Toronto - Florida | ONLINE | 29.3.2018 01:40 | NHL 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Florida - 29. března 2018   01:40

Ukončeno
Toronto
Toronto
03:05' Marner (Plekanec, Rielly) • 09:24' Matthews (W. Nylander, Gardiner) • 13:54' Marleau (Marner) • 51:48' J. van Riemsdyk (Bozak, Co. Brown)
4:3
(3:1, 0:1, 1:1)
Florida
Florida
17:49' Huberdeau  (Malgin) • 34:08' Huberdeau  (Trocheck, Pysyk) • 58:34' Dadonov  (Yandle, Ekblad)
Toronto
Sestavy:
Andersen (McElhinney) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, R. Polák, Dermott – W. Nylander, Matthews, Hyman – Marner, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, Bozak (A), J. van Riemsdyk – Kapanen, Plekanec, A. Johnsson.
Rozhodčí
St. Pierre, Rooney – Cherrey, Nagy
Air Canada Centre, Toronto
Florida
Sestavy:
Luongo (Reimer) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Malgin, Trocheck (A), Huberdeau – Mamin, McCann, J. McGinn – Vatrano, MacKenzie (C), Sceviour.
Přenos se aktualizuje automaticky

1. hvězda utkání – Mitchell Marner (TOR) – 1+1
2. hvězda utkání – Jonathan Huberdeau (FLA) – 2+0
3. hvězda utkání – James van Riemsdyk (TOR) 1+0
Česká stopa v utkání
Roman Polák 0+0, 0 střel, 2 trestné minuty, ice time 17:23
Tomáš Plekanec 0+1, 1 střela, ice time 9:36
Statistiky utkání
Střely na bránu: 35:34
Vyloučení: 3:1
Hity: 22:22
Buly: 35:35
Konec! Toronto nakonec i díky velmi dobrému vstupu do dnešního utkání bere všechny tři body. Soupeř ale postupem času výrazně vyrovnal hru a chvílema sahal i po vyrovnání. Tento fakt ale nedopustil domácí James Van Riemsdyk, jenž svému celku vrátil klidnější dvoubrankové vedení. V závěrečných minutách ještě vykřesal naději Dadonov, avšak Toronto si pohlídalo výsledek 4:3.
Konec zápasu.
59:11'
Florida je za brankou soupeře.
58:34'
Florida právě vstřelila branku!
Pozor, hosté se dostávají zpět do hry! Yandle vypustil na branku jedovku, kterou Andersen vyrazil pouze před sebe. Tam už číhal připravený ruský sniper JEVGENIJ DADONOV.
Asistence: Keith Yandle, Aaron Ekblad.
58:01'
Luongo je na střídačce, hosté to zkouší v šesti hráčích!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Patrně to budou i poslední dvě minuty celého zápasu, Florida má stále před sebou dvoubrankové manko.
57:02'
Matheson dokázal parádní zpětnou přihrávkou oslovit Bjugstada, který z velké blízkosti už nedokázal překonat Andersena.
56:11'
Nyní se domácím hráčům nepovedl přechod do útočné třetiny, konkrétněji to byl Hyman, který byl o krok napřed za modrou čárou.
55:33'
Ke konci přesilové hry se do zajímavé pozice dostal Malgin, jehož rána golfákem trefila pouze Andersena. Toronto už hraje v plném počtu.
55:03'
Bjugstad se chopil zavezení puku do útočné třetiny, obrana domácích ale opět zafungovala na jedničku. Navíc se do protiútoku hnal Kapanen, jenž si nakonec rozmyslel zakončení a místo toho pozdržel cenné vteřinky.
54:11'
I nyní se Torontu ihned po vhazování povedlo vyhodit kotouč přes všechny čáry, soupeř tak bude muset rozject další útočnou akci.
53:32'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., držení hole).
52:33'
V tuto chvíli to budou mít hráči Floridy hodně složité. Do konce zápasu zbývá už jen několik minut a hosté musí dotahovat dvoubrankovou ztrátu.
51:48'
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí si berou dvoubrankové vedení zpět! Bozak operoval za brankou, načež skvěle našel před brankou JAMESE VAN RIEMSDYKA. Americký útočník nejprve nastřelil Luonga, posléze se mu už podařilo dopravit puk do branky.
Asistence: Tyler Bozak, Connor Brown.
51:01'
Luongo byl natolik nezorientovaný, že vůbec nevěděl, kudy se puk odrazil. Jako první k němu přijel Brown, který ho ale nezametl do poloodkryté svatyně.
50:20'
Na ledovou plochu opět zavítala druhá formace Floridy v čele s Jonathanem Huberdeauem. Jeho kolega Petrovic jen o kousek minul branku.
49:09'
Polák se neprezentoval zrovna jistým počínáním u mantinelu, posléze Vatrano nabíjel do střelecké pozice Sceviourovi, který pálil pouze do Andersena.
48:13'
Petrovic si sjel až před bránu, odkud kostrbatým zakončením pořádně vystrašil Andersena. Florida je ve třetí periodě o poznání aktivnější.
47:21'
Hyman se protáhl podél mantinelu, jenomže poté se k propadnuvšímu kotouči dostal soupeř. Hra je v tuto chvíli plná nepřesností.
46:23'
Bjugstad oslovil svého útočného parťáka Barkova, který měl proti sobě jediného protihráče. I tak poslal kotouč pouze do jeho hokejky.
45:29'
Druhá formace Floridy se celkem bez problémů dostala z vlastní třetiny, následně si ale neporozuměla při přechodu do opačného pásma.
44:01'
To byla velká šance! Bjugstad si to namířil po pravém křídle, kde obdržel přihrávku, jenomže poté napálil připraveného Andersena.
43:38'
Plekanec si neporadil s důraznou přihrávku, na opačné straně se Bjugstad dostal s pukem za modrou čáru. Je signalizován ofsajd hostů.
42:22'
Dermott převzal kotouč kousek za modrou čárou a poté ho nahodil za branku Luonga, čímž umožnil své formaci vystřídat.
41:36'
Do dobré střelecké pozice se dostal Dadonov, jehož střela v pádu nakonec minula branku. Na druhé straně se domácí vyhnali z útočného pásma.
40:22'
Začala nám třetí perioda, do které vstupují s jednobrankovým vedením domácí hráči. Úvodní bule ale dopadla lépe pro Floridu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely ve druhé třetině: 11 – 10.
Střely celkem: 27 – 19.
Také druhá třetina je u konce a v ní jsme viděli pouze jedinou přesnou trefu. O ní se postaral jeden z nejaktivnějších hráčů dnešního zápasu Jonathan Huberdeau, který vykřesal naději na bodový zisk. Ke konci třetiny ještě Toronto usilovalo o dvoubrankové vedení, mohutný nápor ale nepřinesl vážnější šance.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:25'
Hraje se poměrně už dlouhou dobu bez přerušení, nicméně domácí hráči jsou v útočném pásmu. Žádné zakončení jsme ale doposud neviděli.
38:02'
Gardiner udělal chybu u středového kruhu, záhy jí ale stačil alespoň trochu napravit. Momentálně je na ledě první formace Toronta.
36:43'
Sceviour velmi dobře clonil Andersenovi, který proti zakončení od modré čáry reagoval na poslední chvíli. Naopak domácí opět rychle přišli o kotouč.
35:33'
Toronto je v posledních minutách lehce pasivnější, což soupeř pochopitelně vycítil. Weegarovo nedůrazné zakončení ale nedorazilo na místo určení.
34:08'
Florida právě vstřelila branku!
Tak pozor, hosté totiž snižují na rozdíl jediné branky! Trocheck výborně zavezl kotouč za branku, odkud našel nikým nekrytého JONATHANA HUBERDEAUA. Jednoznačně nejaktivnější hráč hostujícího celku neměl problém se zakončením.
Asistence: Vincent Trocheck, Mark Pysyk.
33:47'
MacKenzie přijel k zadnímu mantinelu na pomoc Sceviourovi, avšak ani tato dvojice se příliš neohřála v útočné třetině.
32:23'
Bozak se ještě snažil spolupracovat s Van Riemsdykem, který byl zastaven zřejmě trochu za hranicí pravidel. Nicméně vylučovat se nebude.
31:42'
Dle výroku čárových ještě Huberdeau stačil lehce zasáhnout kotouč, nicméně z protiútoku mířil Zajcev zhruba metr vedle tyče.
31:03'
Z druhé vlny se do zakončení natlačil Ekblad, jehož rána orazítkovala vzdálenější konstrukci. Toronto nyní trochu polevilo.
29:11'
Snad pátá dnešní rána z hole Huberdeaua tentokráte skončila vedle branky. O několik vteřinek později pálil tentýž hráč do betonu Andersena.
28:26'
Malgin nepustil ke kotouči Van Riemsdyka, nicméně Toronto se opět dostalo do třetiny. Bozak ale nedosáhl na střílenou přihrávku.
27:33'
Puk se odrazil od Polákovy brusle zpět na hůl spoluhráčů, kteří chvíli kombinovali v blízkosti Luonga. Ten se musel činit proti dvěma pokusům Nylandera.
26:01'
Florida nyní pořádně zamáčkla svého protivníka, který se bránil zuby nehty. Naprosto senzační zákrok poté vytasil Andersen proti stoprocentní šanci Huberdeaua.
25:13'
Barkov měl na pravém křídle spoustu prostoru, ten se ještě snaži využít přihrávku na Huberdeaua. Druhý jmenovaný ale nezasunul puk do sítě.
24:52'
Florida měla k dispozici takřka čtyřicetivteřinovou přesilovou hru pět na tři. Yandlova rána na teč nakonec zaplula na hruď Andersnea.
24:04'
Oddechový čas pro hosty.
24:04'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Roman Polák – 2 min., sekání).
23:35'
Ihned po vhazování před Andersen se čtyřčlenné komando v modrých dresech dostalo k puku, který poslalo až za branku Luonga.
22:41'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (James van Riemsdyk – 2 min., hákování).
22:02'
Jeden z hostujících hráčů nahazoval kotouč před Andersena a ještě před ním ho zkoušel tečovat Huberdeau. Nicméně ani jeho série dorážek nebyla úspěšná.
21:24'
Matthews přenechal kulatý nesmysl Kadrimu, který se přes dobře bránící protihráče nedostal ke kloudnému zakončení.
20:06'
Byla zahájena druhá perioda, do které pochopitelně vstupují lépe naladěni hráči Toronta. Kadrimu se navíc podařilo uspět na úvodní buly.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 16 – 9.
Máme za sebou úvodní dějství, které nám přineslo hned čtyři branky. Toronto zaznamenalo vynikající vstup do tohoto utkání a během čtrnácti minut udeřilo hned třikrát. Ke konci třetiny se konečně prosadil také soupeř, který musí ještě dotahovat dvoubrankové manko.
20:00'
První třetina skončila.
19:33'
Bozakovi se s trochou štěstí podařilo procedit puk na Dermotta, jehož zablokována rána skončila za brankou. Toronto opět zvýšilo aktivitu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:49'
Florida právě vstřelila branku!
Konečně se hostům podařilo snížit! Vše začalo nedůrazným počínáním Hymana, kterému se nepovedlo vyhodit kotouč z nebezpečné zóny. Ten se následně dostal na hokejku JONATHANA HUBERDEAUA, jehož střela zápěstím se odrazila od tyčky a skončila v síti.
Asistence: Denis Malgin.
17:40'
Kadri se snažil vymanit ze sevření protihráče, následnou přihrávku podél mantinelu ale nedokázal převzít Marleau.
16:33'
Těžiště hry se nastěhovalo do obranného pásma Toronta, kde se Barkovovi podařilo uspět na vhazování. Jeho kolega Dadonov se nedostal k zakončení.
15:13'
Další dvojice hráčů v modrém kompletu se hnala do nadějného přečíslení dvou na jednoho, který pohotovým pádem dokázal vyřešit Petrovic.
13:54'
Toronto právě vstřelilo branku!
Parádní akce domácího celku! Marner si vybruslil od zadního mantinelu až do mezikruží, odkud nezištnou přihrávkou našel hůl PATRICKA MARLEAUA. Luongo byl i tentokráte bez šance.
Asistence: Mitchell Marner.
13:21'
McCann nic nevymýšlel a ihned po zisku puku nahodil kulatý nesmysl na branku. Tato rána ale orazítkovala pouze plexisklo za brankou.
12:34'
Floridě se konečně podařilo zatlačit svého protivníka do jeho vlastní třetiny. Nebezpečné nahození z levého kruhu dokázal Andersen vyrazit.
11:11'
Hosté se v samotném úvodu dnešního zápasu dostávají do hodně těžké situace. Hned z kraje utkání musí dotahovat dvoubrankové manko.
09:24'
Toronto právě vstřelilo branku!
Rázem je to o dvě branky! Nejdříve stoprocentní šanci selhal Yandle, z následného protiútoku ale udeřil obávaný střelec AUSTON MATTHEWS. Jeho rána příklepem skončila za bezmocným Luongem.
Asistence: William Nylander, Jake Gardiner.
08:56'
Do hry se dostala čtvrtá formace v čele s Tomášem Plekanec. Bývalý forvard Montrealu posílal puk před branku, kde se k němu ale nedostal Johnsson.
07:27'
Luongo v akci! Nedůrazné počínání zadáků Floridy mohl potrestat Bozak, který ale napálil vyrážečku brankáře. Následně si tentýž hráč nepřišel na Luonga ani napodruhé.
06:13'
Kadri čekal na modré čáře, kde ale záhy přišel o kotouč. Do protiútoku se hnala dvojice protihráčů, přičemž Malgin se vystavil do ofsajdu.
05:01'
Toronto má k dispozici úvodní přesilovou hru a po buly se okamžitě usadilo v útočné třetině. Matthewsovo nahození stačil Luongo přikrýt.
04:26'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Nick Bjugstad – 2 min., podražení).
04:24'
Hosté se okamžitě snažili odpovědět, zakončující Trocheck ale nedokázal poslat puk na Andersena. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
03:05'
Toronto právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! MITCHELL MARNER nejdříve nahazoval kotouč na branku, ten se mu od mantinelu odrazil přímo na hůl a posléze tvrdou ránou propálil Luonga. Asistence: Tomáš Plekanec, Morgan Rielly.
03:03'
Čtvrtá formace Floridy konečně vyvezla kotouč z vlastní třetiny, avšak na druhé straně hrací plochy se příliš neohřála.
02:01'
To je neskutečné! Nejdříve sám na branku pádil Van Riemsdyk, avšak jeho nájezd dokázal Luongo odrazit. Následně další z domácích hráčů netrefil úplně prázdnou branku.
01:12'
Yandle přišel o kotouč, následně se ale Marner s pukem nedostal daleko. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:22'
Konečně nám začal zápas a my se můžeme těšit na nadcházejících minimálně šedesát minut. Úvodní bule vyzněla lépe pro Toronto.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, R. Polák, Dermott – W. Nylander, Matthews, Hyman – Marner, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, Bozak (A), J. van Riemsdyk – Kapanen, Plekanec, A. Johnsson.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Malgin, Trocheck (A), Huberdeau – Mamin, McCann, J. McGinn – Vatrano, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodčí: St. Pierre, Rooney – Cherrey, Nagy.
Florida Panthers

Na opačné straně stojí nevyzpytatelná Florida, která stále paběrkuje nad onou pomyslnou hranou postupu, či nepostupu. Panteři se ve své konferenci nachází na deváté příčce, avšak na osmé New Jersey ztrácí tři body. Hostující celek dnešního utkání má ale o dva zápasy méně a právě toto manko by mohlo být v konečném důsledku rozhodující. Zdá se, že Florida našla ten správný herní rytmus, neboť z posledních sedmi ligových zápasů prohrála pouze dvakrát. Nejproduktivnějším hráčem pak je Fin Alexander Barkov, který má na kontě pětasedmdesát bodů.
Toronto Maple Leafs

Toronto se před dnešním zápasem nachází na čtvrté pozici své konference, přičemž na vedoucí Tampu Bay ztrácí devět bodu. Javorové listy se potýká s celkem kolísavou formou, neboť z posledních pěti zápasů vyhráli ve třech případech. Zároveň se Toronto může pyšnit druhou nejlépe střílející ofenzívou své konference, na druhou stranu má třetí nejméně propustnou defenzívu. Nejproduktivnějšího hráče najdeme až ve čtvrté desítce, přičemž Kanaďan Mitchell Marner nasbíral pětašedesát kanadských bodů. Druhým v pořadí je William Nylander, jenž má na kontě o jedenáct bodů méně.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Zámořská NHL má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Toronto Maple Leafs a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud