NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Boston - 1. dubna 2018   18:30

Flyers
Flyers
09:38' Giroux (Konecny, Provorov) • 20:25' Konecny (Provorov) • 45:31' Patrick (Lindblom, Voráček) • 63:39' Giroux (Voráček)
4:3
(1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)
Boston
Boston
34:25' Acciari  (Backes, Heinen) • 46:54' Pastrňák   • 59:56' Bergeron  (Backes)
Flyers
Graham Skilliter, Kelly Sutherland – Derek Amell, David Brisebois
Wells Fargo Center, Philadelphia
Boston

To je ode mě a hezký zbytek nedělního večera.
Zablokované střely 16:20
Flyers berou jeden bod navíc a pro Letce má tento bod cenu zlata! Boston se přiblížil vedoucímu Nashvillu na rozdíl jednoho bodu a bude bojovat o vítězství v základní části!
63:39'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Je hotovo! Jakub Voráček vyslal do brejku své spoluhráče, kterým nebyl nikdo jiný než CLAUDE GIROUX! Ten chtěl napodobit Karlssona z dnešního rána, ale nakonec si to rozmyslel a puk vytáhl z pod nohou a střelu bekhendem zavěsil pod víko! Asistence: Jakub Voráček.
63:07'
Mrázek vyjel daleko z branky proti Marchandovi.
62:45'
Letci se dostali do útočné třetiny, ale oba dva týmy velmi dobře brání a žádnou tutovku jsme ještě neviděli.
62:20'
Danton Heinen dostal puk před poloprázdnou branku, ale jeho zakončení letělo příliš vysoko!
61:53'
Boston je v útočném pásmu a hosté se snaží unavit bránící trojici.
61:18'
Hosté získali puk a pokoušejí se dostat do útočné třetiny.
60:48'
Voráčkova střela z pravé strany provětrala betony Chudobina.
60:28'
Letci jsou v útočném pásmu a kombinují.
60:01'
Máme za sebou dramatický zápas, který bude pokračovat prodloužením! Letci sice vedli 3:1, ale o své vedení přišli 4 vteřiny před koncem! Rozhodne se už v prodloužení nebo uvidíme nájezdy?
60:00'
59:56'
Bruins právě vstřelili branku!
Neskutečné! Domácí přece jen ztrácí vedení a půjde se do prodloužení! Wayne Simmonds mohl v klidu vyvézt puk z pásma, ale měl hokejku v jedné ruce a situaci dost podcenil! Bruins tak získali puk a po sérii odrazů se dostal ke střele z mezikruží PATRICE BERGERON, který vyrovnává na 3:3! Asistence: David Backes.
59:33'
Oddechový čas pro Boston Bruins.
59:33'
Domácí zkusili trefit prázdnou branku přes celé hřiště, ale puk skončil těsně vedle a píská se zakázané uvolnění.
59:09'
Mrázek předvedl dobrý zákrok a Letci poslali puk do středního pásma.
58:53'
Bruins jsou v útočném pásmu a kombinují po mantinelech.
58:12'
Další vyhození domácích. Hosté jsou v šesti!
57:43'
Letcům se povedlo dostat puk do středního pásma a Bruins už nemají příliš mnoho času na vyrovnání.
57:14'
Domácí hrají velmi dobře a nepouští Bruins do svého pásma.
56:36'
DeBrusk se nedostal ke střele a Letci vyhodili puk za branku Chudobina.
56:08'
Domácí se usadili v útočném pásmu a odstřelují branku Chudobina.
55:40'
Pastrňák vystřelil z pravého kruhu, ale jeho pokus byl zablokovaný.
55:10'
Danton Heinen zavezl puk do útočného pásma, ale domácí velmi rychle dostali puk do střední třetiny.
54:22'
Nahození na Mrázkovu branku pokryl český brankář.
53:38'
Voráček poslal na modrou čáru prudkou nahrávku a vyhnal svůj tým z útočného pásma.
53:00'
Sean Couturier udržel útočné pásmo, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nedostal ke střele a Bruins dostali kotouč do středního pásma.
52:25'
Boston se dostal do ofsajdu a vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:00'
Boston drží kotouč a pokouší se vyrovnat. Letci hodně zatáhli hru a brání svůj hubený náskok.
50:52'
Voráček projel do útočného pásma a vystřelil, ale jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
50:24'
Travis Sanheim vystřelil od modré čáry a Chudobin měl plné ruce práce, aby jeho střelu vytěsnil mimo tři tyče.
49:52'
Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu, ale do žádné velké šance se nepropracovali.
48:37'
Domácí pouze nahodili do útočného pásma a míří střídat.
48:07'
Hosté drží puk na svých hokejkách a jsou v útočném pásmu.
46:54'
Boston jde opět na kontakt! DAVID PASTRŇÁK vystřelil z levé strany a už byl ve velkém úhlu, ale jeho pokus tečoval obránce Flyers přímo mezi betony Mrázka! Šťastný gól pro českého střelce! Bez asistence.
45:59'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Oskar Lindblom – 2 min., hákování).
45:31'
Krásná branka domácích! Voráček poslal kros ve středním pásmu na Lindbloma, který poslal pas mezi kruhy, kam si sjížděl NOLAN PATRICK, který jel sám na Chudobina. Nejprve naznačil kličku do bekhendu, ale nakonec si dal puk na forhend a přes beton Chudobina dostal puk do branky. Asistence: Oskar Lindblom a Jakub Voráček.
45:10'
Boston je opět v útočném pásmu a pokouší se vyrovnat stav utkání.
44:30'
Chárova střela z levého rohu nenadělala českému brankáři problémy a Letci vyslali dopředu svého útočníka, proti kterému zasáhl velmi dobře Chudobin!
44:00'
Giontova střela z pravé strany prověřila pozornost Mrázka.
43:37'
Mrázek dnes drží naděje Letců hodně vysoko!
43:18'
Backes to zkusil z pravého kruhu a Mrázek puk vyrazil lapačkou.
42:50'
Donato dostal přihrávku před branku, ale puk mu přeskočil čepel, jinak by Mrázek inkasoval podruhé!
42:24'
Voráček projel do útočného pásma jako tank, ale ke střele se nedostal.
41:44'
První lajna Bruins je v útočném pásmu a Mrázek musí dávat pozor.
41:18'
Domácí vyhnali sami sebe z pásma a Boston se ubránil.
41:08'
40:51'
Voráček má puk v útočném pásmu a Letci kombinují.
40:23'
Boston hned v úvodu třetí třetiny vyhazuje a do konce přesilové hry domácích zbývá půl minuta.
40:01'
Druhá třetina je u konce a nabídla nám dvě branky. Letci se dostali do dvoubrankového vedení hned zkraje třetiny, ale poté byli docela pasivní a toho využil Noel Acciari, který snížil na 2:1!

Střely na branku 15:29
40:00'
39:53'
Voráček vystřelil z pravé strany a závar před brankou vyřešil Chára, který odpálil puk.
39:40'
Hosté vyhazují.
39:26'
39:07'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., krosček).
38:51'
Střelu z mezikruží pokryl Mrázek a Letci mají ponechanou výhodu.
38:25'
Letci opět vyhazují a první minutu oslabení mají za sebou.
38:02'
Donato se zjevil sám před brankou, ale buď trefil Mrázka nebo Gudase!
37:46'
Domácí vyhazují a Boston musí začít od své branky.
37:26'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Valtteri Filppula – 2 min., podražení).
36:44'
Bergeron vystřelil z levé strany a Mrázek zasahuje hokejkou.
36:12'
Sean Couturier nahodil puk na Chudobina, který v poklidu zasahuje a ještě rozehrává.
35:21'
Domácí se snaží na inkasovanou branku co nejrychleji odpovědět a jsou v útočném pásmu.
34:25'
Na tohle už Mrázek nestačil! NOEL ACCIARI dostal přesnou nahrávku na spodek pravého kruhu a svou střelu otřel o břevno! Krásná bomba z první pod víko! Asistence: David Backes a Danton Heinen.
33:31'
Domácí jeli v situaci dva na nikoho! Claude Giroux nahrál na Konecnyho, ale Adam McQuaid si lehl do přihrávky na poslední chvíli a zabránil tak jasnému gólu!
33:07'
Claude Giroux zavezl puk do útočného pásma, ale svou přihrávkou nenašel nikoho v oranžovém.
32:17'
Ryan Donato se dostal k několika dorážkám před brankou, ale Mrázek opět nepustil puk za svá záda!
31:43'
Krejčí to zkusil hned po vhazování, ale Mrázek byl připravený.
31:40'
Domácí vyhodili na zakázané uvolnění a dostávají se opět pod tlak.
31:32'
Dvě střely Donata byly zablokované a následuje komerční přestávka.
31:13'
30:35'
Další vyhození hostujícího celku. Domácí tuhle přesilovou hru nehrají moc dobře.
30:00'
Marchand vyhazuje přes všechny čáry a Bruins střídají.
29:31'
Voráček to zkusil od modré čáry, ale Chudobin byl pozorný a puk vyrazil.
29:13'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Torey Krug – 2 min., sekání).
29:13'
Travis Konecny jel sám na branku, ale Chudobina nepřekonal!
28:59'
Střelu z rohu hřiště pokryl Mrázek a přerušil hru.
28:07'
Scott Laughton se dostal ke střele z pravého kruhu a Chudobin musel zasáhnout! Následnou dorážku zlikvidovala hostující obrana.
27:31'
Hosté už jsou zpět v útočné třetině a pokoušejí se vstřelit kontaktní branku.
26:59'
Jori Lehterä to zkusil z pravé strany, ale u pravé tyčky nebylo místo.
26:29'
Domácí první lajna se dostala do útočného pásma a po delší době se hraje před brankou Chudobina.
26:00'
Chárova střela od modré čáry skončila v lapačce Mrázka.
25:50'
Marchand vystřelil z levé strany a Mrázek zasahuje betonem! Český brankář dnes předvádí skvělý výkon!
25:24'
Domácí dostali puk do středního pásma a mohou si na chvíli oddechnout.
25:00'
Provorov v rohu hřiště ztratil puk a Bruins zůstávají v útočném pásmu.
24:28'
Hosté pokračují v po přesilovkovém tlaku a Mrázek má plné ruce práce.
24:01'
23:39'
Další Krugova střela skončila na betonu Mrázka.
23:24'
Krug vystřelil dělovku od modré, ale minul branku.
22:55'
Další vyhození Letců a první minuta přesilové hry Bruins je pryč.
22:31'
Sean Couturier vyvezl puk a vystřelil na branku a našetřil tak cenné vteřinky.
22:01'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., nedovolené bránění).
21:42'
Krejčí to zkusil z velkého úhlu, ale Mrázek byl pozorný a střelu vyrazil.
21:12'
Boston je poměrně zaskočený a Letci jsou v této fázi hry lepším týmem.
20:25'
Skvělý vstup Letců do druhé třetiny! TRAVIS KONECNY dostal puk k pravému mantinelu, lobem si prohodil dva obránce a před Bergeronem udělal stahovačku a vystřelil mezi nohy Chudobina! Krásná branka domácích! Asistence: Ivan Provorov.
20:01'
První třetina je za námi a o jedinou branku se postaral Claude Giroux, který využil přečíslení tři na dva. Mrázek předvedl několik skvělých zákroků a udržel Letce ve vedení!

Střely na branku 7:12
20:00'
19:52'
Mrázek pokryl skákající kotouč před dotírajícím se Backesem.
19:25'
Donato zavezl puk do útočného pásma a motá hlavy domácím hráčům.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:34'
Travis Sanheim udržel útočné pásmo, ale ne na dlouho a hosté opět vyhazují.
18:05'
Domácí se teď hodně zatáhli a otěže nad utkáním přebrali hosté.
17:31'
Pastrňák se dostal k několika dorážkám před brankou, ale Mrázek mu dnes nechce dopřát střelecký úspěch!
17:07'
Bruins získali puk a vyváží ho do útočného pásma.
16:47'
Domácí drží Bruins pod tlakem a odstřelují Chudobina.
16:29'
Další střela od modré čáry vyklepala chrániče Backese.
16:08'
Bruins dostali puk do středního pásma a Nolan Patrick se pokusil rychle dostat zpět, ale dostal se do ofsajdu.
15:52'
Voráček vystřelil z pravé strany a brankář Bostonu musel zasahovat.
15:12'
Brandon Manning to zkusil od modré čáry, ale jeho střelecký pokus byl sražen do rohu hřiště.
14:53'
Po střele Marchanda se puk odrazil vysoko do vzduchu a letěl směrem na branku. Mrázek však vše monitoroval a puk skryl do lapačky.
14:33'
Chára přešel přes modrou čáru, ale poté o puk přišel.
14:14'
Nahození na Mrázka od Millera skončilo v lapačce českého brankáře.
13:40'
Série nepřesných rozehrávek na obou stranách trochu zpomalila hru.
13:16'
Krejčí svou střelou trefil pouze Sanheima a domácí tak získali puk.
12:56'
Nahození ze středního pásma pokryl Chudobin.
12:30'
Česká spolupráce mezi bostonskými Davidy nevyšla a puku se zmocnili domácí, kteří ovšem rozehráli až na zakázané uvolnění.
11:54'
Travis Konecny si lehl před Pastrňáka a dokázal mu puk upálit. Skvělý obranný zákrok útočníka Letců!
11:26'
Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují okolo branky Mrázka.
11:02'
Letci se dostali na malou chvíli před Chudobina, ale vystřelit nedokázali.
10:15'
Hraje se ve velkém tempu a oba dva celky střílejí ze všech pozic! Sledujeme velmi pohledný zápas!
09:38'
Nedáš, dostaneš! Domácí jeli ve třech do útoku a dávají úvodní branku dnešního utkání. Provorov zavezl středem hřiště puk přes modrou, nahrál doleva na Konecnyho, který z první poslal kros na CLAUDA GIROUXE, který z první propálil Chudobina! Asistence: Travis Konecny a Ivan Provorov.
09:28'
David Pastrňák byl sám před brankou a měl úplně prázdnou branku, ale Mrázek se stihl natáhnout a ukryl puk do lapačky! Takhle se kradou góly!
09:04'
Pastrňák se hnal za pukem, ale obraně neujel, a tak nahrál na Cháru, který tvrdou ránou prověřil Mrázka!
08:19'
Danton Heinen vystřelil z pravé strany, ale do střely se mu vložil Ivan Provorov, který zvedl puk do ochranné sítě.
07:55'
Backes objel branku, ale k zakončení se nedostal. Bruins se drží v útočném pásmu a kombinují.
07:36'
Pastrňákovi přejel spoluhráč velmi brzy do pásma a český útočník se vyskytl v ofsajdu.
07:23'
Domácím se nepovedla rozehrávka a vyhodili až na zakázané uvolnění.
07:11'
První formace Bostonu špatně přešla do útočného pásma a následuje komerční přestávka.
06:41'
Letci jsou zkraje utkání o něco lepší a to potvrzuje i toto vyhození přes všechny čáry. Bruins se provinili zakázaným uvolněním.
06:11'
Pastrňák nahodil do útočného pásma a Marchand se dostal k puku, ale nic nevymyslel a už opět hrají domácí.
05:44'
Travis Sanheim nahodil na branku a Scott Laughton tečoval puk, ale Anton Chudobin skvěle zasáhl!
05:33'
Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden z týmů ještě neměl žádnou tutovku.
05:01'
Ivan Provorov hledal krosovou nahrávkou spoluhráče, ale jeho nahrávka byla sražena do rohu.
04:18'
Střelu od modré čáry vyrazil Mrázek před sebe a měl velké štěstí, že se k dorážce nedostal nikdo z hostů.
03:30'
Hosté opět získali kotouč a dostali se i ke střele a Mrázek musel poprvé zasahovat.
02:51'
Boston se dostal z vlastního pásma a pokoušel se zaútočit, ale přechod přes modrou mu nevyšel a je odpískán ofsajd.
02:37'
Letci jsou v útočném pásmu a kombinují s pukem na hokejkách.
01:50'
Wayne Simmonds se dostal ke střele z pravé strany a hostující brankář si připisuje první zákrok.
01:04'
Voráček nahodil do útočného pásma, ale Chára zachytil puk a vyhodil ho do středního pásma.
00:25'
Jako první se dopředu tlačí domácí celek.
00:01'

Philadelphia Flyers: Mrázek (Lyon) – Gudas, Sanheim, Provorov, Manning, MacDonald, Gostisbehere – Konecny, Couturier, Lehterä – Simmonds (A), Patrick, Laughton – Read, Giroux (C), Weal – Filppula (A), Lindblom, Voráček.

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Chára (C), Holden, Krug, Grzelcyk, McQuaid, K. Miller – B. Gionta, Donato, Bergeron (A) – Backes (A), Heinen, Krejčí (A) – Acciari, Wingels, Schaller – Marchand, DeBrusk, Pastrňák.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Kelly Sutherland – Derek Amell, David Brisebois.
Boston Bruins 49-17-11
Boston dnes odehraje tzv. back to back zápas. Včera se Bruins utkali na domácí půdě s Floridou a vyhráli jednoznačně 5:1. O tři asistence se postaral David Krejčí a o jednu David Pastrňák. Dnes se Medvědi vydají do Philadelphie, kde se k českým Davidům připojí i Voráček s Gudasem a Mrázkem. Bruins jsou na první pozici východní konference a vzhledem k tomu, že Nashville prohrál na domácí půdě s Buffalem, tak se Bruins mohou dostat na první místo celé NHL! Bruins mají 109 bodů a Preds 111.

Nejproduktivnější hráči
Brad Marchand 34+50
David Pastrňák 32+45
Patrice Bergeron 29+31
Philadelphia Flyers 39-25-14
Letci bojují o play-off a jsou na sedmém místě východní konference se ziskem 92 bodů. Devátá Florida má o jeden zápas méně než Flyers, ale ztrácí už 6 bodů! Letci by si tak letos měli zahrát vyřazovací boje! Flyers v minulém utkání porazili Colorado 1:2 a po dvou porážkách po prodloužení se konečně dočkali výhry. Podaří se dnes Letcům definitivně potvrdit účast v play-off?

Claude Giroux 27+66
Jakub Voráček 19+61
Sean Couturier 31+40
Hezký nedělní večer všem hokejovým fanouškům! Do konce základní část NHL už chybí opravdu jen pár zápasů a my se v příznivý čas podíváme na souboj mezi Bruins a Flyers!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.