NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Vegas - 12. listopadu 2018   01:00

Boston
Boston
02:54' Heinen (Bjork) • 17:51' Lauzon (Kuraly, J. Moore) • 20:58' Marchand (Bergeron, Pastrňák) • 56:08' Pastrňák (Krug, Krejčí)
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
Vegas
Vegas
30:55' Eakin  (Tuch)
Boston
Halák (Vladař) – Carlo, Chára, J. Moore, Krug, Kampfer, Grzelcyk, Lauzon – Pastrňák, Bergeron, Marchand – DeBrusk, Krejčí, Nordström – Bjork, Forsbacka-Karlsson, Heinen – Backes, Kuraly, Wagner.
Hanson, Skilliter – Miller, Mach
TD Garden, Boston
Vegas
M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, C. Miller, Theodore, Holden, Merrill, Hunt, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Eakin, Tuch – Nosek, Carpenter, Hyka – Carrier, Bellemare, Reaves.

3. Anders Bjork (Boston) 0+1
A je tu konec. V této třetině padl jediný gól, o který se postaral David Pastrňák. Boston tak konečně využil přesilovou hru 5 na 3 a upevnil si vedení v zápase. Vegas se nedá upřít snaha, vždyť vypálili 38x na branku soupeře, ale Halák byl dnes opravdu perfektní. Boston si tak připisuje další 2 body a upevňuje svou pozici ve Východní konferenci.
Střely po 3. třetině: Domácí – 37, Hosté – 38.
59:40'
Kotouč za brankou Subbana,ale Vegas už ani neútočí.
59:20'
Bakes vyváží kotouč do třetiny Vegas a drží ho v rohu kluziště.
58:30'
Domácí hokejisté kombinují s pukem ve vlastní třetině.
57:50'
Kotouč je na hokejkách Medvědu, utkání se již dohrává.
57:10'
David Krejčí zůstává na ledě i s druhou přesilovkovou formací, jeho střela skončila na vyrážečce Subbana.
56:08'
Bruins právě vstřelili branku!
Bostonu se konečně podařilo využít dvojnásobné přesilovky. DAVID PASTRŇÁK dostal naservírovaný kotouč po křižné nahrávce a z jedničky ho poslal do prázdné branky!
Asistence: Torey Krug, David Krejčí
55:40'
Marchand si vykoledoval 2 fauly a Boston bude mít luxusní přesilovou hru.
55:20'
David Krejčí nahazuje kotouč do třetiny,ale v ní ho sbírají hosté a ihned vyrážejí do útoku.
54:55'
Joakim Nordström se dostal k backhandové střele, ale jeho pokus nakonec těsně minul pravou tyč.
54:20'
Boston dobře brání vlastní modrou čáru a Vegas se nedaří dostat do třetiny.
53:49'
Ryan Reaves měl skvělou příležitost, když se dostal ke střele z pravého kruhu pro vhazování,ale hostující hráč přestřelil!
53:30'
Medvědi znovu odpalují kotouč. Naprosto katastrofická přesilová hra hostů.
52:50'
Nepřesná rozehrávka Tucha a kotouč je znovu ve středním pásmu.
52:40'
Domácí znovu vyhazují kotouč.
52:20'
Halák vyhazuje kotouč až k Subbanovi!
52:04'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Sean Kuraly – 2 min., hrubost).
51:28'
Bakes prokličkoval středním pásmem a vypálil, Subban si připisuje další zákrok.
51:07'
Subban lapačkou vyrazil pokus Cháry a drží naděje Vegas.
50:50'
Boston se usadil ve třetin Knight a zvyšuje svůj tlak.
50:05'
Pierre-Édouard Bellemare dostal pěknou nahrávku před branku,ale jeho pokus Halák vykopl betonem!
49:50'
Sean Kuraly nahodil kotouč do třetiny,ale u puku byl nejrychleji Reaves, který uklidňuje hru.
49:10'
Ztečovaná nahrávka Eakina skončila mezi diváky.
48:40'
David Backes dostal pěknou nahrávku střed hřiště,ale trefil pouze střed branky.
48:20'
Krejčí byl tvrdě sražen k zemi.
48:00'
Vegas vyhazují kotouč k Halákovi.
47:40'
Marchand neudržel kotouč ve třetině a máme tu offside.
47:30'
Boston už je ve třetině Vegas a kombinuje.
46:58'
Vegas vyhazují kotouč přes všechny čáry.
46:42'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Hyka – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
46:30'
Sean Kuraly se natlačil s pukem před branku a rozezvučel tyč!
45:50'
Brad Marchand našel na středu volného Pastrňáka,ale ten nedokázal puk zpracovat.
45:30'
Alex Tuch střílel od pravého mantinelu, Halák zasáhl betonem.
44:40'
Vegas vyslalo na branku Haláka již 31 střel!
44:20'
Ryan Carpenter zakončil z otočky kolem tyče,ale Halák mezírku u tyče utěsnil.
43:20'
Theodore nahodil kotouč,ale za brakou si ho bere Krug.
42:50'
Hostující trenér začíná míchat sestavou, nyní prohodil Paciorettyho s Marchessaultem. Uvidíme jestli tato změna přinese kýžené ovoce.
42:10'
Patrice Bergeron střílel po nahrávce od Marchanda, kotouč Subbanovi propadl,ale hostující brankář ho zvládl zalehnout před brakovou čárou!
41:20'
Jaroslav Halák předvedl krásný zákrok proti střele Marchessaulta z pravého kruhu pro vhazování!
40:50'
Eakin nezpracoval skákavý kotouč a Krejčí vyváží kotouč ze třeitiny.
40:20'
Patrice Bergeron vypálil z mezikruží,ale přestřelil branku Subbana.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým, nyní Marchand skončil v brance Subbana.
40:01'
A máme tu konec i druhého dějství.V úvodu třetiny využili domácí přesilvou hru a se štěstí se prosadil Marchand. Vegas se nemohlo dlouho prosadit,ale následně se jim podařilo skórovat po pěkně akce po ose Tuch – Eakin. V závěru třetiny si domácí tlakem vynutili další přesilové hry,ale tentokrát se jim dvojnásobnou početní výhodu využít nepodařilo.
Do šaten se jde tak za stavu 3:1.
Střely po druhé třetině: Domácí – 28, Hosté – 27.
Třetí třetina začne přibližně v 03:01
40:00'
39:37'
Boston má kotouč ve své moci a kombinuje ve vlastní třetině.
39:00'
Vegas přežilo i klasické oslabení a po delší době uvidíme hru 5 na 5.
38:20'
Kotouč za brankou Haláka, to vypadá dobře pro hosty.
37:40'
Další parádní zákrok Subbana, který zasáhl proti střele od modré a podržel kotouč.
37:20'
Kotouč za brankou Haláka, Vegas šetří vteřinky.
37:05'
David Pastrňák vypálil z jedničky, ale Subban si připsal zákrok lapačkou. Vegas má již 4 bruslaře na ledě.
36:30'
Vegas srdnatě brání, ale Pastrňákova formace obstřeluje branku Subbana.
36:24'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Hyka – 2 min., podrážení).
36:15'
Medvědi jsou na ledě znovu s první formací a kombinují ve třetině.
35:50'
Na ledě je druhá přesilová formace domácích,ale té se nedaří přechod do třetiny a máme tu offside.
35:30'
Bostonu se nedaří usadit ve třetině soupeře, Karsson vyhazuje kotouč.
35:05'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., držení).
34:10'
Domácí hráči dostali Marchessaulta pod tlak a ten jim puk pouze odevzdal.
33:27'
Dělovku Moorea od modré vykopl Subban do rohu.
33:10'
Subban má kotouč v lapačce, když podržel lehké nahození od modré.
32:40'
Anders Bjork se krásně dostal před bránícího hráče a střelou na první tyč se pokusil překonat Subbana, hostujícímu brankáři pomohla tyč!
31:30'
Subban si připsal snad 3 zákroky proti střele a následným dorážkám domácího týmu.
30:55'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Hosté se dočkali a snižují na rozdíl 2 brankek! Alex Tuch sebral kotouč ve středním pásmu zavezl ho až téměř za branku Haláka, tam nahrál kotouč backhandem na střed. Tam si sjel volné CODY EAKIN, který prostřelil přesouvajícího se Subbana.
Asistence: Alex Tuch
30:20'
Krejčí se dostal ke střele z druhé vlny,ale nikým nebráněn netrefil branku.
29:58'
Jonathan Marchessault vypálil od levého mantinelu, ale jeho pokus minul branku Haláka.
29:05'
Nepřesná nahrávka Bergerona na střed, Knights vyráží do útoku. Střelu Reavese přizvedl Chára a kotouč je v ochranné síti.
28:40'
Slibně rozjetou šanci domácích zastavuje rozhodčí pro offside.
27:50'
Střela Kruga od modré minula branku, ke kotouči se dostalo Vegas.
27:20'
Vegas zvýšili aktivitu a začali napadat soupeřovu rozehrávku. Boston má potíže dostat kotouč ze třetiny.
26:05'
Jon Merrill vypálil od modré, ale trefil pouze útočníka Bostonu.
25:40'
Marchan hledal žabičkou rozjetého Bergerona,ale kotouč jeho čepel přeskočil.
25:05'
Hyka vybojoval kotouč ve třetině soupeře,ale následně nepřesně nahrál a Boston je znovu u kotouče.
24:20'
Shea Theodore dobře zasáhl a odpálil kotouč před dotírajícím Bergeronem.
24:00'
Subban si připsal zákrok proti střele od modré a následně vykopl kotouč po dorážce.
23:20'
Nepřesná rozehrávka Vegas končí icingem.
22:40'
David Pastrňák krásnou žabkou našel rozjetého Cháru, který měl velkou šanci,ale vysoký obránce netrefil branku.
21:30'
Nyní se ke střele dostal hostující Ryan Carpenter,ale jeho pokus minul branku.
20:58'
Boston nakonec se štěstím,ale přece využívá přesilovou hru! Kotouč se odrazil k Patrňákovi, jeho střelu zblokoval obránce, následně puk zamířil k Bergeronovi, od kterého se se štěstím dostal k BRADU MARCHANDOVI, který kotouč umístil do prázdné branky!
Asistence: Patrice Bergeron, David Pastrňák
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 02:08.
Máme za sebou první třetinu, ve které se 2x radoval domácí tým. Vegas vstoupili do utkání aktivně a vytvořili si hned 3 přesilové hry,ale ani jednu nedokázali využít. Boston si v závěru třetiny vytvořil také přesilovou hru a díky šikovné kličce Pastrňáka dokonce dvojnásobnou. Bostonu se této výhody zatím nepodařilo využít, ale další dějství bude začínat s dvojnásobnou početní výhodou a bude mít šanci na přidání 3. gólu. Mezi úspěšné střelce se v této třetině zapsal Heinen s Lauzonem, který zaznamenal první gól v NHL.
Střely po první třetině: Domácí – 11, Hosté – 15.
20:00'
19:45'
Bergeron minul kotouč v mezikruží.
19:11'
Krejčí našel krásnou krosovou nahrávkou volného Marchanda,ale ten minul branku!
19:05'
Torey Krug vypálil od modré, Subban kotouč drží.
18:58'
Subban podrazil Pastrňáka při snaze zakončit a máme tu přesilovku 5 na 3.
18:58'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Malcolm Subban – 2 min., podrážení).
18:40'
Brad Marchand vypálil,ale kotouč se po mantinelu vyvezl ven ze třetiny.
18:29'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Carrier – 2 min., podrážení).
18:10'
Tvrdá střela Holdena minula branku.
17:51'
Nedáš dostaneš! Hyka místo střely zvolil nahrávku na Noska,ale kotouč sebral domácí hráč, který napálil kotouč do třetiny, Subban chtěl kotouč sebrat, ale minul ho a k puku se tak dostal JEREMY LAUZON, který měl jednoduchou práci, když dopravil kotouč do odkryté klece a připsal si první gól v NHL!
Asistence: Sean Kuraly, John Moore
17:00'
Brayden McNabb nazahoval od modré, jeho pokus minul branku soupeře.
16:09'
Nyní Tuch našel krásně Paciorettyho, ale jeho pokus minul branku!
15:37'
John Moore nastřeluje kotouč do třetiny,ale za brankou ho sbírá Miler.
14:28'
William Karlsson vypálil od modré, jeho dělovku tečoval jeden z hráčů před brankou,ale kotouč nakonec zamířil mimo 3 tyče.
14:00'
Boston přežil i třetí oslabení v tomto zápase, Vegas tak potvrzují mizernou přesilovku.
13:40'
Až nyní! Pacioretty nezpracoval kotouč a Boston vyhazuje.
13:20'
Bostonu se nedaří vyhodit a tlak Vegas sílí!
12:50'
Pacioretty přenechal krásnou zadovkou Tuchovi,ale toho opět vychytal Halák!
12:20'
Vegas už je s pukem ve třetině Bostonu, zatím nepřišla střela na branku.
12:05'
Boston vyhrál buly a vyhodil kotouč přes všechny čáry.
11:55'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Backes – 2 min., podrážení).
11:20'
Puk za brankou Subbana, Boston tohle oslabení přežije.
11:01'
Ryan Reaves tečoval střelu od modré, Halák předvedl parádní zákrok lapačkou.
10:40'
Boston vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
10:10'
Vegas kombinují ve třetině,ale větší šanci to zatím nepřineslo.
09:27'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Pastrňák – 2 min., nedovolené bránění).
09:17'
Zdeno Chára vypálil dělovku pár metrů pod modrou, ale jeho pokus Subban reflexivně vyrazil!
09:05'
Matt Grzelcyk krásnou kličkou obešel obránce,ale jeho následná střela na první tyč neslavila úspěch.
08:30'
Chris Wagner tečoval střelu od mantinelu, Subban byl pozorný a kotouč podržel.
07:58'
Ryan Reaves se dostal ke kotouči přímo před Halákem a dvakrát vypálil, domácí brankář předvedl výborné zákroky a udržel čisté konto!
07:20'
Chára vyhazuje kotouč až k Subbanovi.
07:04'
William Karlsson tečoval střelu od modré těsně před Halákem,ale slovenský brankář sklapl betony včas.
06:40'
Max Pacioretty se dostal k dorážce,ale Halák si s jeho backhandovým pokusem poradil.
06:16'
Tuch si nerozuměl se spoluhráčem a kotouč je ve středním pásmu.
05:43'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Jakob Forsbacka-Karlsson – 2 min., podrážení).
05:10'
Anders Bjork si pěknou kličkou udělal prostor ke střele,ale kotouč následně nedokázal nasměřovat do branky.
04:10'
Hra je plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.
03:58'
Do další šance se hnal Patrice Bergeron,ale těsně před ním kotouč odpálil Subban, který hru dobře přečetl.
02:54'
Domácí se ujímají vedení po pěkné kombinaci! DANTON HEINEN nahrál Bjorkovi žabičkou do jízdy, ten kotouč zkrotil na pravé straně a krásnou backhandovou nahrávkou našel na druhé tyči postaveného Dantona, který uklidil kotouč do branky!
Asistence: Anders Bjork
02:40'
Ryan Carpenter zavezl kotouč do třetiny, ale Hyka puk za brankou neudržel.
01:20'
Jake DeBrusk vypálil ze středu hřiště,ale nepodařilo se mu trefit branku Subbana.
00:57'
Halák podržel kotouč po střele Tucha, následuje vhazování ve třetině Bostonu.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým. Ale rozehrávka se Carlovi nepovedla a máme tu icing.
00:01'

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Carlo, Chára, J. Moore, Krug, Kampfer, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron, Marchand – DeBrusk, Krejčí, Nordström – Bjork, Forsbacka-Karlsson, Heinen – Backes, Kuraly, Wagner.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, C. Miller, Theodore, Holden, Merrill, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Eakin, Tuch – Nosek, Carpenter, Hyka – Carrier, Bellemare, Reaves.

Rozhodčí: Hanson, Skilliter – Miller, Mach.
Boston Bruins
Boston je na tom o něco lépe, z posledních 5ti zápasů zapsal 3 výhry, když dokázal porazit Carolinu, Dallas a v minulém kole Toronto. Ve včerejším zápase zazářil český útočník David Pastrňák, který vstřelil hattrick! Boston zvítězil vysoko 5:1 a dnes se pokusí na toto vítězství navázat. V tabulce Východní konference najdeme Boston na 4. místě s 20 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Bergeron – 9 + 15
2. Pastrňák – 15 + 6
3. Marchand – 5 + 14
Vegas Golden Knights
Vegas se moc nedaří. Z posledních 6ti zápasů dokázali vyhrát pouhé 2. Konkrétně proti Carolině a Ottawě.Ve včerejším zápase si Golden Knights připsali další porážku, když neudrželi vedení 2:0 a nakonec podlehli Canadiens 4:5. Speciální zápas to byl pro Maxe Paciorettyho, dlouholetého kapitána Habs. Americkému hráči se v Montrealu dostalo vřelého přivítání. Hostující tým se dnes pokusí napravit nepovedený trip a vyhrát alespoň závěrečný zápas před návratem domů. V tabulce Západní konference najdeme Vegas na 13. místě s 15 body.
1. Marchessault – 8 + 7
2. Karlsson – 4 + 10
3. Tuch – 4 + 4
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky hokejové NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Boston Bruins a Vegas Golden Knights
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.