Islanders - Rangers | ONLINE | 6.4.2018 01:00 | NHL 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Rangers - 6. dubna 2018   01:00

Islanders
Islanders
24:55' Lee (Hickey, Barzal) • 27:27' Beauvillier (Ladd, B. Nelson)

3. Thomas Hickey (NYI) 1+0
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 2:1. Sice prohrávali o jednu branku, ale dokázali stav zápasu otočit. Anders Lee vyrovnal krátce po začátku druhé třetiny a Anthony Beauvillier poslal Islanders do vedení. Jaroslav Halák v brance domácích podal spolehlivý výkon, Ondřej Pavelec z 22 střel inkasoval dva góly.
59:58'
Ještě jedna střela, kterou ale drží Jaroslav Halák.
59:46'
Už se pravděpodobně nic nestane, domácí hokejisté vyhrají tento zápas.
59:36'
Brady Skjei vypálil na branku, Jaroslav Halák kryje kotouč. Oddechový čas Rangers.
59:16'
Jaroslav Halák to zkusil přes celé kluziště a málem mu to vyšlo.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, Islanders stále vedou.
58:38'
Hosté hrají bez brankáře, snaží se vyrovnat, Ondřej Pavelec na střídačce.
58:10'
Dvě minuty hry zbývají a Jaroslav Halák si poradil s pokusem Naměstnikova.
57:29'
Jaroslav Halák si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z dobré pozice Marc Staal.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:30'
Brady Skjei rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Rangers, ale domácí obrana je zatím pozorná.
56:01'
Mnoho času už ze třetí třetiny nezbývá, domácí hokejisté stále vedou o jednu branku.
55:08'
Další zakázané uvolnění, vhazování znovu před brankou Islanders.
55:02'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Islanders.
54:52'
Další hostující rána byla zblokovaná obránce Islanders.
54:23'
Ryan Spooner pálil z bezprostřední blízkosti, ale nedokázal trefit prostor branky.
53:32'
Anders Lee a John Tavares odehráli velmi dobré střídání, vypracovali si několik slibných šancí, ale navýšit domácí vedení se nepodařilo.
53:05'
Peter Holland pálil z pravého kruhu, jeho ránu kryje brankář Jaroslav Halák.
52:58'
John Gilmour se hned dvakrát dostal do střelecké pozice, ale ani jeden z jeho pokusů nebyl přesný.
51:56'
Práce pro slovenského brankáře ve službách Islanders. Neal Pionk vyslal ránu z dobré pozice, s jeho pokusem si poradil gólman.
50:46'
Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, Rangers se pokouší vyrovnat, domácí celek hraje velmi dobře defenzivně.
50:29'
Ross Johnston vypálil z dobré pozice před bránou, jeho pokus zblokoval soupeř.
49:40'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Domácí celek stále vede o jednu branku, pomalu se dostáváme do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:11'
Anders Lee vypálil zápěstím z předbrankového prostoru, jeho projektil kryje brankář Rangers. Bude se vhazovat.
48:19'
48:12'
Při hře 4 na 4 není k vidění mnoho velkých šancí, ani jeden celek si nemůže vypracovat výraznější střelecké pozice.
47:09'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Spooner – 2 min., sekání).
46:57'
Ryan Spooner zakončoval přesilovkovou akci Rangers nepříliš povedenou střelou, ale i tak musel Jaroslav Halák zasahovat.
46:09'
Brandon Davidson z pravého kruhu zakončoval a jeho projektil poměrně snadno zastavil brankář Pavelec, který má tak na svém kontě další zákrok.
45:35'
Početní výhodu zahájil hostující celek aktivně, nyní se však nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
45:17'
Neal Pionk pálil z dobré pozice, vypracoval si šanci při vlastním oslabení, a tak musel zasahovat brankář Halák.
44:43'
Chris Wagner vypálil z dobré pozice, ale jeho projektil poměrně snadno kryje brankář Rangers.
44:19'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Shane Prince – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
44:14'
Vhazovat se tak bude před brankou Rangers, domácí hokejisté se vrací k aktivní hře.
44:14'
Ondřej Pavelec si dokázal poměrně snadno poradit s pokusem soupeře.
43:34'
Anthony Beauvillier, autor rozdílové branky, se nyní dostal do další dobré střelecké pozice, ale minul branku.
43:12'
Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou Islanders. Domácí celek stále vede o jednu branku.
42:59'
Peter Holland vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Jaroslav Halák. Vhazovat se bude před jeho brankou.
42:31'
Mnoho šancí k vidění v této fázi zápasu není, ani jeden celek se nikam nežene.
41:55'
Jaroslav Halák kryje ránu z pravého kruhu, kterou vyprodukoval aktivně hrající Pavel Bučněvič.
41:36'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Islanders, protože kotouč po střele Matse Zuccarella končí mimo hrací plochu.
40:47'
Ryan Pulock dobře vypálil, a tak jeho projektil musel zastavovat brankář Pavelec.
40:01'
Dva góly ve druhé třetině znamenají, že se domácí celek dostal do vedení. Nejprve vyrovnal Anders Lee, a pak Anthony Beauvillier poslal své barvy do jednobrankového náskoku.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane.
39:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.
38:30'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:33'
Ryan Pulock rozehrává od své branky, John Tavares se propracoval do střelecké pozice, ale minul.
36:31'
Hra je přerušena, slovenský brankář znovu kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
36:21'
35:34'
Jaroslav Halák kryje ránu, kterou od modré čáry vyslal Brady Skjei.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Rangers hrají početní výhodu poměrně dobře, snaží se hrát aktivně a domácí gólman má hodně práce.
34:38'
Jaroslav Halák kryje kotouč po střele Neala Pionka. Vhazovat se tak bude před jeho brankou. Rangers hrají přesilovou hru.
34:21'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., sekání).
33:52'
John Gilmour rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči dostali do zakončení.
33:30'
Z bezprostřední blízkosti pálil Cal Clutterbuck, jehož tvrdá rána končí mimo branku.
32:22'
Vladislav Naměstnikov a Brandon Davidson se střetli ve středním pásmu, oba jsou poněkud otřesení, ale pokračují dál ve střídání.
32:00'
Brock Nelson pálil z předbrankového prostoru, jeho projektil tak tak dokázal vyrazit brankář Ondřej Pavelec, odchovanec kladenského hokeje.
31:30'
Nick Leddy nahodil kotouč do útočného pásma, a tak šel střídat. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
31:12'
Jaroslav Halák opět kryje kotouč. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
30:44'
Domácí se pokouší rychle dostat do útočného pásma, první formace Islanders se do střelecké pozice nedostala.
30:43'
Jaroslav Halák poměrně snadno zasahuje proti střele soupeře. Mika Zibanejad neměl nárok na úspěch.
30:22'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v zápase, domácím se podařilo otočit stav zápasu.
30:22'
Neal Pionk pálil od modré čáry, jeho pokus poměrně snadno a bez problémů kryje gólman Islanders.
30:13'
29:12'
Mnoho velkých šancí v tomto zápase k vidění není, Rangers se pokouší hrát aktivně, ale nemohou se stabilněji propracovat do útočného pásma.
28:48'
Rangers se pokouší něco vymyslet před brankou domácích, nyní ale Jaroslav Halák zasahovat nemusel.
27:27'
Islanders právě vstřelili branku!
Krásně sehraná akce a domácí celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Ladd už mohl zakončoval, ale ještě vylepšil situaci a puk přenechal zcela volnému spoluhráči. ANTHONY BEAUVILLIER zakončoval do odkryté branky. Asistence: Andrew Ladd a Brock Nelson.
27:15'
Kotouč vypadl z hrací plochy, a tak je znovu přerušeno.
26:45'
Filip Chytil pálil z dolní hranice kruhu, a tak musel zasahovat brankář Jaroslav Halák. Hra je přerušená. Komerční přestávka.
26:10'
Obrázek hry je stále stejný, sledujeme zejména souboj o střední pásmo bez výraznějších šancí.
24:55'
Domácí celek se dočkal vyrovnání. Hickey vypálil od modré čáry a před brankou jeho projektil tečoval mimo dosah brankáře dnes aktivně hrající ANDERS LEE. Asistence: Thomas Hickey a Mathew Barzal.
24:27'
Jaroslav Halák má na svém kontě další zákrok, tentokrát si poradil s pokusem, který z bezprostřední blízkosti vyslal Ryan Sproul.
23:45'
Až nyní vidíme střelu na branku, při vlastním oslabení vypálil Neal Pionk, jehož pokus kryje gólman Halák.
23:00'
Jaroslav Halák rozehrává od své branky, Rangers dokázali vyhodit přes všechny čáry.
22:35'
Přesilovku hrají domácí, kteří rozehrávají od své branky. Bránící se celek hraje velmi dobře.
22:04'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Rob O'Gara – 2 min., držení).
21:52'
Jimmy Vesey nedokázal prostřelit brankáře soupeře, s jeho pokusem si dokázal Jaroslav Halák poradit.
21:25'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
20:30'
Chris Kreider vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář Islanders.
20:01'
Po první třetině vede hostující celek o jednu branku, pohotovou dorážkou se prosadil aktivně hrající Kevin Hayes.
20:00'
19:45'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:22'
Rangers se vrací za svou branku, odkud rozehrávají poslední akci.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, Neal Pionk pálil nepřesně od modré čáry.
18:43'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidný závěr prvního dějství.
17:40'
Mathew Barzal získal puk v útočném pásmu, poslal ho na modrou čáru, kde byl Brandon Davidson. Jeho tvrdá rána končí ve výstroji Pavelce.
17:17'
Vladislav Naměstnikov jemně protečoval kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
16:50'
Brady Skjei rozehrává od své branky, snaží se vymyslet útočnou akci. Jeho spoluhráči se sice do útočného pásma dostali, ale nevypálili.
16:02'
Islanders se dostali do útočného pásma špatně, a tak se píská postavení mimo hru. Bude se vhazovat, nejprve ale komerční přestávka.
15:17'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, mírnější převahu mají hostující hokejisté, ale nedaří se jim vypracovat výraznější šanci.
14:41'
Shane Prince pálil z dobré pozice před brankou Rangers, střela však nebyla vůbec přesná.
14:12'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Rangers, Pavelec tak musí být pozorný.
13:46'
Momentálně sledujeme pasáž hry, ve které není k vidění mnoho šancí, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.
12:35'
Anders Lee nejprve minul branku, a pak zakončoval Ryan Pulock. Jeho projektil kryje gólman Ondřej Pavelec. Hra je tak přerušená, komerční přestávka.
12:21'
Anders Lee se propracoval k zakončení z mezikruží, ta však končí mimo branku.
11:30'
Brandon Davidson rozehrává od své branky, následně nahodil do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
11:00'
Ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice, mnoho střel k vidění není.
10:15'
Zápas pokračuje dál, domácí celek hraje aktivně, a proto musel Pavelec zasahovat proti zakončení Priceho.
10:13'
Andrew Ladd vypálil z mezikruží, jeho ránu poměrně snadno kryje brankář Rangers. Komerční přestávka.
09:45'
Aktivně hrající Jordan Eberle se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si poměrně snadno poradil brankář Pavelec.
08:43'
John Tavares dostává hru do útočného pásma, on ani jeho spoluhráči se do střelecké pozice dostat nedokázali.
07:54'
Ryan Pulock minul branku z dobré střelecké pozice, gólman Rangers zasahovat nemusel.
07:20'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nyní nikam nežene.
06:45'
Mnoho střel tento duel nenabízí, nyní musel zasahovat Ondřej Pavelec po střele Rosse Johnstona.
05:32'
Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu. Následně z mezikruží pálil Filip Chytil. Jeho rána ale končí mimo branku.
05:12'
John Gilmour vypálil jako obránce od modré čáry, jeho projektil zblokoval mimo hrací plochu Brandon Davidson.
04:05'
Rangers právě vstřelili branku!
Hostující celek se v přesilové hře dostává do vedení. Nejprve vypálil Brady Skjei, jehož pokus se odrazil od mantinelu za branku a puk dorazil do branky zkušený KEVIN HAYES. Asistence: Brady Skjei a Mats Zuccarello.
02:53'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Thomas Hickey – 2 min., hákování).
02:26'
Ross Johnston nahodil kotouč do útočného pásma, a tak šel střídat. Jeho spoluhráči následně museli hrát v obranném pásmu.
02:00'
Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se hodně takticky.
01:41'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím stále čekáme.
01:17'
Mathew Barzal rozehrává útočnou akci, dostal se do pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.
01:00'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
00:15'
Anders Lee vypálil z dobré pozice, jeho projektil ale končí mimo branku. Gólman Pavelec zasahovat nemusel.
00:01'

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, D. Seidenberg, Pelech, Pulock, Hickey, Davidson – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd, B. Nelson, Prince – Johnston, Wagner, Clutterbuck.

New York Rangers: Pavelec (H. Lundqvist) – M. Staal, Pionk, Skjei, Sproul, Gilmour, O'Gara – Kreider, Zibanejad, Spooner – Vesey, Chytil, Zuccarello – Naměstnikov, K. Hayes, Bučněvič – Holland, Andersson, Carey..
New York Islanders odehrál 80 zápasů s bilancí 24-9-10-37 a získal 76 bodů. V tabulce Východní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Ottawu Senators 4:3 a Philadelphii Flyers 5:4. Nestačil na Floridu Panthers 0:3, Toronto Maple Leafs 4:5 a New York Devils 3:4.
New York Rangers odehrál 80 zápasů s bilancí 24-10-9-37 a získal 77 bodů. V tabulce Východní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Carolinou Hurricanes 2:2. Nestačil na Washington Capitals 2:4 a 2:3 v prodloužení, Tampu Bay 3:7 a a New Jersey Devils 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Islanders a New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.