NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Carolina - 14. října 2018   00:00

Minnesota
Minnesota
16:09' Coyle (Spurgeon, Dumba) • 41:20' Spurgeon (M. Koivu, Parise) • 45:44' Zucker (Mikael Granlund) • 55:47' Mikael Granlund (Parise)
4:5
(1:1, 0:1, 3:2 - 0:1)
Carolina
Carolina
08:12' J. Staal  (T. van Riemsdyk, Williams) • 35:13' Pesce  (Aho, T. Teräväinen) • 49:22' Aho  (Faulk, T. Teräväinen) • 58:52' Williams  (Faulk, Aho) • 62:57' Aho  (Williams, Pesce)

Carolina právě vstřelila branku!
Autorem branky je SEBASTIAN AHO. Asistence: Justin Williams a Brett Pesce.
60:01'
60:00'
58:52'
Autorem branky je JUSTIN WILLIAMS. Asistence: Justin Faulk a Sebastian Aho.
55:47'
Minnesota právě vstřelila branku!
Autorem branky je MIKAEL GRANLUND. Asistence: Zach Parise.
49:22'
Autorem branky je SEBASTIAN AHO. Asistence: Justin Faulk a Teuvo Teräväinen.
46:44'
Je tady komerční přestávka.
45:44'
45:44'
Domácí tým dokázal otočit nepřínizvý průběh a v tomto zápase zase někdy vede. JASON ZUCKER dostal od Granlunda nabito a svou šancí poté nepohrdnul. Pro Zuckera to je stý gól v NHL – 3:2. Asistence: Mikael Granlund.
45:26'
Canes se skvěle brání, ale pokud vystřelí, tak si puk najde hostující brankář.
45:06'
Justin Faulk svou klukovinou nabídnul šanci soupeři. Uvidíme, zda se jim to podaří.
44:50'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Faulk – 2 min., nedovolené bránění).
44:33'
Hamilton vypálil, ale vedle. Brodin musel puk uklidit mimo pásmo. Akce Canes ale pokračuje.
43:58'
Williams se prokličkoval ke zblokované přihrávce, Canes ale nakonec zůstávají na puku.
43:12'
Jenom pět hráčů v sestavě Canes nemá v tomto zápase střelu. Bohužel mezi ně se řadí i Martin Nečas.
42:34'
Úvodní minuty druhé třetiny jsou velmi plynulé, neregistrujeme žádné přerušení.
41:20'
Je srovnáno! Wild se sice neprosadili v početní převaze, ale všechno napravili ve hře pět na pět. JARED SPURGEON dostal parádní přihrávku, kterou si zpracoval a zády k brance nechytatelně vypálil bekhendem – 2:2. Asistence: Mikko Koivu a Zach Parise.
41:13'
40:37'
Hosté ve vlastním oslabení ujeli a donutili Dubnyka k dalšímu zákroku. Vhazovat se bude před jeho brankou.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:11.
Je za námi druhá část tohoto utkání, která nabídla pouze jedinou branku na straně hostujících Canes. K brance Staala z úvodní části hry se přidal obránce Pesce, který se trefil v čase 35:13. Zajímavý je hlavně počet střel na branku, Canes mají už 38, ale Wild pouhých 8.
40:00'
39:52'
V této třetině se zřejmě už nic nestane, puk se dostal do středního pásma a nikdo se k němu moc nemá.
39:13'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Lucas Wallmark – 2 min., držení).
39:13'
Ještě před koncem třetiny tady je komerční přestávka.
39:01'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:53'
38:24'
Domácí tým se zase osvobodil, Carolina nemůže v tomto případě najít nějaký styl, který by na soupeře fungoval.
37:26'
Na ledě je nebezpečná formace hostů, která trápí domácí tým čím dál více.
37:07'
Sutter skvěle zablokoval přihrávku soupeře mimo dosah brankoviště.
36:49'
Faulk vypálil nebezpečně, ale nakonec jeho střela mezi branku nemířila.
36:34'
35:13'
Hosté míří do zaslouženého vedení. BRETT PESCE jako obránce si vyjel až před samotného Dubnyka, kde skvěle tečoval nahození od kolegy Aha – 1:2. Asistence: Sebastian Aho a Teuvo Teräväinen.
34:53'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jason Zucker – 2 min., sekání + 2 min., nesportovní chování).
34:39'
34:34'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Andrej Svečnikov – 2 min., hákování).
33:37'
Hosté sice drží svého soupeře v jejich pásmu, ale je to příliš statické. Když navíc příjde střela, tak skončí na Dubnykovi.
33:12'
Právě Wild vůbec dnes nestřílejí, jejich počet střel vůbec nevzrůstá. Domácí jich mají v tuto chvíli osm.
32:39'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Charlie Coyle – 2 min., hákování).
32:07'
Domácí tým se snažil o přečíslení, ale hráči Canes se dobře vrátili a jejich protiútok zastavili.
31:17'
30:03'
Jsme ve druhé polovině tohoto zápasu, Wild i v tuto chvíli hrají s Canes nerozhodně 1:1
27:38'
Blížíme se do poloviny zápasu a domácí tým má na svém kontě pouhých sedm střel, což je dost málo.
26:59'
Komerční přestávka.
26:47'
Zucker se zapomněl v útočném pásmu a zapojil se do hry, tohle je ofsajd.
26:29'
26:29'
25:59'
Calvin de Haan vypálil a orazítkoval tyč domácí branky, arénou to jenom zahučelo.
25:14'
Dubnyk skočil rybičku do střely jednoho z hostujících hráčů a parádním zákrokem puk vyrazil.
24:29'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (J.T. Brown – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Andrej Svečnikov – 2 min., hrubost).
24:17'
Koivu se dostal před obránce, ale to bylo vše co v útočném pásmu tento hráč dokázal.
23:13'
Zatím to není moc pohledný hokej z obou stran. Oba týmy mají co dohánět v následujících minutách.
21:47'
Třetí formace Wild dokázala vytlačit soupeře až do vlastního pásma. Domácí míří střídat v průběhu toho napadání.
21:13'
Carolina je i v této části hry velmi aktivní a drží mírné herní vedení v zápase. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.
20:38'
Svečnikov zlobí obránce soupeře svým kroužením okolo jejich branky. Dubnyk musí být připraven.
20:08'
Hned na začátku třetiny si Dubnyk připsal další úspěšný zákrok, vhazovat se bude před jeho brankou.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 1:11.
V první třetině jsme viděli pouze po jedné brance na každé straně. Střelecký účet otevřel v čase 8:12 Jordan Staal, pro kterého to byl čtvrtý zásah. Vyrovnání přišlo naopak v zase čase 16:09, tady se trefil Charlie Coyle.
20:00'
19:46'
V této části hry se nehraje. Oba týmy půjdou do šaten za nerozhodného stavu.
19:11'
19:01'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:34'
Wild tuto početní výhodu hrají velmi sebevědomitě, utkání zatím postrádá moment překvapení.
18:02'
Konec třetina se blíží. V tomto utkání zatím padly dvě branky. Podaří se ještě někomu vstřelit další?
17:32'
Ani Canes nemají povedený začátek přesilovky, navíc se tým nedokáže udržet v útočném pásmu.
17:11'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Charlie Coyle – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
16:09'
16:09'
Domácí tým ještě v letošní sezóně nedal v početní výhodě gól, ale toto pravidlo už neplatí. Velmi špatný zákrok hostujícího brankáře využil CHARLIE COYLE, který doklepnul puk do branky – 1:1. Asistence: Jared Spurgeon, Matt Dumba.
15:46'
Hosté se s pukem nepárali a odpravili ho daleko od své branky. Sekundy z početní výhody plynou.
15:30'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brett Pesce – 2 min., hrubost).
15:30'
Další komerční přestávka mezi námi.
14:30'
Domácí tým se v utkání stále hledá. Ani se nedokáží dostat do zajímavé střelecké příležitosti.
13:44'
Zapískalo se ofsajdové postaní, ale hráči Canes dokázali vyprázdnit bar.
13:18'
Faulk vybojoval puk ve svém pásmo a dokázal přejet až do útočného. Tomu ale nevyšlo.
12:39'
Pomalu se blížíme do závěru první třetiny. Domácí Wild má zatím na svém kontě pouhé dvě střely.
12:06'
Je tady další komerční přestávka.
11:44'
11:17'
Přesilovka se blíží pomalu do konce. Wild zatím hrají toto oslabení velmi pozorně.
10:54'
I Martin Nečas se dostal na přesilovku, jenže zatím nic kloudného nepředvedl. Stav zůstává stejný.
10:29'
Canes sice drží útočné pásmo, ale domácí obrana si zatím s touto přesilovkou pokaždé poradí
10:06'
Dubnyk v posledních minutách drží svůj tým na jednobrankovém manku. Canes si při jeho překonání neví rady.
09:44'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., sekání).
09:33'
Dumba dokázal získat puk, který následně vyhodil mimo nebezpečí. Domácí tým jde střídat.
09:16'
Pěkný zákrok domácího brankáře proti pohotové střele z levého kruhu. Hra je opět přerušena.
09:02'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (J.T. Brown – 2 min., nedovolené bránění).
08:54'
Nečas byl opět vykázan z vhazování. Český útočník není na vhazování zatím úplně dobrý.
08:12'
Je tady první vstřelená branky tohoto utkání. Canes byli v úvodních minutách střelecky aktivnějším týmem, tak není pochyb, že se právě oni dostali do vedení. Šťastným střelcem se stal JORDAN STAAL 0:1. Asistence: Trevor van Riemsdyk a Justin Williams.
07:57'
V dosavadní části hry jsme viděli pouze čtyři střely na branku. Uvidíme, zda se tyto týmy rozstřílí.
07:16'
Je tady první komerční přestávka.
07:03'
Dubnyk nic neriskoval a puk radši vyrazil do rohu kluziště, kde teď probíhá boj o něj.
06:38'
Svečnikov byl proti přesile a nebylo nic jiného, než ztráta v útočném pásmu. Canes se vrací do defenzivního postavení.
06:14'
Přečíslení Canes nevyšlo. Wild se dokázali ubránit a udrželi nerozhodný výsledek v zápase.
05:20'
Tyto minuty jsou velmi plynulé, hraje se bez výrazného přerušení. Nezmění to ani přehlednutý faul Spurgeona.
04:57'
Mikael Granlund se prezentoval skvělou zadovkou, ale jeho přihrávku spoluhráče nenašla.
04:29'
Zucker se dostal do střeleckého zakončení, ale branku hostů nedokázal vůbec trefit.
03:35'
Wild se snaží diktovat tempo, ale proti dobře postavené hře soupeře se ji to momentálně nedaří.
03:09'
Suter se snažil rychle rozehrát, ale svou přihrávku nenašel nikoho ze spoluhráčů. Píská se zakázané uvolnění.
02:37'
Úvodní minuty tohoto utkání jsou velmi vyrovnané, zatím čekáme na nějakou výraznější šanci.
02:06'
Nečas se poprvé dostal na led. Jeho formace dokázala dostat soupeře pod tlak. Dubnyk radši puk schoval do výstroje.
01:31'
Jared Spurgeon padl pod nohy jednoho z hostujících hráčů, který o puk přišel. Wild získává puk pod kontrolu.
01:12'
Jaccob Slavin se jako obránce vydával příliš dopředu a už se zdálo, že bude chybět na svém místě. Nakonec to vyřešili jeho spoluhráči.
00:46'
Nedorozumění v rozehrávce hostů, rozhodčí odpískal zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Canes.
00:14'
Carolina se s tím příliš nepárala a hned z první útočné akce dokázala zahrozit. Nakonec si domácí poradili.
00:01'

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler – Greenway, E. Staal, Zucker – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Parise (A) – Coyle, J. Eriksson Ek, Niederreiter – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.

Carolina Hurricanes: McElhinney (Mrázek) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk (A), T. van Riemsdyk, Pesce – Foegele, J. Staal (A), Williams (C) – Ferland, Aho, T. Teräväinen – B. McGinn, Nečas, Zykov – Martinook, Wallmark, Svečnikov.

Rozhodčí: Furman South, Steve Kozari – Greg Devorski, Lonnie Cameron.
Dnešní utkání bude velmi zajímavé, jelikož domácí tým musí po nepovedeném začátku nového ročníku zabrat. Naopak Hurricanes zažívají historicky nejlepší vstup do soutěže, protože z prvních čtyřech zápasů dokázali vyhrát rovnou tři. Sám jsem velmi zvědav, zda jejich formu dokáži potvrdit i v Minnesotě.
Hezký pozdní sobotní večer, vítám vás u on-line textového přenosu z hokejové NHL. Společně se podíváme na zápas mezi domácí Minnesotou Wild, která na svém ledě přivítá tým Caroliny Hurricanes. Tímto utkáním Vás provede Jan Mládek, který přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.