Vancouver - Arizona | ONLINE | 6.4.2018 04:00 | NHL 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Arizona - 6. dubna 2018   04:00

Vancouver
Vancouver
20:33' D. Sedin (Edler, H. Sedin) • 41:17' Virtanen (Horvat) • 48:15' Leipsic  • 62:27' D. Sedin (H. Sedin, Edler)
4:3
(0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Arizona
Arizona
03:44' Fischer   • 35:11' Stepan  (Pánik, Keller) • 37:12' D. Strome  (Domi, L. Schenn)
Vancouver
Chmielewski, StPierre – Shewchyk, Murchison
Rogers Arena, Vancouver
18 865 diváků
Arizona

Vancouver vyhrává tento zápas 4:3, dva góly vstřelil Daniel Sedin, na dva góly Henrik Sedin přihrál. Právě tito dva hráči byli vyhlášení jako hvězdy zápasu.
Československá stopa v utkání:
Richard Pánik (ARI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:40
Dvě hvězdy utkání:
1. Henrik Sedin (VAN) 0+2
1. Daniel Sedin (VAN) 2+0
Daniel Sedin a Henrik Sedin dnes odehráli poslední domácí zápas v NHL, dnes naposledy mohli fanoušci Canucks vidět V Rogers Areně dvojici, která jim dlouhých sedmnáct let dělala radost.
62:27'
Vancouver právě vstřelil branku!
Jak symbolické. Henrik Sedin našel DANIELA SEDINA, který rozhoduje zápas. Na nájezdy nedojde, domácí celek k obrovské a nekončící radosti vyhrává tento zápas a výrazně se pod tím podepsali oba sourozenci Sedinové. Asistence: Henrik Sedin a Alexander Edler.
62:20'
Daniel Sedin nyní ještě neuspěl.
61:28'
Henrik Sedin minul branku ránou z mezikruží.
61:24'
Oddechový čas pro domácí.
61:14'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Richard Pánik – 2 min., hákování).
60:52'
Brendan Perlini si vypracoval rychlou protiakci, kterou také sám zakončil.
60:20'
Domácí se usadili v útočném pásmu, následně pálil Alexander Edler. Jeho střelu kryje brankář.
60:14'
Prodloužení začíná.
60:01'
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:10'
Zakázané uvolnění se nepíská, domácí obrana musí hrát.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině.
58:56'
Troy Stecher rozehrává od své branky, snaží se co nejrychleji dostat do útočného pásma.
58:00'
Sledujeme aktivní hru domácích, Vancouver ženou fanoušci.
57:42'
Darcy Kuemper kryje puk po střele Sama Gagnera.
57:37'
Daniel Sedin nedokázal přesněji zakončit. Jeho střílená přihrávka postrádala přesnost.
57:00'
Na hře je patrné, že ani jeden celek nechce prodloužení.
56:30'
Puk je ve středním pásmu, pod kontrolou jej mají domácí hokejisté.
56:10'
Jeden z hostujících hráčů dobře vypálil, ale minul branku.
55:23'
Darcy Kuemper kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou, domácí začínají stupňovat tempo hry.
55:01'
Necelých pět minut zbývá z třetí třetiny, stav zápasu je nyní nerozhodný.
54:38'
Darcy Kuemper kryje kotouč, vhazovat se bude po komerční přestávce před jeho brankou.
54:00'
Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, více ze hry mají nyní domácí hokejisté.
53:16'
Domácí hráči se dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Následně ale Arizona vyhazuje přes všechny čáry.
52:59'
Alex Biega, dnes hodně aktivní, vypálil znovu z dobré pozice, ale ani tentokrát netrefil puk podle představ.
52:24'
Oba týmy se snaží rozhodnout v základní hrací době, ani jeden z nich nechce prodloužení.
51:24'
50:58'
50:39'
Brendan Leipsic se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný obráncem.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, fanoušci jsou výborní.
49:47'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
49:31'
Ben Hutton vypálil z dobré pozice, s jeho ránou si poměrně snadno poradil brankář Darcy Kuemper.
49:24'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Derek Stepan – 2 min., podražení).
48:58'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., nedovolené bránění).
48:15'
Zcela zaslouženě domácí celek vyrovnává. Nebyla to žádná tvrdá rána, kterou vyslal BRENDAN LEIPSIC. Jeho střela z otočky propadla brankáři Arizony až za brankovou čáru. Fanoušci slaví vyrovnání.
47:44'
Brendan Perlini od modré čáry nedokázal přesněji zamířit, jeho rána končí mimo branku.
47:16'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Vancouveru.
46:30'
Vancouver hraje velmi dobře ve třetí třetině, pokouší se vyrovnat, hosté se musí bránit.
46:05'
Darcy Kuemper si připisuje další zákrok, tentokrát kryje puk po střele Daniela Sedina.
45:20'
Velkou šanci měl nyní Jake Virtanen, který mířil sám na brankáře, ale gólmana prostřelit nedokázal. Následně neuspěl ani Michael Del Zotto.
44:41'
Domácí hráči se pokouší za každou cenu vyrovnat, další šanci měl Henrik Sedin, ale brankáře soupeře nepřekonal.
43:53'
Darcy Kuemper raději přerušuje hru, puk se k němu dostal po střele Daniela Sedina. Fanoušci jsou znovu velmi hlasití a vytvářejí skvělou atmosféru.
43:16'
Z pravého kruhu vypálil Michael Del Zotto, ale jeho projektil postrádal přesnost.
42:41'
Kotouč vypadl z hrací plochy,vhazovat se bude před domácí brankou.
42:30'
3:0, tak vypadá statistika střel na branku v této třetině, domácí hrají aktivně.
41:17'
A je zaděláno na drama, Bo Horvat čistě vyhrál buly, puk rychle získal JAKE VIRTANEN a jeho rána bez přípravy zapadla pod horní tyčku. Na toto byl Darcy Kuemper krátký. Asistence: Bo Horvat.
40:45'
Dnes hodně aktivní Alexander Edler vypálil z dobré střelecké pozice, jeho rána ale byla snadnou prací pro brankáře.
40:01'
Zápas, ve kterém vedou hostující hokejisté o dva góly, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
40:00'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Canucks.
39:17'
Jacob Markström vyrazil ránu Martinooku před sebe, o zbytek se postarala obrana.
38:42'
Hra je přerušena, Darcy Kuemper kryje kotouč po střele domácího obránce od modré čáry.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:12'
Arizona právě vstřelila branku!
Hostující celek odskakuje do dvoubrankového vedení. Nyní se ránou z druhé vlny prosazuje domácí obranou zapomenutý DYLAN STROME. Asistence: Max Domi a Luke Schenn.
36:55'
Tři minuty před koncem třetiny mohl srovnat Alex Biega, ale trefil jen brankáře.
36:01'
Jacob Markström byl pozorný a snadno si dokázal poradit se střelou z mezikruží, kterou vyslal Brad Richardson.
35:39'
Kevin Connauton vypálil a jeho projektil zblokoval jeden z domácích obránců před brankou.
35:11'
Hostující celek si bere vedení zpět. Po nádherné akci se střelou do odkryté branky poměrně snadno prosazuje DEREK STEPAN. Vancouverská obrana poněkud zaspala a soupeř toho využil. Asistence: Richard Pánik a Clayton Keller.
34:45'
Alexander Edler v další dobré střelecké pozici neuspěl, jeho ránu zastavil brankář.
33:21'
Z mezikruží zakončoval Nikolaj Goldobin, jehož projektil postrádal přesnost.
32:46'
Hosté vyhazují přes všechny čáry, Vancouver střídá.
32:35'
Od modré čáry vypálil Troy Stecher, ale jeho projektil byl zastavený brankářem. Darcy Kuemper neměl výraznější problémy.
32:15'
Jordan Martinook zblokoval střelecký pokus, který vyslal z dobré pozice Alexander Edler.
31:42'
Domácí celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
31:27'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Luke Schenn – 2 min., podražení).
31:22'
Hra je přerušena, puk kryje brankář Arizony. Komerční přestávka.
31:00'
Alexander Edler ani Henrik Sedin nedokázali od modré čáry prostřelit brankáře Darcy Kuempera.
30:23'
Domácí jen nahodili kotouč do útočného pásma a šli střídat, následně střídají také hosté.
30:01'
Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu hry se dostáváme do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.
28:28'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou Coyotes.
27:35'
Bo Horvat vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně pálil od modré čáry Alex Biega. Jeho rána byla nepřesná.
27:11'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, jeho střelecký pokus byl hodně nepřesný, zakončoval Kevin Connauton.
26:12'
Znovu práce pro domácího brankáře, i tentokrát vypálil hostující hráč od modré čáry.
26:01'
Jacob Markström si dokázal poradit se střelou od modré čáry, vypálil Alex Goligoski. Jeho rána však nebyla dostatečně důrazná.
24:19'
Z horní hranice kruhu pálil Brandon Sutter, s jeho pokusem si tak tak dokázal brankář poradit.
23:13'
Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není. Následně z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit Bo Horvat brankáře Arizony.
22:33'
Hostující celek špatně rozehrál, a tak se píská zakázané uvolnění. Buly v útočném pásmu Vancouveru.
22:11'
Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Coyotes.
21:51'
Alex Biega rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Canucks.
21:11'
Krátce po začátku druhé třetiny je vyrovnáno. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích.
20:33'
Tak to byla nádherná akce. Začal si Henrik Sedin, který přenechal puk Edlerovi a ten našel zcela volného a obranou zapomenutého DANIELA SEDINA, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Alexander Edler a Henrik Sedin.
20:01'
Hostující celek vede po první třetině o jednu branku. Prosadil se hned ve čtvrté minutě Christian Fischer. Díky jeho gólu vede Arizona ve Vancouveru.
20:00'
19:51'
Jacob Markström si poradil s pokusem, který vyslal z dobré pozice Brad Richardson.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:32'
Na druhé straně minul prostor vymezený třemi tyčemi Clayton Keller.
18:14'
Nyní zakončoval od modré čáry Ben Hutton, puk ale poměrně snadno kryje brankář Arizony.
17:26'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:08'
Hostující celek má převahu, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu. Domácí obrana ale hraje zodpovědně.
16:15'
Od modré čáry pálil hostující Nick Cousins, jehož projektil byl však nepřesný.
15:50'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který baví fanoušky. Ti vytvářejí parádní atmosféru.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Hra je nyní přerušená.
14:42'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál.
14:15'
Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.
14:03'
Sledujeme hokej, který musí fanoušky bavit. Mnoho šancí k vidění není.
13:40'
Po delší době musel zasahovat domácí brankář. Jacob Markström kryje ránu, kterou na něho vyslal Brendan Perlini.
12:35'
Darcy Kuemper si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Brendan Gaunce ze střední vzdálenosti.
12:06'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, rána od modré čáry postrádala přesnost.
11:49'
Nikolaj Goldobin zakončoval akci svého celku ránou z mezikruží, Darcy Kuemper je pozorný. KOmernčí přestávka.
11:33'
Troy Stecher autorem další střely, která však končí mimo branku.
10:51'
Další obrovskou domácí šanci měl domácí celek. Alex Biega trefil břevno.
10:30'
Alex Biega dostal výbornou přihrávku do jízdy, jeho rána však končí mimo branku. Nechybělo mnoho.
10:10'
5:4, tak vypadá aktuální statistika střel na branku.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:51'
Alex Biega se položil do střely soupeře, a tak dokázal kotouč zblokovat.
09:07'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej, fanoušci vytvářejí ve Vancouveru skvělou atmosféru.
08:32'
Jordan Martinook vedl útočnou akci svého celku, zakončit on ani jeho spoluhráči nedokázali.
08:27'
Jacob Markström musel být pozorný, do dobré střelecké pozice se dostal Luke Schenn, který ale brankáře domácích prostřelit nedokázal.
08:11'
Bo Horvat se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje gólman. Komerční přestávka.
07:10'
Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou Arizony, domácí tak mají možnost vyrovnat.
06:23'
Na výraznější šanci čekáme, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
06:21'
Trevor Murphy a Luke Schenn nedokázali zblokovat dvě dobré střelecké pozice domácího celku.
05:10'
Druhá domácí formace se dostala do útočného pásma, výraznější šanci si ale nevypracovala.
04:41'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají hostující hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
03:44'
Máme tu úvodní branku zápasu, domácí celek chyboval na útočné modré, a tak se do brejku dostal CHRISTIAN FISCHER, jehož blafák byl velmi dobře provedený.
02:24'
Jacob Markström kryje kotouč po střele z bezprostřední blízkosti, kterou vyslal Christian Fischer.
02:04'
Od modré čáry vypálil Hutton, ale jeho ránu kryje Darcy Kuemper.
01:48'
Oliver Ekman-Larsson autorem další střely, ani tentokrát ale puk v brance nekončí.
01:39'
Clayton Keller dobře vypálil, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře Jacoba Markströma.
00:57'
Oliver Ekman-Larsson pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný. Možná to byl čistý průstřel mimo branku.
00:39'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., sekání).
00:23'
Henrik Sedin se dostal do výborné střelecké pozice, ale trefil jen tyčku.
00:01'
Jedná se o poslední domácí zápas, ve kterém nastoupí sourozenci Sedinové.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Biega – Goldobin, Horvat, J. Jokinen – D. Sedin, H. Sedin, Gagner – D. Archibald, B. Sutter, B. Gaunce – Leipsic, Gaudette, Virtanen.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, L. Schenn, Mermis, Goligoski, Connauton, T. Murphy – Pánik, Stepan, Keller – Domi, D. Strome, Rinaldo – Perlini, J. Archibald, Fischer – Martinook, Richardson, Cousins..
Vancouver Canucks odehrál 80 zápasů s bilancí 25-5-10-40 a získal 70 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Dallasem Stars 4:1, Anaheim Ducks 4:1, Edmonton Oilers 2:1 i Columbus Blue Jackets 5:4 v prodloužení. Tým nestačil na Vegas 4:5 v nájezdech. Vancouver je v tabulce Západní konference čtrnáctý.
Arizona Coyotes odehrála 80 zápasů s bilancí 20-9-11-40 a získala 69 bodů. V tabulce Západní konference je na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála čtyři. Poradila si s Tampou Bay 4:1, Vegas Golden Knights 3:2,St. Louis Blues 6:0 a Calgary Flames 4:1. Nestačila na Los Angeles Kings 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.