NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Winnipeg - 23. listopadu 2017   04:30

Winnipeg
19:52' Lowry  (Copp, S. Mason) • 39:01' Laine  (Ehlers, Perreault)
Kings
Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, MacDermid, Martinez, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Toffoli – Andreoff, N. Shore, Lewis – J. Jokinen, Dowd, Brodzinski.
Brenk, Kozari – Nansen, Alphonso
Staples Center, Los Angeles
18 230 diváků
Winnipeg

Hostující celek odehrál zápas takticky výborně. V závěru první a druhé třetiny se dokázal prosadit a vedl tak o dva góly. Ve třetí dvacetiminutovce se sice domácím podařilo v přesilovce snížit, ale znovu prostřelit brankáře se jim nepodařilo. Klíčovou roli dnes sehrál Steve Mason, který zastavil 38 ze 39 střel.
Tři hvězdy utkání:
1. Steve Mason (WPG) 38 zák., 1 gól, 97,4%
2. Anže Kopitar (LAK) 0+1
3. Patrik Laine (WPG) 1+0
Československá stopa v utkání:
Do zápasu nenastoupil český ani slovenský hráč.
Dnešní utkání sleduje 18 230 diváků.
59:36'
Kotouč je za brankou Jets, domácí se k němu nemohou dostat.
59:30'
Oddechový čas pro domácí.
59:30'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., hákování).
59:14'
Tanner Pearson tvrdou ránou neprostřelil brankáře soupeře.
58:48'
Tyler Toffoli vypálil, jeho rána byla zablokované, Jonathan Quick na střídačce, domácí v šesti.
58:15'
Kings mají kotouč ve svém obranném pásmu, do útoku se nemohou dostat.
58:00'
Dvě minuty hry zbývají, domácí celek stále prohrává o jednu branku.
57:32'
Anže Kopitar vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje hodně zaměstnaný Steve Mason.
57:16'
Střelou od modré čáry minul branku Tyler Toffoli. Puk byl možná ještě tečovaný.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:33'
Winnipeg hraje aktivně v útočném pásmu, pokouší se držet hru daleko od své brány.
56:00'
Alec Martinez a Jake Muzzin výborně zastavili velkou šanci Winnipegu. Hostující celek se do střelecké pozice nedostal.
55:40'
Jets se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, Jonathan Quick kryje kotouč.
55:33'
Hra je přerušena, k vidění je poměrně hodně soubojů a tvrdých střetů.
55:06'
Pět minut hry nás dělí od konce třetí třetiny. Mason kryje kotouč. Komerční přestávka.
54:05'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Winnipegu.
53:40'
Tanner Pearson ani Oscar Fantenberg nedokázali prostřelit obránce Tylera Myerse, který obě střely zablokoval.
53:28'
Anže Kopitar vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující gólman.
53:03'
Adam Lowry se při vlastním oslabení pokoušel probojovat do zakončení, ale nedokázal přesněji vypálit.
52:45'
Drew Doughty nejprve minul branku, pak z lepší pozice vypálil Anže Kopitar a zasahovat musel brankář Jets.
52:20'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., vysoká hůl).
51:41'
Patrik Laine se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale minul.
51:20'
Komerční přestávka.
50:43'
Sledujeme hodně bojovný hokej, domácí tým se pokouší vyrovnat, ale proti dobře hrající obraně soupeře to nemá snadné.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:34'
Domácí celek se pokouší něco vymyslet před brankou, zatím se ale nemůže propracovat do vyložených šancí. Defenziva Jets hraje výborně.
49:06'
Jets vyhazují kotouč přes všechny čáry, hosté pak mohou vystřídat.
48:47'
Brankář Jets má další zákrok, zasahuje po střele Muzzina, jehož projektil vytěsnil nad branku.
48:31'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., podražení).
48:21'
Z pravého kruhu Derek Forbort minul branku, zajímavá příležitost.
47:43'
Andrew Copp vyzkoušel z mezikruží pozornost brankáře Kings. Jonathan Quick byl pozorný.
47:15'
Po sérii střel mimo a zablokovaných pokusů vidíme ránu na branku. Jake Muzzin výborně tečoval, ale jeho pokus na poslední chvíli zastavil Steve Mason.
46:17'
Jonathan Quick si dokázal poradit se zakončením, které vymyslel Ben Chiarot.
46:00'
Patrik Laine si vypracoval další příležitost, ale kotouč poslal mimo branku. Nechybělo mnoho jeho pokusu.
45:26'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Gól v přesilovce. Domácí celek snižuje. Střelu od modré čáry výborně před brankou tečoval mimo dosah brankáře TYLER TOFFOLI. Asistence: Oscar Fantenberg, Anže Kopitar.
45:04'
Winnipeg vyhazuje přes všechny čáry.
44:40'
Anže Kopitar to zkoušel od modré čáry, jeho projektil se mezi tři tyče nevešel, gólman zasahovat nemusel.
44:34'
Steve Mason má na svém kontě další úspěšný zákrok, poradil si se střelou Jonnya Brodzinského.
44:14'
Tvrdá rána, kterou vyslal Jake Muzzin, minula branku.
44:09'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Brandon Tanev – 2 min., vysoká hůl).
44:01'
Kyle Connor se po bleskové akci dostal do útočného pásma a rychle vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář. Jonathan Quick na jeho pokus viděl.
43:43'
Steve Mason kryje další pokus od modré čáry, nyní to zkoušel Dustin Brown.
43:30'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
43:02'
Sledujeme rychlý hokej ve třetí třetině, domácí celek se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, je střelecky aktivnější, ale výborný výkon podává Steve Mason.
42:10'
Nikolaj Ehlers se propracoval do brejku, obránce Kings jej rychle stíhal, ale i tak dokázal hostující hráč vypálit. Kotouč chtěl poslat na vzdálenější tyč, ale minul.
41:27'
Vhazovat se bude před domácí brankou, Los Angeles totiž sehrálo situaci špatně, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.
41:13'
Brandon Tanev vedl akci jets, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
40:20'
Steve Mason kryje další pokus, domácí celek hraje pěkně aktivně, z kruhu to zkoušel Dustin Brown.
40:01'
Zápas, ve kterém zatím vede méně střelecky aktivní tým, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Ve druhé třetině jsme nesledovali příliš atraktivní hokej, gól přišel znovu v poslední minutě a znovu se prosadili hosté. Tentokrát přesně zamířil Patrik Laine.
40:00'
39:35'
Kings si vypracovali nyní několik dobrých střel, ale ani jeden pokus neskončil gólem.
39:01'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Gól v přesilovce! Hosté vedou o dva góly. Výborně to udělal Nikolaj Ehlers, který zpoza branky našel před bránou postaveného PATRIKA LAINEHO, který překonal domácího brankáře střelou mezi betony. Asistence: Nikolaj Ehlers a Mathieu Perreault.
38:08'
Z mezikruží minul branku Joel Armia, následně nepřesně zakončoval také jeho spoluhráč.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:54'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dustin Brown – 2 min., sekání).
37:41'
Střelou od modré to zkoušel Dustin Byfuglien. Rána to nebyla vůbec marná, ale kotouč kryje Jonathan Quick.
37:13'
Trevor Lewis výborně tečoval kotouč před brankou, a tak musel zasahovat brankář Winnipegu. Sledujeme na góly hodně chudé utkání.
36:57'
Z levého kruhu vypálil Andy Andreoff, ale brankář si dokázal poradit poměrně snadno.
36:37'
Na druhé straně zase musel Steve Mason zasahovat proti střele Oscara Fantenberga.
36:34'
Jonathan Quick musel být pozorný, do dobré pozice se dostal Blake Wheeler. Domácí brankáře ale prostřelit nedokázal.
35:57'
Po dlouhé době bez střeleckého pokusu se do zakončení dostal Adam Lowry. Jeho rána ale postrádala přesnost.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, hosté stále vedou o jednu branku.
34:57'
34:31'
Mark Scheifele nejprve minul branku, a pak vypálil Nikolaj Ehlers. Jeho ránu kryje domácí Jonathan Quick. Hra je tak přerušena.
33:51'
Početní výhoda se Winnipegu vůbec nedaří, nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma, a proto nemůže ani zakončit.
33:31'
Do střelecké pozice se dostal Mark Scheifele, který ovšem nedokázal přesněji vypálit z mezikruží.
32:57'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., držení protihráče).
32:36'
Kurtis MacDermid dobře vypálil a ještě lépe zasáhl Steve Mason. Komerční přestávka.
32:17'
Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nikam nežene.
31:53'
Patrik Laine se propracoval po rychlé akci do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
31:23'
Přesilovou hru nesehrál domácí celek vůbec špatně, ale nedokázal se probojovat do gólové šance. Výborně si počínala obrana Jets a také brankář.
31:01'
30:35'
Jacob Trouba se při vlastním oslabení dostal na útočný výlet a zakončoval. Jeho střelu zápěstím kryje Jonathan Quick.
29:59'
Od modré čáry to zkoušel Alec Martinez, jeho pokus končí mimo branku, následně se k němu puk znovu odrazil, brankář Steve Mason byl mimo své postavení, ale střela byla zablokovaná.
29:40'
Hostující brankář přerušuje hru, chytil střelu, kterou ze střední vzdálenosti vyslal Drew Doughty. Snadná práce pro maskovaného muže Jets.
29:20'
Anže Kopitar se hned dvakrát dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti. Ani jeden z jeho pokusů nebyl přesný.
29:01'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Ben Chiarot – 2 min., nedovolené bránění).
28:58'
Steve Mason kryje další střelecký pokus, tentokrát to z horní hranice kruhu zkoušel Alex Iafallo.
28:10'
Z pravého kruhu zakončoval Blake Wheeler. Hostující útočník nedokázal přesněji trefit branku. Raději ale zasáhl brankář Jonathan Quick.
27:22'
Mnoho střel nyní k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry, hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nikam nežene.
26:37'
Derek Forbort to zkoušel z velké dálky, s jeho pokusem si dokázal hostující brankář snadno poradit, kotouč vyrazil před sebe, a pak už hrála obrana.
26:01'
Drew Doughty ani Alex Iafallo nedokázali v dobrých šancích prostřelit brankáře Winnipegu. Steve Mason kryje kotouč, a tak je hra přerušena. Následovat bude komerční přestávka.
25:14'
Adam Lowry se vřítil do útočného pásma a pokoušel se něco vymyslet, ovšem nepodařilo se mu prosadit se proti početní převaze nepřátel, tedy obránců Kings.
24:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
24:08'
Tyler Myers vypálil a jeden z domácích hráčů odrazil kotouč mimo hrací plochu.
23:34'
Patrik Laine zakončoval rychlou akci svého týmu, mladičký Alex Iafallo zablokoval jeho projektil.
23:24'
Domácí celek špatně rozehrál, chtěl se rychle dostat do útočného pásma, ale kotouč přejel všechny čáry, píská se icing.
22:31'
Andy Andreoff zakončoval domácí rychlou protiakci, jeho pokus zablokoval hostující Joel Armia
22:06'
Andrew Copp se dostal do útočného pásma, pokoušel se něco vymyslet, ale v rozhodující chvíli mu kotouč odskočil od hole, a tak se do zakončení nedostal.
21:23'
Ani jeden celek se nikam nežene, mnoho vyložených šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
20:11'
Jako první se ve druhé třetině dostal do zakončení hostující celek, zkoušel to Kyle Connor, ale neuspěl.
20:01'
Po první nepříliš atraktivní třetině vede hostující celek gólem z poslední minuty. Kings mají během přestávky o čem přemýšlet. Domácí vedou na střely 11:9, jenže na góly prohrávají.
20:00'
19:52'
Jonathan Quick byl mimo své postavení, čekal střelu do středu branky, ale ona přišla ze strany, což neočekával, a tak měl ADAM LOWRY odkrytou brankou. Hrubě podceněná situace od domácího brankáře. Asistence: Andrew Copp, Steve Mason.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:22'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nechce chybovat, sledujeme hokejové šachy ve středním pásmu.
17:48'
Z bezprostřední blízkosti to zkoušel Matt Hendricks, jeho pokus drží domácí brankář.
17:12'
Andrew Copp z pravého kruhu minul branku, gólman ani zasahovat nemusel.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:26'
Oscar Fantenberg vypálil od modré čáry, s jeho pokusem si snadno poradil brankář Winnipegu.
16:00'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje a musí se fanouškům líbit.
15:05'
Kyle Connor ani na třikrát nedokázal překonat výborného domácího brankáře. Jonathan Quick se dokázal rychle přesunout a hostující hráč po obkroužení branky už neměl prostor, kudy dostat kotouč do brány.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, Blake Wheeler zakončoval a jeho pokus zablokoval soupeř.
14:45'
Drew Doughty se pokoušel založit akci od své branky, ale kotouč končí mimo hrací plochu. Komerční přestávka.
14:24'
13:40'
Od modré čáry to zkoušel Dustin Byfuglien. Jeho střelecký pokus končí ale mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
13:34'
Mathieu Perreault z kruhu zakončoval, branku ovšem trefit nedokázal.
13:00'
Winnipeg se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu, sledujeme nepovedenou přesilovou hru.
12:40'
Dustin Byfuglien vypálil od modré čáry, jeho pokus dobře zablokoval Derek Forbort.
12:24'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tanner Pearson – 2 min., hákování).
12:23'
Jonathan Quick kryje střelecký pokus Nikolaje Ehlerse. Buly před brankou Los Angeles.
12:06'
Hostující celek špatně přešel do útočného pásma, píská se postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
11:22'
Dmitrij Kulikov to jako obránce zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl ovšem nepovedený.
11:00'
Steve Mason kryje nahození Kopitarovo. Vhazovat se bude před brankou Jets. Nejprve ale komerční přestávka.
10:46'
Od modré čáry z levé strany vypálil Alec Martinez. Minul cíl.
10:18'
Jacob Trouba to zkoušel z mezikruží, jeho pokus byl zablokovaný soupeřem.
10:00'
Alex Iafallo vedl rychlou akci svého týmu, dostal se do zakončení, a tak musel zasahovat brankář Jets.
09:39'
Od modré čáry nahazoval kotouč na branku hostující Nikolaj Ehlers. Jeho pokus kryje brankář Quick.
09:23'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině hostujícího celku.
09:06'
08:38'
Z pravého kruhu zakončoval Jake Muzzin. První jeho střelu výborně vyrazil Steve Mason, druhá rána z levé strany byla hodně nepovedená.
08:20'
Drew Doughty rozehrává od své branky, Winnipeg vyhodil přes všechny čáry.
07:55'
Tyler Toffoli znovu zakončoval, tentokrát střelecký pokus zablokoval obránce Jets.
07:33'
V přesilovce se do zakončení dostal Adrian Kempe. Jeho rána byla však hodně nepřesná.
07:06'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., držení protihráče).
06:29'
Po komerční přestávce pokračuje první třetina, a tak mohl Dustin Brown vypálit od modré čáry nepřesnou střelu.
06:28'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal Derek Forbort. Jako obránce se pustil do akce, kterou zakončoval z bezprostřední blízkosti. Masona v brance ale nepřekonal.
05:47'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings, domácí celek nyní špatně rozehrál.
05:26'
Brandon Tanev zakončoval od modré čáry, jeho bekhendové nahození na branku kryje gólman Jonathan Quick. Bude se vhazovat před jeho brankou.
04:53'
Trevor Lewis si vypracoval zajímavou pozici, jeho pokus zablokoval Ben Chiarot.
04:50'
Blake Wheeler se dostal do zakončení na druhé straně, jeho pokus postrádal přesnost.
04:34'
Od modré čáry zakončoval Jake Muzzin. Jeho střelu zápěstím kryje brankář Jets.
03:34'
Dustin Brown se probojoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit.
03:10'
Ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí v úvodu zápasu k vidění není.
02:47'
Kotouč vypadl mezi diváky, vhazovat se bude před brankou Jets.
02:28'
Na druhé straně musel zasahovat Jonathan Quick, protože zakončoval Andrew Copp z mezikruží.
02:05'
Od modré čáry to zkoušel Andy Andreoff. Domácí hráč ale branku trefit nedokázal.
01:55'
Steve Mason kryje nahození Kurtise MacDermida z velké dálky, vhazovat se bude před brankou Jets.
01:00'
Jake Muzzin a Patrik Laine se střetli ve středním pásmu, hra pokračuje bez přerušení dál.
00:50'
Sledujeme rychlý klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene, na úvodní střelu čekáme.
00:01'
Anže Kopitar vyhrává úvodní buly, kotouč mají domácí.
00:01'
Za malý moment zápas začne.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Folin, MacDermid, Martinez – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Toffoli – Andreoff, N. Shore, Lewis – J. Jokinen, Dowd, Brodzinski.

Winnipeg Jets: S. Mason (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Hendricks, Armia.

Rozhodčí: Brenk, Kozari – Nansen, Alphonso.
Los Angeles Kings odehrálo 21 zápasů s bilancí 9-2-3-7 a vybojovalo 26 bod. V tabulce Západní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Floridu Panthers 4:0. Nestačilo na San Jose Sharks 1:2,Vancouver Canucks 2:3, Boston Bruins 1:2 a Vegas Golden Knights 2:4.
Winnipeg Jets odehrál 20 zápasů s bilancí 11-1-3-5 a vybojoval 27 bodů. V tabulce Západní konference je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál hned čtyři. Poradil si s Arizonou Coyotes 4:1 a 4:1, v nájezdech porazil Philadelphii Flyers 3:2, poradil si s New Jersey Devils 5:2. Nestačil na Nashville Predators 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.