NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Flyers - 31. října 2018   03:00

Anaheim
Anaheim
21:45' Åberg (Rakell, H. Lindholm) • 57:48' Åberg (Fowler, Getzlaf)
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
Flyers
Flyers
03:07' Couturier  (Giroux, Gostisbehere) • 28:57' Provorov  (Giroux, Patrick) • 58:09' Patrick  (Lindblom, Hägg)
Anaheim
Wes McCauley, Dean Morton – Shandor Alphonso, Brandon Gawryletz
Honda Center, Anaheim
Flyers

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 17:25
Je konec. Philadelphia nakonec dokázala zvítězit 3:2, ovšem nic nebylo jasné do poslední sirény.
Už ve 4. minutě poslal hosty do vedení Sean Couturier, který parádně tečoval nahrávku Girouxe. Flyers měli stále více ze hry, ovšem zápasu v první periodě chybělo hlavně tempo.
Ve 22. minutě to udělal Pontus Åberg velice pěkně, když vypálil přesně do pravé šibenice a srovnal stav na 1:1. Ve 29. minutě vypálil ze středu Claude Giroux, který čistou ránou prostřelil brankáře Millera a Flyers se tak dostali do vedení 2:1.
V poslední dvacetiminutovce už to s Anaheimem vypadalo bídně, ale ke konci získali přesilovku, kterou v 58. minutě dokázal přeměnit v gól Åberg. Ovšem odpověď Flyers byla blesková, jelikož se po dvaceti jedna vteřinách prosadil osamocený Patrick.

59:51'
Nyní byl boj za hostující bránou, ale tohle už vypadá pro Flyers dobře.
59:35'
Ducks jen nahodili kotouč do útočného pásma a nemohou se dostat do zakončení.
59:18'
Domácí hrají v šesti!
58:52'
A Flyers chtějí přidat čtvrtý uklidňující gól, ovšem následné dvě střely šly vedle svatyně Anaheimu.
58:09'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Radost domácím moc dlouho netrvala, jelikož Philadelphia si bere bleskově vedení zpět na svou stranu! Lindblom zpoza brány našel před domácí svatyní volného NOLANA PATRICKA, který následně zakončil k levé tyči. Asistence: Oskar Lindblom, Robert Hägg.
57:48'
Anaheim právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Domácí proměňují přesilovou hru v branku! Cam Fowler totiž vypálil z pravé strany těsně nad pravý beton, ovšem v dráze letu ještě tečoval kotouč PONTUS ÅBERG a domácí fanoušci se mohou radovat z branky na 2:2! Asistence: Cam Fowler, Ryan Getzlaf.
57:20'
Ryan Kesler nebyl daleko srovnání, ovšem jeho zakončení z pravé strany šlo pouze vedle pravé tyče.
57:02'
Ducks zatím drží kotouč v útočném pásmu, ale střela na branku ještě nepřišla.
56:30'
Teď nebo nikdy, to si nyní musejí říkat domácí hráči, jelikož získali přesilovou hru v posledních minutách základní hrací doby.
56:27'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jordan Weal – 2 min., podrážení).
56:12'
Philadelphia se už při plném počtu na ledě dopustila zakázaného uvolnění a to je možnost pro domácí.
56:12'
55:58'
Nyní drží puk domácí, ale nevypadá to nějaký tlak v oslabení.
55:28'
A následně se Anaheim opravdu dostal dopředu, ovšem následná finální přihrávka nebyla přesná a skončila u hostů.
55:06'
Ducks se podařilo vyhodit puk ze své třetiny, ovšem i v oslabení by se měli domácí pokoušet zapojit do útoku, protože čas nyní rychle ubíhá.
54:12'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., vysoká hůl).
53:45'
Opět se hra v pochmurné atmosféře přelévá z jedné strany na druhou. Posléze zkusil rozveselit domácí diváky Andy Welinski, ale jeho pokus byl opět ztečován do ochranné sítě.
52:57'
Brandon Montour se nadvakrát snažil dostat kotouč do sítě soupeře, ale Brian Elliott byl opět pozorný a zatím drží naděje Philadelphie.
51:40'
Tak tohle udělal obránce Flyers hodně špatně, když ztratil puk před vlastní bránou, ale ani jeden ze dvou útočníku Anaheimu nedokázal nějak vážněji zakončit.
51:19'
Nyní se hra opět přerušila, což vyhovuje spíše hostům, ovšem následuje buly před bránou Elliotta.
50:46'
Domácí hráč Isac Lundeström byl blízko vyrovnání, ale po přihrávce na pravou stranu nepřekonal Elliotta, který si připsal další úspěšný zákrok.
50:14'
Ryan Getzlaf vyslal další střelu na bránu soupeře, ovšem ta i tentokrát byla zblokována mimo hrací plochu.
Třetí branka je nakonec uznána Ivanu Provorovi. Asistence: Claude Giroux a Nolan Patrick.
49:13'
Nyní už přišla střela Rickarda Rakella, která ale byla zblokována do ochranné sítě a hra se po dlouhé době přerušila.
49:02'
Hra nám toho aktuálně moc nenabízí a přelévá se z jedné strany na druhou.
48:18'
Následně se Anaheim jen podíval do pásma Flyers a posléze opět přišel o kotouč.
47:55'
Hosté se sice dostali s pukem do pásma soupeře, ovšem tam nic nebezpečného nevymysleli.
46:43'
Brian Elliott musel vymrštit svůj beton proti střele z levé strany a stav je stále 2:1 pro Philadelphii.
46:07'
Andrew Cogliano sice vybojoval kotouč za bránou Philadelphie, ale posléze se k puku dostali opět hosté.
45:30'
Nyní mohla jít Philadelphia do dvoubrankového vedení, ale Miller si věděl rady se zakončením z mezikruží.
45:12'
Stále jsou u puku Flyers, kteří si ale zatím nemůžou vytvořit tlak jako ve druhé periodě.
44:38'
44:26'
Posléze se Anaheimu podařilo vyhodit kotouč a přesilovka se blíží ke konci.
44:06'
A opět se bojovalo u brankoviště Anaheimu, ale ani tentokrát Flyers nedostali puk za záda Millera.
43:29'
Claude Giroux mohl přidat druhý zásah, ale jeho rána z první z levé strany skončila v moci Ryana Millera.
42:38'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Joseph Blandisi – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).
42:38'
Nyní se kotouč nacházel někde pod hromadou hráčů a rozhodčí přerušili hru.
42:15'
Cam Fowler napálil zpoza modré jen hostujícího obránce a Brian Elliott opět nemusel zasahovat.
42:05'
Ovšem posléz se Flyers dopustili jen zakázaného uvolnění a i když se Voráček snažil dohnat puk, tak už nestačil.
41:59'
Pokus z pravé strany byl opět zblokován do ochranné sítě a při dalším buly už bude Philadelphia v plném počtu.
41:58'
41:47'
Nyní už přišla skvělá křížná přihrávka, po které jsme se ale zakončení opět nedočkali.
41:18'
Opět jsou Ducks ve třetině soupeře, ale zatím se nemohou dostat do zakončení.
40:48'
Anaheim začal třetí třetinu v přesilové hře a dostal se ke dvěma dobrým střelám, ovšem obě byly zblokované do ochranné sítě.

Bodyčeky: 4:5
Druhá třetina je u konce a Philadelphia stále jako po první dvacetiminutovce vede o jeden gól, ovšem tentokrát 2:1. Ve 22. minutě to udělal Pontus Åberg velice pěkně, když vypálil přesně do pravé šibenice a srovnal stav na 1:1. Ve 29. minutě vypálil ze středu Claude Giroux, který čistou ránou prostřelil brankáře Millera a Flyers se tak dostali do vedení 2:1. Konec třetiny byl zajímavý a Anaheim začne třetí periodu skoro v celé dvouminutové přesilovce.
40:00'
39:58'
Hosté nyní buly před bránou domácích zkouší hrát v šesti bez brankáře, jelikož zbývají ani ne dvě vteřiny!
39:58'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jori Lehterä – 2 min., sekání).
39:55'
Cam Fowler se ocitl ve střelecké pozici, ale jeho ránu z levého kruhu vyrazil Brian Elliott!
39:36'
A opět střelecký pokus domácích, který ale i tentokrát byl zablokován.
39:19'
Nyní už se hraje a byli to domácí, kteří chtěli něco vymyslet, ovšem přihrávka byla zblokována.
38:53'
Nyní chytil kotouč do své moci Ryan Miller a posléze se do sebe pustili Ryan Getzlaf a Wayne Simmonds, přičemž hlavně hostující hráč Simmonds šel hodně ostře a chtěl vyvolat bitku, ale rozhodčí vše včas přerušili. Posléze oba hráči odjeli na střídačku a stále si něco vyříkávají.
38:45'
Anaheim opět jen nahodil puk do třetiny hostů a ve druhé třetině se Ducks nedostali do ničeho.
38:03'
Nyní se Ducks dostali do útočného pásma po nějakou delší dobu, ale následná střela Isaca Lundeströma skončila v lapačce Briana Elliotta.
37:35'
Philadelphia až na individuální chyby nepouští ve druhé třetině soupeře absolutně do ničeho a je to tak hra na jednu branku.
37:12'
Hostující hráč poslal lacinou přihrávku a ztratil tak puk, ovšem Ducks si neporadili se situací 2 na 2.
36:09'
Sean Couturier se dostal do zakončení před bránou po fantastické přihrávce Konecneho, ovšem Miller tentokrát předvedl solidní zákrok.
Střely na branku ve 2. třetině: 6:14
35:42'
Claude Giroux nyní vypálil tvrdou ránu z levé strany, ale ta byla zblokována v ochranné síti.
34:15'
No málem se dostal domácí útočník do úniku, ale hostující obránce předvedl parádní obranný zákrok.
33:42'
Anaheim se zatím nemůže dostat do hry ve druhé periodě a je to tak stále Philadelphia, která útočí.
32:45'
Voráčkova střela skončila jen v moci brankáře Ryana Millera.
32:10'
A opět velké zmatky před domácí svatyní, ovšem Flyers tentokrát nedokázali překonat ležícího Millera.
31:39'
Ryan Getzlaf vyhodil kotouč ještě na své polovině a bude to zakázané uvolnění.
31:20'
Nyní si Ryan Miller připsal další zákrok a Philadelphia momentálně jasně dominuje dění na ledové ploše.
30:25'
Flyers se sice dostali až před brankoviště soupeře, ale zakončení tentokrát nepřišlo.
29:48'
A opět se hosté dostali do zakončení a vstřelená branka je tak povzbudila, ovšem tentokrát z toho nic vážnějšího nebylo.
28:57'
Hosté jdou podruhé v dnešním utkání do vedení! Claude Giroux vypálil metr za modrou čárou, když před bránou čekal na teč jeho spoluhráč IVAN PROVOROV, který se nakonec bruslí kotouče dotkl a gól je mu tak uznán. Philadelphia vede 2:1! Asistence: Claude Giroux, Nolan Patrick.
28:26'
Nyní se Philadelphia provinila zakázaným uvolněním a bude to tak buly před svatyní Elliotta.
27:58'
Až nyní se přerušila hra, když to zkoušel z otočky Nolan Patrick, ale jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě.
27:11'
Velké zmatky před domácí bránou, když byla střela z levé strany tečována a Ryan Miller si připsal další zákrok.
26:35'
Poté se k puku dostal Anaheim, ovšem ten ho pouze nahodil do útočné třetiny.
25:58'
Pokus hostujícího hráče z levé strany byl zblokován a Ryan Miller tak nemusel zasahovat.
24:39'
24:26'
Nyní to vypadá, jakoby přesilovku hrál Anaheim a nikoliv Flyers, protože přišla další rána, která ale skončila jen vedle hostující svatyně.
24:02'
A opět se Anaheim dostal v oslabení do šance, ale ani z dorážky nakonec domácí nepřekonali Elliotta.
23:16'
Následně tak ukradl puk a dostal se až do zakončení Hampus Lindholm, ovšem jeho pokus chytil Brian Elliott.
23:12'
Flyers už sice jsou v pásmu soupeře, ale posléze přišla jen nepřesná přihrávka.
22:39'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Joseph Blandisi – 2 min., nedovolené bránění).
21:45'
A je srovnáno! PONTUS ÅBERG dostal přihrávku od Rakella do pravého kruhu, kde nejprve naznačil střelu, čímž vyřadil ze hry Folin a posléze už opravdu vypálil přesně do pravé šibenice nad lapačku Elliotta! Krásná trefa domácího hráče. Asistence: Rickard Rakell a Hampus Lindholm.
21:28'
Sean Couturier pěknou fintou zkoušel překvapit domácího brankáře, ale ten byl připraven.
20:48'
Brian Elliott si připsal úspěšný zákrok proti nepříjemné skryté střele zpoza modré čáry.
20:27'
Hra se ihned posunula směrem k bráně Ducks, ale střela nepřišla.

Bodyčeky: 8:9
První třetina je u konce a Philadelphia zatím vede těsně 1:0. Už ve 4. minutě poslal hosty do vedení Sean Couturier, který parádně tečoval nahrávku Girouxe. Flyers mají stále více ze hry, ovšem zápasu zatím chybí hlavně tempo, jelikož hra je neustále přerušovaná a dost se kouskuje.
20:00'
19:22'
Anaheim se snaží dostat do útočné třetiny, ovšem poslední minuty se mu to vůbec nedaří.
18:27'
Hra zatím nemá nějaké tempo a nyní je opět přerušena a následuje buly před bránou Flyers.
17:16'
Travis Sanheim nyní musel zabojovat směrem dozadu, aby se přes něj nedostal útočník Anaheimu.
16:35'
Poté už domácí vysvobodil Rickard Rakell, který se dostal dokonce do zakončení, ale to opět nebylo nijak přesné.
16:06'
Philadelphia nyní drží soupeře pod tlakem a stále má kotouč ve své moci ve třetině Ducks.
15:26'
Posléze zkusil své štěstí Shayne Gostisbehere, ovšem jeho pokus vyrazil do ochranné sítě Ryan Miller.
15:16'
Nyní se puk pohyboval v brankovišti Ducks, ale blízko u něj byli domácí hráči a odpálili jej do bezpečí.
14:59'
Ryan Miller si poradil se střelou z pravé strany a následuje opět komerční přestávka.
14:06'
A následně je to opět jen zakázané uvolnění ze strany Philadelphie.
13:38'
Nyní se odpískalo zakázané uvolnění hostům a hra se tak přesune před bránu Flyers.
13:22'
Flyers se dostali do šance a opět skončil hráč v brankáři, tentokráte domácího týmu, ovšem puk byl stále ve hře a to vedle svatyně.
Střely na branku: 4:6
13:03'
Posléze skryl puk pod lapačkou Brian Elliott, ovšem domácí hráč do něj najel a opět z toho bylo jen menší požduchování.
12:32'
Anaheim pouze nahodil kotouč do útočné třetiny a opět z toho nebylo nic vážnějšího.
11:55'
Utkání zatím není příliš atraktivní a až na gól a pár střel na bránu, jsme se nedočkali ničeho zajímavějšího.
10:58'
Posléze na druhé straně vystřelil z levého kruhu Ryan Getzlaf, ovšem Brian Elliott jeho pokus vyrazil ramenem do ochranné sítě.
10:49'
Nyní už se pokračuje a byla to Philadelphia, která se snažila dostat do zakončení, ovšem minula bránu.
10:13'
Nyní se hra opět přerušila a bude to tak další komerční přestávka.
09:39'
Anaheim se sice dostal s kotoučem do pásma hostů, ovšem nic vážnějšího z toho zatím nebylo.
08:35'
Vylučovat se ovšem nebude a následuje tak buly v pásmu domácího týmu.
08:29'
Nyní došlo k šarvátce před bránou Millera, kterého hostující hráči osekávali, což se obráncům Anaheimu dvakrát nelíbilo.
08:06'
Zatím se hraje převážně ve středu hrací plochy.
07:09'
Po drobné úpravě ledu se opět pokračuje a u kotouče je Anaheim.
06:32'
Posléze se hra opět přerušila a následuje komerční přestávka.
06:30'
Nyní přišlo zakázané uvolnění ze strany hostů.
05:19'
05:02'
Početní výhoda Ducks zatím není moc dobrá a byli to dokonce hosté, kteří se dostali do zakončení, ovšem to letělo nad bránu.
04:15'
Anaheim se dostal ke střele v přesilové hře, ale ta nakonec za zády Elliotta neskončila.
03:19'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Dale Weise – 2 min., hákování).
03:07'
Hosté využívají hned první přesilovou hru a jdou do vedení! Přihrávku Girouxa před bránu parádně tečoval SEAN COUTURIER přesně k pravé tyči a Miller neměl nárok! Asistence: Claude Giroux a Shayne Gostisbehere.
01:28'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Marcus Pettersson – 2 min., držení).
01:20'
Sean Couturier se dostal do zakončení, ale Ryan Miller jeho pokus vyrazil.
00:59'
Domácí poslali nepříjemnou střelu, která ale nakonec nezamířila na hostující svatyni, jelikož byla ztečována mimo.
00:33'
Opět je hra přerušena, jelikož tentokrát musel zasahovat na druhé straně Ryan Miller.
00:19'
Domácí se krátce po začátku utkání dostali ke střele, ale Brian Elliott byl připraven.
00:01'

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Montour, H. Lindholm, Welinski, Fowler (A), M. Pettersson, Ja. Larsson – Rakell, Getzlaf (C), Åberg – Street, Kesler, Cogliano – Silfverberg, Steel, Henrique (A) – Gibbons, Lundeström, Blandisi.

Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Hägg, Provorov, Gostisbehere, Folin, Gudas, Sanheim – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, Weise – Aube-Kubel, Lehterä, Laughton.

Rozhodčí: Wes McCauley, Dean Morton – Shandor Alphonso, Brandon Gawryletz.
Philadelphia Flyers:

Philadelphia je ve Východní konferenci na třinácté příčce s osmi body a skóre 32:46. V posledním utkání přivítala na svém ledě před 19 247 diváky NY Islanders. Ovšem hosté vyhráli v první třetině 2:0 a stav po druhé periodě byl 3:1 pro hosty. Islanders pokračovali ve skvělé hře i ve třetí dvacetiminutovce a nakonec vyhráli vysoce 6:1. Nejproduktivnějším hráčem Flyers je se dvanácti body Voráček, ovšem nejlepším střelcem se šesti góly Simmonds.
Anaheim Ducks:

Anaheim se momentálně nachází v Západní konferenci na desátém místě se dvanácti body a skóre 30:34. Ducks se momentálně moc nedaří a připsali si pět proher v řadě. V posledním zápase přivítal na svém ledě San Jose. První třetina skončila 1:1, ovšem do té druhé vlétli Sharks skvěle a vedli 3:1. Posléze se hosté radovali z dalšího gólu, ale ten nakonec nebyl uznán a Anaheim dokázal nakonec ve třetí třetině srovnat a šlo se do prodloužení, kde rozhodl hostující Meier a San Jose vyhrálo 4:3 po prodloužení. Nejproduktivnějšími hráči jsou se sedmi body Silfverberg, Comtois, Getzlaf, Lindholm a Rakell. Nejlepší střelci jsou se třemi góly Henrique, Street a Kesler.
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy Anaheim Ducks a Philadelphia Flyers. Naposled se spolu tato mužstva utkala minulý rok na ledě Flyers, kde ovšem Anaheim vyhrál 6:2. Dnes se bude hrát v Honda Centeru v Anaheimu. Tato hala nabídne kapacitu pro 18 336 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 03:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.