Nashville - Toronto | ONLINE | 23.3.2018 01:00 | NHL 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Toronto - 23. března 2018   01:00

Ukončeno
Nashville
Nashville
25:42' Arvidsson (P. K. Subban) • 55:37' Hartnell (Fisher, Watson)
2:5
(0:1, 1:2, 1:2)
Toronto
Toronto
04:03' J. van Riemsdyk  (Marner, Rielly) • 35:06' Matthews  (Rielly, J. van Riemsdyk) • 36:44' W. Nylander   • 40:09' Marner  (Rielly, Bozak) • 43:39' Gardiner  (Co. Brown, Bozak)
Nashville
Sestavy:
Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Jemelin, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Hartnell, Fisher, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
Rozhodčí
Brad Watson, Francis Charron. Čároví: Brandon Gawryletz, Brian Mach
Bridgestone Arena, Nashville
17550 diváků
Toronto
Sestavy:
Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, N. Zajcev, Gardiner, Dermott, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – A. Johnsson, Plekanec, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.
Přenos se aktualizuje automaticky

Česká stopa v utkání

Tomáš Plekanec (TOR) 0+0, 1 střela, TOI 13:52
Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, TOI 21:24
Hvězdy utkání

1. Morgan Rielly (TOR) 0+3
2. James van Riemsdyk (TOR) 1+1
3. Auston Matthews (TOR) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 25-28; Zablokované střely: 14-13; Vhazování: 55%-45%; Hity: 17-12; Přesilové hry: 1/6-2/3; Trestné minuty: 6-12.
Morgan Rielly odehrál fantastický zápas, když třemi kanadskými body za tři asistence dovedl Maple Leafs v Bridgestone Areně k hladkému vítězství, na kterém se gólem podílel Auston Matthews. Americký útočník se vrátil do sestavy Toronta po deseti zápasech, které vynechal kvůli zranění ramene. Konečný výsledek střetnutí. Nashville Predators 2 Toronto Maple Leafs 5.
Konec zápasu.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
57:21'
Frederik Andersen u své levé tyče zmrazil volný puk rychle pod lapačkou a přerušil hru.
56:56'
Frederik Andersen lapil prudkou střelu Predators z levého kruhu pro vhazování do lapačky a prostor dostává poslední reklamní přestávka.
55:37'
Nashville právě vstřelil branku!
Auston Watson v pravém kruhu předvedl dobrý forčeking a za bránou zachytil rozehrávku Frederika Andersena, čehož využil Mike Fisher, když zpoza brány přihrál do mezikruží a SCOTT HARTNELL propálil Frederika Andersena střelou bez přípravy mezi betony! Asistence: Mike Fisher a Austin Watson.
54:54'
Maple Leafs vyrazilo do protiútoku a u pravé tyče se po rychlé kombinaci na jeden dotek dostali do velké šance, jenže Pekka Rinne puk dokázal vyrazit!
53:12'
Ryan Hartman prudce vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeden z hráčů Maple Leafs přizvedl puk do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.
52:02'
Predators podél střídaček zaváželi puk do útočného pásma a ocitli se v postavení mimo hru.
51:19'
Hra byla přerušena a v Bridgestone Areně dostává prostor krátká reklamní přestávka.
51:08'
P. K. Subban se v levém kruhu obranného pásma postavil do tvrdé střely Tylera Bozaka, která ho nepříjemně zasáhla, a zůstal klečet na ledové ploše.
50:18'
Delší dobu se hraje bez přerušení a třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny. Leafs vedou 5:1.
49:07'
Viktor Arvidsson byl zřejmě hráčem, který u levé tyče v rychlosti vystřelil z úhlu, Frederik Andersen ale jeho pokus na přední tyči vyrazil za bránu!
48:09'
P. K. Subban napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, kterou Frederik Andersen hrudí snadno vyrazil.
47:52'
Kevin Fiala už je také zpět na ledě z trestné lavice a oba týmy hrají opět v plném počtu.
47:11'
Nazem Kadri vystřelil na levém křídle z úhlu a Pekka Rinne na přední tyči puk podržel v náručí.
46:55'
Vyloučený Zach Hyman je zpět na ledě a začíná zkrácená přesilová hra hostujícího Toronta.
45:52'
Kevin Fiala vzápětí vyfasoval dvě minuty za podržení a bude se hrát ve hře 4 na 4. Jakmile se ale Zach Hyman vrátí na led, začne zkrácená přesilová hra Leafs.
44:55'
Zach Hyman byl vyloučen na dvě minuty za držení a Predators mají k dispozici šestou přesilovou hru.
44:28'
Kevin Fiala se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, jenže nedokázal puk bekhendem dostatečně zvednout a Frederik Andersen ho vleže fantasticky vyrazil!
43:39'
Toronto právě vstřelilo branku!
Connor Brown v levém rohu útočného pásma předvedl parádní hit a zpětnou přihrávkou našel JAKEA GARDINERA, který na bodu levého kruhu pro vhazování bez přípravy vypálil a mezi lapačkou a levým betonem Pekky Rinneho zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Leafs vedou 5:1. Asistence: Connor Brown a Tyler Bozak.
43:17'
Viktor Arvidsson dobře vystřelil z levého kruhu pro vhazování, Frederik Andersen ale puk podržel v náručí.
42:26'
Roman Josi si na vzdálenější levé tyči najel na nahození z pravého křídla, jenže rychlou střelou bez přípravy minul bližší horní roh brány Frederika Andersena.
42:09'
Auston Matthews na levém křídle z nulového úhlu nahazoval puk před bránu a Pekka Rinneho ho holí přiloženou k ledu vyrazil do bezpečí před Zachem Hymanem.
41:33'
Colton Sissons na levém křídle vystřelil od modré čáry a Frederik Andersen snadno puk podržel.
40:35'
Mattias Ekholm v blízkosti levé tyče krásně zamíchal s pukem, bekhendem ale Frederika Andersena, který kotouč zasedl, nepřekonal!
40:28'
Predators se v rychlém sledu nepodařilo dvakrát rozehrát a proti Nashvillu se během osmi sekund pískalo dvakrát zakázané uvolnění.
40:09'
Toronto právě vstřelilo branku!
MITCHELL MARNER krásně zamíchal s pukem na vrcholu pravého kruhu napřáhl k táhlé střele zápěstím, která nad vyrážečkou Pekky Rinneho zamířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Maple Leafs využili druhou přesilovou hru a vedou v Bridgestone Areně nad Nashvillem 4:1. Asistence: Morgan Rielly a Tyler Bozak.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 13-23; Zablokované střely: 9-8; Vhazování: 61%-39%; Hity: 10-8; Přesilové hry: 1/5-1/2; Trestné min.: 4-10.
Třetí třetina začne přibližně v 3:03.
Viktor Arvidsson dokázal v úvodu druhé třetiny vyrovnat a Predators poté mohli zápas otočit na svou stranu, jenže Filip Fosberg a Ryan Johansen orazítkovali v rychlém sledu tyč a na opačné straně během 1 minuty a 38 sekund udeřili Auston Matthews a William Nylander. Skóre po druhé třetině v městě hudby. Nashville Predators 1 Toronto Maple Leafs 3.
40:00'
Druhá třetina skončila.
40:00'
Vyloučený Tomáš Plekanec se vrátil z trestné lavice zpět na led, což znamená, že Maple Leafs si zahrají na začátku třetí části zkrácenou přesilovou hru.
39:56'
Do konce druhé části zbývají odehrát čtyři sekundy a proti Maple Leafs bylo odpískáno postavení mimo hru.
39:38'
William Nylander se řítil ve hře 4 na 4 v závěru druhé třetiny sám na bránu, jenže rychlou střelou z mezikruží minul levý horní roh brány Pekky Rinneho!
39:10'
William Nylander vystřelil z levého kruhu a Pekka Rinne na přední tyči zasáhl vyrážečkou, kterou puk vyrazil za svou bránu. Predators vzápětí mohli rozehrát.
39:03'
Kevin Fiala dostal po závaru před bránou dvě minuty za krosček a bude se hrát ve hře 4 na 4.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:00'
Tomáš Plekanec byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Nashville si po reklamní přestávce zahraje v závěru druhé třetiny pátou přesilovou hru. Zatím využil jednu.
36:44'
Toronto právě vstřelilo branku!
WILLIAM NYLANDER před bránou předvedl velký důraz a puk u pravé tyče přes levý beton Pekky Rinneho propasíroval do sítě! Maple Leafs skórovali dvakrát během minuty a 38 sekund a vedou 3:1. Hra Nashvillu se rázem rozsypala.
35:06'
Toronto právě vstřelilo branku!
AUSTON MATTHEWS se dostal v pravém kruhu ke střele, která sice byla zablokována, jenže vzápětí se dostal k dorážce a po krásné stahovačce zamířil z úhlu zápěstím pod horní tyč! Leafs přečkali oslabení a znovu vedou! Asistence: Morgan Rielly a James van Riemsdyk.
34:39'
Vyloučený James van Riemsdyk je zpět na ledě poté, co Predators v rychlém sledu dvakrát orazítkovali v přesilové hře brankovou konstrukci.
34:12'
A další střela z levého kruhu, která se odrazila od brankové konstrukce a skončila v ochranné síti! Nebezpečně pálil domácí Ryan Johansen.
33:51'
Filip Forsberg napřáhl v levém kruhu k prudké střele, která se od bližší tyče odrazila za bránu!
32:39'
James van Riemsdyk byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Nashville si po krátké reklamní přestávce zahraje čtvrtou přesilovou hru, zatím využil jednu. Tu poslední.
32:39'
Frederik Andersen v letošní sezóně čelil 1980 střelám, což je nejvíce ze všech brankářů v NHL!
32:23'
Pekka Rinne naskočil na střídačku! Predators mají poskytnutou výhodu, a pokud ji nevyužijí, bude se vylučovat.
32:09'
Connor Brown před obrannou modrou čárou ustál tvrdý hit a vyhodil puk na zakázané uvolnění.
31:33'
Connor Brown vyhrál v levém rohu útočného pásma závod o puk a zabránil tak zakázanému uvolnění.
31:00'
Predators si vytvořili velký tlak, zatím se ale k další střele na bránu Toronta nedostali.
29:46'
Kevin Fiala se po postavení mimo hru svého týmu řítil sám na bránu, jenže u levé tyče si vylámal zuby na pravém betonu Frederika Andersena, který ho vychytal!
29:32'
Nazem Kadri v pravém kruhu skvěle zasekl puk a poté vystřelil z otočky zápěstím, jeho střela letící těsně nad ledem ale trefila na přední tyči spoluhráče.
29:02'
Morgan Rielly vystřelil na levém křídle od modré čáry a puk zamířil do ochranné sítě. Hra byla přerušena.
28:22'
Pekka Rinne si hravě poradil se střelou Leafs z pravého kruhu a přerušil hru. Následuje komerční přestávka.
27:02'
Kevin Fiala se ocitl u pravé teče v obrovské šanci, jenže ani nadvakrát nebo třikrát nedokázal ležícího Frederika Andersena překonat! Obrovská šance otočit skóre!
26:17'
Maple Leafs se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění.
25:42'
Nashville právě vstřelil branku!
VIKTOR ARVIDSSON se ocitl před bránou v obrovské šanci a z blízkosti střelou zápěstím zamířil nad lapačkou Frederika Andersena ke vzdálenější pravé tyči! Nashville využil přesilovou hru a vyrovnal na 1:1! Asistence: P. K. Subban.
24:43'
Auston Matthews se snažil před bránou odstavit jednoho z hráčů Nashvillu a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Nashville má k dispozici třetí přesilovou hru.
24:14'
Craig Smith dobře vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Frederik Andersen měl ale čistý výhled a vyrážečkou puk vyrazil.
23:45'
A další střela ihned po vhazování, kterou Pekka Rinne na přední tyči vyrazil vyrážečkou za bránu.
23:28'
Maple Leafs v levém kruhu vystřelili ihned po vhazování a brankář Nashvillu puk lapil do lapačky.
23:25'
Maple Leafs vystřelili z levého kruhu pro vhazování a Pekka Rinne tentokrát snadno puk podržel.
22:39'
Tomáš Plekanec napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele s příklepem, která nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Pekka Rinne ale předvedl parádní semafor a ukryl puk ve své lapačce!
22:19'
Auston Matthews z levého kruhu mířil ke vzdálenější pravé tyči, Pekka Rinne ale puk levým betonem vykopl!
21:35'
Filip Forsberg na levé straně předvedl parádní oblouk a v blízkosti levé tyče se dostal k bekhendové střele, kterou Tyler Bozak přizvedl do ochranné sítě.
21:27'
Roman Josi chtěl na levém křídle nahodit puk po zpětné přihrávce od modré čáry před bránu, jeho pokus zápěstím byl ovšem zablokován.
21:03'
Predators na levé straně vystřelili od modré čáry a Frederik Andersen na přední tyči puk podržel v náručí.
20:01'
V Bridgestone Areně právě začala prostřední část utkání a Predators se během posledních 11 minut a 30 sekund nedostali ke střele na Frederika Andersena.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 4-13; Zablokované střely: 5-4; Vhazování: 56%-44%; Hity: 6-4; Přesilové hry: 0/2-1/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 2:03.
James van Riemsdyk v úvodu střetnutí využil přesilovou hru, do jejíhož skončení zbývaly dvě sekundy, a Toronto odchází do kabin po první části spokojenější. Nashville si zahrál dvě přesilové hře v řadě, jenže vyrovnat se mu ani během jedné z nich nepodařilo. Skóre po první třetině v Bridgestone Areně. Nashville Predators 0 Toronto Maple Leafs 1.
20:00'
První třetina skončila.
19:19'
Maple Leafs se opět ocitli v šanci u pravé tyče, jenže ani nadvakrát Pekku Rinneho nepřekonali. Brankář Nashvillu znovu podržel puk a přerušil hru.
19:03'
Auston Matthews byl zřejmě hráčem, který na levém křídle vystřelil z téměř nulového úhlu, Pekka Rinne byl každopádně na přední tyči připravený.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:26'
Mitchell Marner si najížděl do levého kruhu na bekhendovou přihrávku Nazema Kadriho od útočné modré čáry, jenže k němu měl během oblouku dále.
17:35'
Vyloučený William Nylander naskočil z trestné lavice zpět na led a Nashville nevyužil ani druhou přesilovou hru, během které se navíc nedostal ani k jedné střele na bránu.
16:59'
Maple Leafs mohli skórovat v oslabení, Ryan Ellis ale střelu z levého kruhu přizvedl nad bránu.
16:15'
Maple Leafs se podruhé v rychlém sledu podařilo vyhodit a domácí se zatím dostali pouze k jedné střele, která od modré čáry zamířila vedle pravé tyče brány.
15:35'
Hra byla přerušena a Toronto po reklamní přestávce bude čelit druhé přesilové hře Nashvillu. William Nylander byl vyloučen na dvě minuty za podržení.
15:00'
Predators se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění.
14:28'
Roman Polák na pravém křídle nedokázal udržet puk na útočné modré čáře a musel rychle zpět dozadu.
13:57'
Ryan Ellis na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Frederik Andersen puk podržel ve svém náručí.
13:48'
Mike Fisher se ocitl v levém kruhu v šanci, jenže bránu přestřelil a puk skončil na ochranném skle.
13:13'
Maple Leafs na levém křídle od hrazení nahodili puk na přední tyč, kde ho lapil Pekka Rinne a po zákroku brankáře Predators následuje reklamní přestávka.
12:48'
Predators se poměrně na dlouho usadili v útočném pásmu, jenže v pravém kruhu o puk přišli a Maple Leafs se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění.
11:14'
Connor Brown se ocitl u levé tyče v šanci, z blízkosti ale pozorného Pekku Rinneho nepřekonal! Puk skončil za bránou a hokejisté Nashvillu mohli rychle rozehrát.
10:46'
Mitchell Marner se snažil prosadit v pravém kruhu pro vhazování, jenže Mattias Ekholm šel před ním rychle do kleku a nepustil ho k ohrožení brány Pekky Rinneho.
09:06'
Maple Leafs většinu akcí tahají po pravém křídle, odkud přišla další střela a mířila ke vzdálenější pravé tyči, Pekka Rinne ji ovšem pravým betonem vykopl!
08:23'
Vyloučený Tyler Bozak je zpět na ledě a Nashville na rozdíl od Toronta první přesilovou hru nevyužil.
08:19'
Colton Sissons se snažil před bránou prosadit bekhendem, jenže Frederika Andersena mezi betony nepřekonal a brankář Maple Leafs si připsal další zákrok!
07:35'
Viktor Arvidsson se ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže Frederika Andersena propálit nedokázal!
07:26'
Predators během necelé minuty dvakrát vypálili od modré čáry, jenže Frederik Andersen obě střely vyrazil a připsal si první dva zákroky.
06:23'
Tyler Bozak dostal dvě minuty za nedovolené bránění po faulu v blízkosti obranné modré čáry u střídaček a Nashville si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.
06:05'
Maple Leafs na pravém křídle napřáhli od modré čáry ke krásné střele, která se od vzdálenější levé tyče odrazila zpět do hry! Nechybělo mnoho a Toronto vedlo o dvě branky.
05:11'
James van Riemsdyk skvěle clonil před bránou a nahození od modré čáry tečí usměrnil těsně vedle.
04:37'
Maple Leafs na pravém křídle vystřelili z úhlu a Pekka Rinne na přední tyči snadno puk vkleče podržel v náručí.
04:03'
Toronto právě vstřelilo branku!
JAMES VAN RIEMSDYK si u pravé tyče zpracoval puk po prudké střílené přihrávce Mitchella Marnera z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a bekhendem zády k bráně mezi nohama překonal Pekku Rinneho, když se puk odrazil od čepele Romana Josiho mezi jeho betony a od pravého betonu do brány! Maple Leafs využili přesilovou hru 2 sekundy před koncem a vedou 1:0! Asistence: Mitchell Marner a Morgan Rielly.
03:35'
Toronto v blízkosti pravé tyče vystřelilo z pravého kruhu, Pekka Rinne byl ale i nyní připraven a puk zmrazil v náručí!
02:40'
A další šance Maple Leafs, kteří se snažili prosadit z blízkosti u pravé tyče, ani nadvakrát ale Pekku Rinneho neprostřelili!
02:12'
Mitchell Marner na pravém křídle pěkně vypálil od modré čáry, Pekka Rinne ale puk skvěle vykopl pravým betonem a Maple Leafs se vzápětí snažili dostat k dorážce marně!
02:05'
Mike Fisher z pravého rohu útočného pásma rychle spěchal před bránu, kde Travise Dermotta natlačil pravým ramenem na brankáře Frederika Andersena a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
01:45'
Kasperi Kapanen se prosadil na levém křídle a z úhlu vystřelil bekhendem. Pekka Rinne našel puk v lapačce.
00:55'
Viktor Arvidsson se snažil na levém křídle probít do útočného pásma a puk byl sražen mimo ledovou plochu. Následovalo vhazování ve středovém kruhu.
00:16'
Utkání začalo náporem Predators, jejichž první střela od modré čáry byla na pravém křídle zablokována.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Jemelin, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Hartnell, Fisher, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, N. Zajcev, Gardiner, Dermott, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – A. Johnsson, Plekanec, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Brad Watson, Francis Charron. Čároví: Brandon Gawryletz, Brian Mach.
Toronto se v pátek v noci představí v Bridgestone Areně proti Nashvillu. Do sestavy Maple Leafs se po deseti zápasech vrátí Austin Matthews, který byl mimo hru kvůli poraněnému kolenu. Hráčům Toronta patří v Atlantické divizi třetí místo se sedmibodovou ztrátou na druhý Boston. Nashville je se 106 body nejlepším týmem v celé NHL a během posledních 15 zápasů prohrál pouze jednou. Preds vyhráli čtyřikrát v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud