NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Flyers - 22. listopadu 2018   01:38

Buffalo
Buffalo
03:38' Skinner (Pominville) • 05:20' T. Thompson (Sobotka, Okposo) • 08:55' Rodrigues (S. Reinhart, Dahlin) • 19:52' Jo. Larsson (Rodrigues, Ristolainen) • 58:22' S. Reinhart (Eichel)
5:2
(4:0, 0:2, 1:0)
Flyers
Flyers
25:26' Giroux  (Couturier, Konecny) • 33:51' Simmonds  (Weal, Sanheim)
Buffalo
McCauley, St. Pierre – Kovachik, Tobias
KeyBank Center, Buffalo
19070 diváků
Flyers
Lyon (20. Pickard) – Hägg, Provorov, Gostisbehere, Gudas, Sanheim, Folin – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, J. van Riemsdyk – Laughton, Lehterä, Weise.

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Jack Eicheil (BUF) 0+1
Už sedmou výhrou v řadě dokázalo Buffalo potvrdit svůj herní vzestup. O svém vítězství nad Philadelphií rozhodli domácí už v první třetině, ve které nasázeli do branky soupeře hned čtyři góly. Flyers se sice ve druhé dvacetiminutovce vrátili dvěma trefami do hry, ale nepodařilo se jim v rozhodující třetině dostat do kontaktu. I přes mnoho šancí zůstal Hutton ve zbytku utkání neprůstřelný.
59:30'
Flyers zkusili ještě jeden útok, ale nedostali se do dobré střelecké pozice.
58:22'
Sabres právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Pátý gól Buffala do prázdné branky trefil SAM REINHART. Asistence: Jack Eichel.
57:52'
Sabres se dopouští zakázaného uvolnění.
57:45'
Pickard odbruslil na střídačku!
57:30'
Philadelphia byla vyhnána z útočného pásma. Je stále u puku a bude znovu útočit.
56:54'
Okposo se napřáhl ke střele od modré čáry, ae trefil jen obránce před sebou.
55:53'
Gostisbehere se vřítil do útočného pásma, střelu z levého kruhu Hutton vyrazil před sebe. Následně měl spoustu práce s dorážkami soupeře, ale nakonec puk ukryl pod sebou. Komerční přestávka.
55:40'
Hraje se dlouho bez přerušení. Flyers mají puk za svou brankou.
54:45'
Couturier si přihrál s Konecnym, na Huttona ale recept nenašel.
54:02'
Pickard si vychutnal zakončení soupeře z levého kruhu. Hra pokračuje.
53:37'
53:11'
Rychlý protiútok Flyers, Konecny ale z bekhendu neuspěl.
53:00'
Po konci přesilovky se dostali domácí do největší šance, ale Pickard vyráží
52:57'
52:35'
A podařilo se jí dokonce zakončit! Hutton vyrazil střelu Gudase ramenem do ochranné sítě.
52:23'
Philadelphia se bude brání, znovu vyváží puk.
52:02'
Domácí se opět musí vracet do svého pásma, aby se pokusili o další útok.
51:33'
Flyers vyhazují puk.
50:57'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Calvin Pickard – 2 min., podrážení, odpyká Travis Konecny).
50:57'
Rodrigues se dostal do úniku, kličkou na střed chtěl zakončit, ale puk mu ujel. Byl ale navíc podražen a Buffalo si zahraje přesilovku. To ale až po komerční přestávce.
50:35'
Hutton vleže nepropustil puk za svá záda a podařilo se mu dostat puk na zadní mantinel.
50:10'
Hra se v rychlém tempu přelévá ze strany na stranu.
48:42'
Flyers se dopustili zakázaného uvolnění.
47:55'
Dahlinovu střelu si Pickard stáhl do lapačky a přerušil hru.
47:02'
Hutton zaváhal za brankou, ale Flyers se nepodařilo využít prázdné branky soupeře, vůbec se nedostali ke střele.
46:31'
Postavení mimo hru zastavuje útok hostů. Komerční pauza.
45:49'
Voráček byl tvrdě poslán proti mantinelu, vypadalo to jako vražení na hrazení, ale rozhodčí nepískají. Voráček se naštěstí v pořádku zvedá z ledu.
45:19'
45:01'
Sabres vyhodili dvakrát za sebou puk mimo své pásmo.
44:11'
Flyers se dostali do postavení mimo hru.
43:47'
Další šance Girouxe, který se dostal dokonce i k dorážce své střely z levého kruhu, ale Hutton obě zakončení zlikvidoval!
43:30'
Giroux svou střelu poslal jen na zadní mantinel. Domácí vyhazují.
43:19'
Aktivita hostů ústí ve faul domácích. První přesilovku si Flyers zahrají po vyloučení Ristolainena za nedovolené bránění.
43:07'
Philadelphia je opět usazena v útočném pásmo.
42:47'
Sabres sice dokázali přihrát skrz střední pásmo, ale pouze do postavení mimo hru.
41:39'
Voráček jen nahodil puk ze středního pásma přímo na Huttona a odešel střídat.
41:15'
Flyers na začátku třetí třetiny pořádně tlačí na své soupeře. Hutton ve spolupráci se svými beky odolal náporu.
40:38'
Couturier šikovně poslal puk před brankoviště Buffala, ale Konecny na kotouč, který mohl poslat do odkryté klece, nedosáhl.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:31.
Flyers do druhé třetiny vstoupili s brankářem Pickardem, jenž nahradil v kleci hostů Lyona a minimálně psychologicky jim to pomohlo. Nejen, že neinkasovali další gól, ale sami dva vsítili a před třetí třetinou jsou opět ve hře.
40:00'
39:40'
Po Folinově střele od modré je hra přerušena. Konecny se dostal do strkanice s jedním hráčem Buffala. Vylučovat se nebude.
39:05'
Hosté útočili ve dvou proti jednomu, místo přihrávky do pravé strany na volného spoluhráče se ale Giroux rozhodl střílet sám. Hutton vytěsnil puk na zadní mantinel.
38:10'
Hraje se delší pasáž bez přerušení. Oba týmy se marně snaží usadit v útočném pásmu.
36:47'
Rána Girouxe od modré na Huttona prošla, ale neprošla do klece. Hutton drží puk ve své výstroji.
36:30'
Flyers jsou při chuti a dál se tlačí do zakončení. Spousta jejich střel je ale zablokována.
35:41'
Van Riemsdyk pořádně zatopil Huttonovi před brankovištěm. Domácí gólman nakonec dokázal kotouč zastavit a přerušit hru. Komerční přestávka.
33:51'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hosté stahují ztrátu! Po vhazování se ke střele od modré dostal Sanheim, jehož sice Hutton vychytal, ale jen vyrazil puk před sebe. K dorážce se protlačil WAYNE SIMMONDS, jemuž se podařilo z pravé strany brankoviště dostat puk za záda domácího brankáře. Asistence: Jordan Weal, Travis Sanheim.
33:22'
Flyers se po nepřesné rozehrávce dopustili zakázaného uvolnění.
32:52'
Hra byla přerušena kvůli hře vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:40'
Oba týmy se dopouští nepřesností.
32:03'
Okposo na zadním mantinelu po střetu s Provorovem přišel o puk. Flyers si řítí do útoku.
31:34'
Pickard nadvakrát zlikvidoval střelecké pokusy soupeře a přerušil hru. Komerční pauza.
31:03'
Další střela Sanheima, opět zblokována. Sabres se z tlaku vymanili.
30:37'
Sanheim se dostal u modré čáry ke střele, ale byl zablokován.
29:31'
29:26'
A další vyhození hostů, kteří toto oslabení už zvládnou.
29:12'
Flyers vyhazují puk ze svého pásma.
29:08'
Pickard po střele Mittelstadta přerušil hru.
28:17'
Flyers vyhazují puk přes všechny čáry.
27:42'
Eichel pohotovým zákrokem na modré čáře zažehnal rodící se přečíslení soupeře. Flyers vystihli přihrávku, ale nepodařilo se jim nakonec v oslabení vyrazit do útoku.
27:31'
Couturier se dopustil hry vysokou holí a odchází pykat na dvě minuty. Sabres si zahrají druhou přesilovku.
27:08'
Van Riemsdyk po přejetí útočné modré prudce vypálil na Huttona, jenž ukryl puk v lapačce. Komerční pauza.
26:30'
Ztráty Buffala ve středním pásmu se hostům využít nepodařilo. Vracející se obránce překřížil cestu soupeře a nedovolil mu zakončit.
25:26'
Hostům se daří poprvé v utkání skórovat. Flyers se prosadili na zadním mantinelu, Couturier našel mezi kruhy najíždějícího CLAUDA GIROUXE, jemuž se podařilo zakončit střelou pod horní tyčku. Asistence: Sean Couturier, Travis Konecny.
23:45'
Dlouhou pasáž bez přerušení ukončil svým zákrokem Pickard, který si stáhl ránu Rodriguese od modré do lapačky.
22:22'
Bleskurychlý přechod domácích do útoku. Eichel se dostal až do příliš ostrého úhlu a od mantinelu trefil jen beton Pickarda.
22:15'
Weise pronikl do střelecké pozice, avšak z pravého kruhu se mu nepodařilo trefit Huttonovu klec.
21:13'
20:23'
Pickard má za sebou první zákrok v utkání. Eichelovu střelu z pravého kruhu úspěšně vyráží.
20:00'
Druhá třetina právě začala.
20:00'
Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Alex Lyon, přichází Calvin Pickard.
Další třetina začne přibližně v 02:37.
Philadelphia si nejspíš přijela do Buffala pro pořádný výprask. Alespoň to naznačila první třetina zápasu, ve které Flyers inkasovali hned 4 góly a v přestávce mezi první a druhou třetinou mají rozhodně o čem přemýšlet.
20:00'
19:55'
Hned po vhazování došlo k pěstnímu souboji mezi Larssonem a Laughtonem. Oba hráči se několikrát protočili kolem své osy, promáchli a nakonec to byl Larsson, komu se podařilo strhnout soupeře k ledu.
19:52'
Dlouhé vyčkávání se vyplatilo. Prudká přihrávka do středního pásma byla sražena na útočnou modrou čáru, kotouče se zmocnil JOHAN LARSSON a po najetí do levého kruhu prostřelil Lyona. Asistence: Evan Rodrigues, Rasmus Ristolainen.
19:33'
Sabres se zmocnili puku a s rozehrávkou rozhodně nepospíchají.
19:15'
Flyers v závěru třetiny tlačí na své soupeřea drží je uzamčené v obraně.
18:39'
Po jedné takové chybě se dostali k puku hosté v útočném pásmu, ale Giroux toho využít na pravém křídle nedokázal.
18:30'
Oba celky chybují v rozehrávce.
17:37'
Trochu pomalejší pasáž přerušilo vystřelení kotouče mimo ledovou plochu.
16:42'
Po rychlé ztrátě se k pohotové ráně od modré dostal Rodrigues, ale branku soupeře minul.
16:32'
Útok domácích byl zažehnán, k puku se dostávají hráči Flyers, kteří by potřebovali do konce třetiny skórovat.
16:09'
Flyers se už dostali s pukem do středního pásma a ve snaze o návrat se kotouč dostal až na střídačku. Komerční pauza.
15:12'
Gostisbehere si sjel za kruhy, prudkou střelu ale zablokoval některý z hráčů před Huttonem.
14:14'
Chyba hostů v rozehrávce málem dostala domácí do šance, ale Okposo nestačil zakončit a zajel jen na zadní mantinel, kde o puk přišel.
13:47'
Provorov se s kotoučem vykroutil až mezi kruhy, svou ránu ale neumístil přesně. Flyers následně přichází o pásmo.
13:17'
Konecny úspěšně dojel nahození puku do útočného pásma a Philadelphia má šanci útočit.
12:33'
Hra je přerušena ve středním pásmu kvůli strkanici u mantinelu. Vylučovat se nebude.
12:14'
Další střela domácích končí jen na zadním mantinelu. Lyon nemusel zasahovat.
11:57'
Rodrigues se dostal k trochu nečekané střele na hranici kruhů pro vhazování. Jeho rána byla sražena na zadní mantinel.
11:22'
Lindblom dostal na modré čáře přihrávku od Gostisbehera a sjel si za levý kruh, odkud poslal tvrdou střelu. Hutton puk zachytil a přerušil hru.
10:20'
Hutton drží puk v lapačce. Komerční přestávka.
10:02'
Pokus o přihrávku skrz střední pásmo Flyers nevyšel, zakázané uvolnění to ale nebude.
09:35'
Flyers se opět museli bránit, puk se jim podařilo odehrát mimo vlastní pásmo.
08:55'
Oddechový čas pro hosty.
08:55'
Aktivita se vyplácí! Buffalo využívá přesilovou hru. Dělovka od modré sice Lyona nepřekvapila a brankář dokázal puk vyrazit, ale k dorážce se dostal EVAN RODRIGUES, jenž si povyjel více do strany a překonal bezmocného brankáře. Asistence: Sam Reinhart, Rasmus Dahlin.
08:03'
Domácí se dostali do postavení mimo hru.
07:49'
Velký tlak domácího týmu zaváněl dalším gólem! Lyon se v brance oháněl, seš mu síly stačily, ale nakonec byl překonán střelou od modré, jíž vyslal Ristolainen. Puk přeletěl jeho beton a mířil do branky, ale před čárou ho stačil odpálit jeden z hráčů Flyers.
07:19'
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení obdržel Weal.
07:01'
Eichel si najel do levého kruhu, prudkou střelu zblokoval obránce před ním.
06:18'
Hosté se dostali do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
05:20'
Buffalo zvyšuje vedení! TAGE THOMPSON se dostal s pukem až k brankovišti Lyona a volného prostoru kolem sebe využil ke střele na vzdálenější tyč, kam hostující gólman nestačil vytrčit beton. Asistence: Vladimír Sobotka, Kyle Okposo.
03:38'
Domácí využili rychlý návrat do útoku k úvodní brance zápasu! Lyon sice střelu Pominvilla vyrazil, ale pouze před sebe. mezi kruhy se vřítil JEFF SKINNER, který úspěšnou dorážkou otevřel skóre. Asistence: Jason Pominville.
03:19'
Rodrigues vybojoval na zadním mantinelu puk a přihrál Girgensonsovi, který však, tísněn obráncem, přihrál na modrou čáru nepřesně a domácí přišli o pásmo.
02:40'
Oba týmy se při přechodu středního pásma dopustily ztrát puku.
01:50'
Nakonec i tak musel Lyon zasáhnout a přerušit hru. Se Střelou Thompsona neměl žádné problémy.
01:42'
Domácí se snažili o zakončení od modré čáry, ale letící puk byl zablokován.
00:56'
Nepřesná rozehrávka Flyers znamená pouze zakázané uvolnění.
00:43'
Do šance se dostali domácí. Skinnerovi nesedla střela a nebyla z toho ani přihrávka na levou stranu brankoviště, kde číhal volný Pominville. Lyonovi se vleže podařilo zachytit puk a ukrýt ho pod sebe.
00:11'
Hutton ani nešel na led a nahozený puk od mantinelu srazil na zadní mantinel.
00:01'

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian (A), Dahlin, C. Nelson, Beaulieu – Pominville, Eichel (C), Skinner – Okposo (A), Mittelstadt, Sheary – S. Reinhart, Sobotka, T. Thompson – Jo. Larsson, Girgensons, Rodrigues.

Philadelphia Flyers: Lyon (Pickard) – Hägg, Provorov, Gostisbehere, MacDonald (A), Gudas, Sanheim – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, J. van Riemsdyk – Laughton, Lehterä, Weise.

Rozhodčí: McCauley, St. Pierre – Kovachik, Tobias.
Buffalo po dlouhých letech prožívá sezonu, se kterou může být nadmíru spokojené. Jejich aktuální forma je navíc doslova senzační. S šesti výhrami v řadě není v NHL celku, který by měl lepší fazónu. A sedmé vítězství neleží vůbec vysoko.

Soupeřem Sabres totiž bude Philadelphia, jež se naopak trápí. Se třemi prohrami v řadě se nebudou ani na ledě Buffala moci cítit příliš pevní v kramflecích.
Zámořskou hokejovou soutěž čeká v noci na čtvrtek pořádná nálož zápasů. Mezi celkem 14 duely se spolu potkají také hokejisté Buffala a Philadelphie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.