NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Kings - 24. října 2018   02:30

Dallas
Dallas
05:14' Comeau (Dickinson, Spezza) • 28:59' Spezza (Dowling, D. Shore) • 34:26' J. Klingberg (D. Shore) • 44:23' Pitlick (Seguin, J. Klingberg)
4:2
(1:0, 2:2, 1:0)
Kings
Kings
34:04' Kopitar  (Doughty) • 37:09' Toffoli  (Walker)
Dallas
Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, Heiskanen, Methot, C. Carrick, R. Polák, Honka – Pitlick, Seguin, Ja. Benn – Spezza, D. Shore, Comeau – Faksa, Janmark, B. Ritchie – Dickinson, Dowling.
O’Halloran, Hebert – Kovachik, Murray
American Airlines Center, Dallas
17,354 diváků
Kings
Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Phaneuf, Walker – Iafallo, Kopitar, Toffoli – Kovalčuk, J. Carter, Rempal – Pearson, Kempe, Lewis – Clifford, N. Thompson, Amadio.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
3. John Klingberg (Dallas) 1+1
A máme tu konec! Ve třetí třetině padla jediná branka, o kterou se postaral při přesilové hře Pitlick. Kings byli v závěru aktivnějším týmem a dokonce vstřelil gól,ale ten jim nebyl uznán a Stars si tak berou 2 body. Byl to tedy domácí tým, který protrhl střelecké trápení a ukončil šňůru proher, Kings budou muset zabojovat v dalším zápase.
Střely po 3. třetině: Domácí – 23, Hosté – 33.
59:50'
Stars mají kotouč ve své moci a zápas se pouze dohrává.
59:31'
LA vstřelilo branku,ale po přezkoumání rozhodčí zjistili, že kotouč trefil Jeff Carter rukavicí a gól neplatí!
59:23'
Oddechový čas pro hosty.
59:20'
Domácí vyhráli buly, Benn se pokusil trefit branku přes celé hřiště,ale je z toho jen další icing.
59:05'
Icing domácích.
58:59'
Michael Amadio vypálil ze středu hřiště,ale jeho pokus ztečoval obránce mimo branku.
58:30'
Blake Comeau netrefil prázdnou branku ze středního pásma.
57:57'
Obrovský závar před domácí brankou, ale Kopitar nedokázal kotouč dorazit!
57:40'
Drew Doughty udržel kotouč ve třetině a Kings mohou pokračovat v tlaku.
57:20'
Ben Bishop předvedl další neskutečný zákrok proti střele Iafalla, když kotouč v pádu přikryl před volným protihráčem.
57:10'
John Klingberg získal kotouč, ale nepodařilo se mu ho vyhodit.
56:55'
Jonathan Quick je na střídačce!
56:50'
Kotouč ve středním pásmu, Quick pokukuje po trenérovi a čeká na signál aby mohl zamířit na střídačku.
56:20'
Faksa bojuje s Comeauem za brankou Quicka o kotouč a šetří čas.
55:58'
Walker zblokoval střelu od modré mimo branku.
55:20'
Kings se konečně dostali do tlaku, ale místo střely se nepovedenou nahrávkou vyhnali ze třetiny.
54:50'
Dion Phaneuf nahodil kotouč od modré, ale jeho pokus zblokoval jeden z domácích hráčů a vyhodil ho.
54:30'
Stars kombinují ve třetině hostů a čas se Kings rychle krátí.
53:54'
Ben Bishop si připisuje další zákrok, tentokrát proti střele od mantinelu, kterou zneškodnil betonem.
53:30'
Skupinka hráčů bojovala o kotouč za zády BIshopa, jako vítěz s pukem vyjel Radek Faksa
53:10'
Dallas zvýšil aktivitu a začal napadat rozehrávku hostů,
52:58'
Nepovedený přechod domácích přes modrou končí offsidem.
52:10'
Nahození Honky od modré minulo branku Quicka.
51:40'
BIshop si připsal další povedený zákrok, tentokrát proti střele Doughtyho od modré.
51:20'
Kotouč skončil v ochranné síti, následuje komerční přestávka.
50:50'
Dallas je na kotouči ve vlastním pásmu a čas pro LA plyne neúprosně dopředu.
50:20'
Sheldon Rempal zavezl kotouč do třetiny, ale neprosadil se přes Klingberga.
49:29'
Trevor Lewis tečuje kotouč do třetiny, kde ho získávají domácí.
49:10'
Trevor Lewis se nedostal ke kotouči na středu hřiště a puk má domácí obrana.
48:42'
Nate Thompson se dostal po krásné ťukačce k zakončení backhandem, Bishop se přesouval, ale v pádu dokázal ukrýt kotouč do lapačky! Famózní zákrok Bishopa!
48:30'
Kotouč se odrazil na střídačku domácích a hra je přerušena. Stars přečkali další oslabení.
47:58'
Michael Amadio nahazuje kotouč do třetiny a Kings mají poslední chvilky přesilovku.
47:30'
Dallas se dostal do přečíslení 3 na 1, ve vlastním oslabení, Miro Heiskanen zakončoval celou akci střelou z druhé vlny, ale Quick si poradil!
47:10'
Další vyhození, tentokrát se o něj postaral Marc Methot
46:40'
Esa Lindell vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
46:25'
Kings vyhráli buly usadili ve třetině.
46:16'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., nedovolené bránění).
46:10'
Anže Kopitar vypálil od mantinelu, Bishop se přesunul na poslední chvilku a zasáhl betonem!
45:58'
Jake Muzzin vypálil od modré, Bishop nic neviděl,ale kotouč zamířil vedle branky.
45:50'
Nyní bylo živo před Bishopem, ale domácí brankář si lehl v brankovišti a pokryl i následné dorážky.
44:23'
Dallas právě vstřelil branku!
Dallas konečně využívá přesilovou hru a znovu si bere dvoubrankové vedení! Seguin napálil kotouč na branku, jeho pokus Quick vyrazil před sebe, kde se ho pokusil dorazit Benn, ale úspěšnější byl TYLER PITLICK, který dostal kotouč za záda Quicka. Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg
44:03'
Stars se konečně usadili ve třetině, zatím si pouze nahrávají kolem mantinelu.
43:40'
Kings okamžitě vyhazují kotouč a Dallas se musí vrátit.
43:25'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., držení).
43:20'
Kings se konečně dostali s kotoučem do třetiny a kombinují u mantinelů.
42:40'
Honka vyhodil kotouč do středního pásma, kde ho sebral Muzzin a nahodil zpět.
42:20'
Dallas se od začátku třetiny drží na kotouči a Kings hlavně brání.
42:00'
Hosté jsou v plném počtu, domácí nevyužili ani klasickou přesilovku.
41:20'
Kings odpalují kotouč za branku Bishopa a z trestu Kovalčuka zbývají poslední chvilky.
40:20'
Dallas si nevytvořil větší šanci a kotouč míří pryč ze třetiny.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým, který si přinesl krátkou přesilovou hru 4:3 do posledního dějství.
40:01'
A máme tu konec bláznivé druhé třetiny. V tomto dějství jsme viděli hned 4 branky. Ve 29. minutě se prosadil pěknou střelou Spezza a zvýšil náskok. O pár minut později, konkrétně ve 35. minuté se za hosty prosadil pěkným blafákem Kopitar a smazal dvougólový náskok. O několik vteřin později se je slovu dostal Klingberg, který překonal Bishopa znovu a vrátil domácím větší náskok. Dvě minuty před koncem třetiny využili hosté znovu špatného střídaní domácích a Toffoli propálil Quicka!
Do šaten se jde tak za stavu 3:2.
Střely po druhé třetině: Domácí – 21, Hosté – 21.
Třetí třetina začne přibližně v 04:36.
40:00'
Domácí fanoušci znovu jásají,ale časomíra odhalila, že kotouč brankovou čáru přešel po vypršení času!
39:40'
Stars vyhráli buly, Seguin vypálil z jedničky, Quick zasahuje.
39:34'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., vysoká hůl).
39:20'
Blake Comeau se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho pokus minul branku!
38:59'
Dallas vyhrál vhazování a zamířil do třetiny hostů.
38:56'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Spezza – 2 min., podrážení).
38:40'
Kings vyhráli vhazování a odpalují kotouč.
38:23'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
37:09'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Hostí znovu využívají špatného střídaní a snižují náskok domácích! TYLER TOFFOLI dostal skvělou nahrávku na modrou čáru a nikým nebráněný propálil Bishopa střelou na druhou tyč. Asistence: Sean Walker
36:05'
Tyler Seguin vypálil do růžku na vzdálenější tyč, Quick si vyjel a zneškodnil střelu.
35:50'
Polák zblokoval dělovku od modré a u kotouče jsou domácí.
35:30'
Anže Kopitar vypálil dělovku od modré, Bishop si připsal skvělý zákrok betonem.
34:26'
Tak to je odpověď z říše snů! Domácí se usadili ve třetině hostů, kotouč se dostal na modrou na JOHNA KLINGBERGA, který se nerozpakoval a nahodil ho na branku. Jeho pokus tečoval jeden z hostujících hráčů, Quick nic neviděl a puk zapadl do horního růžku branky. Asistence: Devin Shore
34:04'
Hosté se dočkali kýženého gólů! ANŽE KOPITAR dostal skvělou nahrávku do jízdy, když využil špatného střídaní domácích. Hostující kapitán se dostal do samostatného úniku, který zakončil pokusem mezi betony! Asistence: Drew Doughty
33:10'
Blake Comeau se dostal do samostatného úniku, svou šanci se rozhodl zakončit kličkou do backhandu,ale Quick předvedl skvělý zákrok a udržel LA ve hře!
32:30'
Jake Muzzin nahodil kotouč do třetiny, ale za brankou ho sbírá domácí obrana.
31:50'
Kings kombinují ve třetině domácích, Bishop si připsal zákrok betonem proti střele ze středu hřiště.
31:01'
Kings upustili od vysokého forčekingu a na hře je to znát, domácí se najednou dostávají s pukem o středního pásma bez větších problémů.
30:37'
Kotouč mají na hokejkách hosté, Tyler Toffoli si nestihl srovnat kotouč na hokejce a Honka ho čistě odzbrojil.
30:03'
Druhý vstřelený gól nakopl domácí diváky a halou zní hlasité povzbuzování.
28:59'
Dallas si vytváří dvoubrankové vedení! Justin Dowling krásně zavezl kotouč do třetiny, vypálil přízemní ránu, Quick jeho střelu vyrazil do jízdy JASONU SPEZZOVI, který uklidil kotouč do odkryté klece! Asistence: Justin Dowling, Devin Shore
28:35'
Devin Shore se dostal ke střele ihned po buly, ale z těsné blízkosti se proti Quickovi neprosadil.
28:05'
Hra je nyní plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře a vytvořit si tak větší šanci.
26:58'
Na druhé straně se k prvnímu zákroku v této třetině dostal Quick, když se stihl přesunou k bližší tyči.
26:40'
Drew Doughty vypálil dělovku od modré, Bishop zasahuje betonem.
26:20'
Nepovedeá rozehrávka hostů končí icingem.
26:05'
Další nepovedená rozehrávka domácích, úvod druhé třetiny patří jednoznačně hostujícímu týmu.
25:30'
Tyler Toffoli nepříjemně dotíral na Bishopa, ze kterého kotouč vypadl,ale ihned ho odpálila domácí obrana pryč.
25:00'
Další nepřesná rozehrávka domácích darovala kotouč hostům.
24:40'
Seguin vyhazuje kotouč přes všechny čáry aby přerušil tlak LA!
24:00'
Napadání Kings začíná přinášet ovoce, Stars se začínají zbavovat kotoučů.
23:53'
Ben Bishop předvedl skvělý zákrok proti střele Toffoliho, následně kotouč odrazil k volnému Amadiovi,který místo prázdné branky trefil blokujícího Honku!
23:20'
Kyle Clifford vypálil pod tlakem od modré, jeho pokus neměl razanci ani přesnost.
22:20'
Devin Shore se skvěle vrátil zamezil přečíslení 3 na 2! Výborná defenzivní práce.
21:58'
Kings jsou na kotouči a snaží se dostat do třetiny Dallasu.
21:13'
Ilja Kovalčuk dostal krásnou nahrávku do jízdy na středu hřiště a ocitl se mezi kruhy s pukem, v obrovské příležitosti nedokázal nasměrovat kotouč mezi 3 tyče!
20:50'
Kings napadá rozehrávku Dallas až za brankou Bishopa a hráči v zelených dresech mají potíže.
20:01'
Úvodní buly pro hostující tým. Derek Forbort vypálil od levého mantinelu, jeho dělovka minula branku.
20:01'
A máme za sebou zábavnou první třetinu! V úvodním dějství jsme sledovali rychlý, přímočarý hokej. Domácí fanoušky rozjásal v 6. minutě krásnou střelou Comeau, to bylo ale vše. Quick byl většinu času ve velké permanenci, ale chytá výborně. Hosté mohou děkovat hlavně svému brankáři, že skóre ukazuje 1:0. Kings se ke konci třetiny zvedli a vytvořili si pár slibných šancí, uvidíme jestli se jim bude dařit i na startu druhé třetiny a jestli se jim podaří vyrovnat!
Střely po první třetině: Domácí – 8, Hosté – 9.
Druhá třetina začne přibližně v 3:36.
20:00'
19:31'
Blake Comeau je dnes při chuti! Nyní vypálil na vyrážečku Quicka, ten kotouč vyrazil do ochranné sítě.
19:20'
Kotouč je za brankou Quicka, tohle oslabení domácí zvládnou.
18:50'
Tyler Seguin vyvezl kotouč až za záda Quicka a našetřil cenné vteřinky.
18:38'
Ilja Kovalčuk vypálil od modré, po minutě a 15 vteřinách si hosté připsali první střelu na Bishopa v přesilovce.
17:57'
Kings se dostali do pásma, ale Mattias Janmark dobře odhadl nahrávku a vytečoval kotouč ze třetiny.
17:30'
Dallas vyhrál buly a ihned vyhazuje kotouč.
17:23'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Dickinson – 2 min.).
17:05'
BIshop si po delší době sáhl na kotouč, když podržel v rukavici nahození od modré. Po delší době tu máme přerušení a následuje komerční přestávka.
16:50'
John Klingberg byl v tísini, když ho napadali 2 útočníci,ale domácí obránce předvedl své kvality, krásně se s pukem vymotal a založil protiútok.
16:05'
Nyní sledujeme hodně svižný hokej, hra se přelévá ze strany na stranu, bohužel bez větších šancí.
15:30'
Jason Spezza vypálil rychle z otočky, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a Kings se po delší době dostávají ke kotouči.
14:37'
Jason Dickinson se krásně vymotal s kotoučem před branku a vybídl Blakea Comeaua ke skórování, bohužel pro domácí Comeau netrefil kotouč dobře.
13:54'
Devin Shore nabral rychlost na levém mantinelu, prohnal se až do třetiny hostů a vypálil, jeho střela minule horní růžek hostující svatyně.
13:30'
Kings se usadili ve třetině domácích, v souvislejším tlaku je vidíme snad poprvé od začátku zápasu.
12:58'
Další povedená střela Walkera, Bishop nic neviděl a zasáhl pouze reflexivně!
12:15'
Walker vypálil od modré, Bishop vyrážečkou zasahuje!
11:50'
Radek Faksa zavezl kotouč do třetiny, krásně se vyhl spoluhráči, ale proti přesile za brankou podlehl a o kotouč přišel.
11:05'
Kings získali kotouč ve středním pásmu, ale pouze ho nahodili do třetiny, kde se kotouče ujímají znovu domácí.
10:50'
Alex Iafallo se dostal s pukem do třetiny a nahodil, Bishop si připsal jednoduchý zákrok, ale následně před ním vznikla mela. Rozhodčí celou situaci uklidňují a následuje komerční přestávka.
09:59'
Dallas je v úvodní třetině jednoznačně aktivnějším týmem, o tom mluví i ukazatel střel – 7:2.
09:20'
Dallas zvýšil aktivitu a vytváří si jednu velkou šanci za druhou, nyní musel Quick žonglovat s kotoučem po střele od modré, ale uspěl a skóre se nemění.
08:20'
Tyler Seguin chytře vracel kotouč po odrazu od mantinelu před branku,ale Benn to vůbec nečekal a ve velké šanci promáchl!
08:10'
Quick ukryl kotouč po střele od modré, Faksa se ještě rybičkou snažil dorážet a dostal od hostující obrany pořádně naloženo.
07:30'
Radek Faksa si chytře počkal na rozehrávku Quicka a ukradl kotouč, Dallas kombinuje ve třetině hostů.
06:50'
Connor Carrick napřáhl k dělovce od modré, Quick neměl čistý výhled, ale švihl lapačkou a ukryl kotouč!
06:20'
Jeff Carter hledal nahrávkou před brankou rozjetého Dereka Forborta, ale ten kotouč netrefil a puk mají domácí.
05:14'
A máme tu úvodní branku zápasu! Jason Dickinson dostal kotouč na zadním mantinelu, jel s ním za branku a kolem druhé tyče nahrál na volného BLAKEA COMEAUA, který nechytatelnou střelou do růžku upravuje skóre! Pro domácího útočníka je to první gól v dresu Dallasu!
Asistence: Jason Dickinson, Jason Spezza
04:50'
Drew Doughty nahodil kotouč od modré, Bishop měl zakrytý výhled, ale podařilo se mu černou pryž schovat v náručí.
04:32'
Alec Martinez napálil kotouč na modré, Faksa obětavě zblokoval střelu a odkulhal na střídačku.
04:10'
Kings napadají rozehrávku Dallasu hodně vysoko, ale domácí tým zatím nemá větší problémy.
03:30'
Tyler Toffoli zachytil rozehrávku Bishopa a hosté se dostali do pásma.
03:07'
Quick zachytil nahození od Heiskanena od modré a následuje komerční přestávka.
02:43'
Walker zachytil vyhození a Kings se poprvé usazují ve třetině domácích.
02:40'
Stars vstoupili do zápasu lépe a Kings nepouští k puku. Quick je od začátku zápasu v permanenci.
-161:38'
Tyler Pitlick se dostal k dorážce po krosové nahrávce od Seguina, Quick si připsal výborný zákrok!
01:10'
Alec Martinez vybojoval kotouč za brankou a vyvezl ho.
00:40'
John Klingberg nahodil kotouč od modré, jeho pokus tečoval Blake Comeau do protipohybu, ale Quick dokázal špičkou betonu zasáhnout!
00:01'
Úvodní buly pro Dallas. Ale domácí tým o puk přišel velmi rychle.
00:01'
Dallas Stars
Dallas na tom není o moc lepe. Ze 7 odehraných zápasů má pouhých 6 bodů a z posledních 5 zápasů si Stars připsali jedinou výhru. V posledních 3 zápasech Stars vstřelili pouhé 2 góly a také se potřebují střelecky probudit. V minulém zápase podlehl domácí tým Minnesotě a jediným úspěšným střelcem byl Spezza. V tabulce Západní konference najdeme Stars na 13: místě se 6 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Radulov – 4 + 6
2. Seguin – 3 + 7
3. Benn – 4 + 4
Los Angeles Kings
Hosté nezažívají povedené období a táhnou si s sebou 4 zápasy dlouhou šňůru proher. Poslední výhra přišla 12.10 proti Canadiens. Od té doby Kings vyschl střelecký prach – ve 3 utkáních vstřelili pouze jediný gól, proti Islanders pak 2. V minulém zápase hosté podlehli 1:5 Buffalu. Jedinym úspěšným střelcem byl Doughty. Kings tak mají co napravovat a uvidíme jestli se jim to podaří právě proti Dallasu.
1. Iafallo – 2 + 5
2. Carter – 2 + 3
3. Kovalčuk – 2 + 3
Dobré ráno,
Vítám všechny hokejové fanoušky,dnes se spolu podíváme na zápas mezi Dallas Stars a Los Angeles Kings!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.