NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Devils - 12. října 2017   01:30

Toronto
Toronto
08:33' J. van Riemsdyk (Marner, Rielly) • 13:33' D. Moore (Hainsey, N. Zajcev) • 53:34' Matthews (W. Nylander, Marleau)
3:6
(2:2, 0:2, 1:2)
Devils
Devils
09:07' Wood  (Santini, Butcher) • 10:45' Wood  (Henrique, Butcher) • 29:58' Zacha  (Bratt, Ma. Johansson) • 34:55' Gibbons   • 43:36' Coleman   • 57:21' Zacha  (J. Moore)
Toronto
Morton, Pochmara – Nansen, Nagy
Air Canada Centre, Toronto
19 103 diváků
Devils

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů.
Československá stopa
Pavel Zacha (NJD) 2 + 0, 2 střely na branku, 2 trestné minuty, 1 hit, čas na ledě: 17:12.
Tři hvězdy utkání
1. Pavel Zacha (NJD) – 2 + 0
2. Miles Wood (NJD) – 2 + 0
3.Cory Schneider (NJD) – 94% úspěšnost zákroků.
Ve třetí třetině jsme viděli 3 góly. Nejprve ve 44. minutě překonal pěknou střelou zápěstím Schneidera Coleman a navýšil náskok Devils. Toronto stále tlačilo,ale vylámalo si zuby na skvěle chytajícím Schneiderovi. Leafs se prosadili až v 54. minutě, když dvojitou přesilovku využil Mathews. Dvě minuty před koncem přidal šikovnou tečí svůj druhý gól Zacha a pojistil vítězství Jersey. Hosté tak prodloužili svou vítěznou šňůru na 3 utkání a jsou stále 100%.
59:30'
Útok Devils zastavuje offside.
59:10'
Domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry.
58:48'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Calle Rosén – 2 min., sekání).
58:30'
Bozak přejel modrou čáru moc rychle a útok domácích zastavuje offside.
57:21'
Devils právě vstřelili branku!
Hostující tým přidává další gól! Devils vyhráli buly, Moore se rozhodl vypálit od modré, jeho střelu těsně před Andersenem přizvedl PAVEL ZACHA, který přidává svůj druhý gól v dnešním utkání! Asistence: John Moore.
57:10'
Hayes vyvezl kotouč a zakončil backhandem, Andersen vykopl kotouč betonem.
56:50'
Devils dobře brání modrou čáru a domácím se nyní nedaří dostat do třetiny.
56:30'
Střela Nylandera od modré skončila v rohu kluziště.
56:00'
Leafs znovu s pukem ve třetině Devils a zvyšují tlak.
55:32'
Domácí nevyužili klasickou přesilovku, ale hnáni mohutným pokřikem fanoušků doslova válcují hostující tým, který drží už pouze Schneider!
54:30'
Toronto obstřeluje branku Devils ze všech pozic, je až neuvěřitelné co všechno Schneider pochytal!
53:34'
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a snižují! Marleau nahrál na Nylandera, který stál u první tyče, párkrát s pukem zamíchal a následně poslal skvělou nahrávku skrz brankoviště na druhou tyč, kde stál osamocený AUSTON MATHEWS, který uklidil puk do branky! Asistence: William Nylander, Patrick Marleau.
53:15'
Toronto kombinuje ve třetině hostů, ale zatím si pouze nahrávají kolem soupeře.
52:59'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Steven Santini – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
52:50'
Po zmatku v rohu kluziště, puk proskákal až před osamoceného Bozaka, ale ten znovu nedokázal překonat Schneidera.
52:22'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Will Butcher – 2 min., vysoká hůl).
52:12'
Odložené vyloučení, hráči Toronta hrají v 6ti, ale nedaří se jim vytvořit větší příležitost.
51:10'
Hra je plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.
50:35'
Schneider podržel kotouč po střele Halla od modré a následuje komerční přestávka.
50:10'
Bozak hledal žabičkou rozjetého Marleaua, ale puk k němu nedoputoval díky dobrému zákroku obránce.
49:34'
Útok Devils zastavuje rozhodčí – offside.
49:00'
Mathews je v poslední třetině trochu neviditelný. Do více příležitostí se dostává Nylander.
48:30'
Hischier se vytočil s pukem na střed, ale minul branku domácích.
47:20'
Domácí vysunuli pressing a Devils se nedaří rozehrát.
46:50'
Henrique nahazoval kotouč backhandem – žádný problém pro Andersena.
46:20'
Kadri našel skvělou nahrávkou volného Marleaua, který pálil do horního růžku, Schneider vyrazil kotouč vyrážečkou!
46:10'
Nepřesná rozehrávka domácích – icing.
45:50'
Hall vypálil od modré,ale jeho střelu vyklekl Butcher.
45:30'
Santiniho nahození od modré skončilo v lapačce Andersena.
45:05'
Rielly se dostal s pukem nad kruh pro vhazování, ale jeho střela mířila pouze klína Schneidera.
44:20'
Domácí tým nic nevzdává a stále pálí ze všech pozic!
43:36'
Hosté odskakují už na tří brankový rozdíl! Toronto vyhrálo buly ve vlastní třetině, ale jednomu z obránců se nepodařilo vyhodit kotouč, ten sebral kousek pod modrou čárou BLAKE COLEMAN a krásnou střelou zápěstím umístil puk z záda Andersena, který nic neviděl. Bez asistence.
43:15'
Nylander zavezl kotouč do třetiny, ale tam ho o něj připravil Hischier.
43:00'
Nepřesná rozehrávka Halla a máme tu zakázané uvolnění.
42:30'
Wood nepřesně nahrál a Toronto se vymanilo z tlaku Devils.
42:00'
Kadri vybruslil s pukem na střed, ale nedokázal zamířit mezi 3 tyče.
41:20'
Třetí třetina začala v obrovském tempu, šance střídá šanci!
40:40'
Hischierovi nesedla nahrávka a odevzdal puk Torontu.
40:20'
Po střele Mathewse zazvonila tyč!
40:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
40:01'
Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí hokejisté, vytvářeli si více příležitostí, ale nepodařilo se jim překonat Schneidera. Devils si vysloužili několik přesilovek a nakonec se jim jedna podařila využít po krásné akci se prosadil český mladík Pavel Zacha. Následně dostalo Toronto výhodu 2 minuté přesilové hry 5 na 3, ale místo vyrovnání inkasovali gól, když se z dorážky prosadil Gibbons! Do šaten se tak jde za nepříznivého stavu pro domácí a uvidíme kolik sil jim zbylo a zda se jim podaří vyrovnat ve třetí třetině!
40:00'
39:20'
Zajcev se snaží zavést kotouč do třetiny, ale hosté dobře brání vlastní modrou čáru.
38:36'
Devils vytáhli napadání a nyní mají domácí hráči problém s rozehrávkou.
38:30'
Toronto je znovu aktivnějším týmem a pálí ze všech pozic!
38:10'
Hall se snažil stahovačkou obehrát obránce, ale ten mu na kličku neskočil a sebral kotouč.
37:03'
Další jistý zákrok Schneidera, tentokrát proti střele Kadriho.
36:40'
Severson vyhazuje kotouč a tohle už Devils zvládnou!
36:02'
Devils kombinují ve třetině, střílí ze všech pozic, ale nedaří se jim překonat skvělého Schneidera!
35:40'
Další střela, tentokrát od Kadriho, ale Schneider si připsal další úspěšný zákrok!
35:30'
Mathews vypálil po křižné nahrávce, Schneider předvedl neuvěřitelný zákrok a společně s obránci dostal puk pryč!
34:55'
Devils skórují ve dvojnásobném oslabení a přidávají 4. branku! Henriue vyvezl kotouč ze třetiny, protáhl se skrz obránce a chystal se zakončovat, těsně před zakončením odpálil kotouč jeden z vracejících se obránců na Andersena, ten kotouč vyrazil před sebe kde byl volný BRIAN GIBBONS a ten zasunul puk do branky! Bez asistence.
34:44'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Moore – 2 min., krosček).
34:44'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
34:30'
Hall se dostal s pukem do přečíslení 2 na 1, rozhodl se zakončit, ale jeho prudká střela minula branku!
33:50'
Henrique ujel obráncům a řítil se sám na Andersena, ale ve chvíli zakončení podklouzl a nepodařilo se mu zakončit!
33:30'
Schneider špičkou brusle vykopl puk, který poslal Komarov na branku.
33:10'
Tahle přesilovka se domácímu týmu moc nepodařila, na druhou stranu Devils odvedli skvělou práci v obraně.
32:15'
Greene vyvezl kotouč a podržel ho ve třetině Leafs.
31:30'
Marner vypálil od modré, ale puk prolétl těsně kolem levé tyče!
31:02'
Devils vyhráli vhazování a posílají kotouč až k Andersenovi.
30:55'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., držení protihráče).
29:58'
Devils využívají přesilovku, po krásné nacvičené akci. Bratt a Johasson si nahrávali za brankou Andersena, až Bratt nahrál před branku na volného PAVLA ZACHU, který poslal kotouč rychlou střelou za záda Andersena! Asistence: Jesper Bratt, Marcus Johansson.
29:10'
Hyman vyvezl kotouč a šetří čas pro Toronto.
28:30'
Andersen vyrazil střelu Palmieriho pouze před sebe, kde stál Hischier, ale těsně před hostujícím hráčem odpálil kotouč Butcher.
28:15'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (James van Riemsdyk – 2 min., sekání).
28:10'
Devils se teď podařilo zamknout soupeře ve třetině a obstřelují branku Andersena.
28:01'
Andersen reflexivně mávl lapačkou proti střele Nylandera a podařilo se mu chytit puk! Teď měl domácí gólman i štěstí.
27:10'
Green se snažil obkroužit branku a zakončit, ale při otočce podkouzl a už nedokázal zakončit.
26:20'
Severson vypálil od modré, ale nezamířil přesně a puk skončil v rohu kluziště.
25:40'
Nylander znovu vyhazuje kotouč a přesilová hra se pomalu krátí.
25:20'
Domácí vyhráli vhazování a vyhazují kotouč až za Schneidera.
25:05'
Offside zastavil zavezení kotouče do třetiny Leafs.
24:30'
Hall neudržel kotouč na modré a Devils musí značit znovu ze středního pásma.
24:26'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jake Gardiner – 2 min., podražení).
23:48'
Woods dorážel kotouč,ale z těsné vzdáleností netrefil branku!
23:30'
Borgman vypálil od modré, ale kotouč byl ztečován do ochranné sitě.
23:00'
Nyní se po delší době dostali Devils s pukem do třetiny domácích, ale střela Santiniho byla zblokována.
22:10'
Komarov v kleče dorážel odražený kotouč, po střele, ale Schneider si povyjel, zmenšil úhel a připsal si další zákrok.
21:30'
Nepřesná rozehrávka Leafs – icing.
21:05'
Hally vypálil od levého mantinelu, puk se odrazil k Hischierovi, ale jeho střela byla zablokovaná.
20:30'
Bozak hledal žabičkou van Riemsdyka, ale tuto nahrávku vystihl jeden z obránců a poslal kotouč až k Andersenovi.
20:01'
Úvodní buly pro hráče v modrých dresech.
20:01'
Střely po první třetině: Domácí – 13, Hosté – 10.
V první třetině jsme se opravdu nenudili. Už v 9. minutě otevřel gólový účet chytrou střelou mezi betony van Riemsdyk. Na tento gól našli Devils bleskově rychlou odpověd, když v 10. minutě vypálil Wood a puk zastavila až branková síť. To ale nebylo vše, o další minutu později se v samostatném úniku prosadil znovu Wood střelou nad rameno Andersena a Devils poprvé vedli. Ve 14. minutě domácí využili přesilovku, když se šikovnou tečí prosadil Moore. V prvním dějství jsme sledovali atraktivní a rychlý hokej, můžeme se tak těšit co nám přinese druhá třetina.
20:00'
19:40'
Gardiner neudržel kotouč na modré a Toronto musí začít znovu.
19:20'
Rielly nezamířil přesně a kotouč se vyvezl po mantinelu až do středního pásma.
18:44'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., podražení).
18:20'
Hyman vyvezl kotouč a dostával se do šance, ale těsně před zakončením se dobře vrátil Zacha a sebral mu kotouč.
18:07'
Andersen podržel kotouč po střele od modré a spoluhráči mohou vystřídat.
17:50'
Severson zavezl kotouč a vypálil od levého mantinelu, Andersen vykopl kotouč betonem.
17:20'
Butcher drží kotouč ve středním pásmu a sbírá cenné vteřinky pro domácí.
17:00'
Nylander vyhrál buly a jeho spoluhráč odpálil kotouč přes všechny čáry.
16:36'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nikita Zajcev – 2 min., hákování).
16:30'
Marner nemohl hrát kvůli offsidu a puk mají zadarmo hostující hráči.
15:56'
Puk za brankou Schneidera, tahle přesilovka se Ďáblům moc nepovedla.
15:15'
Hall vypálil ze středu třetiny, Andersen vyrazil puk maskou!
14:50'
Nylander vypíchl kotouč ve středním pásmu a vyhodil ho za branku Schneidera.
14:20'
Andersen si připisuje skvělý zákrok betonem, když se stihl přesunout proti střele Pamieriho!
14:03'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Leo Komarov – 2 min., sekání).
13:33'
Domácí využívají přesilovku a srovnávají! Nikita Zajcev měl puk na modré čáře, napřáhl ke střele, ale byla to spíše střílená nahrávka na před brankou postaveného DOMINICA MOOREA, který tečoval kotouč za záda Schneidera! Asistence: Ron, Hainsey, Nikita Zajcev.
11:50'
Devils se osvobozují, když se jim podařilo vyhodit kotouč.
11:30'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Stefan Noesen – 2 min., naražení zezadu).
11:30'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Matt Martin – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Stefan Noesen – 5 min., bitka).
11:30'
Hru nám přerušuje bitka, kterou vyhrál domácí hráč.
10:45'
Devils krásným gólem otáčejí zápas! Henrique poslal vysoký oblouček do středního pásma, kde si ho chtěl rukavicí "zpracovat" domácí obránce,puk mu ale propadl a bohužel pro něj přímo do jízdy rozjetému MILESU WOODOVI, který ujížděl sám na Andersena. Hostující hráč nic nevymýšlel a vypálil nad rameno Andersena, který se jen vyčítavě podíval na své obránce a podruhé v krátké době musí lovit kotouč z branky. Asistence: Adam Henrique, Will Butcher.
10:06'
Nylander vypálil od pravého mantinelu, Schneider vykopl puk do rohu hřiště.
09:07'
A máme srovnáno! To byla blesková odpověď od Devils! Hostující tým kombinoval s pukem ve třetině, Santini měl puk na modré čáře, posunul ho na MILESE WOODA, který napřáhl ke střele a puk zastavila až branková síť! Asistence: Steven Santini, Will Butcher.
08:33'
Domácí využívají přesilovku a střílí 20. gól v této sezóně! JAMES VAN RIEMSDYK dostal nahrávku na první tyč, otočil se s pukem a vypadalo to že bude nahrávat na druhou tyč, nakonec se rozhodl zakončit mezi betony a překonal Schneidera! Asistence: Mitchell Marner, Morgan Rielly.
07:50'
Santinimu se nepodařilo vyhodit a kotouč se odrazil k volnému Mathewsovi, kterému puk přeskočil hokejku a nemohl zakončit.
07:24'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brian Gibbons – 2 min., sekání).
07:00'
Santiniho nahrávka byla zblokovaná mimo hřiště a hra je přerušená.
06:55'
Hyman vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Schnider drží kotouč a následuje komerční přestávka.
06:20'
Mathews se snažil obhodit obránce a vylepšit svou pozici, ale Greene si na něj počkal a obral ho o kotouč.
05:40'
Kadri zavezl kotouč do třetiny, tam ho o něj obral Palmieri, ale ten ho ztratil ve středním pásmu. Hra je teď hodně neurovnaná a plná chyb.
05:10'
Devils se snaží vytáhnout forčeking, ale domácím hráčům to nedělá větší problémy s rozehrávkou.
04:20'
Domácí jsou mnohem aktivnější a vytvářejí si jednu šanci za druhou.
03:10'
Marner přečetl rozehrávku soupeře a ocitl se sám před Schneiderem, po chvilce si zakončení rozmyslel objel branku a nahrál na volného van Riemsdyka, který pálil do odkryté klece, Schneider vykopl puk špičkou brusle!
02:50'
Domácí se usadili s kotoučem ve třetině Devils a pálí ze všech pozic. Schneider si poradil se střelou Kadriho i Marleaua.
02:10'
Palmieri vypálil od levého mantinelu, zkoušel Andersena překonat střelou mezi betony, domácí gólman si poradil a udržel kotouč.
01:30'
Van Riemsdykovi odskočil kotouč od hokejky a puk mají nyní hosté. Jejich rozehrávku, ale vystihl Zajcev poslal Leafs drží puk.
00:30'
Mathews se protáhl kolem obránců Devils, ale s pukem se dostal moc nízko a nedokázal zakončit.
00:27'
Andersen podržel nahození od modré a připisuje si první zákrok tohoto utkání.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým. Ale nahrávka na Komarova byla nepřesná a puk mají Devils.
00:01'

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, C. Rosén – Hyman, Matthews, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Marleau, Kadri, Komarov – M. Martin, D. Moore, Co. Brown.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Severson, J. Moore, Butcher, Müller, Santini – Hall, Zacha, Palmieri – Ma. Johansson, Hischier, Bratt – Gibbons, Henrique, J. Hayes – Wood, Coleman, Noesen.

Rozhodčí: Morton, Pochmara – Nansen, Nagy.
Pavel Zacha (NJD)
Poslední vzájemné zápasy
Toronto Maple Leafs – New Jersey Devils – 4:2
New Jersey Devils – Toronto Maple Leafs – 2:4
New Jersey Devils – Toronto Maple Leafs – 5:4p.
New Jersey Devils
Devils zatím odehráli v letošní sezóně pouze 2 zápasy, ale v obou byli úspěšní. Nejprve porazili na vlastním ledě Colorado a v minulém zápase si hosté připsali vysokou výhru na Buffalem 2:6! Sezónu odstartoval skvěle mladíček Bratt, když si ve svých prvních 2 zápasech v NHL připsal 5 bodů, za 3 góly a 2 asistence. V tabulce Východní konference patří Devils krásné třetí místo. Devils zatím hrají skvěle do obrany, ve 2 zápasech inkasovali pouze 3 góly! Uvidíme jak tuto statistiku dokáže změnit naopak velmi produktivní Toronto.
Nejproduktivnější hráči
1. Bratt – 3 + 2
2. Johansson – 2 + 1
3. Hall – 0 + 3
Toronto Maple Leafs
Toronto vstoupilo do sezóny skvěle, ze 3 zápasů si domácí tým připsal 6 bodů, když postupně porazil Jets, Rangers a v minulém kole Blackhawks. O této výhře rozhodl Matthews gólem v prodloužení, když dokonal třígólový obrat svého týmu! Toronto vyhrálo 3 úvodní zápasy v řadě naposledy v sezóně 2013/2014 a vypadá to, že tým kolem Matthewse má letos vysoké cíle. V tabulce Východní konference patří domácímu týmu 1. místo s 6ti body.
1. Matthews – 2 + 3
2. Kadri – 2 + 2
3. Van Riemsdyk – 2 + 2
Dobré ráno, vítám všechny příznivce hokejové NHL, dnes se podíváme na zápas mezi Toronto Maple Leafs a New Jersey Devils. Vůbec poprvé tak uvidíme hrát proti sobě poslední 2 jedničky draftu – Austona Matthewse (2016) a Nico Hischiera (2017). Dres New Jersey by dnes měl obléknout i český talent – Pavel Zacha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.