NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Islanders - 27. října 2018   19:00

Islanders
11:38' Komarov  (Pelech, Boychuk) • 13:20' Beauvillier  (Eberle, Barzal) • 24:58' B. Nelson  (Jo. Bailey, Lee) • 48:17' Pelech  (Lee) • 48:58' B. Nelson  (Lee) • 51:09' Lee  (Jo. Bailey, Barzal)
Flyers
Jon McIsaac, Pierre Lambert – Libor Suchánek, Matt MacPherson
Wells Fargo Center, Philadelphia
19 247 diváků
Islanders

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera!

Trestné minuty: 6 – 6
Islanders zahájili svůj třízápasový trip úspěšně, když dnes zvítězili na ledě Flyers vysoko, 6:1. Velký podíl měl na výhře Ostrovanů kapitán Anders Lee, který si připsal za gól a tři asistence celkem čtyři kanadské body. Brankář Robin Lehner pak zase předvedl 22 úspěšných zákroků.

Isles mají nyní na svém kontě bilanci 4-4-1 a celkem devět bodů.

Flyers dnes večer zaznamenali třetí prohru v řadě za sebou.
59:32'
Zakázané uvolnění Letců, necelých 28 vteřin před koncem se ještě bude vhazovat poblíž Neuvirtha.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a také samozřejmě celého dnešního utkání.
58:28'
Icing hostujících hokejistů.
58:20'
Střela Sanheima od modré čáry trefila náručí Lehnera.
57:51'
Voráček hledal křižnou přihrávkou Simmondse, avšak neúspěšně.
56:59'
Na druhé straně se snažil zprava natlačit před bránu Filppula, obrana domácích ale tentokrát odvedla dobrou práci.
56:11'
Sanheim přihrával Girouxovi, ten ale z těsné blízkosti nedokázal touš umístit správně na Lehnera.
55:39'
4 minuty a 21 vteřin do konce třetí třetiny. Vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Ostrovanů.
55:39'
Další útočnou snahu Philadelphie zastavili čároví a postavení mimo hru. Následuje reklamní přestávka.
55:19'
Po delší době nějaká větší šance. Simmonds přihrál zleva pěkně před bránu na Patricka, toho ale následně vychytal skvělý Lehner.
54:49'
Pokus Pelecha od modré čáry zablokoval Lindblom.
53:58'
Icing New Yorku, vhazovat se bude před Lehnerem.
53:10'
Ochozy Wells Fargo Center také dost prořídly.
52:40'
Fanoušci dnes už poněkolikáté vyjadřují nespokojenost s výkonem svého týmu bučením.
52:21'
Střely na bránu: 21 – 21
51:49'
Sanheimova střela od modré zablokována do rohu.
51:09'
Islanders právě vstřelili branku!
Hosté využívají přesilovku, 6:1! Po Baileyho přihrávce od modré se prosadil ANDERS LEE, který si najel s pukem zprava mezi kruhy a následně zamířil přesně. Pro kapitána Ostrovanů čtvrtý bod v dnešním zápase! Asistence: Josh Bailey, Mathew Barzal.
50:37'
Voráček dnes podruhé na trestné lavici, je tu třetí početní převaha pro hosty.
50:37'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., vysoká hůl).
50:19'
50:19'
Kotouč opustil hrací plochu, na řadě je další reklamní přestávka.
50:01'
Jsme za polovinou třetí třetiny a Islanders mají k dispozici čtyřgólový náskok. Na ledové ploše Flyers vedou 5:1.
49:48'
Laughtonova střela z levé strany Lehnera neohrozila.
49:21'
Ofsajd v podání Philadelphie.
48:58'
Isles přidávají na konci devětačtyřicáté minuty pátý gól! Postaral se o něj BROCK NELSON. Jeho druhá trefa v dnešním zápase! Asistence: Anders Lee.
48:49'
Nelsona nakonec musel v kruhu pro vhazování nahradit Lee.
48:47'
Zpět do akce! Na vhazování po pravici Lehnera se staví Patrick a Nelson.
48:47'
Pokračovat se bude po reklamní přestávce.
48:47'
Giroux přihrával zprava před bránu na Couturiera, ten se ale k zakončení nedostal. Brána za Lehnerem navíc znovu vypadla ze své pozice.
48:17'
4:1 pro Ostrovany! ADAM PELECH zamířil ze středu útočného pásma přesně k pravé tyči. Neuvirth nestačil zareagovat. Pro Pelecha první gól v sezoně! Asistence: Anders Lee.
47:30'
Islanders dobře brání prostor před svým brankářem. Celkově na obou stranách nevidíme mnoho střel na bránu.
46:36'
Střely na bránu: 18 – 17
46:26'
Pokus Girouxe rovněž zablokován, Lehner tak zůstal opět bez zásahu.
45:55'
Střelu Laughtona od modré čáry zablokoval hned první bránící hráč.
45:13'
Vše v pořádku, vhazuje se po levici gólmana hostů.
45:13'
Brána za Lehnerovými zády mimo své obvyklé postavení, hra je tedy rozhodčími přerušena.
45:06'
44:35'
Hickey se postaral o vyhození, Ostrované mohou prostřídat svou bránící čtveřici.
44:21'
Voráček to zkoušel z pravého kruhu, Lehner ale bez práce.
44:07'
Mayfieldovi začíná běžet druhá trestná minuta.
43:54'
Gostisbehere střílel od modré z první, avšak nepřesně.
43:21'
Islanders se osvobozují.
43:06'
V pořadí třetí přesilová hra pro Flyers. Předchozí dvě za moc nestály.
43:06'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., nedovolené bránění).
42:51'
Úvod závěrečné části je poněkud klidný.
42:12'
Barzal pouze odevzdal puk soupeři a následně odchází za svými spoluhráči vystřídat.
41:24'
Vhazovalo se ve střední třetině, poblíž trestné lavice Letců.
41:22'
Kotouč mezi diváky, hra je přerušena.
40:54'
O první střelu třetí třetiny se postaral Couturier, z levého kruhu ale Lehnera neprostřelil.
40:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na led Wells Fargo Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za malou chvíli!

Trestné minuty: 4 – 4
Prostřední perioda utkání mezi Flyers a Islanders nabídla opět dva góly. Tentokrát jsme ovšem viděli po jednom na každé straně. Ostrovany nejprve poslal v 25. minutě do třígólového trháku Brock Nelson. O dvě minuty později poté snížil zase na rozdíl dvou branek domácí Jori Lehterä. Ve druhé třetině jsme jinak mohli sledovat mnohem lepší hokej.
40:00'
39:57'
V posledních okamžicích druhé třetiny ještě příležitost pro Konecnyho, Lehner však pozorný.
39:27'
Provorov přihrával zprava před bránu, do ohně, nikoho ze spoluhráčů zde ovšem nenašel.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:53'
Nepřesnost Pulocka, čároví pískají Ostrovanům zakázané uvolnění.
38:02'
Hickey s kotoučem za vlastní bránou, oba týmy pomalu dostřídávají.
37:16'
Couturier a Barzal na vhazování po levici Neuvirtha.
37:16'
Hra je přerušena, 2 minuty a 44 vteřin před koncem druhé třetiny proběhne další z reklamních přestávek.
37:09'
Příležitost pro Baileyho, Philadelphia měla znovu velké štěstí, že puk neskončil v její bráně.
36:48'
Nelsonova střela z mezikruží končí na tyči!
36:27'
Nyní ale domácí hokejisté vyhodili touš na zakázané uvolnění.
35:30'
Flyers po vstřelené brance trochu ožili. Podaří se jim ještě ve druhé třetině dostat na dostřel?
35:04'
Střelu Gudase od modré čáry se snažil před bránou tečovat Weise, Lehner se musel mít na pozoru.
34:33'
Voráček napřáhl na pravé straně k prudké střele, ta ale minula tři tyče.
34:01'
Střely na bránu: 12 – 15
33:55'
Můžeme zase pokračovat. Na vhazování po levici Lehnera máme Vorobjova a Nelsona.
33:55'
Pokus Gostisbeherea zablokován Martinem do ochranné sítě. Je tu reklamní přestávka.
33:01'
Odehráno 31 minut a Islanders si stále drží na ledě Flyers dvougólový náskok. Momentálně vedou 3:1.
32:49'
Střelecký pokus Voráčka od levého mantinelu, Lehner připraven na správném místě.
32:31'
Druhá třetina nám nabízí mnohem lepší podívanou.
32:23'
31:37'
Skvělý Neuvirth! Nejprve zastavil střelu Pulocka od modré bez přípravy. Následně byl také úspěšný proti dorážce Barzala.
31:24'
Začíná druhá minuta z Voráčkova trestu. Islanders se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
30:29'
Flyers znovu uspěli na vhazování ve vlastní zóně. Následně také dostali touš do střední třetiny.
30:23'
30:23'
Před druhou početní výhodou Isles ještě proběhne reklamní přestávka.
30:23'
29:56'
Bude se vylučovat na straně Flyers. Hosté mají zatím ponechanou výhodu.
29:20'
Už dlouho se hraje bez přerušení.
28:58'
Následný protiútok domácích Lehnera neohrozil.
28:43'
Cizikas vystřelil z levého kruhu, Neuvirth vyrazil puk před sebe.
27:35'
Voráček to zkoušel, podobně jako před ním Simmonds, po levé straně, avšak příliš nepochodil.
26:56'
Střely na bránu: 11 – 12
26:45'
Simmondsův pokus z levé strany minul Lehnerovu bránu.
26:28'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Letci snižují na 1:3! Před bránou prokázal velkou bojovnost JORI LEHTERÄ. Jeho první gól v letošní sezoně, čtyřiatřicátý v kariéře! Bez asistence.
26:18'
Gudasova střela od modré čáry postrádala přesnost.
25:18'
Letci vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.
25:06'
Provorov zablokoval střelecký pokus Eberleho do ochranné sítě.
24:58'
Třetí gól New Yorku! Situaci 2 na 1 výborně vyřešili přihrávající Bailey a zakončující BROCK NELSON. Neuvirth byl bezmocný. Nelsonův čtvrtý gól v sezoně! Asistence: Josh Bailey, Anders Lee.
24:16'
Ihned po vhazování zkoušel štěstí Folin, jeho pokus byl ale zablokován mezi kruhy.
24:14'
Couturierova střela z otočky od modré čáry, Lehner zasahuje.
23:40'
O další útok domácích se pokoušel Weise, daleko se s pukem ovšem nedostal.
23:11'
Postavení mimo hru ze strany Philadelphie.
22:47'
Tyč zvoní také na druhé straně. Po nepřesné rozehrávce Lehnera ji nastřelil Lindblom, střílející z úhlu.
22:30'
Patrickovo nahození od pravého mantinelu bylo soupeřem zablokováno do ochranné sítě.
22:06'
22:00'
Nyní měl zase velmi dobrou šanci Eberle, Neuvirth a Flyers ovšem znovu se štěstím odolali.
21:37'
Beauvillier dorážel z mezikruží předchozí pokus Nelsona, přičemž nastřelil tyč.
21:06'
Eberle nabil na modrou Leddymu, jeho střelu Neuvirth dokázal zastavit.
20:12'
Lehterä uspěl na buly proti Barzalovi, jeho spoluhráčům se následně podařilo vyhodit.
20:06'
Ze druhé třetiny uplynulo pouze šest vteřin a máme tu první přesilovku pro Ostrovany.
20:06'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Shayne Gostisbehere – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
20:01'
Hokejisté Philadelphie a New Yorku zpět na ledové ploše. Druhá část bude zahájena za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 0 – 4
Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Flyers a Islanders nabídla dva góly. V obou případech se přitom radovali hosté. Nejprve, ve 12. minutě, tečoval Leo Komarov za Neuvirtha střelu Pelecha od modré čáry. Poté, ve 14. minutě, skóroval z mezikruží Anthony Beauvillier. Hraje se jinak celkem v poklidném tempu.
20:00'
19:58'
V první třetině se už nic dalšího nestane.
19:36'
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:55'
Letcům se nedaří pořádně zakombinovat v útočném pásmu. Z ochozů se začíná ozývat bučení.
18:37'
První polovina z Eberleho trestu je minulostí, Lehner zatím může být v klidu.
17:43'
Ostrovanům se ihned po vhazování podařilo dostat touš pryč ze své obranné zóny.
17:36'
Flyers si zahrají druhou početní převahu. Vhazuje se po levici Lehnera.
17:36'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Jordan Eberle – 2 min., hrubost).
17:36'
Tvrdý hit Provorova na Barzala, následně se strhává potyčka!
17:19'
Voráček se snažil zakončovat bekhendem z těsné blízkosti, Lehner ale zakročit nemusel.
16:45'
Cizikasovo nahození z levé strany, Neuvirth bez problémů vyráží.
16:16'
Lehterä přihrál ze středu doleva Häggovi, jeho následnou střelu Lehner ukryl ve svém náručí.
15:15'
Vhazovaní proběhlo ve střední třetině, poblíž trestné lavice Isles.
15:13'
Sanheim nahodil kotouč do útočného pásma. Hra byla ale následně přerušena, jelikož se černá pryž dotkla ochranné sítě.
14:28'
Prudká střela Folina z pravé strany minula Lehnerovu svatyni.
14:04'
Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici Neuvirtha se staví Patrick a Nelson.
14:04'
Ve Wells Fargo Center právě probíhá další reklamní přestávka.
14:04'
Na opačné straně kluziště nahodil touš na bránu Pelech, a také Neuvirth si vynutil přerušení hry.
13:40'
Häggovo nahození, Lehner drží puk ve své moci.
13:20'
Hosté jdou do dvougólového vedení! Eberle přihrál zprava mezi kruhy na osamoceného ANTHONYHO BEAUVILLIERA, který následně zamířil přesně k levé tyči. Jednadvacetiletý forvard zapisuje do statistik první trefu v letošní sezoně, 2:0! Asistence: Jordan Eberle, Mathew Barzal.
13:06'
Střely na bránu: 4 – 4
12:45'
Islanders se provinili icingem, vhazovat se tak bude v jejich obranné třetině.
12:09'
Zpět do akce! Couturier a Nelson v souboji na vhazování ve středovém kruhu.
12:09'
Kotouč v ochranné síti za Neuvirthovými zády, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
12:03'
Další icing v podání Flyers.
11:55'
Barzal vyhrál vhazování, přičemž ihned poté vypálil ostře Pulock. Trefil ale pouze bránícího Knighta.
11:52'
Zakázané uvolnění Philadelphie, za malý moment se tak bude vhazovat před Neuvirthem.
11:38'
Dvanáctá minuta utkání, Ostrované otevírají skóre! Střelecký pokus Pelecha od modré tečoval před bránou šikovně LEO KOMAROV. Finský útočník zaznamenal svůj druhý gól v sezoně 2018/2019, 1:0 pro Isles! Asistence: Adam Pelech, Johnny Boychuk.
11:18'
Boychukův pokus od modré, Neuvirth vyráží do rohu.
10:55'
Isles s kotoučem ve vlastní zóně, oba týmy střídají.
10:21'
Folin zablokoval střelu Nelsona ze středu útočného pásma.
09:58'
Jsme těsně před polovinou první třetiny, Flyers zatím hrají doma s Islanders bez branek.
09:36'
Od modré čáry zkoušel štěstí Leddy, Neuvirtha ale nezaměstnal.
08:52'
Vhazovalo se v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Flyers.
08:50'
Kotouč si to namířil do hlediště, sudí jsou tedy nuceni hru přerušit.
08:44'
Pokus Gudase od modré čáry, Lehner vyráží bez větších problémů svým pravým betonem.
08:23'
07:56'
Philadelphii se první přesilovka vůbec nedaří. Lehner zatím nemusel ani jednou zasahovat.
07:24'
Další pokus o útok v podání Letců končí ofsajdem.
07:14'
Giroux přihrával zleva před bránu Couturierovi, avšak nepřesně. Isles se následně podařilo vyhodit.
06:28'
Filppula ihned po vhazování vyvezl touš z obranné zóny svého týmu.
06:23'
Pojďme na to. Vhazuje se po pravici brankáře Lehnera mezi hole Girouxe a Filppuly.
06:23'
Domácí hokejisté budou mít k dispozici první přesilovou hru dnešního utkání. Ještě před ní ale proběhne reklamní přestávka.
06:23'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Brock Nelson – 2 min., hákování).
06:12'
Lindblomova střela, Lehner vyráží betonem do rohu.
05:51'
Střely na bránu: 2 – 1
05:44'
Po nepřesnosti Flyers následovalo Barzalovo nahození z ostrého úhlu, Neuvirth byl ale pozorný.
04:27'
Sanheim se dostal ihned po vhazování k další střele, tentokrát ale gólmana soupeře nezaměstnal.
04:22'
Pokus Sanheima, Lehner má kotouč ve své rukavici.
03:56'
Lindblom našel Voráčka, jeho střelu z první ale Lehner dokázal vyrazit.
03:15'
Lee měl možnost dostat se do samostatného úniku, dlouhou přihrávku od spoluhráče ale nedokázal zpracovat.
02:29'
Eberle přihrál na modrou Boychukovi, jeho následná prudká střela bez přípravy ovšem postrádala přesnost.
02:14'
Z dobré pozice vystřelil Filppula, Gudas ale zablokoval jeho pokus vysoko nad, do ochranné sítě.
01:40'
Isles s pukem u vlastní brány, oba týmy prostřídávají své formace.
01:23'
Střelecký pokus Mayfielda od modré na gólmana Flyers neprošel.
00:16'
K první střele se dostal Leddy, od modré čáry ovšem minul Neuvirthovu bránu.
00:03'
Úvodní buly vyhráli Islanders.
00:01'
Do středového kruhu se už na vhazování staví Patrick a Nelson, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Flyers a Islanders začne co nevidět.
Obě zahajovací pětky už stojí na modrých čarách, ve Wells Fargo Center zazní americká státní hymna.
Zahajovací formace

PHI: Neuvirth – Gostisbehere, Folin – Lindblom, Patrick, Voráček

NYI: Lehner – Leddy, Pulock – Lee, B. Nelson, Jo. Bailey
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

PHI: Michal Neuvirth – 30 let, CZE
→ První start v sezoně 2018/2019

NYI: Robin Lehner – 27 let, SWE
→ Z:5 REC:2-2-1 OG:13 PR:2.67 %ÚS:92.6 SO:1

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Elliott) – Provorov, Hägg, Gostisbehere, Folin, Sanheim, Gudas – Giroux (C), Couturier (A), Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Laughton, M. Vorobjov, Simmonds (A) – Weise, Lehterä, Knight.

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Pelech, Boychuk – Lee (C), B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: Jon McIsaac, Pierre Lambert – Libor Suchánek, Matt MacPherson.
Příjemný sobotní večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a New York Islanders.

NEW YORK ISLANDERS

Islanders se vracejí zpět do akce po třídenní přestávce. Z posledních pěti zápasů zvítězili pouze jednou, přičemž mají na svém kontě za toto sledované období bilanci 1-3-1.

V minulém utkání Isles prohráli doma s Florida Panthers 2:3 v prodloužení. V tabulce Východní konference jsou v tuto chvíli na třinácté pozici. Na hřišti Flyers dnes večer, 27. října, zahájí svůj třízápasový trip.

Kdo je ve formě?

Útočník Josh Bailey v posledních třech zápasech zaznamenal celkem tři kanadské body – gól, dvě asistence. ... Útočník Brock Nelson vstřelil za poslední dva zápasy dva góly.

PHILADELPHIA FLYERS

Flyers se v dnešním večerním zápase pokusí zastavit sérii dvou proher. Nejprve v noci na úterý, 23. října, nestačili doma na Colorado Avalanche – prohra 1:4. Následně v noci na pátek, 26. října, prohráli na ledě Boston Bruins 0:3.

V tabulce Východní konference patří Letcům momentálně až dvanácté místo. Po zápase s Islanders odcestují hokejisté Philadelphie na čtyřzápasový trip.

Český útočník Jakub Voráček má z posledních třech zápasů za gól a tři asistence celkem čtyři kanadské body. ... Obránce Travis Sanheim v posledních třech zápasech posbíral za tři asistence celkem tři kanadské body.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Dnešní program zámořské soutěže čítá celkem jedenáct zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi dvěma týmy z Metropolitní divize. Philadelphia Flyers totiž přivítají New York Islanders. Úvodní vhazování přitom bude ve Wells Fargo Center vhozeno už v 19:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.