NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Florida - 27. října 2018   18:07

Devils
Devils
19:51' Palmieri (Severson, Hischier) • 23:05' Hall (Palmieri, Hischier) • 33:21' Coleman (Müller, Zajac)
3:2
(1:0, 2:0, 0:2)
Florida
Florida
55:03' Matheson  (Huberdeau) • 59:46' Hoffman  (Yandle, Dadonov)
Devils
Hanson, Watson – Murchison, Miller
Prudential Center, Newark
15 927 diváků
Florida

Pro dnešek to jest vše! Díky za pozornost a zase někdy u NHL brzy na počtěnou.
Dnešní utkání sledovalo 15 927 diváků.
I přes nevýrazný výkon domácích ve třetí třetině a dvě vstřelené branky Floridy se Devils radují z páté výhry v ročníku. Domácí celek odehrál dvě dobré třetiny a díky brankám Palmieriho, Halla a Colemana se dostal do dvoubrankového vedení. Florida stihla ve třetí třetině v posledních pěti minutách skórovat dvakrát, a to díky brankám Michaela Mathesona a Mikea Hoffmana. Bída Floridy tak stále trvá, domácí se naopak před sedmizápasovým venkovním tripem navnadili na vítěznou vlnu.

Střely na branku: 26:37
59:51'
Hosté šli již na buly bez brankáře a v šesti lidech. Nahodili kotouč na branku Kinkaida, což bylo nejspíše účelem. Domácí brankář puk ukryl v lapačce.
59:46'
Florida právě vstřelila branku!
Tak přecijen se hosté prosazují a snižují na rozdíl jediné branky, moc času na srovnání ovšem nezbylo! MIKE HOFFMAN si najel k levému kruhu a svižnou ránou k pravé tyčce dává svou pátou trefu v ročníku! Asistence: Keith Yandle a Jevgenij Dadonov.
59:07'
Blake Coleman následně zablokoval kotouč a v polovině hřiště bekhendem nahazoval na prázdnou branku. Ani nyní se ale domácí publikum počtvrté v duelu neraduje.
58:33'
Po následném vhazování se pokoušel trefit prázdnou branku Andy Greene, ale ani on se přes celé hřiště neprosadil. Píská se další zakázané uvolnění a opět se vhazuje po levici Kinkaida.
58:27'
V obranné třetině se dostal puk na hůl Halla, jenž z otočky svižně zakončoval do prázdné branky. Neposedná guma ale nakonec klec minul o pár centimetrů. Icing.
57:56'
Kyle Palmieri se pokoušel rukavicí posunout kotouč na Halla, jenž mohl zakončovat do prázdné branky. Rozhodčí ale odpískali přihrávku rukou a vhazuje se před Kinkaidem.
57:20'
Hosté hrají v šesti a James Reimer již sedí na střídačce Panthers. Hráči Floridy zasypávají Kinkaida střeleckými pokusy, ale domácí maskovaný muž odolává.
57:01'
Pár sekund na to se puk dostal do rukavice Kinkaida, jenž jej drží a přivolává poslední komerční přestávku tohoto duelu. Třetí čisté konto v sezóně ale již nevychytá.
56:26'
Jevgenij Dadonov vjel do útočné třetiny a pokoušel se překvapit Kinkaida rychlou střelou. Ta ovšem skončila jen na bránícím Vatanenovi, jenž kotouč vyhazuje z pásma.
55:39'
Hosté se dostali do dalšího snažení a domácí se ještě mohou bát o výsledek. MacKenzie Weegar zakončoval před brankou, ale jeho rána šla jen vedle.
55:03'
Přecijen se hosté prosazují a snižují stav duelu na 1:3! MICHAEL MATHESON dostal přihrávku na modrou čáru, odkud si sjel před branku a po parádním bekhendu do prázdné branky dává první branku Floridy v duelu. Asistence: Jonathan Huberdeau.
54:45'
Keith Yandle na druhé straně pálil od modré čáry, ale trefil pouze Damona Seversona. Ten se pokoušel vyhodit na spoluhráče do útoku, ale je z toho pouze a jen icing.
53:45'
Taylor Hall měl na hokejce svou druhou trefu v utkání! Zachytil kotouč a ujížděl sám na Reimera, před ním zakončoval svižně mezi jeho betony. Hostující brankář ale skvěle zasáhl!
52:52'
Panterům se následně nepovedlo ideálně zakombinovat a přihrávka do útoku skončila na icingu. Pokračuje se před Reimerem, třetí třetina stále nenabídla žádnou branku.
52:19'
A další zákrok Kinkaida, jenž útočí a určitě nyní i myslí na své třetí čisté konto. Ekblad to zkoušel od modré čáry na teč, ale úspěšný nebyl.
51:10'
Po vhazování před Kinkaidem střílel od pravého mantinelu po ledě Alex Petrovic. Jeho rána ale skončila na betonu brankáře Devils, k dorážce se nikdo nedostal.
50:50'
Pavel Zacha měl následně na hokejce svou první trefu v ročníku, ale opět v zakončení zklamal! Stefan Noesen mu nahrál do prázdné branky, ale Čech ve službách Devils minul.
50:48'
49:29'
Domácím se dnes v přesilovkách moc nedaří a Panthers se nemuseli zatím moc bránit. Devils v útoku nekombinují a spíše se hraje ve střední třetině.
48:47'
Nico Hischier se následně procpal do útoku po levé straně. Dvojice bránících borců jej o kotouč neobrala a přišel faul. Juho Lammikko dostává dvě minuty za hákování.
47:33'
Nyní měl Kinkaid také nutnou dávku štěstí! Od levého mantinelu přišel pokus Yandleho, který byl před domácím brankářem ještě tečován. Nakonec se puk odrazil od spojnice břevna a tyčky ven!
46:26'
Do útočné třetiny si následně najel debutant Joey Anderson, jenž následně střílel od pravého mantinelu. Jeho tvrdá rána ale byla zablokována pozornými hráči Panthers.
45:58'
Hischier následně unikal po levé straně a přes dvojici bránících protihráčů se pokoušel najít najíždějícího Halla. Přihrávka ale nakonec přesná nebyla. Následně se hra přerušila a pokračovat bude po pauze.
45:20'
Delší dobu se ani jeden celek nemohl do ničeho nedostat, to ukončil Aleksander Barkov svým pokusem ze vzduchu. Z pravého kruhu se mu ale pozorného Kinkaida prostřelit nepovedlo.
43:56'
Do další střelecké pozice se podél levého mantinelu dostal Miles Wood, jenž zakončoval. Jeho rána ale Reimera nikterak nepřekvapila, i tak ale hru přerušuje.
42:49'
Sami Vatanen opustil trestnou lavici a dostal se ke kotouči. Po přejetí modré čáry zakončoval po ledě, ale James Reimer kotouč viděl a vyrazil jej do rohu kluziště.
42:40'
41:41'
Jonathan Huberdeau nezakončil u levé tyčky ideálně a Blake Coleman dostal přihrávku do jízdy. Unikal sám na Reimera, kterého si položil, ale bekhendem branku trestuhodně přestřelil!
40:58'
Keith Yandle začal přesilovku svým pokusem od modré čáry, který byl ale zablokován bránícími hráči Devils. Ti následně kotouč vyhodili a mohou vystřídat.
40:39'
Aleksander Barkov následně v další akci. Přihrávku dostával před branku, kde ale nezakončil ideálně. Bylo to ovšem s faulem Vatanena, jenž inkasuje dvě minuty za hákování.
40:13'
Aleksander Barkov dostával přihrávku zpoza branky, ale těžký kotouč netrefil ideálně. Následně se od jeho hokejky odrazil do brankoviště, kde zakročil Kinkaid.
40:01'
Druhých dvacet minut je za námi a patřilo domácím hokejistům. Vedení Ďáblů navýšil na startu prostřední třetiny Taylor Hall, kterého o několik minut později napodobil povedenou tečí Blake Coleman. Florida se do nějakých šancí také dostala, ale Keith Kinkaid podává další parádní výkon.

Střely na branku: 23:24 (14:12 ve druhé třetině)
40:00'
39:37'
Floridě se v závěru třetiny ještě povedlo dostat do útoku, ale Ekbladovo nahození nikdo netečoval a Kinkaid puk schoval ve své výstroji. Domácí brankář útočí na třetí čisté konto v sezóně.
39:05'
Třetí lajna Devils byla následně aktivní před brankou Reimera, Coleman se dokonce dostával do zakončení, ale zblízka neuspěl. Domácí útočníci ale pokračují.
38:22'
Před branku Kinkaida si nyní najel obránce Aaron Ekblad, jenž mezi kruhy šel do bekhendu. Před domácím brankářem byla ovšem domácí obrana, Brian Boyle jeho rána zblokoval a Kinkaid puk ukryl v lapačce.
37:35'
Po střele Petrovice se k teči pokoušel dostat Mike Hoffman, který ale kotouč nakonec nezasáhl a ten skončil v lapačce pozorného Kinkaida. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.
37:21'
36:26'
Do velké šance se dostal na levém kruhu Damon Severson, jenž zakončoval k pravé tyčce nad beton brankáře. James Reimer ale předvedl lapačkou další parádní zákrok!
35:54'
Dva dobré střelecké pokusy domácích obránců. Butcher i Vatanen pálil z kruhu, ale ani jeden se neprosadil. Butcherova rána skončila vedle, Vatanenova zase zablokována.
35:26'
Hned po vhazování tvrdě zakončoval Sami Vatanen. Z vrcholku pravého kruhu pálil na přední šibenici, ale James Reimer parádně zakročil lapačkou!
35:20'
Vincent Trocheck mohl ukončit nadvládu Keitha Kinkaida, ale klička mu nevyšla a za brankou následně fauloval Milese Wooda. Domácí celek si zahraje přesilovku 5 na 3!
35:01'
Tak nakonec ne, následně se do menší roztržky dostali ještě Brian Boyle a MacKenzie Weegar. Oba hráči dostávají tresty za hrubost.
35:01'
Po následném závaru před Reimerem se strhla menší mela mezi hráči obou celků. Rozhodčí ale všechny býky zastavil a pokračovat se bude bez vyloučení.
34:34'
Domácí se dostali ke střeleckému pokusu z pravé strany, který Reimer vyrazil k levému kruhu. Taylor Hall zakončoval, ale přesouvající brankář Panthers parádně zakročil!
33:57'
A Devils budou pokračovat v přesilové hře, velká šance dostat se do většího vedení. Aaron Ekblad inkasuje dvě minuty za podražení Hischiera.
33:21'
Devils právě vstřelili branku!
Další snažení třetí lajny Devils už brankou končí a domácí vedou o tři branky! Mirco Müller tvrdě zakončoval od modré čáry a jeho ránu parádně tečoval BLAKE COLEMAN. Na teč Reimer neměl šanci zareagovat a je to tedy 3:0. Asistence: Mirco Müller a Travis Zajac.
33:05'
Blake Coleman si nyní najel do třetiny a po objetí branky nabil Vatanenovi, jenž pálil z první. Reimer nicméně jeho pokus viděl a zachytil jej, Stefan Noesen byl připraven na dorážku, ale hostující brankář kotouč držel pod betonem.
32:01'
Aleksander Barkov se dostal do útočné třetiny v době, kdy Aaron Ekblad naskakoval zpátky na ledovou plochu. Finský útočník zakončoval od levého mantinelu, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
31:14'
Napadající hráči Panthers se následně dostali ke kotouči, ale Troy Brouwer místo vytvoření nějaké šance najel spíše do ofsajdového postavení. Pokračovat se bude vhazováním.
30:56'
První minuty početní výhody je pryč. Domácí celek se sice pokoušel něco vymyslet, ale ke střele se Devils nakonec nedostali. Florida následně vyhodila.
29:55'
Dlouhou přihrávku přes celé hřiště dostal Brian Boyle, jenž postupoval na branku. Domácího borce nelze tak odstavit od kotouče, což poznal Aaron Ekblad, jenž inkasuje dvě minuty za držení.
29:10'
Jevgenij Dadonov je pěkně naštvaný, nejspíše ze spoluhráčů či neschopnosti jeho samotného. Ruský útočník dával přihrávku zpoza branky na pravý kruh, ale Kinkaid chytře zasáhl lapačkou.
28:47'
Devils vhazování vyhráli a dostali se do dalších střeleckých pozic. Ani jedna nevyšla, Panthers přesto vyhodili kotouč opět přes všechny čáry a píská se opět icing.
28:25'
Hosté se pokoušeli dostat do útoku, ale přihrávka jim nevyšla a puk skončil na icingu. Hra tak bude pokračovat vhazováním před branku Jamese Reimera.
27:01'
Vše se pokoušela floridská osmašedesátka napravit o pár sekund později. Bývalý hráč Ottawy si najel k pravému kruhu a zakončoval na vzdálenější tyčku, Kinkaid dalším fantastickým zákrokem ale kryje!
26:25'
Taylor Hall ve středu hřiště ztratil kotouč a hosté se dostali do pásma. Mike Hoffman nepochopitelně nezpracoval kotouč a slibná akce Panthers je fuč.
25:31'
Za brankou Devils vybojoval kotouč Travis Zajac, který s ním najel až do střední třetiny. Následně jej nahazoval za branku Reimera, kde se hráči obou celků dostali do souboje.
24:22'
Domácí se hned dostali před Reimera, kde se jim ale nepovedlo skórovat, puk skončil těsně nad brankou. Po delší době tak vidíme akci hostujícího celku, jenž musí dotahovat dvoubrankovou ztrátu.
23:05'
Následně se domácí celek prosazuje a dostává se již do dvoubrankového vedení! Kyle Palmieri si najel k pravé tyčce, aby následnou žabičkou našel před branku TAYLORA HALLA, jenž se zblízka nemýlil! Asistence: Kyle Palmieri a Nico Hischier.
22:50'
Na opačné straně kluziště byl v podobně dobré pozici obránce Andy Greene. Ten střílel z levého kruhu do bližší šibenice, ale Reimer pokus vyrazil nad branku!
22:36'
Jevgenij Dadonov následně obral domácího obránce o kotouč a dostal se až před Kinkaida. Zblízka zakončoval nad beton, ale domácí brankář velice šťastně puk vyrazil nad branku do ochranné sítě!
22:07'
Ke kotouči se na modré čáře dostal Sami Vatanen, jenž zakončoval. Jeho rána ale skončila jen nad brankou, Anderson následně zakončoval od mantinelu do výstroje Reimera.
21:31'
U pravého mantinelu se otočil Mike Hoffman, jenž následně zakončoval do bližší šibenice. Jeho rána ale skončila v držení Kinkaida, jenž si připsal další parádní zákrok.
20:41'
Na druhé straně objel branku Palmieri, jenž našel na modré čáře Seversona. Ten tvrdě zakončoval, ale puk nakonec skončil jen na bránícím hráči, jenž stál před Reimerem.
20:19'
Domácí se dostali do útoku, ale Vatanen nepřihrál ideálně a hosté unikali do přečíslení. Z levého kruhu zakončoval Jevgenij Dadonov, ale jeho rána na přední tyčku skončila na prsou připraveného Kinkaida.
20:01'
První třetina je u konce a Devils ji vyhrávají 1:0! Hosté hráli tři přesilovky a jedna byla dokonce dvojnásobná. Ani jednou se jim nepovedlo skórovat a ve vyrovnaná hře byl aktivnější spíše domácí celek. Ten se dočkal branky až ve dvacáté minutě, kdy se po teči trefil Kyle Palmieri.

Střely na branku: 9:12
20:00'
19:51'
Všechno v pořádku, James Reimer byl mimo brankoviště a KYLE PALMIERI se jej nedotkl. Osmou branku dává domácí útočník poté, co tečoval ránu Damona Seversona od modré čáry. Devils se tak v závěru třetiny dostávají do jednobrankového vedení. Damon Severson a Nico Hischier.
19:51'
Po posunutí branky se vhazovalo před Reimerem. Hall vyhrál vhazování a Severson zakončoval od modré čáry. Puk zapadl do branky, ale Palmieri lehce zajel do brankáře Floridy. Rozhodčí branku uznali, ale střídačka hostů si vzala coach challenge!
19:31'
Parádně projel do útočné třetiny Pavel Zacha, jenž následně našel na levém kruhu Jeana-Sébastiena Deu. Ten svižně zakončoval na vzdálenější tyčku, ale branku minul.
19:18'
Na druhé straně pálil od levého mantinelu Mike Hoffman, jehož ránu ale Kinkaid pozorně vyrazil. Následné vhazování ale už ukryl v lapačce a vhazuje se tak po jeho pravici.
18:40'
Domácí celek se dostává do aktivní hry v závěru dvacetiminutovky. Po vhazování pálil z mezikruží Nico Hischier, ale neuspěl. Následoval další tlak, ale žádná střela už nepřišla.
18:23'
Blake Coleman se následně dostával po otočce ke střeleckému pokusu, ale jeho svižnou ránu Reimer dokázal skvěle vyrazit betonem! Brankář Panthers následně puk ukryl v lapačce po nahození od pravého mantinelu.
18:08'
Sami Vatanen následně poslal kotouč mimo ledovou plochu, vše se ale stalo po teči jednoho z hostujících hráčů. Hra tak bude pokračovat vhazováním ve střední třetině.
17:18'
Individuálně nyní postupoval středem hřiště Keith Yandle, kterému se ale nakonec nepovedlo mezi bránícími hráči prosadit. Hostující bek to ale zkoušel zajímavě.
16:01'
Po přihrávce zpoza branky se ke střeleckému pokusu z levého kruhu dostával Taylor Hall. Střela byla ovšem zablokována bránícím Hoffmanem a u kotouče jsou Panthers.
15:23'
Travis Zajac se nyní dostával do zakončení z pravého kruhu, ale jeho rána šla jen do betonů připraveného Jamese Reimera. Ten si s tímto pokusem poradil, Devils ale jsou stále na kotouči.
15:06'
Miles Wood ke zpátky na ledě a krátce po jeho příchodu se přerušuje a začíná třetí komerční přestávka. Rána Vatrana z pravé strany byla ztečována do ochranné sítě.
14:26'
Následně se domácím povedlo vyhodit a Panteři musí začít od své branky. Přesilovky se jim letos moc nedaří, už hráli tři a jednou měli dokonce dvojnásobnou šanci.
14:03'
Vincent Trocheck následně zakončoval do břevna. O pár sekund později zakončoval do odkryté klece Jonathan Huberdeau, ale Keith Kinkaid kotouč skvěle vytěsnil vyrážečkou nad branku!
13:31'
Snažení hostujícího celku bylo zakončeno pokusem od modré čáry, zkoušel to Keith Yandle, ale jeho rána nebyla nikterak nebezpečná. Pokračuje se akcí hostů.
12:58'
Potřetí v první třetině bude vyloučen Miles Wood. Ten nyní dojížděl puk u mantinelu, kde se kolenem dotkl Mathesona a dostává dvě minuty za podražení.
12:35'
Taylor Hall zavezl kotouč do střední třetiny a u levého mantinelu se k němu dostal Joey Anderson. Ten byl sice bráněn, ale i tak zakončil. Bekhendem ale Reimera nepřekvapil.
12:02'
Sami Vatanen následně nahazoval za branku Jamese Reimera, ale nakonec přejel modrou čáru a píská se ofsajd. Hra se přerušuje a pokračovat bude po komerční přestávce.
11:30'
Pokračuje se ve vyrovnané hře ve střední třetině, ani jeden celek se nemůže do ničeho pořádného dostat. Oba týmy nyní střídají a posílají čerstvé síly.
10:13'
Brian Boyle svou silou vybojoval kotouč a poslal jej mimo obranné pásmo Devils. V ten moment se z trestné lavice vrací Eric Gryba a domácí po dlouhé době hrají v plném počtu.
09:24'
Florida pokračuje v přesilovce, ale zatím se jí nic vymyslet nepovedlo. Další akci zastavil obránce Mirco Müller, jenž následně o mantinel vyhodil puk mimo pásmo.
08:51'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Nick Bjugstad – 2 min., krosček).
08:51'
Následoval pořádný závar před brankou Kinkaida, vše po další střele Mathesona. Frank Vatrano následně píchal do lapačky Kinkaida, což se nelíbilo bránícím hráčům. Byla z toho pořádná mela.
08:41'
Hosté na konci přesilovky zakončovali od modré čáry, ale Kinkaid pokus Mathesona vyrazil a následně se Miles Wood vrátil na ledovou plochu.
08:17'
Devils jdou do tří! Eric Gryba dostává přísný trest za takový spíše nešťastný zákrok za brankou, kde podrazil nohou Mikea Hoffmana. Hosté budou hrát necelých třicet sekund dvojnásobnou přesilovku.
07:55'
Po střele Huberdeaua se kotouč do branky nedostal, ale odrazil se k Vatranovi, jenž stál před brankou. Jeho slabší rána mezi betony ale nevyšla.
07:11'
Jevgenij Dadonov se zjevil po dobré kombinaci sám mezi kruhy a mohl si vybrat, kam Kinkaidovi dá kotouč. Nakonec zvolil pravou tyčku, ale branku trestuhodně jen minul.
06:44'
Následně si domácí celek zahraje v oslabení poté, co Miles Wood bekhendem vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a bude dvě minuty pykat na lavici hanby.
06:35'
Jonathan Huberdeau se následně pokoušel dostat do branky puk, jenž zůstal ležet u betonu domácího brankáře. Zblízka ale nezakončil ideálně a branku ani netrefil. Následuje první komerční pauza.
06:05'
Debutující Joey Anderson nyní zkoušel dvakrát přihrávat před branku na Briana Boylea, ale ani jedna přihrávka neprošla. New Jersey ovšem na kotouči zůstává.
04:57'
Po dalším snažení domácích zakončoval od pravého mantinelu obránce Sami Vatanen. Finský bek nahazoval před branku, kde ale nikdo v červeném nakonec nestál. Puk tak skončil na zadním mantinelu.
04:01'
Na brankovišti Reimera zakončoval z otočky nejlepší střelec Devils, Kyle Palmieri. Pokoušel se po ledě překonat hostujícího brankáře, ale zakončení mu nakonec nevyšlo.
03:34'
Aktivně a rychle si do útoku středem hřiště najel Nico Hischier, který ale zakončit nedokázal, Andy Greene stál v ofsajdu. Předtím ale nebyl nepochopitelně vyloučen za vysokou hůl Damon Severson.
02:57'
Jean-Sébastien Dea následně dostával kotouč mezi kruhy, kde se pokoušel lehkou tečí prosadit. Pokus domácího útočníka nakonec skončil jen těsně vedle branky a Reimer ani nemusel zasahovat.
02:40'
Keith Yandle nahazoval od modré čáry, ale kotouč se po teči dostal do zadního mantinelu. Pavel Zacha následně postupoval do útoku, ale nerozehrál se spoluhráči ideálně. Píská se icing.
01:56'
Parádní hit za brankou Reimera předvedl Blake Coleman, pár sekund na to zahráli Devils rukou a hra je posunuta do střední třetiny, kde se bude vhazovat.
01:32'
Frank Vatrano dostával přihrávku před branku, kde si skákavý kotouč zpracoval a ze vzduchu zakončoval. Jeho rána šla ovšem jen vedle branky a do útoku jdou domácí.
01:12'
Následně se domácí pokoušeli dostat do útoku, ale přihrávka do útoku byla protečována ještě před polovinou hřiště a píská se icing. Vhazuje se před Kinkaidem.
00:25'
Puk se hned dostal do pásma Devils, kde se ale do zakončení nikdo z hostů nedostal. Kyle Palmieri následně dostával přihrávku do jízdy, ale tu nezpracoval.
00:01'
Krásný den všem fanouškům NHL, dnes začínáme ve skvělých 18 hodin, respektive pár minut po. Utkání mezi Devils a Floridou startuje za necelé dvě minutky!

New Jersey Devils: Kinkaid (Läck) – Müller, Vatanen, A. Greene, Severson, Butcher, Gryba – Hall, Hischier, Palmieri – Wood, Zacha, Dea – Coleman, Zajac, Noesen – Boyle, Rooney, J. Anderson.

Florida Panthers: Reimer (Hutchinson) – Matheson, Ekblad, Yandle, Petrovic, Kiselevič, Weegar – Dadonov, Barkov, Bjugstad – Huberdeau, Trocheck, Sceviour – Vatrano, McCann, Hoffman – Mamin, Lammikko, Brouwer..
FLORIDA PANTHERS (2-3-3)

Floridskému celku se před startem sezóny věřilo, ale první duely nového ročníku se Panterům nepovedly. Mladý celek dosud nevyhrál v základní hrací době, obě své výhry získal v prodloužení. Naposledy se jim povedlo přetlačil newyorské Islanders na jejich půdě 3:2. Předtím Floridští padli s Rangers (2:5) a Red Wings (3:4p.).

Nejproduktivnější hráči týmu
Jevgenij Dadonov
– 8 zápasů, 9 bodů (4+5)
Vincent Trocheck – 8 zápasů, 8 bodů (3+5)
Aleksander Barkov – 8 zápasů, 8 bodů (2+6)
NEW JERSEY DEVILS (4-2-1)

Ďáblové po čtyřech úvodních výhrách v řadě drží nelichotivou sérii tří proher za sebou. Devils na startu ročníku zdolali Edmonton (5:2), Washington (6:0), San Jose (3:2ú a Dallas (3:0). V následujících třech duelech ale získali jediný bod. Padli s Coloradem (3:5), Philadelphií (2:5) a naposledy s Nashvillem (3:4p.). Bodově tým vede první lajna, především se daří Kyle Palmierimu, jenž dal sedm branek a další čtyři připravil.

Kyle Palmieri
– 7 zápasů, 11 bodů (7+4)
Taylor Hall – 7 zápasů, 10 bodů (1+9)
Nico Hischier – 7 zápasů, 6 bodů (3+3)
Krásný den všem fanouškům kanadskoamerické NHL! V luxusní čas pro evropského fanouška budeme sledovat souboj mezi New Jersey Devils a Floridou Panthers. Utkání v Newarku startuje v 18:00.