NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Montreal - 26. října 2018   01:00

Buffalo
Buffalo
31:22' Pominville (Skinner) • 37:42' Pominville (Skinner, Mittelstadt) • 53:07' S. Reinhart (McCabe, Sheary) • 58:59' Okposo (Dahlin, Skinner)
4:3
(0:1, 2:1, 2:1)
Montreal
Montreal
01:17' Domi  (Lehkonen) • 36:08' Armia  (Kotkaniemi, Ouellet) • 46:34' Domi  (Petry, Niemi)
Buffalo
Pollock, Rank – Kovachik, Brisebois
KeyBank Center, Buffalo
16,112 diváků
Montreal

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů.
3. Jeff Skinner (Buffalo) 0+3
A je tu konec! Třetí třetina nám přinesla hned 3 góly. Nejprve se Montreal znovu ujal vedení, po krásné akci Domiho, ale Buffalu se podařilo znovu srovnat krok, když 6 minut před koncem vyrovnal Reinhart. Montreal se nechal zbytečně minutu před koncem třetiny vyloučit a touto šancí Buffalo nepohrdlo, když se přesnou ranou prosadil Okposo! Sabres se tak dostali poprvé za celý zápas do vedení a nakonec berou 2 body!
Střely po 3. třetině: Domácí – 42, Hosté – 22
59:57'
Carter Hutton drží kotouč, když se stihl přesunout a zachytit ho lapačkou!
59:40'
Kotouč ve středním pásmu, tohle vypadá dobře pro Sabres!
59:20'
Montreal to zkouší v 6ti!
58:59'
Sabres právě vstřelili branku!
KeyBank Center propadá v šílenství! Domácí se dostávají poprvé do vedení minutu před koncem, když využívají přesilovou hru! KYLE OKPOSO se dostal ke střele od modré a mířil přesně na druhou tyč!
Asistence: Rasmus Dahlin, Jeff Skinner
58:50'
Domácí znovu vyhrávají buly a mají obrovskou šanci rozhodnout zápas!
58:41'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., podrážení).
58:00'
Nelson nahodil kotouč na branku,ale mířil příliš vysoko.
57:40'
Střelu Sobotky přizvedl protihráč do ochranné sítě.
57:05'
Domi našel krásnou nahrávkou voleného Lehkonena, ale ten vyloženou šancí pohrdl a trefil pouze střed branky.
56:50'
Mike Reilly trefuje tyč!
56:20'
Jesperi Kotkaniemi nahazuje kotouč do třetiny soupeře a hosté střídají.
55:50'
Casey Mittelstadt se proháčkoval přes 2 obránce, ale následně kotouč nenasměroval na branku.
55:05'
Hra je opravdu vyrovnaná, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
54:40'
Brendan Gallagher nahazoval kotouč na branku,ale skrz houštinu těl puk neprošel.
53:20'
Marco Scandella vypálil dělovku od modré, Niemi drží kotouč.
53:07'
Sabres pospíchali a vyrovnávají! Conor Sheary našel krásnou žabkou volného McCabea,který těžký kotouč poslal před branku na volného SAMA REINHARTA, který měl snadnou práci a uklidil kotouč do prázdné branky.
Asistence: Jake McCabe, Conor Sheary
52:30'
Hutton zachytil kotouč po střele od modré,ale ihned ho vyklepal z rukavice. Domácí musí pospíchat s každým útokem.
51:50'
Jeff Petry si počkal na Skinnera a uštědřil mu obrovský hit!
51:27'
Kotouč skákal v brankovišti Habs, Niemi pro něj skočil a zamezil dorážkám.
51:20'
Johan Larsson skončil v brance hostů a hra je tak přerušena, navíc následuje komerční přestávka.
50:50'
Dělovka Ristolainena prosvištěla těsně kolem tyče, Niemi měl zakrytý výhled!
50:20'
Kotouč je za brankou Huttona, Canadiens zatím brání skvěle.
49:10'
Buffalo vyhrálo buly, ke střele se dostal Casey Mittelstadt, Niemi se včas přesunul a ukryl kotouč.
49:05'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jesperi Kotkaniemi – 2 min., příliš mnoho hráčů).
48:58'
Domi vyhazuje kotouč do středního pásma.
48:07'
Jeff Skinner vypálil od mantinelu, Niemi jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
47:50'
Nepovedená rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
47:10'
Sobotka nahazuje kotouč ze středního pásma, Niemi drží kotouč.
46:34'
Montreal právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné co dnes předvádí MAX DOMI! Letní posila hostů si vzala kotouč ve středním pásmu, kličkou se vyhla obránci a parádní střelou zápěstím na druhou tyč propálila Huttona!
Asistence: Jeff Petry, Antti Niemi
46:09'
Marco Scandella napřáhl ke střele od modré, jeho pokus tečoval útočník,ale Niemi si kotouč našel rukavicí!
45:50'
Až nyní se Canadiens osvobozují a po delší době je kotouč před brankou Huttona!
45:10'
Další obrovská šance domácích, Sobotkova lajna zamkla soupeře ve třetině!
44:20'
Po krásné ťukačce se sám před Niemim ocitl Eichel,ale domácí kapitán hostujícího brankáře nepřekonal!
43:10'
Začátek třetiny patří hostujícímu týmu, ten je aktivnější než ve druhém dějství.
42:50'
Slibně vypadající akci Habs zastavuje rozhodčí pro offside.
42:20'
Conor Sheary vypálil z jedničky na druhou tyč, NIemi zasáhl vyrážečkou.
42:03'
Nepovedená rozehrávka hostů končí icingem.
41:40'
Noah Juulsen se s Eichelem tvrdě srazil,ale oba vstávají a pokračují ve hře.
41:02'
Kyle Okposo je na ledě, domácí přečkali další oslabení.
40:40'
Buffalo vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
40:26'
Max Domi se s tím nepáral a vypálil na druhou tyč, Hutton kotouč vyrazil ramenem!
40:01'
Úvodní buly pro Habs.
40:01'
A máme tu konec i druhého dějství. Ve 32. minutě se prosadil Pominville, když se štěstím poslal kotouč po krosové nahrávce do branky. Rázem bylo srovnáno a začala se srovnávat i hra na ledě. Ve 37. minutě využil nepozornosti domácích Armia a Canadiens byli znovu ve vedení, nicméně o minutu později využil přesilovou hru znovu Pominville a skóre tak ukazuje 2:2. Habs si přenesou do třetí třetiny ještě minutu přesilové hry.
Střely po druhé třetině: Domácí – 27, Hosté – 18.
Třetí třetina začne přibližně v 03:01.
40:00'
39:38'
Vladimír Sobotka vyhrál vhazování a spoluhráč odpaluje kotouč.
39:31'
Jonathan Drouin se snažil procpat kotouč kolem tyče do branky,ale Hutto mezírku utěsnil a skóre se nemění.
39:10'
Buffalo vyhrálo vhazování a odpaluje kotouč.
39:02'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., sekání).
38:30'
Artturi Lehkonen se snažil tečovat střílenou nahrávku od mantinelu,ale kotouč netrefil.
37:42'
Montreal s Coache´s challenge neuspěl a ztrácí tak možnost na timeout!
37:42'
Domácí využívají přesilovou hru a vyrovnávají skóre! Jeff Petry strčil JASONA POMINVILLEA do Niemiho, ten ztratil rovnováhu a nedokázal následně zasáhnout proti střele kterou vyprodukoval právě Pominville. Rozhodčí ještě celou akci přezkoumávají na videu.
Asistence: Jeff Skinner, Casey Mittelstadt
37:20'
Paul Byron dobře přečetl krosovou nahrávku překazil akci domácímu týmu.
36:50'
Sabres vyhráli buly a kombinují ve třetině Habs.
36:34'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., držení).
36:08'
Montreal z ničeho nic střílí branku! Xavier Ouellet nahodil vysoký kotouč do třetiny domácích, Jesperi Kotkaniemi vyhrál sprinterský souboj a zabránil zakázanému uvolnění, kotouč následně zůstal volný za brankou, kde ho sebral JOEL ARMIA, který chytře objel branku a zasunul kotouč! Domácí hráči ještě reklamují zakázané uvolnění,ale rozhodčí své rozhodnutí nezmění.
Asistence: Jesperi Kotkaniemi, Xavier Ouellet
35:01'
Marco Scandella předvedl dobrou obranou práci, když odpálil kotouč Lehkonenovi.
34:50'
Brendan Gallagher teď schytal 2 střely protihráče a těžce odjíždí na střídačku.
34:05'
Phillip Danault tečoval střelu od modré těsně mimo branku!
33:58'
Victor Mete nahodil kotouč na branku ze středního pásma a Hutton puk podržel v lapačce.
33:10'
Mike Reilly nahazoval kotouč na branku,ale jeho pokus zblokoval obránce.
32:30'
Domácí diváky vstřelený gól povzbudil a poprvé od začátku zápasu hlasitě fandí svému týmu.
31:22'
Buffalo zaslouženě vyrovnává! Jeff Skinner obral o kotouč ve středním pásmu Juulsena a dostal se do šance 2 na 1, pak krásnou nahrávkou našel volného JASONA POMINVILLEA, který na dvakrtá,ale dokázal kotouč dopravit do branky.
Asistence: Jeff Skinner
31:10'
Po krosové nahrávce skrz brankoviště to hledištěm jen zahučelo, následně Domi poslal kotouč do středního pásma.
30:20'
Shaw dostal pořádně naloženo od Bogosiana.
29:58'
Kyle Okposo se snažil nahrát před branku na volného spoluhráče, ale jeho úmysl přečetl Benn, který sebral kotouč.
29:40'
Paul Byron vypálil od modré, jeho pokus Hutton viděl a v pohodě zneškodnil.
29:30'
Na ledě se nám trochu přiostřuje, Armia si nyní počkal na Okposa a uštědřil mu pořádný hit.
28:40'
Skinner dostal skvělou nahrávku od Eichela,ale než si kotouč srovnal na hokejce vrátil se k němu obránce a nedovolil mu zakončit.
28:30'
Antti Niemi drží kotouč po nahození od modré ve své moci a následuje komerční přestávka.
27:40'
Jonathan Drouin výborně forčekoval a vybojoval kotouč,ale jeho následná nahrávka před branku nenašla spoluhráče.
27:05'
Xavier Ouellet zavezl kotouč do třetiny,ale ve vlastním pásmu se ho ujal Kyle Okposo a založil útok.
26:30'
Conor Sheary prokličkoval přes Benna,ale těsně před zakončením mu sjel kotouč!
26:05'
Jesperi Kotkaniemi se snažil pěknou nahrávkou najít volného spoluhráče, ale Hutton zasáhl hokejkou.
25:20'
Canadiens vysunuli napadání a Sabres mají problém dostat se s pukem ze třetiny.
24:57'
Antti Niemi vyrazil střelu od modré před sebe, ale skvělý zásah obránce zneškodnil dorážku Mittelstadtovi!
24:30'
Na druhé straně se ke střele dostal Brendan Gallagher, Hutton se stihl přemístit a zasáhnout.
24:01'
Střela McCabea skončila na horní tyčce!
23:50'
Krásná sehrávka domácích do prázdné, ale střelu Larssona zblokoval Deslauriers!
23:20'
Montreal má jíž 5 bruslařů,ale Buffalo je stále v tlaku.
23:10'
Jack Eichel vypálil od levého mantinelu, ale jeho pokus minul branku.
22:30'
Kotouč je za brankou Sabres.
22:18'
Artturi Lehkonen vyhazuje kotouč, následný přechod Sabres do útoku končí offsidem.
21:56'
Jeff Skinner dorážel kotouč po střele od modré, Niemi předvedl parádní zákrok betonem!
21:20'
Habs vyhráli buly a Xavier Ouellet vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
21:08'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordie Benn – 2 min., vysoká hůl).
20:59'
Domimu se zamotal kotouč mezi nohama a nadějná akce hostů končí.
20:30'
Nepovedená rozehrávka Habs končí icingem.
20:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
20:01'
Máme za sebou první třetinu zatím svižného zápasu. Montreal měl výborný vstup do zápasu, když se už ve druhé minutě prosadil přesnou střelou Domi. Hosté si pak vytvořili přesilovou hru,ale tu nedokázali využít. Domácí ke konci třetiny přidali a byli lepším a aktivnějším týmem. Niemi zatím chytá skvěle. Do kabin se jde tak za stavu 0:1.
Střely po první třetině: Domácí – 13, Hosté – 9.
Druhá třetina začne přibližně v 2:01.
20:00'
19:30'
Kotouč je ve třetině domácích a Habs se snaží něco vymyslet.
18:59'
Nepřesná střela Nelsona vyhnala Sabres z útočné třetiny.
18:30'
Noah Juulsen nahazoval kotouč od modré, jeho pokus zblokovala domácí obrana.
18:06'
Vladimír Sobotka se dostal do obrovské šance, když nikým nestřežený střílel z kruhu pro vhazování, Niemi si připisuje další parádní zákrok!
17:56'
Casey Nelson vypálil od modré, jeho střelu Niemi vyrazil před sebe,ale následně si poradil s dorážkou a kotouč ukryl!
17:20'
Poslední minutky patří domácímu týmu, který je převážně útočí.
16:40'
Jack Eichel hledal pěknou nahrávkou před brankou osamoceného spoluhráče, ale Niemi výborně zasáhl betonem a kotouč odpálil.
16:10'
Jonathan Drouin se hnal do šance, ale těsně před Huttonem mu kotouč vysekl obránce!
15:20'
Domácí nahazují kotouč do třetiny a nyní se o puk bojuje v rohu kluziště.
14:40'
Domácí jsou nyní aktivnější a Niemi má plné ruce a nohy práce.
14:20'
Sobotka sebral vysoký kotouč ze vzduchu a Sabres jsou znovu ve třetině Canadiens.
13:56'
Kotouč byl za brankou Niemiho, když ho vydoloval domácí hráč a předložil ho Berglundovi, který střílel nikým nehlídaný ze středu, Niemi předvedl skvělý zákrok lapačkou!
13:10'
O hokejku Berglunda zamířil kotouč do ochozů a vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:40'
Hra je nyní plná nepřesností a hraje se převážně ve středním pásmu.
11:58'
Xavier Ouellet vypálil z druhé vlny, ale trefil pouze prostředek branky.
11:30'
Slibně vypadající přechod do útoku domácích končí rozhodčí pro offside. To je obrovská škoda pro Sabres.
10:40'
Habs zamkli soupeře na jejich polovině a střílí ze všech pozic.
10:10'
Tomáš Tatar se pokusil Huttona překvapit rychlým zakončením kolem tyče, ale domácí brankář uspěl.
09:50'
Patrik Berglund se proháčkoval přes obránce a vypálil, Niemi celou akci viděl a kotouč v pohodě drží.
09:10'
Krásná akce po ose Kotkaniemi – Peca – Drouin skončila skvělým zákrokem domácího brankáře.
08:30'
Střela Kotkaniemiho trefila pouze Juulsena.
07:50'
Rozehrávka domácích končí icingem.
07:20'
Rasmus Ristolainen chytře nahazoval na branku, jeho pokus tečoval spoluhráč mimo branku hostů.
07:10'
Nepovedená rozehrávka hostů, kotouč končí na střídačce a následuje komerční přestávka.
06:40'
Jonathan Drouin se dostal do přečíslení 2 na 1, chytře počkal až si obránce lehne a vystřelil přes něj, jeho střela měla razanci,ale minula branku.
06:10'
Eichel přenechal zadovkou na RIstolainena, jeho dělovka byla zblokovaná mimo branku.
05:40'
Nepovedený přechod Canadiens do útoku, domácí své první oslabení zvládli na jedničku.
05:10'
Kotouč za brankou Niemiho a přesilová hra pomalu končí.
05:00'
Sabres se konečně osvobozují.
04:40'
Brendan Gallagher tečoval pokus od modré,naštěstí pro Huttona mimo branku.
04:10'
Dělovka Petryho trefila Larssona a ten se těžce zvedá.
03:50'
Jeff Petry se dostal ke střele z dobré pozice,ale bohužel pro hosty přestřelil.
03:30'
Canadiens vyhráli vhazování a Gallagher vypálil od modré, jeho pokus Hutton drží v lapačce.
03:30'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., podrážení).
03:21'
Parádní akce hostů! Peca našel krásnou zadovkou před brankou volného Shawa,ale ten byl příliš blízko Huttonovi a nedokázal ho prostřelit!
02:50'
Domácí měli 2 velké šance po střele od modré, ale Niemi skvěle zasáhl a podržel Habs!
01:17'
Parádní vstup do zápasu v podání Canadiens! Artturi Lehkonen napadal domácího obránce a zblokoval nahrávku, k volnému kotouči ve třetině si dojel MAX DOMI, který ho potáhl na střed a přes obránce vymetl šibenici domácí branky! Hutton byl bez šance.
Asistence: Artturi Lehkonen
00:50'
Jack Eichel se dostal poprvé na hřiště a vypálil tvrdě od pravého mantinelu do šibenice, Niemi si povyjel a ramenem zasáhl.
00:20'
Phillip Danault zavezl kotouč co třetiny a následně tečoval střelu od modré, Hutton si připsal první povedený zákrok.
00:01'
Úvodní buly pro domácí Sabres.
00:01'

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, Scandella, C. Nelson, Dahlin – Pominville, Eichel, Skinner – S. Reinhart, Sobotka, Sheary – Okposo, Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Berglund.

Montreal Canadiens: Niemi (Price) – Jo. Benn, Petry, Reilly, Juulsen, Ouellet, Mete – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Lehkonen – Byron, Kotkaniemi, Armia – Deslauriers, Peca, A. Shaw.

Rozhodčí: Pollock, Rank – Kovachik, Brisebois.
Buffalo Sabres
Sabres mají také formu, z posledních 5ti zápasů dokázali hned 3x vyhrát. Navíc si táhnou 2 zápasovou vítěznou šňůru, když se jim podařilo přehrát 5:1 Los Angeles a v minulém zápase zapsali výhru 4:2 s Anaheimem. V dobré světle se v minulém zápase ukázal Sam Reinhart, který si připsal 2 asistence. V tabulce Východní konference se Sabres nachází na 8. místě s 10 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Eichel – 3 + 6
2.Skinner – 5 + 2
3. Pominville – 2 + 3
Montreal Canadiens
Montreal jede na vítězné vlně, z posledních 5ti zápasů prohráli jeden, když v prodloužení podlehli Ottawě 3:4. V minulém zápase si díky povedené druhé třetině připsali výhru 3:2 nad Calgary, když se střelecky prosadili Petry, Gallagher a Drouin. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 3. místě s 12 body.
1. Tatar – 3 + 5
2. Domi – 2 + 6
3. Petry – 1 + 7
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL, dnes se spolu podíváme na zápas mezi Buffalo Sabres – Montreal Canadiens
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.