NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Washington - 17. listopadu 2017   03:00

Colorado
Colorado
00:17' Landeskog (MacKinnon) • 19:53' MacKinnon (Girard, Rantanen) • 32:25' C. Wilson (MacKinnon, Rantanen) • 44:59' Landeskog  • 49:01' Rantanen (Söderberg, MacKinnon) • 59:34' Landeskog (MacKinnon, Rantanen)
6:2
(2:0, 1:1, 3:1)
Washington
Washington
38:36' Connolly  (T. Wilson) • 53:11' Kuzněcov  (Oshie, Carlson)

3. Mikko Rantanen (COL) 1+3
Statistiky: Střely na bránu: 28-30; Zablokované střely: 19-18; Vhazování: 36%-64%; Hity: 16-26; Přesilové hry: 2/6-1/5; Trestné minuty: 18-20.
Kapitán Gabriel Landeskog prožil fantastický zápas, když v dresu Colorada vstřelil hattrick, který zkompletoval 26 sekund před koncem po nádherné souhře v přesilové hře. Avalanche dokráčeli proti Washingtonu k pohodové výhře. Konečný výsledek duelu. Colorado Avalanche 6 Washington Capitals 2.
59:34'
Colorado právě vstřelilo branku!
Mikko Rantanen z pravého kruhu pro vhazování krásnou přihrávkou napříč útočným pásmem přenesl hru doleva, kde Nathan MacKinnon našel krátkou kolmou přihrávkou GABRIELA LANDESKOGA, který v přesilové hře z mezikruží zamířil nad ledem k bližší levé tyči! Asistence: Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:53'
Brooks Orpik fauloval v obranném pásmu u hrazení a vyfasoval dvě minuty za sekání.
58:20'
Gabriel Landeskog mohl zkompletovat hattrick, jeho rychlá střela zápěstím z pravého kruhu pro vhazování ale orazítkovala bližší spojnici pravé a horní tyče! Colorado hraje dnes s velkou chutí.
58:12'
Vyloučený Madison Bowey je zpět na ledě a Washington hraje v závěru utkání v plném počtu.
57:26'
Colorado vyrazilo do přečíslení dva na jednoho a zdálo se, že Carl Soderberg u pravé tyče dopraví puk pod horní tyč odkryté brány, jenže Philipp Grubauer ho dokázal fantastickým zákrokem vychytat poté, co se bleskově přesunul!
56:12'
Colin Wilson si sjel rychle před bránu, v blízkosti pravé tyče ale bekhendem Philippa Grubauera nepřekonal a Madison Bowey dostal dvě minuty za sekání.
55:13'
Jeden z hráčů Colorada na vrcholu pravého kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím, která mířila do bližšího horního rohu brány, Philipp Grubauer ale dokázal puk s pomocí lapačky vyrazit! Skvělá příležitost domácích Avalanche.
54:22'
Avalanche se po reklamní přestávce na pravé straně ocitli v postavení mimo hru a hra byla opět přerušena.
53:11'
Washington právě vstřelil branku!
JEVGENIJ KUZNĚCOV zavezl puk středem do útočného pásma a poté mezi dvěma protihráči přihrál doprava na rozjetého T.J. Oshieho, který mu přihrávku krásně oplatil, a h ruský útočník na vzdálenější levé tyči skóroval z blízkosti do prázdné brány! Caps využili přesilovou hru a snížili. Asistence: T. J. Oshie a John Carlson.
52:38'
Nail Jakupov se opět posadil na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za hrubost.
52:38'
Capitals po rychlém protiútoku podél střídaček vypálili z vrcholu pravého kruhu a Philipp Grubauer na přední tyči puk zmrazil ve výstroji. Reklamní přestávka.
52:18'
Capitals se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Vhazování před bránou Caps.
49:01'
Carl Soderberg si po přihrávce Nathana MacKinnona z levého kruhu zpoza brány rychle vybruslil k levé tyči, kde zamíchal s pukem a bekhendovou přihrávkou našel na vzdálenější pravé tyči MIKKA RANTANENA, který bez přípravy nad lapačkou přesouvajícího se Philippa Grubauera zamířil v přesilovce pod horní tyč! Asistence: Carl Söderberg a Nathan MacKinnon.
48:36'
Alex Chiasson fauloval Alexandera Kerfoota a dostal dvě minuty za sekání.
47:56'
Capitals na pravém křídle vypálili ihned po vhazování od modré čáry a puk skončil v ochranné síti.
45:52'
Také Avalanche orazítkovali brankovou konstrukci, když na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele a brankář hostí Philipp Grubauer už byl překonán!
44:59'
GABRIEL LANDESKOG se rozjel na trestné střílení a po zpomalení mezi kruhy pro vhazování z blízkosti rychlou střelou zápěstím zamířil nad pravým betonem Philippa Grubauera do levého horního rohu brány! Opět je to o tři góly.
44:59'
Dmitrij Orlov zezadu sekl do levé nohy Gabriela Landeskoga, který se řítil sám na bránu a následuje trestné střílení! Promění ho?
43:26'
Washington na pravém křídle napřáhl k nádherné střele, kterou zřejmě Semjon Varlamov vytáhl na tyč! Skvělý zákrok.
42:43'
Alex Chiasson se pustil do Naila Jakupova a dostal dvě minuty za hrubost, stejně jako Nathan Walker, který se dostal do šárvátky s Nikitou Zadorovem, a na opačné straně Nail Jakupov.
42:43'
Nikita Zadorov dostal dvě minuty za vražení na hrazení poté, co fauloval v rohu obranného pásma Nathana Walkera. A jelikož tam byla krev, dostal ještě dvě mnuty za hrubost.
41:52'
Capitals nepříjemně vystřelili z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov měl co dělat, aby tečovanou střelu skvělým zákrokem vyrazil! Caps se ještě poohlíželi po dorážce, nakonec se k ní ale u pravé tyče nedostali.
40:36'
V Pepsi Center před pár okamžiky začala třetí třetina, do které Colorado vstupuje s dvoubrankovým vedením poté, co v závěru druhé části inkasovalo a nebyl mu uznán gól.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-21; Zablokované střely: 13-13; Vhazování: 34%-66%; Hity: 12-15; Přesilové hry: 0/3-0/3; Tr. minuty: 10-10.
Třetí třetina začne přibližně v 5:08.
Colorado po přestávce přidalo další gól, když se poprvé v letošní sezóně prosadil Colin Wilson a v závěru prostřední části na jeho gól odpověděl Brett Connolly. Avalanche bleskově odpověděli, gól Nikity Zadorova ale nebyl uznán kvůli nedovolenému bránění. Skóre po druhé třetině v Pepsi Center v Denveru. Colorado Avalanche 3 Washington Capitals 1.
40:00'
39:37'
NIkita Zadorov nádhernou střelou z vrcholu mezikruží zamířil nad lapačkou Philippa Grubauera do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, gól ale nebyl uznán, protože mu předcházelo nedovolené bránění brankáře. Barry Trotz si vzal ve správní čas Coach Challenge.
39:36'
Colorado právě vstřelilo branku, která je zkoumá na u videa! Barry Trotz si vyžádal Coach Challenge.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:36'
BRETT CONNOLLY si ocitl po přihrávce Toma Wilsona v blízkosti levé tyče ve velké šanci a po zpracování puku střelou zápěstím zasunul puk pod levým betonem Semjona Varlamova ke vzdálenější levé tyči domácí brány! Capitals se konečně prosadili. Asistence: Tom Wilson.
37:42'
Blake Comeau naskočil zpět na led a Colorado vede po přečkání přesilové hry stále o tři branky.
35:42'
Blake Comeau podruhé v zápase usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za držení.
35:42'
Nicklas Bäckström se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci a z blízkosti puk po ledě zametal do prázdné brány, jenže Semjon Varlamov mu po tygřím skoku gól ukradl!
35:06'
Hra byla ve středním pásmu přerušena a následuje krátká komerční přestávka.
34:39'
Vyloučený Devante Smith-Pelly je zpět na ledě a hokejisté Washingtonu hrají opět v plném počtu.
33:33'
Mikko Rantanen na pravém křídle z ostrého úhlu nahazoval puk na bránu, na vzdálenější levé tyči se ale jeden z jeho spoluhráčů do zakončení těsně nedostal.
32:39'
Devante Smith-Pelly byl vyloučen během komerční přestávky, když dostal dvě minuty za hákování.
32:25'
Nathan MacKinnon na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a po zákroku Philippa Grubauera se na vzdálenější pravé tyči prosadil z dorážky COLIN WILSON, který bekhendem zády k bráně zamířil nad levým betonem brankáře Capitals k pravé tyči! Colorado vede už 3:0! Asistence: Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen.
31:31'
Vyloučený Nikita Zadorov je zpět na ledové ploše a Colorado bez potíží přečkalo hru v oslabení.
29:31'
Nikita Zadorov předvedl za vlastní bránou krosček, během které ztratil hůl, a bez ní usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za krosček.
28:50'
Vyloučený Jevgenij Kuzněcov je zpět na ledě a hokejisté Washingtonu hrají v plném počtu.
28:49'
Sekundu před návratem vyloučeného Jevgenije Kuzněcova se Avalanche před bránou zrodili v obrovské šanci, Philipp Grubauer ale vleže zasáhl a puk zmrazil pod sebou!
26:50'
Jevgenij Kuzněcov přidržel Alexandera Kerfoota a byl vyloučen. Colorado si zahraje přesilovou hru.
26:25'
Nikita Zadorov se pustil do Brookse Orpika a dostal dvě minuty za hrubost, stejně jako sám Brooks Orpik. Erik Johnson a T.J. Orpis se také oba pustili do sebe a také byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Čtyři tresty za hrubost a čtyři vyloučení hráči.
26:25'
Před boxem časoměřičů vznikla velká mela poté, co byl tvrdým hitem sestřelen Kamenev, do jehož cesty se postavil Brooks Orpik! Následuje komerční přestávka.
25:47'
Nicklas Bäckström vypálil od modré čáry a připravený Semjon Varlamov puk podržel v náručí.
25:01'
Avalanche sice přesilovou hru nevyužili, stále ovšem vedou nad Washingtonem v Pepsi Center 2:0.
22:32'
Vyloučený John Carlson je zpět na ledě a hokejisté Washingtonu přečkali druhé oslabení.
21:44'
Mikko Rantanen napřáhl na vrcholu k prudké střele, kterou obětavě zablokoval klečící Brooks Orpik.
20:32'
John Carlson byl vyloučen na dvě minuty poté, co podrazil Gabriela Landeskoga.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 10-14; Zablokované střely: 8-9; Vhazování: 32%-68%; Hity: 8-10; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.
Druhá třetina začne přibližně v 4:05.
Colorado prožilo fantastickou úvodní třetinu, během které Washington jasně přehrávalo. Již po sedmnácti sekundách se navíc prosadil Gabriel Landeskog, na jehož gól sedm sekund před koncem úvodní části navázal po oslabení Nathan MacKinnon! Skóre po první třetině. Colorado Avalanche 2 Washington Capitals 0.
20:00'
19:53'
Colorado se prosadilo hned z kraje zápasu a další gól přidalo sedm sekund před koncem úvodní části, když se prosadil NATHAN MACKINNON a zvýšil na 2:0 pro Colorado! Asistence: Samuel Girard a Mikko Rantanen.
19:12'
Vyloučený Blake Comeau je zpět na ledě a Colorado úspěšně přečkalo první hru v oslabení.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:12'
Blake Comeau vrazil na hrazení T.J. Oshieho a dostal dvě minuty za vražení na hrazení.
16:18'
Carl Soderberg vypálil od boxu časoměřičů a Philipp Grubauer raději puk po dobrém zákroku podržel.
12:18'
Tom Wilson vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov puk vyrazil.
09:38'
Madison Bowey vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho pokus vyrazil.
09:31'
T.J. Oshie na levém křídle vypálil od modré čáry a v blízkosti levé tyče dorážel bekhendem Madison Bowey, Semjon Varlamov si ale s oběma pokusy poradil!
08:32'
Gabriel Landeskog na levém křídle vypálil od modré čáry a připravený Philipp Grubauer má další zákrok.
06:21'
Mikko Rantanen se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže ani nadvakrát Philippa Grubauera nedokázal překonat! Fantastický zákrok brankáře Capitals!
03:07'
Nathan MacKinnon vzápětí zkoušel štěstí střelou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, Philipp Grubauer byl ale opět připraven a po dobrém zákroku přerušil hru.
02:37'
Sven Andrighetto vypálil z levého kruhu pro vhazování a Philipp Grubauer podržel puk ve své náruči.
00:29'
Matt Niskanen na levém křídle vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho pokus zastavil.
00:17'
GABRIEL LANDESKOG se prosadil po pouhých sedmnácti sekundách a Capitals utrpěli těžkou ránu hned v úvodu! Avs prožívají fantastický vstup do utkání! Asistence: Nathan MacKinnon.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Girard, E. Johnson (A), Zadorov, Barberio, Bigras, Mironov – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – C. Wilson, Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Comeau – Andrighetto, Kameněv, Jakupov. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Orlov, Niskanen, Orpik (A), Carlson, Chorney, Bowey – Stephenson, Bäckström (A), Oshie – Ovečkin (C), Kuzněcov, Smith-Pelly – Connolly, Eller, T. Wilson – Walker, Beagle, Chiasson. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Garrett Rank, Francis Charron. Čároví: Jonny Murray, Bryan Pancich.
Colorado se v pátek ráno pokusí ukončit v Pepsi Center proti Washingtonu sérii tří porážek v řadě. Avalanche se představí doma poprvé od 3. listopadu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.