NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Arizona - 24. října 2018   01:00

Arizona
07:08' Fischer  (Stepan) • 12:23' D. Strome  (Hinostroza, Oesterle) • 20:29' Fischer  (Stepan, Perlini) • 44:44' Fischer  (Stepan)
Columbus
St. Laurent, Luxmore – Nagy, Gawryletz
Nationwide Arena, Columbus
Arizona

To je z mé strany již vše, příště na počtenou!

Richard Pánik (ARI): do utkání nezasáhl
Je hotovo, Arizona se oklepala z porážky 3:5 proti Winnipegu a zaslouženě si odváží z Columbusu dva body za výhru 4:1. Blue Jackets se sice ujali vedení už v první minutě, jinak ale podali bezkrevný výkon a zcela po zásluze prohráli. Dnešním hrdinou Coyotes byl mladík Christian Fischer, který nastřílel hattrick – a své góly navíc rozdělil do všech tří třetin.
59:27'
Po Kukanově chybě ve středním pásmu je u kotouče Kevin Connauton a s rozehrávkou vůbec nespěchá, v Nationwide Areně už běží poslední minuta zápasu.
58:57'
Právě Lukáš Sedlák (CBJ) a Lawson Crouse (ARI) se po přerušení hry pustili do strkanice, oba za to vyfasovali dvouminutové tresty.
57:58'
Po Sedlákově nahození vznikl před Kuemperem nepřehledný závar, nikdo v modrém dresu se ale ke střele nakonec nedostal.
57:01'
Po Atkinsonově přihrávce do předbrankového prostoru už se žádný z domácích hráčů ke kotouči nedostal, tři minuty před třetí sirénou Darcy Kuemper opět přerušil hru.
56:30'
Lawson Crouse nabral rychlost ve středním pásmu, spolu s ním se ale vrátil Panarin a nepustil urostlého křídelníka ke střele.
55:47'
Tribuny Nationwide Areny už se povážlivě vyprázdnily a zbylí diváci si šetří hlasivky, vidina bodového zisku se před columbuskými hokejisty rychle rozplývá.
54:54'
Sonny Milano se zapomněl ve středním pásmu, Blue Jackets tak byl odpískán ofsajd.
53:56'
Wennbergova křižná přihrávka z pravého kruhu byla přizvednuta až na tribunu, hra je v posledních minutách hodně rozkouskovaná.
53:05'
Connautonův pokus z prakticky nulového úhlu Bobrovského neohrozil, na opačnou stranu už se po levém křídle vydává Cam Atkinson.
52:09'
Darcy Kuemper si Panarinovo bekhendové nahození z ostrého úhlu snadno pohlídal, před námi je další komerční brejk.
51:16'
Svěřencům Johna Tortorelly to ve třetí třetině vůbec nelepí, hosté bez sebemenších problémů střeží náskok a na žádné drama to nevypadá.
50:23'
Coyotes pod tlakem vyhodili kotouč na zakázané uvolnění, hra se tak vrátí před Darcyho Kuempera.
48:17'
Ryan Murray přizvedl Grabnerovu střelu do ochranné sítě, následovat bude komerční přestávka.
47:26'
Tato přesilová hra zatím Arizoně vůbec nevychází, Alexander Wennberg teď nasbíral další cenné vteřinky v útočné třetině.
46:40'
Josh Anderson se ve vlastním oslabení vydal kupředu, na jeho prudký pas do předbrankového prostoru ale Riley Nash nedosáhl.
45:44'
Blue Jackets navíc půjdou do čtyř, Jenner (CBJ) půjde pykat za nedovolené bránění brankáře Kuempera.
44:44'
Arizona právě vstřelila branku!
Hosté z ojedinělé protiakce přidávají další gól a zdá se, že vítězství mají na dosah! Derek Stepan se vydal kupředu podél levého hrazení a poté našel na ose hřiště volného CHRISTIANA FISCHERA, který nechytatelnou ranou z mezikruží završil hattrick. Asistence: Derek Stepan.
44:10'
Connautonův návrat na led se už blíží, Darcy Kuemper teď po střele Bjorkstranda z levého kruhu pro jistotu přerušil hru.
43:26'
Columbuští hokejisté sice drží puk v útočném pásmu, zatím se ale nedostali k žádné střele na branku.
42:29'
Excolumbuský Kevin Connauton (ARI) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění, Blue Jackets si tak zahrají další přesilovku.
42:21'
Alexander Wennberg měl po přihrávce Bjorkstranda na hokejce snížení, z mezikruží ale nechal vyniknout Kuempera!
41:38'
Murrayho rozehrávka na rozjetého Cama Atkinsona byla příliš prudká, kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
40:53'
Coyotes se vydali do přečíslení, Jones se ale stihl vrátit a znemožnil Perlinimu zakončení.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 3:00.
Arizona má po dvou třetinách zápasu ještě o něco blíže k vítězství, pouhou půlminutu po začátku prostřední dvacetiminutovky totiž svým druhým gólem v utkáním zvýšil na průběžných 3:1 Christian Fischer. Následně jsme sledovali vcelku vyrovnanou hru s pár šancemi na obou stranách, skóre se už ale nezměnilo.
40:00'
39:37'
Atkinsonovi při pokusu o střelu vypadla hokejka z rukou, Coyotes následně dostali puk alespoň do středního pásma.
38:44'
Brendan Perlini se v předbrankovém prostoru dostal k dorážce Demersovy rány, na Bobrovského si ale nepřišel!
37:58'
Josh Anderson ve vlastním pásmu obral o kotouč Kellera, následně o něj ale sám přišel. V závěru druhé třetiny je hra plná nepřesností na obou stranách.
37:20'
Nepovedená rozehrávka Markuse Nutivaary skončila na hokejce Alexe Goligoskiho, který na nic nečekal a okamžitě vyslal na zteč Galchenyuka.
36:35'
Kuemper už byl překonán, Werenskiho dělovku z vrcholu kruhů ale zastavila branková konstrukce!
34:54'
Kotouč vyletěl až na tribunu a hra byla po dlouhé době přerušena, před námi je další komerční brejk.
33:38'
Boone Jenner po pravém křídle zavezl kotouč do útočné třetiny a nakonec z úrovně kruhů vypálil, jeho pokus byl ale pro Kuempera snadným soustem.
32:53'
Už to mohlo být o tři góly, dělovka Ekmana-Larssona z levého kruhu ale orazítkovala břevno!
32:05'
Kuemper se dostal do problémů, nakonec si ale dokázal poradit a rozehrál puk na rozjetého Claytona Kellera.
31:12'
Perliniho střelu z levého kruhu si Sergej Bobrovskij rovněž pohlídal, následovat bude komerční přestávka.
30:37'
Clayton Keller zůstal na pravém kruhu zcela neobsazen, Bobrovskij se ale bleskurychle přemístil a skvěle zasáhl!
29:54'
Svěřenci Ricka Toccheta sice kombinují v útočném pásmu, nedaří se jim ale dostat se do nějaké střelecké pozice.
29:01'
Zach Werenski (CBJ) půjde pykat na dvě minuty za sekání, Arizona tak bude hrát v početní výhodě.
28:42'
Po přerušení hry se na ledě strhla šarvátka mezi Duclairem (CBJ) a Cousinsem (ARI), oba byli napomenuti dvouminutovým trestem za hrubost.
28:42'
Kotouč nyní vyletěl až mezi diváky, do Nationwide Areny se společně vrátíme po komerční přestávce.
27:09'
Artěmij Panarin dovezl na vrchol kruhů kotouč Duclairovi, toho ale zradilo zpracování a bývalý hráč Arizony se tak ke střele vůbec nedostal.
26:23'
Už v plném počtu hrající Coyotes zavezli kotouč do útočné třetiny, v souboji u levého hrazení o něj ale zase přišli.
25:35'
Tato přesilovka Jackets absolutně nevychází, hosté se nyní opět dokázali osvobodit a z tribun se začíná ozývat nespokojené hučení.
24:51'
Oliver Bjorkstrand z pravého kruhu nemířil přesně, svěřenci Ricka Toccheta o pár sekund později vyhodili kotouč až k Bobrovskému.
24:00'
Oliver Ekman-Larsson (ARI) ve středním pásmu podrazil Duclaira, Columbus si tak zahraje přesilovku.
23:33'
Přečíslení Columbusu zakončoval z pravého kruhu Nick Foligno, střela domácího kapitána se ale otřela o pravou tyč!
23:09'
Anderson se nedostal k teči Jonesovy střely od modré, puk skončil jen na zadním mantinelu.
22:15'
Svěřenci Johna Tortorelly se usadili v útočném pásmu, vůbec se ale nedostali do zakončení a hosté nakonec dostali touš do bezpečí.
21:23'
Grabner na prudkou rozehrávku Niklase Hjalmarssona nedosáhl, David Savard už zakládá další protiakci Blue Jackets.
20:29'
Coyotes vstupují do druhé třetiny nejlepším možným způsobem. Perlini po pravém křídle zavezl kotouč do útočného pásma a poté ho přenechal Stepanovi, jehož nahození do předbrankového prostoru CHRISTIAN FISCHER chladnokrevně umístil do sítě! Asistence: Derek Stepan a Brendan Perlini.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:06.
Dvacet minut hry je minulostí a do kabin se jde za stavu 2:1 ve prospěch Coyotes. Domácí se díky Duboisovi dostali do vedení hned v prvním střídání, hra se ale rychle vyrovnala a svěřenci Ricka Toccheta trefami Fischera a Stromea převrátili vedení na svou stranu.
20:00'
19:19'
Oesterle zastavil průnik Nicka Foligna po levém křídle, to už se rozběhla poslední minuta první třetiny.
18:26'
Blue Jackets se pokoušejí ještě před první sirénou vyrovnat, střela Duclaira z vrcholu kruhů ale postrádala přesnost.
17:30'
Po nejisté rozehrávce Kukana se puku v rohu kluziště ujal Josh Archibald, následné zakončení už mu ale nevyšlo podle představ.
16:38'
Hjalmarssonova rozehrávka byla přizvednuta na arizonskou střídačku, následovat bude další buly ve středním pásmu.
15:47'
V posledních minutách je hra dosti rozkouskovaná, Blue Jackets teď při pokusu o přechod do útoku uvízli v ofsajdu.
14:49'
Goligoski zavezl kotouč do útočného pásma, po němž se ale k němu nikdo v bílo-červeném dresu už nedostal.
13:55'
Pokus Lawsona Crouseho od levého hrazení Bobrovskij snadno ukryl ve své výstroji, následovat bude komerční přestávka.
13:19'
Brad Richardson uvízl v ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:23'
Pouhé dvě sekundy před návratem Kukana na led se hosté prosazují a jdou do vedení. Hinostroza našel v mezikruží nehlídaného DYLANA STROMEA, jehož pomalá střela proskotačila za Bobrovského záda. Asistence: Vinnie Hinostroza a Jordan Oesterle.
10:50'
Domácí se ve vlastním oslabení dostali do přečíslení, které zakončoval Josh Anderson, jenž ale z bezprostřední blízkosti na Darcyho Kuempera nevyzrál!
10:25'
Dean Kukan (CBJ) vyfasoval dvě minuty za držení, Coyotes si po komerční přestávce zahrají přesilovku.
10:19'
Coyotes se usadili v útočném pásmu, nakonec z toho ale pramenila jen nepříliš povedená střela Richardsona od levého mantinelu.
09:35'
Seth Jones to zkusil od modré, jeho pokus si ale Kuemper pohlídal.
08:40'
Bobrovskij po nahození Kevina Connautona pro jistotu přerušil hru, následovat bude komerční přestávka.
08:17'
Sonny Milano hledal v předbrankovém prostoru Joshe Andersona, ten se ale ke střele vůbec nedostal.
07:08'
A je vyrovnáno! Artěmij Panarin ztratil puk u levého mantinelu, čehož využil Derek Stepan a našel v předbrankovém prostoru volného CHRISTIANA FISCHERA, který dokázal překonat přemisťujícího se Bobrovského. Asistence: Derek Stepan.
06:53'
Nepovedená rozehrávka Tortorellovy party skončila na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí před Sergeje Bobrovského.
06:28'
Zach Werenski ujel po pravém křídle a poté našel na levém kruhu volného Boonea Jennera, jeho projektil ale postrádal přesnost.
06:00'
Svěřenci Ricka Toccheta poprvé zahrozili, Sergej Bobrovskij ale před dotírajícím Cousinsem dokázal přerušit hru. Následovat bude buly po jeho levé ruce.
04:39'
Riley Nash dostal kotouč do útočné třetiny, v níž se domácí dlouho neudrželi, následná rozehrávka Coyotes ale skončila na zakázaném uvolnění.
03:50'
Wennberg nabil na vrchol kruhů Jonesovi, jeho dělovka ale zaduněla jen o zadní mantinel. Arizona je v plném počtu.
03:09'
Uzdravený Seth Jones našel na pravém kruhu volného Atkinsona, jehož následnou přízemní střelu si ale Darcy Kuemper bez potíží pohlídal.
02:31'
Blue Jackets si nerozuměli při kombinaci v útočné třetině, načež Michael Grabner vyhodil puk až k Bobrovskému.
01:48'
Anthony Duclair byl při svém zakončení podražen Richardsonem (ARI), ten tak stráví příští dvě minuty za katrem.
00:31'
Columbus právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé, Blue Jackets se dostávají po půlminutě hry do vedení! Domácí se nenápadně usadili v útočném pásmu, načež nahození PIERREA-LUCA DUBOISE z nulového úhlu zapadlo za záda nicnetušícího Kuempera. Asistence: Zach Werenski a Cam Atkinson.
00:01'

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, R. Murray, Nutivaara, Kukan, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Wennberg, Duclair – Milano, Jenner, J. Anderson – Sedlák, Riley Nash, Bjorkstrand.

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Hjalmarsson, Connauton, Oesterle – Crouse, Galchenyuk, Keller – Perlini, Stepan, Fischer – Grabner, Richardson, Hinostroza – Cousins, D. Strome, J. Archibald.

Rozhodčí: St. Laurent, Luxmore – Nagy, Gawryletz.
ARIZONA COYOTES

Coyotes jsou stále v přestavbě a v letošní sezóně se od nich postup do vyřazovacích bojů nečeká, průběžné poslední místo v Západní konferenci je ale mírným zklamáním. Arizona z úvodních sedmi duelů zvítězila jen ve dvou, v minulém utkání svěřenci Ricka Toccheta nestačili na Winnipeg poměrem 3:5.