NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Edmonton - 10. listopadu 2017   01:00

Devils
Devils
05:33' Boyle (Gibbons, J. Moore) • 38:25' Stafford (Henrique, Müller)
2:3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Edmonton
Edmonton
26:50' Slepyšev  (Lucic, Nugent-Hopkins) • 43:21' Lucic  (Nugent-Hopkins, Kassian) • 64:43' Draisaitl  (McDavid, Russell)
Devils
McCauley, Nicholson – Nansen, Gibbs
Prudential Center, Newark
16 514 diváků
Edmonton
Talbot (Brossoit) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning, Russell, Gryba – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Pakarinen – J. Jokinen, R. Strome, Slepyšev – Malone, Letestu, Kassian.

Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Tři hvězdy utkání:
1. Brian Boyle (NJD) 1+0
2. Leon Draisaitl (EDM) 1+0
3. Ryan Nugent-Hopkins (EDM) 0+2
Devils v zápase dvakrát vedli, ale pokaždé dokázal Edmonton odpovědět. Nejprve Anton Slepyšev vyrovnal na 1:1, a pak ve třetí třetině Milan Lucic na 2:2. Základní hrací doba nerozhodla, a tak se prodlužovalo. 17 sekund před koncem nastaveného času rozhodl o zisku o výhře hostů Leon Draisaitl.
64:43'
Edmonton právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, hostují celek vyhrává v prodloužení. Po rychlé akci dostal puk před branku Connor McDavid. Mohl zakončovat, ale ještě přihrát spoluhráči. Puk posla do míst, kde byl LEON DRAISAITL a na jeho střelu už byl Cory Schneider krátký. Asistence: Connor McDavid a Kris Russell.
64:23'
Domácí se pokouší dostat do útočného pásma, Damon Severson ale neuspěl.
64:00'
Ryan Nugent-Hopkins znovu zakončoval a ani tentokrát neskóroval.
63:24'
Ryan Nugent-Hopkins se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje gólman Cory Schneider. Následně ani napodruhé neuspěl!
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.
62:38'
Z bezprostřední blízkosti to zkoušel na druhé straně Connor McDavid, ale minul branku.
62:16'
Nico Hischier to zkoušel střelou zápěstím, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal.
61:58'
Andy Greene vypálil, jeho pokus zablokoval Ryan Nugent-Hopkins.
61:17'
Kyle Palmieri se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus kryje hostující gólman.
60:49'
Cam Talbot tentokrát kryje kotouč. Vhazovat se bude před brankou Oilers.
60:49'
Nico Hischier a Taylor Hall mířili na branku. Ke střele se dostali, ale kotouč končí mimo.
60:24'
Edmonton Oilers má kotouč a čeká na vhodný moment pro střelecký pokus.
60:01'
Začíná prodloužení, hraje se tři na tři.
Dnešní utkání sleduje 16 514 diváků.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině dokázal Edmonton vyrovnat na 2:2 Prosadil se Milan Lucic. Další gól nepadl, a proto uvidíme prodloužení. Pokus nerozhodne nastavený čas, budou následovat nájezdy.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:24'
Už se nic nestane, uvidíme prodloužení.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Podle všeho uvidíme prodloužení. To se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.
58:37'
Devils se nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma. Sledujeme rychlou hru.
58:20'
Více ze hry má New Jersey, ale hostující celek se zatím výborně brání.
57:34'
Cam Talbot kryje další šanci domácích. Kyle Palmieri nedokázal přesněji vypálit.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:50'
Domácí hokejisté se pokouší rozhodnout ve třetí třetině, do prodloužení se jim nechce.
56:42'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, teď vystřelil John Moore, jehož střelecký pokus kryje brankář.
55:30'
Kyle Palmieri vystřelil od modré čáry, další střelecký pokus kryje brankář Edmontonu.
55:07'
Kyle Palmieri a Nico Hischier prověřili pozornost hostujícího brankáře. Cam Talbot pokryl oba střelecké pokusy.
54:20'
Milan Lucic ale vedl rychlou protiakci, jeho zakončení postrádalo přesnost.
54:05'
Domácí celek má více ze hry, hraje aktivněji, stabilně se dostal do útočného pásma.
53:31'
Blake Coleman si sjel mezi kruhy a vypálil. Jeho pokus se odrazil od tyčky zpět do hry. Štěstí nyní měl Edmontone.
52:35'
Cam Talbot kryje další střelu. Drew Stafford vystřelil z dobré pozice, ale trefil jen gólmana.
51:59'
Jesper Bratt se probojoval do výborné střelecké pozice, brankáře soupeře ale bekhendovou stranou hole prostřelit nedokázal.
51:46'
Kotouč raději kryje brankář Devils, komerční přestávka.
51:26'
Fanoušci ženou domácí hokejisty na výhrou, ale ti se zatím stabilněji nemohou usadit v útočném pásmu.
51:02'
Sledujeme rychlý hokej, dlouhou dobu ani jeden tým nevystřelil na branku.
50:36'
Stav zápasu je vyrovnaný, oba týmy mají k výhře stejně daleko. Optickou převahu mají hráči Oilers.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný. Hra je přerušena pro přihrávku rukou.
49:27'
Aktivně hrající Darnell Nurse se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus ovšem zablokoval jeden z domácích hráčů.
48:48'
Edmonton vyhodil přes všechny čáry, vhazovat se tak bude před brankou Oilers.
48:40'
Z podobné pozice vypálil obránce Will Butcher. Ten ovšem branku vůbec netrefil.
48:29'
Od modré čáry vypálil Steven Santini, jeho střelecký pokus snadno kryje Cam Talbot.
47:45'
Od vyrovnávací branky jsme další výraznější šanci neviděli, gólmani ve třetí třetině zatím příliš mnoho práce neměli.
47:18'
Kris Russell vypálil, jeho pokus zablokoval Stefan Noesen.
47:14'
Hlavní sudí odpískal zakázané uvolnění proti domácím. Diví se hráči, fanoušci i zástupci klubů. Vhazovat se ale bude před brankou Devils, rozhodčí na svém rozhodnutí trvají.
46:55'
Domácí celek se nemůže dostat do útočného pásma, Edmonton zodpovědně brání.
46:17'
Cory Schneider kryje puk po střele Matta Benninga, hra je tak přerušena. Vhazovat se bude před brankou Devils.
46:13'
Edmonton se dostal do postavení mimo hru. Následovat bude komerční přestávka.
45:54'
Sledujeme rychlou pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Oba týmy se prezentují rychlým hokejem.
45:03'
Hostující gólman musel zasahovat, od modré čáry vypálil Steven Santini a puk raději ukryl do výstroje Cam Talbot.
44:11'
Oscar Klefbom se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu zablokoval jeden z vracejících se obránců.
43:21'
Po rychlém přenesení hry dokázal hostující celek vyrovnat. Výbornou střelou mezi betony prostřelil domácího brankáře MILAN LUCIC. Důležitou práci odvedli také přihrávající hráči, kteří celou situaci založili. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins a Zack Kassian.
43:00'
Tři minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč, vhazovat se bude po střele Matta Benninga před brankou Devils.
42:30'
Oba týmy střídají, nyní sledujeme spíše takticky vedenou bitvu. Ani jeden celek nechce chybovat.
42:01'
Jussi Jokinen se pokoušel dostat do útočného pásma, ale přes domácí obránce se do zakončení neprobojoval.
41:38'
Sledujeme poklidný úvod třetí třetiny. Ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
41:16'
Anton Slepyšev to zkoušel z velkého úhlu, domácího brankáře prostřelit nedokázal.
41:00'
Cory Schneider kryje střelecký pokus jednoho z hráčů Edmontonu. Zápas pokračuje třetí třetinou.
40:32'
Darnell Nurse vypálil z dobré pozice, jeho pokus byl ale zablokovnaý obráncem.
40:01'
Druhá třetina nabídla dva góly. Nejprve srovnal hostující Anton Slepyšev. V posledních minutách druhé dvacetiminutovky domácí do vedení dostal po pěkné kličce Drew Stafford.
40:00'
39:39'
Brian Gibbons a Eric Gryba se střetli za brankou Edmontonu, zdá se, že jsou oba v pořádku a pokračují ve střídání.
39:16'
Patrick Maroon mohl na hrávat, měl volného spoluhráče, ale rozhodl se pro střelu. Se zakončením si domácí brankář poradil poměrně snadno.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině, hosté se pokouší vyrovnat.
38:46'
Na druhé straně pak minul branku od modré čáry Miles Wood.
38:41'
Cory Schneider kryje střelecký pokus Oscara Klefboma.
38:25'
Devils právě vstřelili branku!
V závěru druhé třetiny se domácí dostávají do vedení. DREW STAFFORD přijal přihrávku od spoluhráče, dostal se do střelecké pozice. Před brankou udělala kličku na druhou stranu, objel brankáře a zakončil svůj útočný výpad přesnou střelou. Pohledná akce Devils. Asistence: Adam Henrique, Mirco Müller.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, sledujeme klidnější pasáž zápasu.
37:26'
Nico Hischier a Taylor Hall se dostali do útočného pásma. Prvně jmenovaný vypálil z mezikruží, ale branku vůbec netrefil.
36:55'
Jussi Jokinen a Mirco Müller se pustili do potyčky před brankou domácího týmu. Rychle na místo přijel rozhodčí a sjednal pořádek.
36:24'
Oscar Klefbom dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, a tak mohl vypálit příklepem. Jeho ránu vyrazil domácí maskovaný muž, a pak už hráli obránci Devils.
36:03'
Patrick Maroon se pohyboval před brankou, a tak raději kotouč přikryl Cory Schneider.
35:52'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils. New Jersey má problémy s rozehrávkou na delší vzdálenost. Mnohdy je z toho zakázané uvolnění.
35:33'
Darnell Nurse vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus poměrně snadno zastavil domácí brankář.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, stav zápasu je momentálně vyrovnaný.
34:50'
Ryan Nugent-Hopkins se dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal. Rychle k němu přistoupili domácí obránci a nedali mu prostor.
34:40'
34:37'
Damon Severson výborně vypálil do mantinelu, jeden z beků zablokoval střelu.
33:50'
Z přesilovky se už polovina pryč. Sledujeme aktivní hru domácího celku, který se ovšem nemůže propracovat do velké šance.
33:49'
Kyle Palmieri znovu vypálil, jeho pokus jemně tečoval Darnell Nurse do míst, kde byl připravený brankář Cam Talbot.
33:40'
Kyle Palmieri ránou z první trefil jen výstroj brankáře.
33:14'
Přesilovku mají domácí, kteří se tak mohou pokusit vstřelit druhou branku v zápase.
32:50'
Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
32:40'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Matt Benning – 2 min., nedovolené bránění).
32:24'
Výborně vypálil Drew Stafford. Jeho tvrdou a dobře mířenou ránu na poslední chvíli zablokoval Cam Talbot.
31:49'
Nico Hischier vypálil z mezikruží, jeho rána ale postrádala přesnost. Maskovaný muž zasahovat nemusel.
31:29'
Matt Benning se při vlastním oslabení propracoval ke střele, ránu ze středního pásma snadno zastavil brankář.
31:20'
Kyle Palmieri se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář Edmontonu.
30:15'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Oilers.
29:58'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Adam Larsson – 2 min., vysoká hůl).
29:58'
Blake Coleman a Adam Larsson se tvrdě střetli, vypadá to, že se bude vylučovat.
29:23'
Oscar Klefbom se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář Devils.
28:38'
Mark Letestu byl dalším hráčem, který prověřil pozornost domácího brankáře. Ten raději kryje kotouč.
28:31'
Matt Benning vypálil rychle po vhazování, jeho ránu kryje Cory Schneider.
28:27'
Domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Devils.
27:24'
Taylor Hall si vypracoval střeleckou příležitost, ale jeho pokus kryje brankář Edmontonu.
26:50'
Máme vyrovnáno. Domácí celek nedokázal vyhodit kotouč z obranného pásma, za což přišel trest. Do střelecké pozice se propracoval ANTON SLEPYŠEV, jehož zakončení na bližší tyč možná až překvapilo brankáře Devils, který nedokázal puk zastavit. Asistence: Milan Lucic a Ryan Nugent-Hopkins.
26:33'
Cam Talbot musel být pozorný, mířila na něho další střela, tentokrát si poradil s pokusem Blaka Colemana.
26:08'
Patrick Maroon vypálil na druhé straně, jeho pokus zablokoval obránce Mirco Müller.
25:58'
Nico Hischier se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí výrazně mimo branku.
25:16'
Přesilovka se domácím vůbec nedaří, nemohou se stabilněji propracovat do útočného pásma.
25:08'
Až nyní se domácí celek dostal do zakončení. Z bezprostřední blízkosti to zkoušel Jimmy Hayes, který ovšem nepřekonal Cama Talbota.
24:00'
Přesilovku hrají domácí, kteří se mohou pokusit navýšit vedení, ale zatím se nemohou stabilněji dostat do pásma.
23:46'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Adam Larsson – 2 min., držení protihráče).
23:15'
Zack Kassian se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus naprosto s přehledem kryje brankář New Jersey.
23:01'
Sledujeme aktivní hru z obou stran, brankáři musí být pozorní.
22:40'
Kris Russell vedl rychlou akci svého týmu, sám ji zakončil a jeho tvrdou střelu kryje brankář Cory Schneider.
22:09'
Mirco Müller se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje hostující Cam Talbot. Následně se do zakončení dostal Jimmy Hayes, který ovšem minul branku.
20:59'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny.
20:22'
Leon Draisaitl dvakrát vystřelil z kruhu, oba jeho pokusy dokázal zastavit brankář Cory Schneider.
20:01'
Po první třetině vede střelecky aktivnější domácí celek (12:7), jako první se v zápase prosadil v šesté minutě z dořážky Brian Boyle.
20:00'
19:46'
Damon Severson také poslal kotouč mimo branku, gólman zasahovat vůbec nemusel.
19:36'
Stefan Noesen minul bránu z dobré střelecké pozice.
19:01'
Nico Hischier dlouhou držel kotouč, ale nic nevymyslel.
19:00'
Domácí celek se v přesilovce vůbec nemůže dostat do zakončení ani do útočného pásma. Edmonton neustále vyhazuje přes všechny čáry.
17:46'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Oscar Klefbom – 2 min., podražení).
17:24'
Cam Talbot musel zasahovat proti střele od modré čáry, kterou vyslal domácí Andy Greene.
16:31'
Tak ještě jednou icing Devils.
16:00'
Znovu další nepřesnost ve hře Devils, a tak je tu další zakázané uvolnění. Edmonton má tak možnost získat útočné pásmo.
15:38'
Domácí celek špatně rozehrál. Hráči Devils se nedomluvili, jak povedenou útok, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.
15:16'
Komerční přestávka.
15:03'
Damon Severson se propracoval k zakončení, jeho rána od modré čáry končí mimo.
14:50'
Sledujeme rychlý hokej, který ser musí fanouškům líbit.
14:36'
14:10'
Cory Schneider musel zasahovat až nyní, od modré pálil zkušený Ryan Nugent-Hopkins.
13:50'
Od modré čáry nyní vypálil Matt Benning. Hostující obránce ale vůbec nedokázal trefit branku.
13:34'
Mark Letestu se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus zastavil pohotovým zákrokem brankář Devils. Cory Schneider podržel puk, a tak se bude před jeho brankou vhazovat.
12:48'
Přesilovou hru mají k dispozici hostující hokejisté, ti se ale nemohou stabilněji probojovat do útočného pásma.
12:36'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jimmy Hayes – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
12:18'
Cory Schneider zastavil kotouč, který na něho vyslal Jussi Jokinen. Následně pálil Adam Larsson. Střelu zablokoval Steven Santini.
11:43'
Další střela hostů. Od modré čáry nahazoval kotouč před branku Matt Benning, brankář Devils si s jeho pokusem poradil.
11:00'
Na druhé straně po drobném přistrčení kotouče zakončoval Adam Henrique. Brankář Cam Talbot přerušuje hru, a tak se bude vhazovat před jeho brankou. Devět minut hry zbývá do konce první třetiny.
10:22'
Edmonton si nyní připsal první střelu na branku v tomto zápase. Z dolní hranice kruhu vypálil Adam Larsson, jehož střelecký pokus kryje Cory Schneider.
10:04'
Patrick Maroon se po rychlé akci spoluhráčů dostal do zakončení, jeho rána byla nepřesná. Následně se Edmonton dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.
09:47'
Zakázané uvolnění. Oilers špatně rozehráli, a tak je z toho jen icing. Vhazovat se bude před brankou Edmontonu.
09:18'
Brian Boyle se pokoušel přinutit obranu soupeře k chybě, Ryan Strome musel hluboko do svého obranného pásma, aby mohl bez problémů rozehrávat.
-92:46'
Cory Schneider zasahovat nemusel, Edmonton se do střelecké pozice nedostal. Naopak domácí dostali hru za branku soupeře.
08:30'
Více ze hry má domácí celek, který se nastěhoval do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet.
08:10'
Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.
07:47'
Z bezprostřední blízkosti vypálil hostující Patrick Maroon. Vyrovnat se mu nepodařilo, protože vůbec netrefil branku.
07:23'
Kris Russel vypálil od modré čáry, jeho pokus ale ještě před zákrokem brankáře zablokoval Taylor Hall.
06:38'
Do střelecké pozice se probojoval Kyle Palmieri, jeho pokus na bližší tyč dokázal snadno zastavit brankář Edmontonu.
05:54'
Z kruhu vypálil domácí Stefan Noesen. Jeho ránu zápěstím zablokoval hostující Oscar Klefbom.
05:33'
Domácí se dostávají do vedení, Brian Gibbons vypálil, jeho pokus brankář Cam Talbot vyrazil jen před sebe a volný kotouč snadno za brankovou čáru dokázal poslat BRIAN BOYLE. Asistence: Brian Gibbons a John Moore.
05:00'
John Moore se během několika vteřin dostal hned dvakrát do zakončení, oba jeho pokusy byly zablokované.
04:09'
Taylor Hall autorem další střely od modré čáry, kotouč tentokrát dokázal zablokovat Kris Russell.
03:23'
Aktivněji začali domácí, z předbrankového prostoru zápěstím vypálil najetý Miles Wood. Jeho rána ale končí výrazně mimo branku. Gólman zasahovat vůbec nemusel.
02:55'
Domácí se nyní dostali do šance, Damon Severson výborně vypálil. Proti jeho střele po ledě nastavil brankář beton.
02:45'
02:10'
Od modré čáry vypálil Patrick Maroon, který ovšem branku trefit nedokázal.
01:38'
Connor McDavid našel před brankou postaveného Milana Lucice, který ovšem nedokázal kotouč přesněji trefit. Následně se domácí znovu osvobozují.
01:00'
Přesilovou hru hraje Edmonton, Connor McDavid se pokoušel dostat kotouč před branku, ale neuspěl. A tak Devils vyhazují přes všechny čáry.
00:45'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., hákování).
00:17'
Kotouč vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. V poklidném tempu zápas začíná.
00:01'
Za malý moment zápas začne.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Santini, J. Moore, Müller, Butcher, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – Bratt, Henrique, Stafford – Gibbons, Boyle, J. Hayes – Wood, Coleman, Noesen.

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning, Russell, Gryba – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Pakarinen – J. Jokinen, R. Strome, Khaira – Malone, Letestu, Kassian..
Tým New Jersey Devils odehrál 14 zápasů, získal devatenáct bodů a v tabulce Východní konference je na čtvrtém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Arizonu Cotoyes porazil 4:3 a Vancouver Canucks 2:0. Nestačil na Edmonton Oilers 3:6, Calgary Flames 4:5 v nájezdech a St. Louis Blues 1:3.
Edmonton Oilers odehrál 14 zápasů s bilancí 3-2-1-8. Vybojoval 11 bodů a v tabulce Západní konference je na předposledním čtrnáctém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s New Jersey Devils 6:3 a New Yorkem Islanders 2:1 a v prodloužení. Nestačil na Washington Capitals 2:5, Pittsburgh Penguins 2:3 a Detroit Red Wings 0:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.