NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Rangers - 2. listopadu 2018   03:00

Anaheim
Anaheim
32:31' Silfverberg (Rakell, Getzlaf) • 59:34' Rakell (Getzlaf, Fowler)
2:3
(0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)

0:2 (SN)

Rangers
Rangers
21:42' K. Hayes  (B. Howden, Chytil) • 34:29' B. Howden  (Vesey, M. Staal) • 65:00' Zuccarello
Anaheim
Graham Skillitier, Dean Morton – Brandon Gawryletz, Ryan Gibbons
Honda Center, Anaheim
16 101 diváků
Rangers

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné páteční ráno!

Trestné minuty: 6 – 6
Utkání mezi Ducks a Rangers končilo výhrou hostů 3:2 po samostatných nájezdech. O vítěznou trefu v dovednostní soutěži se postaral útočník Mats Zuccarello.

Hokejisté Anaheimu prohráli sedmý zápas po sobě – bilance 0-5-2. Jezdci naopak zaznamenali druhou výhru v řadě.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Autorem vítězné branky je MATS ZUCCARELLO.
Zibanejad se trefuje přesné k pravé tyči, Rangers vítězí!
Getzlaf zkusil forhendový blafák, přičemž si hodně dlouho počkal. Georgijev jej ale stejně vychytal.
Zuccarello překonává Gibsona přízemní střelou mezi betony.
Åberg vystřelil z mezikruží, minul ovšem bránu.
Samostatné nájezdy začínají.
Začínat budou Ducks, konkrétně to bude Åberg.
O vítězi dnešního utkání tedy rozhodnou samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:59'
V posledních vteřinách ještě útočil Rakell, Georgijev však odolal.
64:30'
Z dobré pozice střílel Åberg, jeho pokus byl ale nakonec zablokován.
64:01'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:48'
Útočná akce Henriquea zastavena DeAngelem ve střední třetině.
62:41'
Máme za sebou polovinu prodloužení. Lindholm s pukem za vlastní bránou, oba týmy prostřídávají své trojice.
62:20'
Velký závar před Gibsonem! Hayes ani Zibanejad ale kotouč za záda gólmana Ducks nedostali.
61:00'
Na druhé straně jsme mohli vidět Montourovu střelu a Georgijevův zákrok betonem.
60:28'
Zibanejad se dostal s pukem mezi kruhy, přičemž to následně zkusil bekhendem. Gibson zasáhl a hru přerušil.
60:05'
Kotouč získávají Jezdci.
60:01'
Getzlaf a Zibanejad ve středovém kruhu na vhazování, prodloužení začíná!
Střely na bránu: 29 – 21
Po základní hrací době vítěze neznáme. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3. V případě nutnosti poté může ještě dojít na samostatné nájezdy.
60:00'
59:58'
Uvidíme prodloužení.
59:34'
Anaheim právě vstřelil branku!
Necelých 26 vteřin do konce třetí třetiny, Ducks srovnávají! Po krásné, křižné přihrávce Getzlafa se prosazuje z úhlu RICKARD RAKELL. Jeho druhý bod v dnešním zápase, třetí gól v této sezoně, 2:2! Asistence: Ryan Getzlaf, Cam Fowler.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:57'
Obrovská šance pro Henriquea, Georgijev se ale vyznamenal!
58:47'
Vesey poslal kotouč na zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy bude před Georgijevem.
58:25'
Keslerovi střela z úhlu nesedla, Georgijev bez práce.
58:05'
Howden vyhrál buly a hosté poslali puk do neutrální zóny.
57:59'
2 minuty a 1 vteřina do konce třetí třetiny! Vhazuje se po pravici Georgijeva.
57:59'
Gibson zůstává na střídačce, Kačeři zkusí štěstí v šesti!
57:59'
Oddechový čas pro domácí.
57:59'
Touš na střídače Jezdců, hra je tedy přerušena.
57:35'
Ducks se nedaří dostat do závěrečného tlaku. Kotouč se pohybuje zejména ve střední třetině.
56:21'
Zakázané uvolnění New Yorku.
56:01'
Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. Podaří se Anaheimu ještě srovnat?
55:43'
Montourova střela z ostrého úhlu, Georgijev byl u své levé tyče ale připraven.
54:18'
Zpět do akce! Getzlaf a Zibanejad v souboji na vhazování po levici Georgijeva.
54:18'
Welinski si na Georgijeva z pravého kruhu pro vhazování nepřišel, 5 minut a 42 vteřin před koncem třetí třetiny proběhne reklamní přestávka.
53:16'
Střely na bránu: 22 – 21
53:07'
52:55'
Další vyhození od Rangers, do návratu Pionka zbývá už pouze 12 vteřin.
52:23'
Rakellův pokus zablokován Veseyem na zadní mantinel, hosté se následně osvobozují.
52:00'
Anaheimu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
51:14'
Rangers vyhráli buly, následně také vyhodili.
51:07'
Pojďme na to. Vhazování po pravici Georgijeva.
51:07'
Před třetí přesilovkou Kačerů proběhne ještě reklamní přestávka.
51:07'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Neal Pionk – 2 min., nedovolené bránění).
50:45'
Welinski se pokoušel na pravé straně o střelu, puk mu ale v rozhodující chvíli sjel z hole.
50:01'
Jsme v polovině třetí třetiny. Rangers stále vedou na hřišti Ducks 2:1.
49:27'
Chytil se snažil zprava dostat před bránu, obrana Ducks ale odvedla dobrou práci.
48:20'
Howden vystřelil z levé strany, trefil ale pouze Gibsonovo náručí.
48:05'
Konec reklamní přestávky, Henrique a Howden na vhazování ve střední třetině, před střídačkou hostů.
48:05'
Postavení mimo hru ze strany Anaheimu, proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.
47:19'
Silfverberg hledal zprava mezi kruhy Rakella, avšak nepřesně.
46:36'
Po pravé straně útočil Rakell, obrana Jezdců však byla dobře zorganizovaná.
46:11'
Střely na bránu: 21 – 20
45:55'
Welinskiho nahození od modré čáry Georgijeva nezaměstnalo.
44:52'
Střela Larssona z levé strany, bulharský brankář ve službách Rangers ale opět pozorný.
44:44'
Silfverberg měl příležitost srovnat na 2:2, Georgijev byl ovšem připraven na správném místě.
43:37'
DeAngelo se pokoušel o střelu bekhendem, ta ale nakonec minula tři tyče.
43:28'
Zibanejad se dostal k další dobré střele z první, Gibson měl ale připravenou svou lapačku.
42:58'
Následná útočná akce domácího mužstva neměla dlouhého trvání.
42:36'
Lettieri mířil z levé strany nepřesně.
41:52'
Kačeři se hnali do dalšího útoku, avšak i nyní Georgijeva nezaměstnali.
41:15'
Bekhend Keslera z pravé strany trefil pouze spoluhráče Cogliana.
40:44'
K první střele se ale dostal po přihrávce Naměstnikova Zibanejad a Gibson musel vytáhnout těžký zákrok.
40:03'
Úvodní buly třetí třetiny ovládli Ducks.
40:01'
Oba týmy se vrátily zpět na led. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků!

39:55'
Čároví změnili své rozhodnutí, vhazuje se ve středovém kruhu.
39:55'
Necelých pět vteřin před koncem druhé třetiny se píská zakázané uvolnění Rangers.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:21'
37:22'
První polovina z trestu Lindholma je minulostí. Kotouč se momentálně nachází u Georgijevovy svatyně.
36:47'
Nahození Zibanejada z pravé strany bylo ještě někým tečováno, Gibson si ale dokázal poradit.
36:41'
Střela Pionka od modré čáry byla zablokována Henriquem vysoko nad, do ochranné sítě.
36:21'
Třetí početní převaha pro tým z Manhattanu.
36:21'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., vysoká hůl).
35:56'
Situace 2 na 1 pro Rangers! Hayes to vzal vše na sebe, zleva ale na Gibsona nevyzrál.
35:12'
Lundeström zamířil z ledu ihned do šatny, v utkání by ale poté ve třetí třetině mohl pokračovat. Nyní se vhazuje po levici Gibsona.
35:12'
V Honda Center mezitím proběhne další z reklamních přestávek.
35:12'
Hra je přerušena, na ledě totiž zůstává ležet Lundeström.
34:54'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
34:29'
Rangers právě vstřelili branku!
Jezdci dnes podruhé vedou! Kotouč za Gibsona dostal BRETT HOWDEN. Jeho třetí trefa, sedmý bod v letošní sezoně. New York vede 2:1! Asistence: Jimmy Vesey, Marc Staal.
33:54'
Skjei zablokoval střelecký pokus Streeta z levé strany do ochranné sítě.
33:26'
Střely na bránu: 18 – 13
32:31'
Máme srovnáno! Proti střele Rakella bez přípravy z levého kruhu ještě Georgijev předvedl skvělý zákrok. Na následnou dorážku JAKOBA SILFVERBERGA z těsné blízkosti byl ale už bezmocný. Silfverberg zaznamenal svůj čtvrtý gól v této sezoně, 1:1! Asistence: Rickard Rakell, Ryan Getzlaf.
32:13'
Prudká střela Fowlera z levé strany skončila na tyči!
31:43'
Střela Getzlafa z pravé strany zablokována Staalem.
31:28'
Podaří se Kačerům při přesilovce srovnat na 1:1?
31:28'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 2 min., nedovolené bránění).
31:18'
Dobrý bekhend Getzlafa, Georgijev se musel mít na pozoru.
30:47'
Můžeme zase pokračovat. Getzlaf a Howden na vhazování po levici gólmana Jezdců.
30:47'
Touš v ochranné síti za Georgijevem, následuje reklamní přestávka.
30:20'
30:15'
Pionk střílel z levé strany bez přípravy, trefil ale pouze boční síť.
29:30'
Nepovedená kombinace hokejistů Rangers, Ducks znovu vyhazují.
28:51'
Další vyhození domácího týmu, první půl minuta z Welinského trestu je minulostí.
28:26'
Anaheim se ihned po buly osvobozuje.
28:20'
28:20'
Druhá přesilovka Rangers ale začne až po reklamní přestávce.
28:20'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andy Welinski – 2 min., hákování).
28:08'
Na opačné straně kluziště nahození Howdena od pravého mantinelu, Gibson bez problémů vyráží před sebe.
27:25'
Åberg zkusil štěstí z levé strany, Georgijev dokázal vyrazit svou holí do rohu.
26:41'
Střely na bránu: 11 – 10
25:15'
Chytil se snažil prosadit po levé straně, dobře defenzivně proti němu ovšem zasáhl Pettersson.
24:03'
Fowlerova střela z pravé strany, Georgijev nachází puk ve svém náručí.
23:20'
Rakell přihrával zpoza brány do ohně, nikoho ze spoluhráčů ovšem nenašel.
22:21'
Útočnou akci Ducks zakončoval zleva Lindholm, Georgijev byl ale připraven na správném místě.
21:42'
Hosté využívají přesilovku a otevírají skóre dnešního utkání! Po bekhendové přihrávce Chytila se snažil vystřelit Howden, avšak neuspěl. Následná střela KEVINA HAYESE si ale našla cestu za Gibsonova záda. Šestadvacetiletý forvard vstřelil svůj třetí gól v sezoně 2018/2019, 1:0 pro Rangers! Asistence: Brett Howden, Filip Chytil.
20:55'
Ihned po vhazování vystřelil Howden, Gibson ale vyrazil. Anaheimu se poté následně podařilo vyhodit.
20:45'
První početní převaha pro Jezdce v dnešním utkání. Vhazování po levici Gibsona.
20:45'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Pontus Åberg – 2 min., hákování).
20:26'
Åberg střílel rychle zleva z první, Georgijev se ale proti jeho pokusu stačil přesunout.
20:01'
Hokejisté Anaheimu a Rangers jsou zpět na ledě Honda Center. Druhá část bude zahájena za malou chvíli.

Trestné minuty: 0 – 2
Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Ducks a Rangers gól nenabídla, skóre je tedy 0:0. Hrál se poměrně klidný hokej. Na obou stranách jsme ovšem mohli vidět i dobré, gólové šance.
20:00'
19:52'
19:21'
Fowler a jeho pokus od modré čáry, Georgijev schovává puk do své lapačky.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:53'
Začíná druhá minuta z Kreiderova trestu.
18:36'
Åbergova střela z pravé strany minula tři tyče, kotouč si to následně namířil do střední třetiny.
18:00'
Hosté uspěli na buly a ihned následně vyhodili touš pryč ze své obranné zóny.
17:52'
Ducks mají tedy k dispozici první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazuje se po levici Georgijeva.
17:52'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2 min., vražení na hrazení).
17:37'
Domácí si zahrají přesilovku, zatím mají ponechanou výhodu.
16:49'
Lehké nahození Shattenkirka od pravého mantinelu, jednoduchý zákrok pro Gibsona.
16:06'
Střely na bránu: 6 – 5
15:37'
4 minuty a 23 vteřin do konce první třetiny, Kossila a Chytil v souboji na vhazování po pravici gólmana Rangers.
15:37'
Puk opustil hrací plochu, na řadě je další reklamní přestávka.
15:31'
Nebezpečná střela od Sherwooda z pravé strany, kotouč jen těsně minul levou tyč.
14:47'
Icing hokejistů New Yorku.
14:35'
Dobrou útočnou akci hostů zakončoval z pravého kruhu Shattenkirk, Gibson ale dával pozor.
14:01'
Vhazovalo se po pravici gólmana Ducks.
13:59'
Kotouč se dotkl ochranné sítě za Gibsonovými zády, hra je přerušena.
13:25'
Nahození Getzlafa od pravého mantinelu na bránu neprošlo.
12:55'
Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici Georgijeva se staví Getzlaf a Zibanejad.
12:55'
Ihned po vhazování nahodil na bránu Welinski, Georgijev zasáhl svou rukavicí. Následuje druhá reklamní přestávka.
12:51'
Čároví pískají Rangers zakázané uvolnění, vhazovat se tady bude před Georgijevem.
11:58'
Dobrý zákrok Gibsona proti prudké střele Smithe z levé strany.
10:59'
Na druhé straně zkusil štěstí od modré čáry Lindholm, Georgijeva však nezaměstnal.
10:28'
Skjei vystřelil od modré bez přípravy, trefil ale hned prvního bránícího hráče.
09:55'
Nacházíme se těsně před polovinou první třetiny, Ducks hrají doma s Rangers bez branek.
09:01'
Střely na bránu: 4 – 4
08:54'
Staal na Pionka, jeho následná střela od modré čáry ale postrádala přesnost.
08:17'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Kačerů.
08:07'
Zpět do akce! Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou domácího Anaheimu, mezi hole Henriquea a Howdena.
08:07'
Ofsajd Jezdců, proběhne první reklamní přestávka.
07:56'
Domácí obrana s pukem u vlastní brány, oba trenéři zaveleli ke střídání.
07:47'
Hayes střílel z dobré pozice, Gibson ale podržel svůj tým.
06:51'
Velmi dobrá defenzivní práce Naměstnikova proti Åbergovi.
06:30'
Střela Rakella z úhlu, Georgijev připraven.
05:37'
Pokus Chytila z levého kruhu byl zablokován mimo Gibsonovu svatyni.
05:23'
Sherwood se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, následně ale na Georgijeva nevyzrál.
04:47'
Fast tečoval před bránou střelu Pionka od modré, Gibson zapisuje první zákrok.
04:36'
Střelecký pokus Hayese z levé strany byl zablokován, Gibson tak bez práce.
03:41'
Od začátku utkání se ještě ani jednou nemuselo hru přerušit.
02:50'
Larsson vyčkává s kotoučem za vlastní bránou, obě mužstva prostřídávají své formace.
02:05'
Úvodní minuty utkání jinak nabízejí poměrně klidný hokej.
01:40'
Za Ducks se na ledě po hodně dlouhé době objevuje Eaves.
01:25'
Kreider se snažil prosadit po levé straně, proti většímu počtu hráčů soupeře ovšem neuspěl.
00:36'
Oba týmy už stihly poprvé vystřídat.
00:05'
Na buly byli úspěšnější domácí a Getzlaf to ihned následně zkoušel od modré čáry.
00:01'
Do středového kruhu se na vhazování staví Getzlaf a Zibanejad, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Ducks a Rangers začne co nevidět.
Obě zahajovací pětky už stojí na modrých čarách, v Honda Center zazní americká státní hymna.
Zahajovací formace

ANA: Gibson – H. Lindholm, Ja. Larsson – Åberg, Getzlaf, Rakell

NYR: Georgijev – M. Staal, Pionk – Naměstnikov, Zibanejad, Zuccarello

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Welinski, H. Lindholm, Ja. Larsson, M. Pettersson, Montour – Åberg, Getzlaf (C), Rakell – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Eaves, Henrique (A), Lundeström – Street, Kossila, Sherwood.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, DeAngelo, M. Staal (A), Pionk, Br. Smith, Shattenkirk – Naměstnikov, Zibanejad, Zuccarello – Kreider (A), K. Hayes, Spooner – Vesey, B. Howden, Fast (A) – C. McLeod, Chytil, Lettieri.

Rozhodčí: Graham Skillitier, Dean Morton – Brandon Gawryletz, Ryan Gibbons.
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

ANA: John Gibson – 25 let, USA
Z:10 REC:4-4-2 OG:24 PR:2.44 %ÚS:93.8 SO:1

NYR: Alexandar Georgijev – 22 let, BGR
Z:2 REC:1-1-0 OG:9 PR:4.58 %ÚS:88.3 SO:0
Příjemnou páteční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Anaheim Ducks a New York Rangers.

NEW YORK RANGERS

Rangers na hřišti Ducks zakončí svůj čtyřzápasový trip po Západní konferenci. Z předchozích třech zápasů si připsali bilanci 1-2-0, tedy celkem dva body. V posledním zápase uspěli na ledě San Jose Sharks – výhra 4:3 po samostatných nájezdech.

Hokejisté New Yorku momentálně v tabulce Východní konference okupují čtrnáctou pozici, přičemž mají na svém kontě devět bodů. Po duelu s Ducks budou mít k dispozici dvoudenní volno.

Kdo je ve formě?

Útočník Mats Zuccarello má z posledních pěti zápasů celkem pět kanadských bodů – tři góly, dvě asistence. ... Útočník Chris Kreider vstřelil v posledním zápase svého týmu dva góly.

ANAHEIM DUCKS

Ducks si momentálně mohou užívat série čtyř domácích zápasů v řadě. V její polovině mají ale na svém kontě za bilanci 0-1-1 pouze jeden bod. Nejprve totiž nestačili na San Jose Sharks 3:4 v prodloužení, poté prohráli s Philadelphia Flyers 2:3.

V tabulce Západní konference v tuto chvíli patří Kačerům až dvanácté místo – po 13 zápasech mají celkem 12 bodů. Poslední, čtvrtý zápas tzv. homestandu odehrají v noci z neděle na pondělí proti Columbus Blue Jackets.

Útočník Pontus Åberg v posledních dvou zápasech vstřelil čtyři góly. ... Kapitán týmu, útočník Ryan Getzlaf za poslední tři zápasy nasbíral celkem pět kanadských bodů – dva góly, tři asistence.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Dnešní program nejlepší hokejové ligy světa nabídne celkem třináct zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Anaheim Ducks a New York Rangers. Úvodní vhazování bude v Honda Center vhozeno v 03:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.