NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Devils - 20. října 2018   19:00

Flyers
Flyers
10:41' Konecny (Sanheim, Weal) • 38:56' Patrick (Voráček) • 56:50' Voráček (Provorov, Sanheim) • 58:55' Simmonds (Giroux, Provorov) • 59:36' Laughton (Voráček, Lehterä)
5:2
(1:1, 1:0, 3:1)
Devils
Devils
04:07' Severson  (Ma. Johansson, Wood) • 42:25' Boyle  (Butcher, Hall)
Flyers
MacDougall, Kozari – Alphonso, Nansen
Wells Fargo Center, Philadelphia
Devils

Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a zase někdy u NHL na počtěnou!

3. Brian Boyle (NJD) 1+0
Je dobojováno! Devils sice na začátku třetí třetiny srovnali, ale Jakub Voráček po krásné individuální akci v závěru třetí dvacetiminutovky zajišťuje dva body pro Flyers. Aktivnější celek nakonec vyhrál, Devils dnes nepodali svůj nejlepší výkon a byli za to odměněni. Za domácí se prosadili Travis Konecny, Nolan Patrick, Jakub Voráček a prázdnou branku trefili Wayne Simmonds a Scott Laughton. Za Devils skórovali Damon Severson a Brian Boyle.

Střely na branku: 21:21
59:36'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Devils to zkusili v šesti ještě jednou, ale opět inkasovali. Jakub Voráček prostrčil kotouč na SCOTTA LAUGHTONA, který jel sám na prázdnou branku a měl velice lehkou úlohu! Asistence: Jakub Voráček a Jori Lehterä.
59:05'
Kyle Palmieri se dostal do útoku a objížděl branku, Briana Elliotta se mu ale překonat nepovedlo! Skvěle domácí brankář položil beton a nepřipustil nějaké drama.
58:55'
Devils odvolali brankáře a po nepovedené ráně Willa Butchera přišli o pásmo. WAYNE SIMMONDS dostal přihrávku na pravý kruh, aby si následně najel před branku a potvrdil výhru svého celku. Asistence: Claude Giroux a Ivan Provorov.
58:05'
Pro hosty je to velká rána, a tak se snaží dát vše do útoku a něco vymyslet. Uvidíme, zda se to Devils povede. Začaly nám poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:50'
JAKUB VORÁČEK se nyní zmocnil volného kotouče a podél pravého mantinelu se dostal až před branku. Před Kinkaidem šel do kličky na zadní tyčku a po ledě se mu povedlo překonat amerického brankáře! Asistence: Ivan Provorov a Travis Sanheim.
56:06'
Tlak domácího celku pokračoval a Devils jej ukončili vyhozením na icing. Bránící hráči si tak na pár sekund odpočinou, vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.
55:27'
Christian Folin dostal parádní přihrávku přes celé pásmo a z pravého kruhu zakončoval. Mířil k bližší tyčce, ale Keith Kinkaid se zaskvěl úžasným zákrokem!
54:51'
U levého mantinelu se bojovalo o kotouč mezi Voráčkem a Rooneyem. Rozhodčí nakonec hru přerušili a po nějaké minutě a půl je tu další komerční přestávka.
53:29'
Hned po vhazování se ke střeleckému pokusu dostal Taylor Hall, ale Brian Elliott důležitým zákrokem jeho pokus vytěsnil mimo jeho ohrožení!
53:25'
Podél modré čáry se kotouč dostal až ke Greenovi, který tvrdě pálil. Hostující kapitán sice úspěch neslavil, ale konečně po několika minutách přerušil hru. Pokračovat se bude po pauze.
52:26'
Jordan Weal se pokoušel projít do útoku po pravé straně, ale ve střední třetině jej o kotouč obral Marcus Johansson. Ten následně nahodil kotouč a odjel střídat.
51:24'
Nabuzený Brian Boyle se dostal podél levého mantinelu do zakončení, ale pokus velkého bojovníka byl zablokován obranou Flyers. Hraje se za brankou domácích.
50:48'
Ivan Provorov si nyní najel k levé tyčce a přihrával do prázdné branky, kde ale byl jen hostující bek Andy Greene. Ten puk vyhodil a založil protiútok svého celku.
50:05'
V posledních momentech se nehraje nic moc hokej. Oba celky se pokouší něco vymyslet, ale směrem dopředu to není ono. Moc střeleckých pokusů nevidíme.
48:53'
Devils se hned po vhazování dostali do útoku. Stefan Noesen si najel před modrou čáru a obloukem nahazoval na branku Elliotta, který puk ukryl v lapačce.
48:43'
Další icing se píská proti Devils. Vhazovat se bude před brankou Keitha Kinkaida, pomalu a jistě se dostává třetí třetina do své druhé poloviny.
48:17'
Nahození na branku Devils ukryl v lapačce brankář Kinkaid, jenž přerušuje hru a ta bude pokračovat po komerční přestávce. Devils srovnali a stav je aktuálně 2:2.
47:56'
New Jersey se následně nepovedlo v útoku nic vymyslet a přihrávka skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se po pravici Keitha Kinkaida.
47:15'
Do podobné pozice na druhé straně se dostával Palmieri, ale ani tomu se nepovedlo zakončit. Střelec sedmi branek Devils v letošním ročníku spadl mezi dvěma bránícími hráči.
45:51'
Jakub Voráček následně dostal přihrávku do dobré pozice mezi kruhy, ale vinou těsné obrany se mu zakončit nepovedlo. Ke Kinkaidovi puk doklouzal, americký brankář jej vykopl betony.
45:21'
Drew Stafford si nyní najel do střelecké pozice. Na pravém kruhu se dostal ke střeleckému pokusu, který šel nad betony. Brankář Philadelphie ale pohotově zakročil.
45:03'
Následně se domácímu celku nepovedlo ideálně zakombinovat a útočná akce byla zakončena icingem. Vhazovat se tak bude před brankou Briana Elliotta.
44:08'
Ivan Provorov se dostal mezi kruhy ke střele, odkud mířil k levé tyčce, ale Keith Kinkaid kotouč skvěle vyrazil. Při zákroku ovšem přišel o hokejku a domácí jsou v malinké výhodě.
43:32'
Mirco Müller nyní zahrál na modré čáře vysokou holí a hra se přerušuje. Následně se bude pokračovat vhazováním ve středu ledové plochy.
42:25'
Kyle Palmieri nebránil Brianu Elliottovi v rozhledu a gól New Jersey platí. Hra tak pokračuje za stavu 2:2.
42:25'
Střídačka Flyers požádala o přezkoumání celé situace kvůli nedovolenému bránění brankáři!
42:25'
Devils právě vstřelili branku!
Devils sice prohráli vhazování a Flyers vyhodili, ale hned v dalším útoku se hosté prosadili! BRIAN BOYLE si najel na pravý kruh a zakončením do bližší šibenice srovnává stav duelu na 2:2! Asistence: Will Butcher a Taylor Hall.
41:51'
Pronikající Marcus Johansson byl zasažen vysokou holí a Jordan Weal jde potřetí v utkání na lavici hanby. Devils si zahrají přesilovku, jednu dnes již využili.
41:27'
Následně stejný hráč zakončoval z mezikruží, ale puk skončil nad brankou Flyers. Pokračovalo se akcí Jakuba Voráčka, který se pokoušel objet branku. Zakončit se mu ale nakonec nepovedlo.
40:49'
Severson následně hledal před brankou Boylea, jenž se u pravé tyčky dostával do zakončení bekhendem, ale Elliott střelu zblízka dokázal vyrazit.
40:28'
Střelecký pokus od modré čáry přepadl přes Keitha Kinkaida a padal do branky. Americký brankář ovšem rychle zareagoval a kotouč ukryl pod svým tělem. Rozhodčí ale přerušoval kvůli vysoké holi Waynea Simmondse.
40:08'
Flyers se hned pokoušeli dostat do útoku, ale přihrávka do útoku nevyšla a píská se icing. Vhazovat se tak bude před brankou Briana Elliotta, přesněji po jeho levici.
40:01'
Ani druhá třetina nenabídla úplně nejlepší hokej, moc střel k vidění nebylo. Flyers se dostali v úplném závěru do vedení, když se prosadila dvojka předposledního draftu Nolan Patrick po parádní nabídce od Jakuba Voráčka. Jinak jsme sledovali vyrovnané a hlavně bojovné utkání. Třetí třetina nám doufejme nabídne lepší hokej.

Střely na branku: 12:12
40:00'
38:56'
Devils nevyužili přečíslení a přišel trest na druhé straně! Jakub Voráček si najel podél levého mantinelu do pásma a parádní přihrávkou na vzdálenější tyčku našel volného NOLANA PATRICKA, jenž střelou do prázdné branky posílá Flyers do vedení. Asistence: Jakub Voráček.
37:51'
Od pravého mantinelu pokoušel štěstí střelou zápěstí Taylor Hall, ale Brian Elliott zakročil a kotouč vyrazil před sebe. Tam se jej ujali domácí hráči, jenž jdou do protiakce.
37:35'
Philadelphia pokračovala v útočném snažení, ale zastavil jí ofsajd. Dvě minuty před koncem druhé dvacetiminutovky se bude vhazovat ve střední třetině, vše po komerční přestávce.
36:39'
Sean Couturier následně dostal přihrávku od Girouxe zpoza branky a u levé tyčky zakončoval po ledě. Jeho rána ale skončila na betonech připraveného amerického brankáře!
36:13'
Následně se New Jersey osvobodilo vyhozením na icing, a tak se bude vhazovat po levici Keitha Kinkaida. Ten dnes stihl předvést nějaké dobré zákroky.
35:49'
Travis Sanheim v rámci modré čáry posunul kotouč na levou stranu, kde zakončoval Ivan Provorov. Najel si před Kinkaida, ale ani nyní jej neprostřelil! Devils jsou kompletní.
35:30'
Podél pravého hrazení se do útoku dostával Nico Hischier, který ale kotouč před modrou čárou nechal za sebou a Kevin Rooney přejel do útoku. Píská se tedy ofsajd.
34:49'
Shayne Gostisbehere se dostal ke střeleckému pokusu od modré, ale Kinkaid zasáhl betony. Wayne Simmonds následně dorážel, ale kotouč skončil vedle branky.
34:15'
Brian Boyle ujel v oslabení a z levého kruhu následně svižně zakončoval. Brian Elliott zajel s kotoučem do branky, ale udržel jej ve výstroji a hru přerušuje.
33:55'
Následně se bude vylučovat a Devils půjdou opět na lavici hanby, Andy Greene dostává hodně přísné dvě minuty za krosček. Flyers čeká další přesilovka, využili zatím jen jednu.
32:42'
Šance na obou stranách! Nejdříve zakončoval Stefan Noesen před brankou, ale Elliotta nepřekvapil. Na druhé straně střílel do lapačky Kinkaida z levé strany Sean Couturier.
31:55'
Hodně špatná přesilovka od Devils. Sami Vatanen zavezl kotouč, ale následně se hosté do zakončení nedostali a Flyers se osvobodili. Následně budou domácí v plném počtu.
31:08'
Odražený kotouč dojížděl domácí Scott Laughton, jenž byl blízko Kinkaidovi, a tak branku raději objel. Zpoza branky hledal Seana Couturiera, ale nepřihrál přesně.
30:27'
Taylor Hall se dostal ke střeleckému pokusu, ale branku se mu trefit nepovedlo. Hráči Flyers tak následně kotouč vyhodili a mají na pár sekund klid.
30:08'
Devils se následně dostali s kotoučem do útoku a za brankou Briana Elliotta byla hra přerušena. Jordan Weal dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
29:25'
Z úhlu se pokoušel překvapit hostujícího brankáře Travis Konecny. Jeho rána ale ani netrefila branku, Flyers nicméně u kotouče zůstávají a pokouší se něco vymyslet.
29:06'
Do dobré šance se od pravého mantinelu dostal Pavel Zacha. Defenzivní útočník Devils si najel před branku a z pravého kruhu zakončoval na přední tyčku, Elliotta ale neprostřelil!
28:32'
Radko Gudas si následně najel do útočné třetiny a od pravého mantinelu zakončoval. Kotouč se ale svezl po hokejce Müllera a skončil v ochranné síti nad brankou Kinkaida.
27:54'
Kyle Palmieri nyní hledal zadovkou Mirca Müllera, ale jeho nabídka byla nepřesná a švýcarský bek se musí vracet do střední třetiny. Devils jsou na kotouči a pokouší se něco vymyslet.
27:12'
Od pravého mantinelu to nyní zkoušel Drew Stafford, ale jeho rána ke vzdálenější tyčce skončila na betonech pozorného Elliotta. Pokračuje se útokem Konecnyho.
26:30'
Dlouho se hraje bez přerušení a ani jeden celek se nemůže do ničeho dostat. Oba celky se střídají v útočení, ale většinou akce končí před modrou čárou.
25:15'
Hischier najel do pásma a od levého mantinelu hledal na druhé straně Halla. Jeho přihrávka byla ale zblokována a hostující kanonýr se tak ke střele nedostal.
23:28'
23:02'
Ke konci přesilové hry to zkoušel z pravého kruhu Jakub Voráček, který ale zlomil hokejku a jeho rána nebyla tak tvrdá. Devils se dostali ke kotouči a vyhodili.
22:43'
Vzájemné vyloučení! Brian Boyle inkasuje dvě minuty za hákování a faulovaný Jordan Weal další dvě za simulování. Hrát se tak bude pět na čtyři.
22:27'
Akce pokračovala a Claude Giroux z voleje zakončoval z levého kruhu. Jeho rána ale na branku neprošla a puk se od zadního mantinelu odrazil pryč z pásma.
21:56'
Od modré čáry to zkoušel Gostisbehere, ale opět byla jeho rána zablokovaná. Následně střílel Giroux, ale ten branku nakonec minul.
21:28'
Další zbytečný faul hráčů Devils, Damon Severson krosčekoval Jakuba Voráčka a Flyers budou mít již čtvrtou početní výhodu v tomto duelu.
20:22'
Od modré čáry následně nahazoval domácí Robert Hägg. Kotouč vypadl těsně před Kinkaidem, který jej na poslední chvíli vyrazil betony za svou branku.
20:09'
Hned na startu třetiny se od pravého mantinelu nacpal do zakončení Taylor Hall. Jeho svižná rána ale skončila v rukavici připraveného Briana Elliotta, vhazuje se po jeho levici.
20:01'
20:01'
První třetina je u konce, oba celky se prosadily v jedné přesilové hře. Stav po dvaceti minutách je 1:1. Hosté skórovali již v páté minutě, kdy početní výhodu využil Damon Severson. Domácí ale také ve své první přesilovce udeřili a Travis Konecny přesnou ránou srovnal. Sledujeme rychlé utkání, o něco aktivnější jsou Flyers, a to i díky tomu, že hráli tři přesilové hry.

Střely na branku: 7:5
20:00'
19:15'
Následně se celému hostujícímu celku po vyhození povedlo vystřídat a v posledních sekundách první třetiny musí začít Philadelphia až od branky Briana Elliotta.
18:28'
Claude Giroux našel přihrávkou od levého mantinelu Simmondse, jenž byl před brankou a kde zakončoval bekhendem. Kinkaida ale nepřekvapil, Greene následně kotouč vyhodil.
18:01'
Další přesilovka pro domácí celek, provinil se Blake Coleman. Michael Raffl se pokoušel něco vymyslet za brankou, ale byl dle sudích držen hostující dvacítkou.
16:54'
Na opačné straně hřiště se dostal ke střeleckému pokusu Ivan Provorov. Ten střílel z levého kruhu, ale pouze a jen do vesty připraveného Keitha Kinkaida!
15:50'
Druhá lajna Devils dlouho kombinovala v útoku Flyers, ale do ničeho se nedostala. Marcus Johansson najel do pásma po pravé straně, ale zakončit se mu nepovedlo. Následně byl švédský hokejista hitován.
15:04'
Pár sekund na to se hra přerušila a pokračovat se bude ve střední třetině po poslední komerční přestávce této periody. Flyers hrají s Devils i nadále nerozhodně 1:1.
14:47'
Michael Raffl následně dostával přihrávku od pravého mantinelu k levé tyčce, kde se ale rakouskému útočníkovi nepovedlo ideálně zakončit. Kotouč skončil jen vedle branky.
13:52'
V posledních sekundách přesilovky to zkoušel střelecky aktivní Shayne Gostisbehere. Jeho rána od modré ale šla jen do bránících hráčů, jenž puk zablokovali a následně vyhodili. Devils jsou kompletní.
13:20'
Devils se následně dostali do útoku, kde ale jen nahodili a stáhli se do obrany. Philadelphia se pokoušela vybojovat pásmo, ale opět se jí to nepovedlo. Píská se ofsajd.
13:03'
Následně se Flyers dostali do ofsajdu, což se opět nelíbilo domácím fanouškům. Rozhodčí ale rozhodli správně a vhazuje se tak ve střední třetině.
12:43'
Shayne Gostisbehere posílal na branku Devils další nahazovaný kotouč a čekal teč svých spoluhráčů. Místo gólové přihrávky ale domácí bek trefil jen své spoluhráče.
12:07'
Rozhodčí signalizují hru vysokou holí, vyloučen je Kevin Rooney, který zahrál nedovoleně naprosto zbytečně. Zasáhl Nolana Patricka a domácí si zahrají druhou početní výhodu.
11:45'
Shayne Gostisbehere následně tvrdě pálil od modré čáry a do jeho pokusu ještě vkládal hokejku Michael Raffl. K teči ovšem nedošlo a kotouč skončil jen vedle branky Kinkaida.
11:26'
Snažení Devils bylo následně zakončeno přihrávkou na modrou čáru, odkud tvrdě zakončoval finský bek Sami Vatanen. Jeho rána byla ovšem ztečována do ochranné sítě. Pokračovat se bude po pauze.
10:41'
Po následném vhazování se ale domácí prosazují a taktéž využívají svou první přesilovku v utkání! TRAVIS KONECNY dostal přihrávku na pravý kruh a přesnou střelou na bližší šibenici dává svou druhou branku v sezóně! Asistence: Travis Sanheim a Jordan Weal.
10:34'
Hosté následně pár sekund kombinovali, ale Claude Giroux trefil pouze skvěle bránícího Andyho Greenea, jenž následně kotouč vyhodil mimo obranné pásmo Devils.
09:45'
New Jersey odvrátilo dva útoky Philadelphie, která se nemůže dostat do přesilovkové formace. Flyers jsou u kotouče ve středu hřiště a hledají jinou cestu.
09:17'
Právě Pavel Zacha následně ztratil v útoku kotouč a Shayne Gostisbehere postupoval do útoku. Český centr si ale počínal nedovoleně a putuje za hákování na lavici hanby.
08:32'
Devils odvrátili napadání domácího celku, respektive čtvrtá lajna hostujícího celku. Drew Stafford následně nahodil kotouč za branku a pustil na led lajnu Pavla Zachy.
07:51'
Hru následně zastavuje ofsajdové postavení domácích hokejistů a pokračovat se bude po první komerční přestávce večera. Devils vedou po přesilovkové trefě 1:0.
07:39'
Domácí naprosto zamkli Devils a ti tak jen vyhodili kotouč mimo obranné pásmo. Přišla tam i střela od beka Folina, ale ani on nebyl přesný. Formace Ďáblů kotouč potom jen vyhodila do obranné třetiny Philadelphie.
06:32'
Hosté v útoku nic nevymysleli a přišla akce Gostisbeherea. Ten tvrdě zakončoval před levým kruhem, ale jeho dělovka nakonec skončila jen nad brankou. Domácí ale v nátlakové hře pokračují.
05:55'
Robert Hägg zakončoval snažení Flyers v útočné třetině pokusem od levého mantinelu. Svižné nahození ale v brance neskončilo, kotouč skončil za brankou, kde se jej ujali hokejisté New Jersey.
05:10'
Hosté se následně pokoušeli vymyslet další akci směrem dopředu, ale nyní je zastavil icing. Hra se tak přesouvá před Kinkaida, kde se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
04:07'
Následně se druhá přesilovková formace dostala do útoku a DAMON SEVERSON otevírá stav duelu! Obránce Devils dostal parádní přihrávku přes celou šíři kluziště od Marcuse Johanssona a po svižném zakončení pod víko skóruje. Asistence: Marcus Johansson a Miles Wood.
03:40'
Následně se povedlo vyhodit Radku Gudasovi a domácí celek se brání dobře. Devils se zpátky do pásma pár sekund nedostali a musí začít od své branky.
03:10'
Úvodní snažení zakončoval pokusem od levého kruhu útočník Taylor Hall. Produktivní hráč ovšem mířil pouze do středu branky, kde byl připravený Brian Elliott.
02:45'
Domácí publikum se následně zlobí poté, co bylo odpískané velice přísné hákování Michaela Raffla. Devils budou hrát první přesilovku večera.
02:32'
Mirco Müller za brankou Devils špatně přihrál a domácí se mohli dostat do zakončení. Jeden z domácích přihrával na modrou čáru, ale bránící hráči Devils správně zakročili.
01:37'
Devils se hned dostali do útoku a Will Butcher to zkoušel od modré čáry, ale jeho svižná rána nakonec skončila jen vedle branky. New Jersey nicméně pokračuje v aktivní kombinaci.
01:21'
Následně se Devils nepovedlo ideálně zakombinovat a píská se icing. Hra bude pokračovat vhazování po levici hostujícího brankáře, jenž má na startu sezóny skvělé statistiky.
00:38'
Na druhé straně se ke střele dostával útočník Blake Coleman, kterému se ale nepovedlo z levé strany Elliotta překonat. Kotouč skončil na betonech domácího brankáře.
00:16'
Robert Hägg se hned na startu duelu dostával ke střeleckému pokusu, ale z prostoru mezi kruhy branku Keitha Kinkaida nakonec minul. Pokračuje se útokem hostujícího celku.
00:01'

Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Hägg, Provorov, Folin, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Simmonds, Couturier, Giroux – Voráček, Patrick, Laughton – Konecny, Weal, Lindblom – Weise, Lehterä, M. Raffl.

New Jersey Devils: Kinkaid (Läck) – Vatanen, Müller, Severson, A. Greene, Santini, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall – Noesen, Dea, Ma. Johansson – Coleman, Zacha, Wood – Stafford, Rooney, Boyle.

Rozhodčí: MacDougall, Kozari – Alphonso, Nansen.
Československá stopa v týmech

Michal Neuvirth (PHI) – zraněn
Radko Gudas (PHI) – 6 zápasů, 5 bodů (0+5)
Jakub Voráček – 7 zápasů, 8 bodů (2+6)
Pavel Zacha (NJD) – 5 zápasů, 0+0
PHILADELPHIA FLYERS

Výkony Letců z Philadelphie jsou zase jako na houpačce. Výhru nahradí prohra a takto je to stále dokola, i kvůli tomuto jsou oranžovočerní až na třináctém fleku Východní konference. Jedinou zárukou je počet branek na zápas. Pokud pomineme těsnou prohru s Vegas (0:1), tak v každém zápase padá velký počet branek. Naposledy Flyers padli s Columbusem 3:6, Calvin Pickard i Brian Elliott mají zatím velice špatné statistiky.

Nejproduktivnější hráči týmu
Claude Giroux – 7 zápasů, 10 bodů (3+7)
Wayne Simmonds – 7 zápasů, 6 bodů (5+1)
NEW JERSEY DEVILS

Ďáblové naskočili do nového ročníku NHL výhrou nad Edmontonem ve Švédsku. Následně svěřenci kouče Johna Hynese sehráli další čtyři duely na domácím ledě a dnes se poprvé utkají na hřišti soupeře. V Prudential Center se jim povedlo deklasovat Washington 6:0 a přehrát Sharks (3:2) se Stars (3:0). Pátá výhra v řadě ale nepřišla, Colorado v New Jersey zvítězilo 5:3.

Kyle Palmieri – 5 zápasů, 8 bodů (7+1)
Taylor Hall – 5 zápasů, 7 bodů (1+6)
Nico Hischier – 5 zápasů, 4 body (1+3)
Krásný den všem fanouškům zámořské podívané! Philadelphia Flyers přivítá na domácím ledě New Jersey, kterému se na startu sezóny daří. Souboj dvou rivalů startuje ve Wells Fargo Center v 19:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.