NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Detroit - 17. listopadu 2018   19:00

Devils
Devils
11:35' Zacha (Bratt) • 35:53' Coleman (Severson, A. Greene)
2:3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Detroit
Detroit
38:26' Glendening  (Cholowski, Bertuzzi) • 53:37' Rasmussen  (Green, Bertuzzi) • 64:09' D. Larkin  (Mantha)
Devils
Gord Dwyer. Garrett Rank – Scott Driscoll, Matt MacPherson
Prudential Center, Newark
Detroit

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 15:21
Je konec. Detroit v dnešním zápase sice prohrával 0:2, ale nakonec se raduje z vítězství, když vyhrál 3:2 po prodloužení.
Od začátku utkání byli Devils aktivnějším týmem a dobrý výkon potvrdili ve 12. minutě, když se prosadil český hráč Pavel Zacha, který po přihrávce z levé strany z první vystřelil z pravého kruhu přesně k tyči. V 15. minutě mohlo být srovnáno, ale brankář Keith Kinkaid měl velké štěstí, když mu puk sice podjel mezi betony, ale zastavil se na tyči.
Hosté vlétli do druhé dvacetiminutovky velice aktivně a po chvíli nastřelili tyč. Následně se už Devils dostali zpátky do hry a nakonec šli ve 36. minutě do dvoubrankového vedení, potom co se prosadil Blake Coleman. Detroit se ale nevzdal a ve 39. minutě snížil Luke Glendening.
V 54. minutě se totiž postaral o srovnání na 2:2 Michael Rasmussen, který prostřelil kotouč mezi betonama Kinkaida a domácí tým s následnou challenge neuspěl a šlo se do prodloužení.
V prodloužení se hrálo nahoru dolů, ale nakonec ve 65. minutě prosadil Dylan Larkin, který dostal přihrávku od Manthy a následně zakončil do odkryté svatyně.

Detroit právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Po buly v pásmu hostů se Detroit dostal do přečíslení 2 na 1, ve kterém jel s pukem Mantha a posléze ho v pravý čas poslal na DYLANA LARKINA, který neměl problém jej zakončit do odkryté brány. Asistence: Anthony Mantha.
63:56'
Poté zůstali u kotouče domácí, ale střela Taylora Halla z levé strany skončila na zákroku Berniera.
63:19'
Opět to jsou Red Wings, které vyhrály vhazování, ale následně se dopustili chyba a dopředu mohl jít domácí hráč, ovšem Bernier včas vyrazil z brány.
63:07'
Posléze se dostal rovněž do dobré šance Dylan Larkin, ale puk z jeho hole zamířil přímo do lapačky Kinkaida, který má nyní hodně práce.
62:56'
Detroit je opět u puku a následně se dostal naprosto osamocený Mike Green do zakončení, ale ani tentokrát nepřekonal Kinkaida.
62:37'
Posléze vypálil Gustav Nyquist, ale Keith Kinkaid i nyní skryl puk v lapačce.
62:31'
Posléze to byl opět domácí brankář, který si připsal úspěšný zákrok a tentokrát už chytil kotouč do lapačky.
62:21'
Anthony Mantha byl blízko gólu, ovšem Keith Kinkaid na poslední chvíli vymrštil svůj beton!
61:53'
Posléze se už ke kotouči dostal Detroit a následně vystřelil z levé strany Andreas Athanasiou, ale ani on neuspěl.
61:35'
Opět to byl Hall, který dostal nabito, ovšem puk mu i tentokrát sjel z hole.
61:22'
U puku ale zůstávají Devils.
60:58'
Taylor Hall si dělal místo pro střelu, ale k té se nedostal, jelikož zabojovala hostující obrana.
60:36'
Nyní už se hraje ve třetině Red Wings a u kotouče jsou samozřejmě domácí.
60:16'
Detroit získal puk po buly a posléze se dostal do zakončení, ovšem kotouč vyrazil Keith Kinkaid.

Bodyčeky: 5:7
Základní hrací doba je u konce a stále jsme se nedočkali vítěze. V 54. minutě se totiž postaral o srovnání na 2:2 Michael Rasmussen, který prostřelil kotouč mezi betonama Kinkaida a domácí tým s následnou challenge neuspěl.
60:00'
59:30'
Hosté se dopustili ofsajdu a následuje vhazování ve středním pásmu.
58:48'
Domácí opět dostali kotouč do pásma Detroitu, ale následně nepřišla střela.
58:00'
Taylor Hall byl naprosto sám před bránou soupeře, ale kotouč mu sjel z hole a Jonathan Bernier tak neměl problém jej chytit do lapačky!
57:39'
Hostující mužstvo se nyní provinilo pouze zakázaným uvolněním a následuje buly před bránou Berniera.
57:14'
New Jersey se snaží něco vymyslet, ale nemůže se dostat k nějaké střele.
56:33'
Momentálně je hra velice vyrovnaná a stále se hraje nahoru dolů.
55:38'
Stefan Noesen se dostal dopředu po pravé straně, ale jeho následná přihrávka nic velkého nenabídla.
54:09'
Nyní se Red Wings dostala do další šance, ale Keith Kinkaid si připsal další zákrok.
Gól platí a je tak srovnáno na 2:2!
Domácí tým si bere challenge a nic tak není jasné!
53:37'
Je srovnáno na 2:2! MICHAEL RASMUSSEN vystřelil z pravé strany a v chumlu hráčů před bránou domácích nakonec skončil kotouč mezi betonama Kinkaida. Asistence: Mike Green, Tyler Bertuzzi.
53:11'
Posléze vyslal tvrdou ránu z levé strany Damon Severson, ale Jonathan Bernier byl tentokrát připraven a skryl kotouč v lapačce. Následuje komerční přestávka.
52:48'
Jesper Bratt už mohl zakončovat do odkryté brány, ale puk mu snad přeskočil hůl a Jonathan Bernier tak měl štěstí.
52:35'
Nyní se hraje nahoru dolů a nyní jdou dopředu domácí.
51:41'
Střela Kyle Palmieriho byla zblokována a posléze se Detroit dostal do zakončení na druhé straně, ale Keith Kinkaid předvedl další důležitý zákrok.
51:09'
Opět se Devils snažili něco vymyslet, ale Red Wings se dostali ke kotouči a vyvezli jej do středního pásma.
50:35'
Blake Coleman dovezl kotouč do pásma Detroitu, ale nic nebezpečného z toho nebylo.
50:00'
Zbývá posledních deset minut základní hrací doby a NY Devils stále vede těsně 2:1, ovšem domácí tým je jasně lepší.
49:37'
Keith Kinkaid čelil dvěma střelám hostů a s oběma si i tentokrát poradil.
48:32'
Mladíček Jesper Bratt se dostal do zakončení z levé strany, ale Jonathan Bernier jej vychytal a drží tak naděje Detroitu.
48:14'
Detroit se nyní provinil zakázaným uvolněním a následuje buly před bránou Jonathana Berniera.
46:52'
Následně se hra přerušila a následuje tak další komerční přestávka.
46:08'
Poté se už k puku dostal Detroit, ale nemůže se dostat k nějaké nebezpečné střele.
45:36'
Posléze přišla další střela z domácí hole, ale ta letěla jen vedle brány Red Wings.
45:02'
Devils jsou nyní lepším týmem na hrací ploše a drží Detroit pod tlakem.
44:14'
Kyle Palmieri si podržel puk a následně vystřelil, ovšem ani tento kotouč neskončil za zády Berniera.
43:33'
Následně se snažil něco vymyslet Andy Greene, ale jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.
43:04'
Miles Wood si objel pásmo soupeře a posléze od modré vystřelil, ale jeho pokus neprošel na brankáře Detroitu.
42:25'
Joey Anderson se dostal dopředu po pravé straně, ale jeho následné zakončení letělo vedle brány. Posléze se dopředu dostal také Detroit, ale Keith Kinkaid předvedl úspěšný zákrok.
41:36'
New Jersey se snaž něco vymyslet v útočném pásmu a posléze přišla střela, kterou ale vyrazil brankář Jonathan Bernier.
40:24'
Následně přišla střela Detroitu, který byla zblokována, a jelikož kotouč skončil v zámezí tak následuje buly.
40:15'
Domácí se dostali do zakončení, ale to letělo pouze vedle hostující svatyně.

Bodyčeky: 4:7
Druhá třetina skončila a New Jersey stále vede o gól, ovšem tentokrát už 2:1. Hosté vlétli do této dvacetiminutovky velice aktivně a po chvíli nastřelili tyč. Následně se už Devils dostali zpátky do hry a nakonec šli ve 36. minutě do dvoubrankového vedení, potom co se prosadil Blake Coleman. Detroit se ale nevzdal a ve 39. minutě snížil Luke Glendening. Třetí perioda tak bude velice zajímavá a napínavá.
40:00'
39:36'
Detroit nahodil puk do pásma soupeře, ale posléze se dopředu vydalo domácí mužstvo.
39:13'
Hra se přerušila a následuje komerční přestávka.
38:26'
Hosté snižují na rozdíl jediné branky. Cholowski poslal přihrávku do levého kruhu, kde se následně opřel do puku LUKE GLENDENING a jeho rána skončila přesně v pravé šibenici. Asistence: Dennis Cholowski, Tyler Bertuzzi.
37:42'
37:32'
Nyní už Red Wings drží puk v útočném pásmu, ale posléze Nick Jensen přišel o kotouč.
36:55'
Hosté sice hrají přesilovku, ovšem tak to na ledě vůbec nevypadá.
35:53'
Devils právě vstřelili branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení a to dokonce v oslabení! BLAKE COLEMAN dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, odkud to vzal na sebe a dostal se za obránce svým tělem a posléze skvělou střelou prostřelil Berniera. Asistence: Damon Severson a Andy Greene.
35:42'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Ben Lovejoy – 2 min., držení).
35:26'
Detroit bude hrát přesilovku, ale nyní to ještě zkouší v šesti.
35:06'
Až nyní se hra po dlouhé době přerušila, když skončila střela hostů zblokována v ochranné síti.
34:06'
Hra nabrala tempo a už několik minut se hraje bez přerušení.
33:39'
Taylor Hall se dostal do velice dobré šance, když šli Devils 2 na 1, ale Jonathan Bernier předvedl velmi dobrý zákrok!
32:49'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale oba dva týmy skvěle blokují střely.
31:26'
Posléze se už to Red Wings podařilo a taky se dostali až do zakončení, se kterým si věděl rady Keith Kinkaid.
31:02'
Následně se už k puku dostal Detroit, ale má problémy se dostat přes polovinu hrací plochy.
30:27'
V plném počtu na ledě se New Jersey dostalo do pásma soupeře, ale zatím beze střely na bránu.
30:03'
29:56'
Devils se zatím dobře brání v oslabení a nenechali soupeře se dostat takřka do ničeho.
29:28'
Keith Kinkaid předvedl skvělý zákrok proti střele od modré čáry.
28:39'
Red Wings stále drží kotouč v útočném pásmu, ale zatím bez nějaké nebezpečné střely.
28:15'
Detroit nyní má přesilovou hru 5 na 4 a mají tak možnost na srovnání stavu.
28:03'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., krosček + 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Gustav Nyquist – 2 min., krosček).
27:18'
Keith Kinkaid si připsal úspěšný zákrok proti ráně hostujícího hráče a zachránil svůj tým od srovnání.
26:50'
A další střela domácích, která ale opět skončila jen vedle brány.
26:17'
New Jersey už je zpátky ve hře a ohrožuje nyní bránu soupeře. Střela posléze ale byla zblokována a následuje tak komerční přestávka.
25:28'
Taylor Hall zavezl kotouč do třetiny soupeře a po perfektní přihrávce předvedl ještě lepší zákrok proti střele Jonathan Bernier.
24:49'
Ovšem tentokrát musel být ve střehu Jonathan Bernier proti dvěma střelám domácích.
24:28'
Ve druhé dvacetiminutovce vidíme naprosto jiný Detroit, který je momentálně lepším týmem.
23:44'
Nyní se domácí provinili zakázaným uvolněním a bude následovat buly před svatyní Kinkaida.
22:34'
Domácí i hosté v plném počtu.
22:16'
Posléze domácí nic velkého nevymysleli a dopředu zase může jít na druhé straně Detroit.
21:51'
Nyní už mají kotouč v moci domácí hráči a Pavel Zacha se dostal do pásma soupeře po levé straně.
21:04'
Další obrovská šance Red Wings, při hře 4 na 4, skončila jen na tyči, kterou napálil Trevor Daley, když dostal přihrávku před prázdnou bránu! New Jersey snad ještě zůstalo v šatně.
20:34'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., hrubost).
20:34'
Detroit vlétl do druhé třetiny velice aktivně, a potom co se posunula domácí brána, když předvedl Keith Kinkaid skvělý zákrok, tak došlo k šarvatkám a uvidíme, jestli se bude vylučovat.

Bodyčeky: 6:7
První třetina je u konce a New Jersey zatím vede 1:0. Od začátku utkání jsou Devils aktivnějším týmem a dobrý výkon potvrdili ve 12. minutě, když se prosadil český hráč Pavel Zacha, který po přihrávce z levé strany z první vystřelil z pravého kruhu přesně k tyči. V 15. minutě mohlo být srovnáno, ale brankář Keith Kinkaid měl velké štěstí, když mu puk sice podjel mezi betony, ale zastavil se na tyči.
20:00'
19:31'
Nyní skončila zblokována přihrávka pouze v zámezí a následuje buly ve středním pásmu.
19:17'
Střela Stefana Noesena z pravé strany nic velkého nepřinesla, jelikož jí vyrazil betonem Jonathan Bernier.
18:46'
Domácí hráč pouze nahodil kotouč do pásma Detroitu a Red Wings tak budou u puku.
17:30'
Miles Wood se dostal k odraženému puku před bránou, ale posléze zamířil bekhendem jen vedle hostující svatyně.
16:14'
Jonathan Bernier musel být připraven na ránu Andyho Greena z levé strany, se kterou si také poradil.
15:53'
Nyní se dopustili ofsajdu pro změnu domácí hráči a nyní tak není k vidění nic pohledného, jelikož se hra co chvíli pozastavuje.
15:24'
Hosté se dopustili pouze ofsajdu a bude to tak další buly ve středním pásmu.
15:04'
Nyní se hra opět zasekává, jelikož New Jersey se provinilo dalším zakázaným uvolněním.
14:27'
Po vhazování přišla střela hostujícího hráče, se kterou si ovšem opět poradil Keith Kinkaid a následuje další komerční přestávka.
14:18'
Nyní se domácí hned dvakrát po sobě provinili zakázaným uvolněním.
14:02'
Nyní je k vidění fantastický hokej a obrovská šance Detroitu. Když vypálil z pravé strany neobsazený hostující hráč a kotouč prošel pod Keithem Kinkaidem, ale odrazil se jen od levé tyče zpátky do hry!
13:22'
A opět musel vyrazit Jonathan Bernier další střelu z hole domácího hráče.
12:45'
A opět se Devils dostali do šance a nyní sevřeli hosty a drží je pod velkým tlakem.
11:35'
Domácí jdou do vedení a o první branku utkání se postaral český útočník! Jesper Bratt poslal z levé strany parádní přihrávku před bránu, kde byl volný PAVEL ZACHA a ten z první zakončil k pravé tyči, kde se nestihl přemístit Jonathan Bernier a Zacha si tak připisuje první trefu v letošní sezóně. Asistence: Jesper Bratt.
10:27'
Keith Kinkaid viděl a také chytil střelu hostujícího hráče a následuje další komerční přestávka.
10:15'
Miles Wood je zatím velice aktivní, a potom co vypomohl obranně se dostal až do zakončení, ale to nebylo úspěšné.
09:37'
Opět se hra přerušila, když skončil puk mimo hrací plochu a následuje tak vhazování ve středním pásmu.
09:06'
Posléze se hra opět přesunula do pásma Detroitu, ale Jonathan Bernier si připsal jen další úspěšný zákrok.
08:12'
Anthony Mantha využil zaváhání domácí obrany a řítil se tak na domácí bránu, ovšem vedle něj byl obránce, který mu znemožnil udeřit do puku holí.
07:36'
Travis Zajac se snažil najít před bránou Kyle Palmieriho, ke kterému se sice dostal kotouč, ale domácí útočník nestačil vystřelit.
07:01'
Blake Coleman byl dalším domácím hráčem, který se snažil prostřelil hostujícího brankáře, ovšem Jonathan Bernier už tentokrát skryl kotouč ve výstroji a následuje komerční přestávka.
06:22'
Miles Wood se dostal do pohledné šance, když ujel po levé straně a z levého kruhu vypálil, ovšem Jonathan Bernier byl přitisknutý na své pravé tyči a vyrazil tak kotouč.
06:06'
Následně se ale ke kotouči dostalo New Jersey ovšem ani to nic velkého nevymyslelo a pouze odevzdalo kotouč.
05:33'
Justin Abdelkader nyní podržel puk v pásmu domácího mužstva a Detroit lehce svírá soupeře, ovšem beze střely.
04:58'
Opět stejný scénář, který toto utkání doprovází od začátku, když Detroit jen nahodí kotouč do třetiny domácích a posléze se Devils vydají dopředu.
03:59'
Darren Helm stěží odjel na střídačku a v péči lékařů zamířil rovnou do šaten. Vypadá to na nějaký problém s nohou a uvidíme jestli vůbec zasáhne do dalšího průběhu utkání.
03:59'
Až nyní se hra přerušila. Bez vteřiny se hrály hned čtyři minuty od úvodního buly. Hru ovšem pozastavil domácí hráč, který se provinil ofsajdem.
03:33'
Posléze Red Wings opět jen nahodila kotouč do třetiny Devils a následně o něj přišla.
03:06'
Stále se hraje bez přerušení od úvodního buly, ale Detroit má problémy s přechodem přes polovinu hrací plochy.
02:25'
Domácí mužstvo je zatím aktivnější a hraje se především ve třetině hostujícího mužstva, ovšem obrana Detroitu úspěšně blokuje pokusy domácích.
01:58'
Will Butcher si poradil s náhozem soupeře a začal tak novou akci New Jersey, která ale neměla dlouhého trvání.
01:12'
Posléze se opět bojovalo o kotouč ve třetině Detroitu, ale následná střela z hole domácího útočníka skončila vedle brány.
00:42'
Domácí se dostali do pásma soupeře, ale posléze se Red Wings podařilo vyhodit kotouč do středu hrací plochy.
00:01'

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Vatanen, Müller, Severson, A. Greene (C), Lovejoy, Butcher – Palmieri, Zajac (A), Hall (A) – Bratt, Zacha, Ma. Johansson – J. Anderson, Seney, Coleman – Noesen, Dea, Wood.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Green, Daley, Cholowski, Kronwall (A), Jensen, DeKeyser – Mantha, D. Larkin, Helm – Athanasiou, Nielsen (A), Nyquist – Bertuzzi, Glendening, Abdelkader (A) – Rasmussen, Megan, Frk.

Rozhodčí: Gord Dwyer. Garrett Rank – Scott Driscoll, Matt MacPherson.
New Jersey Devils je ve Východní konferenci momentálně na patnáctém místě se sedmnácti body a skóre 52:56. V posledním zápase zavítalo na led Flyers, kde ovšem vyhrálo 3:0.
Detroit Red Wings je aktuálně na třinácté příčce s osmnácti body a skóre 54:63. Po čtyřech výhrách zavítal do Ottawy, kde ovšem prohrál 1:2.
V dnešním zápase se proti sobě utkají týmy New Jersey Devils a Detroit Red Wings. Poslední vzájemné klání těchto mužstev se odehrálo před patnácti dny na ledě Detroitu, který vyhrál v napínavém zápase 4:3. Dnes se ovšem bude hrát v Prudential Center v Newarku. Tato hala nabídne kapacitu pro 19 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.