NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Flyers - 6. října 2017   04:00

26:16' Lewis (N. Shore, Clifford) • 57:39' Toffoli (J. Carter, Pearson)
Kings
Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Folin, Fantenberg, MacDermid – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Toffoli – Cammalleri, Kempe, Brodzinski – Clifford, N. Shore, Lewis.
Flyers
Neuvirth (Elliott) – Provorov, MacDonald, Gudas, Gostisbehere, Hägg, Sanheim – Giroux, Couturier, Voráček – Weal, Patrick, Simmonds – Weise, Filppula, Konecny – Leier, Laughton, M. Raffl.

Domácí celek poval velmi dobrý taktický výkon a poradil Philadelphii 2:0. V souboji dobře chytajících brankářů byl lepší Jonathan Quick, který pochytal všech pětatřicet střel soupeře. Michal Neuvirth sice dva góly inkasoval, ale mnoho dalších šancí zastavil.
59:34'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., hákování).
59:32'
Tanner Pearson minul odkrytou bránu.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:35'
Flyers se pokouší s výsledkem něco udělat, Michal Neuvirth je na střídačce, ale hosté se nemohou probojovat do střelecké pozice.
58:09'
Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti, následně Kings vyhazují přes všechny čáry.
57:39'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Zdá se, že domácí tento duel vyhrají. Jeff Carter vypracoval situaci dva na jednoho. Dlouho držel kotouč, ve vhodnou chvíli přihrál a TYLER TOFFOLI usměrnil puk do branky. Michal Neuvirth měl nulovou šanci. Asistence: Jeff Carter, Tanner Pearson
57:12'
Tyler Toffoli se střetl se soupeřem ve středním pásmu. Oba hráči jsou otřesení.
56:27'
Jakub Voráček se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale do střelecké pozice se neprobojoval.
56:05'
Claude Giroux byl připravený na modré čáře na střelu, ale přihrávka se k němu nedostala.
56:00'
Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, Los Angeles stále drží jednobrankový náskok.
55:25'
Philadelphia hraje aktivně ve třetí třetině, další střelecký pokus si připravil Travis Konecny.
55:05'
Domácí Jake Muzzin mohl rozhodnout, ale jeho ránu z mezikruží výborně vyrazil Michal Neuvirth.
54:51'
Jordan Weal dobře vypálil, jeho ránu jemně rukavicí tečoval brankář Jonathan Quick mimo bránu.
54:48'
Přesilovka se Flyers vůbec nedaří, nemohou se stabilněji usadit v útočném pásmu. Sledujeme rychlý hokej s minimem šancí.
53:41'
Do zajímavé pozice se probojoval hostující Claude Giroux. Jeho pokus se však do branky nevešel.
53:00'
Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, hosté mají k dispozici další přesilovou hru.
52:58'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., nedovolené bránění).
52:41'
Jonathan Quick raději přerušuje hru, vhazovat se bude před brankou Kings. Komerční přestávka.
52:22'
Taylor Leier zakončoval další akci svého týmu, i tentokrát byl pozorný brankář domácích.
52:03'
Od modré čáry vypálil zápěstím Nolan Patrick, jeho pokus kryje brankář Jonathan Quick.
51:16'
Kings se brání zatím zodpovědně, Flyers se mnoho šancí nemohou vytvořit.
50:48'
Claude Giroux stál na konci dlouhé kombinace, s jeho pokusem si celkem snadno dokázal poradit domácí brankář.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté hrají přesilovou hru, ve které se mohou pokusit o vyrovnání.
49:58'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., podražení).
49:42'
Dustin Brown vypálil od modré čáry, jeho pokus byl ovšem nepovedený.
49:04'
Tým Los Angeles Kings odehrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Neuvirtha. Tyler Toffoli se hned dvakrát dostal do zakončení, ale český brankář byl pozorný.
48:54'
Travis Sanheim se prezentoval střelou od modré čáry, jeho pokus ale domácí celek zablokoval.
48:35'
Gudas vypálil od modré čáry zápěstím, svůj pokus schoval za obránce a Jonathan Quick měl co dělat, aby puk zastavil.
47:44'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Více ze hry mají hostující hokejisté, kteří se pokouší vyrovnat. Flyers hrají aktivně, ale velmi dobře chytá Jonathan Quick.
47:16'
Jakub Voráček to zkoušel střelou zápěstím, ale nedokázal překonat brankáře soupeře. Jonathan Quick byl pozorný a zastavuje hru. Hostující celek hraje ve třetí třetině velmi dobře.
46:19'
Domácí brankář se momentálně rozhodně nenudí. Scott Laughton ani Taylor Leier nedokázal překonat zkušené brance ve službách Kings.
45:00'
Jakub Voráček nejprve minul bránu, a pak vypálil jeho kolega Claude Giroux. Jonathan Quick byl pozorný a dokázal si se zakončením poradit.
44:41'
Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, po pěkné kombinaci pálil Nick Shore, ale neuspěl.
43:49'
Travis Konecny vystřelil z kruhu, jeho pokus ale zablokoval Drew Doughty.
43:47'
Vhazovat se bude před brankou Los Angeles. Domácí celek stále drží jednobrankové vedení.
43:34'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.
43:09'
Hostující celek odehrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Philadelphie.
42:38'
Anže Kopitar postupoval do zakončení, na poslední chvíli mu střelu znemožnil Shayne Gostisbehere.
41:27'
Jake Muzzin jako obránce vypálil od modré čáry, jeho projektil zablokoval Radko Gudas.
41:11'
Dnes aktivně hrající Jake Muzzin vypálil z mezikruží. Brankář Neuvirth byl pozorný.
40:27'
Andrew MacDonald vedl akci hostujícího celku, jeho pokus snadno kryje brankář Kings.
40:17'
Jeff Carter se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ránou z mezikruží branku minul.
40:01'
Domácí celek se dokázal ve druhé třetině překonat, zakončil přesně rychlou kombinaci. Díky tomu Los Angeles vede o jeden gól.
40:00'
39:36'
Dustin Brown vypálil od modré čáry, hostující brankář viděl střelu, a tak v pohodě kryl.
39:14'
Tyler Toffoli znovu neuspěl, výborně puk zastavil Michal Neuvirth.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry v této třetině.
38:22'
Tyler Toffoli zakončoval další akci domácích, ale ani tentokrát se nepodařilo Neuvirtha překonat.
38:14'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
38:05'
Trevor Lewis výborně vypálil, jeho pokus zkušeně kryje ústecký rodák v brance Flyers.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:20'
Dustin Brown rychle zakončoval od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Michal Neuvirth.
36:51'
Michael Cammalleri výborně zablokoval střelecký pokus, kterým se prezentoval Shayne Gostisbehere.
36:12'
Sean Couturier se protlačil do výborné střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankář Kings. Domácí následně odehráli jen na icing.
35:40'
Hostující celek se pokouší vyrovnat, ale domácí obrana je zatím pozorná. Nyní neuspěl Shayne Gostisbehere.
35:11'
Vhazovat se bude před domácí brankou, Jonathan Quick musí být pozorný. Následně se pokusili Kings rychle rozehrát, ale bylo z toho jen zakázané uvolnění.
35:06'
34:38'
Travis Konecny vyslal střelu z mezikruží, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
34:30'
Tým Los Angeles Kings se momentálně brání velmi dobře, hosté se nemohou dostat do střelecké pozice.
33:52'
Znovu zakončoval Jakub Voráček. Vypálil od modré čáry, jeho pokus byl povedený, ale brankář Jonathan Quick byl pozorný a kotouč kryje. Dobrá práce brankář Los Angeles.
33:26'
Jakub Voráček vypálil, jeho pokus zablokoval domácí Derek Forbort.
33:06'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., hrubost).
32:52'
32:30'
Adrian Kempe z kruhu tvrdě vyzkoušel pozornost brankáře soupeře. Neuvirth pozorný.
32:13'
Jake Muzzin střelou zápěstím od modrého čáry nepřekonal českého brankáře ve službách Philadelphie.
31:40'
Vhazuje se před brankou Flyers. Hostující celek hraje v oslabení, ale zatím se dokáže bez výraznějších problémů bránit.
31:07'
Dustin Brown se dostal do střelecké pozice, ale minul branku. Následně vypálil Anže Kopitar. Brankář Michal Neuvirth byl pozorný.
30:52'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., sekání).
30:48'
Trevor Lewis si vybruslil do střelecké pozice, ale nepřekonal Neuvirtha.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, Shayne Gostisbehere se prezentoval rychlou nepřesnou střelou.
29:54'
Michael Raffl se sice dostal do útočného pásma, ale nezakončil podle představ.
29:26'
Domácí celek postupoval do útočného pásma, ale udělal to špatně, píská se ofsajd. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
28:26'
Jakub Voráček dlouho čekal se zakončením, nakonec se do šance neprotlačil. Sledujeme zajímavý hokej, který musí fanoušky bavit.
28:16'
Do střelecké pozice se dostal domácí celek. Anže Kopitar vypálil bez přípravy, jeho pokus ale končí mimo branku.
27:37'
Komerční přestávka.
26:16'
K velké radosti většiny fanoušků se Kings dostávají do vedení. Tentokrát rychlá akce domácím vyšla. Shore skvěle přihrál do míst, kam si najel TREVOR LEWIS. Jeho rychlé zakončení bylo pro Neuvirtha nechytatelné. Asistence: Nick Shore a Kyle Clifford.
25:58'
Philadelphia se špatně dostala do útočného pásma, píská se ofsajd.
25:45'
Z dolní hranice kruhu vypálil Tyler Toffoli. Jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale do branky se nevešel.
25:30'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
24:46'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho vyložených šancí k vidění není.
24:39'
Kings se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
23:22'
Michael Raffl ze středního pásma nahodil kotouč, domácí brankář byl pozorný.
23:04'
Tyler Toffoli se dostal do šance, jeho tvrdou střelu kryje Michal Neuvirth.
22:23'
Nolan Patrick od modré minul bránu, následně pálil Ivan Provorov, Jeho pokus kryje brankář Jonathan Quick.
22:00'
Voráček se pokoušel před brankou něco vymyslet, jenže do zakončení se nedostal.
21:13'
Valtteri Filppula se probojoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus končí o malý kousek nad brankou.
20:48'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Derek Forbort – 2 min., vysoká hůl).
20:01'
Největší šanci v první třetině měl Anže Kopitar, ale jeho vyloženou gólovku zastavil Michal Neuvirth. Díky němu platí bezbrankový stav.
20:00'
19:53'
Michael Cammalleri se propracoval do střelecké pozice, Michal Neuvirth kryje další ránu.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:41'
Michal Neuvirth senzačně nyní vychytal domácího hráče. Anže Kopitar nevěřícně kroutí hlavou, jakou velkou šanci neproměnil. Parádní práce od rodáka z Ústí nad Labem.
18:35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:33'
Příliš dlouho si domácí útočníci dávali přednost v zakončení, nakonec o střeleckou pozici přišli.
17:08'
Postavení mimo hru znamená, že akce hostů končí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
16:42'
Od modré čáry to zkoušel Radko Gudas. Jeho pokus však postrádal přesnost. Flyers přesilovku neproměnili.
16:36'
16:08'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Kings.
15:50'
Přesilovka se hostujícímu celku vůbec nedaří, domácí hrají zodpovědně.
15:47'
Ivan Provorov výborně vypálil, jeho pokus zablokoval obětavě Christian Folin.
15:06'
Od modré čáry to v přesilovce zkoušel Jakub Voráček, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
14:36'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Michael Cammalleri – 2 min., podražení).
14:11'
Nick Shore vyhrál vhazování, a tak se mohou rychle dostat hokejisté Kings do útočného pásma. Michal Neuvirth musel být pozorný.
14:00'
Šest minut hry zbývá do konce první třetiny, Flyers se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
13:41'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
13:16'
Alex Iafallo vypálil od modré čáry, jeho pokus ale mířil vysoko nad branku.
12:48'
Taylor Leier pálil nad branku, následně to bekhendovou stranou hole, ale domácího maskovaného muže překonat nedokázal.
12:11'
Momentálně se hrají spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útoku.
11:42'
Michal Neuvirth musel být pozorný, vhazovalo se před jeho brankou, Flyers ale vybojovali puk, a tak se směr hry otáčí.
11:25'
Domácí brankář měl poměrně hodně práce, pokud Weise ještě někdo tečoval, a tak kotouč na poslední chvíli změnil směr. Jonathan Quick se štěstím dokázal střelu zastavit.
10:51'
Tyler Toffoli dobře vypálil, jeho pokus mířil do středu branky, kde byl pozorný brankář. Na druhé straně pak neuspěl tvrdou ránou Gudas.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry, Zatím čekáme na výraznější střelecký pokus. Více práce měl brankář Flyers, který zastavil již šest střel. Jonathan Quick má tři zákroky.
09:43'
Hostující celek se po delší kombinaci propracoval do zajímavé pozice, ale Michael Raffl minul bránu.
09:01'
Z mezikruží to zkoušel Dale Weise, ale ani tento pokus neznamená změnu skóre.
08:43'
Robert Hägg vyslal kotouč na domácí branku od modré čáry, Jonathan Quick si celkem snadno dokázal poradit.
07:57'
Vhazovalo se ve středním pásmu, kotouč vybojoval hostující celek, ale přišel o něj, protože Konecny prohrál osobní souboj se soupeřem.
07:32'
Los Angeles vyhrálo buly v útočném pásmu, z kruhu zakončoval Tanner Pearson. Jeho ránu našel Neuvirth v rukavici.
07:08'
Shore vypálil, Provorov jeho pokus tečoval do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.
06:47'
Kyle Clifford vypálil, jeho pokus tečoval Trevor Lewis. Vypadalo to, že puk zapadne do branky, ale nakonec se tak nestalo.
06:31'
06:25'
Michael Raffl dostává hru do bezpečí, oslabení končí.
05:54'
Oscar Fantenberg má kotouč za svou brankou a čeká na vystřídání spoluhráčů. Kings se nemohou stabilněji dostat do pásma.
04:53'
Flyers vyhazují kotouč přes všechny čáry, a tak musí Los Angeles znovu bojovat o útočné pásmo. Přesilovka se zatím domácímu celku příliš nedaří.
04:37'
Tyler Toffoli vypálil z mezikruží, jeho pokus zablokoval Scott Laughton.
04:31'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., hákování).
04:30'
Znovu práce pro českého brankáře. Michal Neuvirth si dokázal poradit s pokusem Kempeho.
03:53'
Jonathan Quick musel za svou branku, aby pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Následně se ale k puku dostali hosté.
03:16'
Alex Iafallo se probojoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus výborně kryje Michal Neuvirth. Gólman nyní podržel své spoluhráče.
02:58'
Dobře to udělal Radko Gudas, který byl ve složité pozici. Nahodil kotouč na brankáře Kings, ten zastavil hru. Vhazovat se bude v útočném pásmu Flyers.
02:43'
Trevor Lewis se dostal do zakončení na druhé straně, jeho pokus ale končí mimo branku. Vhazovat se bude před Michalem Neuvurthem.
02:29'
Hráč, kterému se povedl úvodní zápas sezóny, Shayne Gostisbehere, se nyní dostal do střelecké pozice .Jeho rána od modré čáry končí mimo branku.
02:19'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč získal hostující Scott Laughton.
01:48'
Adrian Kempe vypálil z předbrankového prostoru, jeho pokus dobře zastavil Michal Neuvirth.
01:18'
Nolan Patrick se hned dvakrát dostal k zakončení. Ani jeden z jeho pokusů ovšem nebyl přesný. Sledujeme poklidný úvod zápasu.
00:51'
Jako první se do střelecké pozice dostal domácí Tyler Toffoli, Jeho pokus z kruhu končí ovšem mimo branku.
00:01'
Zápas začne později.
Pro Los Angeles Kings to bude první soutěžní zápas. Na tento moment se všichni fanoušci LA těšili.
Philadelphia Flyers odehrála úvodní zápas dlouhodobé části proti San Jose Sharks. Flyers vyhráli 5:3. Jakub Voráček zaznamenal tři asistence, Simmonds hattrick a brankář Elliott 32 zákroků.

Wayne Simmonds vstřelil tři branky, z toho dvě v přesilovce. Celkem již zaznamenal 400 bodů v NHL. Na výhře se také třemi asistencemi podílel Gostisbehere.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.