NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Detroit - 31. října 2018   00:10

Columbus
Columbus
42:48' J. Anderson (Hännikäinen, R. Murray) • 49:59' Nutivaara (Hännikäinen) • 51:20' Dubois
3:5
(0:3, 0:0, 3:2)
Detroit
Detroit
01:06' Rasmussen  (Vanek, Nyquist) • 09:30' D. Larkin  (Helm) • 13:33' Mantha  (D. Larkin, Kronwall) • 56:36' Bertuzzi  (Cholowski, Green) • 59:17' D. Larkin
Columbus
Korpisalo (14. Bobrovskij) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson (A), Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Duclair, Wennberg, Bjorkstrand – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen.
Furlatt, Syvret – Amell, Sericolo
Nationwide Arena, Columbus
Detroit
Howard (J. Bernier) – Green, Cholowski, Ericsson (A), Daley, Kronwall, Jensen (A), Witkowski – Helm, D. Larkin, Mantha – Nyquist, J. de La Rose, Vanek (A) – Bertuzzi, Glendening, Abdelkader – Frk, Rasmussen.

Vhazování – 33:34.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Detroitu, který si to ale pořádně zkomplikoval. Red Wings měli po dvou třetinách tříbrankový náskok, který ale soupeř ve třetí třetině smazal. Columbus dokonce nebyl blízko čtvrté branky, nicméně zakončující Sedlák netrefil prázdnou bránu, což zřejmě bylo klíčové. Ojedinělá akce Detroitu totiž skončila vedoucí brankou, což byla pro domácí pohroma, neboť nezbývalo moc času. Blue Jackets se v závěru utkání rozhodli hrát bez brankáře, nicméně soupeř přidal rozhodující trefu, díky které rozhodl o osudu tohoto zápasu.
59:40'
Columbus to opět zkouší bez brankáře!
59:17'
Detroit právě vstřelil branku!
Zcela jistě je o vítězi tohoto zápasu rozhodnuto! Volného puku se ve vlastním obranném pásmu ujal DYLAN LARKIN, který bezpečně zamířil do opuštěné svatyně. Columbusu tak závěrečný nápor nevyšel, nyní se budou domácí pokoušet zkorigovat dvoubrankové manko.
Bez asistence.
58:55'
Domácí to zkouší v šesti!
58:47'
Columbusu se nyní nic nedaří, naopak hosté hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje. Bertuzzi navíc zavezl puk do útočného pásma, posléze se domácí dopustili icingu, což znemožnilo Bobrovskimu opuštění branky.
57:57'
Do akce se zapojil také Panarin, který předával lépe postavenému Werenskimu. Nakonec přišla rána od prvně jmenovaného, puk ale skončil úplně vedle branky.
57:25'
V posledních vteřinách sledujeme celou řadu přerušování. Tentokráte se hra nastěhuje do obranného pásma Detroitu, kde se již staví na vhazování Dubois, který je v dnešním utkání nesmírně aktivní.
56:36'
Hosté si berou vedení zpět, Blue Jackets nemají na další vyrovnání už moc času! Detroit se konečně usadil v útočném pásmu, načež Cholowski obkroužil branku, aby následně hrací předmět předal TYLERU BERTUZZIMU, jehož bekhendové zakončení skončilo přesně pod břevnem, kam se Bobrovskij nedokázal natáhnout.
Asistence: Dennis Cholowski, Mike Green.
56:17'
Na druhé straně se Detroit v útočném pásmu moc dlouho neohřál, Rasmussen totiž na puk nedosáhl. Další zakončení si navíc přichystal Sedlák, kterého tentokráte vychytal Howard.
55:33'
Jones předával puk podél mantinelu na Atkinsona, který ale nevymyslel nic kloudného. Posléze se to pokoušel napravit Dubois, jehož přihrávku před branku si málem do branky srazil Ericsson.
54:20'
Howard si nyní nechtěl komplikovat život, sraženou ránu z hokejky Bjorkstranda raději ukryl do své lapačky. Po vhazování se do stoprocentní šance dostal Sedlák, který ale trestuhodně netrefil odkrytou branku.
53:33'
Domácí Atkinson protečoval puk do útočného pásma, nicméně už předtím se jeho kolegové dostali mnohem dříve do třetiny. Logicky je z toho ofsajdové postavení první formace Blue Jackets.
52:40'
Ochozy Nationwide Areny jsou najednou hodně slyšet, domácí fandové by si přáli další branku. Do konce zápasu zbývá ještě několik minut, Columbus se klidně může dostat do vedení.
51:20'
Columbus právě vstřelil branku!
Neskutečné, domácí se dočkali vyrovnání! PIERRE-LUC DUBOIS se naprosto senzačním způsobem dostal s pukem až do útočné třetiny, odkud z pořádného úhlu překvapil doposud výborně chytajícího Howarda, který tak nemá čisté svědomí. Rovněž nezafungovala ani obrana Detroitu, která opět zaspala.
49:59'
Domácí se opět prosazují, nyní je manko už jen jednobrankové! Velký kus práce má na svém kontě Hännikäinen, jehož zadovka od zadního mantinelu našla zcela osamoceného MARKUSE NUTIVAARU, který bezpečně uklidil puk do horní části brány, kam se Howard nedokázal přemístit.
Asistence: Markus Hännikäinen.
49:34'
Na ledovou plochu zavítala první formace Blue Jackets, která vyhrála přetahovanou o puk. Atkinson si ho ale moc dlouho neužil, soupeř totiž okamžitě spěchá do rychlého protiútoku.
48:54'
Tohle už byla slušnější šance, do které se dostal domácí útočník Dubois, který dost možná nastřelil brankovou konstrukci. Při Detroitu stálo velké štěstí, hosté jsou ale i nadále hodně pasivní.
48:20'
Wennberg se ukázkově natlačil před protihráče, načež se k tvrdě střele od modré čáry dostal Jones, který mířil kousek vedle. Odraženého puku se zmocnil opět Jones, který ani tentokráte nevyzrál na brankáře Howarda.
47:34'
Columbus pouze nahazoval puk do útočného pásma, kde se hosté neměli k žádné útočné akci, proto následovalo zakázané uvolnění, které svým vyhozením přes všechny čáry způsobil obránce Daley.
46:33'
Celkem překvapivá přihrávka v podání Atkinsona nadělala hostující obraně velké starosti. Posléze se před branku natlačil Dubois, který vyvolal menší strkanici, kterou museli ukončit až rozhodčí.
45:14'
Hlavní sudí odhalil hraní vysokou holí, za což se zapříčinil jeden z hráčů Detroidu. Vhazovat se tedy bude před Howardem, naopak Columbus opět nevyužil další přesilovou hru.
44:24'
Detroit zkusil zaútočit v oslabení, což mu například vyšlo při druhé brance. Nyní měl překvapivě hodně prostoru De La Rose, jehož tvrdá rána se stala snadnou kořistí ruského brankáře Bobrovskiho.
43:47'
Aktivní Panarin se pokoušel natlačit před brankáře, jenomže v nejméně vhodný moment za sebou nechal puk. Howard tak zasahovat nemusel, naopak jeho spoluhráči odklidi touš do bezpečí.
43:04'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Michael Rasmussen – 2 min., sekání).
42:48'
Domácí se konečně dočkali, Howard je překonán! Nyní pro změnu zaspala obrana Red Wings, který nezachytila hned dvojici protihráčů. Velmi dobře to udělal Hännikäinen, který zadovkou oslovil lépe postaveného JOSHE ANDERSON, jenž nadvakrát překonal Howarda. Columbus potřebuje vstřelit ještě dvě branky.
Asistence: Markus Hännikäinen, Ryan Murray.
42:33'
Na pořadu dne bylo ofsajdové postavení, do kterého se dostal domácí Bjorkstrand. Také opakovaný záběr prokázal tuto skutečnost, hra je vykázána do středního pásma.
41:49'
Ani tato přesilová hra nekončí kontaktní brankou, Columbus bude muset udeřit při hře pět na pět. Před malým momentem se ještě Foligno dostával k puku, z dobré pozice ho ale vytlačil Green.
41:21'
Na druhé straně se Foligno dostal s pukem ven z útočného pásma, což přinutilo spoluhráče k vyjetí. Columbus se hodně rychle dostal zpět, nahození ale skončil na zadním mantinelu.
40:10'
Třetí třetinu začali lépe hokejisté Detroitu, kteří se okamžitě natlačili až před brankáře. To vše měl na svědomí Jensen, který ale s překvapivou střelou neuspěl, Bobrovskij se ale musel činit.
40:01'
Střely celkem: 21 – 22
Také druhá třetina je u konce, tentokráte jsme se nedočkali žádné přesné trefy. I v tomto dějství jsme sledovali ofenzivní podívanou, přičemž více ze hry měl Columbus, který ale i nadále hledá recept na skvěle chytajícího Howarda. Blue Jackets se ale musejí mít na pozoru, neboť soupeř čeká na protiútoky, které jsou z pohledu hostujícího celku nesmírně nebezpečné. I tak platí, že Columbus bude muset výrazně zabrat, na vyrovnání má pouze dvacet minut, což není moc času.
40:00'
39:33'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Mike Green – 2 min., sekání).
39:32'
Larkin nevyřešil přečíslení svého celku zrovna ukázkově, na druhé straně se před branku natlačil Dubois, který vybojoval faul. Vypadá to, že se provinil obránce Green.
39:14'
Bjorkstrand si dal na střele hodně záležet, nicméně jeho projektil skončil na protihráči. Aby toho nebylo málo, tak se málem do úniku dostal Helm, kterého ale odzbrojil poslední protihráč, který tak zamezil vyložené šanci.
38:07'
Jensen si musel dát s rozehrávkou naspěch, neboť ho neúnavně napadal jeden z protihráčů. Rychlá rozehrávka nakonec přinesla slibné zakončení od Andersona, který opět narazil na Howarda.
37:22'
Bobrovskij vyrazil střelu pouze před sebe, kam okamžitě přispěchal Mantha, který ale nedošťoural puk do sítě. Ruský brankář napravil svoje drobné zaváhání. Na opačné straně se do samostatného úniku dostal Panarin, který to zkusil bekhendovou kličkou, se kterou na Howarda nevyzrál.
36:29'
Harrington byl patřičně důrazný u levého hrazení, posléze se jeho formace dostala zpět do středního pásma, kde se režie hry ujal Duclair, který z velké dálky nahazoval na Howarda.
35:36'
Co chybělo, aby Helm prostrčil přihrávku na Frka, který se mohl dostat až před brankáře. Přihrávka ale narazila pouze do hokejky protihráče, od které se odrazila ke střídačkám.
34:47'
Po delší době to střeleckým pokusem zkoušel také Mantha, který orazítkoval pouze mantinel za brankou. Vzápětí se Columbusu nepodařilo založit rychlou protiakci.
34:07'
Bobrovskij musel opět do akce, od levého kruhu zkoušel své štěstí Nyquist, který našel pouze hruď ruského brankáře. Je tu komerční přestávka, po které se bude vhazovat v obranném pásmu Blue Jackets.
33:14'
Nyní sledujeme ofenzivní podívanou. Na jedné straně musel zasahovat Howard, na té druhé se zjevilo přečíslení Detroitu, které ale nepřineslo žádnou nebezpečnou střelu.
32:20'
Bobrovskij se pouze ohlédl za nahozením do zadního mantinelu, posléze se hra otočila na druhou stranu, kde Bjorkstrand marně napadal rozehrávku soupeře, který se snadným způsobem dostal do opačné třetiny.
31:36'
Ani tato přesilová hra domácího celku není úspěšná, což určitě není lichotivá informace. Mezitím Larkin podnikl útočný výpad, po kterém nebezpečně přihrával před branku Werenski.
30:54'
Jenner nahazoval podél mantinelu na Duclaira, který rozjel přesilovkový kolotič. Nakonec si mezi kruhy sjel právě Duclair, jenž trefil pouze nohu protihráče.
30:25'
Abdelkader to nyní pořádně schytal, neboť rána od modré čáry narazila přímo do něj, což ale přineslo kýžené vyhození puku. Columbus se ale rychle vrátil do útočné třetiny, kde momentálně kombinuje.
29:35'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 2 min., vysoká hůl).
29:13'
Posléze byl u levého kruhu nekrytý Bertuzzi, jehož střelu dokázal Bobrovskij vyrazit ramenem. Domácí se poté vrhali do střel, jednu z nich dokázal zablokovat obětavý Murray.
28:25'
Foligno chtěl nezištnou přihrávkou najít Andersona, jenomže do puku dal až moc razance. Na druhé straně se Detroit dostal až před Bobrovskiho, který ale nemusel zasahovat.
27:08'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hákování).
27:02'
Panarin nastartoval nohy, posléze se ve spolupráci s Duboisem dostal do útočné třetiny, kde se do zakončení prodral Atkinson, který ale nedostřelil na místo určení. Columbus svírá svého soupeře!
26:14'
Murray nahazoval puk od modré čáry, jenomže touš skončil na brusli protihráče, který ho nevyvezl do bezpečí. Blue Jackets jsou ve druhé třetině aktivnější, tentokráte se kolem své osy otáčel Anderson, který trefil pouze Howarda.
25:44'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jonathan Ericsson – 2 min., hákování).
25:12'
Sedlákovi se nepodařilo rozvinout hru na pravé křídlo, to ale nemuselo tolik vadit. Chytrým natlačením před branku to zkoušel Anderson, který přinutil Howarda k zákroku.
24:20'
Mantha to zkusil trochu netradiční přihrávkou, která neměla šanci na úspěch. Poté špatnou rozehrávku soupeře mohl potrestat Hannikainen, který ale opět ztroskotal na Howardovi.
23:13'
Duclair se rychlostně dostal až za obranu soupeře, svojí následnou střelu poslal do masky Howarda, od které se puk odrazil do horní konstrukce. Aby toho nebylo málo, tak se touš ještě jednou odrazil, a sice do sítě nad mantinelem.
22:20'
Posléze se Detroit dostal do dalšího nadějného přečíslení, který sám řešil střelec první branky Rasmussen. Jeho svižná rána zápěstím trefila Bobrovskiho, posléze hosté ukradli odražené kotouč.
21:15'
Jones se prezentoval velice přesnou přihrávkou, která na druhé straně hrací plochy našela Panarina, jehož přízemní rána z úhlu neskončil za Howardem, který i tentokráte zasáhl betonem.
20:10'
Úvodní bule i tentokráte vyzněla pro domácí hráče, kteří rozjeli první akci od své branky. Chybná rozehrávka přinesla zisk kotouče pro Helma, který posléze mířil vedle brány.
20:01'
Máme za sebou úvodní třetinu, která nám nabídla celkem zajímavou podívanou. Do utkání vstoupil mnohem lépe Detroit, který se po necelé minutě dostal do vedení. Aby toho nebylo málo, tak hosté skórovali i podruhé, tentokráte při hře v oslabení. Už se zdálo, že se Columbus konečně rozehrává, v tu chvíli přišla další trefa soupeře, který opět trestal z rychlého protiútoku, což stálo Korpisala místo v brance. Koncovka první třetiny nám nabídla řadu vyložených šancí, avšak žádné další branky jsme se už nedočkali. Druhá třetina začne přibližně v 01:05.
20:00'
19:50'
V samotném závěru se děly věci! Nejprve ve vynikající brankové příležitosti selhal Werenski, na opačné straně nevyzral na Bobrovskiho švédský forvard Nyquist.
19:22'
Jednu z posledních akcí úvodní třetiny táhl Anderson, kterého i tentokráte vychytal Howard. Na opačné straně se málem k puku dostal Glendening, který div neobral o touš Nutivaaru.
18:25'
Larkin raději počkal na podporu svých spoluhráčů. Poté měl hodně času na zakončení Kronwall, který z úhlu vůbec netrefil domácí svatyni. Hosté okamžitě jeli střídat.
17:45'
Jenner tak dlouho kroužil mezi kruhy, až mu nakonec puk ujel do středního pásma. Domácí se ihned nastěhovali zpět před Howarda, který musel krotit další nahození od mantinelu. Na druhé straně spálil obrovskou šanci Mantha, který zasouval puk pouze do vzdálenější konstrukce.
17:15'
Jones si všiml na modré čáře stojícího Atkinsona, který bekhendem posílal puk před branku, kde ale úřadoval Howard, jenž sevřel gumový předmět do své lapačky.
16:34'
Sledovali jsme další icing, o který se postaral domácí obránce Harrington, který nedokázal konstruktivně rozehrát. Hra se tak vrací před ruského brankáře Bobrovskiho.
16:07'
Další hezkou akci Detroitu tentokráte zakončoval Glendening, který v pádu zamířil kousek vedle pravé šibenice. Útočné výpadu hostujícího celku jsou i nadále nesmírně nebezpečné.
15:17'
Foligno toho směrem dopředu moc nevymyslel, ve finální fázi mu chyběla podpora kolegů, proto následovalo jen bezmyšlenkovité nahození za Howardovu svatyni.
14:25'
Jensen ještě udržel puk před modrou čárou, nahození podél mantinelu ale vyhnal jeho formaci z útočné třetiny. Na druhou stranu se žene trojice hráčů Columbusu.
13:33'
Střídání v týmu Columbus Blue Jackets: ze hřiště odchází Joonas Korpisalo, přichází Sergej Bobrovskij.
13:33'
Hosté jsou v první třetině nesmírně efektivní! Domácí se ve čtyřech vydali do útoku, čehož soupeř využil dokonalým způsobem. Na pravé straně totiž číhal ANTHONY MANTHA, který ujížděl se svým kolegou na jediného obránce. Kanadský forvard to nakonec vzal sám na sebe, střelou zápěstím bezpečně překonal Korpisala, který bude střídat!
Asistence: Dylan Larkin, Niklas Kronwall.
13:14'
Z velkého úhlu zkusil překvapit Howarda domácí Nutivaara, jehož nahození od mantinelu skončilo ve výstroji brankáře. Na pořadu dne bude další vhazovaní.
12:30'
Werenski si to celkem zbytečně zkomplikoval za brankou, kde nedokázal kloudně rozehrát. Napadající smečka protihráčů se k puku nedostala, domácí tak pádí kupředu.
11:44'
Anderson sice dokázal přetlačit protihráče, nicméně sám se dostal za modrou čáru, což vystavilo Jennera do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
11:12'
Dubois uspěl na buly ve vlastním pásmu, poté jeho kolega Werenski nahazoval podél mantinelu, což přečetl Larkin, který tentokráte nevyzrál na Korpisala.
10:25'
Mezitím si kamery vybrala hostujícího Vaneka, který musel zamířit do kabiny. Zřejmě za to může předchozí souboj, který mohl přivodit menší poranění.
09:30'
Tak pozor, hosté totiž skórují v oslabení! Columbus se sice dostal do tlaku, nicméně na modré čáře propadl jeden z domácích hráčů, čehož využil napadající DYLAN LARKIN, který pádil sám na brankáře. Korpisalo zbaštil kličku doprava, načež Larkin zamířil mezi betony. Ukázkové potrestání špatné přesilové hry!
Asistence: Darren Helm.
09:12'
Howard si přeci jenom připsal první zákrok, z mezikruží zkoušel své štěstí Duclair, který pukem narazil do pravého betonu. Columbusu se úvodní přesilová hra moc nedaří.
08:15'
Jenner se postavil na vhazování, které ale nedokázal vyhrát. Posléze se hosté poprvé osvobodili, nicméně Werenski zachytil hrací předmět před červenou čárou.
07:52'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., sekání).
07:30'
Columbus při signalizované výhodě sevřel soupeře. Ránou od pravého kruhu to zkoušel Murray, který z velice dobré pozice napálil pouze beton Howarda.
07:13'
Mantha se výborně vrátil do útočné třetiny, načež se svojí formací zamířil na opačnou polovinu, kde se ale Korpisalo nemusel činit. Naopak z rychlého protiútoku nebezpečně vypálil Atkinson.
06:24'
Přihrávka do tandemu směřovala na Andersona, který neuspěl se střelou zápěstím. Posléze Savardovi uskočil puk od hokejky, domácí ale udrželi pásmo.
05:05'
Hezké nahození od Greena nakonec hrálo do karet Cholowskimu, který na nic nečekal a okamžitě vypálil. Korpisalo měl zakrytý výhled, tuto střelu ale sevřel do výstroje.
04:28'
Howard musel opět do akce, tentokráte nahazoval puk na branku soupeře Murray, hostující brankář si s tímto pokusem hravě poradil. Vhazovat se bude po jeho pravici.
03:13'
Nyquist nedokázal u pravého mantinelu tečovat touš, který nakonec proskotačil až na druhou stranu hrací plochy. Úvodní zakázané uvolnění tohoto zápasu.
02:22'
Na opačné straně se do zajímavého postavení prodral Anderson, který ale zamířil kousek vedle tyče. Vzápětí hosté ihned přeposlali puk do středního pásma.
01:06'
Tak to byla hodně rychlá branka! Red Wings udrželi puk v útočné třetině, posléze za brankou soupeře operoval Vanek, který si všiml lépe postaveného MICHAELA RASMUSSENA, který ránou příklepem propálil Korpisala. Detroit využívá přesilovou hru, domácí tak budou muset dotahovat nepříznivý stav.
Asistence: Thomas Vanek, Gustav Nyquist.
01:03'
Posléze se po pravém křídle dostával k mantinelu Vanek, který byl zastaven čistým zákrokem. Detroit ale udržel puk před modrou čárou.
00:50'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Cam Atkinson – 2 min., hákování).
00:10'
Úvodní vhazování tohoto zápasu dopadlo lépe pro domácí, kteří ihned nahodili puk do útočného pásma. Tam se nejlépe zorientoval Green, jenž vyhodil touš do bezpečí.
00:01'

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson (A), Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Duclair, Wennberg, Bjorkstrand – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen.

Detroit Red Wings: Green, Cholowski, Ericsson, Daley, Kronwall (A), Jensen, Witkowski – Helm (A), D. Larkin, Mantha – Nyquist, J. de La Rose, Vanek – Bertuzzi, Glendening (A), Abdelkader – Frk, Rasmussen.

Rozhodčí: Furlatt, Syvret – Amell, Sericolo.

Detroit Red Wings

Na opačné straně se nachází Detroit, kterému vstup do letošního ročníku vůbec nevyšel. Rudá křídla odehrála už jedenáct zápasů, nicméně to stačilo na zisk pouhých šesti bodů, a tedy umístění na samostatném chvostu východní konference. Detroit má na svém kontě pouze dvě vítězství, to poslední se uskutečnilo v minulém kole, ve kterém tento celek porazil Dallas poměrem 4:2. Hostující tým dnešního utkání pochopitelně patří k nejhorším celkům na ledě soupeře, tam zatím získal přesnou polovinu bodů, což ale stále není nejhorší počínání v celé lize. Rudá křídla se v dnešním utkání pokusí navázat na minulé utkání, což by se pochopitelně hodilo, manko na vedoucí Toronto je už desetibodové.

Nejproduktivnější hráči:

Dylan Larkin – 9 bodů (4+5)
Gustav Nyquist – 8 bodů (1+7)
Andreas Athanasiou – 6 bodů (4+2)
Columbus Blue Jackets

Hokejisté Columbusu se po deseti odehraných zápasech nacházejí na průběžné osmé pozici východní konference, na svém kontě mají dvanáct bodů, což činí pouze čtyřbodovou ztrátu na vedoucí Toronto. Columbus vstoupí do dnešního utkání dobře naladěn, neboť zvládl poslední dva zápasy. Blue Jackets si nejprve poradili se St. Louis, přičemž se diváci dočkali hned jedenácti branek, sedm z nich vstřelil právě Columbus. Další divoká přestřelka se udála v souboji s Buffalem, tento zápas nakonec rozhodla až branka z prodloužení, o kterou se postaral Panarin. Columbus zatím na svém ledě odehrál šest zápasů, za což si vysloužil tři výhry a tři porážky. Zmíněné prohry dopadly takřka podobně, a sice výsledkama 1:4, 1:4 a 1:3.

Artěmij Panarin - 15 bodů (5+10)
Cam Atkinson – 11 bodů (6+5)
Zach Werenski – 8 bodů (2+6)
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Zámořská NHL má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Columbus Blue Jackets a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.