NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : St. Louis - 28. října 2017   01:30

St. Louis
34:38' Jaškin  (Sundqvist, Pääjärvi) • 50:41' B. Schenn  (Schwartz, Tarasenko)
Carolina
L'Ecuyer, McCauley – Amell, Nagy
PNC Arena, Raleigh
10 069 diváků
St. Louis
C. Hutton (Allen) – Edmundson, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Sobotka, Stastny, Steen – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko – Pääjärvi, Sundqvist, B. Bennett – Upshall, Brodziak, Jaškin.

3. Carter Hutton (STL) 26 zák., 1 gól, 99,3%
Hostující celek vyhrává tento zápas 2:1. Rozhodující branka padla ve třetí třetině. Blues se mohli spolehnout na svého brankáře. Carter Hutton podal dobrý výkon. Úvodní gól zápasu vstřelil Dmitrij Jaškin.
59:57'
Carter Hutton kryje další pokus. Domácí už vyrovnat nestihnou.
59:54'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Blues.
59:33'
Od modré to zkoušel Alexander Steen. Prázdnou bránu netrefil.
58:05'
Z velké blízkosti to zkoušel Dmitrij Jaškin, ale neuspěl.
57:34'
Vladimír Sobotka vybojoval kotouč, drží jej v útočném pásmu a hraje takticky velmi dobře.
56:43'
Cam Ward kryje střelecký pokus z mezikruží, který vyslal Paul Stastny.
56:10'
Další zakázané uvolnění, tentokrát ale na straně domácího týmu.
55:43'
Vince Dunn se propracoval do útočného pásma, jeho pokus od modré čáry byl zablokovaný.
55:07'
Blues špatně rozehráli, je z toho zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před jejich brankou. Rychle vypálil Justin Faulk.
Jeff Skinner se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu ale kryje hostující brankář.
54:33'
Vhazovat se bude znovu před brankou Blues.
54:27'
Mnoho času už domácí celek na vyrovnání nemá.
54:26'
Brett Pesce vypálil, jeho ránu kryje Carter Hutton. Hra je přerušena, komerční přestávka.
54:20'
Carolina se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
53:47'
Alexander Steen ani Jaden Schwartz nedokázali proměnit své velké šance z předbrankového prostoru. Puk výborně zastavil domácí brankář.
52:37'
Hra je nyní přerušena pro přihrávku rukou. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
52:20'
St. Louis Blues špatně rozehrálo, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.
51:58'
Vladimir Tarasenko minul branku od modré čáry. Gólman Caroliny ani zasahovat nemusel.
51:31'
Hosté mají k dispozici vhazování v útočném pásmu.
51:23'
Justin Faulk se propracoval do střelecké pozice. Jeho ránu z kruhu snadno kryje brankář.
50:41'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení. Po tlaku v útočném pásmu se puk dostal do míst, kde byl BRAYDEN SCHENN, jehož střela mířila do odkryté branky. Cam Ward nebyl po předchozím zákroku v dobré pozici. Asistence: Jaden Schwartz a Vladimir Tarasenko.
50:30'
Vladimir Tarasenko se dostal do výborné střelecké pozice, ale neodkázal kotouč poslat přesně do brány.
50:06'
Justin Faulk to zkoušel od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
50:00'
49:42'
Přesilovka se domácím vůbec nedaří.
49:12'
Znovu míří kotouč až za branku Hurricanes a domácí fanoušci nejsou příliš spokojení.
48:44'
Výborně hraje hostující celek, domácí nemají mnoho prostoru v útočném pásmu. Blues vyhazují přes všechny čáry.
48:30'
Carolina se ale nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
48:14'
Domácí hokejisté mají k dispozici přesilovou hru, mohou se tak dostat do vedení.
48:00'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vladimir Tarasenko – 2 min., podražení).
47:36'
Sledujeme rychlý hokej bez nějaké výraznější šance.
46:41'
Carter Hutton si celkem snadno poradil se střelou od modré čáry, kterou vyslal Justin Faulk.
46:30'
Vince Dunn se propracoval do zakončení, jeho tvrdá rána ale končí mimo branku.
46:00'
Šest minut je pryč ze třetí třetiny, do dobré střelecké pozice se dostal Scottie Upshall. Bývalý hráč Floridy ale vůbec netrefil bránu.
45:24'
Hostující brankář kryje kotouč, a tak je hra přerušená.
45:09'
Od modré čáry vypálil Haydn Fleury, kotouč ale končí mimo branku.
44:40'
21:26, střelecky jsou aktivnější hokejisté Blues.
44:08'
Colton Parayko se prezentoval další ránou, znovu byl připravený domácí brankář.
43:12'
Hosté hrají aktivně Alex Pietrangelo se propracoval k další dobré pozici, ale jeho pokus kryje Cam Ward, který zastavuje hru.
42:27'
Nyní měl hostující brankář také trochu štěstí, střelecký pokus Noaha Hanifina se odrazit od brankové konstrukce.
42:21'
Jeff Skinner ani Noah Hanifin nedokázali proměnit své dobré šance. Výborné zákroky předvedl Jake Allen.
41:59'
Znovu se k zakončení dostal Colton Parayko, ani tentokrát ale neprostřelil brankáře.
41:33'
Tentokrát to hosté zkoušeli od modré čáry, neuspěl Colton Parayko.
41:24'
Vladimir Tarasenko se z kruhu propracoval do zakončení, jeho dobrou ránu kryje brankář Caroliny.
40:08'
Alex Pietrangelo se jako první hráč dostal do střelecké pozice ve třetí třetině, jeho pokus byl zablokovaný.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky. Nejprve se hosté dostali do vedení, kotouč za brankovou čáru dostal Dmitrij Jaškin. O minutu později vyrovnal domácí tým. Po krásné přihrávce Williamse se prosadil Jeff Skinner.
40:00'
39:25'
Carter Hutton si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal výborně hrající Sebastian Aho.
39:10'
Carl Gunnarsson dobře vypálil od modré, ale minul.
38:58'
Scottie Upshall mohl poslat hosty do vedení, to by ale jeho zakončení nesměl zablokovat Jaccob Slavin.
38:21'
Po bleskově akci se do střelecké pozice dostal Jeff Skinner. Jeho bekhendová střela končí mimo branku.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:57'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Caroliny.
37:23'
Cam Ward kryje kotouč po rychlé střele hostujícího hráče. Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
37:04'
Sebastian Aho se dostal do výborné střelecké pozice, po samostatné akci chtěl blafákem překonat brankáře, ale Carter Hutton nechal beton na správném místě.
36:20'
Vladimír Sobotka se propracoval do střelecké pozice, ale brankáře soupeře překonat nedokázal.
35:42'
Carolina právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno. Kotouče se ve středním pásmu zmocnil Justin Williams. Dostal se do útočného pásma, elegantně z otočky přihrál a JEFF SKINNER zakončoval. Jeho rána zapadla do horní části branky. Fanoušci Hurricanes slaví vyrovnání. Asistence: Justin Williams.
35:30'
Momentálně se ani jeden celek nemůže probojovat do střeleckých pozic, sledujeme rychlý hokej.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí celek se pokouší o vyrovnání.
34:38'
Bezbrankový stav už neplatí. Po tlaku v útočném pásmu se kotouč odrazil do míst, kde stál DMITRIJ JAŠKIN, který neměl problém se zakončením. Jeho povedení rána zapadla za brankovou čáru. Hosté se dostávají do vedení. Asistence: Oskar Sundqvist a Magnus Pääjärvi.
33:52'
Oskar Sundqvist se propracoval do zakončení. Jeho rána od modré čáry se mezi tři tyče nevešla.
33:00'
Sedm minut před koncem třetiny vypadl kotouč z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:59'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry.
32:33'
Jeff Skinner se chytře dostal k puku, jeho ránu z otočky výborně zastavil brankář.
31:42'
Alexander Steen dostal hru do útočného pásma, pokoušel se něco vymyslet, ale spoluhráče přesně nenalezl.
31:18'
Kyle Brodziak vypálil, jeho pokus zablokoval Trevor van Riemsdyk. Následně je hra přerušena a probíhá komerční přestávka.
30:48'
Aktivně hrající Vladimir Tarasenko se propracoval do zakončení, ale brankáře nepřekonal. Gólmani dnes chytají dobře.
30:09'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Jeff Skinner prověřil připravenost brankáře soupeře. Carter Hutton byl pozorný.
29:39'
Joel Edmundson jako správný bek vypálil od modré čáry, ale bránu minul.
29:00'
Stále platí bezbrankový stav, na vyloženou střeleckou pozici stále čekáme. Sledujeme aktivní, rychlý hokej.
28:46'
Sebastian Aho to nemyslel vůbec špatně, ale trefil jen brusli Steena.
28:33'
Alexander Steen dobře zakončoval, jeho pokus kryje domácí brankář. Vhazovat se bude v útočném pásmu Blues.
28:23'
Hra je přerušena, střelecky je zápas vyrovnaný, oba gólmani mají dvanáct zásahů.
27:37'
Jordan Staal hleda spoluhráče před brankou, jenže kotouč posunul do míst, kde byl Carl Gunnarsson. Akce Caroliny tak končí.
27:10'
Jeff Skinner zakončoval další akci svého týmu, ale ani jeden jeho pokus nebyl přesný.
26:30'
Noah Hanifin vypálil rychle po vhazování, jeho pokus byl ale zablokovaný.
26:18'
Nyní už musel Carter Hutton zasahovat. Jordan Staal jemně před brankou tečoval střelu spoluhráče, a tak své umění musel předvést maskovaný muž. Komerční přestávka.
26:01'
Od modré vypálil domácí Jordan Staal, jeho zakončení však končí mimo branku.
25:36'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Caroliny. Následně Vladimír Sobotka dobře zakončil, ale brankáře nepřekonal.
25:19'
Carl Gunnarsson se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho zakončení zablokoval Haydn Fleury.
24:42'
St. Louis se dostalo do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
23:25'
Robert Bortuzzo od modré čáry tvrdě vypálil. Jeho rána ale končí výrazně mimo branku.
23:10'
Jaden Schwartz tečoval kotouč před brankou, a tak ale dokázal domácí brankář zasáhnout.
22:53'
Cam Ward byl pozorný a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal Vince Dunn.
21:55'
Noah Hanifin z kruhu vypálil, jeho střelu zablokoval soupeř. Brankář zasahovat nemusel.
21:05'
Cam Ward výborně vychytal Scottie Upshalla. Ten kroutí hlavou, jakou vyloženou šanci neproměnil.
20:46'
Carter Hutton kryje další střelecký pokus domácího týmu. Carolina nyní hraje aktivně, diktuje tempo hry, a tak se musí hosté bránit.
20:19'
Teuvo Teräväinen opouští za pomoci lékařů hrací plochu. Pravděpodobně se zranil v osobním souboji.
20:08'
Brock McGinn se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
20:01'
Střelecky je zápas vyrovnaný. Oba brankáři na svém kontě mají sedm střel. Na gólový střelecký pokus stále čekáme. Rychlý hokej zatím nabízí bezbrankový stav.
20:00'
19:43'
Victor Rask minul ránu střelou od mantinelu, pravděpodobně poslední šance třetiny.
19:10'
Joakim Nordström zakončoval střelou z mezikruží, ale minul klec.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:37'
Vladimir Tarasenko dostal na druhé straně výbornou přihrávku, jenže v rozhodující chvíli kotouč nedokázal trefit podle svých představ.
18:22'
Jaccob Slavin od modré čáry neuspěl, podobně nepřesný byl následně i jeho spoluhráč.
18:06'
Jordan Staal se dostal k rychlé protiakci, vjel do útočného pásma a vypálil. Jeho pokus byl zablokovaný.
17:35'
Sledujeme rychlou pasáž hry, kotouč se pohybuje v obranném pásmu Caroliny.
16:46'
Cam Ward kryje střelecký pokus z vrcholku kruhu, dobře vypálil Alex Pietrangelo.
16:36'
Haydn Fleury rozehrává od své brány, rozehrávku ale napadali hostující hokejisté, kteří docílili postavení mimo hru.
15:45'
St. Louis se propracovalo stabilněji do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou, zatím ale marně.
15:28'
Vince Dunn jako obránce vypálil od modré čáry. Viděl před brankou spoluhráče připraveného na teč. Jeho pokus ale zablokoval soupeř.
15:12'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou Caroliny.
14:44'
Aktivně hrající Sebastian Aho se propracoval do střelecké pozice, jeho povedenou ránu kryje brankář Carter Hutton.
14:09'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího týmu. Cam Ward tak musí být pozorný.
13:53'
Haydn Fleury dobře vypálil od modré čáry, jenže trefil jen Bennetta.
13:35'
Vhazovat se nyní bude před brankou Blues. Bránící se celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry rychle otáčí.
13:20'
Sledujeme rychlý hokej, který se fanouškům musí líbit. Hra se přelévá ze strany na stranu.
12:59'
Do rychlé protiakce se dostali domácí, Jeff Skinner vypálil, ale jeho zakončení zablokoval Carl Gunnarsson.
12:50'
Colton Parayko mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, jeho povedenou ránu kryje brankář.
11:54'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy vyslaly na branku tři pokusy.
11:30'
Z velké dálky zkusil ohrozit domácí branku Joel Edmundson. Jeho nahození bylo snadnou prací pro brankáře.
11:15'
Josh Jooris vypálil od modré čáry, jeho projektil snadno kryje brankář Carter Hutton. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
11:00'
Rychlou domácí akci kryje brankář Jake Allen. Hra je tak přerušena, komerční přestávka.
10:40'
Nyní rozehrávají hosté. Kotouč dostali do útočného pásma a odchází střídat. Díky tomu má prostor pro akci Jordan Staal.
10:16'
Polovina první třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
10:09'
Beau Bennett z předbrankového prostoru sice vystřelil, ale trefil prvního hráče před sebou.
09:13'
Derek Ryan to zkoušel z bezprostřední blízkosti, jeho pokus výborně zablokoval hostující obránce Vince Dunn.
09:09'
Carter Hutton kryje kotouč po střele domácího Dereka Ryana. Hra je tak přerušena. Komerční přestávka.
08:32'
Sebastian Aho dostal puk do útočného pásma, na modré měl spoluhráče. Haydn Fleury nedokázal ideálně zpracovat kotouč.
08:03'
Hosté rozehrávají od své branky, domácí aktivně napadají, hráči Blues tak musí rychle.
07:45'
Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.
07:31'
Tvrdou ránou od modré se prezentoval Alex Pietrangelo, ale bránu netrefil.
07:20'
Paul Stastny z mezikruží vypálil, do střely vložil hůl Joakim Nordström, a tak byl pokus zablokovaný.
06:54'
Zakázané uvolnění Caroliny vrací hru do jejího obranného pásma.
06:32'
Kyle Brodziak má kotouč za brankou, hledal lépe postaveného spoluhráče, ale jeho pas nebyl přesný.
06:26'
Vince Dunn dobře vystřelil, jeho pokus zablokoval Derek Ryan.
05:40'
Brayden Schenn se málem propracoval do útočného pásma, ale kotouč na nahodil tak nešikovně, že jej nedokázal dobruslit.
05:10'
Vladimir Tarasenko před brankou tečoval kotouč, ale jeho pokus zablokoval dobře postavený Jaccob Slavin.
04:48'
Sledujeme rychlý hokej, střelecky aktivnější jsou hosté.
04:25'
Na druhé straně musel zasahovat Carter Hutton, na kterého puk vyslal Victor Rask.
04:13'
Ze středního pásma nahazoval na branku Alexander Steen, jeho pokus snadno zastavil brankář Hurricanes.
03:36'
Vladimír Sobotka vypálil z kruhu, jeho pokus zablokoval Jeff Skinner.
03:17'
Alex Pietrangelo se propracoval ke střele od modré čáry, jeho rána končí mimo . Následně domácí nepřesně rozehráli, a tak je z toho icing.
02:51'
Chris Thorburn rozehrává od své branky, jeho kolegové předtím vystřídali, na ledě jsou odpočinutí hráči.
02:35'
Sledujeme rychlý hokej, který se fanouškům musí líbit.
02:12'
Cam Ward si dokázal poradit se střelou od modré čáry, snadná práce pro zkušeného brankáře.
01:50'
Justin Williams vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale neměl komu přihrát, a tak akce Caroliny rychle končí.
01:27'
Jordan Staal ani Jaccob Slavin se nedostali k přímé střele na branku, jejich pokusy výborně zablokovala obrana Blues.
01:00'
Justin Faulk dostal kotouč do útočného pásma a odchází střídat. Dobrou práci tento hráč odvedl.
00:51'
Vladimir Tarasenko se jako první hráč propracoval do střelecké pozice, jeho pokus ale mimo branku tečoval Justin Faulk.
00:18'
Zápas začíná, kotouč mají hosté pod kontrolou.
00:01'

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Hanifin, Faulk, Slavin, Pesce, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal, E. Lindholm – B. McGinn, V. Rask, T. Teräväinen – Skinner, D. Ryan, Williams – Nordström, Krüger, Jooris.

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Edmundson, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Sobotka, Stastny, Steen – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko – Pääjärvi, Sundqvist, B. Bennett – Upshall, Brodziak, Thorburn..
Carolina Hurricanes odehrála osm zápasů (3-1-1-3). Skóre má 24:24 a vybojovala devět bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Edmontonem Oilers 5:3, Calgary Flames 2:1 a Torontem Maple Leafs 6:3. Nestačila na Dallas Stars 3:4 a Tampu Bay Lightning 1:5.
St. Louis Blues odehrálo 10 zápasů s bilancí 5-2-1-2, získalo patnáct bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Chicagem Blackhawks 5:2, Coloradem Avalanche 4:3 a Calgary Flames 5:2. Tým nestačil na Tampu Bay 1:2 a v prodloužení na Vegas Golden Knights.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Carolina Hurricanes a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.