NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Florida - 26. února 2019   03:00

Colorado
Colorado
22:12' Jost (Nemeth, Compher) • 34:31' Rantanen (Barrie) • 47:49' Brassard (Graves, Barrie)
3:4
(0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
Florida
Florida
38:26' Brouwer  (Yandle, Weegar) • 39:35' Dadonov  (Barkov, Hoffman) • 51:57' Hoffman  (Yandle, Weegar) • 60:26' Ekblad  (Hoffman)

3. Derick Brassard (COL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 39-38; Zablokované střely: 22-12; Vhazování: 51%-49%; Hity: 23-28; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné minuty: 4-4.
Roberto Luongo zaznamenal 485. vítězství v kariéře NHL a v počtu vítězství mezi brankáři překonal v historické tabulce Eda Belfoura. Brankář Floridy se osamostatnil na třetím místě zásluhou gólu Aarona Ekblada, který v Pepsi Center rozhodl prodloužení. Výsledek. Colorado Avalanche 3 Florida Panthers 4.
60:26'
Florida právě vstřelila branku!
Mike Hoffman předvedl v levém kruhu parádní brzdu a bekhendovou přihrávkou z otočky přenesl hru doprava, kde na bodu kruhu pro vhazování vystřelil AARON EKBLAD a mezi betony Semjona Varlamova procedil puk do sítě! Je rozhodnuto – 3:4! Asistence: Mike Hoffman.
60:17'
Samuel Girard mířil střelou z levého kruhu pro vhazování do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Roberto Luongo ale předvedl úžasný semafor!
60:01'
Gabriel Landeskog vyhrál vhazování a Colorado se jako první může vydat směrem k rozhodnutí zápasu.
60:01'
Panthers dvakrát dokázali smazat náskok domácích Avalanche a o osudu utkání tak rozhodne prodloužení nebo případně samostatné nájezdy. Skóre po třetí třetině. Colorado Avalanche 3 Florida Panthers 3.
60:00'
59:14'
Nathan MacKinnon se málem postaral o úžasnou hokejovou akci, když si z levého kruhu sjel do mezikruží a parádní zadovkou připravoval palebnou pozici pro jednoho ze spoluhráčů, který mohl skórovat do prázdné brány, jenže kotouč mu mířil na paty.
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:19'
Tyson Jost v pravém kruhu vystřelil bekhendem a Roberto Luongo puk vyrazil mimo svou bránu.
57:09'
Jonathan Huberdeau na chvíli ukradl puk Avalanche na levém křídle, hned vzápětí ho ale ztratil.
56:19'
Carl Söderberg v pravém kruhu pro vhazování předvedl nádhernou stahovačku, protáhl se před bránu a chtěl zvednout puk pod horní tyč, jenže Roberto Luongo ho vytáhl do ochranné sítě! Obrovská šance Avs. Komerční přestávka.
55:06'
Hra je nyní hodně kouskována. Panthers třikrát v řadě vyhodili puk na zakázané uvolnění. Kdo dnes vyhraje?
54:49'
Panthers nepřesně rozehráli podél hrazení a hra se přesunula před brankáře Roberta Luonga.
54:22'
Semjon Varlamov vyrazil táhlou střelu Panthers od modré čáry za bránu a připsal si snadný zákrok.
53:20'
Aleksander Barkov se na pravém křídle marně natahoval po puku a bylo odpískáno zakázané uvolnění.
52:38'
Roberto Luongo se ohlížel ze strany na stranu, Avalanche ale nedokázali skórovat z blízkosti u levé a poté ani pravé tyče! Skóre zůstává 3:3.
51:57'
Keith Yandle nádhernou přihrávkou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování přenesl doleva, kde z úhlu skóroval MIKE HOFFMAN, jehož tečovaná střela zápěstím zamířila k pravé tyči! Asistence: Keith Yandle a MacKenzie Weegar.
50:27'
Roberto Luongo zastavil ránu Nathana MacKinnona od modré čáry a po přerušení následuje komerční blok.
50:12'
Mark Pysyk se ocitl v blízkosti pravé tyče ve slibné šanci, jenže Semjona Varlamova z úhlu nepropálil.
49:37'
Riley Sheahan se ocital před bránou ve slibné šanci, jenže hráči Avalanche se mu rychle vrhli pod nohy.
47:49'
Colorado právě vstřelilo branku!
Ryan Graves na levém křídle nabral rychlost a už to vypadalo, že podél hrazení objede celé útočné pásmo, nakonec se ale rozhodl pro přihrávku zpoza brány, po které DERICK BRASSARD z blízkosti skóroval mezi betony Roberta Luonga! Colorado podruhé v zápase vede. Asistence: Ryan Graves a Tyson Barrie.
47:36'
Avalanche napálili puk do útočného pásma z obranné třetiny, a tak se pískalo proti Avs zakázané uvolnění.
47:22'
Mike Hoffman vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a jeho osmá střela v zápase skončila v náručí klečícího a připraveného Semjona Varlamova.
47:08'
Mike Hoffman vypálil v blízkosti pravé tyče a jeho střela skončila v ochranné síti. Komerční přestávka.
46:44'
Jonathan Huberdeau mohl skórovat dvakrát v rychlém sledu, jenže u levé tyče ztroskotal na klečícím Semjonovi Varlamovi, zatímco jeho střela z pravého kruhu byla zablokována. Colorado neinkasovalo.
46:31'
Avalanche vystřelili z levého kruhu pro vhazování a Roberto Luongo na přední tyči puk úspěšně vyrazil.
45:57'
Nathan MacKinnon předvedl zručné ruce a rychle se dostal až před bránu, jenže již předtím bylo proti Avalanche pískáno postavení mimo hru. Je to škoda.
45:19'
Dryden Hunt na pravém křídle vystřelil z otočky, jeho střela zápěstím ale byla zablokována.
44:56'
Panthers vytvořili v útočném pásmu pořádné horko, kotouč ale skončil po poslední střele v ochranné síti.
44:25'
Ian McCoshen napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele s příklepem, kterou Semjon Varlamov na přední tyči úspěšně vkleče vyrazil mimo.
44:02'
Avalanche měli vývoj utkání pod kontrolou, jenže po nezvládnutí závěru druhé třetiny se hra začíná otáčet.
43:31'
Vincent Trocheck se na sebe hodně hněvá poté, co na pravém křídle nabral slušnou rychlost a na bodu kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem, Semjona Varlamova ale mezi betony nepřekonal! Skóre zůstává vyrovnané.
42:45'
Erik Johnson vypálil na bodu levého kruhu pro vhazovaní a jeho tečovaná střela minula přední tyč.
42:03'
Alexander Kerfoot si najel na vzdálenější levé tyči na krásnou přihrávku z pravého kruhu a mohl skórovat, Roberto Luongo mu ale sebral gól pravým betonem! Další skvělý zákrok!
41:52'
Aaron Ekblad chtěl prodloužit puk bekhendem do útočného pásma, jenže kotouč skončil v hledišti a najíždějící Jamie McGinn se k němu poté nedostal.
41:02'
Mike Hoffman vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 24-26; Zablokované střely: 12-7; Vhazování: 45%-55%; Hity: 15-21; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné min.: 4-4.
Třetí třetina začne přibližně v 5:01.
Avalanche sice po přestávce prolomili ledy, když se nejprve prosadil Tyson Jost a po něm útočník Mikko Rantanen, jenže Florida prožila fantastický závěr prostřední části, když nejprve snížil Troy Brouwer a v přesilové hře poté vyrovnal Jevgenij Dadonov. Po druhé části. Colorado Avalanche 2 Florida Panthers 2.
40:00'
39:35'
Semjon Varlamov nedokázal udržet střelu Mikea Hoffmana z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a z dorážky ho za to potrestal JEVGENIJ DADONOV, který využil přesilovou hru Panthers a vyrovnal skóre v Pepsi Center – 2:2! Asistence: Aleksander Barkov a Mike Hoffman.
39:16'
Panthers se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, Semjon Varlamov ale obě dokázal zachytit.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:33'
Nikita Zadorov dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Panthers mají šanci vyrovnat skóre zápasu.
38:26'
TROY BROUWER si najel mezi kruhy na přihrávku Keitha Yandlea z levého křídla a rychlou střelou zápěstím těsně nad ledem zamířil k pravé tyči! Asistence: Keith Yandle a MacKenzie Weegar.
37:57'
Alexander Kerfoot předvedl v levém kruhu nádhernou stahovačku a přihrával na vzdálenější pravou tyč, kde na puk těsně nedosáhl Mikko Rantanen.
37:11'
Colorado vyhrálo poslední čtyři zápasy, během kterých vstřelilo 20 gólů a inkasovalo jen čtyři.
36:34'
Roberto Luongo zastavil nahození Avalanche a na přední tyči rychle rozehrál holí za svou bránu.
36:05'
Sven Andrighetto se ocitl u levé tyče ve slibné šanci, jenže Roberto Luongo ho vychytal pravým betonem.
35:30'
Panthers byla odpískána přihrávka rukou a prostor dostává v Pepsi Center komerční přestávka.
34:31'
MIKKO RANTANEN si na pravém křídle najel na kolmou přihrávku Tysona Barrieho podél trestných lavic a po skvělém zaseknutí kotouče z vrcholu kruhu pro vhazování zamířil rychlou střelou zápěstím nad levým betonem Roberta Luonga k bližší tyči! Asistence: Tyson Barrie.
34:07'
Florida vystřelila na vrcholu levého kruhu a Semjon Varlamov vyrážečkou vyrazil puk do rohu ledové plochy.
33:46'
Gabriel Bourque se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Avalanche jsou v plném počtu.
33:24'
Gabriel Landeskog byl podražen v levém rohu útočného pásma, rozhodčí to ale nechali bez povšimnutí.
32:33'
Semjon Varlamov předvedl dobrý dvojitý zákrok a Patrik Nemeth odpálil puk až k bráně Roberta Luonga.
31:46'
Gabriel Bourque usedl na trestnou lavici, aby odpykal dvouminutový menší trest za nedovolené bránění.
31:46'
Avalanche se konečně dokázali dotknout kotouče a po krátké komerční přestávce půjdou do čtyř.
29:22'
MacKenzie Weegar hodně nepřesně rozehrál na útočné modré čáře poté, co mu puk sjel z čepele hokejky, a Carl Söderberg se po krátké kolmé přihrávce bleskově řítil na ose ledové plochy do samostatného úniku, který u pravé tyče zakončil bekhendem, puk ale mezi betony Roberta Luonga nezasunul! Další obrovská šance Avs.
28:48'
Jevgenij Dadonov se ocitl na pravém křídle v přečíslení dva na jednoho, jenže se ho rozhodl zakončit střelou zápěstím, která z bodu pravého kruhu pro vhazování zamířila do hrudi připraveného Semjona Varlamova.
28:27'
Avalanche z obranného pásma nahodili puk až na bránu Floridy a Roberto Luongo raději puk podržel.
28:20'
Puk se od hole Semjona Varlamova za bránou odrazil do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.
27:50'
Nikita Zadorov napřáhl od modré čáry ke střele zápěstím, která zamířila nad bránu Roberta Luonga.
26:41'
Vyloučený Henrik Borgström je zpět na ledě a Florida přečkala obě dvě přesilové hry Colorada.
25:52'
Avalanche se návrat do útočného pásma nepovedl, protože se na pravém křídle ocitli v postavení mimo hru.
25:29'
Nathan MacKinnon na vrcholu levého kruhu zamíchal s pukem a poté přenesl hru doprava, kde chtěl bez přípravy vypálit Alexander Kerfoot, jenže puk minul.
24:41'
Henrik Borgström v útočném pásmu Floridy nechtěně fauloval a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
24:10'
Sven Andrighetto vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Roberto Luongo tentokrát snadno zasáhl.
23:25'
Alexander Kerfoot si před střídačkami obhodil jednoho z protihráčů o hrazení a na levém křídle unikl do přečíslení dva na jednoho, na jehož konci mohl skórovat Nathan MacKinnon, který si v pravém kruhu přikopl puk rychle po přihrávce z levé strany bruslí a zápěstím mířil do bližšího horního rohu brány, Roberto Luongo mu ale ukradl gól spektakulárním semaforem! Paráda!
22:12'
Semjon Varlamov pravým betonem ukradl gól Mikeovi Hoffmanovi a po rychlém protiútoku Avalanche udeřil TYSON JOST, který si v pravém kruhu zpracoval puk po sražené střele Patrika Nemetha od modré čáry a zamířil do odkryté sítě! Asistence: Patrik Nemeth a J. T. Compher.
21:39'
Dryden Hunt na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho rána skončila na ochranném skle.
21:21'
J. T. Compher a Gabriel Landeskog se dostali u levé tyče v rychlém sledu ke střele, Roberto Luongo ale oba dva hráče Colorada vychytal!
20:42'
MacKenzie Weegar na pravém křídle napřáhl bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem, která od modré čáry zamířila vedle vzdálenější levé tyče domácí brány.
20:01'
V Pepsi Center právě začala prostřední část utkání, do které oba týmy vstupují za bezbrankového skóre.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-6; Zablokované střely: 7-5; Vhazování: 53%-47%; Hity: 8-11; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Druhá třetina začne přibližně v 4:00.
Roberto Luongo předvedl během první třetiny několik skvělých zákroků a Colorado se zatím neprosadilo ani jednou, stejně jako na opačné straně hráči Floridy. Oba brankáři chytají solidně. Skóre po první třetině utkání zní. Colorado Avalanche 0 Florida Panthers 0.
20:00'
19:37'
Další postavení mimo hru, ve kterém se tentokrát na pravém křídle ocitli hráči hostující Floridy.
19:21'
Libor Suchánek signalizoval postavení mimo hru, ve kterém se na levém křídle ocitli hráči Colorada.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:43'
Mikko Rantanen u pravé tyče mířil bekhendem pod víko, Roberto Luongo je ale stále bezchybný.
18:34'
Riley Sheahan vystřelil od modré čáry a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Komerční přestávka.
17:57'
Dryden Hunt na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu bekhendem a Semjon Varlamov puk vyrazil za bránu.
17:18'
Nathan MacKinnon se dostal u pravé tyče k odraženému puku po střele Tysona Barrieho z vrcholu mezikruží, z úhlu ale Roberta Luonga mezi betony nepřekonal.
16:40'
Erik Johnson vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a Roberto Luongo puk vyrazil pravým betonem.
15:59'
Avalanche nahodili puk do útočného pásma a rychle odjeli střídat. Panthers v klidu rozehráli.
14:17'
Nathan MacKinnon se dostal ke střele v blízkosti pravé tyče, Roberto Luongo ale jeho pokus vyrazil mimo.
13:58'
Roberto Luongo zastavil střelu Avalanche, která přišla na pravém křídle od modré čáry. Komerční přestávka.
13:26'
Josh Brown vystřelil na pravém křídle od modré čáry a puk minul bližší horní roh brány Avalanche.
12:43'
Alexander Kerfoot krásně vystřelil na vrcholu mezikruží a dvakrát tečovaný puk skončil na lapačce Roberta Luonga, který dokázal puk vytáhnout mimo! Hodně nebezpečná situace.
12:16'
Avalanche na pravém křídle opět vystřelili od modré čáry a tečovaný puk minul přední tyč brány Panthers.
11:43'
Nikita Zadorov předvedl v útočném pásmu dobrý forčeking, podél modré čáry ale nepřesně přihrál.
11:13'
MacKenzie Weegar se ocitl na pravé straně obranného pásma pod tlakem a nedokázal přesně rozehrát.
10:39'
Avalanche před pár okamžiky vystřelili na pravém křídle od modré čáry, jejich střela ale zamířila mimo.
09:26'
Roberto Luongo ukryl nahození Avalanche z levého křídla v lapačce a následuje krátká reklamní přestávka.
09:13'
Nikita Zadorov dobře vypálil od modré čáry a Roberto Luongo vyrazil puk pravým betonem mimo bránu.
07:56'
Matt Calvert z blízkosti na Roberta Luonga nevyzrál a vyloučený Jamie McGinn je na ledě!
07:47'
Derick Brassard dobře vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a Roberto Luongo na přední tyči puk zachytil. První ostřejší zákrok brankáře hostující Floridy.
07:02'
Tyson Jost na levém křídle vystřelil od modré čáry a tečovaný puk těsně nad ledem minul vzdálenější pravou tyč. Roberto Luongo se jen ohlédl.
06:12'
Florida se dostala na bodu levého kruhu pro vhazování k prudké střele, která zamířila nad bránu Avalanche.
05:53'
Jamie McGinn fauloval v obranném pásmu Panthers a dostal menší dvouminutový trest za podražení.
05:43'
Panthers nepřesně rozehráli podél trestných lavic a tentokrát se již pískalo zakázané uvolnění.
04:59'
Florida má v úvodu zápasu více ze hry, zatím se ovšem do žádné slibné brankové příležitosti nedostala.
03:39'
Mark Pysyk vystřelil na pravém křídle od modré čáry a Semjon Varlamov na přední tyči vyrazil puk lapačkou.
03:06'
Panthers se dostali v mezikruží ke střele zápěstím, kterou skvěle zablokoval obránce Nikita Zadorov.
02:36'
Sheldon Dries od střídaček nahodil puk podél hrazení za bránu, kam se opět vydal brankář Roberto Luongo.
01:53'
Roberto Luongo se vydal za bránu, aby nahození Avalanche bekhendem posunul na Joshe Browna.
01:22'
Florida nepřesně rozehrála podél trestných lavic, puk byl ale tečován a zakázané uvolnění se nepískalo.
00:47'
Gabriel Landeskog z levé strany nahazoval puk těsně nad ledem před bránu, tam ale nebyl nikdo z Avs.
00:25'
Aleksander Barkov byl v útočném pásmu příliš rychle a proti Floridě bylo pískáno postavení mimo hru.
00:10'
Florida vyhrála úvodní vhazování zápasu a Aaron Ekblad okamžitě nahodil puk do útočného pásma.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Nemeth, Barrie, Graves, Zadorov – Kerfoot, MacKinnon (A), Andrighetto – Compher, Söderberg, Rantanen – Landeskog (C), Jost, Dries – G. Bourque, Brassard, Calvert. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad (A), Pysyk, Weegar, McCoshen, Brown – Huberdeau (A), Barkov (C), Vatrano – Dadonov, Trocheck, Hawryluk – Hoffman, Sheahan, Hunt – J. McGinn, Borgström, Brouwer. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Garrett Rank, Kyle Rehman. Čároví: Libor Suchánek, Andrew Smith.
Předpokládané úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Nemeth, Barrie, Graves, Zadorov – Kerfoot, MacKinnon, Andrighetto – Compher, Söderberg, Rantanen – Landeskog, Jost, Dries – Greer, Agozzino, Toninato.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Pysyk, Weegar, McCoshen, Brown – Huberdeau, Barkov, Vatrano – Dadonov, Trocheck, Hawryluk – Hoffman, Sheahan, Malgin – J. McGinn, Borgström, Brouwer.
Roberto Luongo se může v úterý v noci osamostatnit na třetím místě historické tabulky Národní ligy v počtu vítězství mezi brankáři. Florida se představí v Pepsi Center proti Coloradu a Roberto Luongo potřebuje jediné vítězství k překonání Eda Belfoura, se kterým vychytal shodně 484 výher. Překoná ho v Denveru?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.