dostat do zajímavého přečíslení, to se nakonec nekonalo, neboť si domácí hráči neporozuměli při přechodu do útočného pásma.
37:12'
Spooner vybojoval u zadního mantinelu kotouč a poté ho lehkým nahozením poslal do bezpečnějšího prostoru.
36:33'
Carolina nevyužila svojí druhou přesilovou hru a nyní bude muset dotahovat už dvoubrankové manko. Stále ale zbývá dostatek času.
35:13'
Hosté v plném počtu.
34:11'
Na opačné straně byli domácí blízko kontaktní brance, tentokráte ale musel zasahovat Lundqvist ramenem. Posléze Rangers vyhodilo až k Wardovi.
33:23'
Rangers právě vstřelili branku!
Je tu trest v podobě branky v oslabení! Ahovi se nepodařilo zachytit kotouč na modré čáře a do přečíslení se hnala dvojice protihráčů. Na přihrávku si nakonec sjel KEVIN HAYES, který překonal přesouvajícího se Warda.
Asistence: Jesper Fast.
33:13'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Mika Zibanejad – 2 min., podražení).
33:11'
Dahlbeck se protáhl kolem pravého mantinelu a poté zřejmě zkoušel překvapit brankáře. Lundqvist si i tentokráte pohlídal bližší tyč.
32:36'
Carey byl první v souboji o kotouč, následně ale o něj rychle přišel. Na ledovou plochu se dostali čtvrté formace obou celků.
31:22'
Vesey přihrál do jízdy Zuccarellovi, který okamžitě pálil příklepem. Ward měl v době zakončení zakrytý výhled, puk ale putoval mimo tři tyče.
30:33'
Lundqvist chytře urychlil hru a přihrávkou přes celé hřiště oslovil Kreidera. Jeho kolega lehce nahodil na Warda, který přerušil hru.
29:12'
Aho neuspěl na vhazování proti Hayesovi a následně se hra dostala do útočného pásma Hurricanes. Tam se hosté ale příliš dlouho nezdrželi.
28:33'
Skjei pouze prodloužil kotouč do středního pásma a následně byla hra opět přerušena. Vhazovat se bude opět v útočné třetině Rangers.
27:13'
Slušná pasáž Hurricanes opět skončila na zatím stoprocentním Lundqvistovi. Švédský brankář si posléze poradil i se slabou střelou Di Giuseppeho.
26:28'
Hayes mohl předat do jízdy Bučněvičovi, který se mohl dostat do vyložené šance. Tento záměr ale přečetl poslední bránící hráč.
25:01'
Zvykov se zkusil prosadit individuálním způsobem, po přejetí modré čáry okamžitě vypálil. Rána byla sražena pouze do ochranné sítě.
24:24'
Faul přihrál na lépe postavenému kolegovi, který si nabruslil mezi kruhy, jenomže ani tato rána nemířila mezi tři tyče.
23:01'
Rangers právě vstřelili branku!
Teď už se ale hosté prosazují! Carey se dostal k puku u levého mantinelu, odkud našel zcela volného RYANA SPROULA. Ten si ve velké šanci počínal jako chladnokrevný střelec.
Asistence: Paul Carey, Vladislav Naměstnikov.
22:21'
Už podruhé se v dnešním zápase řítil Chytil do samostatného úniku, ani tentokráte ho nedokázal vyřešit gólovým výsledkem.
22:09'
Faul si sjel do slibné pozice, odkud jen o vlásek minul branku. Lundqvist reagoval na poslední chvíli, nakonec si mohl oddychnout.
21:43'
Di Giuseppe musel ve středním pásmu bojovat s přesilou protihráčů, která nakonec slavila úspěch. Rangers se nachází za vlastní bránou.
20:11'
Odstartovala nám druhá perioda, do které vstupují oba celky za bezbrankového stavu. Úvodní bule poté vyzněla lépe pro Carolinu,
20:01'
Začala druhá třetina.
Máme za sebou úvodní dějství, které nám nabídlo hodně ofenzivní podívanou. K vidění byla celá řada vyložených šancí, avšak ani jedna neskončila v síti. Oba celky si také vyzkoušely úvodní přesilové hry.
20:00'
První třetina skončila.
19:45'
V závěru se musel činit Lundqvist! Nejdříve na něj nevyzrál Williams, posléze dokázal švédský brankář udržet kotouč před brankovou čárou.
19:00'
Probíhá poslední minuta první periody.
18:22'
Hanifin předal puk na hokejku McGinna, který zkusil své štěstí bekhendovým pokusem. Lundqvist musel zasahovat betonem.
16:56'
Domácí v plném počtu.
16:33'
Senzační Ward! Domácí brankář se stihl přesunout k zadní tyči, kde fantastickým způsobem vyrazil střelu Zuccarella.
16:17'
Rangers se pustili do kombinace založené na přesných a rychlých přihrávkách. Po jedné z nich pálil do výstroje brankáře Namestnikov.
15:24'
Pionk měl na tvrdou ránu opravdu hodně času, i tak poslal svoje zakončení pouze do mantinelu. Následně se ztratil kotouč rozhodčím z očí.
14:56'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Phillip Di Giuseppe – 2 min., hákování).
14:36'
Chytil vyhrál souboj jeden na jednoho proti Fleurymu, to bylo ale od českého forvarda všechno. Na led se přiřítila třetí formace Rangers.
13:07'
Slavin zachytil rukavicí vyhození soupeře, posléze sám nahodil kotouč do útočné třetiny. Tam pálil Aho hodně vedle levé tyče.
12:34'
Spooner byl u blížší tyče zcela sám, nicméně svoje zakončení poslal pouze do hrudi Warda. Oba brankáři mají zatím hodně práce.
11:13'
Stempniakova kostrbatá rána nakonec skončila u tyče, kde byl připravený beton brankáře. Carolina pokračuje v ofenzivních hodech.
10:11'
Teräväinen přihrál svému parťákovi Ahovi, proti kterému velmi dobře vyjel z branky Lundqvist. Zakončení tak nebylo důrazné a neskončilo v síti.
09:44'
Hanifin měl kotouč na bekhend, i tak stačil poslat puk na branku alespoň na teč. Na opačné straně pálil hodně nebezpečně Sproul.
08:13'
Lindholm se zjevil sám před brankářem, načež svoje zakončení poslal úplně mimo branku. Zatím sledujeme hodně ofenzivní podívanou.
07:25'
Velká šance Filipa Chytila! Český mladík uháněl sám na brankáře, proti kterému nedokázal zvednout touš přes jeho betony.
06:33'
Na druhé straně se z úhlu tlačil do zakončení Andersson, střelu ale zastavila vnější konstrukce. Vhazovat se bude v útočném pásmu Rangers.
06:02'
Hosté v plném počtu.
05:48'
Lundqvist má od samotného začátku zápasu velké množství práce. Švédský strážce tyčí nejprve zasáhl proti Williamsovi, posléze z úhlu proti Van Riemsdykovi.
05:04'
Úvodní přesilová hra Hurricanes nezačala vůbec špatně. Před branku si sjížděl Aho, který tečoval nabídku z hokejky Slavina těsně vedle.
04:02'
Vyloučení v týmu New York Rangers (John Gilmour – 2 min., vysoká hůl).
03:42'
O´Garovi se konečně podařilo vyjet s pukem do středního pásma, odkud ho nahodil za branku soupeře. Následně Hayes zakončoval těsně nad branku.
02:22'
Finský forvard Teräväinen zkusil své štěstí od modré čáry, jeho projektil ale neměl dobré parametry. Puk narazil pouze do zadního mantinelu.
01:43'
První velká šance! Di Giuseppe napřáhl zápěstím a jeho rána zastavila až bližší konstrulce. Rangers je od začátku zápasu pod tlakem.
01:34'
Zibanejad uspěl na buly alespoň na podruhé, avšak Lundqvist musel zasahovat už proti druhému nahození z levé strany.
00:21'
Dnešní utkání bylo zahájeno, úvodní vhazování vyznělo lépe pro Carolinu. první formace okamžitě nahodila kotouč do útočné třetiny.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Faulk (A), Slavin, T. van Riemsdyk, Hanifin, Dahlbeck, H. Fleury – Williams, J. Staal (C), B. McGinn – Di Giuseppe, E. Lindholm, Skinner (A) – T. Teräväinen, Aho, Zykov – Stempniak, D. Ryan, Nordström.

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – Pionk, M. Staal (A), Sproul, Skjei, Gilmour, O'Gara – Fast, Zibanejad (A), Kreider – Zuccarello (A), Chytil, K. Hayes – Spooner, Andersson, Vesey – Bučněvič, Naměstnikov, C. McLeod..
New York Rangers

Na opačné straně nevyzpytatelné Rangers, které se v letošní sezóně musí smířit s neúčastí ve vyřazovací fázi. Rangers doposud nasbírali pětasedmdesát bodů, což zatím stačí pouze na jedenáctou příčku Východní konference. Hostující celek dnešního utkání ztrácí na osmé New Jersey už čtrnáct bodů, což vzhledem k posledním čtyřem zápasům nebude stačit na postup. Rovněž se Rangers nacházejí ve velmi špatné formě, neboť z posledních pěti ligových zápasů vyhráli pouze v jediném. Nejproduktivnějším hráčem týmu je norský sniper Mats Zuccarello, který má na kontě dvaapadesát kanadských bodů. To v konečném znění stačí na postavení v deváté desítce nejproduktivnějších hráčů.
Carolina Hurricanes

Hokejisté Caroliny podávají v letošním ročníku hodně kolísavé výkony, které zatím stačí na desátou pozici. Huricanes paběrkují nad pomyslnou hranou postupu, či nepostupu. V tuto chvíli činí manko na osmé New Jersey osm bodů a každý následující zápas může mít fatální následky. Domácí celek dnešního utkání se nachází v solidní formě, neboť z posledních pěti ligových zápasů prohrál pouze v jediném. Nejproduktivnějšími hráči tohoto týmu je ruská ofenzivní síla v podobě Sebastiana Aha a Teuva Teravainena. První zmiňovaný má na kontě čtyřiašedesát kanadských bodů, naopak Teravainen o dva body méně.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Zámořská NHL má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Carolina Hurricanes a New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud